XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Nedelja, 12 April 2015

Fudbal

Železničar
Lajkovac
0 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Dolina
Padina
0 : 2
Senta
Senta
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Vršac
Vršac
Žarkovo
Beograd
3 : 1
Železnik Lasta
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 1
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Dragačevo
Guča
3 : 1
Rudar (Bresnica)
Bresnica
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Polet
Trbušani
1 : 0
Tutin
Tutin
Orlovac
Mrčajevci
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Borac
Žabari
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Basarac
Mišljenovac
1 : 0
Napredak
Markovac
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 2
Morava
Velika Plana
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Železničar (P)
Požarevac
0 : 0
Gruža
Gruža
Obilić
Živica
6 : 0
Lepenica
Badnjevac
Brezovica
Brezovica
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
FAP
Priboj
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Ribnica
Mionica
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Rembas
Resavica
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Levač
Rekovac
2 : 1
Juhor
Obrež
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Napredak
Aleksinac
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Kablovi
Zaječar
Rudar (P)
Podvis
1 : 2
Svrljig
Svrljig
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 1
Bobište
Bobište
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Sloga
Leskovac
Ropotovo
Ropotovo
1 : 4
BSK Bujanovac
Bujanovac
Budućnost
Gložan
4 : 0
Mladost
Bački Jarak
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Sloga
Erdevik
Borac
Novi Sad
3 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk
Beška
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Tisa
Adorjan
5 : 1
Borac
Bački Gračac
Preporod
Novi Žednik
0 : 4
Bačka (P)
Pačir
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Polet
Sivac
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Mladost (T)
Turija
Borac (Sakule)
Sakule
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac (Starčevo)
Starčevo
0 : 3
Železničar
Pančevo
Sremčica
Sremčica
4 : 1
Železničar
Bara Venecija
PKB
Padinska skela
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Boleč
Grocka
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Mataruge
Mataruge
Borac
Vraneši
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
4 : 0
Lazac
Lazac
Polet
Ratina
2 : 2
Granit
Jošanička banja
Korićani
Korićani
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Kolonija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 1
Sušica
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 0
Jadran
Kragujevac
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 4
Prvi partizan
Užice
GP Zlatibor
Užice
0 : 1
Polet
Rasna
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Perućac
Perućac
Železničar
Požega
0 : 2
Budućnost
Arilje
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Ariljska rampa
Požega
OFK Divci
Divci
3 : 1
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
5 : 1
Kolubara
Jabučje
Joševa
Joševa
1 : 0
Kačer
Belanovica
Sovljak
Sovljak
3 : 1
ZSK
Valjevo
Borac (L)
Lešnica
0 : 2
Sindjelić
Lipnica
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 1
Jadar
Stupnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Drina
Ljubovija
0 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Borac
Pajsijević
4 : 0
Banja
Banja
BSK
Belosavci
0 : 0
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 2
Šumadija
Toponica
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 2
Partizan (D)
Darosava
Šatornja
Šatornja
4 : 0
Karađorđe
Rača
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Makce
Makce
3 : 1
Đerdap
Golubac
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 0
Šapine
Šapine
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Integral
Batuša
1 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Budućnost (MK)
Mala Krsna
2 : 0
Vodice
Vodice
Sloga (M)
Miloševac
4 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Pobeda
Golobok
1 : 0
7. Juli
Vodanj
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Budućnost (R)
Ratari
0 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Železničar (K)
Kusadak
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 4
Dunđerski
Voljčinac
Partizanski put
Grudaš
2 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 3
Borac
Držanovac
Jastrebac
Blace
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Kosovac
Prokuplje
9 : 1
Omladinac
Podina
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Čitluk
Čitluk
1 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Šanac
Šanac
3 : 0
Naupare
Naupare
Vinogradar
