XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 807 utakmica za dan
Nedelja, 19 April 2015

Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 0
Mladost
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Radnik
Surdulica
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
BSK Borča
Borča
Sloboda
Užice
0 : 0
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
4 : 0
Mačva
Šabac
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Zvižd
Kučevo
1 : 4
Karađorđe
Topola
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Kopaonik
Brus
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
5 : 1
Sinđelić
Niš
Dolina
Padina
2 : 1
Vršac
Vršac
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Brodarac 1947
Novi Beograd
4 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Hajduk
Beograd
2 : 3
Dorćol
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Tutin
Tutin
5 : 0
Vodojaža
Grošnica
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Dragačevo
Guča
RSK
Rabrovo
5 : 1
Obilić
Živica
Lepenica
Badnjevac
0 : 5
Železničar (P)
Požarevac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Sloboda
Lipe
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
Napredak
Markovac
0 : 0
Borac
Žabari
Homoljac
Žagubica
3 : 4
Sloga (B)
Batočina
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Radjevac
Krupanj
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Trajal
Kruševac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
1 : 0
Levač
Rekovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 4
Bukovik
Ražanj
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Moravica
Subotinac
Brodoremont
Kladovo
5 : 3
Brestovac 1946
Brestovac
Rudar (P)
Podvis
4 : 3
BSK Bogovina
Bogovina
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Jablanica
Medveđa
Vlasina
Vlasotince
6 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Ropotovo
Ropotovo
2 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Budućnost
Gložan
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Sloga
Erdevik
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 2
ŽSK
Žabalj
Borac
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
2 : 2
Hajduk
Beška
Tisa
Adorjan
3 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Mladost (T)
Turija
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 1
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Borac (Sakule)
Sakule
5 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Borac (Starčevo)
Starčevo
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Boleč
Grocka
3 : 1
Baćevac
Baćevac
Grafičar
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Surčin
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Radnik
Ušće
Lazac
Lazac
2 : 0
Borac
Vraneši
Budućnost
Konarevo
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
1 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Radnički
Kovači
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Budućnost
Resnik
Maršić
Maršić
3 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
3 : 0
Sloboda
Grbice
Višesava
Bajina Bašta
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska rampa
Požega
2 : 2
Železničar
Požega
Perućac
Perućac
2 : 0
Jasen
Brodarevo
Čajetina
Gostilje
3 : 0
GP Zlatibor
Užice
Polet
Rasna
3 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Prvi partizan
Užice
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
Mladost
Dračić
1 : 2
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
Tulari
Tulari
1 : 1
Joševa
Joševa
Trlić
Trlić
0 : 2
Banjani
Banjani
Kolubara
Jabučje
2 : 0
OFK Divci
Divci
Provo
Provo
4 : 0
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac (V)
Vladimirci
3 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Antimon
Zajača
1 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Borac (L)
Lešnica
Borac
Pajsijević
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 0
Partizan (D)
Darosava
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Karađorđe
Rača
Šumadinac (S)
Stojnik
0 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
3 : 3
Omladinac
Donja Rača
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 1
Integral
Batuša
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Šapine
Šapine
6 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Makce
Makce
Mladost (B)
Biskuplje
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Šumadija
Azanja
1 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Železničar (S)
Smederevo
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Pobeda
Golobok
7. Juli
Vodanj
1 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
1 : 0
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Vodice
Vodice
0 : 2
Proleter
Vranovo
Bratstvo
Međureč
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (V)
Voljavče
1 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga (DV)
Donje Vidovo
