XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:00 Sutjeska - Kulpin 3:0
2 30.08.2014 17:00 Obilić - Sutjeska 0:2
3 07.09.2014 17:00 Sutjeska - Bečej 1918 0:2
4 13.09.2014 17:00 Tvrdjava - Sutjeska 0:0
5 21.09.2014 16:00 Sutjeska - Borac 4:3
6 24.09.2014 16:00 Stari Grad - Sutjeska 1:0
7 28.09.2014 16:00 Sutjeska - Budućnost 4:1
8 05.10.2014 15:30 Mladost Radost - Sutjeska 4:0
9 12.10.2014 15:30 Sutjeska - Proleter 1:3
10 19.10.2014 15:00 Hajduk - Sutjeska 3:1
11 26.10.2014 14:00 Sutjeska - Maglić 1:1
12 02.11.2014 14:00 Sutjeska - Mladost 0:0
13 08.11.2014 13:30 Vojvodina - Sutjeska 1:2
14 16.11.2014 13:30 Sutjeska - Krila Krajine 1:2
15 23.11.2014 13:30 Titel - Sutjeska 1:0
16 15.03.2015 14:30 Kulpin - Sutjeska 2:2
17 22.03.2015 14:30 Sutjeska - Obilić 0:2
18 28.03.2015 15:00 Bečej 1918 - Sutjeska 4:0
19 05.04.2015 15:30 Sutjeska - Tvrdjava 2:1
20 12.04.2015 16:00 Borac - Sutjeska 2:6
21 19.04.2015 16:00 Sutjeska - Stari Grad 1:0
22 22.04.2015 16:30 Budućnost - Sutjeska 3:0
23 26.04.2015 16:30 Sutjeska - Mladost Radost 4:5
24 02.05.2015 16:30 Proleter - Sutjeska 2:1
25 10.05.2015 16:30 Sutjeska - Hajduk 4:2
26 17.05.2015 17:00 Maglić - Sutjeska 3:1
27 20.05.2015 17:00 Mladost - Sutjeska 3:1
28 24.05.2015 17:00 Sutjeska - Vojvodina 4:0
29 30.05.2015 17:30 Krila Krajine - Sutjeska 3:0
30 07.06.2015 17:30 Sutjeska - Titel 6:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Bečej 1918 30 23 2 5 71
2 Borac 30 18 1 11 55
3 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Mladost Radost 30 15 6 9 51
4 Hajduk 30 14 7 9 49
5 Titel 30 14 4 12 46
6 Mladost 30 12 10 8 46
7 Tvrdjava 30 11 9 10 42
8 Budućnost 30 12 6 12 42
9 Vojvodina 30 12 5 13 41
10 Proleter 30 11 7 12 40
11 Sutjeska 30 11 4 15 37
12 Kulpin 30 11 2 17 35
13 Krila Krajine 30 9 7 14 34
14 Stari Grad 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) Maglić (-1) 30 10 3 17 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Obilić (-1) 30 4 9 17 20