XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 931 utakmica za dan
Nedelja, 19 Oktobar 2014

Fudbal

Napredak
Kruševac
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Bane
Raška
1 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Sloga
Despotovac
Kopaonik
Brus
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Cement
Beočin
Dolina
Padina
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Senta
Senta
2 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
Hajduk
Beograd
2 : 2
BASK
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 2
Železnik Lasta
Beograd
Tutin
Tutin
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Polet
Trbušani
2 : 0
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Sloboda
Čačak
RSK
Rabrovo
1 : 0
Sloboda
Lipe
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Lepenica
Badnjevac
1 : 2
Borac
Žabari
Obilić
Živica
4 : 1
Basarac
Mišljenovac
Železničar (P)
Požarevac
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
OFK Osečina
Osečina
3 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
FUD
Brus
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
Rembas
Resavica
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Levač
Rekovac
Temnić 1924
Varvarin
4 : 1
SFS Borac
Paraćin
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Trajal
Kruševac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Brestovac 1946
Brestovac
Bukovik
Ražanj
0 : 0
Moravica
Subotinac
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Mladost
Medoševac
Bobište
Bobište
4 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Budućnost
Gložan
0 : 2
Borac
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Index
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Sloga
Erdevik
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
1 : 1
Mladost (T)
Turija
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 3
OFK Mladost APA
Apatin
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Boleč
Grocka
0 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Baćevac
Baćevac
Ribnica
Jovac
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Lazac
Lazac
1 : 1
Radnički
Kovači
Karađorđe
Ribnica
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
2 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Polet
Ratina
1 : 6
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Borac
Vraneši
Arsenal
Kragujevac
4 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Maršić
Maršić
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Korićani
Korićani
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Ćava
Grošnica
Višesava
Bajina Bašta
3 : 4
Čajetina
Gostilje
Perućac
Perućac
2 : 2
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Crnokosa
Kosjerić
7 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Železničar
Požega
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Jedinstvo
Kalenić
3 : 0
Jasen
Brodarevo
Joševa
Joševa
3 : 1
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
3 : 3
Tulari
Tulari
OFK Divci
Divci
3 : 0
Kačer
Belanovica
Kolubara
Jabučje
0 : 4
Trlić
Trlić
Borac (V)
Vladimirci
4 : 2
Jadar
Stupnica
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Borac (L)
Lešnica
Provo
Provo
2 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Lipolist
Lipolist
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Drina
Ljubovija
0 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
BSK
Belosavci
1 : 4
Šatornja
Šatornja
Borac
Pajsijević
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 0
Karađorđe
Rača
Banja
Banja
7 : 4
Partizan (D)
Darosava
Vinča
Vinča
3 : 2
Junkovac
Junkovac
ŽSK
Žirovnica
0 : 3
Šumadija
Toponica
Rudar (K)
Krepoljin
6 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 1
Sloga (B)
Burovac
Makce
Makce
3 : 0
Integral
Batuša
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Mlava (B)
Bratinac
0 : 2
Šapine
Šapine
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Đerdap
Golubac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Pobeda
Golobok
1 : 1
SASK
Saraorci
Sloga (M)
Miloševac
2 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost (MK)
Mala Krsna
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Proleter
Vranovo
6 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Vodice
Vodice
0 : 0
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo (K)
Krnjevo
3 : 2
7. Juli
Vodanj
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 0
Bratstvo
Međureč
Napredak (D)
Drenovac
4 : 2
Sloga (V)
Voljavče
Morava
Ribare
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
BSK
Buljane
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
Partizanski put
Grudaš
2 : 4
Kosovac
Prokuplje
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
0 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Dunđerski
Voljčinac
6 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Mačkovac
Mačkovac
4 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladost
Makrešane
1 : 0
Naupare
Naupare
13. April
Lomnica
0 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladi radnik
Bačina
2 : 0
Čitluk
Čitluk
Trudbenik
Stalać
1 : 2
Šanac
Šanac
Omladinac
Pojate
2 : 3
Vinogradar
Zleginje
Bošnjane
Bošnjane
8 : 1
Gradina
Pejovac
Maglić
Bački Maglić
1 : 8
Bečej 1918
Bečej
Borac
Šajkaš
4 : 1
Kulpin
Kulpin
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 3
Titel
Titel
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost Radost
Srbobran
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Hajduk
Čurug
