XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 775 utakmica za dan
Nedelja, 10 Maj 2015

Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Radan
Lebane
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Kopaonik
Brus
PIK Prigrevica
Prigrevica
2 : 2
Senta
Senta
Turbina
Vreoci
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
Sopot
Sopot
Srem
Jakovo
1 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Železnik Lasta
Beograd
1 : 1
Dorćol
Beograd
Polet
Trbušani
0 : 2
Sloboda
Čačak
Orlovac
Mrčajevci
5 : 0
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Tutin
Tutin
3 : 0
Dragačevo
Guča
RSK
Rabrovo
6 : 2
Mladi radnik (R)
Radinac
Železničar (P)
Požarevac
3 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Obilić
Živica
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Lepenica
Badnjevac
0 : 4
Basarac
Mišljenovac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 2
Sloga (B)
Batočina
Sloboda
Lipe
2 : 2
Napredak
Markovac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Rembas
Resavica
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Obrež
0 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Trajal
Kruševac
0 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Rudar (P)
Podvis
0 : 2
Dunav
Prahovo
Kablovi
Zaječar
2 : 3
Rtanj
Boljevac
Moravica
Subotinac
5 : 4
Bukovik
Ražanj
Ropotovo
Ropotovo
3 : 2
Lužnica
Babušnica
Mladost
Medoševac
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 1
Bobište
Bobište
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Sloga
Leskovac
Borac
Novi Sad
2 : 0
Budućnost
Gložan
Index
Novi Sad
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk
Beška
1 : 0
Jugović
Kać
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 0
ŽAK
Sombor
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Subotica
Subotica
0 : 2
Srbobran
Srbobran
Mladost (T)
Turija
4 : 0
Tisa
Adorjan
Bačka (P)
Pačir
8 : 2
Borac
Bački Gračac
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Borac (Starčevo)
Starčevo
3 : 1
Vršac United
Vršac
Železničar
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 2
Sloga
Plandište
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
6 : 2
Grafičar
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Boleč
Grocka
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnik
Ušće
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Borac
Vraneši
Polet
Ratina
3 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Lazac
Lazac
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Radnički
Kovači
Ribnica
Jovac
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Arsenal
Kragujevac
2 : 2
Budućnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
7 : 0
Ćava
Grošnica
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Sloboda
Grbice
Maršić
Maršić
3 : 0
Borac
Drenovac
Šumadinac
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Polet
Rasna
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Prvi partizan
Užice
4 : 3
Čajetina
Gostilje
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Perućac
Perućac
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 8
Budućnost
Arilje
GP Zlatibor
Užice
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
Jedinstvo
Kalenić
4 : 0
Železničar
Požega
Mladost
Dračić
2 : 2
Joševa
Joševa
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 1
Kolubara
Jabučje
Lipolist
Lipolist
4 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Provo
Provo
2 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Borac (V)
Vladimirci
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Antimon
Zajača
0 : 0
Jadar
Stupnica
Šatornja
Šatornja
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Partizan (D)
Darosava
1 : 0
Borac
Pajsijević
Junkovac
Junkovac
5 : 3
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Šumadija
Toponica
7 : 4
Banja
Banja
ŽSK
Žirovnica
3 : 3
Vinča
Vinča
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 5
Rudar (K)
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
5 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Integral
Batuša
4 : 2
Makce
Makce
Mlava (ML)
Malo Laole
5 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Šapine
Šapine
6 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Vodice
Vodice
2 : 0
7. Juli
Vodanj
Proleter
Vranovo
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Budućnost (MK)
Mala Krsna
2 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Sloga (M)
Miloševac
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
0 : 3
Šumadija
Azanja
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
SASK
Saraorci
Budućnost (R)
Ratari
1 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 2