8 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladost (J)
Jovac
0 : 2
Napredak (D)
Drenovac
BSK
Buljane
1 : 2
Morava
Ribare
Omladinac
Podina
0 : 6
Jastrebac
Blace
Dobrič
Pejkovac
5 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
Borac
Držanovac
0 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
7 : 1
Partizanski put
Grudaš
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Dunđerski
Voljčinac
2 : 0
Polet
Samarinovac
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
1 : 4
Topličanin
Prokuplje
Sloga (D)
Dašnica
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Naupare
Naupare
Čitluk
Čitluk
3 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Šanac
Šanac
2 : 0
Mladost
Makrešane
Vinogradar
Zleginje
1 : 2
13. April
Lomnica
Gradina
Pejovac
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 2
Mladi radnik
Bačina
Bošnjane
Bošnjane
8 : 1
Omladinac
Pojate
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Maglić
Bački Maglić
Titel
Titel
3 : 1
Obilić
Zmajevo
Mladost
Bački Petrovac
1 : 0
Borac
Šajkaš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
1 : 3
Budućnost
Mladenovo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Susek
Susek
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Sofeks
Futog
Dinamo
Budisava
2 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
Proleter
Banoštor
3 : 0
TSK
Temerin
Vinogradar
Ledinci
0 : 4
Mladost
Novi Sad
Radnički
Irig
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
Sloven
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Sremac Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Napredak
Popinci
Palić
Palić
1 : 12
Njegoš
Lovćenac
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Bačka
Mol
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Rusin
Ruski Krstur
0 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Omladinac (B)
Bukovac
6 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Graničar (R)
Riđica
1 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Lipar
Lipar
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Partizan (G)
Gaj
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Vojvodina
Crepaja
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Slavija
Kovačica
0 : 0
Polet
Izbište
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina 1928
Perlez
6 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 2
Begej
Žitište
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 1
Krajina
Krajišnik
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 1
Napredak
Čestereg
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 0
Bilećanin
Sečanj
ŽAK
Kikinda
4 : 0
Borac
Aleksandrovo
Banja (VB)
Višnjička banja
3 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
13. maj
Zemun
3 : 1
Policajac
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Milutinac
Zemun
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
Šumadija (Š)
Šopić
3 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Prva Iskra
Barič
5 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Rušanj
Rušanj
0 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Vranić
Vranić
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Strelac
Mislođin
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Heroj 1925
Jajinci
1 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 2
Pudarci
Pudarci
Torlak
Beograd
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Jedinstvo
Bobovište
1 : 1
Orljane
Orljane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Malošište
Malošište
2 : 3
Borac (T)
Trnjane
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 2
Morava
Žitkovac
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Mladi borac
Živkovo
2 : 0
Čekmin
Čekmin
Progres
Ladovica
3 : 2
Umac
Miroševce
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Železničar
Brestovac
1 : 2
Radnički
Pertate
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 3
Sloga
Lipovica
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
OFK Brza
Brza
Vučje
Vučje
1 : 2
Šumadija
Razgojna
Padež
Petrovac
5 : 1
Spartak
Pirot
Jedinstvo
Pirot
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Ključ
Podvrška
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Blizna
Blizna
1 : 3
Slatina (B)
Bor
Branik
Štubik
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
5 : 6
Aluminjum
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Radnički 1936
Trupale
2 : 0
Vrtište
Vrtište
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Radnički
Lubnica
6 : 1
Polet
Jablanica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 2
Osnić
Osnić
ŠSK
Štipina
2 : 3
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Sloga
Minićevo
1 : 1
Omladinac
Grezna
Bukuroca
Bukurevac
1 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Vihor
Žbevac
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Biljači
Biljača
0 : 1
Čelik
