XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 791 utakmica za dan
Nedelja, 21 Septembar 2014

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Partizan
Beograd
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Polet
Ljubić
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Dolina
Padina
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Turbina
Vreoci
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
1 : 4
IM Rakovica
Rakovica
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
2 : 2
Sloboda
Čačak
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Polet
Trbušani
RSK
Rabrovo
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Napredak
Markovac
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Sloboda
Lipe
3 : 1
Borac
Žabari
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Obilić
Živica
1 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Župa
Aleksandrovac
5 : 1
Levač
Rekovac
Rembas
Resavica
1 : 0
Juhor
Obrež
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Trajal
Kruševac
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 1
BSK Bogovina
Bogovina
Brodoremont
Kladovo
0 : 2
Svrljig
Svrljig
Pukovac
Pukovac
5 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Ropotovo
Ropotovo
2 : 5
Mladost
Medoševac
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Sloga
Leskovac
Budućnost
Gložan
3 : 0
Hajduk
Beška
Index
Novi Sad
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac
Novi Sad
0 : 3
ŽSK
Žabalj
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Subotica
Subotica
OFK Odžaci
Odžaci
7 : 0
Mladost (T)
Turija
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Polet
Sivac
Tisa
Adorjan
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Jadran
Feketić
6 : 1
Borac
Bački Gračac
Borac (Starčevo)
Starčevo
4 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Borac (Sakule)
Sakule
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Grafičar
Beograd
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Boleč
Grocka
2 : 3
Vrčin
Vrčin
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Polet
Ratina
Radnik
Ušće
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
Borac
Vraneši
3 : 0
Lazac
Lazac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 2
Budućnost
Konarevo
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Radnički
Kovači
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 4
Arsenal
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 3
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
4 : 3
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
7 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 2
Borac
Drenovac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 4
Prvi partizan
Užice
Polet
Rasna
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
Čajetina
Gostilje
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Perućac
Perućac
3 : 2
GP Zlatibor
Užice
Budućnost
Arilje
4 : 2
Jasen
Brodarevo
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Crnokosa
Kosjerić
4 : 2
Železničar
Požega
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Mladost
Dračić
Joševa
Joševa
0 : 1
Tulari
Tulari
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
OFK Divci
Divci
2 : 0
Kolubara
Jabučje
Antimon
Zajača
1 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (V)
Vladimirci
3 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 6
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Provo
Provo
1 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 2
Lipolist
Lipolist
Vinča
Vinča
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Borac
Pajsijević
Junkovac
Junkovac
2 : 1
BSK
Belosavci
Partizan (D)
Darosava
4 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Šatornja
Šatornja
Integral
Batuša
3 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 3
Šapine
Šapine
Makce
Makce
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Krilaš
Ćovdin
5 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Železničar (K)
Kusadak
1 : 3
Šumadija
Azanja
Budućnost (R)
Ratari
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Pobeda
Golobok
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Sloga (M)
Miloševac
2 : 2
7. Juli
Vodanj
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Proleter
Vranovo
4 : 0
Vodice
Vodice
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
Sloga (V)
Voljavče
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (D)
Dublje
3 : 4
Budućnost
Miliva
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 3
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Mladost (J)
Jovac
Morava
Ribare
3 : 1
BSK
Buljane
Jastrebac
Blace
5 : 0
Omladinac
Podina
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 1
Dobrič
Pejkovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Omladinac
Pojate
5 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Bošnjane
Bošnjane
5 : 2
Trudbenik
Stalać
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Gradina
Pejovac
0 : 2
13. April
Lomnica
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Mladost
Makrešane
Šanac
Šanac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Naupare
Naupare
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Mladost Radost
Srbobran
4 : 2
Maglić
Bački Maglić
Hajduk
Čurug
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 3
Borac
Šajkaš
Mladost
Bački Petrovac
1 : 2
Tvrdjava
Bač
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 4
Obilić
Zmajevo
Titel
Titel
8 : 1
Kulpin
Kulpin
Susek
Susek
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
TSK
Temerin
2 : 0
Proleter
Banoštor
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Veternik
Veternik
Radnički
Irig
1 : 2
Napredak
Popinci
Sremac Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Jadran
Golubinci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
7 : 0
PSK Putinci
Putinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 2
Sloven
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Kula
Kula
0 : 3
Sloga
Čonoplja
Graničar (G)
Gakovo
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Graničar (R)
Riđica
BSK
Bački Brestovac
6 : 0
Stanišić
Stanišić
Lipar
Lipar
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Kordun
Kljajićevo
6 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk
Stapar
2 : 1
Mladost
Kruščić
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
7 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Izbište
0 : 1
Slavija
Kovačica
Zadrugar
Lazarevo
5 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Napredak
Čestereg
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
0 : 0
ŽAK
Kikinda
Resnik
Resnik
3 : 3
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
BSK 1925
Batajnica
1 : 0
Milutinac
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
4 : 0
Policajac
Beograd
13. maj
Zemun
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Banja (VB)
Višnjička banja
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
0 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Vranić
Vranić
0 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Rušanj
Rušanj
0 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Prva Iskra
Barič
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija (Š)
Šopić
3 : 0
Napredak (M)
Medoševac
Torlak
Beograd
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Podunavac (R)
Ritopek
Heroj 1925
Jajinci
2 : 1
Pinosava
Pinosava
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Kovačevac
Kovačevac
3 : 1
OFK Leštane
Leštane
Orljane
Orljane
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Naisus
Rožina
Mladost (B)
Batušinac
4 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Borac (T)
Trnjane
0 : 3
Malošište
Malošište
Morava
Žitkovac
0 : 0
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
Umac
Miroševce
4 : 3
Progres
Ladovica
Mladost
Vinarce
0 : 2
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Radnički
Pertate
4 : 3
Železničar
Brestovac
Sloga
Lipovica
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Brza
Brza
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Vučje
Vučje
Padež
Petrovac
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
4 : 0
Željuša
Željuša
Borac
Barje Čiflik
4 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Jedinstvo
Pirot
9 : 1
Dragoš
Pirot
Deli Jovan
Sikole
1 : 1
Zlot
Zlot
Slatina (B)
Bor
10 : 0
Blizna
Blizna
Sloga
Kobišnica
2 : 3
Branik
Štubik
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Krivelj
Krivelj
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 1
Radnički
Klokočevac
Budućnost (P)
Popovac
5 : 2
OFK Niš
Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Morava
Krušce
3 : 1
Palilulac
Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
7 : 1
Mladost
Lalinac
Vrtište
Vrtište
3 : 3
Radnički 1936
Trupale
Crvena zastava
Hum
5 : 0
Rudar
Jelašnica
Osnić
Osnić
1 : 5
Radnički
Lubnica
Polet
Jablanica
1 : 0
ŠSK
Štipina
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 3
Midžor
Kalna
Mladost
Sumrakovac
2 : 5
Rgotina
Rgotina
Borac
Vražogrnac
4 : 3
Vratarnica
Vratarnica
Trebič
Sokobanja
7 : 0
Sloga
Minićevo
Omladinac
Grezna
1 : 0
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Trešnjevka
Lopardince
0 : 5
OFK Alakince
Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Vihor
Žbevac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Ševac
Kusić
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 5
Borac (P)
Pločica
