XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 464 utakmica za dan
Nedelja, 24 Avgust 2014

Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
BASK
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Srem
Jakovo
Turbina
Vreoci
1 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Hajduk
Beograd
Rudar (Bresnica)
Bresnica
5 : 0
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Sloboda
Čačak
Tutin
Tutin
1 : 0
Metalac
Kraljevo
RSK
Rabrovo
3 : 3
Borac
Žabari
Homoljac
Žagubica
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Napredak
Markovac
2 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 1
Obilić
Živica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Juhor
Obrež
4 : 1
Trajal
Kruševac
Levač
Rekovac
2 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Rembas
Resavica
2 : 3
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Ropotovo
Ropotovo
0 : 1
Sloga
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Gložan
0 : 1
ŽSK
Žabalj
Hajduk
Beška
2 : 3
Sloga
Erdevik
Index
Novi Sad
2 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Borac
Novi Sad
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
0 : 4
Omladinac
Novi Banovci
Subotica
Subotica
2 : 0
Polet
Sivac
Tavankut
Tavankut
0 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Borac (Starčevo)
Starčevo
0 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac (Sakule)
Sakule
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Sremčica
Sremčica
5 : 0
PKB
Padinska skela
Železničar
Bara Venecija
2 : 1
Baćevac
Baćevac
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Grafičar
Beograd
1 : 1
Boleč
Grocka
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Borac
Vraneši
Radnički
Kovači
1 : 0
Radnik
Ušće
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Ribnica
Jovac
3 : 1
Polet
Ratina
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Lazac
Lazac
0 : 4
Karađorđe
Ribnica
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 1
Maršić
Maršić
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Sloboda
Grbice
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
GP Zlatibor
Užice
Prvi partizan
Užice
1 : 4
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
3 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Čajetina
Gostilje
2 : 0
Železničar
Požega
Perućac
Perućac
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Tulari
Tulari
1 : 1
Mladost
Dračić
ZSK
Valjevo
2 : 1
Kačer
Belanovica
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Trlić
Trlić
Joševa
Joševa
4 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Antimon
Zajača
1 : 1
Drina
Ljubovija
Borac (V)
Vladimirci
4 : 2
Lipolist
Lipolist
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Provo
Provo
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Partizan (D)
Darosava
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
Junkovac
Junkovac
Šatornja
Šatornja
1 : 1
Šumadija
Toponica
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 8
ŽSK
Žirovnica
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Vinča
Vinča
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 5
Banja
Banja
BSK
Belosavci
1 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava (B)
Bratinac
1 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Makce
Makce
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Šapine
Šapine
4 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Šumadija
Azanja
4 : 0
Železničar (S)
Smederevo
SASK
Saraorci
0 : 1
Udarnik
Lozovik
Železničar (K)
Kusadak
3 : 2
7. Juli
Vodanj
Budućnost (R)
Ratari
2 : 2
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Vodice
Vodice
Pobeda
Golobok
0 : 1
Proleter
Vranovo
Sloga (M)
Miloševac
2 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Sloga (V)
Voljavče
1 : 2
Budućnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
7 : 1
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 2
BSK
Buljane
Mladost (D)
Dublje
3 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (D)
Drenovac
1 : 2
Morava
Ribare
Dobrič
Pejkovac
0 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Omladinac
Podina
0 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Kosovac
Prokuplje
6 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Jastrebac
Blace
8 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Real
Jasenica (Žitorađa)
5 : 2
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Partizanski put
Grudaš
2 : 2
Polet
Samarinovac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Šanac
Šanac
Čitluk
Čitluk
5 : 1
Vinogradar
Zleginje
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 0
Gradina
Pejovac
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Naupare
Naupare
5 : 0
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Mladost
Makrešane
1 : 0
Omladinac
Pojate
13. April
Lomnica
4 : 2
Trudbenik
Stalać
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 0
Mladi radnik
Bačina
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
Borac
Šajkaš
Mladost Radost
Srbobran
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Hajduk
Čurug
0 : 0
Obilić
Zmajevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Mladost
Bački Petrovac
2 : 2
Titel
Titel
Susek
Susek
5 : 2
Dinamo
Budisava
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Proleter
Banoštor
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
4 : 1
Vinogradar
Ledinci
Tatra
Kisač
2 : 1
Mladost
Novi Sad
Radnički
Irig
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Jadran
Golubinci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak
Popinci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
Sremac Graničar 1924
Adaševci
0 : 4
Sloven
Ruma
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
2 : 1
Partizan
Vitojevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Bajša
Bajša
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Čoka
Čoka
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Kordun
Kljajićevo
1 : 4
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Dunav
Bački Monoštor
0 : 5
Polet (K)
Karavukovo
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Kula
Kula
Graničar (R)
Riđica
1 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Slavija
Kovačica
Vojvodina
Crepaja
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Polet
Izbište
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Napredak
Čestereg
5 : 4
Bilećanin
Sečanj
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
4 : 1
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Milutinac
Zemun
BSK 1925
Batajnica
2 : 0
Banja (VB)
Višnjička banja
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
13. maj
Zemun
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Strelac
Mislođin
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 2
Napredak (M)
Medoševac
Vranić
Vranić
0 : 1
Šumadija (Š)
Šopić
Rušanj
Rušanj
0 : 3
Prva Iskra
Barič
Pudarci
Pudarci
3 : 2
Pinosava
Pinosava
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 0
Dunavac (G)
Grocka
Torlak
Beograd
4 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
OFK Leštane
Leštane
Heroj 1925
Jajinci
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Morava
Žitkovac
1 : 2
Orljane
Orljane
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Borac (T)
Trnjane
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 2
Palilula
Aleksinac
Malošište
Malošište
4 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Čekmin
Čekmin
2 : 2
Budućnost
Orašje
Progres
Ladovica
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladi borac
Živkovo
1 : 1
Železničar
Brestovac
Umac
Miroševce
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Mladost
Vinarce
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 1
Vučje
Vučje
Radnički
Pertate
3 : 2
Šumadija
Razgojna
Sloga
Lipovica
2 : 2
OFK Brza
Brza
Blizna
Blizna
1 : 0
Ključ
Podvrška
Slatina (B)
Bor
4 : 1
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
2 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
Palilulac
Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 5
Budućnost (PK)
Prva Kutina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
1 : 2
Radnički 1936
Trupale
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Ševac
Kusić
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Vinorača
Vinorača
0 : 3
Morava
Kočino Selo
Crni Vrh
Deonica
0 : 0
Ursule
Ursule
Mladost
Gložane
1 : 4
Kolare
Kolare
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Juhor
Glavinci
Blagotin
Belušić
2 : 3
Vinogradar
Crkvenac
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Javor
Sladaja
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 2
Napredak (St)
Stubica
Istok 63
Plana
0 : 0
Hajduk
Čepure
Resavac
Veliki Popović
2 : 1
Polet
Zabrega
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Rudar (S)
Stenjevac
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Noćaj
Noćaj
Fruška Gora
Ruma
2 : 5
OFK Brestač
Brestač
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 2
Sloga
Krnješevci
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 2
Borac (K)
Klenak
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Real
Podunavci
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Zvezda
Čukojevac
Budućnost
Samaila
5 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Stubal
Stubal
0 : 1
Proleter
Pečenog
Morava (S)
Sirča
3 : 0
Napredak
Gračac
Obilić
Vilovo
1 : 5
Bačka
Đurđevo
Mladost
Radičević
1 : 3
Iskra
Kucura
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
3 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Sloga
Lok
0 : 6
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Miletić
Mošorin
2 : 1
Hajduk
Gardinovci
Gradac
Konopnica
9 : 2
Moravac
Guberevac
Navalin
Navalin
0 : 1
Polet
Stajkovce
Mladost (B)
Batulovce
1 : 4
Morava (G)
Gložane
Marjan MB
Mala Biljanica
6 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Budućnost
Zminjak
4 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladi Borac
Dublje
2 : 2
Partizan
Drenovac
Gorki
Glušci
3 : 1
Duško
Klenje
Sloga
Duvanište
2 : 0
Budućnost
Pocerski Dobrić
Radnik
Glogovac
1 : 1
Cer
Petkovica
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 1
Stolice
Krupanj
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
