XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 776 utakmica za dan
Nedelja, 17 Maj 2015

Fudbal

Zvižd
Kučevo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Polet
Ljubić
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Kopaonik
Brus
2 : 0
Radan
Lebane
Senta
Senta
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dolina
Padina
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Dorćol
Beograd
2 : 1
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Turbina
Vreoci
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Partizan
Cerovac
Rudar (Bresnica)
Bresnica
0 : 3
Omladinac
Novo Selo
Dragačevo
Guča
0 : 0
Metalac
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Sloboda
Lipe
5 : 0
RSK
Rabrovo
Napredak
Markovac
2 : 1
Morava
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Borac
Žabari
4 : 0
Lepenica
Badnjevac
Basarac
Mišljenovac
4 : 0
Obilić
Živica
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Ribnica
Mionica
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Kosanica
Kuršumlija
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Juhor
Obrež
Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Rembas
Resavica
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
FUD
Brus
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Bukovik
Ražanj
6 : 1
Kablovi
Zaječar
Pukovac
Pukovac
0 : 0
BSK Bogovina
Bogovina
Bobište
Bobište
1 : 5
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Budućnost
Gložan
4 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Ljukovo
Ljukovo
3 : 2
Hajduk
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Borac
Novi Sad
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tisa
Adorjan
3 : 0
Subotica
Subotica
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Borac (Sakule)
Sakule
4 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Zvezdara
Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 2
Grafičar
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 0
Vrčin
Vrčin
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Baćevac
Baćevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Radnički
Kovači
0 : 0
Lazac
Lazac
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Karađorđe
Ribnica
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 2
Gruža
Vitanovac
Borac
Vraneši
3 : 1
Radnik
Ušće
Šumadinac
Kragujevac
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 0
Maršić
Maršić
Korićani
Korićani
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Železničar
Požega
12 : 2
Jasen
Brodarevo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Ariljska rampa
Požega
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Perućac
Perućac
6 : 1
Prvi partizan
Užice
Čajetina
Gostilje
0 : 2
Polet
Rasna
OFK Divci
Divci
0 : 0
Tulari
Tulari
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
ZSK
Valjevo
Antimon
Zajača
1 : 3
Sindjelić
Lipnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 4
Mladost (P)
Prnjavor
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 3
Drina
Ljubovija
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Šatornja
Šatornja
3 : 1
BSK
Belosavci
Partizan (D)
Darosava
5 : 3
Banja
Banja
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Vinča
Vinča
Šumadija
Toponica
5 : 2
ŽSK
Žirovnica
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Šapine
Šapine
Mlava (B)
Bratinac
1 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 3
Radnički 1926
Požarevac
Makce
Makce
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Budućnost (R)
Ratari
4 : 0
Glavaš
Glibovac
Železničar (K)
Kusadak
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
0 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Železničar (S)
Smederevo
0 : 5
Proleter
Vranovo
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Vodice
Vodice
7. Juli
Vodanj
3 : 2
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Mladost (J)
Jovac
BSK
Buljane
2 : 0
Sloga (DV)
Donje Vidovo
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Morava
Ribare
5 : 0
Sloga (V)
Voljavče
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 0
Partizanski put
Grudaš
Jastrebac
Blace
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Kosovac
Prokuplje
1 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Omladinac
Podina
2 : 3
Polet
Samarinovac
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Borac
Držanovac
5 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Bošnjane
Bošnjane
5 : 1
Vinogradar
Zleginje
Omladinac
Pojate
0 : 3
Šanac
Šanac
Trudbenik
Stalać
5 : 4
Čitluk
Čitluk
Mladi radnik
Bačina
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
13. April
Lomnica
6 : 2
Naupare
Naupare
Mladost
Makrešane
