XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 742 utakmica za dan
Nedelja, 7 Septembar 2014

Fudbal

Zvižd
Kučevo
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Dinamo
Vranje
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Dolina
Padina
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Budućnost
Dobanovci
6 : 1
IMT
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 1
BASK
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 1
Dorćol
Beograd
Rudar (Bresnica)
Bresnica
0 : 2
Dragačevo
Guča
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Tutin
Tutin
3 : 0
Polet
Trbušani
RSK
Rabrovo
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Homoljac
Žagubica
4 : 0
Borac
Žabari
Napredak
Markovac
5 : 1
Basarac
Mišljenovac
Sloboda
Lipe
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
Obilić
Živica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Juhor
Obrež
Levač
Rekovac
2 : 2
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
3 : 1
Trajal
Kruševac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 1
Brestovac 1946
Brestovac
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Moravica
Subotinac
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Bukovik
Ražanj
Ropotovo
Ropotovo
1 : 3
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Bobište
Bobište
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
Budućnost
Gložan
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk
Beška
1 : 3
ŽSK
Žabalj
Index
Novi Sad
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Borac
Novi Sad
0 : 0
Sloga
Erdevik
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
0 : 4
Kabel
Novi Sad
Tavankut
Tavankut
1 : 4
Polet
Sivac
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Preporod
Novi Žednik
1 : 5
OFK Mladost APA
Apatin
Tisa
Adorjan
3 : 1
Jadran
Feketić
Borac (Starčevo)
Starčevo
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Borac (Sakule)
Sakule
4 : 0
Sloga
Plandište
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 5
Sremčica
Sremčica
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
PKB
Padinska skela
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
Grafičar
Beograd
1 : 5
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički
Kovači
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Borac
Vraneši
Ribnica
Jovac
1 : 0
Radnik
Ušće
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Lazac
Lazac
1 : 1
Polet
Ratina
Karađorđe
Ribnica
5 : 0
Granit
Jošanička banja
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Borac
Drenovac
Višesava
Bajina Bašta
5 : 2
Omladinac
Zdravčići
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Polet
Rasna
5 : 1
GP Zlatibor
Užice
Čajetina
Gostilje
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Perućac
Perućac
1 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
ZSK
Valjevo
2 : 2
Mladost
Dračić
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Tulari
Tulari
Joševa
Joševa
1 : 3
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
3 : 2
OFK Divci
Divci
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Antimon
Zajača
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Borac (V)
Vladimirci
2 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Provo
Provo
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Karađorđe
Rača
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Partizan (D)
Darosava
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 1
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Šumadija
Toponica
BSK
Belosavci
1 : 0
Vinča
Vinča
Borac
Pajsijević
1 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 4
Polet (SD)
Suvi Do
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 2
Sloga (B)
Burovac
Šapine
Šapine
5 : 1
Integral
Batuša
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Radnički 1926
Požarevac
SASK
Saraorci
6 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar (K)
Kusadak
0 : 3
Železničar (S)
Smederevo
Budućnost (R)
Ratari
0 : 0
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
2 : 2
7. Juli
Vodanj
Pobeda
Golobok
2 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Sloga (M)
Miloševac
2 : 0
Vodice
Vodice
Budućnost (MK)
Mala Krsna
0 : 1
Proleter
Vranovo
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Sloga (V)
Voljavče
Bratstvo
Međureč
0 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 1
