XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 790 utakmica za dan
Nedelja, 12 Oktobar 2014

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnik
Surdulica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Mačva
Šabac
Inđija
Inđija
4 : 1
Sindjelić
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Sloboda
Užice
3 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
BSK Borča
Borča
Bane
Raška
0 : 0
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Železničar
Lajkovac
Polet
Ljubić
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Tabane 1970
Jagodina
3 : 1
Timok
Zaječar
Dinamo
Vranje
3 : 0
OFK Bor
Bor
Sinđelić
Niš
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Dorćol
Beograd
5 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Železnik Lasta
Beograd
3 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Srem
Jakovo
2 : 2
Hajduk
Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 1
Žarkovo
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Turbina
Vreoci
3 : 2
Teleoptik
Zemun
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Dragačevo
Guča
5 : 2
Tutin
Tutin
Rudar (Bresnica)
Bresnica
1 : 3
Partizan
Cerovac
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Mladi radnik (R)
Radinac
4 : 1
RSK
Rabrovo
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Basarac
Mišljenovac
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Borac
Žabari
1 : 1
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Morava
Velika Plana
Napredak
Markovac
3 : 4
Sloboda
Lipe
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Trajal
Kruševac
0 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Juhor
Obrež
4 : 2
Lugomir
Rakitovo
Levač
Rekovac
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Rembas
Resavica
5 : 3
FUD
Brus
Moravica
Subotinac
0 : 1
Rtanj
Boljevac
Kablovi
Zaječar
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Bobište
Bobište
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
0 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Medoševac
5 : 0
Vlasina
Vlasotince
Hajduk
Beška
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Index
Novi Sad
2 : 4
Borac
Novi Sad
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
ŽAK
Sombor
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Borac
Bački Gračac
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Jadran
Feketić
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Srbobran
Srbobran
Subotica
Subotica
6 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Tavankut
Tavankut
0 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Železničar
Pančevo
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Borac (Starčevo)
Starčevo
4 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Baćevac
Baćevac
1 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
PKB
Padinska skela
1 : 0
Boleč
Grocka
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Grafičar
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Železničar
Bara Venecija
3 : 1
Zvezdara
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Radnik
Ušće
Borac
Vraneši
1 : 1
Gruža
Vitanovac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 3
Polet
Ratina
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Mataruge
Mataruge
5 : 1
Lazac
Lazac
Radnički
Kovači
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
0 : 1
Ribnica
Jovac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Jedinstvo
Kalenić
4 : 1
Višesava
Bajina Bašta
GP Zlatibor
Užice
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Ariljska rampa
Požega
Omladinac
Zdravčići
2 : 4
Budućnost
Arilje
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
2 : 4
Čajetina
Gostilje
Mladost
Dračić
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Trlić
Trlić
4 : 0
OFK Divci
Divci
Tulari
Tulari
0 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
3 : 1
Banjani
Banjani
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Drina
Ljubovija
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Lipolist
Lipolist
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 1
Provo
Provo
Borac (L)
Lešnica
0 : 4
Mladost (P)
Prnjavor
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Šatornja
Šatornja
BSK
Belosavci
0 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijević
7 : 0
Partizan (D)
Darosava
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Banja
Banja
2 : 3
Šumadija
Toponica
Vinča
Vinča
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Šapine
Šapine
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Integral
Batuša
4 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (B)
Burovac
6 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 1
Glavaš
Glibovac
