XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 644 utakmica za dan
Nedelja, 16 Novembar 2014

Fudbal

Bane
Raška
1 : 2
Karađorđe
Topola
Kopaonik
Brus
2 : 1
Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Dinamo
Vranje
Radan
Lebane
0 : 3
Tabane 1970
Jagodina
Dolina
Padina
1 : 0
Sloga
Temerin
Senta
Senta
2 : 0
Cement
Beočin
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Hajduk
Beograd
1 : 5
Turbina
Vreoci
Dorćol
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Železnik Lasta
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 2
BASK
Beograd
Tutin
Tutin
3 : 0
Partizan
Cerovac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Polet
Trbušani
0 : 0
Rudar (Bresnica)
Bresnica
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloboda
Čačak
1 : 0
Dragačevo
Guča
RSK
Rabrovo
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Lepenica
Badnjevac
0 : 1
Sloboda
Lipe
Obilić
Živica
2 : 1
Napredak
Markovac
Železničar (P)
Požarevac
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
FAP
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Lugomir
Rakitovo
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
FUD
Brus
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Rembas
Resavica
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Trajal
Kruševac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
8 : 1
Rudar (B)
Bor
Pukovac
Pukovac
0 : 2
Dunav
Prahovo
Bukovik
Ražanj
5 : 1
BSK Bogovina
Bogovina
Moravica
Subotinac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Bobište
Bobište
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Mladost
Medoševac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Budućnost
Gložan
2 : 1
Jugović
Kać
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Hajduk
Beška
Tisa
Adorjan
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Subotica
Subotica
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Bačka (P)
Pačir
1 : 3
Polet
Sivac
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Železničar
Pančevo
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Boleč
Grocka
3 : 0
Zvezdara
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Vrčin
Vrčin
0 : 2
Sremčica
Sremčica
Baćevac
Baćevac
1 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
PKB
Padinska skela
Lazac
Lazac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Polet
Ratina
1 : 5
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
3 : 2
Mataruge
Mataruge
Borac
Vraneši
3 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Sušica
Kragujevac
2 : 3
Maršić
Maršić
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 2
Kolonija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 2
Borac
Drenovac
Budućnost
Resnik
4 : 0
Korićani
Korićani
Tešnjar
Valjevo
4 : 1
Joševa
Joševa
OFK Divci
Divci
2 : 2
Spartak 1924
Ljig
Kolubara
Jabučje
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Trlić
Trlić
3 : 0
Kačer
Belanovica
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 3
Borac (V)
Vladimirci
Provo
Provo
2 : 0
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Jadar
Stupnica
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Drina
Ljubovija
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
6 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Borac
Pajsijević
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Banja
Banja
4 : 1
Šatornja
Šatornja
Vinča
Vinča
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Toponica
7 : 5
Karađorđe
Rača
Junkovac
Junkovac
6 : 1
Partizan (D)
Darosava
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Makce
Makce
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Sloga (M)
Miloševac
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost (MK)
Mala Krsna
0 : 2
Budućnost (R)
Ratari
Proleter
Vranovo
4 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Vodice
Vodice
5 : 1
SASK
Saraorci
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 1
Šumadija
Azanja
7. Juli
Vodanj
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Mladost (D)
Dublje
Morava
Ribare
6 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
BSK
Buljane
2 : 1
Sloga (V)
Voljavče
Mladost (J)
Jovac
2 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Sloga (DV)
Donje Vidovo
3 : 0
Budućnost
Miliva
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
6 : 2
Omladinac
Podina
Dunđerski
Voljčinac
2 : 3
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 7
Borac
Držanovac
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 4
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Mačkovac
Mačkovac
4 : 1
13. April
Lomnica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 2
Mladost
Makrešane
Mladi radnik
Bačina
0 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Naupare
Naupare
Omladinac
Pojate
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 2
Šanac
Šanac
Gradina
Pejovac
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
Maglić
Bački Maglić
1 : 4
Borac
Šajkaš
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Budućnost
Mladenovo
2 : 4
Bečej 1918
Bečej
Mladost Radost
Srbobran
7 : 1
Obilić
Zmajevo
Hajduk
Čurug
2 : 1
Titel
Titel
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Proleter
Banoštor
1 : 2
Susek
Susek
Dinamo
Budisava
1 : 3
OFK Futog
Futog
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Veternik
Veternik
TSK
Temerin
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Radnički
Irig
0 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
1. Maj
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Hajduk (D)
Divoš
3 : 1
Napredak
Popinci
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 2
Jadran
Golubinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Palić
Palić
0 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Sloga
Čonoplja
Lipar
Lipar
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
3 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Dunav
