XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 725 utakmica za dan
Nedelja, 5 April 2015

Fudbal

Radnik
Surdulica
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bežanija
Beograd
2 : 0
Inđija
Inđija
BSK Borča
Borča
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Sloboda
Užice
Pobeda
Beloševac
4 : 2
Bane
Raška
Tabane 1970
Jagodina
3 : 1
Sloga
Despotovac
Radan
Lebane
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
PIK Prigrevica
Prigrevica
0 : 0
Sloga
Temerin
Senta
Senta
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Turbina
Vreoci
Srem
Jakovo
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Železnik Lasta
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 1
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Tutin
Tutin
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Slavija
Kragujevac
6 : 1
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Rudar (Bresnica)
Bresnica
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
RSK
Rabrovo
6 : 0
Lepenica
Badnjevac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 0
Železničar (P)
Požarevac
Sloboda
Lipe
2 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Napredak
Markovac
4 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Basarac
Mišljenovac
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
7 : 4
OFK Osečina
Osečina
Zadrugar
Lajkovac
2 : 2
Sloga 1940
Bajina Bašta
Juhor
Obrež
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Trajal
Kruševac
3 : 1
Rembas
Resavica
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
FUD
Brus
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rudar (P)
Podvis
Moravica
Subotinac
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Bukovik
Ražanj
1 : 2
Pukovac
Pukovac
Mladost
Medoševac
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
0 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Jablanica
Medveđa
1 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Bobište
Bobište
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Index
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Subotica
Subotica
3 : 0
ŽAK
Sombor
Mladost (T)
Turija
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Železničar
Pančevo
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Vršac United
Vršac
Boleč
Grocka
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Grafičar
Beograd
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Zvezdara
Beograd
1 : 1
PKB
Padinska skela
Železničar
Bara Venecija
3 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Radnički
Kovači
Borac
Vraneši
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
3 : 2
Ribnica
Jovac
Gruža
Vitanovac
2 : 4
Budućnost
Konarevo
Polet
Ratina
1 : 1
Lazac
Lazac
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Maršić
Maršić
1 : 1
Budućnost
Resnik
Šumadinac
Kragujevac
1 : 4
Ćava
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Korićani
Korićani
1 : 1
Sloboda
Grbice
Višesava
Bajina Bašta
2 : 4
Ariljska rampa
Požega
Perućac
Perućac
0 : 0
Železničar
Požega
Čajetina
Gostilje
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Polet
Rasna
3 : 0
Jasen
Brodarevo
Prvi partizan
Užice
0 : 0
GP Zlatibor
Užice
Omladinac
Zdravčići
4 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Mladost
Dračić
2 : 2
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Trlić
Trlić
1 : 2
Joševa
Joševa
Kolubara
Jabučje
1 : 6
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Divci
Divci
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 2
Lipolist
Lipolist
Borac (V)
Vladimirci
2 : 1
Drina
Ljubovija
Antimon
Zajača
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Partizan (D)
Darosava
3 : 3
Šatornja
Šatornja
Junkovac
Junkovac
0 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadija
Toponica
5 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
ŽSK
Žirovnica
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Vinča
Vinča
2 : 2
BSK
Belosavci
Mlava (B)
Bratinac
5 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Rudar (K)
Krepoljin
1 : 4
Đerdap
Golubac
Sloga (B)
Burovac
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Integral
Batuša
2 : 1
Šapine
Šapine
Šumadija
Azanja
3 : 2
Glavaš
Glibovac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Budućnost (R)
Ratari
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 1