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Vodice
Vodice
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Proleter
Vranovo
Železničar (S)
Smederevo
1 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Šumadija
Azanja
1 : 0
Pobeda
Golobok
SASK
Saraorci
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Železničar (K)
Kusadak
2 : 0
Budućnost (R)
Ratari
BSK
Buljane
0 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Sloga (DV)
Donje Vidovo
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Budućnost
Miliva
1 : 2
Morava
Ribare
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Sloga (V)
Voljavče
0 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Bratstvo
Međureč
3 : 2
Mladost (D)
Dublje
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 4
Topličanin
Prokuplje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 0
Polet
Samarinovac
Borac
Držanovac
5 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Omladinac
Podina
2 : 2
Partizanski put
Grudaš
Jastrebac
Blace
8 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Gradina
Pejovac
4 : 2
Omladinac
Pojate
Vinogradar
Zleginje
5 : 1
Trudbenik
Stalać
Šanac
Šanac
2 : 1
Mladi radnik
Bačina
Čitluk
Čitluk
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
13. April
Lomnica
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Mladost
Makrešane
Naupare
Naupare
4 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Hajduk
Čurug
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 3
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Bački Petrovac
3 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Titel
Titel
0 : 2
Borac
Šajkaš
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Susek
Susek
3 : 3
OFK Slavija
Novi Sad
TSK
Temerin
2 : 1
Sofeks
Futog
Tatra
Kisač
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
0 : 2
OFK Futog
Futog
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Radnički
Irig
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Partizan
Vitojevci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jadran
Golubinci
1 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Napredak
Popinci
0 : 0
1. Maj
Ruma
Sremac Graničar 1924
Adaševci
0 : 2
Rudar
Vrdnik
Bačka
Mol
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Mladost
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
2 : 2
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Kula
Kula
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Slavija
Kovačica
8 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Mladost (O)
Omoljica
1 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Polet
Izbište
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
5 : 0
Napredak
Čestereg
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Naftagas
Elemir
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Begej
Žitište
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
2 : 0
13. maj
Zemun
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Resnik
Resnik
0 : 4
BSK 1925
Batajnica
Radnički (R)
Rudovci
1 : 5
Napredak (M)
Medoševac
Veliki Borak
Veliki Borak
8 : 0
Rušanj
Rušanj
Borac (L)
Lazarevac
0 : 2
Vranić
Vranić
Strelac
Mislođin
1 : 3
Budućnost (Z)
Zvečka
Dunavac (G)
Grocka
1 : 0
OFK Leštane
Leštane
Pinosava
Pinosava
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Podunavac (R)
Ritopek
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Vinča
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Torlak
Beograd
6 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Orljane
Orljane
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Rasovača
Rasovača
4 : 2
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Borac (T)
Trnjane
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Morava
Žitkovac
6 : 0
Knežica
Knežica
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Vučje
Vučje
Železničar
Brestovac
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
OFK Brza
Brza
Progres
Ladovica
1 : 2
Radnički
Pertate
Mladi borac
Živkovo
1 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Umac
Miroševce
0 : 3
Mladost
Vinarce
Dragoš
Pirot
3 : 6
Padež
Petrovac
Mladost
Poljska Ržana
0 : 1
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Spartak
Pirot
Željuša
Željuša
0 : 4
Jedinstvo
Pirot
Napredak
Izvor
1 : 6
Tanasko Rajić
Pirot
Branik
Štubik
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Blizna
Blizna
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Deli Jovan
Sikole
0 : 2
Slatina (B)
Bor
Radnički 1936
Trupale
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Mladost
Lalinac
1 : 5
Rudar
Jelašnica
Proleter (M)
Mezgraja
3 : 4
Crvena zastava
Hum
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Palilulac
