XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 606 utakmica za dan
Nedelja, 7 Jun 2015

Fudbal

Jedinstvo
Ub
1 : 1
Loznica
Loznica
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
3 : 1
Bane
Raška
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Radan
Lebane
2 : 1
Dinamo
Vranje
Kopaonik
Brus
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Sloga
Despotovac
Brodarac 1947
Novi Beograd
3 : 2
BASK
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 0
IMT
Beograd
Železnik Lasta
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
IM Rakovica
Rakovica
1 : 2
Turbina
Vreoci
Hajduk
Beograd
0 : 12
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Omladinac
Novo Selo
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan
Cerovac
1 : 2
Tutin
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
7 : 3
Metalac
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Rudar (Bresnica)
Bresnica
0 : 2
Polet
Trbušani
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Dragačevo
Guča
2 : 1
Sloboda
Čačak
Braća Vuković
Lađevci
6 : 1
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
4 : 0
RSK
Rabrovo
Morava
Velika Plana
3 : 2
Gruža
Gruža
Sloboda
Lipe
6 : 1
Lepenica
Badnjevac
Napredak
Markovac
5 : 6
Obilić
Živica
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Borac
Žabari
4 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Basarac
Mišljenovac
3 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Ribnica
Mionica
6 : 3
Sevojno
Sevojno
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 1
Radjevac
Krupanj
FAP
Priboj
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Zadrugar
Lajkovac
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Zlatibor
Čajetina
5 : 2
OFK Osečina
Osečina
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Trajal
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 3
Juhor
Obrež
Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
FUD
Brus
Temnić 1924
Varvarin
7 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 1
Kablovi
Zaječar
Moravica
Subotinac
5 : 4
Svrljig
Svrljig
Bukovik
Ražanj
1 : 0
Rudar (P)
Podvis
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Rudar (B)
Bor
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
0 : 3
Mladost
Medoševac
Jablanica
Medveđa
5 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Bobište
Bobište
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
Vlasina
Vlasotince
6 : 1
SFK Moravac
Predejane
Budućnost
Gložan
4 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
Hajduk
Beška
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Index
Novi Sad
Mladost
Bački Jarak
7 : 1
Borac
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Ljukovo
Ljukovo
7 : 3
Jugović
Kać
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac
Vraneši
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Mataruge
Mataruge
Polet
Ratina
3 : 1
Radnički
Kovači
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Karađorđe
Ribnica
3 : 4
Ribnica
Jovac
Lazac
Lazac
1 : 2
Budućnost
Konarevo
Arsenal
Kragujevac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Budućnost
Resnik
1 : 2
Sloboda
Grbice
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 6
Korićani
Korićani
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 2
Borac
Drenovac
Sušica
Kragujevac
7 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Mladost
Dračić
1 : 2
Banjani
Banjani
Joševa
Joševa
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Sovljak
Sovljak
2 : 3
Kolubara
Jabučje
ZSK
Valjevo
4 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Tulari
Tulari
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Drina
Ljubovija
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Borac (L)
Lešnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Provo
Provo
2 : 3
Jadar
Stupnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Antimon
Zajača
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Šumadija
Toponica
5 : 3
Partizan (D)
Darosava
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Karađorđe
Rača
Vinča
Vinča
1 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Banja
Banja
0 : 2
Omladinac
Donja Rača
Borac
Pajsijević
3 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
BSK
Belosavci