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter
Banoštor
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
Dinamo
Budisava
2 : 1
Mladost
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Radnički
Irig
0 : 0
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 1
Napredak
Popinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 0
Jadran
Golubinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Hajduk (D)
Divoš
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Sloven
Ruma
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Palić
Palić
3 : 2
Potisje
Kanjiža
Omladinac (D)
Deronje
0 : 2
Polet (K)
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Kula
Kula
Lipar
Lipar
2 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Hajduk
Stapar
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Dunav
Bački Monoštor
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Vojvodina
Crepaja
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Polet
Izbište
4 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Slavija
Kovačica
9 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Begej
Žitište
Napredak
Čestereg
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Borac
Aleksandrovo
0 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 4
Mladost
Banatski Despotovac
BSK 1925
Batajnica
0 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Resnik
Resnik
13. maj
Zemun
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Banja (VB)
Višnjička banja
2 : 3
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
Brodarac
Novi Beograd
0 : 4
Milutinac
Zemun
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Vranić
Vranić
4 : 1
Strelac
Mislođin
Rušanj
Rušanj
1 : 3
Borac (L)
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
4 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Šumadija (Š)
Šopić
3 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Mladost (B)
Baroševac
7 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Heroj 1925
Jajinci
0 : 1
Torlak
Beograd
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Pudarci
Pudarci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
4 : 4
Dunavac (G)
Grocka
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
0 : 1
Orljane
Orljane
Malošište
Malošište
8 : 3
Radnički 1924 (K)
Kočane
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 1
Rutevac
Rutevac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
Borac (T)
Trnjane
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Mladost
Vinarce
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 1
Umac
Miroševce
Radnički
Pertate
3 : 3
Mladi borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
3 : 2
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
3 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vučje
Vučje
1 : 0
Železničar
Brestovac
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Padež
Petrovac
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Borac
Barje Čiflik
3 : 1
Napredak
Izvor
Jedinstvo
Pirot
6 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Dragoš
Pirot
4 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Slatina (B)
Bor
7 : 2
Ključ
Podvrška
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
Poreč
Donji milanovac
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
1 : 3
Branik
Štubik
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Morava
Krušce
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
1 : 1
Palilulac
Niš
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
5 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Radnički 1936
Trupale
3 : 1
Mladost
Lalinac
Radnički
Lubnica
3 : 3
Sloga
Minićevo
ŠSK
Štipina
1 : 3
Trebič
Sokobanja
Osnić
Osnić
6 : 0
Borac
Vražogrnac
Polet
Jablanica
3 : 2
Mladost
Sumrakovac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 3
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Bukuroca
Bukurevac
7 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Vihor
Žbevac
0 : 4
OFK Alakince
Alakince
Ternoci
Trnovac
3 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Čelik
Belo polje
Radnički
Velika Hoča
1 : 1
Brezovica
Štrpce
Gracko
Staro Gracko
2 : 0
Gračanica
Gračanica
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 0
Morava
Parteš
Sloga
Ranilug
0 : 0
Kriva Reka
Novo Brdo
Glama
Koretište
6 : 5
Rudar
Kosovska Kamenica
Oskar
Pasjane
0 : 4
Kusce
Gornje Kusce
Kopaonik
Lešak
0 : 3
Zvečan
Zvečan
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Partizan (K)
Kajtasovo
5 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Kolonija
Kovin
1 : 3
Borac (P)
Pločica
Strela
Ivanovo
1 : 1
Dolovo
Dolovo
Dinamo 1945
Pančevo
10 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
2 : 2
Proleter
Mramorak
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Spartak 1911
Debeljača
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Unirea
Uzdin
3 : 0
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Polet
Idvor
Mladost
Gložane
0 : 2
Napredak
Staro Lanište
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Crni Vrh
Deonica
Blagotin
Belušić
2 : 1
Resavac
Subotica
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Juhor
Glavinci
2 : 1
Zenit
Oparić
Kolare
Kolare
1 : 3
Morava
Kočino Selo
Resavac
Veliki Popović
2 : 2
Javor
Sladaja
Mladost (S)
Sikirica
4 : 3
Istok 63
Plana
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar (S)
Stenjevac
3 : 6
Moravac
Gornje Vidovo
Rudar (P)
Plazane
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
Polet
Zabrega
0 : 2
Napredak (St)
Stubica
Hajduk
Čepure
