XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 738 utakmica za dan
Nedelja, 24 Maj 2015

Fudbal

Radnički (N)
Niš
0 : 0
Voždovac
Beograd
Borac
Čačak
3 : 3
Partizan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Napredak
Kruševac
2 : 3
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 0
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
5 : 3
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Mladost
Lučani
Bane
Raška
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Železničar
Lajkovac
6 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Kopaonik
Brus
5 : 4
Dinamo
Vranje
OFK Bor
Bor
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Senta
Senta
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Dolina
Padina
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Železnik Lasta
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Žarkovo
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Polet
Trbušani
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Dragačevo
Guča
Tutin
Tutin
7 : 0
Rudar (Bresnica)
Bresnica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Železničar (P)
Požarevac
0 : 0
Basarac
Mišljenovac
Obilić
Živica
5 : 4
Borac
Žabari
Lepenica
Badnjevac
2 : 5
Sloga (B)
Batočina
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Sloga 1940
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
5 : 2
FAP
Priboj
Župa
Aleksandrovac
5 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo (M)
Mijatovac
4 : 1
Trajal
Kruševac
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Levač
Rekovac
Temnić 1924
Varvarin
8 : 2
Rembas
Resavica
Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 1
Moravica
Subotinac
Bukovik
Ražanj
3 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
Pukovac
Pukovac
2 : 3
Brodoremont
Kladovo
Jablanica
Medveđa
5 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Bobište
Bobište
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 5
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
2 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Budućnost
Gložan
0 : 1
Sloga
Erdevik
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 3
Polet
Sivac
Zadrugar
Srpski Miletić
8 : 0
Mladost (T)
Turija
Tisa
Adorjan
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Borac (Sakule)
Sakule
1 : 2
Vršac United
Vršac
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Vrčin
Vrčin
2 : 4
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Boleč
Grocka
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Grafičar
Beograd
1 : 2
Zvezdara
Beograd
Borac
Vraneši
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Radnik
Ušće
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
2 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Polet
Ratina
5 : 4
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Karađorđe
Ribnica
5 : 0
Radnički
Kovači
Lazac
Lazac
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Ribnica
Jovac
Budućnost
Resnik
2 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 1
Sloboda
Grbice
Sušica
Kragujevac
5 : 0
Borac
Drenovac
Maršić
Maršić
2 : 4
Šumadinac
Kragujevac
Čajetina
Gostilje
6 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
3 : 0
Perućac
Perućac
Prvi partizan
Užice
2 : 5
Budućnost
Arilje
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Mladost
Dračić
4 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Joševa
Joševa
3 : 1
Banjani
Banjani
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
ZSK
Valjevo
1 : 0
OFK Divci
Divci
Tulari
Tulari
4 : 1
Kolubara
Jabučje
Trlić
Trlić
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Drina
Ljubovija
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Lipolist
Lipolist
3 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Provo
Provo
2 : 3
Borac (L)
Lešnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
4 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Jadar
Stupnica
Borac (V)
Vladimirci
2 : 1
Antimon
Zajača
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Vinča
Vinča
5 : 0
Partizan (D)
Darosava
Banja
Banja
6 : 4
Karađorđe
Rača
Borac
Pajsijević
1 : 3
Omladinac
Donja Rača
BSK
Belosavci
4 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 5
Prvi srpski ustanak
Orašac
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 7
Vojvoda Milenko
Kličevac
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Makce
Makce