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
Đerdap
Golubac
2 : 1
Šapine
Šapine
Mladost (B)
Biskuplje
7 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Integral
Batuša
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Mlava (B)
Bratinac
1 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Makce
Makce
7. Juli
Vodanj
3 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Jedinstvo (K)
Krnjevo
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Vodice
Vodice
5 : 3
Šumadija
Azanja
Proleter
Vranovo
5 : 0
SASK
Saraorci
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 4
Železničar (K)
Kusadak
Sloga (M)
Miloševac
4 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Pobeda
Golobok
6 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Budućnost
Miliva
Sloga (DV)
Donje Vidovo
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Sloga (V)
Voljavče
BSK
Buljane
3 : 4
Bratstvo
Međureč
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Morava
Ribare
7 : 0
Mladost (D)
Dublje
Napredak (D)
Drenovac
2 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Pobeda
Donje Crnatovo
7 : 3
Dobrič
Pejkovac
Dunđerski
Voljčinac
4 : 0
Omladinac
Podina
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Mačkovac
Mačkovac
6 : 3
Vinogradar
Zleginje
Gradina
Pejovac
1 : 0
Šanac
Šanac
Jedinstvo 1936
Kruševac
7 : 2
Čitluk
Čitluk
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Omladinac
Pojate
2 : 4
Naupare
Naupare
Trudbenik
Stalać
5 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladi radnik
Bačina
3 : 2
Mladost
Makrešane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 3
13. April
Lomnica
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 5
Titel
Titel
Hajduk
Čurug
8 : 0
Kulpin
Kulpin
Mladost Radost
Srbobran
1 : 7
Bečej 1918
Bečej
Budućnost
Mladenovo
2 : 5
Tvrdjava
Bač
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Borac
Šajkaš
Radnički
Irig
2 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
PSK Putinci
Putinci
5 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
Sloven
Ruma
2 : 1
Jadran
Golubinci
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Napredak
Popinci
Hajduk (D)
Divoš
3 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Partizan
Vitojevci
5 : 0
Rudar
Vrdnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 3
1. Maj
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Bačka
Mol
Potisje
Kanjiža
2 : 4
Bajša
Bajša
Čoka
Čoka
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Olimpija
Gunaroš
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Palić
Palić
2 : 7
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Sloga
Ostojićevo
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Stanišić
Stanišić
1 : 4
Sloga
Čonoplja
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Dunav
Bački Monoštor
5 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Mladost
Kruščić
3 : 5
Rusin
Ruski Krstur
Hajduk
Stapar
2 : 3
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Lipar
Lipar
4 : 1
Graničar (G)
Gakovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Jugoslavija
Jabuka
6 : 0
Radnički (B)
Baranda
Mladost (O)
Omoljica
7 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Slavija
Kovačica
4 : 0
Partizan (G)
Gaj
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
0 : 0
Vojvodina
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 2
BAK
Bela Crkva
Zadrugar
Lazarevo
5 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 6
Vojvodina 1928
Perlez
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
ŽAK
Kikinda
5 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
Begej
Žitište
Napredak
Čestereg
3 : 0
Naftagas
Elemir
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 3
Rušanj
Rušanj
Vranić
Vranić
3 : 6
Prva Iskra
Barič
Budućnost (Z)
Zvečka
3 : 0
Šumadija (Š)
Šopić
Strelac
Mislođin
1 : 0
Napredak (M)
Medoševac
Borac (L)
Lazarevac
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 6
Mladost (Č)
Čibutkovica
Heroj 1925
Jajinci
2 : 4
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 4
Kovačevac
Kovačevac
Torlak
Beograd
4 : 1
OFK Leštane
Leštane
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Dunavac (G)
Grocka
Podunavac (R)
Ritopek
0 : 2
Pinosava
Pinosava
Orljane
Orljane
4 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 2