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Proleter
Mramorak
Kolonija
Kovin
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Strela
Ivanovo
8 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Omladinac (O)
Opovo
4 : 2
Polet
Idvor
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Pobeda
Samoš
Crni Vrh
Deonica
2 : 3
Vinorača
Vinorača
Mladost
Gložane
6 : 2
Zenit
Oparić
Kupinovac
Kupinovac
0 : 3
Morava
Kočino Selo
Blagotin
Belušić
1 : 7
Partizan
Glogovac
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Ursule
Ursule
Juhor
Glavinci
1 : 0
Kolare
Kolare
Istok 63
Plana
2 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Mladost (S)
Sikirica
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
Šumadija
Trešnjevica
5 : 2
Radnički
Tekija
Rudar (S)
Stenjevac
2 : 1
Hajduk
Čepure
Napredak
Žarkovac
2 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 2
Noćaj
Noćaj
Borac (M)
Martinci
0 : 3
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Borac (K)
Klenak
Graničar (G)
Grabovci
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Šikara
Sombor
4 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Omladinac
Botoš
2 : 4
Rusanda
Melenci
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Potisje
Knićanin
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
1 : 1
Naftagas
Boka
OFK Klek
Klek
4 : 3
ASK
Aradac
Banat
Čenta
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
0 : 1
Borac
Zrenjanin
Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Napredak
Gračac
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Partizan
Vrba
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
3 : 2
Morava (S)
Sirča
Real
Podunavci
4 : 1
Budućnost
Samaila
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 0
Bačka
Đurđevo
Mladost
Radičević
2 : 4
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Lok
0 : 1
Obilić
Vilovo
Miletić
Mošorin
1 : 0
Iskra
Kucura
Hajduk
Gardinovci
4 : 1
Napredak
Nadalj
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost (B)
Batulovce
0 : 6
Moravac
Guberevac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Polet
Stajkovce
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
Morava (G)
Gložane
Budućnost
Zminjak
2 : 1
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloga
Duvanište
3 : 1
Partizan
Drenovac
Radnik
Glogovac
2 : 0
Majur
Majur
Proleter
Šabac
2 : 0
Budućnost
Pocerski Dobrić
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
0 : 0
Stolice
Krupanj
7. Juli
Bela Crkva
8 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Cerova
Cerova
0 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga (S)
Straža
5 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Borac
Kozjak
Sloga
Lozna
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Ratajac
Donje Rataje
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Varvarin
Varvarin
Župski biseri
Lacisled
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
14. Oktobar
Izbenica
1 : 4
Polet 57
Milutovac
Borac
Rakovac
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Begeč
0 : 1
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Centar
Novi Sad
Sremac Beomal
Čerević
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Pobeda 1976
Jakovlje
5 : 5
Kraljevo
Selo Kraljevo
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Polet (R)
Radevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
OFK Draževac
Draževac
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Tempo
Mozgovo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Liplje
Liplje
Ribnikar
Pecka
4 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
6 : 3
Gradac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Polet
Popučke
4 : 1
Borac
Rajković
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Komanice
Komanice
Žabare
Žabare
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Maskar
Maskar
0 : 3
B 2000
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
1 : 2
Misača
Misača
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Plaskovac
Plaskovac
2 : 3
Sloga
Zagorica
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Rudar
Stamnica
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Napredak 1927
Toponica
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
Radnički
Knežica
6 : 1
Omladinac (B)
Busur
Budućnost
Vezičevo
4 : 0
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Porodin
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Mladost
Mali Bač
2 : 4
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Bačka
Despotovo
2 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Vajska
Vajska
3 : 4
Slavija
Pivnice
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Krivanj
Selenča
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Borac (K)