Budućnost
Miliva
OFK Bratstvo
Medveđa
7 : 1
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 0
BSK
Buljane
Napredak (D)
Drenovac
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Morava
Ribare
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
1 : 0
Trbunje
Trbunje
Dunđerski
Voljčinac
5 : 3
Partizanski put
Grudaš
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 5
Jastrebac
Blace
Borac
Držanovac
6 : 1
Kosovac
Prokuplje
Dobrič
Pejkovac
2 : 1
Omladinac
Podina
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Šanac
Šanac
Sloga (D)
Dašnica
3 : 2
Vinogradar
Zleginje
Naupare
Naupare
4 : 1
Gradina
Pejovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mladost
Makrešane
4 : 2
Blagotin
Poljna
13. April
Lomnica
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Omladinac
Pojate
Mladi radnik
Bačina
4 : 2
Trudbenik
Stalać
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Mladost Radost
Srbobran
6 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
3 : 1
Tvrdjava
Bač
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Mladost
Bački Petrovac
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Titel
Titel
Susek
Susek
5 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Dinamo
Budisava
TSK
Temerin
2 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
0 : 4
Veternik
Veternik
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Mladost
Novi Sad
Radnički
Irig
0 : 0
Jadran
Golubinci
Napredak
Popinci
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Sremac Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 3
Hajduk (D)
Divoš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Partizan
Vitojevci
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Bajša
Bajša
Proleter
Njegoševo
0 : 3
Bačka
Mol
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 2
Olimpija
Gunaroš
Hajduk
Stapar
3 : 0
Lipar
Lipar
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Graničar (R)
Riđica
0 : 2
Kula
Kula
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Jugoslavija
Jabuka
4 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Vulturul
Grebenac
0 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 4
Mladost (V)
Vojlovica
Polet
Izbište
7 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 4
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Napredak
Čestereg
3 : 3
ŽAK
Kikinda
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Resnik
Resnik
0 : 0
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
BSK 1925
Batajnica
2 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
13. maj
Zemun
3 : 1
Banja (VB)
Višnjička banja
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac (L)
Lazarevac
0 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Strelac
Mislođin
0 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Budućnost (Z)
Zvečka
6 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Vranić
Vranić
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Rušanj
Rušanj
2 : 3
Napredak (M)
Medoševac
Prva Iskra
Barič
3 : 2
Šumadija (Š)
Šopić
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Podunavac (R)
Ritopek
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Dunavac (G)
Grocka
Heroj 1925
Jajinci
1 : 2
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 3
Orljane
Orljane
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Malošište
Malošište
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Progres
Ladovica
Mladi borac
Živkovo
1 : 2
Budućnost
Orašje
Umac
Miroševce
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladost
Vinarce
2 : 2
Železničar
Brestovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Radnički
Pertate
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
0 : 2
Vučje
Vučje
OFK Brza
Brza
1 : 2
Šumadija
Razgojna
Padež
Petrovac
1 : 0
Željuša
Željuša
Napredak
Izvor
2 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Borac
Barje Čiflik
0 : 4
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo
Pirot
4 : 0
Spartak
Pirot
Deli Jovan
Sikole
2 : 0
Branik
Štubik
Slatina (B)
Bor
7 : 1
Krivelj
Krivelj
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Morava
Krušce
4 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 1
Rudar
Jelašnica
Vrtište
Vrtište
1 : 3
Crvena zastava
Hum
Radnički
Lubnica
4 : 0
Malinik
Podgorac
Omladinac
Grezna
0 : 0
Trebič
Sokobanja
Svrljiška topla