Knežica
Knežica
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rutevac
Rutevac
3 : 5
Jedinstvo
Bobovište
Koprijan 1975
Gradište
1 : 0
Palilula
Aleksinac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Morava
Žitkovac
0 : 1
Rasovača
Rasovača
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Železničar
Brestovac
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Budućnost
Orašje
Vučje
Vučje
1 : 5
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
6 : 0
Mladi borac
Živkovo
OFK Brza
Brza
1 : 1
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
6 : 0
Mladost
Vinarce
Radnički
Pertate
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Borac
Barje Čiflik
0 : 1
Padež
Petrovac
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 2
Jedinstvo
Pirot
Napredak
Izvor
2 : 3
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 6
Zadrugar
Krupac
Željuša
Željuša
6 : 0
Dragoš
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
6 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Branik
Štubik
1 : 0
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
4 : 0
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Deli Jovan
Sikole
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 2
Slatina (B)
Bor
Majdanpek
Majdanpek
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Morava
Krušce
3 : 4
Vrtište
Vrtište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Budućnost (PK)
Prva Kutina
3 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Sloga
Minićevo
2 : 1
Osnić
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Omladinac
Grezna
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Dobrica
Dobrica
3 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 2
Ševac
Kusić
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Ratar
Kruščica
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Napredak
Žarkovac
4 : 2
OFK Brestač
Brestač
Sloga
Krnješevci
3 : 3
Noćaj
Noćaj
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Fruška Gora
Ruma
Borac (K)
Klenak
4 : 2
ČSK 1939
Čortanovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Graničar (G)
Grabovci
2 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 2
Borac (M)
Martinci
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 0
Železničar
Inđija
Omladinac
Botoš
3 : 2
Naftagas
Boka
ASK
Aradac
1 : 1
Potisje
Knićanin
Proleter 2006
Zrenjanin
6 : 0
Rusanda
Melenci
Borac
Zrenjanin
1 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
5 : 0
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Banat
Čenta
6 : 2
OFK Klek
Klek
Bačka
Đurđevo
6 : 2
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
2 : 6
Hajduk
Gardinovci
Budućnost
Savino Selo
3 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
1 : 2
Napredak
Nadalj
Obilić
Vilovo
1 : 3
Iskra
Kucura
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 0
Moravac
Guberevac
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
OFK Morava
Leskovac
Morava (G)
Gložane
5 : 1
Gradac
Konopnica
Lemind 1953
Leskovac
7 : 2
Navalin
Navalin
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Jedinstvo
Šišava
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Sloga
Duvanište
4 : 3
Radnik
Glogovac
Drina
Badovinci
4 : 2
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
5 : 1
Budućnost
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Majur
Majur
Partizan
Drenovac
3 : 1
Duško
Klenje
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Cerova
Cerova
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
5 : 4
Sloga (S)
Straža
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Stolice
Krupanj
2 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 5
Mladost (DK)
Donji Katun
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Župski biseri
Lacisled
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Sloga
Lozna
2 : 2
Polet 57
Milutovac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 3
Varvarin
Varvarin
Sloga
Korman
8 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Polet (V)
Vitoševac
6 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Napredak 2012
Krušje
8 : 2
Tempo
Mozgovo
Polet (R)
Radevac
6 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Iskra
Donja Bukovica
4 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