BSK
Buljane
Morava
Ribare
3 : 2
Budućnost
Miliva
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 1
Sloga (V)
Voljavče
Mladost (D)
Dublje
4 : 3
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Jastrebac
Blace
2 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Kosovac
Prokuplje
1 : 0
Partizanski put
Grudaš
Omladinac
Podina
3 : 2
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
1 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Borac
Držanovac
2 : 0
Polet
Samarinovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 3
Blagotin
Poljna
Bošnjane
Bošnjane
5 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Omladinac
Pojate
1 : 3
Gradina
Pejovac
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Vinogradar
Zleginje
Mladi radnik
Bačina
1 : 1
Šanac
Šanac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 0
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
0 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladost
Makrešane
2 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Naupare
Naupare
Kulpin
Kulpin
0 : 5
Borac
Šajkaš
Titel
Titel
4 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 2
Hajduk
Čurug
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
Tatra
Kisač
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Dinamo
Budisava
1 : 2
OFK Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
1 : 2
Mladost
Novi Sad
Radnički
Irig
1 : 4
Sloven
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 0
PSK Putinci
Putinci
Hajduk (D)
Divoš
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 2
Jadran
Golubinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 0
Napredak
Popinci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 1
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Bajša
Bajša
1 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka
Mol
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Sloga
Čonoplja
Hajduk
Stapar
4 : 4
Stanišić
Stanišić
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Lipar
Lipar
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
0 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Kula
Kula
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Slavija
Kovačica
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Izbište
4 : 0
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
5 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Zadrugar
Lazarevo
2 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
ŽAK
Kikinda
6 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
1 : 4
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Napredak
Čestereg
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
0 : 3
Komgrap
Beograd
Resnik
Resnik
3 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
13. maj
Zemun
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
3 : 2
Banja (VB)
Višnjička banja
Strelac
Mislođin
5 : 1
Vranić
Vranić
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
Rušanj
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 2
Prva Iskra
Barič
Radnički (R)
Rudovci
3 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Torlak
Beograd
5 : 0
Heroj 1925
Jajinci
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 0
Vinča
Vinča
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Kosmaj
Ralja
Podunavac (R)
Ritopek
2 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Pinosava
Pinosava
1 : 2
OFK Leštane
Leštane
Dunavac (G)
Grocka
3 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Orljane
Orljane
Jedinstvo
Bobovište
4 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Borac (T)
Trnjane
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 3
Koprijan 1975
Gradište
Malošište
Malošište
4 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Šumadija
Razgojna
4 : 4
Železničar
Brestovac
OFK Brza
Brza
5 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Sloga
Lipovica
4 : 0
Budućnost
Orašje
Radnički
Pertate
2 : 0
Progres
Ladovica
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 4
Mladi borac
Živkovo
Mladost
Vinarce
2 : 1
Umac
Miroševce
Napredak
Izvor
1 : 6
Padež
Petrovac
Željuša
Željuša
1 : 0
Borac
Barje Čiflik
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Jedinstvo
Pirot
Dragoš
Pirot
1 : 6
Zadrugar
Krupac
Radnički
Klokočevac
2 : 2
Krivelj
Krivelj
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 2
Branik
Štubik
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Slatina (B)
Bor
2 : 0
Deli Jovan
Sikole
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Radnički 1936
Trupale
Rudar
Jelašnica
2 : 2
Mladost
Lalinac
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