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Integral
Batuša
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava (ML)
Malo Laole
5 : 0
Krilaš
Ćovdin
Šapine
Šapine
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 2
Udarnik
Lozovik
Vodice
Vodice
1 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Proleter
Vranovo
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 3
Šumadija
Azanja
Sloga (M)
Miloševac
0 : 3
SASK
Saraorci
Pobeda
Golobok
3 : 2
Železničar (K)
Kusadak
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Budućnost (R)
Ratari
Mladost (D)
Dublje
4 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
8 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Bratstvo
Međureč
1 : 3
Morava
Ribare
Sloga (V)
Voljavče
0 : 3
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Budućnost
Miliva
2 : 2
BSK
Buljane
Sloga (DV)
Donje Vidovo
2 : 3
Mladost (J)
Jovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Dunđerski
Voljčinac
1 : 0
Borac
Držanovac
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 2
Jastrebac
Blace
Partizanski put
Grudaš
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Mladost
Makrešane
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 5
13. April
Lomnica
Naupare
Naupare
1 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
Mladi radnik
Bačina
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 1
Trudbenik
Stalać
Čitluk
Čitluk
4 : 1
Omladinac
Pojate
Šanac
Šanac
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Vinogradar
Zleginje
5 : 4
Blagotin
Poljna
Gradina
Pejovac
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Hajduk
Čurug
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Kulpin
Kulpin
Budućnost
Mladenovo
7 : 0
Obilić
Zmajevo
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Borac
Šajkaš
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Susek
Susek
4 : 1
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Sofeks
Futog
Tatra
Kisač
2 : 1
TSK
Temerin
Radnički
Irig
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Hajduk (D)
Divoš
5 : 0
Jadran
Golubinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 2
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 1
1. Maj
Ruma
Palić
Palić
2 : 5
Radnički 1905
Bajmok
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
Sloga
Čonoplja
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Stanišić
Stanišić
Hajduk
Stapar
3 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
2 : 1
Kula
Kula
BSK
Bački Brestovac
1 : 3
Polet (K)
Karavukovo
Omladinac (D)
Deronje
3 : 3
Graničar (G)
Gakovo
Vojvodina
Crepaja
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Slavija
Kovačica
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 2
Napredak
Čestereg
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 2
Bilećanin
Sečanj
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 2
ŽAK
Kikinda
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
0 : 0
BSK 1925
Batajnica
Resnik
Resnik
1 : 5
Banja (VB)
Višnjička banja
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Budućnost (Z)
Zvečka
7 : 0
Rušanj
Rušanj
Strelac
Mislođin
1 : 3
Prva Iskra
Barič
Borac (L)
Lazarevac
4 : 1
Šumadija (Š)
Šopić
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
Napredak (M)
Medoševac
Torlak
Beograd
4 : 3
Kosmaj
Ralja
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Pudarci
Pudarci
0 : 3
OFK Leštane
Leštane
Podunavac (R)
Ritopek
1 : 3
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Pinosava
Pinosava
6 : 0
Dunavac (G)
Grocka
Orljane
Orljane
2 : 0
Malošište
Malošište
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Koprijan 1975
Gradište
5 : 4
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Morava
Žitkovac
2 : 0
Palilula
Aleksinac
Borac (T)
Trnjane
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Rasovača
Rasovača
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Železničar
Brestovac
Vučje
Vučje
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Budućnost
Orašje
OFK Brza
Brza
1 : 1
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
0 : 3
Mladi borac
Živkovo
Radnički
Pertate
3 : 0
Umac
Miroševce
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
Mladost
Vinarce
Napredak
Izvor
2 : 2
Borac
Barje Čiflik
Željuša
Željuša
5 : 0
Spartak
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Mladost
Poljska Ržana
6 : 1
Dragoš
Pirot