Niš
2 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 2
Morava
Krušce
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 3
Radnički
Lubnica
OFK 019 Zaječar
Zaječar
1 : 0
Polet
Jablanica
Mladost
Sumrakovac
1 : 1
Osnić
Osnić
Borac
Vražogrnac
0 : 0
ŠSK
Štipina
Trebič
Sokobanja
4 : 0
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
3 : 1
Rgotina
Rgotina
Svrljiška topla
Svrljiška topla
2 : 3
Vratarnica
Vratarnica
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Čelik
Belo polje
0 : 2
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 2
Vihor
Žbevac
OFK Alakince
Alakince
7 : 0
Biljači
Biljača
Trešnjevka
Lopardince
2 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Sitnica
Lepina
1 : 1
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
Ugljare
Ugljare
2 : 4
Brezovica
Štrpce
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 2
Kriva Reka
Novo Brdo
Morava
Parteš
1 : 3
Sloga
Ranilug
Oskar
Pasjane
3 : 5
Glama
Koretište
Ibar
Leposavić
4 : 0
Moša
Banje
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dobrica
Dobrica
3 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Ratar
Kruščica
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Ševac
Kusić
4 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Proleter
Mramorak
0 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Strela
Ivanovo
Dolovo
Dolovo
7 : 2
Kolonija
Kovin
Glogonj
Glogonj
7 : 2
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
0 : 1
Tempo
Sefkerin
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Napredak
Staro Lanište
1 : 1
Ursule
Ursule
Partizan
Glogovac
4 : 0
Kolare
Kolare
Morava
Kočino Selo
1 : 0
Juhor
Glavinci
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Blagotin
Belušić
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
Mladost
Gložane
Javor
Sladaja
3 : 2
Hajduk
Čepure
Radnički
Tekija
8 : 1
Polet
Zabrega
Napredak (St)
Stubica
2 : 1
Rudar (P)
Plazane
OFK Batinac
Batinac
4 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Moravac
Gornje Vidovo
5 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Istok 63
Plana
2 : 1
Resavac
Veliki Popović
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sloga
Krnješevci
2 : 1
Graničar (G)
Grabovci
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Noćaj
Noćaj
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Fruška Gora
Ruma
4 : 2
Železničar
Inđija
ČSK 1939
Čortanovci
3 : 1
Borac (M)
Martinci
Fruškogorac
Manđeloš
5 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Sonta
3 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Rastina 1918
Rastina
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
Proleter 2006
Zrenjanin
7 : 0
Omladinac
Botoš
ASK
Aradac
1 : 0
Borac
Zrenjanin
Naftagas
Boka
2 : 1
Lehel
Mužlja
Potisje
Knićanin
1 : 1
Banat
Čenta
Rusanda
Melenci
2 : 1
OFK Klek
Klek
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 3
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Jedinstvo
Dragosinjci
3 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
3 : 2
Proleter
Pečenog
Real
Podunavci
2 : 0
Partizan
Vrba
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Morava (M)
Mrsać
0 : 0
Morava (S)
Sirča
Budućnost
Samaila
1 : 4
Stubal
Stubal
Bačka
Đurđevo
1 : 0
Napredak
Nadalj
Iskra
Kucura
4 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Obilić
Vilovo
1 : 3
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Mladost
Radičević
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 1
Miletić
Mošorin
Budućnost
Savino Selo
6 : 0
Sloga
Lok
Kumarevo 65
Kumarevo
8 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Omladinac
Donje Sinkovce
7 : 0
Morava (G)
Gložane
Polet
Stajkovce
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Moravac
Guberevac
0 : 4
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Gradac
Konopnica
2 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Navalin
Navalin
1 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Duško
Klenje
2 : 1
Proleter
Šabac
Partizan
Drenovac
0 : 1
Cer
Petkovica
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Radnik
Glogovac
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
1 : 0
Sloga
Duvanište
Mladost (B)
Brezjak
3 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Borac
Kozjak
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Sloga (S)
Straža
Stolice
Krupanj
1 : 2
Cerova
Cerova
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga
Lozna
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Čenej
Čenej
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
1 : 2
Bačka
Begeč
Sloga
Korman
3 : 3
Gredetin
Gredetin
OFK Draževac
Draževac
3 : 0
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 0
Jastrebac