6 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Palilulac
Niš
Morava
Krušce
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički
Lubnica
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Mladost
Sumrakovac
Polet
Jablanica
4 : 4
Borac
Vražogrnac
Osnić
Osnić
1 : 0
Trebič
Sokobanja
ŠSK
Štipina
4 : 1
Malinik
Podgorac
Bukuroca
Bukurevac
0 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Ternoci
Trnovac
4 : 0
OFK Alakince
Alakince
Biljači
Biljača
7 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Brezovica
Štrpce
10.05.2015
16:30
Gracko
Staro Gracko
Ugljare
Ugljare
10.05.2015
16:30
Sitnica
Lepina
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Moša
Banje
Kopaonik
Lešak
5 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Dobrica
Dobrica
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Ratar
Kruščica
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 0
Ševac
Kusić
Borac (P)
Pločica
4 : 0
Kolonija
Kovin
Dolovo
Dolovo
10 : 1
Strela
Ivanovo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter
Mramorak
6 : 3
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Glogonj
Glogonj
5 : 1
Pobeda
Samoš
Ursule
Ursule
4 : 1
Napredak
Staro Lanište
Kolare
Kolare
3 : 0
Partizan
Glogovac
Juhor
Glavinci
2 : 2
Morava
Kočino Selo
Vinogradar
Crkvenac
0 : 3
Zenit
Oparić
Blagotin
Belušić
4 : 2
Vinorača
Vinorača
Kupinovac
Kupinovac
1 : 5
Resavac
Subotica
Mladost
Gložane
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
Hajduk
Čepure
4 : 2
Javor
Sladaja
Polet
Zabrega
2 : 3
Radnički
Tekija
Rudar (S)
Stenjevac
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Šumadija
Trešnjevica
6 : 5
Moravac
Gornje Vidovo
Mladost (S)
Sikirica
4 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Sloga
Krnješevci
Graničar (G)
Grabovci
1 : 2
Noćaj
Noćaj
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 3
ČSK 1939
Čortanovci
Železničar
Inđija
2 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Partizan
Kupusina
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Rastina 1918
Rastina
2 : 3
Jedinstvo 1947
Kolut
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 2
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Sonta
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac
Botoš
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
0 : 2
ASK
Aradac
Lehel
Mužlja
3 : 1
Naftagas
Boka
Banat
Čenta
2 : 0
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
0 : 3
Rusanda
Melenci
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Vrnjci
Vrnjci
2 : 4
Jedinstvo
Dragosinjci
Proleter
Pečenog
7 : 3
Tavnik
Tavnik
Napredak
Gračac
1 : 0
Grdica
Grdica
Čibukovac
Kraljevo
1 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
5 : 0
Morava (M)
Mrsać
Stubal
Stubal
5 : 0
Budućnost
Samaila
Bačka
Đurđevo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo (G)
Gospođinci
4 : 0
Sloga
Lok
Mladost
Radičević
1 : 2
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
1 : 1
Hajduk
Gardinovci
Iskra
Kucura
5 : 2
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Napredak
Nadalj
2 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Morava (G)
Gložane
0 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Lemind 1953
Leskovac
0 : 1
Polet
Stajkovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 2
Moravac
Guberevac
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
OFK Morava
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Gradac
Konopnica
Mladost (B)
Batulovce
0 : 6
Navalin
Navalin
Gorki
Glušci
2 : 2
Drina
Badovinci
Mladi Borac
Dublje
5 : 2
Sloga
Duvanište
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Partizan
Drenovac
1 : 2
Radnik
Glogovac
Duško
Klenje
5 : 2
Cer
Petkovica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Stolice
Krupanj
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Cerova
Cerova
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Sloga (S)
Straža
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (B)
Brezjak
0 : 3
Borac
Kozjak
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga
Lozna
1 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 1
Župski biseri
Lacisled
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 1
Polet 57
Milutovac
Borac
Rakovac
0 : 4
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Begeč
5 : 2
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
Centar
Novi Sad
Sremac Beomal
Čerević
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Gredetin
Gredetin
2 : 2
Sloga
Korman
Jastrebac
Tešica
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet
Nakovo
2 : 0
Delija
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
0 : 2
2. Oktobar
Kumane
