XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 392 utakmica za dan
Subota, 2 Maj 2015

Fudbal

Radnik
Surdulica
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Javor Matis
Ivanjica
2 : 0
Inđija
Inđija
Mačva
Šabac
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloboda
Užice
Proleter
Novi Sad
4 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Bežanija
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Rudar
Kostolac
1 : 1
Loznica
Loznica
Karađorđe
Topola
0 : 0
Pobeda
Beloševac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (P)
Požega
6 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Kopaonik
Brus
Đerdap
Kladovo
0 : 2
Radan
Lebane
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 2
Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Sloga
Despotovac
Dinamo
Pančevo
7 : 1
Tekstilac
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
PIK Prigrevica
Prigrevica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Cement
Beočin
Sloga
Temerin
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Brodarac 1947
Novi Beograd
0 : 1
Dorćol
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
BASK
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 3
IMT
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Turbina
Vreoci
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Partizan
Cerovac
Rudar (Baljevac)
Baljevac
0 : 3
Metalac
Kraljevo
Sloboda
Čačak
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Lepenica
Badnjevac
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Paraćin
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
FUD
Brus
7 : 0
Rembas
Resavica
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Moravica
Subotinac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 5
Kablovi
Zaječar
Rudar (B)
Bor
3 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
Dunav
Prahovo
2 : 0
BSK Bogovina
Bogovina
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Sloga
Leskovac
Nebeski andjeli
Vranje
5 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Mladost
Bački Jarak
3 : 2
Sloga
Erdevik
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Jugović
Kać
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
ŽAK
Sombor
3 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Borac
Bački Gračac
0 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Jadran
Feketić
0 : 1
Bačka (P)
Pačir
Srbobran
Srbobran
2 : 3
Mladost (T)
Turija
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Subotica
Subotica
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Sloga
Plandište
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Železničar
Pančevo
Vršac United
Vršac
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Borac (Starčevo)
Starčevo
Lokomotiva
Beograd
7 : 0
Sremčica
Sremčica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 5
Lazac
Lazac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Borac
Drenovac
0 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 3
Jadran
Kragujevac
Ćava
Grošnica
4 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Budućnost
Arilje
3 : 0
GP Zlatibor
Užice
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 2
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
2 : 1
ZSK
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
6 : 2
Sovljak
Sovljak
Jadar
Stupnica
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Provo
Provo
Banja
Banja
4 : 1
ŽSK
Žirovnica
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
Šumadija
Toponica
Radnički 1926
Požarevac
5 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Đerdap
Golubac
6 : 0
Mlava (B)
Bratinac
SASK
Saraorci
4 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Pobeda
Golobok
Topličanin
Prokuplje
9 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Polet
Samarinovac
0 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Trbunje
Trbunje
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 1
Kosovac
Prokuplje
Blagotin
Poljna
2 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Proleter
Ravno Selo
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tvrdjava
Bač
4 : 2
Kulpin
Kulpin
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Obilić
Zmajevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 2
Dinamo
Budisava
OFK Slavija
Novi Sad
3 : 1
Sofeks
Futog
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Radnički
Irig
Sloven
Ruma
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Olimpija
Gunaroš
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Bačka
Mol
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Proleter
Njegoševo
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
6 : 0
Bilećanin
Sečanj
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Komgrap
Beograd
1 : 9
PKB Kovilovo
Kovilovo
Napredak (M)
Medoševac
1 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Vinča
Vinča
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Rutevac
Rutevac
2 : 2
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Budućnost
Orašje
2 : 0
Radnički
Pertate
Spartak
Pirot
2 : 0
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
1 : 5
Gnjilan
Gnjilan
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 0
Željuša
Željuša
Zlot
Zlot
3 : 1
Sloga
Kobišnica
OFK Niš
Niš
1 : 1
Morava
Krušce
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 2
Aluminjum
Niš
Rudar
Grljan
6 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Malinik
Podgorac
1 : 1
Midžor
Kalna
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Vihor
Žbevac
Napredak
Staro Lanište
2 : 2
Crni Vrh
Deonica
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Radnički
Tekija
1 : 1
Rudar (P)
Plazane
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Jedinstvo 1947
Kolut
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Grdica