Tešica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Polet
Nakovo
0 : 1
Delija
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
5 : 3
2. Oktobar
Kumane
Borac
Rajković
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Beloševac
Beloševac
2 : 3
Komanice
Komanice
Gradac
Valjevo
0 : 4
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 4
Polet
Popučke
Liplje
Liplje
1 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Ribnikar
Pecka
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
Sloga
Zagorica
4 : 0
Žabare
Žabare
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Mladost
Jelenac
Misača
Misača
2 : 3
Trnava
Donja Trnava
B 2000
Aranđelovac
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 1
Jasenica
Božurnja
Proleter
Jelovik
5 : 2
Maskar
Maskar
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (B)
Busur
0 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Mladost
Porodin
BSK 1924
Boževac
3 : 0
Napredak 1927
Toponica
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Rudar
Stamnica
Slavija
Pivnice
1 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 3
Borac 46
Obrovac
Neštin
Neštin
5 : 0
Vajska
Vajska
Mladost
Mali Bač
3 : 2
Bačka
Despotovo
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Kurjače
Kurjače
Dunavac
Kisiljevo
0 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Dizel
Bare
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 1
Vihor
Maljurevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Zadrugar
Gornja Trepča
4 : 1
Planinac
Vujetinci
Morava (M)
Mojsinje
1 : 3
BIP
Čačak
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Vujan
Prislonica
Morava (K)
Katrga
1 : 0
Kej
Čačak
Premeća
Premeća
2 : 2
Lugovi
Čačak
Strelac
Miokovci
4 : 1
Prijatelji
Čačak
Šampion
Orom
6 : 0
Jedinstvo
Martonoš
Jedinstvo
Poljanice
4 : 1
Tolić
Tolić
Paštrić
Paštrić
0 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Vojvode
Mionica
1 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Proleter
Latković
4 : 7
Mladost
Latković
Popadić
Popadić
13 : 0
Orao
Poljanice
Košutnjak
Kragujevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 3
Srbija
Ilićevo
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 2
Šumadija 1934
Drača
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Sloga
Lužnice
Kremenac
Rogojevac
4 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Botunje
Botunje
2 : 0
Azbest
Stragari
Bega
Novi Itebej
0 : 3
Olimpija
Torda
Proleter
Međa
2 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Budućnost
Banatski Dvor
5 : 2
Terekves
Hetin
Jasenica
Kruševo
2 : 4
Obilić
Staro Selo
Omladinac
Rakinac
7 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Polet
Trnovče
0 : 6
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga 1948 (M)
Malča
1 : 0
Supovac
Supovac
Morava 1949
Čokot
6 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Vulkan 1963
Brenica
7 : 2
Delijski Vis
Niš
Mramor 1927
Mramor
6 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Sečanica
Sečanica
3 : 2
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Borac (P)
Progar
0 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Šumadinac (B)
Bečmen
Busije
Zemun
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Obilić
Beograd
4 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
BUSK
Beograd
3 : 1
Posavac
Boljevci
Sloga
Bogovađa
4 : 1
Nepričava
Nepričava
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 3
Lajkovac
Lajkovac
Glumač
Glumač
5 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
3 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Sečica
Seča reka
4 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Savinac 1933
Visibaba
6 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 5
Ježevica
Ježevica
Bakionica
Bakionica
0 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Avijatičar
Vranjani
Ozrem PMH
Ozrem
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Ozremica
Beršići
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Brezak
Pranjani
0 : 1
Jablanica
Jablanica
Šumadija
Brdjani
0 : 1
Majdan
Majdan
Omladinac
Kalimanići
4 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
3 : 4
Mladi rudar
Rudnik
Samarinovac
Samarinovac
0 : 3
Smedovac
Smedovac
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 1
Srbovo
Srbovo
BSK 1934
Bukovče
2 : 1
Urovica
Urovica
Ratar
Jasenica
2 : 4
Polet
Jabukovac
Čubra
Čubra
2 : 0
Malajnica
Malajnica
Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Heroj Polet
Jajinci
1 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Temac
Temska
1 : 2
Jerma
Sukovo
Pobeda
Držina
1 : 1
Provalija
Pirot
Solid
Subotica
4 : 0
Dušan Silni
Subotica
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