3 : 0
Radnički
Tekija
Napredak
Žarkovac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Noćaj
Noćaj
Graničar (G)
Grabovci
0 : 0
OFK Brestač
Brestač
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Metalac
Sombor
0 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac
Botoš
2 : 1
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Banat
Čenta
3 : 0
Rusanda
Melenci
Lehel
Mužlja
1 : 0
Potisje
Knićanin
Borac
Zrenjanin
1 : 1
Naftagas
Boka
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
ASK
Aradac
Stubal
Stubal
1 : 2
Šumadija
Šumarice
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Budućnost
Samaila
Partizan
Vrba
2 : 5
Magnohrom
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 0
Real
Podunavci
Proleter
Pečenog
4 : 2
Grdica
Grdica
Vrnjci
Vrnjci
4 : 2
Tavnik
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Sloga
Lok
0 : 6
Bačka
Đurđevo
Miletić
Mošorin
4 : 1
Budućnost
Savino Selo
Hajduk
Gardinovci
0 : 6
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
2 : 0
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 1
Obilić
Vilovo
Napredak
Nadalj
2 : 1
Iskra
Kucura
Mladost (B)
Batulovce
1 : 3
Jedinstvo
Šišava
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
Navalin
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Gradac
Konopnica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
OFK Morava
Leskovac
Lemind 1953
Leskovac
6 : 2
Moravac
Guberevac
Morava (G)
Gložane
2 : 1
Polet
Stajkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Budućnost
Zminjak
3 : 2
Drina
Badovinci
Sloga
Duvanište
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Radnik
Glogovac
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
Cer
Petkovica
3 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Proleter
Šabac
0 : 2
Partizan
Drenovac
Budućnost
Pocerski Dobrić
1 : 4
Duško
Klenje
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
7. Juli
Bela Crkva
0 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloga (S)
Straža
4 : 1
Stolice
Krupanj
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Kozjak
1 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (B)
Brezjak
0 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 1
Sloga
Lozna
Mladost (DK)
Donji Katun
7 : 0
Kostrež
Ćićevac
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
14. Oktobar
Izbenica
8 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Polet 57
Milutovac
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 1
Varvarin
Varvarin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Borac
Rakovac
Sremac Beomal
Čerević
1 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 3
Sloga
Korman
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 0
Napredak 2012
Krušje
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Jedinstvo GVD
Grejač
6 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Tempo
Mozgovo
2 : 5
OFK Sloga
Dobrujevac
Gredetin
Gredetin
3 : 2
OFK Draževac
Draževac
2. Oktobar
Kumane
0 : 2
Polet
Nakovo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
Iskra
Donja Bukovica
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Polet
Popučke
6 : 1
Liplje
Liplje
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Komanice
Komanice
0 : 1
Gradac
Valjevo
Borac
Rajković
1 : 0
Beloševac
Beloševac
Žabare
Žabare
1 : 1
Maskar
Maskar
Jasenica
Božurnja
0 : 5
Proleter
Jelovik
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Mladost
Jelenac
0 : 0
Misača
Misača
Sloga
Zagorica
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Rudar
Stamnica
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak 1927
Toponica
3 : 4
Borac
Veliko Laole
Radnički
Knežica
4 : 3
BSK 1924
Boževac
Mladost
Porodin
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Polet
Aleksandrovac
5 : 1
Omladinac (B)
Busur
Vajska
Vajska
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Neštin
Neštin
Krivanj
Selenča
1 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Slavija
Pivnice
6 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Polet (V)
Voluja
Vihor
Maljurevac
3 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sloga (D)
Drmno
1 : 7
OFK Braničevo
Braničevo
Kurjače
Kurjače
5 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Lugovi
Čačak
1 : 0
Strelac
Miokovci
Kej
Čačak
2 : 1
Premeća
Premeća
Vujan
Prislonica
1 : 2
Budućnost
Stančići
BIP
Čačak
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Planinac
Vujetinci
2 : 3
Morava (M)
Mojsinje
Rakova
Rakova
1 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Horgoš 1911
Horgoš
6 : 0
Šampion
Orom
Jedinstvo
Martonoš
1 : 2
Tisa B
Adorjan
Tolić
Tolić
3 : 0
Orao
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 2
Popadić
Popadić
Mladost
Latković
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 0
Vojvode
Mionica
Jedinstvo
Poljanice
6 : 2
Paštrić
Paštrić
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 2
Azbest
Stragari
Žeželj
Donja Sabanta
0 : 1
Botunje
Botunje
Sloga
Lužnice
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Zastava
Kragujevac
1 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 6
Kutlovo
Kutlovo
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Terekves
Hetin
1 : 1
Roham
Nova Crnja
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Olimpija
Torda
5 : 1
Proleter
Međa
Obilić
Staro Selo
1 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
Polet
Trnovče
Karadjordje
Radovanje
2 : 3
Omladinac
Rakinac
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 4
Sloga 1948 (M)
Malča
Mladost (DK)
Donji Komren