Pobeda
Golobok
Vodice
Vodice
1 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Proleter
Vranovo
2 : 0
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Morava
Ribare
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 5
Morava 1918
Ćuprija
Mladost (D)
Dublje
4 : 1
BSK
Buljane
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Budućnost
Miliva
Sloga (V)
Voljavče
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Real
Jasenica (Žitorađa)
4 : 2
Kaćuša
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Borac
Držanovac
Omladinac
Podina
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Omladinac
Pojate
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 4
Bošnjane
Bošnjane
13. April
Lomnica
2 : 1
Blagotin
Poljna
Mladost
Makrešane
2 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 4
Gradina
Pejovac
Naupare
Naupare
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Sloga (D)
Dašnica
4 : 1
Šanac
Šanac
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Čitluk
Čitluk
Titel
Titel
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Hajduk
Čurug
1 : 0
Borac
Šajkaš
Mladost Radost
Srbobran
2 : 3
Budućnost
Mladenovo
Susek
Susek
3 : 1
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
TSK
Temerin
1 : 1
Veternik
Veternik
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 0
Proleter
Banoštor
Jedinstvo
Rumenka
0 : 1
Dinamo
Budisava
Jadran
Golubinci
1 : 0
Radnički
Irig
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 6
Napredak
Popinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Rudar
Vrdnik
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hajduk (D)
Divoš
4 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Bajša
Bajša
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka
Mol
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Sloga
Čonoplja
Lipar
Lipar
4 : 1
Hajduk
Stapar
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Mladost
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Kula
Kula
3 : 1
Graničar (R)
Riđica
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost (O)
Omoljica
1 : 2
Vulturul
Grebenac
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Slavija
Kovačica
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Polet
Izbište
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
5 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Naftagas
Elemir
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Napredak
Čestereg
Borac
Aleksandrovo
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
Banja (VB)
Višnjička banja
1 : 4
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
13. maj
Zemun
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
BSK 1925
Batajnica
1 : 0
Policajac
Beograd
Šumadija (Š)
Šopić
7 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Napredak (M)
Medoševac
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Vranić
Vranić
1 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Strelac
Mislođin
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Heroj 1925
Jajinci
2 : 1
Dunavac (G)
Grocka
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Pinosava
Pinosava
Torlak
Beograd
9 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
0 : 1
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Malošište
Malošište
4 : 1
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 2
Borac (T)
Trnjane
Rutevac
Rutevac
0 : 0
Morava
Žitkovac
Progres
Ladovica
6 : 2
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 5
Umac
Miroševce
Železničar
Brestovac
3 : 0
Mladost
Vinarce
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 3
Radnički
Pertate
Vučje
Vučje
4 : 1
Sloga
Lipovica
Šumadija
Razgojna
1 : 1
OFK Brza
Brza
Željuša
Željuša
0 : 2
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Mladost
Poljska Ržana
1 : 4
Napredak
Izvor
Dragoš
Pirot
2 : 9
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Blizna
Blizna
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Branik
Štubik
2 : 3
Deli Jovan
Sikole
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo
Gornji Matejevac
4 : 0
Crvena zastava
Hum
Morava
Krušce
4 : 1
Mladost
Lalinac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Radnički
Lubnica
0 : 0
Osnić
Osnić
ŠSK
Štipina
4 : 0
Polet
Jablanica
Sloga
Minićevo