Svrljiška topla
1 : 5
Borac
Vražogrnac
Sloga
Minićevo
2 : 1
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Trešnjevka
Lopardince
1 : 3
Čelik
Belo polje
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
1 : 1
Ternoci
Trnovac
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Ševac
Kusić
0 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dobrica
Dobrica
0 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Ratar
Kruščica
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Proleter
Mramorak
2 : 4
Borac (P)
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolovo
Dolovo
5 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Kolonija
Kovin
0 : 3
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Strela
Ivanovo
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Unirea
Uzdin
1 : 3
Polet
Idvor
Spartak 1911
Debeljača
9 : 1
Pobeda
Samoš
Omladinac (O)
Opovo
0 : 0
Tempo
Sefkerin
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Napredak
Staro Lanište
Crni Vrh
Deonica
1 : 2
Morava
Kočino Selo
Mladost
Gložane
2 : 4
Partizan
Glogovac
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Ursule
Ursule
Blagotin
Belušić
1 : 5
Kolare
Kolare
Vinogradar
Crkvenac
1 : 0
Juhor
Glavinci
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 3
Javor
Sladaja
Istok 63
Plana
5 : 1
Napredak (St)
Stubica
Resavac
Veliki Popović
8 : 2
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
1 : 4
Hajduk
Čepure
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Polet
Zabrega
Rudar (S)
Stenjevac
2 : 3
Rudar (P)
Plazane
Napredak
Žarkovac
4 : 0
Fruška Gora
Ruma
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 1
Noćaj
Noćaj
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 1
Sloga
Krnješevci
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Obilić 1993
Kukujevci
6 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Partizan
Kupusina
3 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Šikara
Sombor
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Omladinac
Botoš
2 : 1
Potisje
Knićanin
Rusanda
Melenci
3 : 2
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 2
ASK
Aradac
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
2 : 0
Borac
Zrenjanin
Banat
Čenta
2 : 0
Lehel
Mužlja
Real
Podunavci
3 : 2
Šumadija
Šumarice
Morava (M)
Mrsać
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Budućnost
Samaila
1 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Stubal
Stubal
3 : 0
Zvezda
Čukojevac
Morava (S)
Sirča
0 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Partizan
Vrba
0 : 0
Napredak
Gračac
Mladost
Radičević
2 : 3
Bačka
Đurđevo
Jedinstvo (G)
Gospođinci
7 : 1
Obilić
Vilovo
Budućnost
Savino Selo
3 : 1
Iskra
Kucura
Sloga
Lok
1 : 1
Napredak
Nadalj
Miletić
Mošorin
5 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Hajduk
Gardinovci
0 : 2
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Navalin
Navalin
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Mladost (B)
Batulovce
0 : 8
Omladinac
Donje Sinkovce
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 6
Kumarevo 65
Kumarevo
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Morava (G)
Gložane
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
6 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Budućnost
Zminjak
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Gorki
Glušci
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Drina
Badovinci
3 : 1
Duško
Klenje
Sloga
Duvanište
6 : 0
Majur
Majur
Radnik
Glogovac
1 : 0
Budućnost
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
2 : 2
Proleter
Šabac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
3 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Cerova
Cerova
1 : 0
Borac
Kozjak
Sloga (S)
Straža
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 3
Rubin (Z)
Zalogovac
Sloga
Lozna
0 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 3
Varvarin
Varvarin
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
RFK NS 1921
Novi Sad
3 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
1 : 2
Centar
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 1
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Sremac Beomal
Čerević
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 5
Polet (R)
Radevac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
Tempo
Mozgovo