Ribnikar
Pecka
6 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Liplje
Liplje
2 : 6
Rajac
Kadina Luka
Kolubara 2
Valjevo
1 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Gradac
Valjevo
1 : 4
Polet
Popučke
Beloševac
Beloševac
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Borac
Rajković
3 : 5
Komanice
Komanice
Žabare
Žabare
1 : 2
Sloga
Zagorica
Mladost
Jelenac
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Trnava
Donja Trnava
6 : 0
Misača
Misača
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
B 2000
Aranđelovac
Maskar
Maskar
2 : 1
Proleter
Jelovik
Polet
Aleksandrovac
1 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
5 : 2
Omladinac (B)
Busur
Mladost
Porodin
1 : 2
Dragoš
Oreškovica
Budućnost
Vezičevo
3 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Rudar
Stamnica
2 : 3
Borac
Veliko Laole
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Neštin
Neštin
5 : 3
Bačka
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 0
Vajska
Vajska
Slavija
Pivnice
1 : 0
Krivanj
Selenča
Kurjače
Kurjače
2 : 5
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (D)
Drmno
2 : 4
Dizel
Bare
Vihor
Maljurevac
4 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Polet (V)
Voluja
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
4 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Planinac
Vujetinci
1 : 5
Zadrugar
Gornja Trepča
BIP
Čačak
3 : 2
Morava (M)
Mojsinje
Vujan
Prislonica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
1 : 2
Morava (K)
Katrga
Lugovi
Čačak
3 : 5
Premeća
Premeća
Prijatelji
Čačak
3 : 0
Strelac
Miokovci
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 7
Jedinstvo
Martonoš
Paštrić
Paštrić
0 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladost Teferič
Kragujevac
4 : 2
Seljak
Cvetojevac
Srbija
Ilićevo
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
4 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
4 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Sloga
Lužnice
4 : 0
Hajduk
Jovanovac
Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Kremenac
Rogojevac
Azbest
Stragari
3 : 2
Botunje
Botunje
Olimpija
Torda
1 : 4
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
5 : 2
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
3 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Sloga 1948 (M)
Malča
5 : 1
Sečanica
Sečanica
Mramor 1927
Mramor
4 : 2
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Vulkan 1963
Brenica
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
0 : 6
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Supovac
Supovac
1 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Posavac
Boljevci
0 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Borac (P)
Progar
Rekreativo 011
Beograd
3 : 2
Mladi proleter
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
3 : 1
Dunavac (D)
Dunavac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 0
Nepričava
Nepričava
Gorobilje
Gorobilje
1 : 4
Glumač
Glumač
Blagaja
Rupeljevo
3 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 0
Duškovci
Duškovci
Borac
Srednja Dobrinja
5 : 3
Sečica
Seča reka
Trešnjica
Tvrdići
0 : 1
Savinac 1933
Visibaba
Avijatičar
Vranjani
7 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Lazarica
Prilipac
6 : 0
Bakionica
Bakionica
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 4
Ozrem PMH
Ozrem
Jablanica
Jablanica
2 : 2
Velereč 94
Velereč
Majdan
Majdan
5 : 2
Ozremica
Beršići
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Brezak
Pranjani
Šilopaj
Šilopaj
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Samarinovac
Samarinovac
2 : 3
Čubra
Čubra
Ratar
Jasenica
3 : 5
Kovilovo
Kovilovo
BSK 1934
Bukovče
1 : 0
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 2
Malajnica
Malajnica
Smedovac
Smedovac
1 : 2
Urovica
Urovica
Graničar
Aleksandrovac
1 : 8
Srbovo
Srbovo
Minel
Ripanj
5 : 0
Hajduk
Kamendol
OFK Mladost
Begaljica
2 : 0
Avalski venac
Ripanj
Pobeda
Držina
2 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Temac
Temska
1 : 0
Provalija
Pirot
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Dušan Silni
Subotica
Udarnik
Višnjevac
4 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Solid
Subotica
Velika reka
Velika Kamenica
0 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
5 : 2
Napredak
Korbovo
Lovćen
Petrovo selo
0 : 3
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 4
Pontes
Kostol
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Polet
Donji Lajkovac
2 : 6
Rudar
Radljevo
Proleter
Bajevac
2 : 1
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Stepanje
Stepanje
Polet
Takovo
3 : 2
Omladinac
Kalinovac