0 : 2
Polet
Popučke
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Liplje
Liplje
1 : 1
Komanice
Komanice
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Borac
Rajković
Gradac
Valjevo
1 : 3
Beloševac
Beloševac
Žabare
Žabare
3 : 1
Misača
Misača
Mladi rudar
Bukovik
5 : 2
B 2000
Aranđelovac
Mladost
Jelenac
0 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Trnava
Donja Trnava
3 : 0
Proleter
Jelovik
Plaskovac
Plaskovac
3 : 0
Maskar
Maskar
Ranilović
Ranilović
3 : 4
Jasenica
Božurnja
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Omladinac (B)
Busur
0 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
3 : 1
BSK 1924
Boževac
Mladost
Porodin
4 : 3
Borac
Veliko Laole
Budućnost
Vezičevo
2 : 3
Rudar
Stamnica
Radnički
Knežica
4 : 2
Napredak 1927
Toponica
Dizel
Bare
3 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Dunavac
Kisiljevo
2 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Kurjače
Kurjače
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Žitkovica
Žitkovica
5 : 2
Polet (V)
Voluja
Sloga (D)
Drmno
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Vihor
Maljurevac
3 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak 1934
Nabrđe
7 : 6
Borac (K)
Klenovnik
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 3
Čačak 94
Čačak
Rakova
Rakova
0 : 2
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
0 : 2
Morava (K)
Katrga
BIP
Čačak
2 : 0
Premeća
Premeća
Vujan
Prislonica
1 : 1
Strelac
Miokovci
Kej
Čačak
4 : 0
Lugovi
Čačak
Popadić
Popadić
4 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Seljak
Cvetojevac
3 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Botunje
Botunje
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
Azbest
Stragari
Sloga
Lužnice
1 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Bega
Novi Itebej
2 : 8
Olimpija
Torda
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
1 : 4
Roham
Nova Crnja
Sloga 1948 (M)
Malča
07.06.2015
17:30
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
07.06.2015
17:30
Delijski Vis
Niš
Sečanica
Sečanica
07.06.2015
17:30
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Vulkan 1963
Brenica
07.06.2015
17:30
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
07.06.2015
17:30
Morava 1949
Čokot
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
5 : 1
Sloga
Bogovađa
Glumač
Glumač
4 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar
Vranjani
6 : 0
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
7 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
4 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Savinac 1933
Visibaba
3 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Sečica
Seča reka
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Velereč 94
Velereč
1 : 6
Brezak
Pranjani
Mladost 09
Vraćevšnica
4 : 6
Šumadija
Brdjani
Majdan
Majdan
4 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 0
Mladi rudar
Rudnik
Samarinovac
Samarinovac
2 : 3
Malajnica
Malajnica
Miloševo
Miloševo
3 : 1
Polet
Jabukovac
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Urovica
Urovica
Čubra
Čubra
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Ratar
Jasenica
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
BSK 1934
Bukovče
0 : 1
Smedovac
Smedovac
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 3
OFK Sikole
Sikole
Velika reka
Velika Kamenica
2 : 5
Omladinac
Vajuga
Napredak
Korbovo
9 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Pontes
Kostol
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Rudar
Radljevo
2 : 7
Gunjevac
Gunjevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 0
Kalenić
Kalenić
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 3
Stepanje
Stepanje
Crvena Jabuka
Ub
0 : 3
Omladinac
Kalinovac
Polet
Donji Lajkovac
4 : 3
Polet
Takovo
Proleter
Bajevac
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Bjelica
Milatovići
2 : 1
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
4 : 1
Prilike
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 0
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
6 : 5
Jedinstvo
Puhovo
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Sloga
Milatovac
Marjan
Knić
6 : 2
Kotlenik
Guncati
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 2