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Blizna
Blizna
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Zlot
Zlot
Majdanpek
Majdanpek
1 : 2
Deli Jovan
Sikole
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Slatina (B)
Bor
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 1
Radnički 1936
Trupale
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Mladost
Lalinac
Radnički
Lubnica
4 : 2
Mladost
Sumrakovac
OFK 019 Zaječar
Zaječar
3 : 3
Borac
Vražogrnac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 1
Trebič
Sokobanja
Polet
Jablanica
2 : 1
Malinik
Podgorac
Osnić
Osnić
3 : 0
Omladinac
Grezna
ŠSK
Štipina
6 : 1
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Bukuroca
Bukurevac
0 : 2
Čelik
Belo polje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Ternoci
Trnovac
6 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
2 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Biljači
Biljača
4 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Dobrica
Dobrica
6 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Potporanj
Potporanj
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Ratar
Kruščica
5 : 4
Ševac
Kusić
Borac (P)
Pločica
3 : 5
Strela
Ivanovo
Kolonija
Kovin
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Dolovo
Dolovo
6 : 3
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Mramorak
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Unirea
Uzdin
1 : 2
Polet
Idvor
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Pobeda
Samoš
1 : 6
Spartak 1911
Debeljača
Napredak
Staro Lanište
2 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Mladost
Gložane
3 : 0
Blagotin
Belušić
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Resavac
Subotica
3 : 0
Juhor
Glavinci
Zenit
Oparić
1 : 3
Ursule
Ursule
Morava
Kočino Selo
5 : 3
Partizan
Glogovac
Javor
Sladaja
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Istok 63
Plana
2 : 2
Rudar (S)
Stenjevac
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 2
Rudar (P)
Plazane
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 1
Polet
Zabrega
OFK Batinac
Batinac
2 : 3
Hajduk
Čepure
Napredak (St)
Stubica
5 : 1
Radnički
Tekija
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Sloga
Krnješevci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
Borac (K)
Klenak
4 : 3
Noćaj
Noćaj
Graničar (G)
Grabovci
1 : 2
ČSK 1939
Čortanovci
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
OFK Šikara
Sombor
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Partizan
Kupusina
4 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac
Botoš
6 : 5
ASK
Aradac
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Naftagas
Boka
Borac
Zrenjanin
0 : 1
Potisje
Knićanin
Lehel
Mužlja
1 : 2
Rusanda
Melenci
Banat
Čenta
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
5 : 1
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Jedinstvo
Dragosinjci
5 : 1
Šumadija
Šumarice
Zvezda
Čukojevac
3 : 2
Tavnik
Tavnik
Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Grdica
Grdica
Proleter
Pečenog
2 : 2
Real
Podunavci
Napredak
Gračac
1 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Čibukovac
Kraljevo
0 : 0
Budućnost
Samaila
Morava (S)
Sirča
2 : 4
Stubal
Stubal
Bačka
Đurđevo
7 : 0
Sloga
Lok
Budućnost
Savino Selo
2 : 5
Miletić
Mošorin
Jedinstvo (G)
Gospođinci
6 : 0
Hajduk
Gardinovci
Mladost
Radičević
3 : 2
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Obilić
Vilovo
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Iskra
Kucura
4 : 0
Napredak
Nadalj
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Polet
Stajkovce
Morava (G)
Gložane
0 : 0
Moravac
Guberevac
Lemind 1953
Leskovac
3 : 1
OFK Morava
Leskovac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 0
Gradac
Konopnica
Sloboda
Donje Brijanje
7 : 1
Navalin
Navalin
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 5
Jedinstvo
Šišava
Mladost (B)
Batulovce
0 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Budućnost
Zminjak
2 : 2
Majur
Majur
Budućnost
Pocerski Dobrić
4 : 1
Partizan
Drenovac
Proleter
Šabac
3 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Cer
Petkovica
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
Radnik
Glogovac
1 : 0
Gorki
Glušci
Sloga
Duvanište
1 : 0
Drina
Badovinci
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Mladost (B)
Brezjak
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Borac