Timok
Trnavac
5 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Grlište
Grlište
11 : 1
Lovac
Mali Izvor
Sloga
Kaona
7 : 6
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
1 : 0
Bjelica
Milatovići
Brezova
Brezova
1 : 5
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Jelica
Goračići
Grkinja
Grkinja
0 : 3
Toplica
Šarlinac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
5 : 2
Pobeda
Rusna
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Grivac
Grivac
2 : 1
Marjan
Knić
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Sloga
Milatovac
Pobeda
Sepci
3 : 0
Kotlenik
Guncati
BSK
Borač
1 : 2
Bare
Bare
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 4
Vučak
Vučak
OFK Slavija
Smederevo
2 : 4
Skobalj
Skobalj
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 1
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
2 : 0
Badljevica
Badljevica
Sokolac
Bački Sokolac
5 : 3
Pobeda
Pobeda
Njegoš B
Lovćenac
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Omladinac
Blendija
0 : 4
Sloboda 2013
Nikolinac
Palilulac
Šarbanovac
2 : 3
Rtanj
Vrmdža
Jedinstvo 1952
Mužinac
2 : 3
Napredak 1976
Jošanica
Galeb
Cerovac
0 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Mladost (Z)
Zvezd
4 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Radnički (K)
Koceljeva
1 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Mrovska
Mrovska
1 : 3
Trešnjevka
Trbušac
Sloga (K)
Krnić
1 : 1
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Volujac
Volujac
Omladinac
Zagajica
1 : 7
Karaš (K)
Kuštilj
Jedinstvo (O)
Orešac
0 : 3
Banat
Dupljaja
Radnički 1927
Vršac
4 : 2
Vinogradar
Gudurica
Pobeda
Parta
0 : 6
Hajduk
Šušara
Jedinstvo
Ečka
5 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
MSK
Mihajlovo
3 : 1
Proleter
Neuzina
Zlatica
Zlatica
6 : 3
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
4 : 0
Sloga
Jarkovac
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Proleter
Požarevac
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
10 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (D)
Dubravica
0 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Dragojevac
Dragojevac
3 : 4
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Petrovac 74
Kujavica
1 : 3
Hajduk
Debrc
Sloga (R)
Ridjake
2 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Krnule 09
Krnule
2 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Šipurske livade
Šabac
7 : 0
Mladost (S)
Slatina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 1
Rankovac
Nakučani
Slavija
Bođani
2 : 2
Budućnost
Parage
Borac
Vizić
5 : 1
Sloga
Plavna
Bistrica
Bistrica
4 : 0
Polet
Mirosaljci
Budućnost
Dudovica
3 : 1
OFK Radnički
Dren
Mladi borac
Županjac
3 : 5
Vreoci
Vreoci
Sloboda
Krežbinac
3 : 4
Budućnost (L)
Lebina
Omladinski
Paraćin
3 : 1
Železničar
Klačevica
Heroj
Busilovac
1 : 3
Popovac
Popovac
ISK Izvor
Izvor
5 : 4
Omladinac
Šaludovac
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 0
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Jedinstvo
Ratari
2 : 4
Radnik
Davidovac
Jašunja
Jašunja
1 : 6
Badince
Badince
Sloga
Voganj
3 : 1
Sremski vitezovi
Irig
Planinac
Rivica
2 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Jedinstvo
Ruma
3 : 3
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
2 : 4
Borac
Stejanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 0
Sremac
Dobrinci
Rudar 1973
Rudare
10.05.2015
Atletiko
Donja Jajina
Šumar
Ogar
0 : 3
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 3
Kameni
Ašanja
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Sloven
Sibač
Mladost
Prhovo
3 : 2
Sremac
Deč
Vitez
Subotište
0 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Borac (J)
Jarkovci
2 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Krušedol
Krušedol
Borac (S)
Surduk
1 : 3
Sloga
Maradik
Borac (R)
Radenković
0 : 1
Napredak
Šuljam
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 6
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Sremac
Jarak
2 : 5
Sloga (Č)
Čalma
Planinac
Ležimir
3 : 1
Srem
Sremska Rača
Grgurevci
Grgurevci
1 : 2
BSK
Bešenovo
Jedinstvo
Ljuba
1 : 4
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac (M)
Molovin
5 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 2
Sinđelić
Gibarac
Graničar
Jamena
4 : 2
Jednota
Šid
Bratstvo
Sot
2 : 3
Hajduk
Višnjićevo
Borac
Ilinci
0 : 4
Napredak
Vašica
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Sremac
Berkasovo
Paune
Paune
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
2 : 5
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
OFK Povlen
Brezovice
3 : 3
Rakac Stave
Stave
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Bujačić