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 0
Jastrebac
Tešica
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Jedinstvo
Bočar
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Liplje
Liplje
7 : 1
Gradac
Valjevo
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Beloševac
Beloševac
Rajac
Kadina Luka
4 : 0
Borac
Rajković
Iskra
Donja Bukovica
7 : 1
Komanice
Komanice
Polet
Popučke
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Žabare
Žabare
0 : 2
Kopljari
Kopljari
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 4
B 2000
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
3 : 0
Misača
Misača
Maskar
Maskar
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Jasenica
Božurnja
1 : 5
Sloga
Zagorica
Ranilović
Ranilović
2 : 0
Mladost
Jelenac
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Dragoš
Oreškovica
Rudar
Stamnica
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
Napredak 1927
Toponica
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
Radnički
Knežica
4 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Mladost
Porodin
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Neštin
Neštin
4 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Slavija
Pivnice
Bačka
Despotovo
1 : 1
Krivanj
Selenča
Vajska
Vajska
5 : 2
Borac 46
Obrovac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
4 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Kurjače
Kurjače
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Vihor
Maljurevac
8 : 0
Sloga (D)
Drmno
Premeća
Premeća
1 : 1
Budućnost
Stančići
Strelac
Miokovci
5 : 1
Čačak 94
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 3
Morava (M)
Mojsinje
Lugovi
Čačak
2 : 2
Zadrugar
Gornja Trepča
Kej
Čačak
2 : 1
Rakova
Rakova
Vujan
Prislonica
0 : 3
BIP
Čačak
Jedinstvo
Martonoš
0 : 3
Šampion
Orom
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Tolić
Tolić
2 : 2
Proleter
Latković
Toplica
Donja Toplica
1 : 2
Vojvode
Mionica
Orao
Poljanice
0 : 7
Jedinstvo
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost
Latković
1 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Zastava
Kragujevac
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Šumadija 1934
Drača
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 3
Sloga
Lužnice
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Seljak
Cvetojevac
4 : 1
Azbest
Stragari
Kutlovo
Kutlovo
8 : 0
Botunje
Botunje
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Hajduk
Jovanovac
Bega
Novi Itebej
1 : 8
Roham
Nova Crnja
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 2
Olimpija
Torda
Terekves
Hetin
1 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Vulkan 1963
Brenica
6 : 0
Sloga 1948 (M)
Malča
Mramor 1927
Mramor
1 : 4
AZ Borac 2014
Azbresnica
Sečanica
Sečanica
2 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
2 : 1
Morava 1949
Čokot
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 1
Supovac
Supovac
Delijski Vis
Niš
4 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Šumadinac (B)
Bečmen
2 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
Borac (P)
Progar
3 : 0
Posavac
Boljevci
Institut
Zemun Polje
3 : 2
BUSK
Beograd
Busije
Zemun
3 : 1
Obilić
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 1
Mladi proleter
Beograd
Dunavac (D)
Dunavac
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
2 : 3
OFK Crvenka
Borča
Savinac 1933
Visibaba
5 : 2
Glumač
Glumač
Bakionica
Bakionica
1 : 5
Sečica
Seča reka
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Duškovci
Duškovci
Avijatičar
Vranjani
3 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
1 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Ježevica
Ježevica
1 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
2 : 3
Brezak
Pranjani
Šilopaj
Šilopaj
2 : 3
Ozremica
Beršići
Mladi rudar
Rudnik
2 : 2
Velereč 94
Velereč
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Majdan
Majdan
3 : 2
Jablanica
Jablanica
Srbovo
Srbovo
0 : 6
Polet
Jabukovac
Graničar
Aleksandrovac
1 : 2
Malajnica
Malajnica
Smedovac
Smedovac
0 : 0
Miloševo
Miloševo
BSK 1934
Bukovče
0 : 1
Ratar
Jasenica
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Provalija
Pirot
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Udarnik
Višnjevac
0 : 7
Đurđin
Đurđin
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Bikovo