4 : 1
Sečanica
Sečanica
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Mramor 1927
Mramor
Čegar 2013 (K)
Kamenica
3 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Supovac
Supovac
2 : 5
Morava 1949
Čokot
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 3
Posavac
Boljevci
OFK Petrovčić
Petrovčić
5 : 1
BUSK
Beograd
Šumadinac (B)
Bečmen
3 : 1
Busije
Zemun
Borac (P)
Progar
2 : 1
Institut
Zemun Polje
Dunavac (D)
Dunavac
2 : 1
Mladost (JR)
Jabučki rit
Avijatičar
Vranjani
0 : 2
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Bakionica
Bakionica
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 8
Savinac 1933
Visibaba
Gorobilje
Gorobilje
1 : 2
Sečica
Seča reka
Dobrinjac
Donja Dobrinja
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 5
Šilopaj
Šilopaj
Majdan
Majdan
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Jablanica
Jablanica
1 : 0
Šumadija
Brdjani
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 1
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
0 : 4
Ozremica
Beršići
Miloševo
Miloševo
7 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Malajnica
Malajnica
0 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Polet
Jabukovac
1 : 2
Čubra
Čubra
Urovica
Urovica
5 : 2
Ratar
Jasenica
Srbovo
Srbovo
2 : 1
BSK 1934
Bukovče
Graničar
Aleksandrovac
1 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
Smedovac
Smedovac
1 : 2
OFK Sikole
Sikole
Minel
Ripanj
1 : 1
Avalski venac
Ripanj
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Temac
Temska
1 : 2
Pobeda
Držina
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 1
Udarnik
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
0 : 6
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
5 : 4
Đurđin
Đurđin
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Velika reka
Velika Kamenica
Napredak
Korbovo
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Omladinac
Vajuga
3 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 3
Egeta
Brza Palanka
Koča Andjelković
Tekija
1 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
5 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Gunjevac
Gunjevac
3 : 5
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Stepanje
Stepanje
1 : 4
Polet
Donji Lajkovac
Omladinac
Kalinovac
3 : 1
Proleter
Bajevac
Polet
Takovo
6 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Lovac
Mali Izvor
2 : 2
Deli Jovan
Salaš
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Timok
Trnavac
Udarnik
Baničina
0 : 3
Cerovac 2013
Cerovac
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Gorušica
Viča
2 : 1
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Jelica
Goračići
2 : 1
Gradina
Rti
Radnički
Turica
3 : 0
Brezova
Brezova
Moravac (Č)
Čečina
3 : 0
Pobeda
Rusna
Dušnik
Donji Dušnik
2 : 3
Toplica
Šarlinac
Karađorđe
Vučić
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Pobeda
Sepci
1 : 1
Kusovac
Kusovac
Lokomotiva
Lapovo
9 : 0
Kotlenik
Guncati
Grivac
Grivac
1 : 2
Sloga
Milatovac
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 3
Marjan
Knić
Vrbovac
Vrbovac
2 : 3
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 2
Vučak
Vučak
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Podunavac
Udovice
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Njegoš B
Lovćenac
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
2 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Sloga
Žučkovac
4 : 0
Napredak 1976
Jošanica
Slemen
Milušinac
6 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Omladinac
Blendija
0 : 6
Palilulac
Šarbanovac
Galeb
Cerovac
0 : 2
Karađorđe
Mišar
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Trešnjevka
Trbušac
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Cerić
Miokus
2 : 1
Radnički (K)
Koceljeva
Volujac
Volujac
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Sloga (K)
Krnić
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Graničar
Đala
3 : 1
Jadran
Sanad
Tromedja
Majdan
0 : 12
Tisa
Padej
Jedinstvo (O)
Orešac
2 : 2
Pobeda
Parta
Omladinac
Zagajica
0 : 2
Hajduk
Šušara
Vitorul
Straža
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Banat
Dupljaja
Zlatica
Zlatica
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo
Ečka
6 : 0
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
3 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost
Belo Blato
2 : 3
MSK
Mihajlovo
Sloga (L)
Lučica
4 : 0
Proleter
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 4
Napredak (P)
Poljana
Pobeda
Stari Kostolac
11 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Dunavac
Petka
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
6 : 2
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
3 : 5
Mladost 2013
Jazovnik
Sloga 1949
Matijevac
1 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Grušić
Šabac
1 : 1
Mladost (S)
Slatina
Borac
Vizić
3 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
Slavija
Bođani
3 : 0
Sloga
Plavna
Jednota 1950
Gložan
2 : 2
Budućnost
Parage
Mladi borac
Županjac
1 : 1
Polet
Mirosaljci
Budućnost
Dudovica
10 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Bistrica
Bistrica
0 : 2
OFK Radnički
Dren
Buljane
Buljane
2 : 1
Jedinstvo
Ratari
ISK Izvor
Izvor
0 : 3
Radnik
Davidovac
Heroj
Busilovac
2 : 1
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Sloboda
Krežbinac
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
4 : 1
Popovac
Popovac
Budućnost (L)
Lebina
3 : 0
Železničar
Klačevica
Vlasina 2014
Donje Krajince
3 : 5
OFK Bobište
Bobište