Bujačić
5 : 1
Brđanac
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
2 : 4
Dupljaj
Dupljaj
7. juli
Lopušnik
3 : 4
Laolac
Veliko Laole
Radnik
Pankovo
2 : 0
Burovac
Burovac
Beljina
Beljina
1 : 4
Barajevo
Barajevo
Lisović
Lisović
6 : 0
OFK Meljak
Meljak
BSK 2014
Bukovica
0 : 3
Omladinac
Drakčići
Musina reka
Musina reka
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Jedinstvo
Godačica
4 : 0
Miločajac
Miločaj
Stara Čaršija
Kraljevo
5 : 4
Zgodačica
Godačica
Sloboda
Šuljkovac
3 : 2
Kolonija
Jagodina
Omladinac
Bunar
2 : 2
Trnava
Trnava
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
5 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Vukićevica
Vukićevica
0 : 1
Zvezda
Konatice
Polet
Grabovac
1 : 0
Jedinstvo
Dren
Poljane
Poljane
0 : 3
Posavina
Stubline
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
OFK Urovci
Urovci
3 : 1
Borac
Ušće
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Gorski car
Garaši
4 : 4
Vrbica
Aranđelovac
Jelav
Jelav
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
Luk
Voćnjak
7 : 0
Granit
Radalj
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
Zelenika
Vitance
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 3
Beljanica
Strmosten
Resava
Bukovac
7 : 0
Planinac
Panjevac
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Borjak 2013
Okruglica
5 : 1
Morava
Medvedja
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Vinogradar
Riljac
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 6
Jugovići
Bogdanje
Šumice
Glusci
2 : 4
Bair
Bogatic
Janošik
Janošik
6 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Banat
Ilandža
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Mladost
Mala Ivanča
3 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Mladost
Guberevac
10.05.2015
14:00
OFK Slatina
Slatina
OFK Rogača
Rogača
1 : 1
Vojvoda
Dučina
Stojnik
Stojnik
1 : 3
Rudar 2012
Babe
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Karadjordje 2013
Viševac
Mladost (CK)
Crni kao
6 : 1
Mladost (B)
Bošnjane
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 1
Baličevac 1974
Baličevac
Dobrič 1974
Brest
0 : 2
Belfast
Kovanluk
Borac
Azbresnica
1 : 1
Rad 1974
Merošina
Maovi
Maovi
1 : 4
Omladinac 2013
Slepčević
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 4
Napredak
Simićevo
Budućnost
Kočetin
2 : 0
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
4 : 8
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
3 : 1
Sloga
Viteževo
Mlava
Ribare
4 : 1
Laznica
Laznica
Gradac
Pločnik
5 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Parcane
Parcane
Mladost
Toljevac
3 : 2
Čukarički
Mala Kruševica
OFK Orašje
Orašje
0 : 1
Pobeda
Lučina
Radnički
Požeženo
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Pek
Kusiće
7 : 0
Graničar 2013
Zatonje
Srednjevo
Srednjevo
0 : 3
Ram
Ram
Sloga-TOP
Topolovnik
6 : 0
Pečanica
Pečanica
Meševo
Meševo
4 : 0
Vratare
Vratare
Mladost VPD
Kruševac
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Čarapan
Kruševac
8 : 4
Pasjak
Pasjak
Kruševica
Kruševica
4 : 4
Konjuh
Konjuh
Jablanica
Jablanica
2 : 6
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Drugari
Stanci
Modrica
Modrica
4 : 1
Štitari
Štitari
Lipovac
Lipovac
5 : 1
Polet (K)
Kobilje
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 0
Mladost
Rajkovac
Krćevac 04
Krćevac
1 : 4
Budućnost
Blaznava
Dobra
Dobra
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Električar
Šuvajić
2 : 1
Usije
Usije
Mrčkovac
Mrčkovac
4 : 5
OFK Vinci
Vinci
Sloga
Lončanik
1 : 0
Vrelo
Vrelo
OFK Takovo
Takovo
5 : 2
Brgule
Brgule
Kolubara
Liso Polje
8 : 0
Vukona
Vukona
Sloga
Vrhovine
1 : 3
Čučuge
Čučuge
Zvizdar
Zvizdar
1 : 5
Pambukovica
Pambukovica
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Dokmir
Dokmir
0 : 0
Šarbane
Šarbane
Šumadija
Prevešt
1 : 4
Beočić
Beočić
Goša
Vukmanovac
2 : 2
Šumadinac
Dragovo
Mladi Gorani
Dupci
1 : 6
Mladost (R)
Raklja
Baštovan
Subotica
0 : 3
Mladost (G)
Garevina
OFK Gnjila
Igroš
5 : 1
Garevina
Garevina
Napredak (M)
Međulužje
4 : 1
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Student
Mladenovac
1 : 0
Napredak (D)
Dubona
Borac
Amerić
3 : 0
Sloga
Granice
Mladi Radnik
Bobovo
2 : 4
Budućnost
Đurinac
Jedinstvo
Troponje
3 : 2
Sindjelić
Grabovac
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Bratstvo
Cijevna
Kom
Podgorica
1 : 2
Dečić
Tuzi
Cetinje
Cetinje
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Arsenal
Tivat
Radnički
Berane
4 : 1
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
2 : 2
Zabjelo
Podgorica
Mladost
Velika Obarska
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Proleter
Dvorovi
1 : 2
Famos
