XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 883 utakmica za dan
Nedelja, 2 Novembar 2014

Fudbal

Voždovac
Beograd
1 : 1
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Proleter
Novi Sad
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Sloboda
Užice
Javor Matis
Ivanjica
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Inđija
Inđija
OFK Bor
Bor
1 : 0
Sloga
Despotovac
Kopaonik
Brus
0 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Radan
Lebane
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Sloga
Temerin
Dolina
Padina
1 : 1
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Hajduk
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Železnik Lasta
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
Tutin
Tutin
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Polet
Trbušani
2 : 3
Dragačevo
Guča
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Sloboda
Čačak
5 : 1
Rudar (Baljevac)
Baljevac
RSK
Rabrovo
4 : 1
Morava
Velika Plana
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
6 : 1
Sloboda
Lipe
Lepenica
Badnjevac
0 : 1
Homoljac
Žagubica
Obilić
Živica
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Železničar (P)
Požarevac
1 : 0
Borac
Žabari
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 4
Brezovica
Brezovica
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
FUD
Brus
Temnić 1924
Varvarin
7 : 0
Levač
Rekovac
Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Juhor
Obrež
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 1
Dunav
Prahovo
Pukovac
Pukovac
8 : 2
Rudar (P)
Podvis
Bukovik
Ražanj
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Bobište
Bobište
3 : 0
Mladost
Medoševac
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Budućnost
Gložan
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Index
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 1
ŽSK
Žabalj
Tisa
Adorjan
3 : 4
TSC
Bačka Topola
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Polet
Sivac
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
4 : 0
Železničar
Bara Venecija
Boleč
Grocka
2 : 3
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Vrčin
Vrčin
1 : 0
PKB
Padinska skela
Baćevac
Baćevac
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lazac
Lazac
2 : 2
Ribnica
Jovac
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Radnički
Kovači
Polet
Ratina
0 : 2
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Borac
Vraneši
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Arsenal
Kragujevac
4 : 0
Maršić
Maršić
Sušica
Kragujevac
0 : 5
Kolonija
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 1
Korićani
Korićani
Vinogradi DB
Kragujevac
5 : 1
Sloboda
Grbice
Budućnost
Resnik
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
1 : 4
Polet
Rasna
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Prvi partizan
Užice
Železničar
Požega
7 : 3
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
Sovljak
Sovljak
OFK Divci
Divci
3 : 2
ZSK
Valjevo
Kolubara
Jabučje
5 : 2
Tulari
Tulari
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 1
Antimon
Zajača
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Jadar
Stupnica
Provo
Provo
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Borac (L)
Lešnica
Lipolist
Lipolist
5 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Drina
Ljubovija
0 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
BSK
Belosavci
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Borac
Pajsijević
3 : 2
Šatornja
Šatornja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 2
Omladinac
Donja Rača
Banja
Banja
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Vinča
Vinča
6 : 0
Karađorđe
Rača
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Partizan (D)
Darosava
Šumadija
Toponica
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 5
Đerdap
Golubac
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Integral
Batuša
4 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Makce
Makce
Pobeda
Golobok
2 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Sloga (M)
Miloševac
0 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 2
SASK
Saraorci
Proleter
Vranovo
6 : 0
Šumadija
Azanja
Vodice
Vodice
6 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo (K)
Krnjevo
1 : 4
Železničar (S)
Smederevo
7. Juli
Vodanj
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Mladost (D)
Dublje
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Tekstilac
Paraćin
4 : 1
Sloga (V)
Voljavče
BSK
Buljane
2 : 0
Budućnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
2 : 2
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Partizanski put
Grudaš
0 : 4
Real
Jasenica (Žitorađa)
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 1
Kosovac
Prokuplje
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 2
Borac
Držanovac
Dunđerski
Voljčinac
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Pobeda
Donje Crnatovo
6 : 4
Kaćuša
Kuršumlija
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
Mladost
Makrešane
13. April
Lomnica
3 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 2
Naupare
Naupare
Mladi radnik
Bačina
4 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Trudbenik