Zleginje
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Gradina
Pejovac
4 : 3
Mladost
Makrešane
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 3
13. April
Lomnica
Bošnjane
Bošnjane
4 : 3
Mladi radnik
Bačina
Omladinac
Pojate
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Maglić
Bački Maglić
0 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Mladenovo
3 : 0
Proleter
Ravno Selo
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Hajduk
Čurug
Borac
Šajkaš
2 : 6
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Titel
Titel
Susek
Susek
0 : 3
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
Tatra
Kisač
2 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
TSK
Temerin
1 : 2
OFK Futog
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Bajša
Bajša
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
Bačka
Mol
3 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk
Stapar
2 : 2
Sloga
Čonoplja
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
Mladost
Kruščić
Lipar
Lipar
1 : 0
Dunav
Bački Monoštor
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Kula
Kula
0 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Polet
Izbište
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Slavija
Kovačica
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (G)
Gaj
3 : 5
Crvena zvezda
Pavliš
Zadrugar
Lazarevo
5 : 1
Borac
Aleksandrovo
Napredak
Čestereg
1 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 4
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
1 : 1
Resnik
Resnik
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
4 : 0
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Banja (VB)
Višnjička banja
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
Strelac
Mislođin
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Prva Iskra
Barič
Pudarci
Pudarci
0 : 2
Torlak
Beograd
Podunavac (R)
Ritopek
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Dunavac (G)
Grocka
3 : 3
Vinča
Vinča
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
1 : 2
Kosmaj
Ralja
OFK Leštane
Leštane
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Malošište
Malošište
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Šumadija
Razgojna
OFK Brza
Brza
2 : 0
Vučje
Vučje
Sloga
Lipovica
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Radnički
Pertate
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Železničar
Brestovac
Mladost
Vinarce
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Umac
Miroševce
4 : 0
Budućnost
Orašje
Mladi borac
Živkovo
0 : 1
Progres
Ladovica
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 5
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 4
Morava
Krušce
Mladost
Lalinac
2 : 0
Aluminjum
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
0 : 3
Vrtište
Vrtište
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Čelik
Belo polje
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
2 : 2
Biljači
Biljača
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 1
Ternoci
Trnovac
Ugljare
Ugljare
0 : 1
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
1 : 3
Polet
Laplje Selo
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
0 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ševac
Kusić
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Borac (P)
Pločica
0 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Proleter
Mramorak
1 : 3
Dolovo
Dolovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 0
Kolonija
Kovin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 3
Strela
Ivanovo
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
3 : 1
Pobeda
Samoš
Polet
Idvor
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Unirea
Uzdin
Dinamo
Sonta
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 4
OFK Metalac
Sombor
Omladinac
Botoš
2 : 0
Lehel
Mužlja
Banat
Čenta
1 : 0
Borac
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
0 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
0 : 0
ASK
Aradac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Naftagas
Boka
Rusanda
Melenci
0 : 0
Potisje
Knićanin
Šumadija
Šumarice
1 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Real
Podunavci
3 : 1
Morava (M)
Mrsać
Tavnik
Tavnik
1 : 3
Stubal
Stubal
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Morava (S)
Sirča
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Partizan
Vrba
Proleter
Pečenog
3 : 1
Napredak
Gračac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Morava (G)
Gložane
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 6
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (B)
Batulovce
1 : 1
Polet
Stajkovce
Navalin
Navalin
0 : 1
Gradac
Konopnica
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Budućnost
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 5