4 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik
Višnjevac
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Velika reka
Velika Kamenica
3 : 8
Pontes
Kostol
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
6 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Egeta
Brza Palanka
5 : 2
Omladinac
Vajuga
Lovćen
Petrovo selo
0 : 1
Napredak
Korbovo
Rtkovo
Rtkovo
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Polet
Takovo
4 : 1
Gunjevac
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Omladinac
Kalinovac
Proleter
Bajevac
1 : 0
Stepanje
Stepanje
Polet
Donji Lajkovac
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Grlište
Grlište
5 : 1
Kosovo
Zvezdan
Timok
Trnavac
5 : 1
Lovac
Mali Izvor
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 3
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Vlaški Do
1 : 3
Bašin
Bašin
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Radnički
Turica
Brezova
Brezova
0 : 2
Jelica
Goračići
Gradina
Rti
1 : 3
Prilike
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 2
Gorušica
Viča
Mekiš
Mekiš
3 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Pobeda
Rusna
3 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 2
Karađorđe
Vučić
Marjan
Knić
4 : 0
Grivac
Grivac
Sloga
Milatovac
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Kotlenik
Guncati
1 : 7
Pobeda
Sepci
Kusovac
Kusovac
3 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Bare
Bare
1 : 1
BSK
Borač
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Vučak
Vučak
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
6 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Drugovac
Drugovac
1 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Lunjevac
Lunjevac
4 : 0
Omladinac (S)
Seone
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Pobeda
Pobeda
0 : 2
Mićunovo
Mićunovo
Njegoš B
Lovćenac
0 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Palilulac
Šarbanovac
1 : 3
Slemen
Milušinac
Jedinstvo 1952
Mužinac
2 : 7
Mladost
Resnik
Sloboda 2013
Nikolinac
4 : 5
Hajduk
Rujevica
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Galeb
Cerovac
Sloga (K)
Krnić
4 : 1
Volujac
Volujac
Mrovska
Mrovska
4 : 4
Cerić
Miokus
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Hajduk
Podlokanj
5 : 0
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
12.10.2014
15:00
Graničar
Đala
Jadran
Sanad
3 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Banat
Dupljaja
1 : 1
Vitorul
Straža
Vinogradar
Gudurica
4 : 0
Omladinac
Zagajica
Hajduk
Šušara
3 : 1
Jedinstvo (O)
Orešac
Pobeda
Parta
1 : 6
Radnički 1927
Vršac
MSK
Mihajlovo
2 : 3
Zlatica
Zlatica
Mladost
Belo Blato
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Proleter
Neuzina
3 : 1
Sloga
Jarkovac
Jedinstvo
Ečka
5 : 0
Tamiš
Farkaždin
Stig 1955
Beranje
1 : 2
Metalac
Požarevac
Dunavac
Petka
2 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (D)
Dubravica
4 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Napredak (P)
Poljana
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Napredak 1947
Batovac
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sopot
Požarevac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Polet
Jalovik
0 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga (R)
Ridjake
1 : 0
Žika 2013
Provo
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Sloga 1949
Matijevac
Dragojevac
Dragojevac
6 : 0
Hajduk
Debrc
Mladost (S)
Slatina
0 : 2
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Budućnost
Parage
7 : 2
Slavija
Bođani
Sloga
Plavna
2 : 1
Borac
Vizić
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 0
Proleter
Karađorđevo
Polet
Mirosaljci
4 : 2
Bistrica
Bistrica
OFK Radnički
Dren
2 : 5
Budućnost
Dudovica
Lazarevac
Lazarevac
2 : 6
OFK Burovo
Burovo
BSK
Brajkovac
8 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Sloboda
Stubica
1 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vreoci
Vreoci
1 : 2
Mladi borac
Županjac
Železničar
Klačevica
0 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Popovac
Popovac
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
Omladinac
Šaludovac
4 : 1
Omladinski
Paraćin
Jedinstvo
Ratari
0 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Jašunja
Jašunja
4 : 3
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Sremski vitezovi
Irig
0 : 1
Sloga
Voganj
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 5
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
7 : 0
Jedinstvo
Ruma
Vojvodina
Neradin
5 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Borac
Stejanovci
2 : 1
Polet
Nikinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
3 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
1 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Real