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
3 : 4
Bratstvo
Ljutovo
Velika reka
Velika Kamenica
3 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Pontes
Kostol
4 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 2
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
3 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Polet
Donji Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 2
Polet
Takovo
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
0 : 2
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
8 : 0
Jelica
Goračići
Pobeda
Rusna
2 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Karađorđe
Vučić
2 : 1
Kusovac
Kusovac
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Sloga
Milatovac
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Marjan
Knić
BSK
Borač
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Pobeda
Sepci
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Galeb
Cerovac
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
Sloga (K)
Krnić
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 5
Dobrava
Vukošić
Sloga Trgošped
Mehovine
4 : 1
Volujac
Volujac
Trešnjevka
Trbušac
3 : 0
Cerić
Miokus
Hajduk
Podlokanj
0 : 3
Jedinstvo
Srpski Krstur
Vitorul
Straža
4 : 1
Jedinstvo (O)
Orešac
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Radnički 1927
Vršac
Banat
Dupljaja
3 : 0
Pobeda
Parta
Vinogradar
Gudurica
0 : 3
Hajduk
Šušara
Zlatica
Zlatica
0 : 3
Mladost
Belo Blato
Proleter
Neuzina
1 : 0
MSK
Mihajlovo
Jedinstvo
Ečka
5 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
2 : 3
Sloga
Jarkovac
Metalac
Požarevac
2 : 2
Napredak 1947
Batovac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Proleter
Požarevac
Sopot
Požarevac
2 : 4
Napredak (P)
Poljana
Dunav
Ostrovo
7 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Sloga (L)
Lučica
5 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Torpedo
Lojanice
5 : 3
Sloga (R)
Ridjake
Verko
Suvo Selo
2 : 2
Polet
Jalovik
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
3 : 0
Krnule 09
Krnule
Hajduk
Debrc
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 0
Sinošević
Sinošević
Šipurske livade
Šabac
3 : 0
Grušić
Šabac
Sloga
Plavna
1 : 2
Jednota 1950
Gložan
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 0
Slavija
Bođani
Sloboda
Stubica
0 : 2
Polet
Mirosaljci
Vreoci
Vreoci
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Mladi borac
Županjac
1 : 2
OFK Radnički
Dren
Jedinstvo
Ratari
1 : 1
Železničar
Klačevica
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 1
Budućnost (L)
Lebina
Buljane
Buljane
1 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
ISK Izvor
Izvor
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
Heroj
Busilovac
5 : 3
Omladinski
Paraćin
Jašunja
Jašunja
0 : 0
Grdanica 024
Grdanica
Borac
Stejanovci
11 : 0
Sremski vitezovi
Irig
OFK Kraljevci
Kraljevci
3 : 3
Vojvodina
Neradin
Sremac
Dobrinci
2 : 0
Car Uroš
Jazak
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 2
Sloga
Voganj
Polet
Nikinci
3 : 0
Planinac
Rivica
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 0
Jedinstvo
Ruma
Veternica 1926
Leskovac
0 : 3
Milanovo
Milanovo
Atletiko
Donja Jajina
0 : 2
Rudar 1973
Rudare
Bratstvo
Krupanj
3 : 7
Tolisavac - VT
Tolisavac
Graničar
Obrež
2 : 0
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Mladost
Prhovo
Šumar
Ogar
3 : 1
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloven
Sibač
3 : 1
Sremac
Deč
Borac (S)
Surduk
2 : 2
Sloga
Maradik
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Krušedol
Krušedol
Dunav
Novi Slankamen
2 : 1
Borac (J)
Jarkovci
Borac (R)
Radenković
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
4 : 0
Sremac
Jarak
Napredak
Šuljam
0 : 1
Planinac
Ležimir
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Grgurevci
Grgurevci
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
BSK
Bešenovo
Sloga (Č)
Čalma
1 : 1
Srem
Sremska Rača
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac (M)
Molovin
2 : 0
Graničar
Jamena
Jedinstvo
Ljuba
5 : 1
Bratstvo
Sot
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 1
Borac
Ilinci
Sinđelić
Gibarac
8 : 2
OFK Bingula
Bingula
Jednota
Šid
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Hajduk
Višnjićevo
0 : 1
Napredak
Vašica
Paune
Paune
4 : 5
Lukavac
Lukavac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Bujačić