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Rudar
Grljan
1 : 0
Malinik
Podgorac
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 2
Omladinac
Grezna
Bukuroca
Bukurevac
0 : 3
Ternoci
Trnovac
Vihor
Žbevac
0 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Biljači
Biljača
0 : 5
Pčinja
Trgovište
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 2
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Radnički
Velika Hoča
1 : 2
Gracko
Staro Gracko
Brezovica
Štrpce
0 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 1
Ševac
Kusić
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 1
Dobrica
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 5
Partizan (U)
Uljma
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Dinamo 1945
Pančevo
10 : 0
Borac (P)
Pločica
Strela
Ivanovo
6 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Kolonija
Kovin
3 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Proleter
Mramorak
Pobeda
Samoš
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Unirea
Uzdin
Omladinac (O)
Opovo
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Napredak
Staro Lanište
3 : 0
Vinorača
Vinorača
Zenit
Oparić
2 : 2
Resavac
Subotica
Morava
Kočino Selo
4 : 1
Crni Vrh
Deonica
Partizan
Glogovac
5 : 1
Mladost
Gložane
Ursule
Ursule
3 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Kolare
Kolare
1 : 0
Blagotin
Belušić
Juhor
Glavinci
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Javor
Sladaja
5 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Napredak (St)
Stubica
3 : 1
Istok 63
Plana
Hajduk
Čepure
2 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Polet
Zabrega
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Noćaj
Noćaj
1 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga
Krnješevci
1 : 3
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 2
Borac (M)
Martinci
Borac (K)
Klenak
1 : 0
Železničar
Inđija
Graničar (G)
Grabovci
0 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Šikara
Sombor
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Partizan
Kupusina
4 : 0
Dinamo
Sonta
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Potisje
Knićanin
4 : 0
Omladinac
Botoš
Naftagas
Boka
2 : 0
Rusanda
Melenci
ASK
Aradac
1 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
0 : 1
OFK Klek
Klek
Lehel
Mužlja
0 : 0
Banat
Čenta
Šumadija
Šumarice
2 : 3
Real
Podunavci
Tavnik
Tavnik
4 : 2
Morava (M)
Mrsać
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Budućnost
Samaila
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Stubal
Stubal
Vrnjci
Vrnjci
3 : 5
Morava (S)
Sirča
Proleter
Pečenog
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Napredak
Gračac
0 : 1
Partizan
Vrba
Hajduk
Gardinovci
0 : 7
Bačka
Đurđevo
Sloga
Lok
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Budućnost
Savino Selo
1 : 4
Napredak
Nadalj
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 0
Iskra
Kucura
Mladost
Radičević
3 : 0
Obilić
Vilovo
Gradac
Konopnica
2 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
OFK Morava
Leskovac
1 : 1
Navalin
Navalin
Moravac
Guberevac
2 : 2
Jedinstvo
Šišava
Polet
Stajkovce
4 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Morava (G)
Gložane
1 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Lemind 1953
Leskovac
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Budućnost
Zminjak
1 : 1
Cer
Petkovica
Radnik
Glogovac
0 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
0 : 2
Majur
Majur
Gorki
Glušci
3 : 1
Partizan
Drenovac
Mladi Borac
Dublje
5 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 0
Sloga (S)
Straža
Cerova
Cerova
5 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 3
Borac
Kozjak
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
14. Oktobar
Izbenica
1 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Župski biseri
Lacisled
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 0
Varvarin
Varvarin
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Sloga
Lozna
4 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Sremac Beomal
Čerević
2 : 9
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 5
RFK NS 1921
Novi Sad
Bačka
Begeč
3 : 0
Borac
Rakovac
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Polet
Popučke
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Komanice
Komanice
Ribnikar
Pecka