Stalać
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Omladinac
Pojate
5 : 1
Čitluk
Čitluk
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Šanac
Šanac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Gradina
Pejovac
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Borac
Šajkaš
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Mladenovo
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Titel
Titel
Hajduk
Čurug
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Proleter
Banoštor
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Dinamo
Budisava
1 : 0
Veternik
Veternik
Jedinstvo
Rumenka
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 1
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
2 : 0
Tatra
Kisač
Radnički
Irig
0 : 0
1. Maj
Ruma
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
0 : 0
Rudar
Vrdnik
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Napredak
Popinci
Hajduk (D)
Divoš
5 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
Palić
Palić
1 : 6
Bajša
Bajša
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
Sloga
Čonoplja
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Lipar
Lipar
0 : 7
Polet (K)
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
3 : 2
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Graničar (R)
Riđica
Terekveš
Svilojevo
5 : 0
Stanišić
Stanišić
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Izbište
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Slavija
Kovačica
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Krajina
Krajišnik
Napredak
Čestereg
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
BSK 1925
Batajnica
5 : 1
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Komgrap
Beograd
13. maj
Zemun
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Banja (VB)
Višnjička banja
5 : 0
Resnik
Resnik
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Vranić
Vranić
2 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
2 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Strelac
Mislođin
Šumadija (Š)
Šopić
4 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički (R)
Rudovci
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Kosmaj
Ralja
0 : 1
Torlak
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Leštane
Leštane
0 : 2
Pudarci
Pudarci
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
2 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Dunavac (G)
Grocka
4 : 3
Pinosava
Pinosava
Malošište
Malošište
2 : 0
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 2
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Jedinstvo
Bobovište
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Borac (T)
Trnjane
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Radnički
Pertate
1 : 2
Mladost
Vinarce
Sloga
Lipovica
7 : 4
Umac
Miroševce
OFK Brza
Brza
6 : 1
Mladi borac
Živkovo
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Progres
Ladovica
Vučje
Vučje
0 : 1
Budućnost
Orašje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Železničar
Brestovac
Padež
Petrovac
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Jedinstvo
Pirot
4 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Dragoš
Pirot
7 : 1
Željuša
Željuša
Mladost
Poljska Ržana
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Sloga
Kobišnica
0 : 3
Ključ
Podvrška
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Slatina (B)
Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 2
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
2 : 0
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Branik
Štubik
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Aluminjum
Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
5 : 4
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vrtište
Vrtište
0 : 0
OFK Niš
Niš
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Palilulac
Niš
Radnički 1936
Trupale
1 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Mladost
Lalinac
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Radnički
Lubnica
4 : 0
Vratarnica
Vratarnica
ŠSK
Štipina
2 : 1
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
1 : 0
Malinik
Podgorac
Polet
Jablanica
0 : 3
Trebič
Sokobanja
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 2
Borac
Vražogrnac
OFK 019 Zaječar
Zaječar
9 : 0
Mladost
Sumrakovac
Bukuroca
Bukurevac
7 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Vihor
Žbevac
1 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
OFK Alakince
Alakince
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Čelik
Belo polje
Gracko
Staro Gracko
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Čaglavica
Čaglavica
0 : 1
Gračanica
Gračanica
Kusce
Gornje Kusce
4 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
Sloga
Ranilug
3 : 1
Oskar
Pasjane
Glama
Koretište
5 : 4
Izmornik
Pančelo - Tomance
Mineralac
Klokot
02.11.2014
14:00
Morava
Parteš
Ratar
Kruščica
2 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Dobrica
Dobrica
4 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Strela
Ivanovo
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Dinamo 1945
Pančevo
11 : 0
Kolonija
Kovin
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