Grdica
1 : 4
Partizan
Vrba
Jedinstvo
Šišava
4 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Partizan
Drenovac
Radnički Šabački
Šabac
6 : 2
Gorki
Glušci
RFK NS 1921
Novi Sad
4 : 0
Čenej
Čenej
Sloga
Korman
3 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet (R)
Radevac
2 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Misača
Misača
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Radnički
Knežica
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Krivanj
Selenča
Polet (V)
Voluja
0 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Mladost
Latković
6 : 4
Paštrić
Paštrić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
5 : 1
Vojvode
Mionica
Orao
Poljanice
2 : 4
Proleter
Latković
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Sloga
Lužnice
Košutnjak
Kragujevac
4 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Dunavac (D)
Dunavac
Pionir
Besni Fok
2 : 1
Mladost (JR)
Jabučki rit
Ozremica
Beršići
0 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 8
Jablanica
Jablanica
Hajduk
Kamendol
2 : 3
OFK Mladost
Begaljica
Heroj Polet
Jajinci
3 : 1
Minel
Ripanj
Zvezda
Blato
3 : 0
Pobeda
Držina
Dušan Silni
Subotica
3 : 3
Solid
Subotica
Kalenić
Kalenić
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Rudar
Radljevo
1 : 2
Proleter
Bajevac
Graničar
Veliki Izvor
5 : 0
Šljivar
Šljivar
Deli Jovan
Salaš
1 : 4
Timok
Trnavac
Dušnik
Donji Dušnik
5 : 2
Grkinja
Grkinja
Kolarac
Kolari
1 : 5
Petrijevac
Petrijevo
Tomislavci
Tomislavci
4 : 1
Pobeda
Pobeda
Sloboda
Stara Moravica
3 : 0
Njegoš B
Lovćenac
Napredak 1976
Jošanica
1 : 3
Hajduk
Rujevica
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 4
Slemen
Milušinac
Žika 2013
Provo
1 : 2
Krnule 09
Krnule
Torpedo
Lojanice
6 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
OFK Varna
Varna
3 : 3
Šipurske livade
Šabac
Sloboda
Stubica
4 : 3
Mladi radnik
Junkovac
Zlatica Taun
Donja Mutnica
1 : 1
Jedinstvo
Ratari
Badince
Badince
7 : 3
Ofk Bratstvo
Zlokućane
Grdanica 024
Grdanica
1 : 4
Napredak
Bogojevce
Nomanica
Nomanica
0 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
OFK Bobište
Bobište
3 : 3
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Turekovac
Turekovac
2 : 3
Radnik 2013
Šišince
Brđanac
Valjevo
1 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Manastirica
Manastirica
3 : 0
Vukan
Ždrelo
Mladost (R)
Ranovac
5 : 2
Melnica
Melnica
Dobrnje
Dobrnje
2 : 0
Radnik
Pankovo
Laolac
Veliko Laole
2 : 1
Omladinac B
Šetonje
Barajevo
Barajevo
12 : 0
OFK Meljak
Meljak
Kolonija
Jagodina
2 : 1
Omladinac
Bunar
Venčani
Venčani
2 : 2
Prvi srpski ustanak II
Orašac
Šamot
Aranđelovac
4 : 0
Tulež
Tulež
Granit
Radalj
0 : 1
Rudar
Brasina
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 0
Luk
Voćnjak
Planinac
Panjevac
2 : 5
Sindjelić
Vojnik
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Resava
Bukovac
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Stevka Božurevka
Božurevac
Morava
Medvedja
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Napredak (BP)
Banovo Polje
2 : 1
Mladost (O)
Očage
Bair
Bogatic
0 : 4
Omladinac
Bogatic
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 1
Šumice
Glusci
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 3
Banat
Ilandža
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
3 : 0
Janošik
Janošik
OFK Slatina
Slatina
5 : 1
OFK Rogača
Rogača
Ropočevo
Ropočevo
02.05.2015
17:00
Mladost
Guberevac
Drlupa
Drlupa
2 : 1
Mladost
Mala Ivanča
Meteor
Lapovo
1 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 3
Mladost 1976
Biljeg
Culjković
Culjković
3 : 4
Omladinac 2013
Slepčević
Napredak (Š)
Ševarice
0 : 5
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloga
Bogosavac
2 : 2
Metaloplastika
Šabac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
6 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Borac
Vukovac
3 : 4
Mladost
Krupaja
Jasenovac
Krepoljin
6 : 4
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Zvezda
Izvarica
0 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Laznica
Laznica
0 : 4
Zadrugar
Osanica
Best
Sige
1 : 4
Mlava
Ribare
Velika Morava
Selo Varvarin
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Pasjak
Pasjak
7 : 3
Kruševica
Kruševica
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Čarapan
Kruševac
Padež
Padež
1 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Vratare
Vratare
1 : 1
Globoder
Globoder
Vitanovac 08
Vitanovac
5 : 2
Trmčari
Trmčari
Mladost
Rajkovac
3 : 2
Krćevac 04
Krćevac
Borac
Kloka
1 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Stig (C)
Crljenac
0 : 4
Radnik
Salakovac
Sloga
Veliko Selo
4 : 4
Stig (MC)
Malo Crniće
Mladost
Tečić
2 : 1
Šumadija
Prevešt
Polet
Sekurič
0 : 3
Šumadinac
Dragovo
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladi Radnik
Dragušica
0 : 0
Omladinac
Vučkovica
Budućnost
Podgorica
4 : 0
Berane
Berane
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Mladost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
2 : 1
Mogren
Budva
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
Zeta
Golubovci
Mornar
Bar
1 : 2
Bokelj
Kotor
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Drina
Zvornik
Vitez
Vitez
3 : 0
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
Olimpic
Sarajevo
1 : 2
Čelik
Zenica
Podrinje
Janja
2 : 0
Napredak
Donji Šepak
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Drina HE
Višegrad
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Vlasenica
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Mladost
Gacko
3 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Proleter
Teslić
1 : 2
Leotar
Trebinje
Kozara
Gradiška
4 : 1
Sutjeska
Foča
Lokomotiva
Brčko
2 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Famos
Vojkovići
2 : 1