5 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Cerova
Cerova
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
Sloga
Lozna
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 0
Polet 57
Milutovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 3
Sloga
Korman
Pobeda 1976
Jakovlje
5 : 0
OFK Draževac
Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Tempo
Mozgovo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Jastrebac
Tešica
BSK 1924
Boževac
4 : 0
Omladinac (B)
Busur
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Polet
Aleksandrovac
Rudar
Stamnica
2 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Napredak 1927
Toponica
4 : 3
Mladost
Porodin
Radnički
Knežica
0 : 1
Budućnost
Vezičevo
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 1
Dizel
Bare
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Borac (K)
Klenovnik
7 : 0
Sloga (D)
Drmno
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Vihor
Maljurevac
Vujan
Prislonica
1 : 3
Kej
Čačak
BIP
Čačak
1 : 0
Lugovi
Čačak
Planinac
Vujetinci
0 : 0
Prijatelji
Čačak
Rakova
Rakova
2 : 2
Strelac
Miokovci
Zadrugar
Gornja Trepča
0 : 3
Premeća
Premeća
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Morava (K)
Katrga
Čačak 94
Čačak
1 : 4
Budućnost
Stančići
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
4 : 2
Sloga
Lužnice
Srbija
Ilićevo
5 : 2
Žeželj
Donja Sabanta
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 5
Azbest
Stragari
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
Botunje
Botunje
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Hajduk
Jovanovac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Vulkan 1963
Brenica
1 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Mramor 1927
Mramor
4 : 0
Morava 1949
Čokot
Sečanica
Sečanica
2 : 1
Supovac
Supovac
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Savinac 1933
Visibaba
9 : 3
Sečica
Seča reka
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 2
Duškovci
Duškovci
Bakionica
Bakionica
2 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Avijatičar
Vranjani
1 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Trešnjica
Tvrdići
6 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Brezak
Pranjani
5 : 4
Ozrem PMH
Ozrem
Šumadija
Brdjani
5 : 0
Ozremica
Beršići
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
2 : 5
Mladost 09
Vraćevšnica
Mladi rudar
Rudnik
6 : 3
Jablanica
Jablanica
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 3
Majdan
Majdan
Vrelo
Gornja Kravarica
8 : 0
Radnički
Turica
Brezova
Brezova
1 : 0
Sloga
Kaona
Gradina
Rti
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
2 : 0
Jelica
Goračići
Galeb
Cerovac
2 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Jevremovac
Jevremovac
6 : 3
Volujac
Volujac
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 1
Cerić
Miokus
Sloga Trgošped
Mehovine
4 : 0
Trešnjevka
Trbušac
Napredak 1947
Batovac
0 : 1
Napredak (P)
Poljana
Zemljoradnik
Trnjane
5 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Sopot
Požarevac
2 : 2
Dunavac
Petka
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Dragojevac
Dragojevac
4 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Torpedo
Lojanice
4 : 3
Krnule 09
Krnule
Verko
Suvo Selo
2 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
7 : 1
Žika 2013
Provo
Hajduk
Debrc
1 : 3
Sloga 1949
Matijevac
BSK
Brajkovac
1 : 5
Polet
Mirosaljci
Sloboda
Stubica
4 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Vreoci
Vreoci
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Mladi borac
Županjac
3 : 4
Budućnost
Dudovica
Jašunja
Jašunja
5 : 1
Vlasina 2014
Donje Krajince
Vojvodina
Neradin
3 : 1
Sremski vitezovi
Irig
Borac
Stejanovci
0 : 0
Car Uroš
Jazak
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Sremac
Dobrinci
0 : 2
Sloga
Voganj
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
6 : 2
Jedinstvo
Ruma
Polet
Nikinci
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
BSK
Belanovce
6 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Veternica 1926
Leskovac
4 : 5
Atletiko
Donja Jajina
Sloga (Z)
Zasavica I
4 : 3
Sremac
Jarak
Borac (R)
Radenković
0 : 0
Planinac
Ležimir
Sloboda
Šašinci
3 : 3
Grgurevci
Grgurevci
Napredak
Šuljam
0 : 2
BSK
Bešenovo
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Srem
Sremska Rača
OFK Bosut
Bosut
0 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Jednota
Šid
0 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
Sinđelić
Gibarac
Napredak
Vašica
4 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
Sremac
Berkasovo
4 : 1
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Borac
Ilinci
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Bratstvo
Sot
1 : 1
Graničar
Jamena
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Vinogradar
Riljac
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Štitari
Štitari
0 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Polet (K)
Kobilje
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Modrica
Modrica
4 : 0
Trmčari
Trmčari
Grkljane
Grkljane
1 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Kom
Podgorica
0 : 1
Igalo