6 : 0
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Gradac
Valjevo
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Žabare
Žabare
B 2000
Aranđelovac
7 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Misača
Misača
4 : 1
Proleter
Jelovik
Mladi rudar
Bukovik
2 : 0
Maskar
Maskar
Sloga
Zagorica
0 : 1
Jasenica
Božurnja
Mladost
Jelenac
1 : 0
Ranilović
Ranilović
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Borac
Veliko Laole
Omladinac (B)
Busur
2 : 4
Rudar
Stamnica
Polet
Aleksandrovac
4 : 0
Napredak 1927
Toponica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
4 : 0
Radnički
Knežica
Mladost
Porodin
2 : 2
Budućnost
Vezičevo
Bačka
Despotovo
0 : 3
Borac 46
Obrovac
Mladost
Mali Bač
0 : 0
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
2 : 1
Slavija
Pivnice
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
OFK Braničevo
Braničevo
9 : 0
Polet (V)
Voluja
Dizel
Bare
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Kurjače
Kurjače
1 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (D)
Drmno
1 : 2
Vihor
Maljurevac
Kej
Čačak
1 : 3
Planinac
Vujetinci
Lugovi
Čačak
0 : 0
Rakova
Rakova
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Strelac
Miokovci
0 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Premeća
Premeća
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Morava (K)
Katrga
2 : 2
Budućnost
Stančići
Tolić
Tolić
2 : 0
Mladost
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Orao
Poljanice
0 : 9
Stari drugari
Kadina Luka
Popadić
Popadić
6 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
8 : 2
Paštrić
Paštrić
Proleter
Latković
0 : 9
Vojvode
Mionica
Šumadija 1934
Drača
0 : 0
Srbija
Ilićevo
Sloga
Lužnice
3 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Žeželj
Donja Sabanta
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Azbest
Stragari
0 : 1
Seljak
Cvetojevac
Botunje
Botunje
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Roham
Nova Crnja
3 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Proleter
Međa
1 : 9
Terekves
Hetin
Bega
Novi Itebej
0 : 6
1.Oktobar
Srpski Itebej
Čegar 2013 (K)
Kamenica
1 : 0
Sloga 1948 (M)
Malča
Mladost (DK)
Donji Komren
4 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 4
Supovac
Supovac
Sečanica
Sečanica
1 : 2
Morava 1949
Čokot
Mramor 1927
Mramor
3 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Posavac
Boljevci
0 : 3
Borac (P)
Progar
BUSK
Beograd
0 : 3
Institut
Zemun Polje
Obilić
Beograd
1 : 4
Busije
Zemun
Glumač
Glumač
0 : 2
Savinac 1933
Visibaba
Sečica
Seča reka
6 : 0
Bakionica
Bakionica
Duškovci
Duškovci
1 : 4
Lazarica
Prilipac
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
3 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Blagaja
Rupeljevo
0 : 2
Ježevica
Ježevica
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 4
Borac
Srednja Dobrinja
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 1
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Omladinac
Kalimanići
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Jablanica
Jablanica
1 : 0
Mladi rudar
Rudnik
Majdan
Majdan
5 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Pobeda
Držina
1 : 0
Sloboda
Rasnica
Temac
Temska
3 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Provalija
Pirot
1 : 5
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 3
Zvezda
Blato
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Đurđin
Đurđin
Velika reka
Velika Kamenica
2 : 4
Lovćen
Petrovo selo
Egeta
Brza Palanka
3 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Kladušnica
Kladušnica
1 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 5
Napredak
Korbovo
Pontes
Kostol
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Koča Andjelković
Tekija
8 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Kalenić
Kalenić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 1
Omladinac
Kalinovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 3
Polet
Takovo
Polet
Donji Lajkovac
0 : 0
Proleter
Bajevac
Udarnik
Baničina
0 : 3
Bačinac
Bačinac
Gorušica
Viča
3 : 1
Radnički
Turica
Kusovac
Kusovac
1 : 3
Karađorđe
Vučić
Kotlenik
Guncati
1 : 0
Bare
Bare
Sloga
Milatovac
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Marjan
Knić
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 1
BSK
Borač
Grivac
Grivac
2 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 3
Pobeda
Sepci
Jedinstvo 1952
Mužinac
2 : 1
Bukovik
Vrbovac
Palilulac
Šarbanovac
5 : 1
Mladost
Resnik
Omladinac
Blendija
0 : 4
Slemen
Milušinac
Galeb
Cerovac
1 : 6
Trešnjevka
Trbušac
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 2
Cerić
Miokus
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Volujac
Volujac
Jevremovac
Jevremovac
5 : 0
Dobrava
Vukošić
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 2
Mrovska
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Tromedja
Majdan
2 : 4
Jedinstvo
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 2
Hajduk
Podlokanj
Jadran
Sanad
3 : 1
Tisa
Padej
Zlatica
Zlatica
6 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Sloga
Jarkovac
0 : 3
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
Mladost
Belo Blato
Jedinstvo
Ečka
2 : 1
Proleter
Neuzina
Napredak 1947
Batovac
3 : 2
Metalac
Požarevac
Proleter
Požarevac
0 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 4
Sloga (L)
Lučica
Verko
Suvo Selo
5 : 2
Krnule 09
Krnule
Torpedo
Lojanice
3 : 2
Polet
Jalovik
Dragojevac
Dragojevac
7 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Jednota 1950
Gložan
7 : 0
Sloga
Plavna
Slavija
Bođani
0 : 5
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Vizić
3 : 1
Proleter
Karađorđevo
Polet
Mirosaljci
2 : 2
Sloboda
Stubica
BSK
Brajkovac
1 : 2
Rudar
Zeoke
Lazarevac
Lazarevac
2 : 3
Vreoci
Vreoci
OFK Radnički
Dren
4 : 2
Mladi borac
Županjac
Bistrica
Bistrica
5 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Budućnost
Dudovica
2 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Omladinac
Šaludovac
8 : 0
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Popovac
Popovac
1 : 0
Radnik
Davidovac
Železničar
Klačevica
4 : 2
Jedinstvo
Ratari
Budućnost (L)
Lebina
2 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
1 : 2
Buljane
Buljane
Sloboda
Krežbinac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
Badince
Badince
4 : 0
Nomanica
Nomanica
Jašunja
Jašunja
1 : 4
Napredak
Bogojevce
Sremski vitezovi
Irig
0 : 1
Borac
Stejanovci
Vojvodina
Neradin
7 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Car Uroš
Jazak
6 : 1
Sremac
Dobrinci
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Sloga
Voganj
3 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Planinac
Rivica
2 : 0
Polet
Nikinci
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
BSK
Belanovce
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Real
Donja Jajina
7 : 2
Rudar 1973
Rudare
Graničar
Obrež
1 : 2
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
2 : 0
Sremac
Deč
Šumar
Ogar
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Srem
Sremski Mihaljevci
5 : 0
Vitez
Subotište
Lovac
Karlovčić
1 : 0
Mladost
Prhovo
OFK Bosut
Bosut
2 : 3
Srem
Sremska Rača
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
BSK
Bešenovo
Napredak
Šuljam
2 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Sloboda
Šašinci
4 : 1
Planinac
Ležimir
Borac (R)
Radenković
3 : 1
Sremac
Jarak
Sloga (Z)
Zasavica I
4 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Jednota
Šid
0 : 3
Napredak
Vašica
Sinđelić
Gibarac
3 : 0
Sremac
Berkasovo
Omladinac (B)
Batrovci
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo
Ljuba
1 : 2
Borac
Ilinci
Omladinac (M)
Molovin
5 : 0
Bratstvo
Sot
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Graničar
Jamena
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Paune
Paune
Rakac Stave
Stave
2 : 0
Brđanac
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
5 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
0 : 5
Bujačić
Bujačić
Kotešica
Kotešica
4 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mali korak
Oglađenovac
0 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 4
Brana Paunović
Rašanac
7. juli
Lopušnik
2 : 1
Soko
Krvije
OFK Meljak
Meljak
3 : 2
Lisović
Lisović
Mladost
Vrdila
6 : 1
Žiča
Žiča
Studen Vitez
Studenica
1 : 1
Progorelica
Progorelica
BSK 2014
Bukovica
0 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jedinstvo
Godačica
5 : 1
Popovići
Popovići
Trnava
Trnava
1 : 2
OFK Borac
Lovci
Partizan (M)
Majur
2 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Sloboda
Šuljkovac
4 : 0
Bresje
Bresje
Omladinac
Bunar
2 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Zvezda