1 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Hajduk
Čurug
3 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Mladost Radost
Srbobran
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Titel
Titel
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Kulpin
Kulpin
Borac
Šajkaš
7 : 0
Obilić
Zmajevo
Susek
Susek
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Vinogradar
Ledinci
0 : 0
Proleter
Banoštor
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Tatra
Kisač
1 : 1
Sofeks
Futog
TSK
Temerin
0 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
Sremac Graničar 1924
Adaševci
6 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Napredak
Popinci
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jadran
Golubinci
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Hajduk (D)
Divoš
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Sloven
Ruma
Palić
Palić
0 : 5
Bačka
Mol
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 4
Proleter
Njegoševo
Kula
Kula
6 : 1
BSK
Bački Brestovac
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Lipar
Lipar
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Graničar (R)
Riđica
2 : 4
Hajduk
Stapar
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Slavija
Kovačica
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Polet
Izbište
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Vulturul
Grebenac
Zadrugar
Lazarevo
2 : 3
Mladost
Banatski Despotovac
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 2
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Borac
Aleksandrovo
5 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Napredak
Čestereg
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
Banja (VB)
Višnjička banja
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
13. maj
Zemun
7 : 2
Resnik
Resnik
Zmaj 1953
Zemun
4 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
BSK 1925
Batajnica
7 : 0
Komgrap
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Šumadija (Š)
Šopić
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Prva Iskra
Barič
5 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Rušanj
Rušanj
9 : 2
Strelac
Mislođin
Vranić
Vranić
1 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
1 : 0
Pinosava
Pinosava
OFK Leštane
Leštane
6 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Kovačevac
Kovačevac
3 : 0
Pudarci
Pudarci
Heroj 1925
Jajinci
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Orljane
Orljane
6 : 4
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Naša krila 1936
Belotinac
6 : 2
Knežica
Knežica
Morava
Žitkovac
2 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 3
Palilula
Aleksinac
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Mladost
Vinarce
3 : 4
Čekmin
Čekmin
Umac
Miroševce
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladi borac
Živkovo
3 : 0
Radnički
Pertate
Progres
Ladovica
3 : 0
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 3
Šumadija
Razgojna
Železničar
Brestovac
4 : 1
Vučje
Vučje
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Padež
Petrovac
4 : 0
Dragoš
Pirot
Zadrugar
Krupac
4 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Jedinstvo
Pirot
7 : 3
Željuša
Željuša
Ključ
Podvrška
3 : 1
Slatina (B)
Bor
Deli Jovan
Sikole
0 : 0
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
0 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
Branik
Štubik
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Budućnost (P)
Popovac
5 : 2
Mladost
Lalinac
Radnički 1936
Trupale
2 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Palilulac
Niš
Vrtište
Vrtište
4 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 3
OFK Niš
Niš
Sloga
Minićevo
1 : 1
Rgotina
Rgotina
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 4
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
1 : 1
ŠSK
Štipina
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Polet
Jablanica
Borac
Vražogrnac
0 : 5
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Mladost
Sumrakovac
4 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Biljači
Biljača
Trešnjevka
Lopardince
1 : 0
Vihor
Žbevac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Čelik
Belo polje
1 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Radnički
Velika Hoča
17.05.2015
17:00
Gračanica
Gračanica
Čaglavica
Čaglavica
17.05.2015
17:00
Ugljare
Ugljare
Sitnica
Lepina
17.05.2015
17:00
Brezovica
Štrpce
Gracko
Staro Gracko
17.05.2015
17:00
Polet
Laplje Selo
Moša
Banje
0 : 3
Ibar
Leposavić
Dunav
Banatska Palanka
0 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Ševac
Kusić
2 : 4
Partizan (U)
Uljma
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
9 : 0
Borac (P)