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 0
Sremski vitezovi
Irig
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Sremac
Dobrinci
Polet
Nikinci
7 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
27. Oktobar
Šatrinci
4 : 2
Borac
Stejanovci
Jedinstvo
Ruma
1 : 1
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
0 : 4
Car Uroš
Jazak
Sloga
Voganj
7 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Atletiko
Donja Jajina
3 : 4
Radnik 2013
Šišince
Rudar 1973
Rudare
2 : 1
Turekovac
Turekovac
Graničar
Obrež
0 : 0
Kameni
Ašanja
Sloven
Sibač
4 : 0
Šumar
Ogar
Sremac
Deč
2 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
0 : 3
Mladost
Prhovo
Borac (J)
Jarkovci
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Krušedol
Krušedol
5 : 1
Borac (S)
Surduk
Sloga
Maradik
2 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sloboda
Šašinci
OFK Bosut
Bosut
6 : 0
Borac (R)
Radenković
Sloga (Č)
Čalma
3 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
BSK
Bešenovo
5 : 1
Sremac
Jarak
Grgurevci
Grgurevci
5 : 1
Planinac
Ležimir
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Sinđelić
Gibarac
7 : 4
Jedinstvo
Ljuba
Jednota
Šid
2 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Hajduk
Višnjićevo
2 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Napredak
Vašica
5 : 0
Graničar
Jamena
Sremac
Berkasovo
5 : 0
Bratstvo
Sot
OFK Bingula
Bingula
0 : 4
Borac
Ilinci
Paune
Paune
6 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Bujačić
Bujačić
3 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Brđanac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
0 : 0
Lukavac
Lukavac
Mali korak
Oglađenovac
2 : 2
Rakac Stave
Stave
Kotešica
Kotešica
0 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Beljina
Beljina
0 : 3
OFK Borac
Arnajevo
BSK 2014
Bukovica
1 : 2
Žiča
Žiča
Studen Vitez
Studenica
1 : 3
Mladost
Vrdila
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 2
OFK Borac
Lovci
Omladinac
Bunar
3 : 2
Osaonica
Bagrdan
Sloboda
Šuljkovac
0 : 1
Trnava
Trnava
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Kolonija
Jagodina
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Zvezda
Konatice
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Borac
Ušće
OFK Urovci
Urovci
1 : 3
Duboko
Mala Moštanica
Trstenica
Trstenica
1 : 5
Posavina
Stubline
Poljane
Poljane
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
4 : 3
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
2 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Gorski car
Garaši
2 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Prvi srpski ustanak II
Orašac
1 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Hajduk
Ribarica
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Planinac
Panjevac
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 0
Beljanica
Strmosten
Mladi radnik
Grabovica
2 : 0
Zelenika
Vitance
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 8
Jugovići
Bogdanje
Omladinac
Ugljarevo
3 : 2
Mladost
Mala Drenova
Borjak 2013
Okruglica
7 : 0
Vinogradar
Riljac
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 0
Morava
Medvedja
Azbukovica
Crnča
1 : 2
Lonjin
Lonjin
Mladost
Uzovnica
5 : 0
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
Bair
Bogatic
2 : 3
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Banat
Ilandža
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Sloga 2012
Popović
Mladost
Guberevac
19.10.2014
15:30
Vojvoda
Dučina
Drlupa
Drlupa
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Karadjordje 2013
Viševac
2 : 1
Meteor
Lapovo
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Šumadija
Sipić
2 : 3
Feniks
Rača
Rad 1974
Merošina
5 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Borac
Azbresnica
0 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Korman
Korman
3 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Jedinstvo
Oreovica
0 : 4
Budućnost
Kočetin
Udarnik
Sibnica
6 : 0
Sloga
Viteževo
Proleter
Četereže
2 : 5
Mladost
Svinjarevo
Napredak
Simićevo
2 : 1
BSK
Brzohode
Mlava
Ribare
0 : 1
Zvezda
Izvarica
Parcane
Parcane
3 : 1
Gradac
Pločnik
Čukarički
Mala Kruševica
1 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Pobeda
Lučina
3 : 0
Borac
Gornji Katun
OFK Orašje
Orašje
3 : 2
Mladost
Toljevac
Srednjevo
Srednjevo
2 : 0
Pečanica
Pečanica
Pek
Kusiće
2 : 1
Ram
Ram
Radnički
Požeženo
9 : 2
Graničar 2013
Zatonje
Desine
Desine
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Kumane
Kumane
3 : 3
Carevac
Carevac
Meševo
Meševo
4 : 0
Kruševica
Kruševica
Čarapan
Kruševac
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Pasjak
Pasjak
Vratare
Vratare
0 : 2
Padež
Padež
Modrica
Modrica
5 : 1
Polet (K)
Kobilje
Grkljane
Grkljane
2 : 2
Štitari
Štitari
Jablanica
Jablanica
2 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Budućnost
Blaznava
1 : 0
Borac
Kloka
Krćevac 04
Krćevac
4 : 1
ZT Gorovič
Gorovič
Sloga
Veliko Selo
1 : 6
Radnik
Salakovac
Stig (C)
Crljenac
1 : 1
Kobilje
Kobilje
Električar
Šuvajić
0 : 2
Polet
Bikinje
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Sloga
Lončanik
Brgule
Brgule
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
Vukona
Vukona
2 : 3
Kolubara
Liso Polje
Strelac 001
Kožuar
0 : 3
Radnik
Ub
Sloga
Vrhovine
1 : 2
Dokmir
Dokmir
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Šarbane
Šarbane
Zvizdar
Zvizdar
2 : 2
Murgaš 2012
Murgaš
Čučuge
Čučuge
2 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Borac
Novi Milanovac
0 : 4
Đuriselac
Đuriselo
Beočić
Beočić
1 : 2