Herceg Novi
Radnički
Berane
3 : 1
Cetinje
Cetinje
Bratstvo
Cijevna
3 : 3
Zabjelo
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Jezero
Plav
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Dečić
Tuzi
Arsenal
Tivat
2 : 0
Ibar
Rožaje
Mladost
Velika Obarska
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Sloga Junajted
Bijeljina
3 : 0
Famos
Vojkovići
Jedinstvo
Brodac
4 : 3
Mladost (R)
Rogatica
Radnički
Karakaj
3 : 2
Proleter
Dvorovi
Liješće
Liješće
2 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
Omarska
Omarska
4 : 2
Borac (Š)
Šamac
Mladost
Donja Slatina
1 : 3
Modriča
Modriča
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
1 : 1
Vranjak
Vranjak
Rudanka
Rudanka
1 : 0
Željezničar
Doboj
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 1
Polet 1926
Brod
Posavina
Miloševac
4 : 1
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Ozren
Paklenica
1 : 1
Trebava
Osječani
Skugrić
Skugrić
3 : 1
Naša krila
Kostajnica
Stakorina
Čajniče
0 : 2
Željeznica
Trnovo
Rudar
Miljevina
0 : 3
Rudo
Rudo
Čelinac
Čelinac
6 : 3
Džaja
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
1 : 1
Polet Krajišnik
Dragočaj
Vrbas
Banja Luka
1 : 0
Gorica
Šipovo
Željezničar
Banja Luka
5 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
0 : 4
Sloga (J)
Jakeš
Borac
Osinja
1 : 4
Sloga (DP)
Dugo Polje
Crkvina
Crkvina
2 : 0
Ukrina
Čečava
Sloboda
Vinska
3 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 2
Zvijezda
Kruškovo Polje
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Mladost (T)
Tišina
Rudar
Stanari
4 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Mladi Krajišnik
Kukulje
0 : 2
Mladost (G)
Glamočani
Biseri
Čatrnja
2 : 3
Ratar
Stara Topola
Kozara
Turjak
1 : 0
Milan
Kosjerovo
Mladost (B)
Bajinci
2 : 2
Torpedo
Cerovljani
Borac (M)
Maglajani
0 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 5
Željezničar
Ravnice
Gomjenica
Prijedor
2 : 0
Berek 1975
Prijedor
Mrakovica
Kozaruša
2 : 0
Slaven
Dobrljin
Brzi
Busnovi
0 : 0
Knežopoljac
Knežica
Sloga
Rakelići
1 : 0
Bratstvo
Kozarac
Kozara
Donji Orlovci
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
Međaši
Međaši
4 : 0
Akademac-UIS
Triješnica
Priboj
Priboj
1 : 3
Partizan
Donja Trnova
Novo Doba
Čardačine
2 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
Balatun
Balatun
3 : 2
Drina Amajlije
Amajlije
Magnojević 01
Magnojević
1 : 2
BSK Ledinci
Batković
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 0
Semberija
Popovi
13 Skojevki
Grbavci
2 : 0
Vilusi
Vilusi
Stevan Dukić
Rogolji
4 : 1
Omladinac
Brestovčina
Laminci
Laminci
0 : 0
Kalemi
Trebovljani
Polet
Elezagići
3 : 0
Obradovac
Obradovac
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
0 : 4
Bratstvo (K)
Kozinci
Bratstvo (O)
Orahova
5 : 3
Romanovci
Romanovci
Gredice
Gredice
3 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Brezik
Brezik
1 : 4
Omladinac
Potočari
Sava 04
Brezovo Polje
1 : 3
Mladost (S)
Sandići
Mladost (L)
Lončari
3 : 7
Mladost (T)
Trnjaci
Grčica
Brčko
2 : 2
Mladost 2003
Popovo Polje
Jugović
Brčko
2 : 0
Sveti Jovan
Brezik
Obilić
Krepšić
2 : 1
Krbeti
Krbeti
Spartak
Subotica
8 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Čelik
Zenica
0 : 2
SFK 2000
Sarajevo
Željezničar 2011
Sarajevo
0 : 3
Banjaluka
Banjaluka
Modriča
Modriča
1 : 3
Mladost
Nević Polje
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
3 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (S)
Svilajnac
24.08.2014
17:00
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Buducnost
Konarevo
Mladost
Lucani
6 : 3
FAP
Priboj
Voždovac
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
0 : 4
Internacional
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Budućnost
Mladenovo
0 : 9
Borac
Šajkaš
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Tvrđava
Bač
Hajduk
Čurug
0 : 0
Obilić
Zmajevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 1
Kulpin
Kulpin
Mladost
Bački Petrovac
5 : 0
Titel
Titel
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Vitez
Vitez
Olimpic
Sarajevo
2 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Čelik
Zenica
2 : 2
Borac
Banja Luka
Travnik
Travnik
1 : 1
Velež
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Mladost
Velika Obarska
OFK Petrovac
Petrovac
6 : 0
Rudar
Pljevlja
Budućnost
Podgorica
2 : 1
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
3 : 6
Dečić
Tuzi
Mladost
Podgorica
4 : 0
Ibar
Rožaje
Sutjeska
Nikšić
5 : 0
Mogren
Budva
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 0
Sloga
Leskovac
Borac
Čačak
4 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički
Valjevo
2 : 6
Šabac
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Vitez
Vitez
Olimpic
Sarajevo
4 : 2
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Čelik
Zenica
1 : 1
Borac
Banja Luka
Travnik
Travnik
0 : 0
Velež
Mostar
Mladost Bambi
Lukićevo
1 : 3
Vršac
Vršac
Radnički (N)
Niš
5 : 1
Timočanin
Knjaževac
Sloga
Leskovac
1 : 1
Napredak
Kruševac
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Dinamo
Vranje
Bane
Raška
1 : 4
Radnički
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 0
Futsal Kolubara
Lazarevac