Bački Monoštor
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Terekveš
Svilojevo
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Polet
Izbište
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Slavija
Kovačica
2 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Mladost (O)
Omoljica
2 : 4
Radnički (B)
Baranda
Zadrugar
Lazarevo
2 : 2
Naftagas
Elemir
Napredak
Čestereg
2 : 4
Krajina
Krajišnik
Borac
Aleksandrovo
4 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
ŽAK
Kikinda
4 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Zmaj 1953
Zemun
0 : 2
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
13. maj
Zemun
1 : 3
BSK 1925
Batajnica
Banja (VB)
Višnjička banja
1 : 2
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Rušanj
Rušanj
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Vranić
Vranić
Šumadija (Š)
Šopić
4 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
Mladost (B)
Baroševac
7 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Radnički (R)
Rudovci
0 : 4
Veliki Borak
Veliki Borak
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Heroj 1925
Jajinci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
OFK Leštane
Leštane
0 : 8
Torlak
Beograd
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Dunavac (G)
Grocka
2 : 1
Pudarci
Pudarci
Pinosava
Pinosava
4 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Orljane
Orljane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 2
Radnički 1924 (K)
Kočane
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
Rutevac
Rutevac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Rasovača
Rasovača
4 : 3
Morava
Žitkovac
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Radnički
Pertate
Sloga
Lipovica
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
OFK Brza
Brza
6 : 0
Mladost
Vinarce
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Umac
Miroševce
Vučje
Vučje
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Progres
Ladovica
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Budućnost
Orašje
Železničar
Brestovac
3 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 3
Slatina (B)
Bor
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Krivelj
Krivelj
3 : 4
Zlot
Zlot
Branik
Štubik
4 : 1
Blizna
Blizna
Jedinstvo
Gornji Matejevac
6 : 1
Aluminjum
Niš
Vrtište
Vrtište
0 : 1
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
2 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Rudar
Jelašnica
0 : 1
OFK Niš
Niš
Radnički 1936
Trupale
5 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Mladost
Lalinac
0 : 1
Palilulac
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Radnički
Lubnica
4 : 1
Rgotina
Rgotina
ŠSK
Štipina
2 : 2
Rudar
Grljan
Osnić
Osnić
4 : 0
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Polet
Jablanica
2 : 5
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 1
Malinik
Podgorac
OFK 019 Zaječar
Zaječar
3 : 2
Trebič
Sokobanja
Mladost
Sumrakovac
1 : 6
Borac
Vražogrnac
Bukuroca
Bukurevac
1 : 3
Biljači
Biljača
Vihor
Žbevac
0 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Ternoci
Trnovac
8 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
6 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pavlovac
Pavlovac
0 : 1
OFK Alakince
Alakince
Čelik
Belo polje
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Brezovica
Štrpce
0 : 0
Polet
Laplje Selo
Gračanica
Gračanica
6 : 0
Radnički
Velika Hoča
Morava
Parteš
0 : 3
Glama
Koretište
Mineralac
Klokot
2 : 2
Kriva Reka
Novo Brdo
Sloga
Ranilug
5 : 1
Rudar
Kosovska Kamenica
Kusce
Gornje Kusce
0 : 3
Izmornik
Pančelo - Tomance
Ratar
Kruščica
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Partizan (U)
Uljma
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 5
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Blagotin
Belušić
3 : 0
Napredak
Staro Lanište
Vinogradar
Crkvenac
2 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Juhor
Glavinci
5 : 2
Mladost
Gložane
Kolare
Kolare
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
Partizan
Glogovac
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Javor
Sladaja
Rudar (S)
Stenjevac
4 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Rudar (P)
Plazane
2 : 0
Resavac
Veliki Popović
Polet
Zabrega
5 : 2
Istok 63
Plana
Hajduk
Čepure
1 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Radnički
Tekija
1 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Železničar
Inđija
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 1
Borac (M)
Martinci
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar (G)
Grabovci
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (K)
Klenak
6 : 2
Fruška Gora
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Noćaj
Noćaj
Sloga
Krnješevci
3 : 8
OFK Brestač
Brestač
Partizan
Vrba
5 : 0
Morava (S)
Sirča
Napredak
Gračac
0 : 1
Stubal
Stubal
Proleter
Pečenog
5 : 0
Budućnost
Samaila
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 7
Real
Podunavci
Tavnik
Tavnik
4 : 2
Grdica
Grdica
Sloboda
Donje Brijanje
6 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Lemind 1953
Leskovac
1 : 0
Jedinstvo
Šišava
Morava (G)
Gložane
6 : 1
Navalin
Navalin
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 2
Gradac
Konopnica
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Polet
Stajkovce
1 : 0
Moravac
Guberevac
Budućnost
Zminjak
0 : 0
Milicionar
Bogatić
Radnik
Glogovac
0 : 3
Sloga
Duvanište
Cer
Petkovica
1 : 3
Drina
Badovinci
Proleter
Šabac
0 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Budućnost
Pocerski Dobrić
2 : 3
Gorki
Glušci
Duško
Klenje
2 : 2
Partizan
Drenovac
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Cerova
Cerova
6 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 4
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo
Zavlaka
6 : 0
Stolice
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Župski biseri
Lacisled