Pločica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 0
Proleter
Mramorak
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
0 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Dolovo
Dolovo
Strela
Ivanovo
2 : 1
Kolonija
Kovin
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Omladinac (O)
Opovo
7 : 0
Unirea
Uzdin
Polet
Idvor
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Napredak
Staro Lanište
0 : 1
Mladost
Gložane
Crni Vrh
Deonica
6 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Resavac
Subotica
6 : 1
Blagotin
Belušić
Zenit
Oparić
2 : 3
Juhor
Glavinci
Morava
Kočino Selo
4 : 0
Kolare
Kolare
Partizan
Glogovac
3 : 0
Ursule
Ursule
Javor
Sladaja
6 : 1
Resavac
Veliki Popović
Istok 63
Plana
3 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 3
Rudar (S)
Stenjevac
OFK Batinac
Batinac
3 : 2
Rudar (P)
Plazane
Napredak (St)
Stubica
2 : 3
Polet
Zabrega
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 0
Železničar
Inđija
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Fruška Gora
Ruma
3 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Noćaj
Noćaj
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Borac (K)
Klenak
Sloga
Krnješevci
1 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
3 : 3
Rastina 1918
Rastina
OFK Šikara
Sombor
3 : 1
Partizan
Kupusina
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
3 : 0
Omladinac
Botoš
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
OFK Klek
Klek
Rusanda
Melenci
0 : 1
Banat
Čenta
Potisje
Knićanin
3 : 1
Lehel
Mužlja
Naftagas
Boka
2 : 0
Borac
Zrenjanin
ASK
Aradac
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Šumadija
Šumarice
1 : 4
Stubal
Stubal
Budućnost
Samaila
1 : 0
Morava (S)
Sirča
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Čibukovac
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Partizan
Vrba
Real
Podunavci
2 : 0
Napredak
Gračac
Tavnik
Tavnik
4 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo
Dragosinjci
4 : 3
Zvezda
Čukojevac
Napredak
Nadalj
1 : 2
Bačka
Đurđevo
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 4
Iskra
Kucura
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Obilić
Vilovo
Hajduk
Gardinovci
3 : 1
Mladost
Radičević
Miletić
Mošorin
0 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Sloga
Lok
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Navalin
Navalin
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Gradac
Konopnica
2 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
OFK Morava
Leskovac
0 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Moravac
Guberevac
3 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Polet
Stajkovce
3 : 1
Morava (G)
Gložane
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 5
Kumarevo 65
Kumarevo
Budućnost
Pocerski Dobrić
0 : 3
Majur
Majur
Proleter
Šabac
5 : 0
Duško
Klenje
Cer
Petkovica
3 : 0
Partizan
Drenovac
Radnik
Glogovac
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloga
Duvanište
3 : 0
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
1 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Borac
Kozjak
0 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga (S)
Straža
2 : 4
Velika Reka
Velika Reka
Cerova
Cerova
2 : 1
Stolice
Krupanj
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
5 : 4
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Polet 57
Milutovac
5 : 6
Ratajac
Donje Rataje
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Župski biseri
Lacisled
6 : 0
Kostrež
Ćićevac
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 3
Sloga
Lozna
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Centar
Novi Sad
8 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Čenej
Čenej
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Gredetin
Gredetin
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Tempo
Mozgovo
4 : 7
Polet (R)
Radevac
Jastrebac
Tešica
1 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Vukašinovac
Vukašinovac
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
Polet (V)
Vitoševac
5 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Borac
Rajković
Komanice
Komanice
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Gradac
Valjevo
Polet
Popučke
4 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
6 : 1
Liplje
Liplje
Rajac
Kadina Luka
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Maskar
Maskar
3 : 4
Žabare
Žabare
Proleter
Jelovik
2 : 3
Jasenica
Božurnja
Radoje Domanović
Ovsište
6 : 1
Ranilović
Ranilović
Kopljari
Kopljari
0 : 1
Plaskovac
Plaskovac
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Trnava
Donja Trnava
Misača
Misača
1 : 5
Mladost
Jelenac
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Rudar