Kozjak
5 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Cer
Jadranska Lešnica
7 : 2
Stolice
Krupanj
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
7. Juli
Bela Crkva
3 : 6
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga
Lozna
1 : 0
Župski biseri
Lacisled
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 2
Polet 57
Milutovac
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 1
Varvarin
Varvarin
Čenej
Čenej
0 : 4
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
1 : 6
Bačka
Begeč
Napredak 2012
Krušje
5 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Kraljevo
Selo Kraljevo
4 : 5
Jastrebac
Tešica
Polet (R)
Radevac
2 : 1
Gredetin
Gredetin
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
OFK Draževac
Draževac
2. Oktobar
Kumane
2 : 5
Delija
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
9 : 7
Napredak
Banatska Topola
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Liplje
Liplje
0 : 3
Polet
Popučke
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Gradac
Valjevo
4 : 3
Komanice
Komanice
Beloševac
Beloševac
0 : 0
Borac
Rajković
Žabare
Žabare
4 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Sloga
Zagorica
1 : 1
Misača
Misača
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Plaskovac
Plaskovac
5 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
Ranilović
Ranilović
2 : 0
Proleter
Jelovik
Omladinac (B)
Busur
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Budućnost
Vezičevo
4 : 3
BSK 1924
Boževac
Radnički
Knežica
2 : 4
Borac
Veliko Laole
Bačka
Despotovo
3 : 4
Hercegovac
Gajdobra
Mladost
Mali Bač
4 : 2
Vajska
Vajska
Neštin
Neštin
2 : 0
Borac 46
Obrovac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Krivanj
Selenča
Dunavac
Kisiljevo
1 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Kurjače
Kurjače
4 : 2
Dizel
Bare
Sloga (D)
Drmno
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Vihor
Maljurevac
3 : 2
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Borac (K)
Klenovnik
4 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Rakova
Rakova
0 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Planinac
Vujetinci
4 : 2
Čačak 94
Čačak
BIP
Čačak
0 : 0
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
0 : 5
Morava (K)
Katrga
Kej
Čačak
2 : 0
Strelac
Miokovci
Lugovi
Čačak
0 : 3
Prijatelji
Čačak
Jedinstvo
Martonoš
3 : 2
Tisa B
Adorjan
Popadić
Popadić
3 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Paštrić
Paštrić
1 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
Sloga
Lužnice
2 : 3
Botunje
Botunje
Žeželj
Donja Sabanta
7 : 2
Azbest
Stragari
Terekves
Hetin
3 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bega
Novi Itebej
0 : 7
Roham
Nova Crnja
Budućnost
Banatski Dvor
8 : 5
Proleter
Međa
Sloga 1948 (M)
Malča
24.05.2015
17:00
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Sečanica
Sečanica
24.05.2015
17:00
Mladost (DK)
Donji Komren
Mramor 1927
Mramor
24.05.2015
17:00
Delijski Vis
Niš
Vulkan 1963
Brenica
24.05.2015
17:00
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
24.05.2015
17:00
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava 1949
Čokot
24.05.2015
17:00
Supovac
Supovac
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 4
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac
Boljevci
1 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
BUSK
Beograd
1 : 4
Šumadinac (B)
Bečmen
Obilić
Beograd
0 : 1
Borac (P)
Progar
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 1
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
4 : 3
Duškovci
Duškovci
Blagaja
Rupeljevo
1 : 2
Sečica
Seča reka
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 4
Savinac 1933
Visibaba
Ježevica
Ježevica
2 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Bakionica
Bakionica
Avijatičar
Vranjani
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 0
Ozremica
Beršići
Jablanica
Jablanica
4 : 3
Brezak
Pranjani
Majdan
Majdan
3 : 1
Šumadija
Brdjani
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 0
Omladinac
Kalimanići
Smedovac
Smedovac
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Graničar
Aleksandrovac
0 : 3
OFK Sikole
Sikole
Srbovo
Srbovo
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
Urovica
1 : 2
BSK 1934
Bukovče
Polet
Jabukovac
4 : 3
Ratar
Jasenica
Malajnica
Malajnica
0 : 3
Čubra
Čubra
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Minel