2 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
2 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Sloga
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
7 : 0
Kostrež
Ćićevac
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Železničar
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 2
Centar
Novi Sad
Borac
Rakovac
2 : 1
Čenej
Čenej
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 3
Sloga
Korman
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Jastrebac
Tešica
1 : 3
Pobeda 1976
Jakovlje
Gredetin
Gredetin
2 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Draževac
Draževac
1 : 4
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Plaskovac
Plaskovac
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladost
Jelenac
2 : 2
Proleter
Jelovik
Sloga
Zagorica
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Mladi rudar
Bukovik
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Misača
Misača
3 : 1
B 2000
Aranđelovac
Radnički
Knežica
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Napredak 1927
Toponica
Mladost
Porodin
3 : 0
Rudar
Stamnica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
0 : 2
Borac
Veliko Laole
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
BSK 1924
Boževac
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Vihor
Maljurevac
4 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (D)
Drmno
1 : 5
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Kurjače
Kurjače
5 : 1
Polet (V)
Voluja
Dunavac
Kisiljevo
0 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Vujan
Prislonica
1 : 0
Prijatelji
Čačak
BIP
Čačak
2 : 0
Strelac
Miokovci
Planinac
Vujetinci
4 : 4
Premeća
Premeća
Rakova
Rakova
1 : 3
Morava (K)
Katrga
Zadrugar
Gornja Trepča
2 : 2
Budućnost
Stančići
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Jedinstvo
Martonoš
2 : 0
Šampion
Orom
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 2
Tornjoš
Tornjoš
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Sloga
Lužnice
Šumadija 1934
Drača
5 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
3 : 2
Azbest
Stragari
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Botunje
Botunje
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 3
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Delijski Vis
Niš
4 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Čegar 2013 (K)
Kamenica
2 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 0
Sečanica
Sečanica
Supovac
Supovac
0 : 9
Mramor 1927
Mramor
Morava 1949
Čokot
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Ježevica
Ježevica
5 : 4
Glumač
Glumač
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 5
Avijatičar
Vranjani
Blagaja
Rupeljevo
3 : 2
Lazarica
Prilipac
Gorobilje
Gorobilje
2 : 5
Bakionica
Bakionica
Dobrinjac
Donja Dobrinja
4 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
2 : 5
Savinac 1933
Visibaba
Polet
Jabukovac
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Urovica
Urovica
7 : 0
Malajnica
Malajnica
Srbovo
Srbovo
2 : 1
Miloševo
Miloševo
Graničar
Aleksandrovac
2 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Smedovac
Smedovac
0 : 1
Čubra
Čubra
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 4
BSK 1934
Bukovče
Omladinac
Vajuga
5 : 1
Velika reka
Velika Kamenica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 3
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
0 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 8
Lovćen
Petrovo selo
Kladušnica
Kladušnica
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Pobeda
Sepci
2 : 1
BSK
Borač
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Grivac
Grivac
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 0
Bare
Bare
Marjan
Knić
1 : 2
Kusovac
Kusovac
Sloga
Milatovac
5 : 1
Kotlenik
Guncati
Slemen
Milušinac
1 : 0
Sloga
Žučkovac
Jedinstvo 1952
Mužinac
5 : 0
Rtanj
Vrmdža
Palilulac
Šarbanovac
0 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Galeb
Cerovac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 4
Jevremovac
Jevremovac
Trešnjevka
Trbušac
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Volujac
Volujac
1 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Mrovska
Mrovska
1 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Metalac
Požarevac
1 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
3 : 3
Dunav
Ostrovo
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 3
Sopot
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Stig 1955
Beranje
0 : 0
Napredak 1947
Batovac
Dunavac
Petka
5 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
4 : 5
Napredak (P)
Poljana
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 2
Torpedo
Lojanice
Krnule 09
Krnule
0 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Polet
Jalovik
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Budućnost
Dudovica
3 : 0
Vreoci
Vreoci
Bistrica
Bistrica
5 : 1
Rudar
Zeoke
OFK Radnički
Dren
3 : 1
Sloboda
Stubica
Lazarevac
Lazarevac
4 : 2
BSK
Brajkovac
Heroj
Busilovac
6 : 1
Buljane
Buljane
Sloboda
Krežbinac
4 : 0
Jedinstvo
Ratari
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Radnik
Davidovac
Budućnost (L)
Lebina
4 : 2
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Popovac
Popovac
2 : 3
Omladinac
Šaludovac
Jašunja
Jašunja
3 : 0
OFK Bobište
Bobište
Polet
Nikinci
4 : 0
Sremski vitezovi
Irig
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 6
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo
Ruma
2 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Planinac
Rivica
3 : 1
Sremac
Dobrinci
Sloga
Voganj
10 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 4
Borac
Stejanovci
Car Uroš
Jazak
2 : 0
Vojvodina
Neradin
Atletiko
Donja Jajina
2 : 2
Milanovo
Milanovo
Veternica 1926
Leskovac
0 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Paune
Paune
2 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
OFK Povlen
Brezovice