Bujačić
10 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 4
Kotešica
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Burovac
Burovac
4 : 2
Laolac
Veliko Laole
BSK
Bošnjak
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
OFK Meljak
Meljak
0 : 4
Barajevo
Barajevo
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Beljina
Beljina
Žiča
Žiča
0 : 3
Mladost
Vrdila
Progorelica
Progorelica
5 : 0
Studen Vitez
Studenica
Musina reka
Musina reka
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Zgodačica
Godačica
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Borac
Adrani
1 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
OFK Borac
Lovci
4 : 1
Trnava
Trnava
Morava (R)
Rajkinac
1 : 0
Kolonija
Jagodina
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Partizan (M)
Majur
Bresje
Bresje
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
7 : 0
Omladinac
Bunar
Zvezda
Konatice
1 : 3
Poljane
Poljane
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Trstenica
Trstenica
Polet
Grabovac
3 : 1
OFK Urovci
Urovci
Vukićevica
Vukićevica
0 : 3
Krtinska
Krtinska
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
2 : 4
Borac
Ušće
Posavina
Stubline
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Jelav
Jelav
4 : 2
Luk
Voćnjak
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 5
Rudar
Brasina
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Hajduk
Ribarica
Jugovići
Bogdanje
3 : 2
Sloboda 1948
Mijajlovac
Rujišnik
Rujišnik
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Azbukovica
Crnča
1 : 4
Vrhpolje
Vrhpolje
Bair
Bogatic
2 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Banat
Ilandža
5 : 1
Gaj
Veliki Gaj
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Sibnica
Sibnica
Ropočevo
Ropočevo
4 : 1
Rudar 2012
Babe
OFK Slatina
Slatina
4 : 1
Vojvoda
Dučina
Baličevac 1974
Baličevac
4 : 1
Borac
Azbresnica
Belfast
Kovanluk
0 : 3
Rad 1974
Merošina
Torpedo 1924
Tabanović
6 : 5
Culjković
Culjković
Budućnost
Kočetin
0 : 2
BSK
Brzohode
Napredak
Simićevo
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Sloga
Viteževo
3 : 0
Proleter
Četereže
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 2
Mladost
Svinjarevo
Borac
Vukovac
5 : 2
Zvezda
Izvarica
OFK Selište
Selište
2 : 5
Laznica
Laznica
Mladost
Krupaja
6 : 0
Best
Sige
OFK Homolje
Žagubica
4 : 1
Zadrugar
Osanica
Mladost
Toljevac
3 : 1
Gradac
Pločnik
Borac
Gornji Katun
3 : 1
OFK Orašje
Orašje
Parcane
Parcane
3 : 2
Čukarički
Mala Kruševica
Ram
Ram
4 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Pečanica
Pečanica
0 : 7
Carevac
Carevac
Sloga-TOP
Topolovnik
3 : 0
Kumane
Kumane
Srednjevo
Srednjevo
1 : 4
Desine
Desine
Pek
Kusiće
1 : 5
Radnički
Požeženo
Meševo
Meševo
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Pasjak
Pasjak
0 : 1
Srnje
Srnje
Konjuh
Konjuh
0 : 2
Padež
Padež
Kruševica
Kruševica
2 : 3
Vratare
Vratare
Čarapan
Kruševac
2 : 2
Globoder
Globoder
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Štitari
Štitari
0 : 5
Bukovica
Bukovica
Polet (K)
Kobilje
1 : 5
Polet (Š)
Šavrane
Modrica
Modrica
7 : 0
Jablanica
Jablanica
Grkljane
Grkljane
3 : 2
Zmajevac
Belasica
Sloga
Mustapić
6 : 5
Kaona
Kaona
OFK Takovo
Takovo
0 : 8
Radnik
Ub
Sloga
Lončanik
1 : 2
Strelac 001
Kožuar
Jedinstvo
Milorci
7 : 2
Vukona
Vukona
Vrelo
Vrelo
6 : 0
Brgule
Brgule
Napredak (D)
Dubona
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Sloga
Granice
2 : 1
Markovac
Markovac
Borac
Amerić
1 : 1
Omladinac
Rajkovac
OFK Student
Mladenovac
0 : 2
Napredak (M)
Međulužje
Kom
Podgorica
1 : 0
Radnički
Berane
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Cetinje
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 1
Zabjelo
Podgorica
Arsenal
Tivat
2 : 1
Jezero
Plav
Ibar
Rožaje
2 : 1
Dečić
Tuzi
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 0
Leotar
Trebinje
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 4
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Jedinstvo
Brodac
3 : 0
Velež
Nevesinje
Radnički
Karakaj
1 : 0
Famos
Vojkovići
Ilićka 01
Brčko
1 : 1
Gorica
Pučile
Liješće
Liješće
1 : 0
Sloga
Doboj
Omarska
Omarska
2 : 0
Mineral
Banja Vrućica
Mladost
Donja Slatina
2 : 0
Ozren
Petrovo
Jedinstvo
Žeravica
0 : 1
BSK
Banja Luka
Ravan
Međeđa
4 : 4
Gomionica
Bronzani Majdan
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
4 : 3
Rudanka
