XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 928 utakmica za dan
Nedelja, 26 Oktobar 2014

Fudbal

Jagodina
Jagodina
1 : 0
Partizan
Beograd
Polet
Ljubić
5 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Radan
Lebane
1 : 0
Kopaonik
Brus
Dinamo
Vranje
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
OFK Bor
Bor
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 1
Tekstilac
Odžaci
Železnik Lasta
Beograd
0 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Srem
Jakovo
2 : 0
Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Zemun
Zemun
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Sopot
Sopot
Turbina
Vreoci
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Sloboda
Čačak
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Polet
Trbušani
Dragačevo
Guča
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Rudar (Bresnica)
Bresnica
1 : 3
Tutin
Tutin
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 1
RSK
Rabrovo
Basarac
Mišljenovac
0 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Borac
Žabari
1 : 0
Obilić
Živica
Homoljac
Žagubica
0 : 0
Gruža
Gruža
Napredak
Markovac
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloboda
Lipe
0 : 1
Morava
Velika Plana
Polimlje
Prijepolje
2 : 2
OFK Osečina
Osečina
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Juhor
Obrež
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Levač
Rekovac
1 : 2
Jedinstvo
Paraćin
Rembas
Resavica
3 : 3
Lugomir
Rakitovo
Moravica
Subotinac
7 : 6
Napredak
Aleksinac
Kablovi
Zaječar
0 : 2
Bukovik
Ražanj
Brodoremont
Kladovo
2 : 3
Dunav
Prahovo
Jablanica
Medveđa
0 : 0
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 1
Sloga
Leskovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Bobište
Bobište
Mladost
Medoševac
3 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Ropotovo
Ropotovo
0 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
Hajduk
Beška
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Index
Novi Sad
1 : 0
Jugović
Kać
Borac
Novi Sad
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 0
ŽAK
Sombor
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (T)
Turija
2 : 2
Jadran
Feketić
Subotica
Subotica
2 : 2
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Železničar
Pančevo
7 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Borac (Starčevo)
Starčevo
2 : 2
Borac (Sakule)
Sakule
Baćevac
Baćevac
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Vrčin
Vrčin
PKB
Padinska skela
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Boleč
Grocka
Železničar
Bara Venecija
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 1
Borac
Vraneši
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Radnik
Ušće
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 2
Polet
Ratina
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Radnički
Kovači
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Lazac
Lazac
Ribnica
Jovac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Korićani
Korićani
0 : 4
Jadran
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
3 : 1
Maršić
Maršić
GP Zlatibor
Užice
0 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 1
Železničar
Požega
Omladinac
Zdravčići
2 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Prvi partizan
Užice
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
Polet
Rasna
0 : 1
Budućnost
Arilje
Čajetina
Gostilje
3 : 1
Perućac
Perućac
Mladost
Dračić
0 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Trlić
Trlić
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Tulari
Tulari
2 : 0
OFK Divci
Divci
ZSK
Valjevo
1 : 5
Tešnjar
Valjevo
Sovljak
Sovljak
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Joševa
Joševa
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 2
Sindjelić
Lipnica
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Borac (L)
Lešnica
0 : 3
Provo
Provo
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Antimon
Zajača
2 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Junkovac
Junkovac
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Partizan (D)
Darosava
2 : 4
Vinča
Vinča
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Borac
Pajsijević
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 2
BSK
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Makce
Makce
4 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Integral
Batuša
Mlava (B)
Bratinac
2 : 4
Radnički 1926
Požarevac
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 6
Šapine
Šapine
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 2
Đerdap
Golubac
7. Juli
Vodanj
1 : 2
Glavaš
Glibovac
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Vodice
Vodice
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Proleter
Vranovo
Šumadija
Azanja
2 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
SASK
Saraorci
3 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Železničar (K)
Kusadak
2 : 1
Pobeda
Golobok
Budućnost (R)
Ratari
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Mladost (J)
Jovac
0 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (DV)
Donje Vidovo
2 : 0
BSK
Buljane
Budućnost
Miliva
0 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Sloga (V)
Voljavče
1 : 3
Morava
Ribare
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Mladi radnik
Novo Laniste
4 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 4
Dunđerski
Voljčinac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Borac
Držanovac
3 : 3
Topličanin
Prokuplje
Dobrič
Pejkovac
0 : 0
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
6 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 1