1 : 2
Bujačić
Bujačić
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Kotešica
Kotešica
0 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
1 : 4
Brđanac
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Rakac Stave
Stave
Lisović
Lisović
2 : 3
Beljina
Beljina
Omladinac
Bunar
0 : 2
Bresje
Bresje
OFK Urovci
Urovci
3 : 1
Zvezda
Konatice
Trstenica
Trstenica
1 : 5
Krtinska
Krtinska
Poljane
Poljane
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Belo Polje
Belo Polje
2 : 6
Borac
Ušće
Polet
Grabovac
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Vukićevica
Vukićevica
2 : 2
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 4
Sloboda 1948
Mijajlovac
Stevka Božurevka
Božurevac
2 : 5
Topoljak
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
1 : 5
Mladost
Mala Drenova
Mlava
Ribare
3 : 2
Mladost
Krupaja
Radnički
Požeženo
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Desine
Desine
2 : 0
Sloga-TOP
Topolovnik
Kumane
Kumane
5 : 0
Pečanica
Pečanica
Carevac
Carevac
3 : 1
Ram
Ram
Mladi Borac
Majilovac
1 : 4
Graničar 2013
Zatonje
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Jablanica
Jablanica
4 : 1
Štitari
Štitari
Polet (Š)
Šavrane
3 : 3
Bukovica
Bukovica
Radnik
Salakovac
4 : 2
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 0
Sloga
Veliko Selo
Mladi Gorani
Dupci
11 : 2
Baštovan
Subotica
Mladost (G)
Garevina
3 : 4
Mladost (R)
Raklja
Vražogrnac
Vražogrnci
1 : 3
OFK Gnjila
Igroš
Radnički
Berane
3 : 3
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
3 : 1
Bratstvo
Cijevna
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
Zabjelo
Podgorica
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
0 : 3
Arsenal
Tivat
Dečić
Tuzi
3 : 1
Ibar
Rožaje
FSA
Prijedor
2 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
Progres
Kneževo
2 : 2
Lauš
Banja Luka
Brdo
Hambarine
1 : 0
Karanovac
Karanovac
Dubrave
Dubrave
2 : 2
Sloga (T)
Trn
Mladost (KV)
Kotor Varoš
3 : 0
Mladost (S)
Seferovci
Lijevče
Nova Topola
2 : 1
Ravan
Međeđa
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 0
Budućnost
Banja Luka
Sloga (S)
Srbac
3 : 1
Naprijed Horizont
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
3 : 4
Vrbas
Banja Luka
Gorica
Šipovo
2 : 2
Šnjegotina
Šnjegotina
Polet Krajišnik
Dragočaj
0 : 4
Krajina
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
4 : 4
Borac (ID)
Istočni Drvar
Budućnost (S)
Skelani
1 : 0
Budućnost (P)
Pilica
Obilić
Krepšić
2 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Krbeti
Krbeti
2 : 1
Jugović
Brčko
Sveti Jovan
Brezik
1 : 3
Grčica
Brčko
Mladost 2003
Popovo Polje
4 : 0
Mladost (L)
Lončari
Mladost (T)
Trnjaci
0 : 0
Sava 04
Brezovo Polje
Mladost (S)
Sandići
3 : 2
Brezik
Brezik
Omladinac
Potočari
5 : 1
Gredice
Gredice
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
0 : 1
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Borac
Čačak
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Radnički (N) 2
Niš
Goc
Vrnjacka Banja
1 : 1
Buducnost
Konarevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Sloboda
Uzice
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Bežanija
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Policajac
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Rudar (B)
Baljevac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Pobeda
Golobok
Železničar
Kusadak
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
1 : 2
Vodice
Vodice
Mladost
Bački Petrovac
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Hajduk
Čurug
Titel
Titel
0 : 1
Proleter
Ravno Selo
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
Borac
Šajkaš
Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 2
Tvrđava
Bač
Budućnost
Mladenovo
0 : 16
Bečej
Bečej
Mladost Radost
Srbobran
6 : 3
Obilić
Zmajevo
Hajduk
Čurug
7 : 1
Titel
Titel
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Omladinac (O)
Opovo
3 : 4
Dinamo
Pančevo
Spartak
Debeljača
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Sloga
Leskovac
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
2 : 5
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Mačva
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Borac
Čačak
Šumadija
Aranđelovac
0 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Sloga
Kraljevo
Sloga
Plandište
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Jošanica ND
Novi Pazar
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
IM Rakovica
Beograd
3 : 2
Železnik Lasta
Železnik
IMT
Beograd
1 : 4
Bežanija
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
FK Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Napredak
Kruševac
5 : 1
Bor
Bor
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga
Ostojićevo
1 : 12
Bačka
Mol
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
7 : 7
Tornjoš
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 4
Čoka
Čoka
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
0 : 10
Plana
Velika Plana
Železničar
Kusadak
3 : 3
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 9
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
3 : 2
Vodice
Vodice
Bane
Raška
1 : 1
Sloga
Kraljevo
AS
Novi Pazar
4 : 2
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Granit
Jošanička Banja
0 : 19
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar (B)
Baljevac
0 : 2
OFK Nacional AG
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
2 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
OFK Šabac
Šabac
16.11.2014
10:00
Radnički
Koceljeva
Lipolist
Lipolist
1 : 17
POFK Savacium
Šabac
Jelen
Jelenča
16.11.2014
10:00
OFK Atletiko
Šabac
Beograd 1929
Beograd
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
FSFV
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
Spartak '02
Subotica
1 : 0
Spartak '03
Subotica
Bane
Raska
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
1 : 2
Tutin
Tutin
Fer Plej 06
Beograd
0 : 1
Institut
Beograd