Kusovac
Kusovac
Grivac
Grivac
0 : 0
Bare
Bare
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Mladost MG
Saranovo
Pobeda
Sepci
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Galeb
Cerovac
Jevremovac
Jevremovac
7 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Karađorđe
Mišar
3 : 2
Trešnjevka
Trbušac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 2
Cerić
Miokus
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Volujac
Volujac
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 3
Dobrava
Vukošić
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 0
Sloga (K)
Krnić
Radnički (K)
Koceljeva
6 : 1
Mrovska
Mrovska
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Vinogradar
Gudurica
Vitorul
Straža
0 : 3
Hajduk
Šušara
Omladinac
Zagajica
4 : 3
Pobeda
Parta
Jedinstvo (O)
Orešac
3 : 1
Radnički 1927
Vršac
Dunav
Ostrovo
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
4 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak 1947
Batovac
4 : 1
Stig 1955
Beranje
Proleter
Požarevac
4 : 1
Dunavac
Petka
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Torpedo
Lojanice
4 : 0
Sloga 1949
Matijevac
Dragojevac
Dragojevac
4 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Petrovac 74
Kujavica
4 : 5
Krnule 09
Krnule
Sloga (R)
Ridjake
2 : 4
Polet
Jalovik
Lazarevac
Lazarevac
3 : 4
Polet
Mirosaljci
OFK Radnički
Dren
2 : 3
BSK
Brajkovac
Bistrica
Bistrica
1 : 0
Sloboda
Stubica
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Rudar
Zeoke
OFK Burovo
Burovo
4 : 3
Vreoci
Vreoci
Šumadija
Mali Crljeni
4 : 0
Mladi borac
Županjac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
6 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Jedinstvo
Ratari
0 : 4
Heroj
Busilovac
Omladinac
Šaludovac
7 : 2
Budućnost (L)
Lebina
Popovac
Popovac
0 : 3
Železničar
Klačevica
Jašunja
Jašunja
3 : 3
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Car Uroš
Jazak
10 : 1
Sremski vitezovi
Irig
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 4
Vojvodina
Neradin
Sloga
Voganj
1 : 2
Borac
Stejanovci
Planinac
Rivica
6 : 2
OFK Kraljevci
Kraljevci
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Sremac
Dobrinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 5
Mladost (B)
Buđanovci
Polet
Nikinci
5 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Rudar 1973
Rudare
1 : 4
Real
Donja Jajina
Atletiko
Donja Jajina
1 : 1
BSK
Belanovce
Borac (S)
Surduk
3 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Sloga
Maradik
3 : 1
Polet
Novi Karlovci
Krušedol
Krušedol
4 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Napredak
Šuljam
1 : 2
OFK Bosut
Bosut
Sloboda
Šašinci
2 : 4
Sloga (Č)
Čalma
Borac (R)
Radenković
0 : 0
Srem
Sremska Rača
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 2
BSK
Bešenovo
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Sremac
Jarak
8 : 1
Planinac
Ležimir
Sinđelić
Gibarac
2 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 3
Jednota
Šid
Jedinstvo
Ljuba
1 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Omladinac (M)
Molovin
3 : 1
Napredak
Vašica
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Sremac
Berkasovo
Graničar
Jamena
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
Bratstvo
Sot
1 : 0
Borac
Ilinci
Paune
Paune
2 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Kotešica
Kotešica
9 : 0
Brđanac
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
4 : 4
Dupljaj
Dupljaj
OFK Povlen
Brezovice
3 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 1
Bujačić
Bujačić
Lisović
Lisović
8 : 0
Beljina
Beljina
Partizan (M)
Majur
3 : 2
OFK Borac
Lovci
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Omladinac
Bunar
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 0
Bresje
Bresje
Zvezda
Konatice
2 : 3
OFK Urovci
Urovci
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Trstenica
Trstenica
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Poljane
Poljane
Borac
Ušće
7 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Duboko
Mala Moštanica
2 : 0
Polet
Grabovac
Posavina
Stubline
0 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Rvati
Obrenovac
7 : 1
Jedinstvo
Dren
Prva Iskra
Runjani
2 : 4
Granit
Radalj
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 2