2 : 5
Dolovo
Dolovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 3
Proleter
Mramorak
Omladinac (O)
Opovo
6 : 0
Pobeda
Samoš
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Polet
Idvor
Unirea
Uzdin
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Kupinovac
Kupinovac
2 : 2
Napredak
Staro Lanište
Blagotin
Belušić
1 : 0
Mladost
Gložane
Vinogradar
Crkvenac
4 : 1
Crni Vrh
Deonica
Juhor
Glavinci
3 : 0
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Partizan
Glogovac
1 : 0
Morava
Kočino Selo
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Javor
Sladaja
Šumadija
Trešnjevica
4 : 0
Resavac
Veliki Popović
Rudar (S)
Stenjevac
4 : 1
Istok 63
Plana
Polet
Zabrega
3 : 3
Moravac
Gornje Vidovo
Hajduk
Čepure
0 : 0
OFK Batinac
Batinac
Napredak
Žarkovac
3 : 1
Borac (M)
Martinci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Obilić 1993
Kukujevci
5 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Graničar (G)
Grabovci
6 : 0
Fruška Gora
Ruma
Borac (K)
Klenak
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Sloga
Krnješevci
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 0
Rastina 1918
Rastina
Omladinac
Botoš
2 : 1
OFK Klek
Klek
Banat
Čenta
1 : 0
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
0 : 3
Rusanda
Melenci
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
Potisje
Knićanin
ASK
Aradac
4 : 0
Naftagas
Boka
Morava (S)
Sirča
0 : 0
Šumadija
Šumarice
Partizan
Vrba
1 : 1
Budućnost
Samaila
Napredak
Gračac
4 : 2
Morava (M)
Mrsać
Proleter
Pečenog
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Real
Podunavci
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Grdica
Grdica
Jedinstvo
Dragosinjci
6 : 3
Tavnik
Tavnik
Miletić
Mošorin
4 : 0
Bačka
Đurđevo
Hajduk
Gardinovci
4 : 1
Sloga
Lok
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Budućnost
Savino Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Napredak
Nadalj
2 : 2
Mladost
Radičević
Iskra
Kucura
8 : 1
Obilić
Vilovo
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Sloboda
Donje Brijanje
7 : 3
Jedinstvo
Šišava
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
6 : 2
Navalin
Navalin
Lemind 1953
Leskovac
0 : 0
Gradac
Konopnica
Morava (G)
Gložane
0 : 2
OFK Morava
Leskovac
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 0
Moravac
Guberevac
Omladinac
Donje Sinkovce
5 : 0
Polet
Stajkovce
Budućnost
Zminjak
5 : 0
Sloga
Duvanište
Radnik
Glogovac
2 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Cer
Petkovica
0 : 2
Gorki
Glušci
Proleter
Šabac
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Budućnost
Pocerski Dobrić
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Cerova
Cerova
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac
Kozjak
3 : 0
Stolice
Krupanj
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Župski biseri
Lacisled
0 : 3
Sloga
Lozna
14. Oktobar
Izbenica
6 : 0
Kostrež
Ćićevac
Polet 57
Milutovac
6 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 4
Ratajac
Donje Rataje
Bačka
Begeč
3 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Borac
Rakovac
0 : 3
Železničar
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
4 : 3
Centar
Novi Sad
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 5
Pobeda 1976
Jakovlje
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
Tempo
Mozgovo
1 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Gredetin
Gredetin
2 : 5
Polet (R)
Radevac
OFK Draževac
Draževac
2 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Popučke
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Komanice
Komanice
2 : 0
Liplje
Liplje
Borac
Rajković
3 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Beloševac
Beloševac
0 : 2
Gradac
Valjevo
Žabare
Žabare
2 : 1
Jasenica
Božurnja
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Maskar
Maskar
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
Proleter
Jelovik
Mladost
Jelenac
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Misača
Misača
Napredak 1927
Toponica
3 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički
Knežica
3 : 0
Rudar
Stamnica
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Borac
Veliko Laole
Mladost
Porodin
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Polet
Aleksandrovac
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (B)
Busur
0 : 4
Dragoš
Oreškovica
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Vihor
Maljurevac
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Sloga (D)
Drmno
3 : 4
Polet (V)
Voluja
Kurjače
Kurjače
2 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Dunavac
Kisiljevo
0 : 3
Dizel
Bare
Kej
Čačak
2 : 1
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
4 : 2
Premeća
Premeća
BIP
Čačak
2 : 0
Morava (K)
Katrga
Planinac
Vujetinci
0 : 4
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Tornjoš
Tornjoš
6 : 0
Šampion
Orom
Horgoš 1911
Horgoš
6 : 0
Jedinstvo
Martonoš
Tolić
Tolić
3 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladost
Latković
9 : 1
Orao
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
0 : 2
Popadić
Popadić
Stari drugari
Kadina Luka
5 : 1
Toplica
Donja Toplica
Jedinstvo
Poljanice
5 : 1
Proleter
Latković