Stamnica
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Napredak 1927
Toponica
BSK 1924
Boževac
4 : 0
Radnički
Knežica
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Omladinac (B)
Busur
0 : 4
Polet
Aleksandrovac
Krivanj
Selenča
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Borac 46
Obrovac
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Vajska
Vajska
3 : 1
Neštin
Neštin
Bačka
Despotovo
2 : 3
Mladost
Mali Bač
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 2
Vihor
Maljurevac
OFK Braničevo
Braničevo
9 : 0
Sloga (D)
Drmno
Dizel
Bare
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Dunavac
Kisiljevo
4 : 4
Kurjače
Kurjače
Strelac
Miokovci
2 : 1
Lugovi
Čačak
Premeća
Premeća
0 : 3
Kej
Čačak
Budućnost
Stančići
8 : 0
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
0 : 2
BIP
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
3 : 2
Planinac
Vujetinci
Zadrugar
Gornja Trepča
2 : 1
Rakova
Rakova
Tolić
Tolić
3 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
6 : 2
Vojvode
Mionica
Azbest
Stragari
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Botunje
Botunje
1 : 3
Žeželj
Donja Sabanta
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Sloga
Lužnice
Hajduk
Jovanovac
0 : 4
Šumadija 1934
Drača
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
8 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Proleter
Međa
3 : 2
Bega
Novi Itebej
Supovac
Supovac
3 : 2
Sloga 1948 (M)
Malča
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Morava 1949
Čokot
Čegar 2013 (K)
Kamenica
1 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Delijski Vis
Niš
1 : 4
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 2
Mramor 1927
Mramor
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
2 : 2
Sečanica
Sečanica
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Borac (P)
Progar
1 : 0
Busije
Zemun
Šumadinac (B)
Bečmen
2 : 4
Obilić
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
4 : 1
Posavac
Boljevci
Dedinje
Beograd
5 : 1
OFK Crvenka
Borča
Sloga
Bogovađa
0 : 9
Nepričava
Nepričava
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 0
Lajkovac
Lajkovac
Glumač
Glumač
4 : 2
Lazarica
Prilipac
Bakionica
Bakionica
0 : 3
Avijatičar
Vranjani
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Savinac 1933
Visibaba
4 : 2
Ježevica
Ježevica
Sečica
Seča reka
11 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Duškovci
Duškovci
4 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Ozrem PMH
Ozrem
1 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Mladi rudar
Rudnik
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
0 : 0
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
2 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Samarinovac
Samarinovac
0 : 6
Kovilovo
Kovilovo
Čubra
Čubra
4 : 1
Miloševo
Miloševo
Ratar
Jasenica
1 : 7
Malajnica
Malajnica
BSK 1934
Bukovče
1 : 0
Polet
Jabukovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Urovica
Urovica
Smedovac
Smedovac
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Hajduk
Kamendol
0 : 8
Avala 1939
Beli Potok
Jerma
Sukovo
4 : 3
Temac
Temska
Provalija
Pirot
3 : 0
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 0
Rongo Siti
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Solid
Subotica
3 : 4
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
4 : 0
Udarnik
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Lokomotiva
Novi Sip
6 : 4
Velika reka
Velika Kamenica
Pontes
Kostol
3 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Egeta
Brza Palanka
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 3
Lovćen
Petrovo selo
Omladinac
Vajuga
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Napredak
Korbovo
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Gunjevac
Gunjevac
1 : 0
Polet
Takovo
Omladinac
Kalinovac
1 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
Stepanje
Stepanje
3 : 2
Proleter
Bajevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
6 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
Grlište
Grlište
Lovac
Mali Izvor
2 : 6
Timok
Trnavac
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 2
Deli Jovan
Salaš
Radnički
Turica
1 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Jelica
Goračići
0 : 2
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
2 : 1
Gradina
Rti
Gorušica
Viča
1 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Mekiš
Mekiš
0 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Dušnik
Donji Dušnik
3 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
BSK
Borač
Bare
Bare
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Kusovac
Kusovac
0 : 2
Pobeda
Sepci