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
85 : 78
Krka
Novo Mesto
Mega Leks
Beograd
80 : 85
Szolnoki Olaj
Szolnok
Mionica
Mionica
0 : 20
Ivanjica
Ivanjica
Radnički VA Bodža
Valjevo
83 : 55
Železničar
Lajkovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
91 : 74
Kopaonik
Brus
Basket
Vrnjačka Banja
85 : 78
Temnić
Varvarin
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
57 : 99
Kadet
Novi Sad
Vojvodina NM
Novo Mileševo
86 : 76
Kikinda
Kikinda
SO Koš
Sombor
75 : 94
Bagljaš
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
105 : 80
Ru koš
Ruma
LSK
Laćarak
100 : 60
Družina Kozlovac
Crepaja
Hisar
Leskovac
93 : 67
BSK Junior
Bujanovac
Zicer
Bor
70 : 65
Đerdap
Kladovo
Železničar
Čačak
73 : 57
Svilajnac
Svilajnac
Novi Pazar
Novi Pazar
90 : 81
Prva Petoletka
Trstenik
BASK
Beograd
65 : 68
Vitez
Beograd
Vrbas
Vrbas
106 : 63
BNS
Banatsko Novo Selo
Ruma
Ruma
69 : 85
Akademik
Srbobran
Jastrebac
Aleksinac
78 : 88
Bor RTB
Bor
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
83 : 64
Mladost Vesna
Bela Palanka
Knjaževac
Knjaževac
78 : 66
OKK Junior
Niš
Student Radnički
Niš
81 : 43
Radnik
Surdulica
Proleter (NS)
Novi Sad
62 : 36
Stara Pazova
Stara Pazova
Čelarevo
Čelarevo
66 : 95
Basket Star
Senta
Kraljevo
Kraljevo
93 : 28
Play Off
Užice
Time Out
Arilje
36 : 67
Ljubovija
Ljubovija
Mileševac
Prijepolje
45 : 51
Loznica
Loznica