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Sloga
Lužnice
2 : 1
Azbest
Stragari
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Botunje
Botunje
Zastava
Kragujevac
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Hajduk
Jovanovac
Mladost Teferič
Kragujevac
4 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 5
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
3 : 4
Olimpija
Torda
Proleter
Međa
4 : 4
Bega
Novi Itebej
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Delijski Vis
Niš
3 : 2
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Čegar 2013 (K)
Kamenica
3 : 0
Sečanica
Sečanica
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Supovac
Supovac
2 : 4
AZ Borac 2014
Azbresnica
Morava 1949
Čokot
5 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
Šumadinac (B)
Bečmen
4 : 1
BUSK
Beograd
Borac (P)
Progar
5 : 0
Obilić
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Busije
Zemun
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
4 : 1
Sloga
Bogovađa
Trešnjica
Tvrdići
0 : 4
Glumač
Glumač
Ježevica
Ježevica
2 : 3
Avijatičar
Vranjani
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 4
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 4
Bakionica
Bakionica
Blagaja
Rupeljevo
2 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Gorobilje
Gorobilje
3 : 10
Savinac 1933
Visibaba
Duškovci
Duškovci
0 : 2
Sečica
Seča reka
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Majdan
Majdan
2 : 0
Mladi rudar
Rudnik
Jablanica
Jablanica
1 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
4 : 2
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
2 : 2
Šumadija
Brdjani
Ozremica
Beršići
5 : 2
Brezak
Pranjani
Malajnica
Malajnica
7 : 3
Samarinovac
Samarinovac
Polet
Jabukovac
0 : 3
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
2 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Srbovo
Srbovo
1 : 8
Čubra
Čubra
Graničar
Aleksandrovac
4 : 0
Ratar
Jasenica
Smedovac
Smedovac
3 : 2
BSK 1934
Bukovče
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Provalija
Pirot
0 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Pobeda
Držina
2 : 1
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Bratstvo
Ljutovo
6 : 2
Udarnik
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Đurđin
Đurđin
0 : 3
Žednik
Stari Žednik
Napredak
Korbovo
5 : 1
Velika reka
Velika Kamenica
Omladinac
Vajuga
0 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
3 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Pontes
Kostol
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Lokomotiva
Novi Sip
5 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Rudar
Radljevo
Stepanje
Stepanje
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Omladinac
Kalinovac
0 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Polet
Takovo
4 : 0
Polet
Donji Lajkovac
OFK Stublenica
Stublenica
5 : 2
Proleter
Bajevac
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Polet 1959
Nikoličevo
Bašin
Bašin
2 : 3
Proleter
Mala Plana
Bačinac
Bačinac
1 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Prilike
Prilike
3 : 1
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Radnički
Turica
4 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Brezova
Brezova
Karađorđe
Vučić
2 : 1
BSK
Borač
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Bare
Bare
Grivac
Grivac
2 : 1
Kusovac
Kusovac
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 0
Kotlenik
Guncati
Marjan
Knić
2 : 0
Sloga
Milatovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 4
Borac 1932
Ralja
Jezava
Smederevo
1 : 2
Skobalj
Skobalj
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Badljevica
Badljevica
Podunavac
Udovice
4 : 0
Kolarac
Kolari
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Slemen
Milušinac
2 : 4
Sloboda 2013
Nikolinac
Omladinac
Blendija
1 : 1
Rtanj
Vrmdža
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Galeb
Cerovac
1 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Trešnjevka
Trbušac
1 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Cerić
Miokus
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Volujac
Volujac
1 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Dobrava
Vukošić
5 : 5
Radnički (K)
Koceljeva
Sloga (K)
Krnić
0 : 0
Mrovska
Mrovska
Graničar
Đala
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Omladinac
Zagajica
3 : 2
Radnički 1927
Vršac
Vitorul
Straža
4 : 2
Pobeda
Parta
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Hajduk
Šušara
Banat
Dupljaja
3 : 2
Vinogradar
Gudurica
Zlatica
Zlatica
4 : 0
Sloga
Jarkovac
Jedinstvo
Ečka
2 : 0
MSK
Mihajlovo
Proleter
Neuzina
3 : 0
Mladost
Belo Blato
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 1
Napredak 1947
Batovac
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 1
Proleter
Požarevac
Stig 1955
Beranje
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
Dunavac
Petka
3 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Sloga 1949
Matijevac
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Krnule 09
Krnule
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
1 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Pocerina
Jevremovac
10 : 0
Mladost (S)
Slatina
Grušić
Šabac