Šumadija
Prevešt
Mladi Gorani
Dupci
3 : 0
Vražogrnac
Vražogrnci
Garevina
Garevina
6 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Baštovan
Subotica
3 : 5
Mladost (R)
Raklja
OFK Student
Mladenovac
2 : 3
Sloga
Granice
Šepšin
Šepšin
3 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Napredak (M)
Međulužje
0 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Omladinac
Rajkovac
3 : 2
Markovac
Markovac
Krušar
Krušar
3 : 0
Supska
Supska
Sloga
Isakovo
1 : 2
Polet
Senje
Zeta
Golubovci
1 : 2
Budućnost
Podgorica
Cetinje
Cetinje
4 : 1
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Zabjelo
Podgorica
Radnički
Berane
1 : 2
Jezero
Plav
Bratstvo
Cijevna
1 : 3
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Ibar
Rožaje
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Arsenal
Tivat
Široki Brijeg
Široki Brijeg
7 : 2
Čelik
Zenica
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Travnik
Travnik
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
4 : 0
Radnički
Karakaj
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
Gorica
Pučile
2 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Proleter
Dvorovi
4 : 0
Velež
Nevesinje
Mladost (R)
Rogatica
3 : 2
Famos
Vojkovići
Liješće
Liješće
3 : 1
Mladost
Donja Slatina
Jedinstvo
Žeravica
2 : 1
Sloga
Doboj
Dubrave
Dubrave
1 : 1
Naprijed Horizont
Banja Luka
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
4 : 2
Posavina
Miloševac
Ozren
Paklenica
1 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Skugrić
Skugrić
3 : 1
Pridjel
Pridjel
Naša krila
Kostajnica
2 : 2
Rudanka
Rudanka
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
1 : 2
Željezničar
Doboj
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
3 : 1
Jardan
Jardan
Birač
Derventa
0 : 3
Guber
Srebrenica
Majevica
Lopare
2 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Podrinje
Tršić
7 : 1
Šekovići
Šekovići
Jedinstvo (R)
Roćević
2 : 1
Lokanj
Lokanj
Vrbas
Banja Luka
0 : 1
Krajina
Banja Luka
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Čelinac
Čelinac
Rekreativo
Banja Luka
2 : 1
Borac (ID)
Istočni Drvar
Gorica
Šipovo
1 : 1
Omladinac
Banja Luka
Polet Krajišnik
Dragočaj
2 : 1
Mladost
Zalužani
Borac 1926
Banja Luka
1 : 3
Džaja
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 6
Mladost (D)
Dobrinja
Zadrugar
Sijekovac
5 : 1
Sloboda
Vinska
Rudar
Stanari
3 : 1
Crkvina
Crkvina
Pelagićevo
Pelagićevo
1 : 3
Borac
Osinja
Mladost (T)
Tišina
2 : 5
Sloga (J)
Jakeš
Zvijezda
Kruškovo Polje
2 : 3
Sloga (DP)
Dugo Polje
Bratstvo
Donja Dubica
6 : 0
Ukrina
Čečava
Sloboda
Donji Podgradci
4 : 3
Mladost (B)
Bajinci
Borac (M)
Maglajani
0 : 1
Kozara
Turjak
Tamaris
Mrčajevci
0 : 3
Mladi Krajišnik
Kukulje
Borac (Š)
Šibovska
1 : 3
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Torpedo
Cerovljani
0 : 0
Mladost (G)
Glamočani
Budućnost (P)
Pilica
1 : 2
Branjevo
Branjevo
Sloga
Rakelići
1 : 1
Željezničar
Ravnice
Kozara
Donji Orlovci
3 : 2
Brzi
Busnovi
Radnik Urije
Prijedor
1 : 2
Mrakovica
Kozaruša
Bratstvo
Kozarac
0 : 2
Gomjenica
Prijedor
Knežopoljac
Knežica
0 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
Slaven
Dobrljin
1 : 2
Berek 1975
Prijedor
BUK
Gornja Bukovica
2 : 1
Partizan
Donja Trnova
Međaši
Međaši
0 : 5
BSK Ledinci
Batković
Priboj
Priboj
3 : 2
Semberija
Popovi
Novo Doba
Čardačine
4 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Balatun
Balatun
1 : 3
Magnojević 01
Magnojević
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
1 : 3
Jedinstvo (C)
Crkvina
Sloga
Srednja Slatina
2 : 1
Bosna
Pisari
Borac 1975
Osinja
1 : 1
Borac (K)
Kotorsko
Željezničar
Pridjel Gornji
0 : 2
27. Juli
Kalenderovci
4. Juli
Pojezna
0 : 2
Vučijak
Majevac
Borac (L)
Lužani
5 : 0
Zborište
Zborište
Hajduk
Kožuhe
1 : 2
Zvijezda
Kakmuž
Polet
Podnovlje
3 : 0
BSK
Bušletić
Mladost
Botajica
2 : 0
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Sloga 73
Ždreban
6 : 0
Omladinac
Modriča
Radnički
Brodsko Polje
0 : 2
Zadrugar
Tarevci
Bosna 1977
Modrički Lug
4 : 0
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Trebavac
Vranjak
1 : 0
Partizan
Koprivna
13 Skojevki
Grbavci
3 : 1
Polet
Elezagići
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 2
Laminci
Laminci
Bratstvo (O)
Orahova
1 : 3
Borac
Mašići
Romanovci
Romanovci
1 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
Bratstvo (K)
Kozinci
3 : 1
Vilusi
Vilusi
Obradovac
Obradovac
5 : 1
Omladinac
Brestovčina
Rasavci
Rasavci
0 : 6
Radnik
Kozarska Dubica
Kiseljak
Koprivna
2 : 4
Partizan
Kostajnica
Omladinac
Draksenić
2 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
Svodna
Svodna
1 : 2
Moštanica
Božići
Rudar
Blagaj
5 : 1
Blatna
Blatna
Crni vrh
Laktaši
1 : 1
Bratstvo
Povelič
Crvena zemlja
Nova Ves
3 : 0
Studenac
Kobaš
Kladari
Gornji Kladari
6 : 2
Biseri
Lišnja
Vrbas
Prijebljezi
1 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
Mladost (L)
Lončari
1 : 3
Grčica
Brčko
Grčica
Brčko
2 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Jugović
Brčko
3 : 0
Mladost (L)
Lončari
Obilić
Krepšić
7 : 3
Sava 04
Brezovo Polje
Krbeti
Krbeti
0 : 1
Brezik
Brezik
Sveti Jovan
Brezik
1 : 4
Gredice
Gredice
Mladost 2003
Popovo Polje
4 : 0
Omladinac
Potočari
Mladost (T)
Trnjaci
1 : 2
Mladost (S)
Sandići
Čelik
Grbavica
2 : 0
Budućnost Red Star
Vucilovac
Jedinstvo
Koretasi
2 : 2
Sloboda
Mrtvica
Borac
Razljevo
0 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Zadrugar
Bukvik
3 : 0
Stanovi
Stanovi
Šumadinac
Kruševica
3 : 2
Petka
Petka
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 0
Mladost