Klenovnik
1 : 3
Dizel
Bare
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Vihor
Maljurevac
3 : 1
Kurjače
Kurjače
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Strelac
Miokovci
0 : 5
Morava (K)
Katrga
Prijatelji
Čačak
1 : 6
Budućnost
Stančići
Lugovi
Čačak
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
4 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Vujan
Prislonica
4 : 1
Rakova
Rakova
BIP
Čačak
3 : 0
Planinac
Vujetinci
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 1
Tisa B
Adorjan
Tolić
Tolić
2 : 2
Toplica
Donja Toplica
Popadić
Popadić
14 : 0
Proleter
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
6 : 2
Paštrić
Paštrić
Mladost
Latković
11 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 4
Stari drugari
Kadina Luka
Srbija
Ilićevo
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 4
Zastava
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 0
Šumadija 1934
Drača
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Sloga
Lužnice
Kutlovo
Kutlovo
6 : 1
Žeželj
Donja Sabanta
21. oktobar
Kragujevac
3 : 2
Azbest
Stragari
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 0
Botunje
Botunje
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Kremenac
Rogojevac
Proleter
Međa
2 : 6
Roham
Nova Crnja
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 4
Bega
Novi Itebej
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 0
Olimpija
Torda
Obilić
Staro Selo
1 : 5
Omladinac
Rakinac
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
Karadjordje
Radovanje
Mramor 1927
Mramor
3 : 0
Sloga 1948 (M)
Malča
Sečanica
Sečanica
2 : 4
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
3 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 5
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Delijski Vis
Niš
1 : 5
Morava 1949
Čokot
Čegar 2013 (K)
Kamenica
4 : 1
Supovac
Supovac
Šumadinac (B)
Bečmen
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Borac (P)
Progar
4 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Busije
Zemun
3 : 3
Posavac
Boljevci
Obilić
Beograd
2 : 0
BUSK
Beograd
Glumač
Glumač
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
6 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
0 : 4
Ježevica
Ježevica
Sečica
Seča reka
6 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Savinac 1933
Visibaba
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 5
Bakionica
Bakionica
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Šumadija
Brdjani
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 5
Ozremica
Beršići
Majdan
Majdan
2 : 1
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica
4 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Samarinovac
Samarinovac
1 : 3
Srbovo
Srbovo
Graničar
Aleksandrovac
0 : 6
Urovica
Urovica
Smedovac
Smedovac
0 : 0
Polet
Jabukovac
OFK Sikole
Sikole
0 : 1
Malajnica
Malajnica
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 5
Miloševo
Miloševo
BSK 1934
Bukovče
2 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Ratar
Jasenica
1 : 2
Čubra
Čubra
Partizan
Kaluđerica
3 : 5
Minel
Ripanj
Hajduk
Kamendol
0 : 2
Avalski venac
Ripanj
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 3
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 0
Provalija
Pirot
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Đurđin
Đurđin
Lokomotiva
Subotica
3 : 5
Solid
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
4 : 1
Bikovo
Bikovo
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Polet
Donji Lajkovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Proleter
Bajevac
Stepanje
Stepanje
0 : 3
Omladinac
Kalinovac
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 0
Nacional
Lukovo
Lovac
Mali Izvor
2 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Udarnik
Baničina
0 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Bašin
Bašin
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 0
Gradina
Rti
Gorušica
Viča
2 : 0
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Jelica
Goračići
0 : 3
Radnički
Turica
Pobeda
Rusna
1 : 1
Mekiš
Mekiš
Karađorđe
Vučić
3 : 2
Bare
Bare
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Kusovac
Kusovac
Mladost (R)
Rašković
6 : 0
Kotlenik
Guncati
BSK
Borač
2 : 2
Sloga
Milatovac
Pobeda
Sepci
5 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Grivac
Grivac
Borac 1932
Ralja
4 : 2
Vučak
Vučak
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Drugovac
Drugovac
Njegoš B
Lovćenac
3 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
Galeb
Cerovac
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
7 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Jevremovac
Jevremovac
3 : 3
Radnički (K)
Koceljeva