1 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Sinošević
Sinošević
0 : 8
Rankovac
Nakučani
Budućnost
Dudovica
6 : 2
Sloboda
Stubica
Bistrica
Bistrica
1 : 1
BSK
Brajkovac
OFK Radnički
Dren
4 : 0
Lazarevac
Lazarevac
ISK Izvor
Izvor
0 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Heroj
Busilovac
6 : 1
Jedinstvo
Ratari
Sloboda
Krežbinac
4 : 0
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Budućnost (L)
Lebina
1 : 4
Omladinac
Šaludovac
Železničar
Klačevica
1 : 4
Popovac
Popovac
Jašunja
Jašunja
5 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Fruškogorac
Mali Radinci
6 : 0
Sremski vitezovi
Irig
Polet
Nikinci
4 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 4
Sremac
Dobrinci
Jedinstvo
Ruma
6 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Planinac
Rivica
1 : 2
Borac
Stejanovci
Sloga
Voganj
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 10
Car Uroš
Jazak
Veternica 1926
Leskovac
1 : 2
Rudar 1973
Rudare
BSK
Belanovce
4 : 2
Real
Donja Jajina
Dunav
Novi Slankamen
0 : 2
Krušedol
Krušedol
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Sloga
Maradik
Borac (S)
Surduk
4 : 2
Fruškogorac
Krčedin
OFK Bosut
Bosut
2 : 0
Napredak
Šuljam
Sloga (Č)
Čalma
2 : 0
Sloboda
Šašinci
Srem
Sremska Rača
3 : 0
Borac (R)
Radenković
BSK
Bešenovo
2 : 2
Sloga (Z)
Zasavica I
Grgurevci
Grgurevci
1 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Planinac
Ležimir
5 : 0
Sremac
Jarak
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jednota
Šid
3 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Jedinstvo
Ljuba
Napredak
Vašica
2 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Sremac
Berkasovo
3 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Graničar
Jamena
Borac
Ilinci
1 : 2
Bratstvo
Sot
Paune
Paune
0 : 1
Bujačić
Bujačić
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 2
Mladi radnik
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Dupljaj
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
3 : 3
Brđanac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 5
Rakac Stave
Stave
OFK Meljak
Meljak
2 : 3
OFK Borac
Arnajevo
BSK 2014
Bukovica
2 : 1
Musina reka
Musina reka
Studen Vitez
Studenica
3 : 5
Žiča
Žiča
Mladost
Vrdila
1 : 0
Omladinac
Drakčići
Jedinstvo
Godačica
1 : 5
Borac
Adrani
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Omladinac
Bunar
1 : 0
Morava (R)
Rajkinac
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
OFK Borac
Lovci
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
Kolonija
Jagodina
1 : 0
Trnava
Trnava
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Zvezda
Konatice
OFK Urovci
Urovci
4 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Trstenica
Trstenica
0 : 3
Borac
Ušće
Poljane
Poljane
0 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Belo Polje
Belo Polje
4 : 0
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Vukićevica
Vukićevica
1 : 4
Jedinstvo
Dren
Prvi srpski ustanak II
Orašac
2 : 7
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Hajduk
Ribarica
5 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Luk
Voćnjak
1 : 5
Vidojevica
Lešnica
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Borjak 2013
Okruglica
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 3
Mladost
Mala Drenova
Janošik
Janošik
7 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Sibnica
Sibnica
4 : 1
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
2 : 3
Vis
Parcani
Mladost
Guberevac
02.11.2014
12:00
Sloga 2012
Popović
Ropočevo
Ropočevo
4 : 4
OFK Slatina
Slatina
Rad 1974
Merošina
4 : 1
Baličevac 1974
Baličevac
Dobrič 1974
Brest
0 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 5
Mladost 1976
Biljeg
Proleter
Četereže
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Udarnik
Sibnica
5 : 5
BSK
Brzohode
Jedinstvo
Oreovica
3 : 2
Sloga
Viteževo
Mlava
Ribare
1 : 1
Borac
Vukovac
Pek
Kusiće
1 : 1
Sloga-TOP
Topolovnik
Radnički
Požeženo
6 : 0
Pečanica
Pečanica
Desine
Desine
5 : 0
Ram
Ram
Kumane
Kumane
10 : 1
Graničar 2013
Zatonje
Carevac
Carevac
4 : 4
Mladi Borac
Majilovac
Meševo
Meševo
1 : 1
Čarapan
Kruševac
Mladost VPD
Kruševac
4 : 0
Kruševica
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
5 : 1
Konjuh
Konjuh
Modrica
Modrica
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Grkljane
Grkljane
1 : 2
Lipovac
Lipovac
Jablanica
Jablanica
1 : 5
Bukovica
Bukovica
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
Kobilje
Kobilje
Sloga
Veliko Selo
0 : 4
Stig (C)
Crljenac
Brgule
Brgule
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
Vukona
Vukona
4 : 0
Sloga
Lončanik
Strelac 001
Kožuar
2 : 2
OFK Takovo
Takovo
Beočić
Beočić
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Garevina
Garevina
2 : 3
Mladost (G)
Garevina
Mladost (R)
Raklja
2 : 0
OFK Gnjila
Igroš
Šepšin
Šepšin
1 : 4
Sloga
Granice
Napredak (M)
Međulužje
2 : 1
Napredak (D)
Dubona
Omladinac
Rajkovac
5 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
Markovac
Markovac
3 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
Supska
Supska
4 : 3
Mladost Virine
Virine
Krušar
Krušar
3 : 2
Sloga
Isakovo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 1
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 1