Konatice
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Posavina
Stubline
3 : 3
Borac
Ušće
Rvati
Obrenovac
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Jedinstvo
Dren
1 : 3
Krtinska
Krtinska
Vukićevica
Vukićevica
1 : 5
OFK Urovci
Urovci
Polet
Grabovac
4 : 2
Trstenica
Trstenica
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 1
Topoljak
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 1
Stragari
Stragari (Trstenik)
Omladinac
Ugljarevo
7 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Sibnica
Sibnica
5 : 0
OFK Rogača
Rogača
Vis
Parcani
0 : 0
Mladost
Mala Ivanča
Sloga 2012
Popović
3 : 5
Drlupa
Drlupa
Rudar 2012
Babe
1 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Vojvoda
Dučina
3 : 2
OFK Slatina
Slatina
Mlava
Ribare
4 : 5
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Ram
Ram
Carevac
Carevac
0 : 1
Pečanica
Pečanica
Kumane
Kumane
2 : 1
Sloga-TOP
Topolovnik
Radnički
Požeženo
3 : 3
Pek
Kusiće
Srnje
Srnje
2 : 0
Pasjak
Pasjak
Bukovica
Bukovica
6 : 0
Štitari
Štitari
Polet (Š)
Šavrane
4 : 2
Polet (K)
Kobilje
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Modrica
Modrica
Trmčari
Trmčari
1 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 1
Radnik
Salakovac
Vrelo
Vrelo
5 : 1
Vukona
Vukona
Jedinstvo
Milorci
9 : 0
Strelac 001
Kožuar
Sloga
Lončanik
0 : 2
Radnik
Ub
OFK Takovo
Takovo
1 : 5
Kolubara
Liso Polje
Garevina
Garevina
2 : 4
Mladost (R)
Raklja
Mladi Gorani
Dupci
0 : 4
OFK Gnjila
Igroš
Mladost (G)
Garevina
1 : 3
Vražogrnac
Vražogrnci
Šumadija 1962
Jagnjilo
8 : 0
Napredak (D)
Dubona
Markovac
Markovac
2 : 2
Sloga
Granice
Omladinac
Rajkovac
6 : 0
Borac
Amerić
Šepšin
Šepšin
0 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 3
Sloga Junajted
Bijeljina
Mladost (R)
Rogatica
0 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Proleter
Dvorovi
6 : 1
Rudar
Ugljevik
Gorica
Pučile
3 : 2
Ilićka 01
Brčko
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 0
Laktaši
Laktaši
Mineral
Banja Vrućica
1 : 2
Omarska
Omarska
Ozren
Petrovo
2 : 2
Mladost
Donja Slatina
FSA
Prijedor
1 : 0
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Sloga (T)
Trn
0 : 1
Sloga (S)
Srbac
Mladost (S)
Seferovci
0 : 2
Naprijed Horizont
Banja Luka
Ravan
Međeđa
1 : 3
Budućnost
Banja Luka
Rudanka
Rudanka
5 : 2
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Vranjak
Vranjak
1 : 0
Pridjel
Pridjel
Hajduk
Batkuša
3 : 0
Posavina
Miloševac
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
1 : 3
Skugrić
Skugrić
Zadrugar
Donje Crnjelovo
4 : 1
Guber
Srebrenica
Lokanj
Lokanj
3 : 2
Trnovica
Trnovica
Jedinstvo (R)
Roćević
5 : 2
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Podrinje
Tršić
1 : 2
Birač
Derventa
Majevica
Lopare
2 : 1
Srpska Varoš
Brčko
Rekreativo
Banja Luka
2 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj
Željezničar
Banja Luka
11 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Vrbas
Banja Luka
3 : 0
Džaja
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
1 : 0
Mladost
Zalužani
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Omladinac
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
1 : 0
Borac (ID)
Istočni Drvar
Borac
Osinja
2 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Sloga (J)
Jakeš
1 : 0
Crkvina
Crkvina
Sloga (DP)
Dugo Polje
4 : 1
Sloboda
Vinska
Ukrina
Čečava
2 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
Bratstvo
Donja Dubica
4 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Zvijezda
Kruškovo Polje
0 : 3
Rudar
Stanari
Mladost (T)
Tišina
4 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 0
Biseri
Čatrnja
Mladost (G)
Glamočani
2 : 1
Kozara
Turjak
Ratar
Stara Topola
1 : 0
Mladost (B)
Bajinci
Torpedo
Cerovljani
6 : 0
Jablanica
Jablanica
Borac (Š)
Šibovska
4 : 4
Tamaris
Mrčajevci
Polet
Kravica
2 : 1
Tabanci
Tabanci
Milići
Milići
4 : 0
Jadar
Kasaba
Jasenica
Jasenica
0 : 3
Srpski Soko
Čelopek
Branjevo
Branjevo
1 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Željezničar
Ravnice
0 : 5
Gomjenica
Prijedor
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Berek 1975
Prijedor
2 : 0
Brzi
Busnovi
Slaven
Dobrljin
1 : 1
Sloga
Rakelići
Knežopoljac
Knežica
0 : 1
Kozara
Donji Orlovci
Bratstvo
Kozarac
2 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Zborište
Zborište
2 : 2
Borac 1975