Gorica
Pučile
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Mladost
Donja Slatina
Sloga
Doboj
5 : 0
Ljubić
Prnjavor
Borac (Š)
Šamac
1 : 0
Modriča
Modriča
Pridjel
Pridjel
2 : 0
Posavina
Miloševac
Željezničar
Doboj
2 : 2
Naša krila
Kostajnica
Polet 1926
Brod
10 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Ratar
Stara Topola
0 : 2
Borac (Š)
Šibovska
Milići
Milići
3 : 0
Jasenica
Jasenica
Stevan Dukić
Rogolji
3 : 1
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Skela
Skela
2 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Sloga
Ratari
1 : 2
Tornado
Drazevac
Partizan
Draževac
1 : 1
Baljevac
Baljevac
Rekreativo
Zabrežje
2 : 2
Proleter
Jasenak
Trijumf
Kragujevac
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Fruškogorac
Novi Sad
2 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Gradac
Valjevo
0 : 8
Jerina
Smederevo
Metalmania
Kanjiža
2 : 5
Bačka Žabalj
Žabalj
Obilić
Beograd
13 : 0
Rubin
Mol
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Spartak
Subotica
Rad
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Indeks
Novi Sad
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Vršac United
Vršac
Donji Srem
Pećinci
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Kabel
Novi sad
Inđija
Inđija
0 : 7
OFK Hajduk
Kula
Borac
Bivolje
02.05.2015
Radnik
Surdulica
Hajduk Veljko
Negotin
7 : 0
Timočanin (K)
Knjaževac
Dinamo
Vranje
3 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sinđelić
Beograd
SASK
Saraorci
1 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
15 : 2
Železničar
Smederevo
7. Juli
Vodanj
4 : 1
Mladi radnik
Radinac
Sloga
Miloševac
5 : 2
Udarnik
Lozovik
Vodice
Vodice
6 : 1
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
0 : 8
Železničar
Kusadak
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Strela
Ivanovo
Partizan (G)
Gaj
5 : 8
C.zvezda
Pavliš
Proleter
Ravno Selo
1 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tvrđava
Bač
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Bečej
Bečej
8 : 0
Obilić
Zmajevo
Spartak
Debeljača
5 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Vojvodina
Crepaja
Drugovac
Drugovac
02.05.2015
14:00
Crvena zvezda
Suvodol
Kolarac
Kolari
02.05.2015
14:00
Petrijevac
Petrijevo
Omladinac
Seone
02.05.2015
14:00
Lunjevac
Lunjevac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Spartak
Subotica
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Inđija
Inđija
OFK Hajduk
Kula
8 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladost Bambi
Lukićevo
0 : 12
Spartak
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
2 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Vršac
Vršac
4 : 0
Kikinda
Kikinda
Bačka 1901
Subotica
4 : 2
Bečej 1918
Bečej
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Trudbenik
Beograd
7 : 0
Komgrap
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 8
PKB
Padinska Skela
BSK 1925
Beograd
20 : 0
Baćevac
Baćevac
Srem
Jakovo
0 : 7
Radnički (O)
Obrenovac
Zmaj 1953
Beograd
4 : 0
Železnik Lasta
Železnik
IMT
Beograd
02.05.2015
Železnik Lasta
Železnik
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 2
Bežanija
Beograd
Kruševac
Kruševac
02.05.2015
11:00
Trstenik PPT
Trstenik
Bor
Bor
02.05.2015
11:00
Timočanin
Knjaževac
Napredak
Kruševac
02.05.2015
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Red Star
Niš
02.05.2015
11:00
Real
Niš
Tisa
Adorjan
0 : 8
Potisje
Kanjiža
Tornjoš
Tornjoš
6 : 1
Slavija
Banatsko Arandjelovo
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Radnički 1927
Vršac
Jugoslavija
Jabuka
7 : 0
Spartak
Debeljača
Borac (S)
Sakule
3 : 6
Smederevo 1924
Smederevo
Proleter (M)
Mramorak
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Sloga
Miloševac
0 : 2
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Vodice
Vodice
0 : 7
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
1 : 8
Železničar
Kusadak
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Morava
Velika Plana
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Apolon 4
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
5 : 3
Futsal Kolubara
Lazarevac
AS-07
Kalenić
1 : 9
Mačvanka
Dublje
Zeleznicar
Lajkovac
9 : 1
Polet
Popucke
Sampion
Valjevo
4 : 1
Jedinstvo 2
Ub
Ribnica
Mionica
0 : 5
Omladinac
Ljig
OFK Osecina
Osecina
1 : 2
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
Radnicki
Valjevo
0 : 5
Jedinstvo 1
Ub
OFK Ras
Raška
3 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 1
Voždovac
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 3
Rad
Banjica
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
0 : 1
Ada
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 1
Brodarac
Beograd
Dominus
Beograd
1 : 5
Institut
Beograd
Tempo
Beograd
1 : 0
Sindjelić 2012
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Fer Plej 06
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 4
Radnicki (NB)
Novi Beograd
Zmajevi
Voždovac
1 : 4
Balkan
Beograd
Poštar
Zvezdara
1 : 3
PKB Kovilovo
Beograd
Rušanj
Rušanj
1 : 4
OLE
Borča
Hajduk
Beograd
2 : 3
Zvezdara
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Policajac
Beograd
1 : 9
FSFV
Beograd
Napredak
Medoševac
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
5 : 3
Resnik
Resnik
Železničar
Beograd
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Milenium
Beograd
3 : 3
Borac
Ostružnica
Boleč
Bolečc
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Zemun B
Zemun
2 : 1
OFK Beograd B
Beograd
Loznica 04
Loznica
5 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Luk
Voćnjak
0 : 0
Sinđelić
Lipnica
Borac (K)
Kozjak
2 : 4
Radnički Stobex
Klupci
Luk
Voćnjak
0 : 3
Loznica 04
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
02.05.2015
Rad
Banjica
Rad
Banjica
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd

Odbojka

Spartak
Subotica
3 : 0
Vizura
Beograd

Rukomet

Topličanin
Prokuplje
32 : 30
Vranje 1957
Vranje
Loznica
Loznica
24 : 23
Novi Beograd
Beograd
Primus
Beograd
26 : 25
Partizan 2
Beograd
Studentski grad
Beograd
26 : 22
Smederevo
Smederevo
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
26 : 31
Sindjelić
Beograd
Obilić
Beograd
32 : 25
Bask Soko
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 24
Rekreativo
Beograd
Lokomotiva
Lapovo
23 : 22
Župa 54
Aleksandrovac
Beli andjeo
Prijepolje
29 : 20
Knez Lazar
Kruševac
Železničar 2
Niš
23 : 35
Aleksinac
Aleksinac
Radnički
Obrenovac
18 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Ub
Ub
28 : 31
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Atenica
Atenica
23 : 23
Sjenica
Sjenica
Partizan (I)
Iđoš
35 : 26
Senta
Senta
Jedinstvo
Bočar
02.05.2015
Napredak
Čestereg
Crvena Zvezda 2
Mokrin
39 : 33
Gradnulica
Zrenjanin
Naftagas
Elemir
16 : 18
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Leotar
Trebinje
33 : 24
Hercegovac
Bileća
Hercegovina
Nevesinje
26 : 22
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
34 : 21
Teslić
Teslić
Lokomotiva
Brčko
02.05.2015
17:00
Grude
Grude
Bihać
Bihać
02.05.2015
17:00
Goražde
Goražde
Krivaja
Zavidovići
02.05.2015
17:00
Vrbas
Banjaluka
Katarina
Mostar
02.05.2015
17:00
Zrinjski
Mostar
Borac
Banjaluka
02.05.2015
17:00
Izviđač
Ljubuški
Mira
Prijedor
02.05.2015
17:00
Ilidža
Ilidža
Topličanin
Prokuplje
21 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi
Jabuka 95
Jabuka
8 : 31
Laki
Crvenka
Mladost
Srpska Crnja
35 : 6
Gradnulica
Zrenjanin
Jastrebac
Blace
42 : 18
Paraćin
Paraćin
Morava Han
Vladičin Han
27 : 26
Remesiana
Bela Palanka

Futsal

Nevesinje
Nevesinje
5 : 2
Seljak
Livno

Ragbi 13

Ratnici
Drvar
4 : 24
Vitez
Vitez

Američki fudbal

Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
16 : 26
Indians Inđija
Inđija
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
24 : 31
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Pastuvi Požarevac
Požarevac
27 : 12
Golden Bears Bor
Bor
Lavovi Vršac
Vršac
8 : 16
Mammoths Kikinda
Kikinda