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Sloga Trgošped
Mehovine
2 : 1
Sloga (K)
Krnić
Trešnjevka
Trbušac
3 : 4
Dobrava
Vukošić
Cerić
Miokus
2 : 0
Volujac
Volujac
Tisa
Padej
1 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
2 : 2
Hajduk
Podlokanj
Graničar
Đala
3 : 0
Tromedja
Majdan
Zlatica
Zlatica
1 : 1
Proleter
Neuzina
Jedinstvo
Ečka
3 : 1
Mladost
Belo Blato
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
MSK
Mihajlovo
Sloga
Jarkovac
5 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Sopot
Požarevac
5 : 3
Napredak 1947
Batovac
Dunav
Ostrovo
2 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Verko
Suvo Selo
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
8 : 2
Sloga (R)
Ridjake
Hajduk
Debrc
2 : 3
Polet
Jalovik
Sloga 1949
Matijevac
6 : 1
Krnule 09
Krnule
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 1
Mladost (S)
Slatina
Šipurske livade
Šabac
1 : 1
OFK Varna
Varna
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Budućnost
Parage
Vreoci
Vreoci
3 : 1
Sloboda
Stubica
Mladi borac
Županjac
3 : 3
BSK
Brajkovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Budućnost (L)
Lebina
5 : 0
Heroj
Busilovac
Železničar
Klačevica
1 : 2
ISK Izvor
Izvor
Popovac
Popovac
1 : 0
Buljane
Buljane
Omladinac
Šaludovac
2 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Jašunja
Jašunja
4 : 2
Badince
Badince
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 2
Sremski vitezovi
Irig
Sremac
Dobrinci
4 : 4
Borac
Stejanovci
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 4
Car Uroš
Jazak
Polet
Nikinci
4 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Sloga
Voganj
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Planinac
Rivica
Veternica 1926
Leskovac
0 : 7
Real
Donja Jajina
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Rudar 1973
Rudare
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Graničar
Obrež
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Šumar
Ogar
1 : 4
Lovac
Karlovčić
Kameni
Ašanja
2 : 3
Mladost
Prhovo
Sloven
Sibač
5 : 0
Vitez
Subotište
Sremac
Deč
6 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Dunav
Novi Slankamen
0 : 3
Sloga
Maradik
Borac (J)
Jarkovci
2 : 5
Krušedol
Krušedol
Sloboda
Šašinci
10 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
Napredak
Šuljam
2 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sremac
Jarak
OFK Bosut
Bosut
3 : 4
Planinac
Ležimir
Sloga (Č)
Čalma
3 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Srem
Sremska Rača
4 : 0
BSK
Bešenovo
OFK Bačinci
Bačinci
4 : 2
Omladinac (M)
Molovin
Jedinstvo
Ljuba
0 : 5
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 4
Graničar
Jamena
Sinđelić
Gibarac
3 : 0
Bratstvo
Sot
Jednota
Šid
2 : 0
Borac
Ilinci
Hajduk
Višnjićevo
4 : 0
OFK Bingula
Bingula
Napredak
Vašica
2 : 0
Sremac
Berkasovo
Paune
Paune
6 : 2
Brđanac
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Rakac Stave
Stave
Bujačić
Bujačić
0 : 7
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
OFK Povlen
Brezovice
5 : 3
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
4 : 1
Kotešica
Kotešica
Mladost (L)
Leskovac
1 : 4
Brana Paunović
Rašanac
BSK
Bošnjak
6 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Lisović
Lisović
0 : 2
Barajevo
Barajevo
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
OFK Meljak
Meljak
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Omladinac
Drakčići
Musina reka
Musina reka
2 : 3
Mladost
Vrdila
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
Borac
Adrani
5 : 1
Mladost 1981
Štulac
Morava (R)
Rajkinac
2 : 5
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
4 : 2
Trnava
Trnava
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Partizan (M)
Majur
Omladinac
Bunar
2 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Zvezda
Konatice
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Polet
Grabovac
7 : 2
Poljane
Poljane
Vukićevica
Vukićevica
7 : 2
Trstenica
Trstenica
Jedinstvo
Dren
3 : 2
OFK Urovci
Urovci
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Krtinska
Krtinska
Duboko
Mala Moštanica
3 : 3
Borac
Ušće
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gorski car
Garaši
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Prvi srpski ustanak II
Orašac
2 : 3
Tulež
Tulež
Jelav
Jelav
2 : 3
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 8
Vidojevica
Lešnica
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Luk
Voćnjak
Resava
Bukovac
3 : 3
Mladi radnik
Grabovica
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 4
Rudar
Senjski Rudnik
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 2
Morava
Medvedja
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 8
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac
Ugljarevo
2 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Azbukovica
Crnča
6 : 1
Mladost
Uzovnica
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 3
Omladinac
Bogatic
Bair
Bogatic
3 : 3
Mladost (O)
Očage
Sibnica
Sibnica
2 : 1
Rudar 2012
Babe
Vis
Parcani
4 : 3
OFK Slatina
Slatina
Stojnik
Stojnik
1 : 4
Ropočevo
Ropočevo
OFK Rogača
Rogača
1 : 3
Drlupa
Drlupa
Karadjordje 2013
Viševac
1 : 3
Feniks
Rača
Napredak
Malo Krčmare
1 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 0
Šumadija
Sipić
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 0
Sloga 1980
Jovanovac
Rad 1974
Merošina
3 : 1
Borac
Azbresnica
Napredak
Simićevo
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 0
BSK
Brzohode
Sloga
Viteževo
2 : 2
Budućnost
Kočetin
Udarnik
Sibnica
13 : 0
Proleter
Četereže
OFK Selište
Selište
1 : 6
Jasenovac
Krepoljin
Mladost
Krupaja
3 : 3
Zvezda
Izvarica
OFK Homolje
Žagubica
3 : 1
Best
Sige
Zadrugar
Osanica
1 : 1
Mlava
Ribare
Borac
Gornji Katun
5 : 2
Gradac
Pločnik
Parcane
Parcane
4 : 0
OFK Orašje
Orašje
Čukarički
Mala Kruševica
1 : 5
Pobeda
Lučina
Pečanica
Pečanica
3 : 2
Graničar 2013
Zatonje
Sloga-TOP
Topolovnik
6 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Srednjevo
Srednjevo
2 : 2
Carevac
Carevac
Pek
Kusiće
1 : 4
Kumane
Kumane
Radnički
Požeženo
1 : 2
Desine
Desine
Meševo
Meševo
3 : 1
Pasjak
Pasjak
Konjuh
Konjuh
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Kruševica
Kruševica
4 : 2
Srnje
Srnje
Čarapan
Kruševac
3 : 2
Padež
Padež
Mladost VPD
Kruševac
3 : 0
Vratare
Vratare
Štitari
Štitari
2 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Polet (K)
Kobilje
4 : 1
Drugari
Stanci
Modrica
Modrica
2 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Grkljane
Grkljane
0 : 0
Vitanovac 08
Vitanovac
Sloga
Mustapić
6 : 2
Neresnica
Neresnica
Kaona
Kaona
2 : 1
Radenka
Radenka
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 0
OFK Jarmenovci
Jarmenovci
Sloga
Veliko Selo
1 : 4
Kobilje
Kobilje
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 3
Radnik
Salakovac
OFK Vinci
Vinci
2 : 2
Polet
Bikinje
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 3
Usije
Usije
Dobra
Dobra
1 : 0
Barič
Barič
Sloga
Lončanik
2 : 1
Kolubara
Liso Polje
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Radnik
Ub
Vrelo
Vrelo
2 : 0
Strelac 001
Kožuar
Brgule
Brgule
2 : 1
Vukona
Vukona
Sloga
Vrhovine
2 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Šarbane
Šarbane
3 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Dokmir
Dokmir
2 : 4
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
6 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Goša
Vukmanovac
3 : 2
Šumadija
Prevešt
Mladost (G)
Garevina
3 : 0
Baštovan
Subotica
Mladi Gorani
Dupci
2 : 4
Garevina
Garevina
Sloga
Granice
1 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
1 : 4
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Student
Mladenovac
1 : 1
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Napredak (M)
Međulužje
Berane
Berane
0 : 4
Rudar
Pljevlja
Lovćen
Cetinje
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
3 : 1
Zeta
Golubovci
Mornar
Bar
1 : 3
Mogren
Budva
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
1 : 1
Kom
Podgorica
Zabjelo
Podgorica
3 : 0
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
3 : 1
Arsenal
Tivat
Bratstvo
Cijevna
2 : 3
Iskra
Danilovgrad
Borac
Banja Luka
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 3
Kozara
Gradiška
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
5 : 2
Sloga Junajted
Bijeljina
Jedinstvo
Brodac
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
Radnički
Karakaj
2 : 2
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Ilićka 01
Brčko
5 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Gorica
Pučile
2 : 2
Proleter
Dvorovi
Liješće
Liješće
0 : 3
Laktaši
Laktaši
Omarska
Omarska
3 : 0
Sloga
Doboj
Mladost
Donja Slatina
1 : 2
Borac (KD)
Kozarska Dubica
Jedinstvo
Žeravica
1 : 1
Borac (Š)
Šamac
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Ravan
Međeđa
Dubrave
Dubrave
3 : 0
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
4 : 2
Pridjel
Pridjel
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 1
Rudanka
Rudanka
Posavina
Miloševac
2 : 0
Vranjak
Vranjak
Ozren
Paklenica
1 : 2
Željezničar
Doboj
Skugrić
Skugrić
4 : 1
Hajduk
Batkuša
Naša krila
Kostajnica
2 : 1
Polet 1926
Brod
Jardan
Jardan
1 : 4
Jedinstvo (B)
Brčko
Trnovica
Trnovica
0 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
4 : 0
Šekovići
Šekovići
Birač
Derventa
2 : 4
Lokanj
Lokanj
Srpska Varoš
Brčko
3 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
Majevica
Lopare
3 : 2
Podrinje
Tršić
Rudar
Miljevina
2 : 1
Hercegovac
Bileća
Željeznica