Rudanka
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 2
Željezničar
Doboj
Posavina
Miloševac
1 : 2
Hajduk
Batkuša
Ozren
Paklenica
3 : 1
Polet 1926
Brod
Skugrić
Skugrić
5 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Naša krila
Kostajnica
1 : 2
Trebava
Osječani
Guber
Srebrenica
8 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Jardan
Jardan
0 : 1
Šekovići
Šekovići
Trnovica
Trnovica
4 : 0
Lokanj
Lokanj
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
0 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
Birač
Derventa
1 : 1
Podrinje
Tršić
Stakorina
Čajniče
1 : 1
Hercegovac
Bileća
Rudar
Miljevina
0 : 8
Romanija
Pale
Rudo
Rudo
0 : 0
Željeznica
Trnovo
Čelinac
Čelinac
1 : 0
Omladinac
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Mladost
Zalužani
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 3
Džaja
Banja Luka
Vrbas
Banja Luka
6 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Željezničar
Banja Luka
5 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj
Rekreativo
Banja Luka
1 : 2
Gorica
Šipovo
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 4
Borac
Osinja
Crkvina
Crkvina
2 : 1
Sloga (J)
Jakeš
Sloboda
Vinska
1 : 3
Sloga (DP)
Dugo Polje
Mladost (D)
Dobrinja
2 : 0
Ukrina
Čečava
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Pelagićevo
Pelagićevo
2 : 1
Mladost (T)
Tišina
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Biseri
Čatrnja
1 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Kozara
Turjak
2 : 0
Mladost (G)
Glamočani
Mladost (B)
Bajinci
0 : 0
Ratar
Stara Topola
Borac (M)
Maglajani
1 : 1
Milan
Kosjerovo
Tamaris
Mrčajevci
6 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Tabanci
Tabanci
3 : 0
Polet
Kravica
Jadar
Kasaba
1 : 6
Milići
Milići
Srpski Soko
Čelopek
3 : 0
Jasenica
Jasenica
Budućnost (S)
Skelani
1 : 2
Branjevo
Branjevo
Gomjenica
Prijedor
4 : 0
Željezničar
Ravnice
Mrakovica
Kozaruša
0 : 3
Plamen
Donje Vodičevo
Brzi
Busnovi
3 : 2
Berek 1975
Prijedor
Sloga
Rakelići
1 : 1
Slaven
Dobrljin
Kozara
Donji Orlovci
1 : 1
Knežopoljac
Knežica
Radnik Urije
Prijedor
2 : 1
Bratstvo
Kozarac
Međaši
Međaši
0 : 0
BUK
Gornja Bukovica
Priboj
Priboj
2 : 3
Sloga 94
Bijeljina
Novo Doba
Čardačine
3 : 1
Akademac-UIS
Triješnica
Balatun
Balatun
1 : 2
Partizan
Donja Trnova
Magnojević 01
Magnojević
2 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
Jedinstvo
Suvo Polje
7 : 0
Drina Amajlije
Amajlije
Semberija
Popovi
2 : 1
BSK Ledinci
Batković
Borac 1975
Osinja
3 : 0
Zborište
Zborište
Vučijak
Majevac
4 : 2
Zvijezda
Kakmuž
27. Juli
Kalenderovci
1 : 0
BSK
Bušletić
Borac (K)
Kotorsko
3 : 3
Polet
Podnovlje
Željezničar
Pridjel Gornji
1 : 4
Hajduk
Kožuhe
4. Juli
Pojezna
2 : 3
Borac (L)
Lužani
Mladost
Botajica
3 : 0
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Zadrugar
Tarevci
2 : 2
Partizan
Koprivna
Omladinac
Modriča
0 : 2
Trebavac
Vranjak
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
0 : 3
Bosna 1977
Modrički Lug
Sloga 73
Ždreban
5 : 1
Radnički
Brodsko Polje
13 Skojevki
Grbavci
2 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
Borac
Mašići
2 : 0
Vilusi
Vilusi
Laminci
Laminci
5 : 0
Omladinac
Brestovčina
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 2
Kalemi
Trebovljani
Bratstvo (O)
Orahova
1 : 3
Obradovac
Obradovac
Romanovci
Romanovci
2 : 5
Bratstvo (K)
Kozinci
Rasavci
Rasavci
2 : 3
Moštanica
Božići
Podgrmeč
Oštra Luka
4 : 0
Blatna
Blatna
Partizan
Kostajnica
3 : 1
Rudar
Blagaj
Kiseljak
Koprivna
1 : 2
Omladinac
Draksenić
Crvena zemlja
Nova Ves
5 : 3
Crni vrh
Laktaši
Kladari
Gornji Kladari
5 : 0
Bratstvo
Povelič
Vrbas
Prijebljezi
3 : 0
Studenac
Kobaš
Budućnost
Donji Galjipovci
0 : 2
Biseri
Lišnja
Brezik
Brezik
1 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Sava 04
Brezovo Polje
2 : 2
Gredice
Gredice
Mladost (L)
Lončari
0 : 3
Omladinac
Potočari
Grčica
Brčko
1 : 4
Mladost (S)
Sandići
Jugović
Brčko
2 : 0
Mladost (T)
Trnjaci
Obilić
Krepšić
5 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Krbeti
Krbeti
2 : 1
Sveti Jovan
Brezik
Sloboda
Mrtvica
3 : 1
Stanovi
Stanovi
Budućnost Red Star
Vucilovac
1 : 6
Zadrugar
Bukvik
Slijepčevići
Slijepčevići
4 : 2
Borac
Razljevo
Čelik
Grbavica
2 : 2
Jedinstvo
Koretasi
Šumadinac
Kruševica
1 : 1
Sloga
Lukavica
Borac
Arapovac
3 : 3
Petka
Petka
Belica
Belica
3 : 0
Hajduk
Miloševo