Donja Jajina
2 : 1
Milanovo
Milanovo
BSK
Belanovce
5 : 2
Rudar 1973
Rudare
Tolisavac - VT
Tolisavac
0 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Bratstvo
Krupanj
4 : 9
Krasava
Krasava
Vitez
Subotište
1 : 5
Graničar
Obrež
Mladost
Prhovo
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Sremac
Deč
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Sloven
Sibač
Šumar
Ogar
1 : 0
Kameni
Ašanja
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Krušedol
Krušedol
Borac (S)
Surduk
4 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
5 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Planinac
Ležimir
1 : 4
BSK
Bešenovo
Sremac
Jarak
4 : 3
Srem
Sremska Rača
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 4
Sloga (Č)
Čalma
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 1
OFK Bosut
Bosut
Borac (R)
Radenković
2 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
5 : 1
Napredak
Šuljam
OFK Bingula
Bingula
0 : 4
OFK Bačinci
Bačinci
Borac
Ilinci
0 : 4
Sremac
Berkasovo
Bratstvo
Sot
1 : 6
Napredak
Vašica
Graničar
Jamena
2 : 5
Hajduk
Višnjićevo
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 1
Jednota
Šid
Omladinac (M)
Molovin
4 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo
Ljuba
8 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Zadrugar
Lopatanj
0 : 4
Paune
Paune
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Rakac Stave
Stave
2 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
7 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dupljaj
Dupljaj
2 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Burovac
Burovac
2 : 3
Radnik
Pankovo
BSK
Bošnjak
5 : 0
Soko
Krvije
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
0 : 3
Lisović
Lisović
Mladost
Vrdila
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
Omladinac
Drakčići
0 : 1
BSK 2014
Bukovica
Žiča
Žiča
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Progorelica
Progorelica
0 : 2
Musina reka
Musina reka
Zgodačica
Godačica
1 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Borac
Adrani
2 : 0
Popovići
Popovići
Trnava
Trnava
3 : 0
Omladinac
Bunar
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
OFK Borac
Lovci
1 : 1
Bresje
Bresje
Morava (R)
Rajkinac
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Zvezda
Konatice
1 : 3
Polet
Grabovac
Vukićevica
Vukićevica
1 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Poljane
Poljane
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Trstenica
Trstenica
Posavina
Stubline
1 : 1
OFK Urovci
Urovci
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Krtinska
Krtinska
Borac
Ušće
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
8 : 1
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
8 : 2
Prvi srpski ustanak II
Orašac
Luk
Voćnjak
0 : 0
Hajduk
Ribarica
Jelav
Jelav
5 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 4
Prva Iskra
Runjani
Mladi radnik
Grabovica
0 : 3
Sindjelić
Vojnik
Zelenika
Vitance
1 : 4
Rudar
Senjski Rudnik
Sloboda 1948
Mijajlovac
1 : 5
Kamenorezac 76
Dublje
Vinogradar
Riljac
2 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Lonjin
Lonjin
0 : 1
Mladost
Uzovnica
Šumice
Glusci
0 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
Drlupa
Drlupa
3 : 0
Sibnica
Sibnica
OFK Slatina
Slatina
12.10.2014
14:30
Mladost
Guberevac
Vojvoda
Dučina
1 : 2
OFK Rogača
Rogača
Rudar 2012
Babe
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Sloga 2012
Popović
1 : 6
Vis
Parcani
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Karadjordje 2013
Viševac
Mladost (CK)
Crni kao
2 : 0
Šumadija
Sipić
Feniks
Rača
0 : 1
Mladost (B)
Bošnjane
Napredak
Malo Krčmare
3 : 4
Meteor
Lapovo
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 0
Borac
Azbresnica
Mladost 1976
Biljeg
2 : 1
Rad 1974
Merošina
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
4 : 5
Belfast
Kovanluk
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Mladost
Svileuva
3 : 4
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Sloga
Viteževo
0 : 4
Napredak
Simićevo
BSK
Brzohode
6 : 0
Proleter
Četereže
Laznica
Laznica
0 : 3
Mlava
Ribare
Zvezda
Izvarica
2 : 2
Zadrugar
Osanica
Jasenovac
Krepoljin
2 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Borac
Vukovac
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
OFK Selište
Selište
1 : 3
Mladost
Krupaja
Gradac
Pločnik
3 : 1
OFK Orašje
Orašje
Mladost
Toljevac
0 : 1
Pobeda
Lučina
Borac
Gornji Katun
5 : 1
Čukarički
Mala Kruševica
Carevac
Carevac
0 : 2
Desine
Desine
Mladi Borac
Majilovac
1 : 4
Radnički
Požeženo
Graničar 2013
Zatonje
3 : 4
Pek
Kusiće
Ram
Ram
3 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Pečanica
Pečanica
3 : 2
Sloga-TOP