Gorki
Glušci
Partizan
Drenovac
0 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Duško
Klenje
2 : 0
Drina
Badovinci
Budućnost
Pocerski Dobrić
3 : 1
Radnik
Glogovac
Proleter
Šabac
2 : 3
Cer
Petkovica
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Mladost (B)
Brezjak
4 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Borac
Kozjak
3 : 0
Cerova
Cerova
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Sloga (S)
Straža
Rubin (Z)
Zalogovac
7 : 0
Kostrež
Ćićevac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 1
Sloga
Lozna
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Polet 57
Milutovac
4 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Rakovac
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čenej
Čenej
1 : 0
Centar
Novi Sad
Jastrebac
Tešica
1 : 1
Sloga
Korman
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 0
Tempo
Mozgovo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 2
OFK Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
5 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
Polet (R)
Radevac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet
Nakovo
4 : 1
2. Oktobar
Kumane
Beloševac
Beloševac
0 : 3
Ribnikar
Pecka
Borac
Rajković
0 : 0
Rajac
Kadina Luka
Žabare
Žabare
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Mladost
Jelenac
Ranilović
Ranilović
4 : 1
Sloga
Zagorica
Jasenica
Božurnja
1 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Mladost
Porodin
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički
Knežica
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
Rudar
Stamnica
4 : 0
Dragoš
Oreškovica
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
0 : 0
Mladost
Mali Bač
Krivanj
Selenča
0 : 2
Bačka
Despotovo
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Vajska
Vajska
Sloga (D)
Drmno
0 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Vihor
Maljurevac
1 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 2
Kurjače
Kurjače
Borac (K)
Klenovnik
5 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 1
Dizel
Bare
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Morava (K)
Katrga
Budućnost
Stančići
4 : 3
Premeća
Premeća
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Strelac
Miokovci
Morava (M)
Mojsinje
3 : 0
Prijatelji
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
2 : 1
Lugovi
Čačak
Rakova
Rakova
2 : 0
Kej
Čačak
BIP
Čačak
1 : 1
Vujan
Prislonica
Jedinstvo
Martonoš
0 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Šampion
Orom
1 : 0
Tisa B
Adorjan
Vojvode
Mionica
3 : 2
Toplica
Donja Toplica
Paštrić
Paštrić
1 : 2
Popadić
Popadić
Jedinstvo
Poljanice
2 : 2
Orao
Poljanice
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 3
Mladost
Latković
Hajduk
Jovanovac
0 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Botunje
Botunje
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Azbest
Stragari
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Žeželj
Donja Sabanta
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Olimpija
Torda
0 : 2
Bega
Novi Itebej
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Proleter
Međa
Terekves
Hetin
5 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Sloga 1948 (M)
Malča
3 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 2
Sečanica
Sečanica
Morava 1949
Čokot
3 : 0
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Delijski Vis
Niš
Institut
Zemun Polje
3 : 0
Posavac
Boljevci
Borac (P)
Progar
5 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Šumadinac (B)
Bečmen
3 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Mladost
Vračević
2 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 8
Glumač
Glumač
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Ježevica
Ježevica
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Trešnjica
Tvrdići
2 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Duškovci
Duškovci
Lazarica
Prilipac
4 : 1
Sečica
Seča reka
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 5
Savinac 1933
Visibaba
Majdan
Majdan
0 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 2
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Ozremica
Beršići
Šumadija
Brdjani
5 : 1
Brezak
Pranjani
Samarinovac
Samarinovac
0 : 0
BSK 1934
Bukovče
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Ratar
Jasenica
Smedovac
Smedovac
3 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Graničar
Aleksandrovac
0 : 2
Miloševo
Miloševo
Srbovo
Srbovo
0 : 4
Malajnica
Malajnica
Urovica
Urovica
1 : 0
Polet
Jabukovac
OFK Mladost
Begaljica
2 : 3
Avala 1939
Beli Potok
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
3 : 2
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
0 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Polet
Donji Lajkovac