Odbojka

Gradiška
Gradiška
3 : 0
Majevica
Lopare
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Tempo
Ražljevo
Antena
Kruševac
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Partizan
Lipljan
3 : 0
Libero Ča
Čačak
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Borac
Paraćin
0 : 3
Desetka
Niš
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Loznica
Loznica
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Obrenovac
Obrenovac
3 : 2
Roda
Beograd
Carina Smederevo 2
Smederevo
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 0
Busije
Požarevac
Merkur
Bačka Palanka
2 : 3
Maglić 1953
Maglić
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Bač
Flaka
Preševo
1 : 3
Surdulica
Surdulica
Mladost (V)
Vranje
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Bečej
Bečej
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
NIS Spartak
Subotica
Radnički Beograd
Beograd
2 : 3
Dinamo
Pančevo
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Radnički
Kragujevac
Stakorina
Čajniče
1 : 3
Laktaši
Laktaši
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Servitium
Gradiška
Rudo
Rudo
3 : 0
Velež
Nevesinje
Nikos Kambera
Rudanka
1 : 3
Panter
Doboj
Inova
Banja Luka
3 : 0
Ukrina
Prnjavor
Kozara
Gradiška
3 : 1
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Tara
Bajina Bašta
Kuršumlija
Kuršumlija
1 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Sterija
Beograd
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Smederevo
Smederevo
3 : 2
Imlek
Beograd
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Bane
Raška
Volej stars junior
Novi Pazar
0 : 3
Leposavić
Leposavić
Mokra Gora
Mokra Gora
3 : 0
Koteks
Novi Pazar
Smeč SV
Svilajnac
3 : 2
Smeč 5
Kragujevac
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 3
Rudar
Kostolac
Carina
Smederevo
3 : 2
Tehničar
Smederevo
Proleter
Loznica
0 : 3
Zaslon
Šabac
Futog vest
Futog
2 : 3
VST
Novi Sad
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 2
Partizan
Bač
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Trijumf 2013
Šid
2 : 3
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
Beočin Metal
Beočin
0 : 3
Star
Novi Sad
Surdulica
Surdulica
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Bor II
Bor
3 : 2
ŽOK 030
Bor
Pionir
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
Stampedo
Niš
2 : 3
Student 2
Niš
NS Volej
Novi Sad
3 : 1
Štrand Volej
Novi Sad
Turija
Turija
0 : 3
NS Volej Tim 2
Novi Sad
Sirmium
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost
Martinci
Sloga
Čalma
2 : 3
Srem 022
Sremska Mitrovica
Merkur 2
Bačka Palanka
3 : 0
Partizan
Bač
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Voriors
Bačka Palanka
Zlatica
Padej
0 : 3
Vollejstar
Subotica
Subotica
Subotica
2 : 3
Kikinda 2
Kikinda