Hajduk
Ribarica
Jelav
Jelav
1 : 3
Rudar
Brasina
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Omladinac
Ugljarevo
5 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 3
Topoljak
Grabovac
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 0
Mladost (O)
Očage
Šumice
Glusci
2 : 2
Omladinac
Bogatic
Vis
Parcani
7 : 1
OFK Rogača
Rogača
Sloga 2012
Popović
07.06.2015
14:30
Mladost
Guberevac
Rudar 2012
Babe
0 : 5
Mladost
Mala Ivanča
Vojvoda
Dučina
0 : 1
Drlupa
Drlupa
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 1
Dobrič 1974
Brest
Sloga
Viteževo
7 : 6
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
11 : 2
Proleter
Četereže
Budućnost
Kočetin
2 : 2
Mladost
Svinjarevo
BSK
Brzohode
2 : 1
Udarnik
Sibnica
Mlava
Ribare
5 : 2
OFK Selište
Selište
Polet (Š)
Šavrane
07.06.2015
17:30
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Jablanica
Jablanica
07.06.2015
17:30
Drugari
Stanci
Grkljane
Grkljane
07.06.2015
17:30
Modrica
Modrica
OFK Gnjila
Igroš
4 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Garevina
Garevina
2 : 2
Vražogrnac
Vražogrnci
Mladost (G)
Garevina
1 : 2
Mladost (R)
Raklja
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 2
Omladinac
Rajkovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 0
Napredak (D)
Dubona
Napredak (M)
Međulužje
0 : 2
Sloga
Granice
Šepšin
Šepšin
1 : 2
Borac
Amerić
Budućnost
Vlaška
1 : 4
Sloga
Isakovo
Jedinstvo
Troponje
0 : 3
Budućnost
Đurinac
Mladi Radnik
Bobovo
5 : 1
Sindjelić
Grabovac
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
5 : 1
Velež
Nevesinje
Famos
Vojkovići
3 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Mladost (R)
Rogatica
4 : 3
Lokomotiva
Brčko
Proleter
Dvorovi
5 : 4
Sloga Junajted
Bijeljina
Gorica
Pučile
3 : 1
Jedinstvo
Brodac
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Radnički
Karakaj
Rudar
Ugljevik
1 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Liješće
Liješće
1 : 2
Mineral
Banja Vrućica
Ozren
Petrovo
0 : 2
Borac (KD)
Kozarska Dubica
Borac (Š)
Šamac
2 : 2
Sloga
Doboj
Modriča
Modriča
4 : 0
Laktaši
Laktaši
BSK
Banja Luka
4 : 1
Omarska
Omarska
Jedinstvo
Žeravica
2 : 1
Mladost
Donja Slatina
Župa Superpetrol
Milosavci
4 : 6
Ljubić
Prnjavor
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
2 : 1
Željezničar
Doboj
Hajduk
Batkuša
1 : 0
Vranjak
Vranjak
Polet 1926
Brod
4 : 1
Rudanka
Rudanka
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
2 : 7
Pridjel
Pridjel
Trebava
Osječani
1 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Naša krila
Kostajnica
2 : 3
Posavina
Miloševac
Skugrić
Skugrić
1 : 1
Ozren
Paklenica
Vrbas
Banja Luka
3 : 2
Rekreativo
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 4
Gorica
Šipovo
Krajina
Banja Luka
4 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj
Čelinac
Čelinac
6 : 1
Borac 1926
Banja Luka
Borac (ID)
Istočni Drvar
7 : 0
Džaja
Banja Luka
Omladinac
Banja Luka
1 : 1
Mladost
Zalužani
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 3
Sloga (DP)
Dugo Polje
Ukrina
Čečava
0 : 6
Sloga (J)
Jakeš
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 3
Borac
Osinja
Zvijezda
Kruškovo Polje
2 : 5
Crkvina
Crkvina
Mladost (T)
Tišina
2 : 3
Sloboda
Vinska
Pelagićevo
Pelagićevo
7 : 2
Mladost (D)
Dobrinja
Rudar
Stanari
3 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 1
Mladost (G)
Glamočani
Ratar
Stara Topola
2 : 4
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Milan
Kosjerovo
4 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
Torpedo
Cerovljani
1 : 2
Biseri
Čatrnja
Borac (Š)
Šibovska
4 : 2
Kozara
Turjak
Tamaris
Mrčajevci
6 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Jablanica
Jablanica
0 : 2
Borac (M)
Maglajani
BUK
Gornja Bukovica
0 : 3
Jedinstvo
Suvo Polje
Magnojević 01
Magnojević
1 : 0
Semberija
Popovi
Balatun
Balatun
2 : 2
BSK Ledinci
Batković
Novo Doba
Čardačine
3 : 3
Drina Amajlije
Amajlije
Priboj
Priboj
3 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
Međaši
Međaši
5 : 4
Partizan
Donja Trnova
Sloga 94
Bijeljina
3 : 0
Akademac-UIS
Triješnica
13 Skojevki
Grbavci
3 : 3
Omladinac
Brestovčina
Obradovac
Obradovac
3 : 2
Borac
Mašići
Romanovci
Romanovci
2 : 2
Polet
Elezagići
Bratstvo (O)
Orahova
0 : 5
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Crni vrh