Osinja
Zvijezda
Kakmuž
3 : 1
Vučijak
Majevac
BSK
Bušletić
2 : 1
27. Juli
Kalenderovci
Polet
Podnovlje
2 : 1
Borac (K)
Kotorsko
Hajduk
Kožuhe
2 : 1
Željezničar
Pridjel Gornji
Borac (L)
Lužani
2 : 2
4. Juli
Pojezna
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
1 : 1
Mladost
Botajica
Partizan
Koprivna
0 : 1
Zadrugar
Tarevci
Trebavac
Vranjak
3 : 0
Omladinac
Modriča
Bosna 1977
Modrički Lug
5 : 3
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Radnički
Brodsko Polje
2 : 1
Sloga 73
Ždreban
Stevan Dukić
Rogolji
3 : 3
13 Skojevki
Grbavci
Vilusi
Vilusi
1 : 0
Borac
Mašići
Omladinac
Brestovčina
1 : 2
Laminci
Laminci
Kalemi
Trebovljani
1 : 1
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Obradovac
Obradovac
1 : 1
Bratstvo (O)
Orahova
Bratstvo (K)
Kozinci
4 : 1
Romanovci
Romanovci
Rasavci
Rasavci
1 : 0
Kiseljak
Koprivna
Radnik
Kozarska Dubica
1 : 1
Omladinac
Draksenić
Partizan
Kostajnica
3 : 1
Svodna
Svodna
Podgrmeč
Oštra Luka
1 : 2
Rudar
Blagaj
Moštanica
Božići
2 : 0
Blatna
Blatna
Slijepčevići
Slijepčevići
2 : 0
Jedinstvo
Koretasi
Budućnost Red Star
Vucilovac
3 : 1
Borac
Razljevo
Sloboda
Mrtvica
1 : 1
Zadrugar
Bukvik
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Stanovi
Stanovi
Borac
Arapovac
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Šumadinac
Kruševica
2 : 10
Strmovo
Strmovo
Čelik
Zenica
0 : 5
Banjaluka
Banjaluka
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Željezničar 2011
Sarajevo
Radnik Etno Selo
Bijeljina
1 : 0
Modriča
Modriča
Užice
Užice
3 : 0
Jerina
Smederevo
Slatke Male
Burovac
3 : 1
Gradac
Valjevo
Šabac
Šabac
0 : 8
Šumadija 1903
Kragujevac
Bačka Žabalj
Žabalj
3 : 4
Radnički 1919
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 2
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Partizan
Beograd
Radnik
Surdulica
3 : 0
Timok
Zajecar
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Dinamo
Vranje
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
PKB
Padinska skela
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Voždovac
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Rudar (B)
Baljevac
2 : 2
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Loznica
Loznica
Mogren
Budva
0 : 6
Dečić
Tuzi
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Lovćen
Cetinje
Mladost
Podgorica
2 : 2
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Berane
Berane
3 : 2
Zeta
Golubovci
Budućnost
Podgorica
6 : 0
Rudar
Pljevlja
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Sloga
Leskovac
Borac
Čačak
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 3
Partizan
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
AS
Novi Pazar
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Železničar
Pančevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Trudbenik
Beograd
1 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Heroj 1925
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Real
Niš
05.04.2015
11:00
Bor
Bor
Radnički (P)
Pirot
05.04.2015
11:00
Red Star
Niš
Napredak
Kruševac
05.04.2015
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Karaš (J)
Jasenovo
10 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Dolina
Padina
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Kiker
Kraljevo
Mačva 2005
Bogatić
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šabac
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Granit
Jošanička Banja
1 : 7
OFK Ras
Novi Pazar
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
0 : 7
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
FSFV
Beograd
6 : 1
Avala
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Radnički
Obrenovac
4 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
1 : 7
TSC
Bačka Topola
Kosmet
Leposavić
8 : 0
Kolasin
Zubin Potok
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Voždovac
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Zemun
Zemun
Srem Jakovo
Jakovo
0 : 0
BSK 1925
Beograd
Tempo
Beograd
2 : 4
Fer Plej 06
Beograd
Ada
Beograd
1 : 3
Institut
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
OLE
Borča
5 : 1
Torlak
Beograd
Lepušnica
Lepušnica
0 : 4
Internacional
Beograd
Železničar
Beograd
1 : 0
Milenium
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Borac
Ostružnica
Vinča
Vinčca
7 : 2
Sopot
Sopot
Kosmaj
Ralja
0 : 1
Vrčin
Vrčin