Kotlenik
Guncati
3 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Sloga
Milatovac
2 : 1
Grivac
Grivac
Marjan
Knić
0 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Borac 1932
Ralja
8 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
5 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Vučak
Vučak
6 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Lunjevac
Lunjevac
2 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Drugovac
Drugovac
2 : 1
Podunavac
Udovice
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Rtanj
Vrmdža
3 : 1
Jedinstvo 1952
Mužinac
Sloga
Žučkovac
2 : 2
Slemen
Milušinac
Galeb
Cerovac
0 : 4
Dobrava
Vukošić
Volujac
Volujac
1 : 1
Sloga (K)
Krnić
Cerić
Miokus
3 : 0
Mrovska
Mrovska
Trešnjevka
Trbušac
1 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Hajduk
Šušara
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
Vinogradar
Gudurica
4 : 0
Jedinstvo (O)
Orešac
Banat
Dupljaja
3 : 2
Omladinac
Zagajica
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Vitorul
Straža
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 2
Sloga
Jarkovac
Tamiš
Farkaždin
2 : 1
Mladost
Belo Blato
Proleter
Neuzina
2 : 1
Zlatica
Zlatica
Jedinstvo
Ečka
2 : 2
MSK
Mihajlovo
Metalac
Požarevac
1 : 0
Dunavac
Petka
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 2
Proleter
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Napredak 1947
Batovac
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 2
Polet
Jalovik
Sloga 1949
Matijevac
2 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Hajduk
Debrc
4 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Mladost (S)
Slatina
0 : 5
Pocerina
Jevremovac
Sinošević
Sinošević
1 : 2
Grušić
Šabac
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 0
Borac
Vizić
Sloga
Plavna
3 : 2
Slavija
Bođani
Budućnost
Parage
4 : 1
Jednota 1950
Gložan
Polet
Mirosaljci
6 : 2
Mladi borac
Županjac
Vreoci
Vreoci
4 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Rudar
Zeoke
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK
Brajkovac
3 : 0
OFK Burovo
Burovo
Lazarevac
Lazarevac
3 : 5
Budućnost
Dudovica
OFK Radnički
Dren
2 : 2
Bistrica
Bistrica
Omladinac
Šaludovac
6 : 0
Heroj
Busilovac
Popovac
Popovac
1 : 1
Omladinski
Paraćin
Železničar
Klačevica
1 : 0
Sloboda
Krežbinac
Budućnost (L)
Lebina
3 : 0
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Vlasina 2014
Donje Krajince
0 : 0
Badince
Badince
Sremski vitezovi
Irig
0 : 6
Mladost (B)
Buđanovci
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 3
Polet
Nikinci
Borac
Stejanovci
9 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Car Uroš
Jazak
5 : 1
Planinac
Rivica
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 3
Sloga
Voganj
Veternica 1926
Leskovac
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
BSK
Belanovce
6 : 5
Radnik 2013
Šišince
Real
Donja Jajina
7 : 2
Milanovo
Milanovo
Tolisavac - VT
Tolisavac
2 : 0
Bratstvo
Krupanj
Graničar
Obrež
1 : 1
Vitez
Subotište
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 0
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
2 : 2
Lovac
Karlovčić
Sloven
Sibač
3 : 6
Srem
Sremski Mihaljevci
Kameni
Ašanja
3 : 0
Šumar
Ogar
Krušedol
Krušedol
3 : 1
Borac (S)
Surduk
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
6 : 1
Borac (J)
Jarkovci
BSK
Bešenovo
3 : 1
Planinac
Ležimir
Srem
Sremska Rača
3 : 2
Sremac
Jarak
Sloga (Č)
Čalma
5 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
OFK Bosut
Bosut
5 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Mitros
Sremska Mitrovica
9 : 1
Borac (R)
Radenković
Napredak
Šuljam
0 : 2
Sloboda
Šašinci
OFK Bačinci
Bačinci
4 : 0
OFK Bingula
Bingula
Sremac
Berkasovo
2 : 5
Borac
Ilinci
Napredak
Vašica
3 : 0
Bratstvo
Sot
Hajduk
Višnjićevo
3 : 1
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
4 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Sinđelić
Gibarac
1 : 3
Omladinac (M)
Molovin
Omladinac (B)
Batrovci
4 : 2
Jedinstvo
Ljuba
Mladi radnik
Valjevo
0 : 2
Paune
Paune
Dupljaj
Dupljaj
1 : 3
Bujačić
Bujačić
Lukavac
Lukavac
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Rakac Stave
Stave
2 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 1
Kotešica
Kotešica
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Vukan
Ždrelo
Mladost (L)
Leskovac
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Brana Paunović
Rašanac
6 : 0
Mladost (R)
Ranovac
BSK
Bošnjak
2 : 1
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
OFK Meljak
Meljak
0 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Progorelica
Progorelica
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Žiča
Žiča
5 : 2
BSK 2014
Bukovica
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