Belo polje
Mladost (S)
Suvojnica
0 : 4
OFK Alakince
Alakince
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Sitnica
Lepina
Gracko
Staro Gracko
4 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Polet
Laplje Selo
0 : 2
Gračanica
Gračanica
Brezovica
Štrpce
2 : 0
Ugljare
Ugljare
Glama
Koretište
3 : 2
Kusce
Gornje Kusce
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 2
Izmornik
Pančelo - Tomance
Oskar
Pasjane
2 : 1
Kriva Reka
Novo Brdo
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Ševac
Kusić
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
Dobrica
Dobrica
0 : 6
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Dinamo 1945
Pančevo
10 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Strela
Ivanovo
2 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Kolonija
Kovin
6 : 1
Proleter
Mramorak
Dolovo
Dolovo
9 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Glogonj
Glogonj
4 : 3
Tempo
Sefkerin
Pobeda
Samoš
1 : 2
Polet
Idvor
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Napredak
Staro Lanište
0 : 0
Resavac
Subotica
Zenit
Oparić
1 : 2
Mladost
Gložane
Morava
Kočino Selo
1 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Partizan
Glogovac
5 : 0
Blagotin
Belušić
Ursule
Ursule
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Kolare
Kolare
2 : 1
Juhor
Glavinci
Javor
Sladaja
2 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
Istok 63
Plana
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Resavac
Veliki Popović
Napredak (St)
Stubica
3 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Hajduk
Čepure
4 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Polet
Zabrega
1 : 2
Rudar (P)
Plazane
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar (G)
Grabovci
0 : 6
Borac (K)
Klenak
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
OFK Metalac
Sombor
0 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Partizan
Kupusina
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Rusanda
Melenci
1 : 0
Omladinac
Botoš
Potisje
Knićanin
7 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Naftagas
Boka
2 : 0
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
ASK
Aradac
0 : 0
OFK Klek
Klek
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Banat
Čenta
Borac
Zrenjanin
1 : 0
Lehel
Mužlja
Proleter
Pečenog
0 : 1
Šumadija
Šumarice
Napredak
Gračac
3 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Morava (S)
Sirča
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Stubal
Stubal
3 : 1
Grdica
Grdica
Budućnost
Samaila
0 : 5
Real
Podunavci
Morava (M)
Mrsać
1 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
1 : 4
Bačka
Đurđevo
Hajduk
Gardinovci
2 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Miletić
Mošorin
2 : 1
Napredak
Nadalj
Sloga
Lok
0 : 7
Iskra
Kucura
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Obilić
Vilovo
Jedinstvo (G)
Gospođinci
4 : 0
Mladost
Radičević
Navalin
Navalin
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Gradac
Konopnica
2 : 1
Jedinstvo
Šišava
OFK Morava
Leskovac
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Moravac
Guberevac
2 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Polet
Stajkovce
1 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Morava (G)
Gložane
2 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Budućnost
Zminjak
3 : 1
Proleter
Šabac
Cer
Petkovica
2 : 3
Budućnost
Pocerski Dobrić
Sloga
Duvanište
0 : 2
Duško
Klenje
Drina
Badovinci
2 : 1
Partizan
Drenovac
Gorki
Glušci
5 : 2
Mladi Borac
Dublje
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (S)
Straža
2 : 0
Borac
Kozjak
Cerova
Cerova
3 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 1
Stolice
Krupanj
Polet 57
Milutovac
1 : 3
Rubin (Z)
Zalogovac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Župski biseri
Lacisled
0 : 0
Varvarin
Varvarin
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
7 : 4
Ratajac
Donje Rataje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
2 : 1
Kostrež
Ćićevac
Centar
Novi Sad
1 : 4
Omladinac
Stepanovićevo
Sremac Beomal
Čerević
0 : 3
Borac
Rakovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 3
Bačka
Begeč
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (R)
Radevac
2 : 3
Polet (V)
Vitoševac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Tempo
Mozgovo
1 : 1
Jastrebac
Tešica
Napredak
Banatska Topola
2 : 4
Jedinstvo
Bočar
Jadar 2013
Valjevo
5 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
3 : 0
Komanice
Komanice
Iskra
Donja Bukovica
11 : 0
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Ribnikar
Pecka
4 : 0
Gradac
Valjevo
Liplje
Liplje
4 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 2
Žabare
Žabare
Kopljari
Kopljari
4 : 1
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Maskar
Maskar
Misača
Misača
1 : 5
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
6 : 0
Ranilović