Vojkovići
Gorica
Pučile
3 : 0
Velež
Nevesinje
Ilićka 01
Brčko
3 : 2
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Radnički
Karakaj
5 : 1
Jedinstvo
Brodac
Liješće
Liješće
1 : 4
Borac (Š)
Šamac
Jedinstvo
Žeravica
2 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
Župa Superpetrol
Milosavci
3 : 1
Sloga
Doboj
Mladost
Donja Slatina
1 : 3
Omarska
Omarska
Dubrave
Dubrave
3 : 1
Sloga (S)
Srbac
Progres
Kneževo
0 : 1
Budućnost
Banja Luka
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
0 : 2
Polet 1926
Brod
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
3 : 5
Hajduk
Batkuša
Naša krila
Kostajnica
3 : 3
Vranjak
Vranjak
Skugrić
Skugrić
3 : 2
Rudanka
Rudanka
Ozren
Paklenica
3 : 2
Pridjel
Pridjel
Posavina
Miloševac
2 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Podrinje
Tršić
0 : 1
Lokanj
Lokanj
Majevica
Lopare
4 : 1
Šekovići
Šekovići
Birač
Derventa
1 : 2
Jedinstvo (B)
Brčko
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
3 : 1
Guber
Srebrenica
Trnovica
Trnovica
1 : 2
Jardan
Jardan
Željeznica
Trnovo
2 : 2
Hercegovac
Bileća
Rudo
Rudo
1 : 0
Romanija
Pale
Rudar
Miljevina
3 : 4
Stakorina
Čajniče
Krajina
Banja Luka
1 : 0
Vrbas
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
1 : 0
Željezničar
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
0 : 2
Borac 1926
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Zvijezda
Kruškovo Polje
2 : 3
Ukrina
Čečava
Mladost (T)
Tišina
0 : 1
Sloga (DP)
Dugo Polje
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 1
Sloga (J)
Jakeš
Rudar
Stanari
3 : 1
Borac
Osinja
Zadrugar
Sijekovac
0 : 0
Crkvina
Crkvina
Mladost (D)
Dobrinja
2 : 3
Sloboda
Vinska
Sloboda
Donji Podgradci
5 : 2
Milan
Kosjerovo
Torpedo
Cerovljani
3 : 2
Ratar
Stara Topola
Borac (Š)
Šibovska
3 : 0
Mladost (G)
Glamočani
Tamaris
Mrčajevci
0 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Jablanica
Jablanica
4 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
Borac (M)
Maglajani
3 : 1
Biseri
Čatrnja
Mladost (B)
Bajinci
4 : 1
Kozara
Turjak
Jadar
Kasaba
3 : 2
Budućnost (S)
Skelani
Tabanci
Tabanci
1 : 2
Branjevo
Branjevo
Budućnost (P)
Pilica
7 : 0
Jasenica
Jasenica
Polet
Kravica
1 : 2
Milići
Milići
BUK
Gornja Bukovica
0 : 3
Balatun
Balatun
Novo Doba
Čardačine
6 : 3
Magnojević 01
Magnojević
Priboj
Priboj
2 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
Međaši
Međaši
2 : 1
Semberija
Popovi
Sloga 94
Bijeljina
0 : 5
BSK Ledinci
Batković
Akademac-UIS
Triješnica
2 : 1
Drina Amajlije
Amajlije
Sloga
Srednja Slatina
2 : 1
Polet
Čović Polje
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
0 : 3
Bosna
Pisari
Mladost
Botajica
3 : 2
Trebavac
Vranjak
Bosna 1977
Modrički Lug
7 : 0
Partizan
Koprivna
Radnički
Brodsko Polje
2 : 0
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Sloga 73
Ždreban
4 : 2
Zadrugar
Tarevci
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
0 : 5
Omladinac
Modriča
Romanovci
Romanovci
1 : 1
Vilusi
Vilusi
Partizan
Kostajnica
11 : 0
Rasavci
Rasavci
Podgrmeč
Oštra Luka
2 : 4
Radnik
Kozarska Dubica
Moštanica
Božići
4 : 3
Kiseljak
Koprivna
Blatna
Blatna
1 : 5
Omladinac
Draksenić
Rudar
Blagaj
3 : 4
Svodna
Svodna
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 2
Vrbas
Prijebljezi
Bratstvo
Povelič
1 : 4
Budućnost
Donji Galjipovci
Studenac
Kobaš
2 : 7
Biseri
Lišnja
Mladost (T)
Trnjaci
3 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Mladost 2003
Popovo Polje
3 : 1
Mladost (S)
Sandići
Sveti Jovan
Brezik
0 : 1
Omladinac
Potočari
Krbeti
Krbeti
0 : 2
Gredice
Gredice
Obilić
Krepšić
2 : 3
Brezik
Brezik
Jugović
Brčko
1 : 1
Sava 04
Brezovo Polje
Grčica
Brčko
5 : 2
Mladost (L)
Lončari
Sloboda
Mrtvica
1 : 6
Slijepčevići
Slijepčevići
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
6 : 0
Čelik
Grbavica
Stanovi
Stanovi
2 : 1
Jedinstvo
Koretasi
Zadrugar
Bukvik
1 : 0
Borac
Razljevo
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 1
Šumadinac
Kruševica
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 0
Hajduk
Miloševo
LASK Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mašinac
Niš
Spartak
Subotica
8 : 0
Napredak
Kruševac
Sloga Radnički
Zemun
4 : 0
Trijumf
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Mačva
Šabac
Radnički 2013
Rudovci
4 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Šabac
Šabac
2 : 2
Una Fortuna
Lužnice
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Rad
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnik
Surdulica
3 : 2
Palilulac
Niš
Internacional
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
1 : 2
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Sloga
Miloševac
Kulpin
Kulpin
0 : 3
Borac