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Sloga Radnički
Zemun
Trijumf
Kragujevac
2 : 3
LASK Crvena zvezda
Beograd
Kolibri
Kuršumlija
5 : 3
Radnički 2013
Rudovci
Železničar Pančevo
Pančevo
0 : 7
Mačva
Šabac
Čelik
Zenica
2 : 0
Željezničar 2011
Sarajevo
Modriča
Modriča
0 : 7
SFK 2000
Sarajevo
Radnik Etno Selo
Bijeljina
0 : 2
Banjaluka
Banjaluka
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Mladost
Nević Polje
Jagodina
Jagodina
6 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
BSK Borča
Borča
1 : 2
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kabel
Novi sad
6 : 0
ŽAK
Sombor
Car Konstantin
Niš
0 : 8
Radnički (P)
Pirot
Sloboda
Uzice
2 : 0
Mladost
Lucani
Polet
LJubic
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Goc
Vrnjacka Banja
3 : 1
Sloboda
Cacak
Zemun
Zemun
1 : 0
Policajac
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
3 : 2
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
3 : 5
7. Juli
Vodanj
Sloga
Miloševac
6 : 0
Vodice
Vodice
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Železničar
Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 1
Šumadija
Azanja
Vršac
Vršac
8 : 0
C.zvezda
Pavliš
Budućnost
Mladenovo
3 : 4
Maglić
Bački Maglić
Mladost Radost
Srbobran
3 : 3
Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
3 : 1
Tvrđava
Bač
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 8
Bečej
Bečej
Mladost
Bački Petrovac
4 : 0
Obilić
Zmajevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Titel
Titel
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Loznica
Loznica
Mladost
Velika Obarska
0 : 3
Olimpic
Sarajevo
Zvijezda Gradačac
Gradačac
2 : 3
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Budućnost
Podgorica
3 : 2
Zeta
Golubovci
Berane
Berane
2 : 1
Grbalj
Radanovići
Bokelj
Kotor
4 : 1
Kom
Podgorica
Mladost
Podgorica
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Sutjeska
Nikšić
2 : 2
Dečić
Tuzi
Mogren
Budva
1 : 1
Ibar
Rožaje
Zemun
Zemun
1 : 2
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Sloga
Leskovac
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Mačva
Šabac
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
Subotica
Subotica
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Radnički
Valjevo
Šabac
Šabac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Brodarac1947
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Balkan
Beograd
9 : 1
Banja
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 0
Trudbenik
Beograd
Mladost
Velika Obarska
0 : 2
Olimpic
Sarajevo
Zvijezda Gradačac
Gradačac
2 : 2
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Radnik
Bijeljina
Brodarac 1947
Beograd
0 : 4
BSK
Borča
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Boleč
Boleč
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Sloga
Leskovac
5 : 1
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
13 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Dinamo
Vranje
2 : 2
Timok
Zaječar
Šampion
Orom
2 : 2
Tisa
Adorjan
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Polet
Izbište
0 : 5
Hajdučica
Hajdučica
Borac (P)
Pločica
5 : 2
Dolina
Padina
Vojvodina
Crepaja
2 : 4
Dinamo
Pančevo
Sloga
Lugavčina
07.09.2014
10:00
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
0 : 3
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
8 : 0
7. Juli
Vodanj
Sloga
Miloševac
2 : 0
Vodice
Vodice
Glavaš
Glibovac
7 : 2
Budućnost
Ratari
Pobeda
Golobok
3 : 0
Morava
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
19 : 0
Železničar
Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Šumadija
Azanja
AS
Novi Pazar
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Bane
Raška
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Omladinac
Zablace
0 : 10
Dragačevo
Guča
Rudar (B)
Baljevac
1 : 3
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 1
Kosmet
Leposavić
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 2
Sport Klub 1999
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
3 : 9
Mokra Gora
Zubin Potok
Balkan
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Obilić
Novi Kneževac
0 : 12
Subotica
Subotica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 3
Guča
Guča

Ragbi 13

Bijeli Zečevi
Banja Luka
10 : 70
Dorćol
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
68 : 0
Partizan
Beograd
Morava Gepardi
Leskovac
18 : 0
Soko
Vranje