Ranilović
Sloga
Zagorica
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Dragoš
Oreškovica
4 : 0
Napredak 1927
Toponica
Omladinac (B)
Busur
2 : 4
Radnički
Knežica
Polet
Aleksandrovac
0 : 2
Budućnost
Vezičevo
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 1
Mladost
Porodin
Vajska
Vajska
3 : 0
Krivanj
Selenča
Bačka
Despotovo
1 : 1
Slavija
Pivnice
Mladost
Mali Bač
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Neštin
Neštin
1 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 1
Polet (V)
Voluja
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
OFK Braničevo
Braničevo
3 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Dizel
Bare
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Dunavac
Kisiljevo
1 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Kurjače
Kurjače
4 : 2
Vihor
Maljurevac
Vujan
Prislonica
3 : 0
Planinac
Vujetinci
Kej
Čačak
1 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Lugovi
Čačak
5 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Prijatelji
Čačak
3 : 2
Čačak 94
Čačak
Strelac
Miokovci
0 : 3
Budućnost
Stančići
Premeća
Premeća
4 : 2
Morava (K)
Katrga
Šampion
Orom
0 : 3
Jedinstvo
Martonoš
Tolić
Tolić
2 : 4
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladost
Latković
5 : 6
Stari drugari
Kadina Luka
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
5 : 4
Jedinstvo
Poljanice
Orao
Poljanice
3 : 1
Paštrić
Paštrić
Popadić
Popadić
2 : 2
Vojvode
Mionica
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Sloga
Lužnice
1 : 5
Seljak
Cvetojevac
Žeželj
Donja Sabanta
2 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Azbest
Stragari
2 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Botunje
Botunje
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Hajduk
Jovanovac
Roham
Nova Crnja
3 : 1
Terekves
Hetin
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 4
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
2 : 7
Olimpija
Torda
Čegar 2013 (K)
Kamenica
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Delijski Vis
Niš
1 : 0
Supovac
Supovac
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 2
Morava 1949
Čokot
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
4 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Sečanica
Sečanica
0 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Mramor 1927
Mramor
2 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Šumadinac (B)
Bečmen
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 3
Institut
Zemun Polje
Posavac
Boljevci
2 : 2
Busije
Zemun
BUSK
Beograd
2 : 1
Obilić
Beograd
Sloga
Bogovađa
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Lajkovac
Lajkovac
Glumač
Glumač
8 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Savinac 1933
Visibaba
4 : 1
Bakionica
Bakionica
Sečica
Seča reka
1 : 0
Avijatičar
Vranjani
Duškovci
Duškovci
4 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Ježevica
Ježevica
Gorobilje
Gorobilje
3 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
3 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Ozrem PMH
Ozrem
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Brezak
Pranjani
1 : 1
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
7 : 0
Mladi rudar
Rudnik
Jablanica
Jablanica
1 : 4
Majdan
Majdan
Urovica
Urovica
7 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Polet
Jabukovac
2 : 0
Srbovo
Srbovo
Malajnica
Malajnica
5 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Smedovac
Smedovac
Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
OFK Sikole
Sikole
Čubra
Čubra
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Ratar
Jasenica
1 : 1
BSK 1934
Bukovče
Jerma
Sukovo
3 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 3
Temac
Temska
Bratstvo
Ljutovo
4 : 1
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Udarnik
Višnjevac
0 : 6
Elektrovojvodina
Subotica
Koča Andjelković
Tekija
4 : 0
Velika reka
Velika Kamenica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 3
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
3 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Napredak
Korbovo
2 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Stepanje
Stepanje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Proleter
Bajevac
Lovac
Mali Izvor
2 : 1
Šljivar
Šljivar
Polet 1959
Nikoličevo
7 : 2
Kastrum
Gamzigrad
Deli Jovan
Salaš
3 : 0
Nacional
Lukovo
Timok
Trnavac
1 : 0
Grlište
Grlište
Jelica
Goračići
1 : 0
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
1 : 4
Radnički
Turica
Gorušica
Viča
1 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Brezova
Brezova
Mekiš
Mekiš
0 : 0
Toplica
Šarlinac
Dušnik
Donji Dušnik
3 : 2
Pobeda
Rusna
Moravac (Č)
Čečina
2 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Bare
Bare
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Kusovac
Kusovac
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Kotlenik