Trnovo
2 : 3
Romanija
Pale
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Borac (ID)
Istočni Drvar
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
Vrbas
Banja Luka
4 : 2
Mladost
Zalužani
Željezničar
Banja Luka
5 : 0
Džaja
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
3 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Gorica
Šipovo
2 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 5
Crkvina
Crkvina
Sloboda
Vinska
0 : 2
Borac
Osinja
Mladost (D)
Dobrinja
4 : 3
Sloga (J)
Jakeš
Zadrugar
Sijekovac
0 : 2
Sloga (DP)
Dugo Polje
Rudar
Stanari
0 : 0
Ukrina
Čečava
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 3
Bratstvo
Donja Dubica
Mladost (T)
Tišina
0 : 1
Zvijezda
Kruškovo Polje
Sloboda
Donji Podgradci
3 : 4
Biseri
Čatrnja
Kozara
Turjak
2 : 6
Mladi Krajišnik
Kukulje
Mladost (B)
Bajinci
1 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Borac (M)
Maglajani
1 : 0
Mladost (G)
Glamočani
Tamaris
Mrčajevci
4 : 0
Milan
Kosjerovo
Borac (Š)
Šibovska
0 : 0
Torpedo
Cerovljani
Jadar
Kasaba
1 : 2
Budućnost (P)
Pilica
Srpski Soko
Čelopek
2 : 2
Polet
Kravica
Budućnost (S)
Skelani
4 : 1
Milići
Milići
Branjevo
Branjevo
3 : 1
Jasenica
Jasenica
Mrakovica
Kozaruša
3 : 2
Željezničar
Ravnice
Brzi
Busnovi
1 : 1
Gomjenica
Prijedor
Sloga
Rakelići
2 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
Kozara
Donji Orlovci
1 : 2
Berek 1975
Prijedor
Radnik Urije
Prijedor
1 : 2
Slaven
Dobrljin
Bratstvo
Kozarac
3 : 1
Knežopoljac
Knežica
BUK
Gornja Bukovica
4 : 4
Drina Amajlije
Amajlije
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 1
BSK Ledinci
Batković
Partizan
Donja Trnova
2 : 0
Semberija
Popovi
Međaši
Međaši
3 : 0
Balatun
Balatun
Priboj
Priboj
2 : 0
Novo Doba
Čardačine
Jedinstvo (C)
Crkvina
3 : 2
Sloga
Srednja Slatina
Polet
Čović Polje
2 : 2
Bosna
Pisari
Borac 1975
Osinja
3 : 2
Vučijak
Majevac
27. Juli
Kalenderovci
1 : 0
Zborište
Zborište
Borac (K)
Kotorsko
2 : 1
Zvijezda
Kakmuž
Željezničar
Pridjel Gornji
4 : 0
BSK
Bušletić
4. Juli
Pojezna
1 : 4
Polet
Podnovlje
Borac (L)
Lužani
2 : 3
Hajduk
Kožuhe
Mladost
Botajica
7 : 0
Zadrugar
Tarevci
Omladinac
Modriča
2 : 1
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
2 : 2
Partizan
Koprivna
Sloga 73
Ždreban
0 : 1
Trebavac
Vranjak
Radnički
Brodsko Polje
1 : 3
Bosna 1977
Modrički Lug
13 Skojevki
Grbavci
1 : 1
Borac
Mašići
Laminci
Laminci
1 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
Polet
Elezagići
5 : 2
Vilusi
Vilusi
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
2 : 0
Omladinac
Brestovčina
Romanovci
Romanovci
2 : 1
Kalemi
Trebovljani
Bratstvo (K)
Kozinci
5 : 0
Obradovac
Obradovac
Rasavci
Rasavci
0 : 3
Podgrmeč
Oštra Luka
Partizan
Kostajnica
11 : 1
Moštanica
Božići
Kiseljak
Koprivna
3 : 3
Rudar
Blagaj
Omladinac
Draksenić
3 : 1
Svodna
Svodna
Kladari
Gornji Kladari
11 : 0
Crni vrh
Laktaši
Vrbas
Prijebljezi
3 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 2
Bratstvo
Povelič
Biseri
Lišnja
4 : 2
Studenac
Kobaš
Sava 04
Brezovo Polje
1 : 3
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Mladost (L)
Lončari
2 : 6
Brezik
Brezik
Grčica
Brčko
1 : 4
Gredice
Gredice
Jugović
Brčko
2 : 1
Omladinac
Potočari
Obilić
Krepšić
0 : 0
Mladost (S)
Sandići
Krbeti
Krbeti
1 : 4
Mladost (T)
Trnjaci
Sveti Jovan
Brezik
3 : 1
Mladost 2003
Popovo Polje
Budućnost Red Star
Vucilovac
0 : 6
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Slijepčevići
Slijepčevići
3 : 0
Stanovi
Stanovi
Čelik
Grbavica
1 : 0
Zadrugar
Bukvik
Jedinstvo
Koretasi
3 : 0
Borac
Razljevo
Šumadinac
Kruševica
3 : 4
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Borac
Arapovac
1 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Belica
Belica
5 : 2
Mladost
Bukovče
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 4
Hajduk
Miloševo
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 2
Crnovršanin
Donje Štiplje
Sloga Radnički
Zemun
0 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
9 : 0
Trijumf
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 5
Napredak
Kruševac
Banjaluka
Banjaluka
6 : 0
Gradina
Srebrenik
Jerina
Smederevo
3 : 0
Užice
Užice
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
1 : 3
Rad
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
5 : 3
Borac
Čačak
Radnički (S)
Svilajnac
21.09.2014
Timok
Zajecar
Sloboda
Uzice
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Polet
LJubic
3 : 1
Javor
Ivanjica
Goc
Vrnjacka Banja
0 : 2
Sumadija
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Sloboda
Cacak
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
PKB
Padinska skela
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Brodarac 2
Beograd
Bane
Raška
7 : 0
Rudar (B)
Baljevac
Bane
Raška