Ripanj
3 : 0
OFK Mladost
Begaljica
Pobeda
Držina
3 : 1
Temac
Temska
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 1
Dušan Silni
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 2
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
Đurđin
Đurđin
Velika reka
Velika Kamenica
0 : 3
Napredak
Korbovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
8 : 2
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
7 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
4 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 2
Rudar
Radljevo
Polet
Donji Lajkovac
3 : 4
Stepanje
Stepanje
Proleter
Bajevac
0 : 0
Omladinac
Kalinovac
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Polet
Takovo
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Timok
Trnavac
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
Grlište
Grlište
3 : 0
Šljivar
Šljivar
Sloga
Kaona
3 : 1
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 2
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
4 : 2
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
3 : 0
Radnički
Turica
Jedinstvo
Puhovo
0 : 1
Bratstvo
Dljin
Grkinja
Grkinja
0 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Marjan
Knić
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 0
Sloga
Milatovac
Grivac
Grivac
6 : 1
Kotlenik
Guncati
Lokomotiva
Lapovo
2 : 4
Kusovac
Kusovac
Pobeda
Sepci
2 : 0
Bare
Bare
Crvena zvezda
Miraševac
5 : 4
Mladost MG
Saranovo
BSK
Borač
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Borac 1932
Ralja
9 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Jezava
Smederevo
Podunavac
Udovice
5 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
Kolarac
Kolari
Pobeda
Pobeda
2 : 3
Njegoš B
Lovćenac
Rtanj
Vrmdža
1 : 6
Napredak 1976
Jošanica
Jedinstvo 1952
Mužinac
2 : 5
Sloboda 2013
Nikolinac
Omladinac
Blendija
2 : 0
Sloga
Žučkovac
Galeb
Cerovac
3 : 9
Sloga (K)
Krnić
Dobrava
Vukošić
5 : 0
Mrovska
Mrovska
Volujac
Volujac
5 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
Cerić
Miokus
5 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Trešnjevka
Trbušac
1 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
7 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Jevremovac
Jevremovac
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Vitorul
Straža
0 : 3
Banat
Dupljaja
Omladinac
Zagajica
2 : 2
Vinogradar
Gudurica
Jedinstvo (O)
Orešac
2 : 3
Hajduk
Šušara
Radnički 1927
Vršac
4 : 1
Pobeda
Parta
Sopot
Požarevac
3 : 3
Metalac
Požarevac
Dunav
Ostrovo
4 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
4 : 2
Sloga (L)
Lučica
Napredak 1947
Batovac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Proleter
Požarevac
1 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak (P)
Poljana
7 : 0
Stig 1955
Beranje
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Dunavac
Petka
Torpedo
Lojanice
0 : 3
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Dragojevac
Dragojevac
4 : 0
Sloga 1949
Matijevac
Sloga (R)
Ridjake
3 : 8
Skupljen 2013
Skupljen
Polet
Jalovik
3 : 0
Krnule 09
Krnule
Grušić
Šabac
0 : 1
OFK Varna
Varna
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
OFK Radnički
Dren
1 : 3
Polet
Mirosaljci
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Budućnost
Dudovica
2 : 1
BSK
Brajkovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
4 : 5
Železničar
Klačevica
Sloboda
Krežbinac
0 : 3
Popovac
Popovac
Omladinski
Paraćin
0 : 0
Omladinac
Šaludovac
ISK Izvor
Izvor
1 : 2
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Buljane
Buljane
6 : 1
Radnik
Davidovac
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 0
Jedinstvo
Ratari
Jašunja
Jašunja
6 : 0
Nomanica
Nomanica
Mladost (P)
Pavlovci
3 : 2
Sremski vitezovi
Irig
Sloga
Voganj
2 : 2
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
2 : 2
Vojvodina
Neradin
Jedinstvo
Ruma
1 : 6
Borac
Stejanovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Polet
Nikinci
3 : 0
Sremac
Dobrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Rudar 1973
Rudare
3 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Atletiko
Donja Jajina
5 : 1
Turekovac
Turekovac
Kameni
Ašanja
3 : 1
Graničar
Obrež
Šumar
Ogar
8 : 3
Sloven
Sibač
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Sremac
Deč
Lovac
Karlovčić
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost
Prhovo
1 : 3
Vitez
Subotište
Dunav