Guncati
0 : 2
Mladost (R)
Rašković
Sloga
Milatovac
0 : 0
BSK
Borač
Marjan
Knić
4 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 1
Pobeda
Sepci
Grivac
Grivac
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Vučak
Vučak
0 : 3
Borac 1932
Ralja
Jezava
Smederevo
6 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Lunjevac
Lunjevac
4 : 0
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
3 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Omladinac (S)
Seone
Njegoš B
Lovćenac
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Pobeda
Pobeda
0 : 6
Sloboda
Stara Moravica
Sokolac
Bački Sokolac
6 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Rtanj
Vrmdža
1 : 4
Mladost
Resnik
Jedinstvo 1952
Mužinac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
1 : 2
Omladinac
Blendija
Galeb
Cerovac
1 : 4
Cerić
Miokus
Trešnjevka
Trbušac
3 : 4
Volujac
Volujac
Sloga Trgošped
Mehovine
4 : 2
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Sloga (K)
Krnić
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Jedinstvo
Srpski Krstur
4 : 1
Jadran
Sanad
Tisa
Padej
5 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
2 : 4
Graničar
Đala
Banat
Dupljaja
4 : 0
Hajduk
Šušara
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
3 : 2
Radnički 1927
Vršac
Omladinac
Zagajica
2 : 2
Jedinstvo (O)
Orešac
Zlatica
Zlatica
0 : 0
MSK
Mihajlovo
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 6
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
1 : 4
Proleter
Neuzina
Tamiš
Farkaždin
0 : 4
Jedinstvo
Ečka
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 0
Metalac
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
2 : 5
Sopot
Požarevac
Proleter
Požarevac
4 : 1
Dunav
Ostrovo
Sloga (D)
Dubravica
3 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Stig 1955
Beranje
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Pobeda
Stari Kostolac
8 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga 1949
Matijevac
0 : 5
Skupljen 2013
Skupljen
Hajduk
Debrc
4 : 0
Krnule 09
Krnule
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
4 : 0
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
0 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Sinošević
Sinošević
0 : 5
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Grušić
Šabac
0 : 0
Šipurske livade
Šabac
Budućnost
Parage
0 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Polet
Mirosaljci
1 : 2
Rudar
Zeoke
BSK
Brajkovac
3 : 0
Mladi borac
Županjac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Mladi radnik
Junkovac
OFK Radnički
Dren
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Bistrica
Bistrica
2 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Budućnost
Dudovica
6 : 1
OFK Burovo
Burovo
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Jedinstvo
Ratari
Popovac
Popovac
2 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Železničar
Klačevica
1 : 4
Buljane
Buljane
Budućnost (L)
Lebina
4 : 6
ISK Izvor
Izvor
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
1 : 2
Heroj
Busilovac
Sloboda
Krežbinac
0 : 3
Omladinski
Paraćin
Badince
Badince
3 : 1
Napredak
Bogojevce
Jašunja
Jašunja
2 : 1
Ofk Bratstvo
Zlokućane
Sremski vitezovi
Irig
1 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Borac
Stejanovci
4 : 1
Sremac
Dobrinci
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Car Uroš
Jazak
3 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 6
Polet
Nikinci
Sloga
Voganj
6 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Rivica
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
BSK
Belanovce
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Real
Donja Jajina
5 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Graničar
Obrež
1 : 1
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
0 : 4
Sloboda
Donji Tovarnik
Kameni
Ašanja
5 : 1
Vitez
Subotište
Šumar
Ogar
0 : 2
Mladost
Prhovo
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 3
Lovac
Karlovčić
Sloga (Č)
Čalma
3 : 2
BSK
Bešenovo
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Planinac
Ležimir
Napredak
Šuljam
3 : 3
Sremac
Jarak
Sloboda
Šašinci
4 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Borac (R)
Radenković
3 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 2
Napredak
Vašica
Jednota
Šid
0 : 0
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
3 : 2
Borac
Ilinci
Omladinac (B)
Batrovci
6 : 2
Bratstvo
Sot
Jedinstvo
Ljuba
1 : 4
Graničar
Jamena
Omladinac (M)
Molovin
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Rakac Stave
Stave
4 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Bujačić
Bujačić
Zadrugar
Lopatanj
0 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
5 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Manastirica
Manastirica
Brana Paunović
Rašanac
0 : 2
Mladost (L)
Leskovac
7. juli
Lopušnik
2 : 0
Omladinac B