Mladost
Vrdila
2 : 2
Studen Vitez
Studenica
Borac
Adrani
5 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1981
Štulac
0 : 2
Jedinstvo
Godačica
Morava (R)
Rajkinac
1 : 5
Bresje
Bresje
OFK Borac
Lovci
4 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Osaonica
Bagrdan
4 : 0
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
4 : 3
Sloboda
Šuljkovac
Zvezda
Konatice
0 : 0
Krtinska
Krtinska
Omladinac
Veliko Polje
1 : 4
OFK Urovci
Urovci
Borac
Ušće
3 : 2
Trstenica
Trstenica
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Poljane
Poljane
Posavina
Stubline
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Rvati
Obrenovac
1 : 4
Polet
Grabovac
Jedinstvo
Dren
3 : 3
Vukićevica
Vukićevica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 0
Gorski car
Garaši
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Prvi srpski ustanak II
Orašac
Brezovac
Brezovac
5 : 0
Tulež
Tulež
Hajduk
Ribarica
3 : 5
Luk
Voćnjak
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Resava
Bukovac
3 : 2
Sindjelić
Vojnik
Zelenika
Vitance
1 : 2
Mladi radnik
Grabovica
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Vinogradar
Riljac
1 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Bair
Bogatic
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 4
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Sibnica
Sibnica
0 : 4
Ropočevo
Ropočevo
Drlupa
Drlupa
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost
Guberevac
17.05.2015
17:00
Rudar 2012
Babe
Stojnik
Stojnik
0 : 10
Vis
Parcani
Karadjordje 2013
Viševac
2 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Sipić
1 : 1
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost (B)
Bošnjane
4 : 0
Feniks
Rača
Rad 1974
Merošina
6 : 1
Dobrič 1974
Brest
Belfast
Kovanluk
1 : 3
Sloga 1980
Jovanovac
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 5
Mladost 1976
Biljeg
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 2
Metaloplastika
Šabac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 5
Korman
Korman
Napredak
Simićevo
5 : 0
Sloga
Viteževo
Proleter
Četereže
2 : 5
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo
Oreovica
8 : 2
Mladost
Svinjarevo
OFK Orašje
Orašje
0 : 3
Gradac
Pločnik
Pobeda
Lučina
2 : 1
Mladost
Toljevac
Čukarički
Mala Kruševica
5 : 5
Borac
Gornji Katun
Parcane
Parcane
3 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Ram
Ram
1 : 2
Pek
Kusiće
Graničar 2013
Zatonje
5 : 1
Radnički
Požeženo
Mladi Borac
Majilovac
0 : 4
Desine
Desine
Carevac
Carevac
1 : 0
Kumane
Kumane
Konjuh
Konjuh
1 : 5
Čarapan
Kruševac
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Srnje
Srnje
2 : 3
Globoder
Globoder
Padež
Padež
2 : 1
Vratare
Vratare
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
3 : 1
Lipovac
Lipovac
Polet (K)
Kobilje
3 : 3
Modrica
Modrica
Štitari
Štitari
4 : 3
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
2 : 1
Zmajevac
Belasica
Krćevac 04
Krćevac
4 : 3
OFK Jarmenovci
Jarmenovci
Budućnost
Blaznava
3 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Radnik
Salakovac
4 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Strelac 001
Kožuar
1 : 5
Kolubara
Liso Polje
Vukona
Vukona
0 : 2
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
0 : 2
Sloga
Lončanik
Vrelo
Vrelo
4 : 0
Jedinstvo
Milorci
Dokmir
Dokmir
3 : 2
Sloga
Vrhovine
Šarbane
Šarbane
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Pambukovica
Pambukovica
0 : 3
Čučuge
Čučuge
Đuriselac
Đuriselo
2 : 5
Divostin
Kragujevac
Beočić
Beočić
2 : 2
Polet
Sekurič
Šumadija
Prevešt
2 : 2
Goša
Vukmanovac
Mladost (G)
Garevina
1 : 3
OFK Gnjila
Igroš
Mladost (R)
Raklja
4 : 2
Baštovan
Subotica
Vražogrnac
Vražogrnci
2 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Sloga
Granice
2 : 6
OFK Student
Mladenovac
Napredak (D)
Dubona
0 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
Šepšin
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 1
Napredak (M)
Međulužje
Markovac
Markovac
1 : 4
Omladinac
Rajkovac
Polet
Senje
6 : 3
Mladost Virine
Virine
Krušar
Krušar
5 : 1
Budućnost
Vlaška
Supska
Supska
6 : 3
Sloga
Isakovo
Sindjelić
Grabovac
0 : 3
Budućnost
Đurinac
Mladi Radnik
Bobovo
1 : 2
Jedinstvo
Troponje
Budućnost
Đurinac
2 : 3
Sindjelić
Grabovac
Jedinstvo
Troponje
3 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Dečić
Tuzi
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Igalo
Herceg Novi
3 : 2
Iskra
Danilovgrad
Kom
Podgorica
0 : 1
Arsenal
Tivat
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Ibar
Rožaje
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Zabjelo
Podgorica
Radnički
Berane
2 : 1
Jezero
Plav
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Jedinstvo