3 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Sloga
Lugavčina
1 : 2
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
1 : 5
Mladi radnik
Radinac
Pobeda
Golobok
3 : 0
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
3 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Šumadija
Azanja
0 : 4
Železničar
Kusadak
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Hajduk
Čurug
3 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 4
Borac
Šajkaš
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Tvrđava
Bač
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 6
Obilić
Zmajevo
Titel
Titel
2 : 1
Kulpin
Kulpin
Radnički (B)
Baranda
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
2 : 0
Loznica
Loznica
Drina
Zvornik
0 : 1
Čelik
Zenica
Travnik
Travnik
1 : 0
Olimpic
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zvijezda Gradačac
Gradačac
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Vitez
Vitez
Budućnost
Podgorica
4 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
4 : 1
Mornar
Bar
Mogren
Budva
1 : 3
Grbalj
Radanovići
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Zemun
Zemun
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Spartak
Subotica
2 : 3
Rad
Beograd
Sloga
Leskovac
0 : 4
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Kikinda
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Šabac
Šabac
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Borac
Žabari
1 : 5
Zvižd
Kučevo
Basarac
Mišljenovac
0 : 8
VGSK
Veliko Gradište
Drina
Zvornik
0 : 1
Čelik
Zenica
Travnik
Travnik
2 : 0
Olimpic
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Velež
Mostar
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Zvijezda Gradačac
Gradačac
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
7 : 2
Vitez
Vitez
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Real
Niš
Kruševac
Kruševac
3 : 0
Bor
Bor
Sloga
Leskovac
2 : 4
Jagodina
Jagodina
Red Star
Niš
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
0 : 3
Napredak
Kruševac
AFK
Ada
0 : 3
Potisje
Kanjiža
Sloga
Ostojićevo
6 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Vršac
Vršac
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Ševac
Kusić
1 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 4
Sloga
Plandište
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 1
Radnički 1927
Vršac
Vojvodina
Crepaja
1 : 8
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Idvor
0 : 19
Dolina
Padina
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Petar Urošev
Pančevo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mika Antić
Pančevo
3 : 1
Vršac United
Vršac
Sloga
Lugavčina
3 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
2 : 4
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
2 : 9
Mladi radnik
Radinac
Glavaš
Glibovac
0 : 10
Napredak
Markovac
Pobeda
Golobok
6 : 0
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
7 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 5
Morava
Velika Plana
Šumadija
Azanja
1 : 2
Železničar
Kusadak
Bane
Raška
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Radnički
Valjevo
0 : 2
Akademac
Šabac
Omladinac
Zablace
1 : 4
Borac 2
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
4 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Granit
Jošanička Banja
0 : 13
Sport Klub 1999
Novi Pazar
Jevremovac
Jevremovac
21.09.2014
10:00
Mladost
Prnjavor
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 2
Borac
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
21.09.2014
10:00
Lipolist
Lipolist
Zvižd
Kučevo
21.09.2014
10:00
MIP Majdan
Požarevac
FSFV
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 7
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Vinča
Beograd
1 : 3
PKB Kovilovo
Beograd
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 5
Kiker
Kraljevo
Tempo
Beograd
1 : 7
Institut
Beograd
Vinča
Vinčca
4 : 4
Vrčin
Vrčin
Loznica 04
Loznica
8 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Borac (K)
Kozjak
1 : 2
Sinđelić
Lipnica
Loznica 05
Loznica
8 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Banja Koviljača
Banja Koviljača
5 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
30 : 23
Crvenka Jaffa
Crvenka
Knjaževac
Knjaževac
34 : 34
ORK Bor
Bor
Jastrebac
Blace
17 : 27
Topličanin
Prokuplje
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
27 : 28
Žitorađa
Žitorađa
Proleter
Zrenjanin
24 : 22
Inđija
Inđija
Kljajićevo
Kljajićevo
28 : 26
Radnički 1958
Šid
Hajduk
Čurug
31 : 26
Jabuka
Jabuka
Graničar (G)
Gakovo
17 : 33
Prigrevica
Prigrevica
Vardar
Skopje
32 : 21
Nexe
Osijek

Futsal

Vinter sport
Niš
4 : 4
Mungosi
Zemun
Kopernikus
Niš
5 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
4 : 62
Partizan
Beograd