Podrinje
Janja
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Ilićka 01
Brčko
1 : 1
Jedinstvo
Brodac
Gorica
Pučile
4 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Proleter
Dvorovi
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
Mladost (R)
Rogatica
1 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Liješće
Liješće
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
Jedinstvo
Žeravica
2 : 2
Omarska
Omarska
Ozren
Petrovo
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
FSA
Prijedor
0 : 4
Karanovac
Karanovac
Dubrave
Dubrave
0 : 0
Ravan
Međeđa
Potkozarje
Aleksandrovac
1 : 2
Sloga (S)
Srbac
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
2 : 1
Ozren
Paklenica
Skugrić
Skugrić
1 : 1
Posavina
Miloševac
Naša krila
Kostajnica
3 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
2 : 1
Rudanka
Rudanka
Hajduk
Batkuša
0 : 2
Željezničar
Doboj
Birač
Derventa
2 : 2
Trnovica
Trnovica
Majevica
Lopare
1 : 3
Guber
Srebrenica
Podrinje
Tršić
0 : 1
Jedinstvo (B)
Brčko
Jedinstvo (R)
Roćević
3 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Lokanj
Lokanj
4 : 0
Šekovići
Šekovići
Željezničar
Banja Luka
9 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Rekreativo
Banja Luka
0 : 1
Krajina
Banja Luka
Gorica
Šipovo
1 : 2
Čelinac
Čelinac
Polet Krajišnik
Dragočaj
5 : 2
Borac (ID)
Istočni Drvar
Borac 1926
Banja Luka
0 : 5
Omladinac
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
4 : 1
Zadrugar
Sijekovac
Rudar
Stanari
4 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Sloboda
Vinska
Mladost (T)
Tišina
1 : 4
Crkvina
Crkvina
Zvijezda
Kruškovo Polje
1 : 4
Borac
Osinja
Bratstvo
Donja Dubica
8 : 1
Sloga (J)
Jakeš
Ukrina
Čečava
1 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 2
Borac (M)
Maglajani
Tamaris
Mrčajevci
3 : 2
Kozara
Turjak
Borac (Š)
Šibovska
0 : 2
Biseri
Čatrnja
Torpedo
Cerovljani
1 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Milan
Kosjerovo
0 : 5
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Ratar
Stara Topola
1 : 0
Mladost (G)
Glamočani
Jadar
Kasaba
0 : 0
Branjevo
Branjevo
Kozara
Donji Orlovci
2 : 1
Željezničar
Ravnice
Radnik Urije
Prijedor
3 : 0
Sloga
Rakelići
Bratstvo
Kozarac
4 : 0
Brzi
Busnovi
Knežopoljac
Knežica
2 : 0
Mrakovica
Kozaruša
Slaven
Dobrljin
1 : 2
Gomjenica
Prijedor
Berek 1975
Prijedor
0 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
BUK
Gornja Bukovica
1 : 7
Akademac-UIS
Triješnica
Međaši
Međaši
0 : 4
Sloboda
Donji Zagoni
Priboj
Priboj
3 : 2
Drina Amajlije
Amajlije
Novo Doba
Čardačine
0 : 0
BSK Ledinci
Batković
Balatun
Balatun
2 : 1
Semberija
Popovi
Magnojević 01
Magnojević
3 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Borac 1975
Osinja
2 : 3
Željezničar
Pridjel Gornji
4. Juli
Pojezna
1 : 2
Borac (K)
Kotorsko
Borac (L)
Lužani
1 : 1
27. Juli
Kalenderovci
Hajduk
Kožuhe
3 : 0
Vučijak
Majevac
Polet
Podnovlje
2 : 1
Zborište
Zborište
BSK
Bušletić
1 : 2
Zvijezda
Kakmuž
Jugović
Brčko
0 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Obilić
Krepšić
1 : 0
Grčica
Brčko
Krbeti
Krbeti
4 : 0
Mladost (L)
Lončari
Sveti Jovan
Brezik
3 : 3
Sava 04
Brezovo Polje
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 0
Brezik
Brezik
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 6
Gredice
Gredice
Mladost (S)
Sandići
3 : 1
Omladinac
Potočari
Borac
Arapovac
1 : 2
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Trijumf
Kragujevac
1 : 1
Sloga Radnički
Zemun
Požarevac
Požarevac
0 : 2
LASK Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Mašinac
Niš
Gradina
Srebrenik
0 : 0
Radnik Etno Selo
Bijeljina
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 4
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 7
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Banat
Zrenjanin
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Radnik
Surdulica
Moravac Orion
Mrštane
4 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Polet
LJubic
1 : 1
Sloga
Bajina Basta
Goc
Vrnjacka Banja
1 : 3
Sloboda
Uzice
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 5
Brodarac 2
Beograd
Sloga
Lugavčina
0 : 5
Proleter
Vranovo
7. Juli
Vodanj
14 : 0
Podunavac
Udovice
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Sloboda
Lipe
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
0 : 4
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Budućnost
Ratari
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Maglić
Bački Maglić
3 : 6
Tvrđava
Bač
Borac
Šajkaš
0 : 1
Bečej
Bečej
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 2
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Mladenovo
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Mladost Radost
Srbobran
3 : 1
Titel
Titel
Hajduk
Čurug
3 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Jedinstvo
Ub
0 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Borac
Banja Luka
3 : 1
Drina
Zvornik
Zvijezda Gradačac
Gradačac
1 : 3
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
5 : 0
Mladost
Velika Obarska
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Čelik
Zenica
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Olimpic
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 7