Brodac
4 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 2
Rudar
Ugljevik
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
4 : 3
Gorica
Pučile
Velež
Nevesinje
3 : 2
Proleter
Dvorovi
Mladost
Donja Slatina
3 : 1
Liješće
Liješće
Omarska
Omarska
4 : 1
Ljubić
Prnjavor
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 0
BSK
Banja Luka
Mineral
Banja Vrućica
0 : 1
Modriča
Modriča
Ozren
Petrovo
2 : 1
Borac (Š)
Šamac
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
Mladost (KV)
Kotor Varoš
2 : 1
Naprijed Horizont
Banja Luka
Dubrave
Dubrave
1 : 1
Budućnost
Banja Luka
Posavina
Miloševac
7 : 1
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 3
Ozren
Paklenica
Rudanka
Rudanka
1 : 1
Naša krila
Kostajnica
Vranjak
Vranjak
4 : 1
Trebava
Osječani
Hajduk
Batkuša
1 : 2
Polet 1926
Brod
Hercegovac
Bileća
3 : 2
Rudar
Miljevina
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Rudo
Rudo
Romanija
Pale
0 : 0
Željeznica
Trnovo
Rekreativo
Banja Luka
0 : 1
Čelinac
Čelinac
Rudar
Stanari
3 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
Mladost (D)
Dobrinja
2 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Sloboda
Vinska
5 : 1
Zadrugar
Sijekovac
Crkvina
Crkvina
3 : 1
Rudar
Stanari
Borac
Osinja
7 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Sloga (J)
Jakeš
6 : 1
Mladost (T)
Tišina
Sloga (DP)
Dugo Polje
3 : 0
Zvijezda
Kruškovo Polje
Ukrina
Čečava
5 : 2
Bratstvo
Donja Dubica
Mladost (B)
Bajinci
1 : 2
Sloboda
Donji Podgradci
Kozara
Turjak
3 : 4
Borac (M)
Maglajani
Biseri
Čatrnja
4 : 1
Jablanica
Jablanica
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 0
Tamaris
Mrčajevci
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
6 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Mladost (G)
Glamočani
3 : 3
Torpedo
Cerovljani
Milići
Milići
0 : 0
Budućnost (P)
Pilica
Jasenica
Jasenica
0 : 4
Tabanci
Tabanci
Branjevo
Branjevo
5 : 0
Jadar
Kasaba
Budućnost (S)
Skelani
8 : 2
Srpski Soko
Čelopek
Željezničar
Ravnice
0 : 5
Sloga
Rakelići
Brzi
Busnovi
0 : 2
Kozara
Donji Orlovci
Mrakovica
Kozaruša
2 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Gomjenica
Prijedor
2 : 3
Bratstvo
Kozarac
Plamen
Donje Vodičevo
2 : 0
Knežopoljac
Knežica
Berek 1975
Prijedor
2 : 1
Slaven
Dobrljin
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Akademac-UIS
Triješnica
Drina Amajlije
Amajlije
3 : 0
Sloga 94
Bijeljina
BSK Ledinci
Batković
4 : 1
Međaši
Međaši
Semberija
Popovi
4 : 0
Priboj
Priboj
Jedinstvo
Suvo Polje
5 : 2
Novo Doba
Čardačine
Magnojević 01
Magnojević
1 : 2
Balatun
Balatun
Jedinstvo (C)
Crkvina
3 : 0
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
Bosna
Pisari
3 : 2
Sloga
Srednja Slatina
Rasavci
Rasavci
0 : 2
Rudar
Blagaj
Svodna
Svodna
2 : 1
Blatna
Blatna
Omladinac
Draksenić
2 : 1
Moštanica
Božići
Kiseljak
Koprivna
1 : 3
Podgrmeč
Oštra Luka
Radnik
Kozarska Dubica
1 : 4
Partizan
Kostajnica
Studenac
Kobaš
4 : 3
Crni vrh
Laktaši
Biseri
Lišnja
0 : 1
Bratstvo
Povelič
Budućnost
Donji Galjipovci
7 : 2
Crvena zemlja
Nova Ves
Vrbas
Prijebljezi
3 : 9
Kladari
Gornji Kladari
Crvena zvijezda
Donji Žabar
0 : 0
Grčica
Brčko
Sava 04
Brezovo Polje
4 : 1
Obilić
Krepšić
Omladinac
Potočari
0 : 3
Mladost 2003
Popovo Polje
Borac
Razljevo
6 : 1
Stanovi
Stanovi
Jedinstvo
Koretasi
2 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Čelik
Grbavica
2 : 1
Sloboda
Mrtvica
Slijepčevići
Slijepčevići
8 : 1
Budućnost Red Star
Vucilovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
6 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Borac
Arapovac
3 : 0
Petka
Petka
Sloga
Lukavica
3 : 2
Strmovo
Strmovo
Belica
Belica
3 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Oniks
Lozovik
0 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Hajduk
Miloševo
1 : 2
Crnovršanin
Donje Štiplje
Mašinac
Niš
1 : 1
Spartak
Subotica
Trijumf
Kragujevac
1 : 4
Požarevac
Požarevac
Jerina
Smederevo
4 : 1
Una Fortuna
Lužnice
Slatke Male
Burovac
3 : 0
Užice
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Gradac
Valjevo
Spartak
Subotica
3 : 1
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Borac
Čačak
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Palilulac
Niš
Goc
Vrnjacka Banja
3 : 1
Jedinstvo putevi
Uzice
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
BASK
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Voždovac
Beograd
2 : 3
Brodarac 2
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Glavaš
Glibovac
0 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Mačva
Šabac
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Spartak
Subotica
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
3 : 0
Sloga