Šajkaš
Titel
Titel
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Proleter
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Hajduk
Čurug
Crvena zvezda
Suvodol
10.05.2015
14:00
Badljevica
Badljevica
Loznica
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Železničar
Lajkovac
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Borac
Čačak
Mačva
Šabac
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 2
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
10.05.2015
11:00
Teleoptik
Zemun
Spartak
Subotica
2 : 0
Zemun
Zemun
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Vršac
Vršac
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Bane
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Loznica
Loznica
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
PKB
Padinska Skela
1 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 1
Palilulac
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 6
Zvezdara
Beograd
Brodarac1947
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 17
Budućnost (D)
Dobanovci
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Milenium
Beograd
Železnik Lasta
Železnik
1 : 3
GSP Polet
Beograd
Boleč
Boleč
3 : 3
IMT
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
5 : 3
Vršac
Vršac
Kikinda
Kikinda
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Vrbas
Vrbas
5 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Indeks
Novi sad
2 : 2
Mladost Bambi
Lukićevo
Radnički (P)
Pirot
10.05.2015
11:00
Sloga
Leskovac
Radnički (N)
Niš
10.05.2015
11:00
Dinamo
Vranje
Trstenik PPT
Trstenik
10.05.2015
11:00
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
4 : 2
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Arandjelovo
0 : 11
Bačka
Mol
Polet
Izbište
3 : 1
Ševac
Kusić
Partizan (U)
Uljma
3 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Vojvodina
Crepaja
7 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (O)
Omoljica
6 : 0
Stenli
Glogonj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Banat
Vršac
BAK
Bela Crkva
8 : 2
Mika Antić
Pančevo
Mladi borac
Veliko Orašje
18 : 0
Sloga
Miloševac
Rudar (B)
Baljevac
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
2 : 0
OFK Nacional AG
Novi Pazar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Tutin
Tutin
Futsal Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Turbina
Vreoci
Senta
Senta
5 : 1
Spartak '03
Subotica
Tavankut
Tavankut
1 : 9
TSC
Bačka Topola
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Tutin
Tutin
Bane
Raska
1 : 0
OFK Ras
Raška
Voždovac
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Partizan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
10 : 0
Sindjelić
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
BSK 1925
Beograd
Tempo
Beograd
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Fer Plej 06
Beograd
5 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Atakante
Beograd
3 : 7
Poštar
Zvezdara
Balkan
Beograd
6 : 0
Rušanj
Rušanj
GSP Polet
Beograd
1 : 4
PKB Kovilovo
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Borac
Ostružnica
3 : 4
Policajac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Železničar
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 2
Zemun B
Zemun
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Sopot
Sopot
Kosmaj
Ralja
10 : 1
Dunav VS
Veliko Selo
OFK Beograd B
Beograd
2 : 1
Boleč
Bolečc
Borac (K)
Kozjak
0 : 10
Loznica 04
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Luk
Voćnjak
Sinđelić
Lipnica
1 : 2
Loznica 05
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
11 : 2
Banja Koviljača
Banja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 5
Jadar (GD)
Gornji Dobrić

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
23 : 23
Rudar
Kostolac
Radnički 2
Kragujevac
26 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Sivac 69
Sivac
38 : 33
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Crvenka II
Crvenka
19 : 23
Kljajićevo
Kljajićevo
Radnički (K)
Kovin
28 : 31
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Metaloplastika 2
Šabac
22 : 25
Prva Iskra Barič
Barič
Mačva
Bogatić
35 : 21
Dorćol
Beograd
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
18 : 31
Metalac
Kraljevo
Mladost 2
Čačak
27 : 27
Užice
Užice
Arilje 2
Arilje
30 : 24
Atenica
Atenica
Sjenica
Sjenica
27 : 19
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Naisa
Niš
26 : 23
Minaqua
Novi Sad
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 23
Bor RTB
Bor
Kučevo
Kučevo
46 : 25
Metalac
Kraljevo

Ragbi 13

Novi Beograd
Beograd
44 : 12
Zemun
Beograd

Američki fudbal

SBB Vukovi Beograd
Beograd
27 : 8
Imperatori Niš
Niš