Novi Slankamen
1 : 2
Polet
Novi Karlovci
Borac (S)
Surduk
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Sloga
Maradik
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Sloboda
Šašinci
2 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (R)
Radenković
2 : 3
OFK Bosut
Bosut
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 0
Srem
Sremska Rača
Sremac
Jarak
1 : 4
BSK
Bešenovo
Planinac
Ležimir
1 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 6
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo
Ljuba
3 : 2
Sinđelić
Gibarac
Omladinac (M)
Molovin
4 : 1
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 4
Hajduk
Višnjićevo
Graničar
Jamena
1 : 3
Napredak
Vašica
Bratstvo
Sot
3 : 1
Sremac
Berkasovo
Borac
Ilinci
6 : 1
OFK Bingula
Bingula
Zadrugar
Lopatanj
2 : 5
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
0 : 0
Rakac Stave
Stave
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Lukavac
Lukavac
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Brđanac
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Bujačić
Bujačić
4 : 2
Mladi radnik
Valjevo
7. juli
Lopušnik
2 : 3
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
3 : 0
Soko
Krvije
Beljina
Beljina
7 : 2
OFK Meljak
Meljak
OFK Borac
Arnajevo
4 : 0
Lisović
Lisović
Studen Vitez
Studenica
4 : 1
Omladinac
Drakčići
Mlada krila
Metikoši
1 : 3
Žiča
Žiča
BSK 2014
Bukovica
1 : 3
Progorelica
Progorelica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 2
Musina reka
Musina reka
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 3
Popovići
Popovići
Partizan (M)
Majur
2 : 1
Trnava
Trnava
Sloboda
Šuljkovac
2 : 3
Osaonica
Bagrdan
Omladinac
Bunar
3 : 2
OFK Borac
Lovci
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Jedinstvo
Dren
2 : 4
Zvezda
Konatice
Vukićevica
Vukićevica
2 : 3
Rvati
Obrenovac
Polet
Grabovac
2 : 2
Posavina
Stubline
Poljane
Poljane
0 : 3
Borac
Ušće
Trstenica
Trstenica
1 : 4
Omladinac
Veliko Polje
OFK Urovci
Urovci
2 : 2
Krtinska
Krtinska
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
3 : 0
Granit
Radalj
Luk
Voćnjak
1 : 0
Rudar
Brasina
Mladi radnik
Grabovica
1 : 1
Beljanica
Strmosten
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
Planinac
Panjevac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Resava
Bukovac
Omladinac
Ugljarevo
0 : 2
Jugovići
Bogdanje
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Janošik
Janošik
0 : 2
Graničar
Miletićevo
Napredak
Malo Krčmare
3 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 3
Rad 1974
Merošina
Dobrič 1974
Brest
1 : 2
Borac
Azbresnica
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Korman
Korman
1 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Budućnost
Kočetin
4 : 3
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
0 : 4
Napredak
Simićevo
Sloga
Viteževo
3 : 5
Udarnik
Sibnica
Mlava
Ribare
0 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Gradac
Pločnik
3 : 3
Parcane
Parcane
Borac
Gornji Katun
2 : 3
Pobeda
Lučina
Mladost
Toljevac
3 : 1
OFK Orašje
Orašje
Meševo
Meševo
2 : 1
Padež
Padež
Globoder
Globoder
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Mladost VPD
Kruševac
6 : 0
Konjuh
Konjuh
Čarapan
Kruševac
6 : 2
Kruševica
Kruševica
Jablanica
Jablanica
0 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Polet (K)
Kobilje
Modrica
Modrica
3 : 1
Lipovac
Lipovac
OFK Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 0
Mladost
Rajkovac
Borac
Kloka
1 : 2
Budućnost
Blaznava
ZT Gorovič
Gorovič
4 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 4
Kobilje
Kobilje
Jedinstvo
Milorci
4 : 1
Brgule
Brgule
Sloga
Lončanik
1 : 0
Vukona
Vukona
OFK Takovo
Takovo
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Kolubara
Liso Polje
3 : 5
Radnik
Ub
Sloga
Vrhovine
2 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
5 : 4
Murgaš 2012
Murgaš
Zvizdar
Zvizdar
0 : 2
Šarbane
Šarbane
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 4
Dokmir
Dokmir
Šumadija
Prevešt
3 : 8
Šumadinac
Dragovo
Beočić
Beočić
4 : 4
Mladost
Tečić
Baštovan
Subotica
3 : 6
Vražogrnac
Vražogrnci
OFK Gnjila
Igroš
2 : 1
Mladost (R)
Raklja
Garevina
Garevina
4 : 3
Mladost (G)
Garevina
Omladinac
Rajkovac
2 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
Napredak (M)
Međulužje
2 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Napredak (D)
Dubona
OFK Student
Mladenovac
3 : 3
Borac
Amerić
Bratstvo
Cijevna