Leskovac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Borac
Čačak
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Dinamo
Pančevo
9 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Fenerbahče
Novi Pazar
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Šabac
Šabac
Palilulac
Beograd
0 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Zvezdara
Beograd
6 : 2
Banja
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Komgrap
Beograd
Heroj 1925
Beograd
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
IM Rakovica
Beograd
13 : 0
Baćevac
Baćevac
IMT
Beograd
12 : 1
Železnik Lasta
Železnik
IM Rakovica
Beograd
2 : 5
Brodarac 1947
Beograd
Boleč
Boleč
17.05.2015
10:00
Železnik Lasta
Železnik
IMT
Beograd
0 : 5
BSK
Borča
Trstenik PPT
Trstenik
17.05.2015
11:00
Radnički (P)
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
17.05.2015
11:00
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
17.05.2015
11:00
Radnički (N)
Niš
Dinamo
Vranje
17.05.2015
11:00
Sloga
Leskovac
Šampion
Orom
1 : 10
Čoka
Čoka
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
7 : 1
Slavija
Banatsko Arandjelovo
Sloga
Ostojićevo
0 : 5
AFK
Ada
Radnički 1927
Vršac
1 : 1
Sloga
Plandište
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Polet
Izbište
Ševac
Kusić
1 : 8
Vršac
Vršac
Polet
Idvor
0 : 3
Vojvodina
Crepaja
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Železničar
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Glavaš
Glibovac
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Hajduk
Debrc
3 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Tutin
Tutin
0 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Nacional AG
Novi Pazar
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Leposavić
Sport Klub 1999
Novi Pazar
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Spartak
Subotica
5 : 2
Subotica
Subotica
Internacional
Beograd
4 : 1
Trudbenik
Beograd
Radnički
Obrenovac
3 : 2
Fer Plej
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Futsal Kolubara
Lazarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Požega
Požega
Čoka
Čoka
0 : 6
Spartak '02
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK Ras
Raška
5 : 1
Kosmet
Leposavić
Čukarički
Beograd
2 : 1
Rad
Banjica
Partizan
Beograd
9 : 0
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 3
Voždovac
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Šumadinac
Bečmen
0 : 3
Fer Plej 06
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
3 : 2
IMT
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Institut
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 2
Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 6
Internacional
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 7
OLE
Borča
Milenium
Beograd
5 : 2
Sremčica
Sremčica
Policajac
Beograd
4 : 2
Resnik
Resnik
Dunav VS
Veliko Selo
1 : 10
Vinča
Vinčca
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Zemun B
Zemun
Sopot
Sopot
4 : 2
OFK Beograd B
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Sity Sport Club
Beograd
2 : 4
Fair Play 06
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Beograd
7 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vinča
Vinča
0 : 2
BSK 1925
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Plavi 2000
Beograd
6 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Sloboda
Lipe
5 : 0
BSK
Bavanište

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
23 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
39 : 30
Jugović
Kać
Partizan
Beograd
34 : 28
Spartak Vojput
Subotica
Kolubara
Lazarevac
22 : 36
Rudar
Kostolac
Crvena Zvezda
Beograd
33 : 26
Železničar 1949
Niš
Požarevac
Požarevac
30 : 23
Planinka
Kuršumlija
Župa 54
Aleksandrovac
33 : 27
Radnički 2
Kragujevac
Arilje
Arilje
26 : 29
Priboj
Priboj
Beli andjeo
Prijepolje
34 : 28
Mladost
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 29
Novi Pazar
Novi Pazar
Srem Sm
Sremska Mitrovica
40 : 33
Hajduk
Čurug
Radnički 1958
Šid
29 : 26
Vrbas Karneks 2
Vrbas
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
26 : 16
Štrpce Tandems
Štrpce
Metalac
Kraljevo
27 : 23
Bane
Raška
Atenica
Atenica
38 : 32
Mladost 2
Čačak
Sonta
Sonta
27 : 40
Rusin
Ruski Krstur
Prigrevica
Prigrevica
27 : 25
Dalmatinac
Riđica
Mladost (NP)
Nova Pazova
24 : 43
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kučevo
Kučevo
41 : 24
Bor RTB
Bor
Metalac
Kraljevo
33 : 28
Topličanin
Prokuplje

Američki fudbal

Imperatori Niš
Niš
16 : 14
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Panthers Pančevo
Pančevo
13 : 14
SBB Vukovi Beograd
Beograd
Indians Inđija
Inđija
42 : 16
Angel Warriors Čačak
Čačak

Ragbi 15

Partizan
Beograd
10 : 24
Rad Mozzart
Beograd