4 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Proleter
Bajevac
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet
Takovo
1 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Rudar
Radljevo
Stepanje
Stepanje
1 : 0
Kalenić
Kalenić
Sloga
Kaona
2 : 3
Gradina
Rti
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Radnički
Turica
2 : 5
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
3 : 1
Prilike
Prilike
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Pobeda
Sepci
3 : 0
Grivac
Grivac
BSK
Borač
2 : 1
Marjan
Knić
Mladost (R)
Rašković
2 : 2
Sloga
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
4 : 0
Kotlenik
Guncati
Bare
Bare
2 : 0
Kusovac
Kusovac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 4
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Skobalj
Skobalj
1 : 2
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Podunavac
Udovice
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 3
Galeb
Cerovac
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mrovska
Mrovska
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Sloga (K)
Krnić
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
4 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Volujac
Volujac
5 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Cerić
Miokus
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Jedinstvo
Ečka
4 : 1
Zlatica
Zlatica
Proleter
Neuzina
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
4 : 0
Sloga
Jarkovac
MSK
Mihajlovo
7 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Metalac
Požarevac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Dunav
Ostrovo
2 : 7
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
2 : 1
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Napredak 1947
Batovac
Sloga (R)
Ridjake
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Krnule 09
Krnule
0 : 4
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 0
Hajduk
Debrc
Sloga
Plavna
0 : 2
Budućnost
Parage
Mladi borac
Županjac
1 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Vreoci
Vreoci
2 : 1
BSK
Brajkovac
Rudar
Zeoke
3 : 1
Sloboda
Stubica
Jedinstvo
Ruma
4 : 1
Sremski vitezovi
Irig
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 0
Planinac
Rivica
Polet
Nikinci
1 : 4
Sloga
Voganj
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 0
Car Uroš
Jazak
Sremac
Dobrinci
0 : 1
Vojvodina
Neradin
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 5
Borac
Stejanovci
Lovac
Karlovčić
4 : 1
Graničar
Obrež
Mladost
Prhovo
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Vitez
Subotište
2 : 3
Šumar
Ogar
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 0
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
5 : 1
Sloven
Sibač
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
1 : 4
Omladinac (M)
Molovin
Bratstvo
Sot
2 : 2
Jedinstvo
Ljuba
Borac
Ilinci
0 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
2 : 3
Sinđelić
Gibarac
Sremac
Berkasovo
1 : 2
Jednota
Šid
Napredak
Vašica
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Paune
Paune
0 : 2
Mali korak
Oglađenovac
OFK Povlen
Brezovice
3 : 4
Kotešica
Kotešica
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Mladi radnik
Valjevo
2 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Dupljaj
Dupljaj
1 : 3
Rakac Stave
Stave
Radnik
Pankovo
3 : 1
7. juli
Lopušnik
Soko
Krvije
0 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
BSK
Bošnjak
3 : 1
Laolac
Veliko Laole
Lisović
Lisović
0 : 3
Barajevo
Barajevo
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
OFK Meljak
Meljak
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Mladost
Vrdila
Žiča
Žiča
4 : 2
Omladinac
Drakčići
Borac
Adrani
1 : 1
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Šantarovac
Šantarovac
4 : 2
Kolonija
Jagodina
Morava (R)
Rajkinac
1 : 1
Trnava
Trnava
OFK Borac
Lovci
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
Poljane
Poljane
0 : 5
Polet
Grabovac
Trstenica
Trstenica
0 : 2
Vukićevica
Vukićevica
OFK Urovci
Urovci
4 : 2
Jedinstvo
Dren
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Rvati
Obrenovac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 1
Posavina
Stubline
Borac
Ušće
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Luk
Voćnjak
5 : 1
Jelav
Jelav
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
Sindjelić
Vojnik
5 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Resava
Bukovac
0 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Omladinac
Ugljarevo
0 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Stevka Božurevka
Božurevac
3 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost (O)
Očage
0 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Banat
Ilandža
3 : 0
Janošik
Janošik
Vojvoda
Dučina
4 : 1
Sibnica
Sibnica
OFK Slatina
Slatina
2 : 4