Bukovče
Crnovršanin
Donje Štiplje
5 : 2
Belica
Belica
Hajduk
Miloševo
5 : 0
Oniks
Lozovik
Jerina
Smederevo
1 : 0
Gradac
Valjevo
Šabac
Šabac
2 : 0
Užice
Užice
Slatke Male
Burovac
0 : 6
Una Fortuna
Lužnice
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Spartak
Subotica
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
BSK Borča
Borča
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 2
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Car Konstantin
Niš
19.10.2014
Radnički (S)
Svilajnac
Polet
LJubic
2 : 3
Jedinstvo putevi
Uzice
Goc
Vrnjacka Banja
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Lucani
Sinđelić
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Bežanija
Beograd
2 : 1
Policajac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 2
Brodarac 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Sloga
Lugavčina
3 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
3 : 0
Podunavac
Udovice
7. Juli
Vodanj
4 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Udarnik
Lozovik
2 : 5
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
0 : 2
Vodice
Vodice
Železničar
Kusadak
7 : 0
Budućnost
Ratari
Strela
Ivanovo
4 : 0
Dolovo
Dolovo
Borac (St)
Starčevo
1 : 2
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
Maglić
Bački Maglić
0 : 13
Bečej
Bečej
Borac
Šajkaš
5 : 0
Kulpin
Kulpin
Stari Grad
Bačka Palanka
7 : 0
Titel
Titel
Budućnost
Mladenovo
0 : 13
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Hajduk
Čurug
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Radnički (B)
Baranda
0 : 3
Slavija
Kovačica
Hajduk Veljko
Dobri Do
2 : 0
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
5 : 1
Kolarac
Kolari
Mačva
Šabac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Zvijezda Gradačac
Gradačac
2 : 2
Drina
Zvornik
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Lovćen
Cetinje
9 : 1
Cetinje
Cetinje
Grbalj
Radanovići
3 : 1
Ibar
Rožaje
Rudar
Pljevlja
1 : 6
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
0 : 3
Mladost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 0
Bokelj
Kotor
Jagodina
Jagodina
4 : 2
Spartak
Subotica
Sloga
Leskovac
4 : 1
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Mačva
Šabac
2 : 4
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
Železničar
Pančevo
6 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
Senta
Senta
Šabac
Šabac
1 : 0
Savacium
Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Železničar
Lajkovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 7
Zvižd
Kučevo
Basarac
Mišljenovac
0 : 3
Borac
Žabari
Zvijezda Gradačac
Gradačac
3 : 1
Drina
Zvornik
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Železnik Lasta
Železnik
Sloga
Leskovac
3 : 7
Real
Niš
Red Star
Niš
4 : 2
Kruševac
Kruševac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
AFK
Ada
3 : 2
Čoka
Čoka
Karaš (J)
Jasenovo
13 : 2
Ševac
Kusić
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Polet
Izbište
Radnički 1927
Vršac
4 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Dinamo
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
7 : 1
Petar Urošev
Pančevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 8
Borac
Starčevo
Mika Antić
Pančevo
2 : 9
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
4 : 0
BAK
Bela Crkva
Sloga
Lugavčina
4 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
19.10.2014
10:00
Podunavac
Udovice
7. Juli
Vodanj
8 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Udarnik
Lozovik
9 : 1
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Napredak
Markovac
Šumadija
Azanja
6 : 4
Vodice
Vodice
Železničar
Kusadak
3 : 1
Budućnost
Ratari
Bane
Raška
2 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
6 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Akademac
Šabac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
5 : 2
Provo
Provo
Mladost 2013
Jazovnik
5 : 2
Borac
Vladimirci
Omladinac
Zablace
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
19.10.2014
12:30
Tutin
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 15
POFK Savacium
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
19.10.2014
10:00
Jevremovac
Jevremovac
OFK Šabac
Šabac
2 : 3
Mladost
Prnjavor
Lipolist
Lipolist
0 : 10
Donjošorac
Šabac
Zvižd
Kučevo
19.10.2014
10:00
RSK
Rabrovo
MIP Majdan
Požarevac
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
FSFV
Beograd
4 : 2
Vinča
Beograd
Beograd 1929
Beograd
4 : 2
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Internacional
Beograd
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 1
Hajduk
Beograd
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bačka 1901
Subotica
8 : 1
Spartak '03
Subotica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 9
Metalac
Gornji Milanovac
Bane
Raska
1 : 3
ND 2011
Novi Pazar
ND 2011
Novi Pazar
2 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 1
Tutin
Tutin
Sopot
Sopot
3 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Banja Koviljača
Banja Koviljača
5 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 4
Podrinje
Lozničko Polje

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
87 : 58
Partizan NIS
Beograd
Cedevita
Zagreb
79 : 66
Metalac Farmakom
Valjevo
Levski Sofija
Sofija
75 : 92
Budućnost VOLI
Podgorica
Crvena zvezda Telekom
Beograd
93 : 77
Mega Leks
Beograd
Čačak 94
Čačak
75 : 80
M015
Šabac
Grocka
Grocka
102 : 70
Milan Trivić 2
Beograd
Zvezda
Beograd
64 : 62
Borča
Beograd
Bagljaš
Zrenjanin
83 : 56
Kadet
Novi Sad
Vojvodina NM
Novo Mileševo
83 : 89
Selekta