Košarka

Radnički VA Bodža
Valjevo
93 : 84
Mileševac
Prijepolje
Polet
Ratina
89 : 86
Železničar
Čačak
Šabac
Šabac
77 : 67
Sloga (D)
Despotovac
Svilajnac
Svilajnac
92 : 93
Zlatar
Nova Varoš
Žitko Basket
Beograd
90 : 81
Vitez
Beograd
Borac
Zemun
71 : 91
BKK Radnički
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
98 : 86
Futog MD Tupanjac
Futog
Kuršumlija
Kuršumlija
72 : 77
Mladost Vesna
Bela Palanka
Prokuplje
Prokuplje
70 : 84
Rtanj
Boljevac
Sutjeska
Niksic
84 : 67
Teodo
Tivat
Vojvodina
Novi Sad
78 : 72
Radivoj Korać
Beograd

Odbojka

Libero Ča
Čačak
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Desetka
Niš
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Milenijum
Niš
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Bavanište
Bavanište
Topličanin 2
Prokuplje
0 : 3
Mladost (V)
Vranje

Rukomet

ORK Bor
Bor
32 : 26
BSK Heba
Bujanovac
Knjaževac
Knjaževac
21 : 28
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
Nova Pazova
Nova Pazova
22 : 26
Metalac
Futog
Hercegovina
Sečanj
30 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
Inđija
Inđija
23 : 28
Proleter
Zrenjanin
Mladost
Čačak
22 : 24
Priboj
Priboj
Radnički 1958
Šid
25 : 26
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Železničar 2
Niš
34 : 17
Progres
Svrljig
Aleksinac
Aleksinac
41 : 23
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
32 : 25
Niška Banja
Niška Banja
Mladost
Smederevska Palanka
25 : 27
Prva Iskra Barič
Barič
Zemun 1957
Beograd
17 : 27
Mačva
Bogatić
Užice
Užice
28 : 27
Atenica
Atenica
Arilje 2
Arilje
15 : 28
Omladinac
Gornji Milanovac
Bijeljina
Bijeljina
47 : 28
Čelinac
Čelinac
Teslić
Teslić
26 : 33
Drina
Zvornik
Crvena Zvezda
Beograd
20 : 29
Radnički (S)
Svilajnac
Voždovac 1955
Beograd
29 : 21
ORK Beograd
Beograd
Bor RTB
Bor
29 : 22
Pirot
Pirot
Naftagas
Elemir
28 : 18
Jedinstvo
Kačarevo

Futsal

Nevesinje
Nevesinje
3 : 2
Leotar
Trebinje
Kaskada
Gračanica
8 : 2
Čelinac
Čelinac
Mostar Stari Grad
Mostar
2 : 1
Sokrates
Banja Luka
Brotnjo
Čitluk
7 : 3
Bosna Kompred
Tuzla
Kragujevac 2011
Kragujevac
3 : 5
Partenon
Smederevska Palanka
Raška
Raška
4 : 3
RB
Valjevo
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 4
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Ekonomac 2
Kragujevac
9 : 5
Ivanjica
Ivanjica
Mašinac
Kragujevac
7 : 1
Užice Krčagovo
Krčagovo
Kikinda
Kikinda
0 : 7
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Hajduk
Kula
7 : 3
Šampion
Subotica
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 0
Tango Liman
Novi Sad
Intelektualac
Beograd
2 : 0
TMF
Beograd
Ekonomist
Beograd
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
Jastrebac
Blace
3 : 1
Banjica
Bela Palanka

Ragbi 13

Radnički (N)
Niš
18 : 36
Partizan
Beograd

Američki fudbal

Indians Inđija
Inđija
24 : 32
Imperatori Niš
Niš
Angel Warriors Čačak
Čačak
0 : 63
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad

Ragbi 15

KBRK
Beograd
10 : 25
Vojvodina
Novi Sad