Trbunje
Trbunje
Jastrebac
Blace
8 : 0
Partizanski put
Grudaš
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 4
Mačkovac
Mačkovac
Gradina
Pejovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
Vinogradar
Zleginje
5 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Šanac
Šanac
3 : 0
Omladinac
Pojate
Čitluk
Čitluk
9 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 0
Mladi radnik
Bačina
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Naupare
Naupare
4 : 1
13. April
Lomnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 2
Mladost
Makrešane
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
Mladost
Bački Petrovac
1 : 1
Hajduk
Čurug
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Titel
Titel
2 : 1
Budućnost
Mladenovo
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Susek
Susek
4 : 0
TSK
Temerin
Tatra
Kisač
1 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Vinogradar
Ledinci
0 : 3
Dinamo
Budisava
PSK Putinci
Putinci
5 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Napredak
Popinci
2 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sremac Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Bačka
Mol
4 : 0
Palić
Palić
Bajša
Bajša
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Mladost
Kruščić
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 4
Hajduk
Stapar
Rusin
Ruski Krstur
7 : 1
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
2 : 0
Lipar
Lipar
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (O)
Omoljica
0 : 0
Slavija
Kovačica
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Polet
Izbište
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 4
ŽAK
Kikinda
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 0
Napredak
Čestereg
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 1
Naftagas
Elemir
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
3 : 0
Policajac
Beograd
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Borac (O)
Ostružnica
3 : 2
Banja (VB)
Višnjička banja
Resnik
Resnik
3 : 2
13. maj
Zemun
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
Šumadija (Š)
Šopić
Borac (L)
Lazarevac
0 : 3
Prva Iskra
Barič
Strelac
Mislođin
4 : 0
Rušanj
Rušanj
Budućnost (Z)
Zvečka
2 : 2
Vranić
Vranić
Pinosava
Pinosava
3 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Podunavac (R)
Ritopek
0 : 0
OFK Leštane
Leštane
Pudarci
Pudarci
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Torlak
Beograd
2 : 1
Vinča
Vinča
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Borac (T)
Trnjane
0 : 0
Palilula
Aleksinac
Morava
Žitkovac
0 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 1
Malošište
Malošište
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Čekmin
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 1
Vučje
Vučje
Progres
Ladovica
5 : 1
OFK Brza
Brza
Mladi borac
Živkovo
2 : 5
Sloga
Lipovica
Umac
Miroševce
3 : 0
Radnički
Pertate
Mladost
Vinarce
4 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost
Poljska Ržana
1 : 3
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
6 : 1
Dragoš
Pirot
Željuša
Željuša
1 : 5
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
2 : 3
Jedinstvo
Pirot
Ključ
Podvrška
6 : 0
Krivelj
Krivelj
Blizna
Blizna
7 : 1
Radnički
Klokočevac
Deli Jovan
Sikole
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Slatina (B)
Bor
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Mladost
Lalinac
0 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 2
Radnički 1936
Trupale
Budućnost (PK)
Prva Kutina
3 : 2
Rudar
Jelašnica
Palilulac
Niš
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
4 : 1
Aluminjum
Niš
OFK 019 Zaječar
Zaječar
1 : 6
Radnički
Lubnica
Mladost
Sumrakovac
5 : 5
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Borac
Vražogrnac
3 : 0
Polet
Jablanica
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Osnić
Osnić
Omladinac
Grezna
4 : 2
Midžor
Kalna
Sloga
Minićevo
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Čelik
Belo polje
0 : 2
Pčinja
Trgovište
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Čaglavica
Čaglavica
0 : 2
Radnički
Velika Hoča
Gračanica
Gračanica
5 : 0
Sitnica
Lepina
Ugljare
Ugljare
1 : 8
Gracko
Staro Gracko
Izmornik
Pančelo - Tomance
2 : 1
Sloga
Ranilug
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 2
Mineralac
Klokot
Kriva Reka
Novo Brdo
2 : 2
Kusce
Gornje Kusce
Morava
Parteš
0 : 3
Oskar
Pasjane
Ibar
Leposavić
1 : 0
Kopaonik
Lešak
Moša
Banje
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Dunav
Banatska Palanka
4 : 0
Dobrica
Dobrica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Ševac
Kusić
2 : 1
Ratar
Kruščica
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
5 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 5
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Dolovo
Dolovo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Kolonija
Kovin
1 : 3
Strela
Ivanovo
Polet
Idvor
0 : 3
Unirea
Uzdin
Pobeda
Samoš
2 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Tempo
Sefkerin
3 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Napredak
Staro Lanište
1 : 2
Partizan
Glogovac
Morava
Kočino Selo
4 : 0
Ursule
Ursule
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Juhor
Glavinci
Crni Vrh
Deonica
2 : 2
Blagotin
Belušić
Mladost
Gložane
6 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Javor
Sladaja
7 : 0
Radnički
Tekija
Napredak (St)
Stubica
2 : 1
Hajduk
Čepure
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Polet
Zabrega
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 2
Rudar (P)
Plazane
Istok 63
Plana
3 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 2
Napredak
Žarkovac
Sloga
Krnješevci
1 : 2
Borac (K)
Klenak
OFK Brestač
Brestač
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Noćaj
Noćaj
4 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 5
Jedinstvo (M)
Morović
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 2
Železničar
Inđija
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Borac (M)
Martinci
Dinamo
Sonta
0 : 0
Crvenka
Crvenka
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Rastina 1918
Rastina
0 : 2
OFK Metalac
Sombor
Partizan
Kupusina
0 : 2
OFK Šikara
Sombor
ASK
Aradac
5 : 0
Omladinac
Botoš
Naftagas
Boka
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
3 : 0
Borac
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
0 : 2
Lehel
Mužlja
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 6
Banat
Čenta
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
0 : 2
OFK Klek
Klek
Tavnik
Tavnik
5 : 1
Zvezda
Čukojevac
Real
Podunavci
1 : 2
Proleter
Pečenog
Magnohrom
Kraljevo
0 : 2
Napredak
Gračac
Morava (M)
Mrsać
3 : 2
Partizan
Vrba
Budućnost
Samaila
4 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Stubal
Stubal
4 : 0
Morava (S)
Sirča
Bačka
Đurđevo
4 : 0
Iskra
Kucura
Obilić
Vilovo
0 : 1
Napredak
Nadalj
Mladost
Radičević
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Jedinstvo (G)
Gospođinci
6 : 0
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Hajduk
Gardinovci
Sloga
Lok
0 : 7
Miletić
Mošorin
Omladinac
Donje Sinkovce
6 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Polet
Stajkovce
0 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
Moravac
Guberevac
3 : 2
Morava (G)
Gložane
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Gradac
Konopnica
6 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Navalin
Navalin
2 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Partizan
Drenovac
3 : 1
Budućnost
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Proleter
Šabac
Mladi Borac
Dublje
0 : 1
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
3 : 2
Radnik
Glogovac
Drina
Badovinci
1 : 0
Sloga
Duvanište
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Velika Reka
Velika Reka
5 : 1
Borac
Kozjak
Stolice
Krupanj
1 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 0
Varvarin
Varvarin
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Sloga
Lozna
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 4
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Borac
Rakovac
2 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Bačka
Begeč
5 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Polet (R)
Radevac
4 : 2
Tempo
Mozgovo
Kraljevo
Selo Kraljevo
0 : 3
Jedinstvo GVD
Grejač
Pobeda 1976
Jakovlje
6 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2. Oktobar
Kumane
1 : 3
Delija
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
5 : 2
Napredak
Banatska Topola
Beloševac
Beloševac
0 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Gradac
Valjevo
2 : 0
Borac
Rajković
Kolubara 2
Valjevo
5 : 4
Komanice
Komanice
Liplje
Liplje
0 : 7
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Polet
Popučke
Rajac
Kadina Luka
2 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Mladi rudar
Bukovik
10 : 2
Žabare
Žabare
Misača
Misača
2 : 1
Sloga
Zagorica
B 2000
Aranđelovac
1 : 1
Mladost
Jelenac
Kopljari
Kopljari
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 4
Plaskovac
Plaskovac
Proleter
Jelovik
2 : 3
Ranilović
Ranilović
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 0
Omladinac (B)
Busur
Dragoš
Oreškovica
3 : 1
Polet
Aleksandrovac
BSK 1924
Boževac
3 : 1
Budućnost
Vezičevo
Borac
Veliko Laole
2 : 2
Radnički
Knežica
Rudar
Stamnica
4 : 0
Napredak 1927
Toponica
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 2
Slavija
Pivnice
Neštin
Neštin
2 : 1
Krivanj
Selenča
Mladost
Mali Bač
1 : 5
Borac 46
Obrovac
Bačka
Despotovo
3 : 1
Vajska
Vajska
Napredak (B)
Bubušinac
6 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Dizel
Bare
4 : 2
Kurjače
Kurjače
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 1
Sloga (D)
Drmno
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Morava (M)
Mojsinje
1 : 1
Rakova
Rakova
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
6 : 0
BIP
Čačak
Morava (K)
Katrga
3 : 2
Vujan
Prislonica
Strelac
Miokovci
0 : 3
Kej
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 0
Lugovi
Čačak
Šampion
Orom
0 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Paštrić
Paštrić
2 : 5
Tolić
Tolić
Proleter
Latković
1 : 5
Stari drugari
Kadina Luka
Toplica
Donja Toplica
3 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Popadić
Popadić
1 : 0
Mladost
Latković
Orao
Poljanice
0 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 6
Srbija
Ilićevo
Hajduk
Jovanovac
1 : 3
Zastava
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
Botunje
Botunje
5 : 1
Sloga
Lužnice
Azbest
Stragari
2 : 3
Žeželj
Donja Sabanta
Olimpija
Torda
4 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 2
Terekves
Hetin
Omladinac
Rakinac
6 : 0
Jasenica
Kruševo
Polet
Trnovče
2 : 3
Karadjordje
Radovanje
Sloga 1948 (M)
Malča
3 : 0
Morava 1949
Čokot
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
3 : 0
Supovac
Supovac
Mramor 1927
Mramor
4 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Sečanica
Sečanica
3 : 5
Delijski Vis
Niš
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Busije
Zemun
0 : 5
Borac (P)
Progar
Šumadinac (B)
Bečmen
2 : 0
Obilić
Beograd
BUSK
Beograd
0 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Posavac
Boljevci
2 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Lajkovac
Lajkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Glumač
Glumač
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Sečica
Seča reka
7 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Savinac 1933
Visibaba
4 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Bakionica
Bakionica
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Ježevica
Ježevica
Avijatičar
Vranjani
6 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Ozrem PMH
Ozrem
7 : 2
Ozremica
Beršići
Brezak
Pranjani
3 : 4
Velereč 94
Velereč
Šumadija
Brdjani
4 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Jablanica
Jablanica
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Majdan
Majdan
Samarinovac
Samarinovac
0 : 3
OFK Sikole
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 1
Smedovac
Smedovac
BSK 1934
Bukovče
10 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Ratar
Jasenica
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Čubra
Čubra
4 : 0
Urovica
Urovica
Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Polet
Jabukovac
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Malajnica
Malajnica
OFK Mladost
Begaljica
2 : 0
Minel
Ripanj
Pobeda
Držina
3 : 1
Jerma
Sukovo
Đurđin
Đurđin
0 : 2
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 4
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
1 : 4
Lokomotiva
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Velika reka
Velika Kamenica
4 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Egeta
Brza Palanka
6 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Lovćen
Petrovo selo
5 : 3
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Omladinac
Vajuga
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 2
Napredak
Korbovo
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Proleter
Bajevac
0 : 1
Polet
Takovo
Polet
Donji Lajkovac
4 : 1
Omladinac
Kalinovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 1
Rudar
Radljevo
Grlište
Grlište
5 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Timok
Trnavac
3 : 1
Šljivar
Šljivar
Polet 1959
Nikoličevo
4 : 0
Lovac
Mali Izvor
Budućnost
Vlaški Do
2 : 5
Beli Orlovi
Pridvorice
Brezova
Brezova
0 : 1
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
4 : 3
Radnički
Turica
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 3
Prilike
Prilike
Gorušica
Viča
2 : 0
Bjelica
Milatovići
Marjan
Knić
4 : 1
Karađorđe
Vučić
Sloga
Milatovac
4 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Kotlenik
Guncati
1 : 4
Grivac
Grivac
Kusovac
Kusovac
2 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Bare
Bare
2 : 7
Pobeda
Sepci
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost (R)
Rašković
0 : 1
BSK
Borač
Vučak
Vučak
1 : 0
Jezava
Smederevo
Skobalj
Skobalj
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Borac 1932
Ralja
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Lunjevac
Lunjevac
0 : 1
Podunavac
Udovice
Pobeda
Pobeda
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 0
Njegoš B
Lovćenac
Jedinstvo 1952
Mužinac
3 : 3
Omladinac
Blendija
Sloboda 2013
Nikolinac
2 : 2
Mladost
Resnik
Sloga
Žučkovac
0 : 2
Hajduk
Rujevica
Sloga (K)
Krnić
10 : 1
Galeb
Cerovac
Mrovska
Mrovska
4 : 4
Dobrava
Vukošić
Radnički (K)
Koceljeva
6 : 2
Volujac
Volujac
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Cerić
Miokus
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 2
Hajduk
Podlokanj
Tromedja
Majdan
0 : 8
Jadran
Sanad
Graničar
Đala
2 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Hajduk
Šušara
4 : 1
Vitorul
Straža
Pobeda
Parta
0 : 5
Omladinac
Zagajica
Radnički 1927
Vršac
3 : 2
Jedinstvo (O)
Orešac
Mladost
Belo Blato
2 : 2
Zlatica
Zlatica
MSK
Mihajlovo
0 : 1
Proleter
Neuzina
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 10
Jedinstvo
Ečka
Sloga
Jarkovac
5 : 3
Tamiš
Farkaždin
Dunavac
Petka
1 : 0
Metalac
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
8 : 0
Stig 1955
Beranje
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Proleter
Požarevac
0 : 4
Ljubičevo
Ljubičevo
Napredak 1947
Batovac
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
1 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Petrovac 74
Kujavica
3 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Torpedo
Lojanice
2 : 2
Hajduk
Debrc
Verko
Suvo Selo
0 : 3
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Mladost (S)
Slatina
3 : 0
Sinošević
Sinošević
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 1
Bojić
Bojić
Šipurske livade
Šabac
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Borac
Vizić
3 : 0
Slavija
Bođani
Polet
Mirosaljci
0 : 5
OFK Radnički
Dren
Lazarevac
Lazarevac
2 : 2
Bistrica
Bistrica
BSK
Brajkovac
1 : 3
Budućnost
Dudovica
Sloboda
Stubica
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
Vreoci
Vreoci
0 : 8
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladi borac
Županjac
3 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Popovac
Popovac
4 : 2
Budućnost (L)
Lebina
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Jedinstvo
Ratari
2 : 4
ISK Izvor
Izvor
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 0
Buljane
Buljane
Vlasina 2014
Donje Krajince
0 : 3
Jašunja
Jašunja
Sremski vitezovi
Irig
2 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Car Uroš
Jazak
3 : 0
Sloga
Voganj
Vojvodina
Neradin
4 : 0
Planinac
Rivica
Borac
Stejanovci
5 : 1
Jedinstvo
Ruma
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Sremac
Dobrinci
3 : 0
Polet
Nikinci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Rudar 1973
Rudare
4 : 1
Radnik 2013
Šišince
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Mladost
Prhovo
1 : 0
Graničar
Obrež
Lovac
Karlovčić
9 : 1
Vitez
Subotište
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Šumar
Ogar
1 : 6
Sremac
Deč
Kameni
Ašanja
4 : 1
Sloven
Sibač
Sloga
Maradik
4 : 0
Borac (S)
Surduk
Krušedol
Krušedol
1 : 2
Polet
Novi Karlovci
Borac (J)
Jarkovci
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sremac
Jarak
1 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 1
BSK
Bešenovo
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 1
Srem
Sremska Rača
Borac (R)
Radenković
1 : 3
Sloga (Č)
Čalma
Sloboda
Šašinci
2 : 2
OFK Bosut
Bosut
Napredak
Šuljam
0 : 5
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac
Ilinci
0 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Bratstvo
Sot
2 : 2
OFK Bingula
Bingula
Graničar
Jamena
1 : 4
Sremac
Berkasovo
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 2
Napredak
Vašica
Omladinac (M)
Molovin
3 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Jedinstvo
Ljuba
1 : 4
Jednota
Šid
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 2
Sinđelić
Gibarac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
6 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Rakac Stave
Stave
5 : 1
Kotešica
Kotešica
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj
Dupljaj
4 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladi radnik
Valjevo
0 : 3
Bujačić
Bujačić
Burovac
Burovac
2 : 0
7. juli
Lopušnik
BSK
Bošnjak
6 : 2
Omladinac B
Šetonje
Beljina
Beljina
2 : 3
Barajevo
Barajevo
Lisović
Lisović
0 : 2
OFK Meljak
Meljak
Omladinac
Drakčići
5 : 4
Studen Vitez
Studenica
Žiča
Žiča
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Progorelica
Progorelica
5 : 1
BSK 2014
Bukovica
Musina reka
Musina reka
1 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1981
Štulac
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Zgodačica
Godačica
1 : 2
Jedinstvo
Godačica
Popovići
Popovići
2 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Trnava
Trnava
2 : 2
Partizan (M)
Majur
Osaonica
Bagrdan
3 : 3
Sloboda
Šuljkovac
OFK Borac
Lovci
1 : 0
Omladinac
Bunar
Morava (R)
Rajkinac
2 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Bresje
Bresje
Zvezda
Konatice
2 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
1 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Posavina
Stubline
6 : 3
Poljane
Poljane
Duboko
Mala Moštanica
7 : 1
Trstenica
Trstenica
Borac
Ušće
2 : 0
OFK Urovci
Urovci
Omladinac
Veliko Polje
3 : 2
Krtinska
Krtinska
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Venčani
Venčani
Brezovac
Brezovac
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
Gorski car
Garaši
11 : 1
Prvi srpski ustanak II
Orašac
Jelav
Jelav
1 : 0
Hajduk
Ribarica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 3
Granit
Radalj
Prva Iskra
Runjani
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Zelenika
Vitance
0 : 3
Sindjelić
Vojnik
Resava
Bukovac
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Sloboda 1948
Mijajlovac
1 : 1
Morava
Medvedja
Vinogradar
Riljac
0 : 9
Kamenorezac 76
Dublje
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Šumice
Glusci
2 : 3
Mladost (O)
Očage
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 3
Bair
Bogatic
OFK Slatina
Slatina
2 : 1
Drlupa
Drlupa
Rudar 2012
Babe
26.10.2014
15:00
Mladost
Guberevac
Sloga 2012
Popović
1 : 4
OFK Rogača
Rogača
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 0
Karadjordje 2013
Viševac
Feniks
Rača
0 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Napredak
Malo Krčmare
4 : 1
Šumadija
Sipić
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 1
Borac
Azbresnica
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 0
Belfast
Kovanluk
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 1
Sloga
Bogosavac
Mladost
Svileuva
2 : 7
Korman
Korman
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 7
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
1 : 2
Mladost
Svinjarevo
Budućnost
Kočetin
7 : 2
Proleter
Četereže
Zvezda
Izvarica
0 : 3
Best
Sige
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Mlava
Ribare
Borac
Vukovac
3 : 1
Zadrugar
Osanica
OFK Selište
Selište
0 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Mladost
Krupaja
6 : 2
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Mladi Borac
Majilovac
0 : 2
Kumane
Kumane
Graničar 2013
Zatonje
1 : 4
Desine
Desine
Ram
Ram
0 : 1
Radnički
Požeženo
Pečanica
Pečanica
0 : 1
Pek
Kusiće
Sloga-TOP
Topolovnik
2 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Srnje
Srnje
2 : 2
Vratare
Vratare
Pasjak
Pasjak
2 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Konjuh
Konjuh
3 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Kruševica
Kruševica
1 : 7
Čarapan
Kruševac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
5 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Polet (Š)
Šavrane
5 : 2
Jablanica
Jablanica
Štitari
Štitari
1 : 5
Zdravinje
Zdravinje
Polet (K)
Kobilje
4 : 2
Grkljane
Grkljane
OFK Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 4
Krćevac 04
Krćevac
Kobilje
Kobilje
8 : 0
Sloga
Veliko Selo
Radnik
Salakovac
4 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Kolubara
Liso Polje
4 : 2
Strelac 001
Kožuar
OFK Takovo
Takovo
2 : 0
Vukona
Vukona
Sloga
Lončanik
3 : 0
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
3 : 1
Vrelo
Vrelo
Pambukovica
Pambukovica
6 : 1
Sloga
Vrhovine
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 2
Čučuge
Čučuge
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Dokmir
Dokmir
3 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Goša
Vukmanovac
1 : 1
Polet
Sekurič
OFK Gnjila
Igroš
6 : 1
Baštovan
Subotica
Vražogrnac
Vražogrnci
2 : 3
Garevina
Garevina
Mladost (G)
Garevina
5 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 1
Napredak (M)
Međulužje
Napredak (D)
Dubona
3 : 2
Šepšin
Šepšin
Sloga
Granice
0 : 8
OFK Mladenovac
Mladenovac
Borac
Amerić
1 : 2
OFK Student
Mladenovac
Mladost Virine
Virine
0 : 0
Krušar
Krušar
Sloga
Isakovo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Polet
Senje
3 : 5
Supska
Supska
Kom
Podgorica
1 : 1
Arsenal
Tivat
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Ibar
Rožaje
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Dečić
Tuzi
Bratstvo
Cijevna
1 : 1
Jezero
Plav
Radnički
Berane
2 : 0
Zabjelo
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Cetinje
Cetinje
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Mladost
Velika Obarska
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
Velež
Nevesinje
2 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
3 : 2
Proleter
Dvorovi
Lokomotiva
Brčko
1 : 1
Gorica
Pučile
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
Jedinstvo
Brodac
1 : 1
Rudar
Ugljevik
Radnički
Karakaj
2 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Ozren
Petrovo
4 : 1
Liješće
Liješće
Mineral
Banja Vrućica
2 : 5
Borac (Š)
Šamac
Borac (KD)
Kozarska Dubica
2 : 2
Modriča
Modriča
Omarska
Omarska
0 : 2
Župa Superpetrol
Milosavci
Mladost
Donja Slatina
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
Budućnost
Banja Luka
0 : 1
Dubrave
Dubrave
Ravan
Međeđa
2 : 1
Brdo
Hambarine
Sloga (T)
Trn
3 : 2
FSA
Prijedor
Željezničar
Doboj
9 : 2
Polet 1926
Brod
Vranjak
Vranjak
3 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Rudanka
Rudanka
1 : 0
Trebava
Osječani
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 2
Skugrić
Skugrić
Posavina
Miloševac
2 : 1
Ozren
Paklenica
Lokanj
Lokanj
3 : 1
Bratstvo
Bratunac
Šekovići
Šekovići
0 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 2
Podrinje
Tršić
Guber
Srebrenica
3 : 0
Srpska Varoš
Brčko
Jardan
Jardan
2 : 2
Birač
Derventa
Trnovica
Trnovica
2 : 3
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Borac (ID)
Istočni Drvar
0 : 0
Gorica
Šipovo
Čelinac
Čelinac
4 : 1
Rekreativo
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
0 : 2
Željezničar
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
3 : 2
Vrbas
Banja Luka
Ukrina
Čečava
4 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Sloga (DP)
Dugo Polje
1 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Sloga (J)
Jakeš
4 : 1
Zvijezda
Kruškovo Polje
Borac
Osinja
5 : 1
Mladost (T)
Tišina
Crkvina
Crkvina
2 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Sloboda
Vinska
2 : 4
Rudar
Stanari
Mladost (D)
Dobrinja
3 : 1
Zadrugar
Sijekovac
Mladost (G)
Glamočani
4 : 1
Milan
Kosjerovo
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 0
Torpedo
Cerovljani
Mladi Krajišnik
Kukulje
5 : 3
Borac (Š)
Šibovska
Biseri
Čatrnja
3 : 0
Tamaris
Mrčajevci
Kozara
Turjak
8 : 1
Jablanica
Jablanica
Mladost (B)
Bajinci
2 : 0
Borac (M)
Maglajani
Budućnost (S)
Skelani
2 : 3
Jadar
Kasaba
Branjevo
Branjevo
0 : 0
Tabanci
Tabanci
Jasenica
Jasenica
2 : 1
Budućnost (P)
Pilica
Željezničar
Ravnice
1 : 1
Berek 1975
Prijedor
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 1
Slaven
Dobrljin
Gomjenica
Prijedor
2 : 0
Knežopoljac
Knežica
Mrakovica
Kozaruša
2 : 2
Bratstvo
Kozarac
Brzi
Busnovi
5 : 2
Radnik Urije
Prijedor
Sloga
Rakelići
3 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Magnojević 01
Magnojević
2 : 2
BUK
Gornja Bukovica
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 1
Balatun
Balatun
Semberija
Popovi
0 : 1
Novo Doba
Čardačine
BSK Ledinci
Batković
3 : 0
Priboj
Priboj
Drina Amajlije
Amajlije
4 : 1
Međaši
Međaši
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Partizan
Donja Trnova
1 : 1
Akademac-UIS
Triješnica
Polet
Čović Polje
4 : 3
Jedinstvo (C)
Crkvina
BSK
Bušletić
0 : 1
Borac 1975
Osinja
Zvijezda
Kakmuž
2 : 1
Polet
Podnovlje
Zborište
Zborište
0 : 0
Hajduk
Kožuhe
Vučijak
Majevac
1 : 3
Borac (L)
Lužani
27. Juli
Kalenderovci
3 : 1
4. Juli
Pojezna
Borac (K)
Kotorsko
0 : 2
Željezničar
Pridjel Gornji
Partizan
Koprivna
4 : 2
Mladost
Botajica
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
1 : 1
Trebavac
Vranjak
Zadrugar
Tarevci
1 : 3
Bosna 1977
Modrički Lug
Omladinac
Modriča
5 : 3
Radnički
Brodsko Polje
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
1 : 1
Sloga 73
Ždreban
Blatna
Blatna
3 : 1
Rasavci
Rasavci
Moštanica
Božići
3 : 3
Rudar
Blagaj
Podgrmeč
Oštra Luka
2 : 1
Svodna
Svodna
Partizan
Kostajnica
1 : 0
Omladinac
Draksenić
Budućnost
Donji Galjipovci
4 : 2
Crni vrh
Laktaši
Biseri
Lišnja
2 : 1
Vrbas
Prijebljezi
Studenac
Kobaš
0 : 3
Kladari
Gornji Kladari
Bratstvo
Povelič
2 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 3
Mladost (S)
Sandići
Omladinac
Potočari
3 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Gredice
Gredice
5 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Brezik
Brezik
3 : 1
Sveti Jovan
Brezik
Sava 04
Brezovo Polje
3 : 2
Krbeti
Krbeti
Mladost (L)
Lončari
0 : 4
Obilić
Krepšić
Grčica
Brčko
0 : 1
Jugović
Brčko
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 1
Zadrugar
Bukvik
Sloboda
Mrtvica
3 : 0
Borac
Razljevo
Budućnost Red Star
Vucilovac
3 : 1
Jedinstvo
Koretasi
Slijepčevići
Slijepčevići
3 : 0
Čelik
Grbavica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 4
Strmovo
Strmovo
Sloga
Lukavica
5 : 1
Šumadinac
Kruševica
Sloga Radnički
Zemun
2 : 2
Mašinac
Niš
Spartak
Subotica
6 : 0
Vojvodina
Novi Sad
LASK Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Trijumf
Kragujevac
0 : 1
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Željezničar 2011
Sarajevo
0 : 1
Mladost
Nević Polje
SFK 2000
Sarajevo
3 : 1
Banjaluka
Banjaluka
Užice
Užice
2 : 2
Slatke Male
Burovac
Karađorđe
Topola
1 : 1
Šabac
Šabac
Gradac
Valjevo
0 : 8
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Borac
Čačak
Rad
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak
Subotica
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Radnik
Surdulica
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Mladost
Lucani
5 : 1
Sloboda
Cacak
FAP
Priboj
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda
Uzice
4 : 1
Polet
LJubic
Internacional
Beograd
5 : 0
PKB
Padinska skela
Budućnost
Mala Krsna
6 : 3
Sloga
Lugavčina
Sloboda
Lipe
3 : 2
7. Juli
Vodanj
Podunavac
Udovice
0 : 5
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
2 : 3
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Proleter
Vranovo
Vodice
Vodice
0 : 3
Železničar
Kusadak
Sloga
Miloševac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Mladost
Bački Petrovac
6 : 0
Hajduk
Čurug
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Titel
Titel
3 : 0
Budućnost
Mladenovo
Kulpin
Kulpin
0 : 4
Stari Grad
Bačka Palanka
Vučak
Vučak
2 : 3
Jezava
Smederevo
Loznica
Loznica
4 : 2
Mačva
Šabac
Drina
Zvornik
0 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
0 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Čelik
Zenica
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Travnik
Travnik
0 : 1
Radnik
Bijeljina
Velež
Mostar
2 : 2
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
2 : 0
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Grbalj
Radanovići
1 : 3
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
2 : 0
Dečić
Tuzi
Mornar
Bar
5 : 2
Mogren
Budva
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Berane
Berane
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 3
Sutjeska
Nikšić
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Borac
Čačak
Rad
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
Zemun
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 0
Sloga
Leskovac
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Sloga
Kraljevo
Radnički
Valjevo
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 3
Šabac
Šabac
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Basarac
Mišljenovac
Borac
Žabari
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Drina
Zvornik
1 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Čelik
Zenica
2 : 2
Zrinjski
Mostar
Travnik
Travnik
0 : 2
Radnik
Bijeljina
Velež
Mostar
0 : 2
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
2 : 0
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Železnik Lasta
Železnik
1 : 3
Boleč
Boleč
BSK
Borča
3 : 0
IMT
Beograd
GSP Polet
Beograd
6 : 0
Budućnost
Dobanovci
Brodarac 1947
Beograd
5 : 3
IM Rakovica
Beograd
Real
Niš
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
Timočanin
Knjaževac
26.10.2014
11:00
Napredak
Kruševac
Bor
Bor
1 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički (N)
Niš
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
Sloga
Leskovac
1 : 5
Red Star
Niš
Čoka
Čoka
7 : 2
Sloga
Ostojićevo
Šampion
Orom
2 : 3
AFK
Ada
Polet
Izbište
1 : 6
Vladimirovac
Vladimirovac
Vršac
Vršac
11 : 3
Vulturul
Grebenac
Ševac
Kusić
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Dolina
Padina
1 : 6
Smederevo 1924
Smederevo
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Budućnost
Mala Krsna
1 : 8
Sloga
Lugavčina
Sloboda
Lipe
5 : 2
7. Juli
Vodanj
Podunavac
Udovice
26.10.2014
10:00
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
2 : 2
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
5 : 5
Proleter
Vranovo
Budućnost
Ratari
0 : 6
Morava
Velika Plana
Vodice
Vodice
1 : 9
Železničar
Kusadak
Sloga
Miloševac
0 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Glavaš
Glibovac
0 : 0
Udarnik
Lozovik
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
AS
Novi Pazar
Bane
Raška
0 : 1
Bubamara
Kraljevo
Provo
Provo
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Hajduk
Debrc
1 : 4
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 5
Dragačevo
Guča
Sport Klub 1999
Novi Pazar
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sport Klub 1999
Novi Pazar
0 : 1
Kosmet
Leposavić
Granit
Jošanička Banja
1 : 16
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Kosmet
Leposavić
Jelen
Jelenča
26.10.2014
10:00
Jedinstvo
Štitar
RSK
Rabrovo
1 : 8
Homoljac
Žagubica
MIP Majdan
Požarevac
26.10.2014
10:00
Zvižd
Kučevo
Trudbenik
Beograd
1 : 6
Internacional
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
4 : 3
PKB
Padinska Skela
Mačvanka
Dublje
0 : 1
Šabac
Šabac
AS-07
Kalenić
0 : 9
Mačva
Šabac
Spartak '03
Subotica
0 : 9
Arena Su
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Senta
Senta
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Kosmet
Leposavić
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 0
Kolasin
Zubin Potok
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Borac (K)
Kozjak
1 : 3
Banja Koviljača
Banja Koviljača
Luk
Voćnjak
0 : 4
Loznica 05
Loznica

Košarka

Zadar
Zadar
63 : 79
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Železničar
Lajkovac
77 : 72
Play off
Užice
Mileševac
Prijepolje
123 : 64
Vladimirci
Vladimirci
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
63 : 62
Paraćin
Paraćin
Basket
Vrnjačka Banja
64 : 83
Bane
Raška
Temnić
Varvarin
71 : 77
Zekas 75
Rača
Kopaonik
Brus
81 : 89
Studenica
Ušće
Borča
Beograd
83 : 98
Barajevo
Barajevo
Grocka
Grocka
98 : 45
Vitez 2
Beograd
Sivac
Sivac
115 : 123
Sport Key Plus
Novi Sad
LSK
Laćarak
75 : 67
Jadran
Golubinci
Družina Kozlovac
Crepaja
85 : 59
Pink
Šimanovci
Kris Kros
Pančevo
86 : 60
Partizan
Šid
Mladost (Z)
Zaječar
79 : 55
Zicer
Bor
Svilajnac
Svilajnac
74 : 81
Zlatibor
Čajetina
Ub
Ub
84 : 92
Šabac
Šabac
Vitez
Beograd
67 : 75
Torlak
Beograd
Zvezdara
Beograd
83 : 44
Umka 2009
Beograd
Milan Trivić
Beograd
83 : 54
BASK
Beograd
Topola
Bačka Topola
79 : 71
Jedinstvo
Novi Becej
Kuršumlija
Kuršumlija
91 : 94
Prokuplje
Prokuplje
Bor RTB
Bor
85 : 83
Jablanica
Medveđa
Vojvodina
Novi Sad
106 : 87
Vršac Swisslion
Vršac
Gimnazijalac Partizan
Pirot
106 : 55
Radnik
Surdulica
Proleter (ZR)
Zrenjanin
110 : 40
Proleter (NS)
Novi Sad
Železničar
Lajkovac
55 : 79
Time Out
Arilje
Karaburma
Beograd
55 : 81
Kraljevo
Kraljevo
Budućnost
Podgorica
71 : 62
Triglav
Kranj

Odbojka

Železničar
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Borac
Starčevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Ljubinje
Ljubinje
3 : 1
Gradiška
Gradiška
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Gračac
Gračac
1 : 3
Partizan
Lipljan
Desetka
Niš
3 : 1
Vranje
Vranje
Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Borac
Paraćin
Milenijum
Niš
3 : 0
Timok
Zaječar
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Loznica
Loznica
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Rudar
Baljevac
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Šid
Šid
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
Radnički Beograd
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
NIS Spartak
Subotica
2 : 3
Železničar
Lajkovac
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Užice
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Ekonomac
Kraljevo
0 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Mladost
Rogatica
2 : 3
Laktaši
Laktaši
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 0
Rudar
Ugljevik
Velež
Nevesinje
1 : 3
Rudo
Rudo
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Zelengora
Kalinovik
Inova
Banja Luka
3 : 0
Nikos Kambera
Rudanka
Kozara
Gradiška
3 : 0
Panter
Doboj
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Borac
Čačak
Desetka
Niš
2 : 3
Vranje
Vranje
Mladost
Vranje
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Milenijum
Niš
3 : 1
Leskovac 98
Leskovac
Ruma
Ruma
3 : 2
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Spartak
Ljig
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Mokra Gora
Mokra Gora
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Koteks
Novi Pazar
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Bane
Raška
Čačak
Čačak
0 : 3
Arilje
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Stars
Požega
Smeč SV
Svilajnac
3 : 1
Ravno
Ćuprija
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Karadjordje
Topola
VST
Novi Sad
2 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Merkur
Bačka Palanka
0 : 3
CVS
Sombor
KI 0230
Kikinda
1 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Beočin Metal
Beočin
2 : 3
Trijumf 2013
Šid
Pusta Reka
Bojnik
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
Futog 2
Futog
1 : 3
Slavija
Novi Sad
NS Volej Tim 2
Novi Sad
3 : 1
NS Volej
Novi Sad
Smeč
Veternik
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad

Rukomet

Železničar 1949
Niš
24 : 22
Rudar
Kostolac
Crvena Zvezda
Beograd
24 : 27
Metaloplastika
Šabac
ORK Bor
Bor
26 : 30
Dubočica 54
Leskovac
Inđija
Inđija
48 : 22
Mladost
Bački Jarak
Nova Pazova
Nova Pazova
25 : 33
ŽSK
Žabalj
Proleter
Zrenjanin
24 : 19
Apatin
Apatin
Loznica
Loznica
17 : 29
Rekreativo
Beograd
Primus
Beograd
27 : 32
Novi Beograd
Beograd
Mladost
Čačak
34 : 24
Knez Lazar
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
23 : 28
Priboj
Priboj
Vrbas Karneks 2
Vrbas
30 : 21
Potisje Pleteks
Ada
Somborelektro
Sombor
20 : 40
Sivac 69
Sivac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
32 : 29
Hajduk
Čurug
Železničar 2
Niš
23 : 36
Radan
Lebane
Hisar
Leskovac
24 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Progres
Svrljig
18 : 25
Pirot
Pirot
Mladost
Smederevska Palanka
25 : 38
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Prva Iskra Barič
Barič
31 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Dorćol
Beograd
27 : 28
Mačva
Bogatić
Metalac
Kraljevo
28 : 25
Sloga
Kraljevo
Atenica
Atenica
29 : 26
Užice
Užice
Zlatar 2
Nova Varoš
31 : 23
Sjenica
Sjenica
Radnički
Novi Sad
34 : 24
Sloga
Hrtkovci
Gučevo
Banja Koviljača
26 : 52
AS 7
Beograd
Teslić
Teslić
23 : 29
Mladost
Banja Luka
Bijeljina
Bijeljina
36 : 30
Drina
Zvornik
Proleter SP
Zrenjanin
27 : 31
Medicinar
Šabac
Minaqua
Novi Sad
23 : 21
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Mira
Prijedor
20 : 27
Grude
Grude
Katarina
Mostar
42 : 31
Krivaja
Zavidovići
Radnički
Obrenovac
27 : 32
ORK Beograd
Beograd
ORK Loznica
Loznica
29 : 28
Junior 2
Beograd
Voždovac 1955
Beograd
25 : 31
Kučevo
Kučevo
Napredak 12
Kruševac
34 : 14
Košutnjak
Čačak
Metalac
Kraljevo
35 : 22
Sloga
Požega
Radnički BG
Beograd
23 : 18
Mladost
Smederevska Palanka
Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 20
Obilić
Novi Kneževac
Mokrin
Mokrin
47 : 4
Lehel
Mužlja

Futsal

Mašinac
Kragujevac
10 : 2
Kragujevac 2011
Kragujevac
Partenon
Smederevska Palanka
7 : 4
RB
Valjevo
Srbobran
Srbobran
2 : 5
Forum
Vršac
Viking
Ruma
3 : 4
Hajduk
Kula
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
5 : 1
Tvrdjava
Novi Sad
Karanovac
Kraljevo
4 : 9
92
Užice
Kepa 9
Stajićevo
26.10.2014
17:30
TFK
Temerin
Kraljevićevo
Kačarevo
26.10.2014
19:30
BSK
Bački Brestovac

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
10 : 18
Partizan
Beograd