Šetonje
OFK Meljak
Meljak
2 : 1
Beljina
Beljina
Lisović
Lisović
0 : 4
OFK Borac
Arnajevo
Omladinac
Drakčići
3 : 0
Progorelica
Progorelica
Mladost
Vrdila
4 : 0
Musina reka
Musina reka
Mladost 1981
Štulac
1 : 3
Borac
Adrani
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Osaonica
Bagrdan
5 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Trnava
Trnava
1 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Partizan (M)
Majur
4 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sloboda
Šuljkovac
3 : 0
Omladinac
Bunar
Duboko
Mala Moštanica
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
0 : 4
OFK Urovci
Urovci
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Trstenica
Trstenica
Vukićevica
Vukićevica
3 : 1
Poljane
Poljane
Polet
Grabovac
7 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Brezovac
Brezovac
Venčani
Venčani
0 : 5
Vrbica
Aranđelovac
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Rudar
Brasina
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 4
Luk
Voćnjak
Jelav
Jelav
2 : 3
Vidojevica
Lešnica
Zelenika
Vitance
0 : 2
Planinac
Panjevac
Mladi radnik
Grabovica
3 : 1
Resava
Bukovac
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Sloboda 1948
Mijajlovac
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Jugovići
Bogdanje
13 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Topoljak
Grabovac
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Borjak 2013
Okruglica
1 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 7
Mladost (O)
Očage
Stojnik
Stojnik
2 : 4
Drlupa
Drlupa
Vis
Parcani
2 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Sloga 2012
Popović
4 : 4
OFK Slatina
Slatina
Rudar 2012
Babe
1 : 4
Vojvoda
Dučina
Karadjordje 2013
Viševac
1 : 1
Mladost (B)
Bošnjane
Napredak
Malo Krčmare
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Svileuva
0 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 2
Korman
Korman
Sloga
Viteževo
0 : 0
Mladost
Svinjarevo
Napredak
Simićevo
6 : 1
Proleter
Četereže
Udarnik
Sibnica
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 4
Budućnost
Kočetin
Laznica
Laznica
0 : 5
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Čukarički
Mala Kruševica
3 : 5
Gradac
Pločnik
Parcane
Parcane
1 : 0
Pobeda
Lučina
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Mladost
Toljevac
Graničar 2013
Zatonje
1 : 2
Pečanica
Pečanica
Kumane
Kumane
3 : 1
Pek
Kusiće
Srnje
Srnje
3 : 5
Kruševica
Kruševica
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
0 : 3
Štitari
Štitari
Drugari
Stanci
4 : 2
Polet (K)
Kobilje
Bukovica
Bukovica
1 : 2
Lipovac
Lipovac
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Modrica
Modrica
Jablanica
Jablanica
2 : 5
Zdravinje
Zdravinje
Brgule
Brgule
2 : 0
Strelac 001
Kožuar
Vrelo
Vrelo
0 : 1
Radnik
Ub
Jedinstvo
Milorci
1 : 3
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Lončanik
2 : 1
OFK Takovo
Takovo
Murgaš 2012
Murgaš
6 : 1
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Šarbane
Šarbane
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Zvizdar
Zvizdar
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Garevina
Garevina
3 : 5
Vražogrnac
Vražogrnci
Mladi Gorani
Dupci
5 : 6
Mladost (G)
Garevina
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 0
Sloga
Granice
Šumadija 1962
Jagnjilo
12 : 0
Borac
Amerić
Markovac
Markovac
2 : 3
OFK Student
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 5
OFK Mladenovac
Mladenovac
Napredak (M)
Međulužje
3 : 0
Šepšin
Šepšin
Bratstvo
Cijevna
2 : 0
Ibar
Rožaje
Arsenal
Tivat
3 : 1
Zabjelo
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
3 : 0
Jezero
Plav
Dečić
Tuzi
1 : 0
Radnički
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Sloga Junajted
Bijeljina
0 : 0
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
4 : 0
Radnički
Karakaj
Velež
Nevesinje
3 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Mladost (R)
Rogatica
3 : 2
Ilićka 01
Brčko
Proleter
Dvorovi
2 : 2
Gorica
Pučile
Borac (KD)
Kozarska Dubica
3 : 1
Mladost
Donja Slatina
Mineral
Banja Vrućica
0 : 3
Ljubić
Prnjavor
Ozren
Petrovo
4 : 2
Župa Superpetrol
Milosavci
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 7
Mladost (S)
Seferovci
Ravan
Međeđa
0 : 2
Sloga (T)
Trn
Budućnost
Banja Luka
0 : 0
Karanovac
Karanovac
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 1
Progres
Kneževo
Rudanka
Rudanka
4 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Vranjak
Vranjak
4 : 0
Posavina
Miloševac
Hajduk
Batkuša
1 : 2
Skugrić
Skugrić
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
2 : 4
Trebava
Osječani
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 2
Trnovica
Trnovica
Lokanj
Lokanj
3 : 0
Birač
Derventa
Jedinstvo (R)
Roćević
3 : 0
Srpska Varoš
Brčko
Podrinje
Tršić
3 : 0
Majevica
Lopare
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Romanija
Pale
Željeznica
Trnovo
2 : 0