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Sloga
Leskovac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
5 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
0 : 5
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
2 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
AS
Novi Pazar
1 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 1
Jošanica ND
Novi Pazar
Nacional AG
Novi Pazar
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šabac
Šabac
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Borac
Žabari
0 : 5
Zvižd
Kučevo
Basarac
Mišljenovac
1 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Borac
Banja Luka
5 : 0
Drina
Zvornik
Zvijezda Gradačac
Gradačac
1 : 0
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
11 : 0
Mladost
Velika Obarska
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Čelik
Zenica
Zrinjski
Mostar
0 : 3
Olimpic
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vršac
Vršac
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
3 : 2
Indeks
Novi sad
Red Star
Niš
1 : 3
Real
Niš
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Timočanin
Knjaževac
AFK
Ada
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Sloga
Ostojićevo
5 : 2
Šampion
Orom
Vulturul
Grebenac
3 : 2
Ševac
Kusić
Radnički 1927
Vršac
8 : 0
Polet
Izbište
Sloga
Plandište
6 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 6
Mladost (O)
Omoljica
Železničar
Pančevo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Sloga
Lugavčina
4 : 3
Proleter
Vranovo
7. Juli
Vodanj
02.11.2014
10:00
Podunavac
Udovice
Budućnost
Mala Krsna
0 : 5
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Plana
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 1
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
3 : 1
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 1
Budućnost
Ratari
AS
Novi Pazar
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Provo
Provo
5 : 0
Hajduk
Debrc
Omladinac
Zablace
1 : 4
Mladost Radost
Čačak
Rudar (B)
Baljevac
02.11.2014
12:30
Tutin
Tutin
OFK Nacional AG
Novi Pazar
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
02.11.2014
10:00
Radnički
Koceljeva
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Lipolist
Lipolist
1 : 14
OFK Atletiko
Šabac
Jelen
Jelenča
02.11.2014
10:00
Donjošorac
Šabac
MIP Majdan
Požarevac
8 : 3
RSK
Rabrovo
Zvižd
Kučevo
02.11.2014
10:00
Bambi
Požarevac
PKB
Padinska Skela
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Palilulac
Beograd
2 : 2
Trudbenik
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Tavankut
Tavankut
3 : 5
Arena Su
Subotica
Senta
Senta
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Banja Koviljača
Banja Koviljača
5 : 1
Luk
Voćnjak
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 2
Borac (K)
Kozjak
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 2
Radnički Stobex
Klupci

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
83 : 77
Partizan NIS
Beograd
MZT Skopje
Skopje
61 : 76
Cedevita
Zagreb
Cibona
Zagreb
96 : 92
Szolnoki Olaj
Szolnok
Crvena zvezda Telekom
Beograd
83 : 69
Budućnost VOLI
Podgorica
Jagodina
Jagodina
94 : 90
OKK Beograd
Beograd
Mionica
Mionica
0 : 20
Klik
Arilje
Morava
Zablaće
85 : 74
Železničar
Lajkovac
Paraćin
Paraćin
69 : 80
Požarevac
Požarevac
Studenica
Ušće
79 : 103
Trepča
Kosovska Mitrovica
Zekas 75
Rača
84 : 50
Kopaonik
Brus
Bane
Raška
70 : 73
Temnić
Varvarin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
84 : 77
Basket
Vrnjačka Banja
Vitez 2
Beograd
69 : 90
Milan Trivić 2
Beograd
Barajevo
Barajevo
78 : 68
Surčin Dobanovci
Beograd
Zvezdara 2
Beograd
58 : 95
Ras
Beograd
SO Koš
Sombor
79 : 84
Feniks
Bačka Palanka
Dinamo
Pančevo
84 : 73
Kris Kros
Pančevo
Jadran
Golubinci
101 : 70
Družina Kozlovac
Crepaja
Negotin
Negotin
55 : 82
Mladost (Z)
Zaječar
Polet
Ratina
100 : 78
Svilajnac
Svilajnac
Student BB
Bajina Bašta
94 : 78
Prva Petoletka
Trstenik
Železničar
Čačak
78 : 64
Sloga (P)
Požega
Novi Pazar
Novi Pazar
79 : 83
Zlatar
Nova Varoš
Astra
Beograd
79 : 75
Vitez
Beograd
Umka 2009
Beograd
109 : 92
Žitko Basket
Beograd
Odžaci
Odžaci
67 : 70
BNS
Banatsko Novo Selo
Ruma
Ruma
64 : 71
Hajduk
Kula
Prokuplje
Prokuplje
75 : 66
OKK Junior
Niš
Paraćin
Paraćin
93 : 30
Radnik
Surdulica
Basket Star
Senta
106 : 31
Stara Pazova
Stara Pazova
Ljubovija
Ljubovija
82 : 66
Play Off
Užice
Kraljevo
Kraljevo
82 : 67
Loznica
Loznica

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Bukovica Putevi
Ivanjica
Drina
Zvornik
3 : 0
Maglić
Foča
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 3
Ljubinje
Ljubinje
Libero Ča
Čačak
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Borac
Paraćin
3 : 2
Milenijum
Niš
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Mladost
Nova Pazova
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Loznica
Loznica
3 : 2
Roda
Beograd
Carina Smederevo 2
Smederevo
3 : 0
Busije
Požarevac
Mladi Radnik 2
Požarevac
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Vest
Šid
0 : 3
Šid
Šid
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Vojvodina 3
Novi Sad
Topličanin 2
Prokuplje
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
1 : 3
Beograd
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Radnički