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
77 : 68
Nova Pazova
Nova Pazova
Pink
Šimanovci
64 : 130
LSK
Laćarak
Jadran
Golubinci
74 : 81
Omladinac
Novi Banovci
Šabac
Šabac
90 : 75
Svilajnac
Svilajnac
Student BB
Bajina Bašta
68 : 81
Zlatar
Nova Varoš
Železničar
Čačak
79 : 80
Priboj
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
89 : 87
Sloga (D)
Despotovac
BASK
Beograd
63 : 89
Beko
Beograd
Umka 2009
Beograd
66 : 85
Slodes
Beograd
Žarkovo
Beograd
56 : 63
Torlak
Beograd
Odžaci
Odžaci
64 : 60
Futog MD Tupanjac
Futog
Ruma
Ruma
93 : 96
Železničar
Inđija
Rtanj
Boljevac
71 : 62
Mladost Vesna
Bela Palanka
Ibar
Rožaje
60 : 72
Teodo
Tivat
Ulcinj
Ulcinj
63 : 67
Zeta 2011
Podgorica
Partizan
Beograd
64 : 68
Vrbas Medela
Vrbas
Bor
Bor
55 : 76
Radivoj Korać
Beograd
Velika Kikinda
Kikinda
70 : 61
Stara Pazova
Stara Pazova
Basket Star
Senta
83 : 84
Proleter (ZR)
Zrenjanin
Proleter (NS)
Novi Sad
75 : 80
Kovin
Kovin

Odbojka

Ribnica
Kraljevo
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Užice
Užice
0 : 3
VA 014
Valjevo
Student
Pale
3 : 2
Maglić
Foča
Drina
Zvornik
0 : 3
Ljubinje
Ljubinje
Gradiška
Gradiška
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Borac
Paraćin
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Loznica
Loznica
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Tutin
Tutin
1 : 3
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Knez Lazar
Kruševac
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
Vest
Šid
0 : 3
Partizan
Bač
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
Flaka
Preševo
0 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Vizura
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Dinamo
Pančevo
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Jedinstvo
Užice
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Glasinac
Sokolac
Jahorina
Pale
0 : 3
Derventa
Derventa
Libero ČA
Čačak
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Tajm
Užice
0 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Ruma
Ruma
Vršac
Vršac
3 : 2
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Gimnazijalac 2
Kraljevo
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 3
Leposavić
Leposavić
Raška
Raška
3 : 1
Koteks
Novi Pazar
Forma
Užice
3 : 2
Priboj
Priboj
Lučani
Lučani
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Stars
Požega
3 : 0
Borac 2
Čačak
Ravno
Ćuprija
0 : 3
Paraćin
Paraćin
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
VST
Novi Sad
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
Grbić
Temerin
Bečej
Bečej
0 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
28 : 24
Partizan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
23 : 31
Jugović
Kać
Požarevac
Požarevac
21 : 22
Rudar
Kostolac
Crvena Zvezda
Mokrin
30 : 26
Dinamo
Pancevo
Metalac
Valjevo
31 : 24
Crvenka Jaffa
Crvenka
BSK Heba
Bujanovac
36 : 30
ORK Bor
Bor
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 27
Knjaževac
Knjaževac
Žitorađa
Žitorađa
30 : 29
Dubočica 54
Leskovac
Primus
Beograd
34 : 26
Loznica
Loznica
Partizan 2
Beograd
21 : 25
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Bask Soko
Beograd
22 : 24
Rekreativo
Beograd
Lokomotiva
Lapovo
38 : 26
Beli andjeo
Prijepolje
Arilje
Arilje
29 : 22
Trepča
Kosovska Mitrovica
Knez Lazar
Kruševac
32 : 37
Šamot 65
Arenđelovac
Srem Sm
Sremska Mitrovica
32 : 25
Kljajićevo
Kljajićevo
Radnički (K)
Kovin
33 : 30
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Sivac 69
Sivac
19.10.2014
17:00
Titel
Niška Banja
Niška Banja
40 : 23
Železničar 2
Niš
Radan
Lebane
35 : 18
Aleksinac
Aleksinac
Mačva
Bogatić
34 : 16
Prva Iskra Barič
Barič
Umčari
Umčari
37 : 21
Mladost
Smederevska Palanka
Jedinstvo 1974
Krnjevo
24 : 25
Ub
Ub
Kosmaj
Ralja
19.10.2014
18:00
Zemun 1957
Beograd
Radnički
Ćuprija
24 : 22
Rtanj
Boljevac
Vojput 2
Subotica
21 : 31
Grafičar (B)
Bezdan
Dalmatinac
Riđica
23 : 22
Prigrevica
Prigrevica
Borac
Bački Gračac
33 : 22
Sombor
Sombor
Eret
Bač
19.10.2014
11:30
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Sloga
Hrtkovci
36 : 24
Vojka
Vojka
Partizan (I)
Iđoš
28 : 33
Naftagas
Elemir
Partizan (H)
Horgoš
18 : 37
Gradnulica
Zrenjanin
Metaloplastika 3
Šabac
49 : 25
Gučevo
Banja Koviljača
Junior
Beograd
23 : 30
Radnički KG
Kragujevac
Katarina
Mostar
25 : 27
Lokomotiva
Brčko
Bihać
Bihać
25 : 28
Mira
Prijedor
Vrbas
Banjaluka
19.10.2014
18:00
Zrinjski
Mostar
Mačva
šabac
25 : 33
Voždovac 1955
Beograd
Mladost
Nova Pazova
29 : 24
Spartak
Debeljača
Ravangrad
Sombor
31 : 27
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički
Bajmok
22 : 19
Temerin
Temerin
Sloven
Ruma
19 : 18
Petrovaradin
Petrovaradin
Bor RTB
Bor
33 : 20
Rtanj
Boljevac
Rudar
Kostolac
13 : 31
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Avala
Vrčin
20 : 12
Radnički BG
Beograd
Mladost
Smederevska Palanka
29 : 23
Cepelin
Beograd
Jadran
Feketić
26 : 25
Dolovo
Dolovo
Miletić
Mošorin
29 : 21
Jedinstvo
Kačarevo
Jabuka 95
Jabuka
23 : 39
Tikvara
Bačka Palanka
Obilić
Novi Kneževac
8 : 29
Sloga
Ostojićevo
Železničar 2
Inđija
16 : 30
Sonta
Sonta

Futsal

Kopernikus
Niš
6 : 1
Mungosi
Zemun
Smederevo
Smederevo
7 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Leotar
Trebinje
4 : 4
Centar
Sarajevo
Sokrates
Banja Luka
4 : 6
Tango
Istočno Sarajevo
Hajduk
Kula
0 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
Kikinda
Kikinda
4 : 4
Srbobran
Srbobran
Sombor
Sombor
6 : 14
Kraljevićevo
Kačarevo
TFK
Temerin
3 : 1
Kruna
Novi Sad

Ragbi 15

Arsenal Porto Montenegro
Tivat
10 : 60
Čelik
Zenica