Rudar 2012
Babe
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
Sloga 2012
Popović
Mladost
Guberevac
12.04.2015
16:30
OFK Rogača
Rogača
Proleter
Četereže
4 : 4
Sloga
Viteževo
BSK
Brzohode
4 : 2
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
1 : 3
Napredak
Simićevo
Borac
Vukovac
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Gradac
Pločnik
2 : 3
Mladost
Toljevac
OFK Orašje
Orašje
1 : 5
Borac
Gornji Katun
Pobeda
Lučina
1 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Čukarički
Mala Kruševica
1 : 2
Parcane
Parcane
Pek
Kusiće
1 : 3
Desine
Desine
Srednjevo
Srednjevo
1 : 3
Kumane
Kumane
Sloga-TOP
Topolovnik
5 : 1
Carevac
Carevac
Pečanica
Pečanica
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Ram
Ram
2 : 0
Graničar 2013
Zatonje
Meševo
Meševo
4 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Mladost VPD
Kruševac
4 : 3
Globoder
Globoder
Čarapan
Kruševac
5 : 2
Vratare
Vratare
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Padež
Padež
Konjuh
Konjuh
2 : 0
Srnje
Srnje
Pasjak
Pasjak
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Zdravinje
Zdravinje
1 : 1
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
2 : 3
Jablanica
Jablanica
Modrica
Modrica
4 : 0
Vitanovac 08
Vitanovac
Lipovac
Lipovac
3 : 1
Polet (Š)
Šavrane
Polet (K)
Kobilje
1 : 4
Bukovica
Bukovica
Štitari
Štitari
5 : 1
Drugari
Stanci
Kolubara
Liso Polje
2 : 1
Sloga
Lončanik
Strelac 001
Kožuar
0 : 2
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
2 : 0
Brgule
Brgule
Sloga
Vrhovine
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Dokmir
Dokmir
1 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Čučuge
Čučuge
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Mladost (R)
Raklja
2 : 3
Baštovan
Subotica
OFK Student
Mladenovac
3 : 2
Omladinac
Rajkovac
Borac
Amerić
2 : 3
Markovac
Markovac
Sloga
Granice
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Napredak (D)
Dubona
5 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Arsenal
Tivat
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Ibar
Rožaje
Dečić
Tuzi
2 : 0
Zabjelo
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Jezero
Plav
Kom
Podgorica
0 : 1
Radnički
Berane
Cetinje
Cetinje
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Vitez
Vitez
Tamaris
Mrčajevci
0 : 1
Torpedo
Cerovljani
Borac (M)
Maglajani
3 : 0
Ratar
Stara Topola
Mladost (B)
Bajinci
4 : 1
Mladost (G)
Glamočani
Kozara
Turjak
0 : 3
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Biseri
Čatrnja
6 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
Budućnost (S)
Skelani
2 : 0
Jasenica
Jasenica
Srpski Soko
Čelopek
0 : 2
Milići
Milići
Jadar
Kasaba
2 : 1
Polet
Kravica
Tabanci
Tabanci
1 : 2
Budućnost (P)
Pilica
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
0 : 0
Trebavac
Vranjak
13 Skojevki
Grbavci
0 : 0
Bratstvo (K)
Kozinci
Romanovci
Romanovci
2 : 0
Obradovac
Obradovac
Bratstvo (O)
Orahova
0 : 2
Kalemi
Trebovljani
Polet
Elezagići
2 : 1
Omladinac
Brestovčina
Laminci
Laminci
2 : 0
Vilusi
Vilusi
Borac
Mašići
0 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
Stanovi
Stanovi
0 : 1
Sloboda
Mrtvica
Zadrugar
Bukvik
3 : 0
Budućnost Red Star
Vucilovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 3
Petka
Petka
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 2
Sloga
Lukavica
Šumadija 1903
Kragujevac
12 : 0
Slatke Male
Burovac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Užice
Užice
Banat
Zrenjanin
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Timočanin (K)
Knjaževac
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Sloga
Miloševac
Slavija
Smederevo
0 : 4
Hajduk Veljko
Dobri Do
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Mogren
Budva
1 : 3
Kom
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
5 : 4
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
1 : 2
Zeta
Golubovci
Bokelj
Kotor
9 : 0
Rudar
Pljevlja
Berane
Berane
6 : 0
Mornar
Bar
Budućnost
Podgorica
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Nacional AG
Novi Pazar
2 : 2
Tutin
Tutin
SFS Borac
Paraćin
12.04.2015
11:00
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
12.04.2015
11:00
Timočanin
Knjaževac
Sloga
Leskovac
12.04.2015
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (N)
Niš
12.04.2015
11:00
Real
Niš
AFK
Ada
3 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
1 : 2
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Arandjelovo
1 : 4
Potisje
Kanjiža
Glavaš
Glibovac
1 : 3
Sloga
Miloševac
Sloga
Kraljevo
0 : 2
Bubamara
Kraljevo
Futsal Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Fer Plej
Beograd
Obilić
Novi Kneževac
0 : 14
Arena Su
Subotica

Futsal

Seljak
Livno
6 : 2
Kaskada
Gračanica
Šampion
Subotica
2 : 2
Kikinda
Kikinda
Ekonomist
Niš
10 : 3
Babušnica 2011
Babušnica