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Jedinstvo
Užice
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Hercegovac
Bileća
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 2
Derventa
Derventa
Drina
Zvornik
3 : 0
Rudar
Ugljevik
Velež
Nevesinje
3 : 0
Ljubinje
Ljubinje
Panter
Doboj
2 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Libero ČA
Čačak
3 : 0
Tutin
Tutin
Borac
Čačak
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Tajm
Užice
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
FOK
Futog
Vršac
Vršac
0 : 3
Ruma
Ruma
Mladost
Inđija
1 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Ub
Ub
Smederevo
Smederevo
0 : 3
As
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Leposavić
Leposavić
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Koteks
Novi Pazar
Volej stars junior
Novi Pazar
0 : 3
Mokra Gora
Mokra Gora
Stars
Požega
3 : 0
Priboj
Priboj
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Tehničar
Smederevo
Carina
Smederevo
3 : 0
Smederevo 2
Smederevo
Jedinstvo
Vladimirci
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
Čemp 07
Novi Sad
CVS
Sombor
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Odbojka 013
Pančevo
2 : 3
Banat
Vršac
Trijumf 2013
Šid
1 : 3
Star
Novi Sad
Đerdap
Kladovo
3 : 0
ŽOK 030
Bor
Roda 2
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Volleyland
Beograd
0 : 3
21. maj
Beograd
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
Volejbol 2000
Kać
NS Volej
Novi Sad
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
SK Volej
Novi Sad
3 : 1
NS Volej Tim 2
Novi Sad
Turija
Turija
0 : 3
Futog 2
Futog
Eaton Srem Tempo 4
Sremska Mitrovica
3 : 0
Srem 022
Sremska Mitrovica
Elan Volej
Srbobran
3 : 0
Volfland
Karavukovo
Vrbas 2
Vrbas
3 : 0
Partizan
Bač
Soko
Nova Gajdobra
2 : 3
Goks In 2
Bački Gračac
Merkur 2
Bačka Palanka
3 : 2
Voriors
Bačka Palanka
Topola
Bačka Topola
0 : 3
Vollejstar
Subotica
Zlatica
Padej
1 : 3
Subotica
Subotica

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 30
PKB
Padinska Skela
Metalac
Valjevo
30 : 28
Zlatar
Nova Varoš
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 38
BSK Heba
Bujanovac
Vladimirovac
Vladimirovac
29 : 39
Proleter
Zrenjanin
Bask Soko
Beograd
25 : 32
Obilić
Beograd
Rekreativo
Beograd
30 : 24
Sloga
Petrovac na Mlavi
Arilje
Arilje
25 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Šamot 65
Arenđelovac
38 : 34
Mladost
Čačak
Potisje Pleteks
Ada
26 : 24
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Crvenka II
Crvenka
36 : 28
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Sivac 69
Sivac
26 : 32
Radnički 1958
Šid
Jabuka
Jabuka
34 : 23
Somborelektro
Sombor
Aleksinac
Aleksinac
30 : 24
Železničar 2
Niš
Metaloplastika 2
Šabac
37 : 36
Dorćol
Beograd
Umčari
Umčari
34 : 38
Prva Iskra Barič
Barič
Jedinstvo 1974
Krnjevo
30 : 27
Radnički
Obrenovac
Zemun 1957
Beograd
29 : 20
Ub
Ub
Brestovac
Brestovac
29 : 46
Majdanpek
Majdanpek
Đerdap
Kladovo
21 : 28
Rembas
Resavica
Karađorđe
Topola
25 : 20
Bane
Raška
Užice
Užice
25 : 26
Sjenica
Sjenica
Atenica
Atenica
28 : 27
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Mladost (V)
Vrsac
42 : 20
Unirea
Uzdin
Crepaja
Crepaja
18 : 30
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
43 : 32
Omladinac (I)
Ilandža
Vojput 2
Subotica
30 : 29
Sonta
Sonta
Dalmatinac
Riđica
32 : 28
Graničar (G)
Gakovo
Borac
Bački Gračac
26 : 33
Grafičar (B)
Bezdan
Sombor
Sombor
20 : 24
Prigrevica
Prigrevica
Putinci
Putinci
41 : 16
Vojka
Vojka
Partizan (I)
Iđoš
36 : 41
Crvena Zvezda 2
Mokrin
Partizan (H)
Horgoš
23 : 38
Naftagas
Elemir
Udarnik
Lozovik
02.11.2014
11:00
Gučevo
Banja Koviljača
Železničar
Inđija
22 : 19
Radnički (S)
Svilajnac
Vrbas
Banjaluka
02.11.2014
18:00
Ilidža
Ilidža
Zrinjski
Mostar
23 : 23
Izviđač
Ljubuški
Junior 2
Beograd
23 : 29
Požarevac
Požarevac
ORK Beograd
Beograd
40 : 31
ORK Loznica
Loznica
Sloven
Ruma
26 : 26
Vrbas
Vrbas
Napredak 12
Kruševac
29 : 27
Prijepolje
Prijepolje
Prijepolje
Prijepolje
14 : 21
Župa
Aleksandrovac
Vranje
Vranje
20 : 34
Pirot
Pirot
Bor RTB
Bor
31 : 21
Knjaževac
Knjaževac
Jagodina 2
Jagodina
18 : 18
Rtanj
Boljevac
Topličanin
Prokuplje
26 : 21
Crveni krst
Niš
Petrovac
Petrovac na Mlavi
28 : 27
Avala
Vrčin
Miletić
Mošorin
26 : 26
Dolovo
Dolovo
Mladost
Srpska Crnja
16 : 20
Jedinstvo
Kačarevo
Tikvara
Bačka Palanka
36 : 29
Laki
Crvenka
Cepelin
Bečej
18 : 23
Temerin 2
Temerin
Klenak 09
Klenak
28 : 15
Deronje
Deronje

Futsal

Mungosi
Zemun
2 : 8
Kalča
Niš
Vinter sport
Niš
6 : 0
SAS
Zrenjanin
Čelinac
Čelinac
5 : 4
Mostar Stari Grad
Mostar
Seljak
Livno
1 : 0
Centar
Sarajevo
Ljubinje
Ljubinje
14 : 8
Obilić
Prnjavor
Tvrdjava
Novi Sad
6 : 5
Šampion
Subotica
Hajduk
Kula
0 : 6
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Kikinda
Kikinda
3 : 4
Viking
Ruma
Kareli
Ub
5 : 2
Bellatores
Šabac
Bajina Bašta
Bajina Bašta
10 : 2
Kosjerić
Kosjerić
92
Užice
6 : 4
Orao Čaršija
Arilje
BSK
Bujanovac
8 : 0
Ekonomist
Niš
Zufo
Bujanovac
1 : 6
Timok 2013 2
Zaječar
Gurgusovac
Knjaževac
0 : 7
Banjica
Bela Palanka

Ragbi 13

Partizan
Beograd
36 : 20
Crvena Zvezda
Beograd
Zmaj
Zemun
28 : 12
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
13 : 27
Rad Mozzart
Beograd