Topolovnik
Vratare
Vratare
2 : 3
Meševo
Meševo
Srnje
Srnje
3 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Pasjak
Pasjak
2 : 3
Čarapan
Kruševac
Konjuh
Konjuh
5 : 0
Kruševica
Kruševica
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
4 : 1
Jablanica
Jablanica
Polet (Š)
Šavrane
6 : 3
Trmčari
Trmčari
Štitari
Štitari
0 : 2
Modrica
Modrica
Polet (K)
Kobilje
4 : 5
Lipovac
Lipovac
Neresnica
Neresnica
2 : 2
Sloga
Mustapić
Radenka
Radenka
5 : 0
Kaona
Kaona
ZT Gorovič
Gorovič
1 : 3
Budućnost
Blaznava
Stig (C)
Crljenac
2 : 1
Radnik
Salakovac
Sloga
Veliko Selo
2 : 6
Stig (MC)
Malo Crniće
Kolubara
Liso Polje
4 : 0
Brgule
Brgule
OFK Takovo
Takovo
1 : 2
Vrelo
Vrelo
Sloga
Lončanik
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Čučuge
Čučuge
7 : 0
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 4
OFK Paljuvi
Paljuvi
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Šumadija
Prevešt
1 : 2
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
5 : 0
Mladost
Tečić
Mladost (R)
Raklja
1 : 3
Garevina
Garevina
OFK Gnjila
Igroš
3 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Vražogrnac
Vražogrnci
2 : 7
Mladost (G)
Garevina
Markovac
Markovac
4 : 2
Napredak (M)
Međulužje
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 3
Šepšin
Šepšin
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 3
OFK Mladenovac
Mladenovac
Napredak (D)
Dubona
3 : 0
OFK Student
Mladenovac
Sloga
Granice
1 : 4
Borac
Amerić
Supska
Supska
7 : 1
Budućnost
Vlaška
Mladost Virine
Virine
2 : 1
Sloga
Isakovo
Polet
Senje
2 : 2
Krušar
Krušar
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Ukrina
Čečava
1 : 1
Zvijezda
Kruškovo Polje
Sloga (DP)
Dugo Polje
9 : 0
Mladost (T)
Tišina
Sloga (J)
Jakeš
2 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Borac
Osinja
0 : 0
Rudar
Stanari
Crkvina
Crkvina
6 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Sloboda
Vinska
4 : 0
Mladost (D)
Dobrinja
Balatun
Balatun
3 : 0
BUK
Gornja Bukovica
Magnojević 01
Magnojević
0 : 3
Novo Doba
Čardačine
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 3
Priboj
Priboj
Semberija
Popovi
5 : 0
Međaši
Međaši
BSK Ledinci
Batković
1 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Drina Amajlije
Amajlije
1 : 2
Akademac-UIS
Triješnica
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 2
Partizan
Donja Trnova
BSK
Bušletić
1 : 4
Hajduk
Kožuhe
Zborište
Zborište
3 : 0
4. Juli
Pojezna
Vučijak
Majevac
3 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 3
Mladost (T)
Trnjaci
Mladost (S)
Sandići
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Gredice
Gredice
4 : 1
Krbeti
Krbeti
Brezik
Brezik
0 : 7
Obilić
Krepšić
Sava 04
Brezovo Polje
2 : 1
Jugović
Brčko
Stanovi
Stanovi
3 : 0
Borac
Razljevo
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
0 : 0
Jedinstvo
Koretasi
Sloboda
Mrtvica
3 : 0
Čelik
Grbavica
Budućnost Red Star
Vucilovac
0 : 3
Slijepčevići
Slijepčevići
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 6
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
1 : 2
Borac
Arapovac
Mladost
Bukovče
0 : 5
Hajduk
Miloševo
Oniks
Lozovik
1 : 3
Crnovršanin
Donje Štiplje
Belica
Belica
7 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Požarevac
Požarevac
3 : 3
Sloga Radnički
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 0
Trijumf
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 5
LASK Crvena zvezda
Beograd
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 0
Radnički 2013
Rudovci
Slatke Male
Burovac
0 : 4
Jerina
Smederevo
Una Fortuna
Lužnice
6 : 0
Šabac
Šabac
Borac
Čačak
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Čukarički
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
Spartak
Subotica
Radnik
Surdulica
12.10.2014
Borac
Bivolje
Radnički (S)
Svilajnac
12.10.2014
Palilulac
Niš
Mladost
Lucani
2 : 5
Metalac
Gornji Milanovac
FAP
Priboj
0 : 1
Goc
Vrnjacka Banja
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Polet
LJubic
Sloboda
Uzice
2 : 1
Sloga
Bajina Basta
Policajac
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
Voždovac
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Brodarac 2
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Karadjordje
Topola
3 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Sloboda
Lipe
5 : 3
Borac
Ralja
Podunavac
Udovice
5 : 5
Železničar
Smederevo
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 4
Železničar
Kusadak
Budućnost
Ratari
5 : 0
Šumadija
Azanja
Vodice
Vodice
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
3 : 0
Pobeda
Golobok
Hajduk
Čurug
6 : 0
Maglić
Bački Maglić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
9 : 2
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Bački Petrovac