Stakorina
Čajniče
Rudo
Rudo
7 : 1
Rudar
Miljevina
Rudo
Rudo
3 : 0
Hercegovac
Bileća
Rudar
Miljevina
0 : 3
Željeznica
Trnovo
Stakorina
Čajniče
0 : 0
Romanija
Pale
Gorica
Šipovo
7 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
3 : 0
Džaja
Banja Luka
Željezničar
Banja Luka
5 : 0
Mladost
Zalužani
Vrbas
Banja Luka
0 : 2
Omladinac
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
3 : 0
Borac (ID)
Istočni Drvar
Crkvina
Crkvina
2 : 3
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Borac
Osinja
3 : 1
Sloboda
Vinska
Sloga (J)
Jakeš
4 : 0
Mladost (D)
Dobrinja
Sloga (DP)
Dugo Polje
6 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Ukrina
Čečava
1 : 0
Rudar
Stanari
Bratstvo
Donja Dubica
1 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Zvijezda
Kruškovo Polje
4 : 2
Mladost (T)
Tišina
Biseri
Čatrnja
2 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 2
Kozara
Turjak
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Mladost (G)
Glamočani
3 : 4
Borac (M)
Maglajani
Milan
Kosjerovo
1 : 2
Tamaris
Mrčajevci
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Budućnost (P)
Pilica
5 : 0
Jadar
Kasaba
Polet
Kravica
2 : 1
Srpski Soko
Čelopek
Jasenica
Jasenica
0 : 2
Branjevo
Branjevo
Drina Amajlije
Amajlije
5 : 1
BUK
Gornja Bukovica
BSK Ledinci
Batković
2 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
Jedinstvo
Suvo Polje
4 : 1
Akademac-UIS
Triješnica
Magnojević 01
Magnojević
0 : 1
Sloga 94
Bijeljina
Balatun
Balatun
9 : 1
Međaši
Međaši
Novo Doba
Čardačine
2 : 1
Priboj
Priboj
Jedinstvo (C)
Crkvina
6 : 0
Polet
Čović Polje
Sloga
Srednja Slatina
3 : 0
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
Vučijak
Majevac
1 : 0
Borac 1975
Osinja
Zborište
Zborište
1 : 3
27. Juli
Kalenderovci
Zvijezda
Kakmuž
3 : 2
Borac (K)
Kotorsko
BSK
Bušletić
2 : 1
Željezničar
Pridjel Gornji
Polet
Podnovlje
3 : 0
4. Juli
Pojezna
Hajduk
Kožuhe
4 : 2
Borac (L)
Lužani
Zadrugar
Tarevci
1 : 0
Mladost
Botajica
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
3 : 1
Omladinac
Modriča
Partizan
Koprivna
4 : 1
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Trebavac
Vranjak
1 : 0
Sloga 73
Ždreban
Bosna 1977
Modrički Lug
2 : 1
Radnički
Brodsko Polje
Crvena zvijezda
Donji Žabar
0 : 1
Sava 04
Brezovo Polje
Čelik
Grbavica
0 : 3
Borac
Razljevo
Slijepčevići
Slijepčevići
4 : 0
Zadrugar
Bukvik
Budućnost Red Star
Vucilovac
3 : 2
Stanovi
Stanovi
Sloboda
Mrtvica
4 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Sloga
Lukavica
7 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Borac
Arapovac
5 : 1
Šumadinac
Kruševica
Hajduk
Miloševo
4 : 3
Belica
Belica
Dražmirovac
Dražmirovac
4 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Sloga Radnički
Zemun
0 : 4
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Požarevac
Požarevac
Mašinac
Niš
3 : 0
Trijumf
Kragujevac
Železničar Pančevo
Pančevo
2 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Jerina
Smederevo
6 : 0
Slatke Male
Burovac
Šumadija 1903
Kragujevac
12 : 0
Užice
Užice
Gradac
Valjevo
0 : 1
Karađorđe
Topola
Bačka Žabalj
Žabalj
1 : 9
Polet
Sivac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
2 : 0
Spartak
Subotica
OFK Beograd
Beograd
19.04.2015
11:00
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
0 : 1
Partizan
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
19.04.2015
Jedinstvo
Paraćin
Sumadija
Kragujevac
2 : 0
Goc
Vrnjacka Banja
Sinđelić
Beograd
8 : 0
PKB
Padinska skela
Zemun
Zemun
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 6
Lokomotiva
Beograd
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Maglić
Bački Maglić
Titel
Titel
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Mladost
Bački Petrovac
0 : 5
Borac
Šajkaš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
1 : 2
Budućnost
Mladenovo
Vojvodina
Crepaja
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
9 : 1
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
0 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
2 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 2
Nacional AG
Novi Pazar
Šabac
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Trudbenik
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 4
Studentski Grad
Novi Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
Srem
Jakovo
Milenium
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Beograd
Borac Ostružnica
Ostružnica
0 : 1
Železnik Lasta
Železnik
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 3
Zmaj 1953
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 0
OFK Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
4 : 0
Indeks
Novi sad
Vršac
Vršac
0 : 9
FK Vojvodina
Novi Sad
SFS Borac
Paraćin
19.04.2015
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Dinamo
Vranje
19.04.2015
11:00
Real
Niš
Sloga
Leskovac
19.04.2015
11:00
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