Laktaši
2 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
Vrbas
Prijebljezi
1 : 2
Biseri
Lišnja
Kladari
Gornji Kladari
3 : 0
Studenac
Kobaš
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 3
Bratstvo
Povelič
Omladinac
Potočari
8 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Mladost (S)
Sandići
3 : 4
Gredice
Gredice
Mladost (T)
Trnjaci
6 : 3
Brezik
Brezik
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 3
Sava 04
Brezovo Polje
Sveti Jovan
Brezik
1 : 2
Mladost (L)
Lončari
Krbeti
Krbeti
2 : 2
Grčica
Brčko
Obilić
Krepšić
3 : 2
Jugović
Brčko
Jagodina
Jagodina
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
0 : 0
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Spartak
Subotica
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Bane
Raška
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Jagodina
Jagodina
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
6 : 1
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
2 : 1
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 4
Teleoptik
Zemun
Mačva
Šabac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
6 : 0
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (K)
Kovin
8 : 5
Dolina
Padina
Balkan
Beograd
6 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Železnik Lasta
Železnik
0 : 12
IM Rakovica
Beograd
Bežanija
Beograd
5 : 1
IMT
Beograd
Vršac
Vršac
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Bečej 1918
Bečej
3 : 2
Mladost Bambi
Lukićevo
Kikinda
Kikinda
0 : 4
OFK Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
8 : 4
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
1 : 0
Spartak
Subotica
Trstenik PPT
Trstenik
07.06.2015
11:00
Jagodina
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
07.06.2015
11:00
Timok
Zaječar
Bačka
Mol
6 : 2
Čoka
Čoka
Potisje
Kanjiža
3 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Ševac
Kusić
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Stenli
Glogonj
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Idvor
1 : 12
Proleter (M)
Mramorak
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Spartak
Debeljača
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Železničar
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Morava
Velika Plana
17 : 2
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Udarnik
Lozovik
Provo
Provo
1 : 4
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Borac
Vladimirci
2 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Balkan
Beograd
4 : 1
Trudbenik
Beograd
PKB
Padinska Skela
3 : 0
Vinča
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
12 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Hajduk
Beograd
2 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Senta
Senta
2 : 1
Čoka
Čoka
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Zemun
Zemun
7 : 0
Sindjelić
Beograd
Rad
Banjica
0 : 0
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Tempo
Beograd
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
Dominus
Beograd
1 : 0
Srem Jakovo
Jakovo
IMT
Beograd
2 : 3
Institut
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
6 : 1
Ada
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 0
Torlak
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 6
OLE
Borča
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 5
Lepušnica
Lepušnica
Sity Sport Club
Beograd
0 : 8
OFK Beograd
Beograd
Fair Play 06
Beograd
2 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Bežanija
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Zemun
Beograd
0 : 10
Rad
Banjica
Voždovac
Voždovac
5 : 2
Sity Sport Club
Beograd
Rad
Banjica
3 : 0
Fair Play 06
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 3
Zemun
Beograd
Vinča
Vinča
3 : 3
Bežanija
Beograd
Voždovac
Voždovac
2 : 2
Teleoptik
Zemun
Vrčin
Vrčin
0 : 2
Dominus
Beograd
Vrčin
Vrčin
0 : 10
Rad
Banjica
Rad
Banjica
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Banja
Višnjička banja
2 : 3
Sveti Stefan
Slanci

Košarka

Partizan
Beograd
86 : 66
Metalac
Valjevo

Rukomet

Somborelektro
Sombor
26 : 24
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Crepaja
Crepaja
28 : 23
Budućnost
Alibunar
Glogonj
Glogonj
25 : 20
Gaj
Gaj
Bor RTB
Bor
23 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi