XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 824 utakmica za dan
Nedelja, 5 Oktobar 2014

Fudbal

Mladost
Lučani
1 : 2
Partizan
Beograd
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Dolina
Padina
2 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Senta
Senta
3 : 1
Tekstilac
Odžaci
Žarkovo
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 1
Železnik Lasta
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Sloboda
Čačak
Polet
Trbušani
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
4 : 2
Borac
Žabari
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Obilić
Živica
4 : 3
Šumadinac (B)
Brzan
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
Župa
Aleksandrovac
5 : 0
Rembas
Resavica
Dragocvet
Dragocvet
2 : 3
Juhor
Obrež
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Temnić 1924
Varvarin
5 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
6 : 0
Rudar (P)
Podvis
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
BSK Bogovina
Bogovina
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Bukovik
Ražanj
4 : 0
Napredak
Aleksinac
Ropotovo
Ropotovo
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Bobište
Bobište
2 : 0
Sloga
Leskovac
Budućnost
Gložan
1 : 0
Index
Novi Sad
Borac
Novi Sad
2 : 1
Hajduk
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Preporod
Novi Žednik
0 : 4
Subotica
Subotica
Tisa
Adorjan
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Borac (Sakule)
Sakule
3 : 1
Železničar
Pančevo
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
Železničar
Bara Venecija
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Grafičar
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
Boleč
Grocka
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ribnica
Jovac
0 : 0
Radnički
Kovači
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Lazac
Lazac
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Granit
Jošanička banja
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Polet
Ratina
0 : 1
Borac
Vraneši
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
2 : 0
Borac
Drenovac
Maršić
Maršić
1 : 1
Korićani
Korićani
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 3
Ćava
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Budućnost
Resnik
Višesava
Bajina Bašta
0 : 5
Polet
Rasna
Čajetina
Gostilje
2 : 0
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
1 : 0
GP Zlatibor
Užice
Crnokosa
Kosjerić
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Železničar
Požega
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Joševa
Joševa
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
3 : 2
Trlić
Trlić
OFK Divci
Divci
5 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Kolubara
Jabučje
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Antimon
Zajača
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Borac (V)
Vladimirci
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Provo
Provo
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Lipolist
Lipolist
6 : 0
Drina
Ljubovija
ŽSK
Žirovnica
5 : 0
Banja
Banja
Šumadija
Toponica
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Borac
Pajsijević
Aranđelovac
Aranđelovac
12 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šatornja
Šatornja
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Rudar (K)
Krepoljin
1 : 1
Integral
Batuša
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Makce
Makce
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Đerdap
Golubac
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Budućnost (R)
Ratari
1 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
8 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga (M)
Miloševac
2 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Budućnost (MK)
Mala Krsna
4 : 2
Udarnik
Lozovik
Proleter
Vranovo
3 : 0
7. Juli
Vodanj
Vodice
Vodice
5 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Sloga (V)
Voljavče
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
Budućnost
Miliva
Morava
Ribare
4 : 0
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 1
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 4
Trudbenik
Stalać
Gradina
Pejovac
1 : 4
Mladi radnik
Bačina
Vinogradar
Zleginje
5 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Šanac
Šanac
2 : 1
13. April
Lomnica
Čitluk
Čitluk
3 : 2
Mladost
Makrešane
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga (D)
Dašnica
4 : 3
Naupare
Naupare
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Borac
Šajkaš
4 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Mladost Radost
Srbobran
4 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter
Banoštor
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Dinamo
Budisava
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jedinstvo
Rumenka
1 : 3
Tatra
Kisač
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
TSK
Temerin
Radnički
Irig
3 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
8 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
PSK Putinci
Putinci
Hajduk (D)
Divoš
0 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Proleter
Njegoševo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 0
Bajša
Bajša
Palić
Palić
0 : 6
Olimpija
Gunaroš
Omladinac (D)
Deronje
4 : 1
Rusin
Ruski Krstur
BSK
Bački Brestovac
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Lipar
Lipar
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
Kordun
Kljajićevo
5 : 2
Stanišić
Stanišić
Hajduk
Stapar
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Polet
Izbište
3 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 3
Slavija
Kovačica
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Napredak
Čestereg
2 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Borac
Aleksandrovo
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
BSK 1925
Batajnica
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
13. maj
Zemun
2 : 0
Milutinac
Zemun
Banja (VB)
Višnjička banja
4 : 0
Policajac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
Strelac
Mislođin
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Budućnost (Z)
Zvečka
3 : 2
Borac (L)
Lazarevac
Vranić
Vranić
0 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Rušanj
Rušanj
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Prva Iskra
Barič
6 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Heroj 1925
Jajinci
2 : 1
Pudarci
Pudarci
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Pinosava
Pinosava
Kovačevac
Kovačevac
4 : 0
Dunavac (G)
Grocka
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 2
Orljane
Orljane
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 0
Rutevac
Rutevac
Malošište
Malošište
4 : 2
Koprijan 1975
Gradište
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Knežica
Knežica
2 : 4
Borac (T)
Trnjane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Umac
Miroševce
Mladost
Vinarce
6 : 3
Mladi borac
Živkovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 3
Progres
Ladovica
Radnički
Pertate
0 : 2
Budućnost
Orašje
Sloga
Lipovica
3 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Brza
Brza
0 : 0
Železničar
Brestovac
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Vučje
Vučje
2 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Padež
Petrovac
4 : 0
Napredak
Izvor
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Željuša
Željuša
Jedinstvo
Pirot
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Dragoš
Pirot
Deli Jovan
Sikole
4 : 4
Ključ
Podvrška
Slatina (B)
Bor
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
3 : 1
Zlot
Zlot
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
Blizna
Blizna
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 4
Krivelj
Krivelj
Budućnost (P)
Popovac
4 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Morava
Krušce
4 : 0
OFK Niš
Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Vrtište
Vrtište
2 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Mladost
Lalinac
Rudar
Jelašnica
5 : 1
Radnički 1936
Trupale
Polet
Jablanica
2 : 4
Radnički
Lubnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 2
Osnić
Osnić
OFK 019 Zaječar
Zaječar
2 : 2
ŠSK
Štipina
Mladost
Sumrakovac
1 : 5
Midžor
Kalna
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
3 : 0
Sloga
Minićevo
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 8
Rudar
Grljan
Bukuroca
Bukurevac
2 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
0 : 1
Čelik
Belo polje
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Radnički
Velika Hoča
4 : 2
Ugljare
Ugljare
Gracko
Staro Gracko
0 : 1
Sitnica
Lepina
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 6
Rudar
Kosovska Kamenica
Kriva Reka
Novo Brdo
2 : 1
Oskar
Pasjane
Kusce
Gornje Kusce
0 : 2
Glama
Koretište
Sloga
Ranilug
3 : 1
Mineralac
Klokot
Moša
Banje
0 : 5
Zvečan
Zvečan
Ševac
Kusić
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Ratar
Kruščica
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 3
Dobrica
Dobrica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dolovo
Dolovo
6 : 1
Borac (P)
Pločica
Kolonija
Kovin
1 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Strela
Ivanovo
3 : 1
Proleter
Mramorak
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Unirea
Uzdin
Tempo
Sefkerin
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
0 : 2
Polet
Idvor
Crni Vrh
Deonica
1 : 3
Napredak
Staro Lanište
Mladost
Gložane
2 : 1
Resavac
Subotica
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Vinorača
Vinorača
Blagotin
Belušić
4 : 1
Zenit
Oparić
Vinogradar
Crkvenac
1 : 3
Morava
Kočino Selo
Juhor
Glavinci
2 : 4
Partizan
Glogovac
Kolare
Kolare
1 : 2
Ursule
Ursule
Istok 63
Plana
0 : 4
Javor
Sladaja
Resavac
Veliki Popović
3 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Mladost (S)
Sikirica
1 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
Šumadija
Trešnjevica
0 : 3
OFK Batinac
Batinac
Rudar (S)
Stenjevac
1 : 2
Napredak (St)
Stubica
Rudar (P)
Plazane
7 : 0
Radnički
Tekija
Polet
Zabrega
1 : 2
Hajduk
Čepure
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Borac (M)
Martinci
4 : 0
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 0
Sloga
Krnješevci
Graničar (G)
Grabovci
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Partizan
Kupusina
5 : 0
Rastina 1918
Rastina
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Dinamo
Sonta
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac
Botoš
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
1 : 0
Rusanda
Melenci
OFK Klek
Klek
2 : 1
Potisje
Knićanin
Banat
Čenta
2 : 0
Naftagas
Boka
Lehel
Mužlja
2 : 1
ASK
Aradac
Borac
Zrenjanin
1 : 7
Proleter 2006
Zrenjanin
Budućnost
Samaila
1 : 3
Šumadija
Šumarice
Stubal
Stubal
3 : 1
Morava (M)
Mrsać
Morava (S)
Sirča
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Partizan
Vrba
0 : 3
Grdica
Grdica
Napredak
Gračac
2 : 2
Tavnik
Tavnik
Proleter
Pečenog
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Bačka
Đurđevo
Sloga
Lok
0 : 4
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Miletić
Mošorin
7 : 0
Mladost
Radičević
Hajduk
Gardinovci
2 : 3
Obilić
Vilovo
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Iskra
Kucura
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 0
Napredak
Nadalj
Mladost (B)
Batulovce
1 : 5
Gradac
Konopnica
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 4
OFK Morava
Leskovac
Sloboda
Donje Brijanje
7 : 0
Moravac
Guberevac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Polet
Stajkovce
Lemind 1953
Leskovac
0 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Morava (G)
Gložane
1 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
Budućnost
Zminjak
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Drina
Badovinci
4 : 2
Gorki
Glušci
Sloga
Duvanište
3 : 0
Mladi Borac
Dublje
Radnik
Glogovac
1 : 1
Partizan
Drenovac
Cer
Petkovica
1 : 0
Duško
Klenje
Proleter
Šabac
5 : 0
Majur
Majur
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 4
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Stolice
Krupanj
Cerova
Cerova
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (S)
Straža
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Borac
Kozjak
5 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Sloga
Lozna
2 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Kostrež
Ćićevac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 3
Ratajac
Donje Rataje
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
14. Oktobar
Izbenica
0 : 4
Varvarin
Varvarin
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Bačka
Begeč
3 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Sremac Beomal
Čerević
1 : 1
Čenej
Čenej
Železničar
Novi Sad
2 : 1
Centar
Novi Sad
Ratar
Gornja Peščanica
4 : 3
Napredak 2012
Krušje
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 4
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 3
Polet (R)
Radevac
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Napredak
Banatska Topola
Polet
Nakovo
3 : 1
Jedinstvo
Bočar
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Rajac
Kadina Luka
2 : 3
Liplje
Liplje
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Polet
Popučke
4 : 1
Gradac
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Komanice
Komanice
0 : 0
Borac
Rajković
Žabare
Žabare
1 : 0
Proleter
Jelovik
Maskar
Maskar
4 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Ranilović
Ranilović
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
1 : 1
Misača
Misača
Mladost
Jelenac
3 : 2
Sloga
Zagorica
Rudar
Stamnica
3 : 0
BSK 1924
Boževac
Radnički
Knežica
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Budućnost
Vezičevo
2 : 2
Dragoš
Oreškovica
Mladost
Porodin
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Bačka
Despotovo
1 : 0
Neštin
Neštin
Vajska
Vajska
1 : 5
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Borac 46
Obrovac
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Krivanj
Selenča
3 : 2
Slavija
Pivnice
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
5 : 4
Polet (V)
Voluja
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Vihor
Maljurevac
2 : 2
Dizel
Bare
Sloga (D)
Drmno
0 : 3
Dunavac
Kisiljevo
Prijatelji
Čačak
2 : 2
Premeća
Premeća
Lugovi
Čačak
2 : 4
Morava (K)
Katrga
Kej
Čačak
1 : 0
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
2 : 1
Morava (M)
Mojsinje
BIP
Čačak
3 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Planinac
Vujetinci
5 : 1
Rakova
Rakova
Tisa B
Adorjan
1 : 0
Šampion
Orom
Orao
Poljanice
3 : 4
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
6 : 2
Proleter
Latković
Mladost
Latković
3 : 1
Vojvode
Mionica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 1
Paštrić
Paštrić
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 2
Botunje
Botunje
Azbest
Stragari
4 : 3
Kremenac
Rogojevac
Žeželj
Donja Sabanta
1 : 3
Hajduk
Jovanovac
Sloga
Lužnice
1 : 4
Šumarice 2008
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 2
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
5 : 2
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Bega
Novi Itebej
Obilić
Staro Selo
1 : 0
Polet
Trnovče
Karadjordje
Radovanje
2 : 1
Jasenica
Kruševo
Sečanica
Sečanica
4 : 2
Sloga 1948 (M)
Malča
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
0 : 3
Mramor 1927
Mramor
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Delijski Vis
Niš
3 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Čegar 2013 (K)
Kamenica
5 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Supovac
Supovac
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 1
BUSK
Beograd
Posavac
Boljevci
1 : 1
Obilić
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
2 : 3
Busije
Zemun
Šumadinac (B)
Bečmen
1 : 1
Borac (P)
Progar
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 2
Nepričava
Nepričava
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Savinac 1933
Visibaba
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 4
Sečica
Seča reka
Blagaja
Rupeljevo
8 : 3
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 4
Šumadija
Brdjani
Majdan
Majdan
3 : 0
Brezak
Pranjani
Jablanica
Jablanica
7 : 3
Ozremica
Beršići
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Čubra
Čubra
Malajnica
Malajnica
1 : 0
Ratar
Jasenica
Polet
Jabukovac
1 : 0
BSK 1934
Bukovče
Urovica
Urovica
4 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Srbovo
Srbovo
2 : 1
OFK Sikole
Sikole
Graničar
Aleksandrovac
0 : 3
Smedovac
Smedovac
OFK Mladost
Begaljica
7 : 0
Hajduk
Kamendol
Minel
Ripanj
2 : 3
Heroj Polet
Jajinci
Jerma
Sukovo
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 3
Pobeda
Držina
Provalija
Pirot
1 : 4
Temac
Temska
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
6 : 3
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
3 : 2
Đurđin
Đurđin
Bikovo
Bikovo
1 : 4
Solid
Subotica
Napredak
Korbovo
0 : 2
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
2 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 3
Crvena Jabuka
Ub
Stepanje
Stepanje
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Omladinac
Kalinovac
2 : 2
Polet
Takovo
Polet 1959
Nikoličevo
1 : 1
Timok
Trnavac
Lovac
Mali Izvor
3 : 4
Grlište
Grlište
Kosovo
Zvezdan
6 : 4
Nacional
Lukovo
Udarnik
Baničina
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Bašin
Bašin
1 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 1
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
3 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Prilike
Prilike
5 : 1
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
1 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Radnički
Turica
2 : 6
Bratstvo
Dljin
Moravac (Č)
Čečina
2 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Karađorđe
Vučić
3 : 1
Mladost MG
Saranovo
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Bare
Bare
BSK
Borač
1 : 1
Kusovac
Kusovac
Pobeda
Sepci
1 : 1
Sloga
Milatovac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Marjan
Knić
Grivac
Grivac
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 2
Jezava
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Kolarac
Kolari
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Podunavac
Udovice
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
Slemen
Milušinac
6 : 0
Omladinac
Blendija
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Jevremovac
Jevremovac
7 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 3
Radnički (K)
Koceljeva
Trešnjevka
Trbušac
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Cerić
Miokus
4 : 2
Sloga (K)
Krnić
Volujac
Volujac
1 : 2
Dobrava
Vukošić
Jadran
Sanad
1 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Radnički 1927
Vršac
0 : 2
Hajduk
Šušara
Jedinstvo (O)
Orešac
0 : 2
Vinogradar
Gudurica
Omladinac
Zagajica
3 : 5
Banat
Dupljaja
Vitorul
Straža
1 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
Zlatica
Zlatica
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
2 : 1
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
1 : 3
Mladost
Belo Blato
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
MSK
Mihajlovo
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (L)
Lučica
4 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 1
Dunavac
Petka
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 0
Stig 1955
Beranje
Verko
Suvo Selo
1 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
0 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 2
Krnule 09
Krnule
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Rankovac
Nakučani
Grušić
Šabac
5 : 1
Sinošević
Sinošević
Borac
Vizić
2 : 4
Budućnost
Parage
Slavija
Bođani
1 : 3
Jednota 1950
Gložan
Vreoci
Vreoci
5 : 0
Polet
Mirosaljci
Mladi borac
Županjac
1 : 3
Rudar
Zeoke
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Bistrica
Bistrica
Mladost
Gornja Mutnica
5 : 1
Radnik
Davidovac
Buljane
Buljane
3 : 3
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Heroj
Busilovac
2 : 4
Omladinac
Šaludovac
Sloboda
Krežbinac
5 : 2
Železničar
Klačevica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
2 : 1
Budućnost (L)
Lebina
Vlasina 2014
Donje Krajince
3 : 8
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Sremac
Dobrinci
6 : 0
Sremski vitezovi
Irig
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 3
Borac
Stejanovci
Polet
Nikinci
5 : 1
Vojvodina
Neradin
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 6
Car Uroš
Jazak
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Planinac
Rivica
1 : 3
Sloga
Voganj
Veternica 1926
Leskovac
1 : 5
Turekovac
Turekovac
Atletiko
Donja Jajina
0 : 5
BSK
Belanovce
Rudar 1973
Rudare
3 : 3
Real
Donja Jajina
DB Junajted
Donje Brezovice
5 : 1
Bratstvo
Krupanj
Graničar
Obrež
1 : 0
Šumar
Ogar
Kameni
Ašanja
1 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloven
Sibač
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Sremac
Deč
1 : 2
Mladost
Prhovo
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
Vitez
Subotište
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Borac (S)
Surduk
Borac (J)
Jarkovci
0 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Sloga
Maradik
Napredak
Šuljam
3 : 2
Borac (R)
Radenković
Mitros
Sremska Mitrovica
6 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
OFK Bosut
Bosut
2 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga (Č)
Čalma
6 : 0
Sremac
Jarak
Srem
Sremska Rača
3 : 1
Planinac
Ležimir
BSK
Bešenovo
4 : 0
Grgurevci
Grgurevci
OFK Bačinci
Bačinci
5 : 5
Jedinstvo
Ljuba
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 5
Omladinac (M)
Molovin
Sinđelić
Gibarac
2 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Jednota
Šid
2 : 1
Graničar
Jamena
Hajduk
Višnjićevo
1 : 2
Bratstvo
Sot
Napredak
Vašica
2 : 0
Borac
Ilinci
Sremac
Berkasovo
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
Paune
Paune
2 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Mladi radnik
Valjevo
2 : 3
Brđanac
Valjevo
Bujačić
Bujačić
2 : 2
Lukavac
Lukavac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 6
Rakac Stave
Stave
OFK Povlen
Brezovice
2 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
OFK Meljak
Meljak
3 : 0
Beljina
Beljina
Lisović
Lisović
0 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Musina reka
Musina reka
1 : 0
Žiča
Žiča
BSK 2014
Bukovica
0 : 4
Mladost
Vrdila
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Šantarovac
Šantarovac
0 : 1
OFK Borac
Lovci
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 3
Trnava
Trnava
Omladinac
Bunar
3 : 0
Kolonija
Jagodina
Sloboda
Šuljkovac
0 : 2
Partizan (M)
Majur
Borac
Ušće
2 : 2
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Krtinska
Krtinska
4 : 0
Posavina
Stubline
OFK Urovci
Urovci
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
1 : 5
Jedinstvo
Dren
Poljane
Poljane
4 : 3
Vukićevica
Vukićevica
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
Polet
Grabovac
Vrbica
Aranđelovac
2 : 4
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gorski car
Garaši
4 : 1
Brezovac
Brezovac
Prvi srpski ustanak II
Orašac
0 : 2
Venčani
Venčani
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Jelav
Jelav
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Rudar
Brasina
Resava
Bukovac
0 : 4
Beljanica
Strmosten
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 2
Zelenika
Vitance
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Stragari
Stragari (Trstenik)
5 : 1
Mladost
Mala Drenova
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 0
Vinogradar
Riljac
Omladinac
Ugljarevo
2 : 2
Morava
Medvedja
Borjak 2013
Okruglica
1 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Azbukovica
Crnča
5 : 1
Crnča
Crnča
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Bair
Bogatic
4 : 0
Šumice
Glusci
Banat
Ilandža
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Janošik
Janošik
2 : 2
Sloga
Margita
Sibnica
Sibnica
4 : 0
Sloga 2012
Popović
OFK Rogača
Rogača
0 : 1
OFK Slatina
Slatina
Mladost
Guberevac
05.10.2014
16:00
Ropočevo
Ropočevo
Mladost
Mala Ivanča
0 : 3
Drlupa
Drlupa
Karadjordje 2013
Viševac
2 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 8
Mladost (CK)
Crni kao
Šumadija
Sipić
1 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Baličevac 1974
Baličevac
6 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Belfast
Kovanluk
1 : 10
Mladost 1976
Biljeg
Rad 1974
Merošina
4 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
Borac
Azbresnica
5 : 0
Dobrič 1974
Brest
Jedinstvo
Oreovica
3 : 0
Proleter
Četereže
Napredak
Simićevo
7 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Udarnik
Sibnica
3 : 4
Budućnost
Kočetin
Sloga
Viteževo
2 : 6
BSK
Brzohode
Mladost
Krupaja
3 : 0
Borac
Vukovac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
1 : 3
Jasenovac
Krepoljin
OFK Homolje
Žagubica
1 : 1
Zvezda
Izvarica
Zadrugar
Osanica
5 : 0
Laznica
Laznica
Mlava
Ribare
8 : 2
Best
Sige
Parcane
Parcane
0 : 0
Borac
Gornji Katun
Čukarički
Mala Kruševica
2 : 3
Mladost
Toljevac
Pobeda
Lučina
5 : 0
OFK Orašje
Orašje
Sloga-TOP
Topolovnik
3 : 1
Ram
Ram
Srednjevo
Srednjevo
1 : 0
Graničar 2013
Zatonje
Pek
Kusiće
4 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Radnički
Požeženo
5 : 2
Carevac
Carevac
Desine
Desine
7 : 0
Kumane
Kumane
Meševo
Meševo
2 : 2
Konjuh
Konjuh
Kruševica
Kruševica
2 : 2
Pasjak
Pasjak
Mladost VPD
Kruševac
5 : 0
Srnje
Srnje
Polet (K)
Kobilje
1 : 5
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Modrica
Modrica
5 : 0
Drugari
Stanci
Grkljane
Grkljane
2 : 3
Bukovica
Bukovica
Kaona
Kaona
6 : 2
Neresnica
Neresnica
Sloga
Mustapić
2 : 1
Radenka
Radenka
Budućnost
Blaznava
3 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 2
Stig (C)
Crljenac
Radnik
Salakovac
1 : 3
Kobilje
Kobilje
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 1
Polet
Bikinje
Jedinstvo
Milorci
0 : 0
OFK Takovo
Takovo
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Kolubara
Liso Polje
Brgule
Brgule
1 : 4
Radnik
Ub
Vukona
Vukona
4 : 0
Strelac 001
Kožuar
Sloga
Vrhovine
0 : 7
Šarbane
Šarbane
Dokmir
Dokmir
6 : 4
Murgaš 2012
Murgaš
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Zvizdar
Zvizdar
1 : 1
Čučuge
Čučuge
Divostin
Kragujevac
6 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Polet
Sekurič
3 : 4
Beočić
Beočić
Mladi Gorani
Dupci
1 : 6
Mladost (R)
Raklja
Garevina
Garevina
5 : 2
Baštovan
Subotica
Borac
Amerić
3 : 2
Napredak (D)
Dubona
OFK Student
Mladenovac
2 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Šepšin
Šepšin
1 : 4
Markovac
Markovac
Napredak (M)
Međulužje
3 : 1
Omladinac
Rajkovac
Zabjelo
Podgorica
3 : 1
Kom
Podgorica
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
3 : 1
Dečić
Tuzi
Radnički
Berane
0 : 0
Ibar
Rožaje
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Arsenal
Tivat
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Drina
Zvornik
0 : 0
Sloboda
Tuzla
Zvijezda Gradačac
Gradačac
1 : 1
Vitez
Vitez
Borac
Banja Luka
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Velež
Mostar
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Mladost
Velika Obarska
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Čelik
Zenica
0 : 1
Olimpic
Sarajevo
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Jedinstvo
Brodac
Radnički
Karakaj
2 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Velež
Nevesinje
Gorica
Pučile
0 : 0
Famos
Vojkovići
Proleter
Dvorovi
6 : 3
Mladost (R)
Rogatica
Liješće
Liješće
2 : 1
Omarska
Omarska
Mladost
Donja Slatina
3 : 2
Laktaši
Laktaši
Jedinstvo
Žeravica
4 : 1
Mineral
Banja Vrućica
Sloga (T)
Trn
6 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
Dubrave
Dubrave
4 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
3 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
Posavina
Miloševac
2 : 1
Pridjel
Pridjel
Ozren
Paklenica
2 : 1
Rudanka
Rudanka
Skugrić
Skugrić
1 : 1
Vranjak
Vranjak
Naša krila
Kostajnica
1 : 1
Željezničar
Doboj
Trebava
Osječani
3 : 1
Hajduk
Batkuša
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
3 : 2
Polet 1926
Brod
Trnovica
Trnovica
0 : 1
Guber
Srebrenica
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
2 : 4
Jedinstvo (B)
Brčko
Birač
Derventa
1 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Majevica
Lopare
3 : 5
Lokanj
Lokanj
Šnjegotina
Šnjegotina
0 : 2
Čelinac
Čelinac
Vrbas
Banja Luka
1 : 0
Borac (ID)
Istočni Drvar
Željezničar
Banja Luka
4 : 0
Omladinac
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
2 : 1
Mladost
Zalužani
Gorica
Šipovo
8 : 3
Džaja
Banja Luka
Polet Krajišnik
Dragočaj
1 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 5
Sloboda
Vinska
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 2
Crkvina
Crkvina
Zadrugar
Sijekovac
1 : 4
Borac
Osinja
Rudar
Stanari
4 : 0
Sloga (J)
Jakeš
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 1
Sloga (DP)
Dugo Polje
Mladost (T)
Tišina
0 : 1
Ukrina
Čečava
Zvijezda
Kruškovo Polje
1 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 3
Kozara
Turjak
Mladost (B)
Bajinci
2 : 1
Biseri
Čatrnja
Borac (M)
Maglajani
0 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
Tamaris
Mrčajevci
0 : 2
Mladost (G)
Glamočani
Borac (Š)
Šibovska
1 : 1
Ratar
Stara Topola
Torpedo
Cerovljani
3 : 0
Milan
Kosjerovo
Srpski Soko
Čelopek
0 : 0
Tabanci
Tabanci
Branjevo
Branjevo
1 : 0
Polet
Kravica
Jasenica
Jasenica
1 : 1
Milići
Milići
BUK
Gornja Bukovica
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
Partizan
Donja Trnova
7 : 0
Drina Amajlije
Amajlije
Međaši
Međaši
3 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
Priboj
Priboj
6 : 2
Magnojević 01
Magnojević
Novo Doba
Čardačine
5 : 2
Balatun
Balatun
Polet
Čović Polje
1 : 0
Sloga
Srednja Slatina
Bosna
Pisari
4 : 2
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
Borac 1975
Osinja
2 : 3
27. Juli
Kalenderovci
Borac (K)
Kotorsko
1 : 1
Vučijak
Majevac
Željezničar
Pridjel Gornji
0 : 2
Zborište
Zborište
4. Juli
Pojezna
0 : 2
Zvijezda
Kakmuž
Borac (L)
Lužani
5 : 0
BSK
Bušletić
Hajduk
Kožuhe
3 : 0
Polet
Podnovlje
Mladost
Botajica
1 : 0
Omladinac
Modriča
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
1 : 1
Zadrugar
Tarevci
Sloga 73
Ždreban
4 : 2
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Radnički
Brodsko Polje
0 : 0
Partizan
Koprivna
Bosna 1977
Modrički Lug
1 : 0
Trebavac
Vranjak
13 Skojevki
Grbavci
1 : 4
Laminci
Laminci
Polet
Elezagići
0 : 0
Borac
Mašići
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
0 : 4
Stevan Dukić
Rogolji
Bratstvo (O)
Orahova
5 : 1
Vilusi
Vilusi
Romanovci
Romanovci
6 : 0
Omladinac
Brestovčina
Obradovac
Obradovac
0 : 3
Kalemi
Trebovljani
Rasavci
Rasavci
0 : 1
Partizan
Kostajnica
Kiseljak
Koprivna
1 : 3
Moštanica
Božići
Omladinac
Draksenić
3 : 0
Blatna
Blatna
Svodna
Svodna
3 : 1
Rudar
Blagaj
Vrbas
Prijebljezi
1 : 1
Crni vrh
Laktaši
Budućnost
Donji Galjipovci
0 : 4
Kladari
Gornji Kladari
Biseri
Lišnja
10 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Studenac
Kobaš
0 : 3
Bratstvo
Povelič
Mladost (L)
Lončari
0 : 3
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Grčica
Brčko
1 : 2
Sava 04
Brezovo Polje
Jugović
Brčko
2 : 1
Brezik
Brezik
Obilić
Krepšić
0 : 0
Gredice
Gredice
Krbeti
Krbeti
2 : 1
Omladinac
Potočari
Sveti Jovan
Brezik
1 : 6
Mladost (S)
Sandići
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 3
Mladost (T)
Trnjaci
Slijepčevići
Slijepčevići
4 : 1
Sloboda
Mrtvica
Čelik
Grbavica
0 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Jedinstvo
Koretasi
3 : 0
Stanovi
Stanovi
Borac
Razljevo
0 : 2
Zadrugar
Bukvik
Borac
Arapovac
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Sloga
Lukavica
7 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 1
Belica
Belica
Dražmirovac
Dražmirovac
5 : 0
Oniks
Lozovik
Crnovršanin
Donje Štiplje
1 : 4
Hajduk
Miloševo
Sloga Radnički
Zemun
0 : 5
Spartak
Subotica
Radnički 2013
Rudovci
0 : 4
Mačva
Šabac
Banjaluka
Banjaluka
3 : 0
Čelik
Zenica
SFK 2000
Sarajevo
5 : 0
Mladost
Nević Polje
Željezničar 2011
Sarajevo
2 : 2
Gradina
Srebrenik
Modriča
Modriča
1 : 1
Radnik Etno Selo
Bijeljina
Jerina
Smederevo
2 : 0
Karađorđe
Topola
Jagodina
Jagodina
1 : 1
BSK Borča
Borča
Spartak
Subotica
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
05.10.2014
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Timok
Zajecar
Moravac Orion
Mrštane
05.10.2014
Borac
Bivolje
Polet
LJubic
0 : 1
FAP
Priboj
Goc
Vrnjacka Banja
2 : 1
Mladost
Lucani
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sumadija
Kragujevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Policajac
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 3
Sinđelić
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Rudar (B)
Baljevac
1 : 4
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Osipaonica
Osipaonica
1 : 3
SASK
Saraorci
Borac
Ralja
5 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Vodice
Vodice
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Budućnost
Ratari
Šumadija
Azanja
1 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
Obilić
Zmajevo
Borac
Šajkaš
4 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost
Mladenovo
0 : 13
Mladost
Bački Petrovac
Mladost Radost
Srbobran
6 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Omladinac (O)
Opovo
7 : 1
Unirea
Uzdin
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Vojvodina
Crepaja
Omladinac
Seone
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Drina
Zvornik
2 : 0
Olimpic
Sarajevo
Mladost
Velika Obarska
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Borac
Banja Luka
4 : 2
Vitez
Vitez
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Zemun
Zemun
Spartak
Subotica
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Bane
Raška
Dinamo 1945
Pančevo
11 : 1
Sloga
Plandište
Šabac
Šabac
8 : 3
Radnički
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Savacium
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Basarac
Mišljenovac
1 : 11
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Borac
Žabari
Mladost
Velika Obarska
0 : 4
Radnik
Bijeljina
Borac
Banja Luka
2 : 0
Vitez
Vitez
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
1 : 0
Železnik Lasta
Železnik
Grafičar
Beograd
1 : 18
IMT
Beograd
Sloga
Leskovac
2 : 2
Radnički (N)
Niš
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Timok
Zaječar
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Napredak
Kruševac
Sloga
Ostojićevo
7 : 0
Tisa
Adorjan
Karaš (J)
Jasenovo
5 : 4
Vršac
Vršac
Ševac
Kusić
0 : 1
Polet
Izbište
Stenli
Glogonj
2 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Proleter (M)
Mramorak
3 : 1
Dolina
Padina
Radnički (K)
Kovin
7 : 1
Borac
Starčevo
Petar Urošev
Pančevo
4 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Mika Antić
Pančevo
2 : 3
BAK
Bela Crkva
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 8
Banat
Vršac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
SASK
Saraorci
Borac
Ralja
6 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Pobeda
Golobok
6 : 1
Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
5 : 0
Vodice
Vodice
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Budućnost
Ratari
Šumadija
Azanja
6 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Železničar
Kusadak
0 : 2
Morava
Velika Plana
Bane
Raška
3 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 1
Kiker
Kraljevo
Radnički
Valjevo
0 : 6
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Hajduk
Debrc
1 : 1
Borac
Vladimirci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
6 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Tutin
Tutin
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Granit
Jošanička Banja
Rudar (B)
Baljevac
2 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Granit
Jošanička Banja
2 : 3
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Lipolist
Lipolist
1 : 1
Jedinstvo
Štitar
Jevremovac
Jevremovac
0 : 2
POFK Savacium
Šabac
Zvižd
Kučevo
05.10.2014
10:00
Homoljac
Žagubica
MIP Majdan
Požarevac
0 : 6
Bambi
Požarevac
Vinča
Beograd
3 : 2
Sinđelić
Beograd
FSFV
Beograd
10 : 2
Trudbenik
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 0
Beograd 1929
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Trijumf
Kragujevac
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Tavankut
Tavankut
0 : 4
Subotica
Subotica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Sloboda
Čačak
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Kolasin
Zubin Potok
Trepča
Kosovska Mitrovica
6 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 3
Institut
Beograd
Luk
Voćnjak
4 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
8 : 2
Cer
Jadranska Lešnica

Košarka

Srem
Sremska Mitrovica
73 : 55
Morava
Vladičin Han
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
91 : 92
Pirot
Pirot

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 23
Zlatar
Nova Varoš
BSK Heba
Bujanovac
36 : 36
Knjaževac
Knjaževac
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
26 : 37
Vranje 1957
Vranje
Metalac
Futog
21 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
Proleter
Zrenjanin
31 : 22
Nova Pazova
Nova Pazova
Vladimirovac
Vladimirovac
21 : 27
Inđija
Inđija
Lokomotiva
Lapovo
29 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Arilje
Arilje
27 : 29
Mladost
Čačak
Potisje Pleteks
Ada
31 : 23
Kljajićevo
Kljajićevo
Kikinda
Kikinda
31 : 21
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Srem Sm
Sremska Mitrovica
27 : 34
Radnički 1958
Šid
Sivac 69
Sivac
34 : 36
Jabuka
Jabuka
Čonoplja 1947
Čonoplja
20 : 23
Prigrevica
Prigrevica
Dalmatinac
Riđica
30 : 28
Borac
Bački Gračac
Bijeljina
Bijeljina
21 : 27
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Drina
Zvornik
44 : 20
Hercegovac
Bileća
Naisa
Niš
30 : 27
Junior
Beograd
Radnički KG
Kragujevac
34 : 15
Radnički (S)
Svilajnac
Bor RTB
Bor
32 : 22
Topličanin
Prokuplje

Vaterpolo

Partizan Raiffeisen
Beograd
4 : 8
Radnički Kon Tiki
Kragujevac

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 3
Vranje
Vranje
Kaskada
Gračanica
3 : 3
Brotnjo
Čitluk
Seljak
Livno
4 : 3
Sokrates
Banja Luka

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
34 : 10
Partizan
Beograd
Bijeli Zečevi
Banja Luka
18 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Morava Gepardi
Leskovac
18 : 0
Niš
Niš