19.04.2015
11:00
Timok
Zaječar
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 1
Semendria 1924
Smederevo
Šampion
Orom
6 : 3
Slavija
Banatsko Arandjelovo
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
1 : 2
Bačka
Mol
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 11
Vladimirovac
Vladimirovac
Ševac
Kusić
1 : 11
Sloga
Plandište
Polet
Izbište
0 : 8
Partizan (U)
Uljma
Polet
Idvor
0 : 10
Dinamo
Pančevo
Borac (P)
Pločica
1 : 13
Mladost (O)
Omoljica
Sloga
Kraljevo
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
0 : 1
Apolon
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Bane
Raška
AS
Novi Pazar
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Šabac
Šabac
1 : 3
Savacijum
Šabac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Granit
Jošanička Banja
1 : 14
Kosmet
Leposavić
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
4 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Beograd 1929
Beograd
2 : 1
Avala
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 0
FSFV
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska Skela
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 1
Vinča
Beograd
Fer Plej
Beograd
2 : 6
Lokomotiva
Beograd
Požarevac
Požarevac
1 : 3
Trijumf
Kragujevac
Jerina
Smederevo
0 : 0
Požega
Požega
Tavankut
Tavankut
1 : 6
Spartak '03
Subotica
Jedinstvo 1
Ub
0 : 2
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
Kolasin
Zubin Potok
2 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 7
OFK Ras
Raška
Rad
Banjica
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
3 : 5
Dominus
Beograd
IMT
Beograd
4 : 1
Srem Jakovo
Jakovo
PKB Kovilovo
Beograd
4 : 1
Hajduk
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 3
Poštar
Zvezdara
OLE
Borča
5 : 2
Lepušnica
Lepušnica
Torlak
Beograd
7 : 1
Atakante
Beograd
Napredak
Medoševac
3 : 0
Resnik
Resnik
Železničar
Beograd
3 : 0
Borac
Ostružnica
Dunav VS
Veliko Selo
1 : 4
Vrčin
Vrčin
Kosmaj
Ralja
3 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Vinča
Vinčca
5 : 1
OFK Beograd B
Beograd
Zemun B
Zemun
0 : 1
Sopot
Sopot
Plavi 2000
Beograd
4 : 1
Kosovo i Metohija
Beograd

Košarka

Železničar
Lajkovac
86 : 82
Ivanjica
Ivanjica
Radnički VA Bodža
Valjevo
100 : 70
Rađevac
Krupanj
Feniks
Bačka Palanka
69 : 62
Kadet
Novi Sad
Selekta
Novi Sad
77 : 81
Mladost Veternik
Veternik
Sivac
Sivac
80 : 96
Bagljaš
Zrenjanin
Sloboda NS
Novi Sad
79 : 67
Kikinda
Kikinda
Budućnost
Novi Sad
97 : 91
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Crvenka Dunav
Crvenka
110 : 67
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Sport Key Plus
Novi Sad
133 : 80
SO Koš
Sombor
Sloga (D)
Despotovac
67 : 97
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Čačak
114 : 71
Student BB
Bajina Bašta
Žitko Basket
Beograd
102 : 85
Milan Trivić
Beograd
OKK Junior
Niš
53 : 56
Radnik
Surdulica
Prokuplje
Prokuplje
86 : 59
Jastrebac
Aleksinac

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Partizan
Lipljan
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Vranje
Vranje
Borac
Paraćin
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Milenijum
Niš
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Mladost
Nova Pazova
1 : 3
Futog
Futog
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Carina Smederevo 2
Smederevo
1 : 3
Stig
Kurjače
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 1
Surdulica
Surdulica
Rudar
Kostolac
0 : 3
Carina
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Smederevo 2
Smederevo
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Mladi Radnik 2
Požarevac

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
27 : 27
Sloga
Požega
Hercegovina
Sečanj
28 : 14
Apatin
Apatin
Inđija
Inđija
32 : 18
Vladimirovac
Vladimirovac
Prva Petoletka
Trstenik
34 : 30
Arilje
Arilje
Beli andjeo
Prijepolje
21 : 28
Župa 54
Aleksandrovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
26 : 28
Priboj
Priboj
Mladost
Smederevska Palanka
25 : 35
Mačva
Bogatić
Zemun 1957
Beograd
32 : 25
Umčari
Umčari
Užice
Užice
34 : 29
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Mladost 2
Čačak
29 : 25
Zlatar 2
Nova Varoš
Mira
Prijedor
20 : 20
Zrinjski
Mostar
Temerin
Temerin
26 : 28
Halas Jožef
Ada
Petrovaradin
Petrovaradin
21 : 25
Srem
Sremska Mitrovica
Sloven
Ruma
35 : 27
Spartak
Debeljača
Košutnjak
Čačak
18 : 30
Župa
Aleksandrovac
Prijepolje
Prijepolje
27 : 35
Metalac
Kraljevo
Jadran
Feketić
31 : 18
Jabuka 95
Jabuka
Miletić
Mošorin
19 : 5
Gradnulica
Zrenjanin

Futsal

Nevesinje
Nevesinje
3 : 4
Čelinac
Čelinac
Kaskada
Gračanica
5 : 2
Sokrates
Banja Luka
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Tango
Istočno Sarajevo
Leteći Holandjanin
Vrbas
3 : 4
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Srbobran
Srbobran
7 : 4
Šampion
Subotica
Hajduk
Kula
3 : 5
Tvrdjava
Novi Sad

Ragbi 15

Rad Mozzart 2
Beograd
39 : 19
KBRK
Beograd