4 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Titel
Titel
0 : 8
Borac
Šajkaš
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Tvrđava
Bač
Loznica
Loznica
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Borac
Čačak
2 : 4
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 5
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Borac
Žabari
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Železnik Lasta
Železnik
2 : 3
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Brodarac 1947
Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
FK Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Real
Niš
0 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Timok
Zaječar
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Red Star
Niš
Kruševac
Kruševac
1 : 5
Sloga
Leskovac
Tisa
Adorjan
1 : 4
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Čoka
Čoka
2 : 5
Bačka
Mol
Tornjoš
Tornjoš
6 : 0
Šampion
Orom
Sloga
Plandište
2 : 2
Radnički 1927
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
8 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Polet
Izbište
4 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Dolina
Padina
2 : 0
Borac (S)
Sakule
Mladost (O)
Omoljica
9 : 0
Proleter (M)
Mramorak
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Vršac United
Vršac
7. Juli
Vodanj
3 : 11
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
1 : 7
Mladi radnik
Radinac
Sloboda
Lipe
3 : 0
Borac
Ralja
Podunavac
Udovice
12.10.2014
10:00
Železničar
Smederevo
SASK
Saraorci
6 : 2
Proleter
Vranovo
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Železničar
Kusadak
Budućnost
Ratari
0 : 0
Šumadija
Azanja
Vodice
Vodice
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
0 : 2
Pobeda
Golobok
Glavaš
Glibovac
0 : 11
Plana
Velika Plana
AS
Novi Pazar
2 : 1
Bane
Raška
Borac
Vladimirci
1 : 11
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Mladost Radost
Čačak
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Kosmet
Leposavić
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
7 : 1
Granit
Jošanička Banja
Jelen
Jelenča
12.10.2014
10:00
Lipolist
Lipolist
Jevremovac
Jevremovac
12.10.2014
10:00
BMR Petlovača
Petlovača
RSK
Rabrovo
0 : 16
Bambi
Požarevac
Beograd 1929
Beograd
1 : 2
FSFV
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 1
PKB
Padinska Skela
PKB Kovilovo
Beograd
4 : 1
Palilulac
Beograd
Gradac
Valjevo
0 : 16
Mačva
Šabac
Mačvanka
Dublje
3 : 0
AS-07
Kalenić
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Trijumf
Kragujevac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 7
Spartak '02
Subotica
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Ras
Raška
3 : 2
Bane
Raska
011 B
Beograd
3 : 2
Vrčin
Vrčin
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Borac (K)
Kozjak
2 : 1
Luk
Voćnjak

Košarka

Zadar
Zadar
86 : 75
Levski Sofija
Sofija
Budućnost VOLI
Podgorica
96 : 69
MZT Skopje
Skopje
Krka
Novo Mesto
89 : 59
Metalac Farmakom
Valjevo
Ub
Ub
98 : 84
Prva Petoletka
Trstenik
Šabac
Šabac
125 : 73
Sloga (P)
Požega
Železničar
Čačak
82 : 78
Novi Pazar
Novi Pazar
Žitko Basket
Beograd
88 : 77
BASK
Beograd
Železničar
Inđija
71 : 85
Stara Pazova
Stara Pazova
Topola
Bačka Topola
54 : 83
Vrbas
Vrbas
Knjaževac
Knjaževac
118 : 83
Prokuplje
Prokuplje
Kuršumlija
Kuršumlija
70 : 72
Sokobanja
Sokobanja
Vojvodina
Novi Sad
70 : 67
Radnički
Kragujevac
Radivoj Korać
Beograd
73 : 57
Partizan
Beograd
Titel
Titel
86 : 53
Proleter (NS)
Novi Sad

Rukomet

Partizan
Beograd
27 : 27
Metaloplastika
Šabac
Jagodina
Jagodina
30 : 31
Mokra Gora
Zubin Potok
Nova Pazova
Nova Pazova
17 : 26
Apatin
Apatin
Loznica
Loznica
22 : 23
Bask Soko
Beograd
Rekreativo
Beograd
21 : 20
Sindjelić
Beograd
Obilić
Beograd
39 : 36
Partizan 2
Beograd
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
28 : 23
Novi Beograd
Beograd
Studentski grad
Beograd
23 : 23
Primus
Beograd
Knez Lazar
Kruševac
26 : 29
Radnički 2
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
20 : 21
Arilje
Arilje
Vrbas Karneks 2
Vrbas
25 : 24
Sivac 69
Sivac
Somborelektro
Sombor
22 : 30
Hajduk
Čurug
Radnički (JT)
Jaša Tomić
34 : 34
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Aleksinac
Aleksinac
34 : 30
Niška Banja
Niška Banja
Mladi Radnik
Radinac
20 : 34
ORK Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
21 : 30
Loznica grad
Loznica
Požarevac
Požarevac
22 : 21
Mačva
šabac
Mladost
Smederevska Palanka
25 : 26
Rudar
Kostolac

Futsal

Kalča
Niš
7 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 2
SAS
Zrenjanin
Vinter sport
Niš
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Kikinda
Kikinda
3 : 7
Forum
Vršac
Srbobran
Srbobran
2 : 2
Hajduk
Kula
Viking
Ruma
0 : 3
Tango Liman
Novi Sad