Rukomet

Železničar 1949
Niš
30 : 27
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Metalac
Valjevo
37 : 28
Dinamo
Pancevo
Jagodina
Jagodina
22 : 29
Zlatar
Nova Varoš
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
31 : 28
ORK Bor
Bor
Inđija
Inđija
34 : 36
Hercegovina
Sečanj
Smederevo
Smederevo
19 : 22
Novi Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
25 : 22
Primus
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
39 : 28
Arilje
Arilje
Župa 54
Aleksandrovac
18 : 23
Lokomotiva
Lapovo
Knez Lazar
Kruševac
33 : 25
Beli andjeo
Prijepolje
Mladost
Čačak
23 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
Titel
16.11.2014
15:00
Somborelektro
Sombor
Zemun 1957
Beograd
29 : 23
Radnički
Obrenovac
Užice
Užice
40 : 19
Arilje 2
Arilje
Mladost 2
Čačak
24 : 37
Sjenica
Sjenica
Unirea
Uzdin
21 : 27
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
25 : 11
Crepaja
Crepaja
Slavija
Novi Sad
32 : 24
ŽSK 2
Žabalj
Putinci
Putinci
32 : 12
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Čelinac
Čelinac
32 : 33
Mladost
Banja Luka
Golić Šarić
Banja Luka
31 : 33
Drina
Zvornik
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
32 : 21
Bijeljina
Bijeljina
Hercegovina
Nevesinje
29 : 27
Teslić
Teslić
Bihać
Bihać
25 : 27
Lokomotiva
Brčko
ORK Beograd
Beograd
26 : 26
Voždovac 1955
Beograd
Pančevo
Pančevo
35 : 21
Ravangrad
Sombor
Sloven
Ruma
26 : 29
Srem
Sremska Mitrovica
Petrovaradin
Petrovaradin
26 : 40
Halas Jožef
Ada
Košutnjak
Čačak
7 : 27
Sloga
Požega
Napredak 12
Kruševac
32 : 38
Metalac
Kraljevo
Topličanin
Prokuplje
26 : 25
Mladost
Zaječar
Jadran
Feketić
30 : 25
Miletić
Mošorin
Mladost
Srpska Crnja
21 : 22
Dolovo
Dolovo
Jabuka 95
Jabuka
16 : 18
Naftagas
Elemir
Laki
Crvenka
22 : 16
Gradnulica
Zrenjanin
Cepelin
Bečej
21 : 21
Sonta
Sonta
Klenak 09
Klenak
42 : 19
Mladost 2
Nova Pazova

Vaterpolo

Radnički Kon Tiki
Kragujevac
7 : 7
HAVK Mladost
Zagreb

Futsal

Vinter sport
Niš
5 : 1
Vranje
Vranje
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Ugljevik
Ugljevik
13 : 1
Obilić
Prnjavor
Teslić
Teslić
3 : 4
Brod
Brod
Gradiška
Gradiška
3 : 6
Mladost
Teslić
Mašinac
Kragujevac
3 : 6
Raška
Raška
Ekonomac 2
Kragujevac
8 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Hajduk
Kula
4 : 2
Tango Liman
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Šampion
Subotica
TFK
Temerin
16.11.2014
18:30
Bačka
Bačka Palanka
Kepa 9
Stajićevo
16.11.2014
19:00
Kraljevićevo
Kačarevo
BSK
Bujanovac
12 : 1
Babušnica 2011
Babušnica
Banjica
Bela Palanka
0 : 0
Timok 2013 2
Zaječar

Ragbi 13

Soko
Vranje
14 : 16
Dorćol
Beograd

Hokej

Partizan
Beograd
7 : 2
Crvena zvezda
Beograd