3 : 2
Radnički
Berane
Jezero
Plav
2 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zabjelo
Podgorica
5 : 2
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
3 : 0
Kom
Podgorica
Arsenal
Tivat
0 : 1
Igalo
Herceg Novi
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Dečić
Tuzi
Mladost (R)
Rogatica
8 : 1
Velež
Nevesinje
Gorica
Pučile
0 : 1
Lokomotiva
Brčko
Ilićka 01
Brčko
3 : 2
Sloga Junajted
Bijeljina
Rudar
Ugljevik
3 : 4
Jedinstvo
Brodac
Liješće
Liješće
0 : 0
Ozren
Petrovo
Borac (Š)
Šamac
3 : 2
Mineral
Banja Vrućica
Modriča
Modriča
2 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
BSK
Banja Luka
1 : 2
Sloga
Doboj
Jedinstvo
Žeravica
2 : 0
Laktaši
Laktaši
Župa Superpetrol
Milosavci
1 : 2
Omarska
Omarska
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Mladost
Donja Slatina
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
2 : 1
Hajduk
Batkuša
Polet 1926
Brod
1 : 2
Željezničar
Doboj
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
0 : 5
Vranjak
Vranjak
Trebava
Osječani
2 : 3
Rudanka
Rudanka
Naša krila
Kostajnica
2 : 1
Pridjel
Pridjel
Skugrić
Skugrić
5 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Ozren
Paklenica
3 : 0
Posavina
Miloševac
Šnjegotina
Šnjegotina
1 : 5
Željezničar
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
3 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 2
Ukrina
Čečava
Bratstvo
Donja Dubica
0 : 2
Sloga (DP)
Dugo Polje
Zvijezda
Kruškovo Polje
0 : 1
Sloga (J)
Jakeš
Mladost (T)
Tišina
1 : 3
Borac
Osinja
Pelagićevo
Pelagićevo
6 : 4
Crkvina
Crkvina
Zadrugar
Sijekovac
1 : 3
Mladost (D)
Dobrinja
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 1
Ratar
Stara Topola
Milan
Kosjerovo
2 : 2
Mladost (G)
Glamočani
Torpedo
Cerovljani
0 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Borac (Š)
Šibovska
4 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
Tamaris
Mrčajevci
1 : 0
Biseri
Čatrnja
Jablanica
Jablanica
2 : 3
Kozara
Turjak
Borac (M)
Maglajani
4 : 2
Mladost (B)
Bajinci
Berek 1975
Prijedor
6 : 0
Željezničar
Ravnice
Slaven
Dobrljin
5 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
Knežopoljac
Knežica
0 : 1
Gomjenica
Prijedor
Bratstvo
Kozarac
3 : 2
Mrakovica
Kozaruša
Radnik Urije
Prijedor
3 : 3
Brzi
Busnovi
Kozara
Donji Orlovci
1 : 1
Sloga
Rakelići
Balatun
Balatun
2 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
Novo Doba
Čardačine
6 : 1
Semberija
Popovi
Priboj
Priboj
3 : 3
BSK Ledinci
Batković
Međaši
Međaši
0 : 4
Drina Amajlije
Amajlije
Sloga 94
Bijeljina
0 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
Akademac-UIS
Triješnica
1 : 2
Partizan
Donja Trnova
Mladost
Botajica
1 : 0
Partizan
Koprivna
Trebavac
Vranjak
3 : 1
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Bosna 1977
Modrički Lug
4 : 2
Zadrugar
Tarevci
Radnički
Brodsko Polje
6 : 1
Omladinac
Modriča
Sloga 73
Ždreban
5 : 2
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Romanovci
Romanovci
0 : 1
Borac
Mašići
Radnik
Kozarska Dubica
5 : 0
Rasavci
Rasavci
Partizan
Kostajnica
11 : 1
Kiseljak
Koprivna
Podgrmeč
Oštra Luka
3 : 1
Omladinac
Draksenić
Moštanica
Božići
2 : 3
Svodna
Svodna
Blatna
Blatna
2 : 0
Rudar
Blagaj
Kladari
Gornji Kladari
3 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 1
Biseri
Lišnja
Bratstvo
Povelič
3 : 2
Studenac
Kobaš
Mladost (S)
Sandići
3 : 4
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 2
Omladinac
Potočari
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 4
Gredice
Gredice
Sveti Jovan
Brezik
1 : 0
Brezik
Brezik
Krbeti
Krbeti
3 : 1
Sava 04
Brezovo Polje
Obilić
Krepšić
2 : 0
Mladost (L)
Lončari
Jugović
Brčko
3 : 2
Grčica
Brčko
Budućnost Red Star
Vucilovac
3 : 2
Čelik
Grbavica
Sloboda
Mrtvica
2 : 2
Jedinstvo
Koretasi
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Borac
Razljevo
Stanovi
Stanovi
1 : 4
Zadrugar
Bukvik
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 3
Borac
Arapovac
Šumadinac
Kruševica
4 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Hajduk
Miloševo
2 : 1
Mladost
Bukovče
Crnovršanin
Donje Štiplje
3 : 0
Oniks
Lozovik
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 2
Belica
Belica
Požarevac
Požarevac
1 : 5
Sloga Radnički
Zemun
Šabac
Šabac
0 : 4
Karađorđe
Topola
Čukarički
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Kabel
Novi sad
0 : 6
Donji Srem
Pećinci
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Timok
Zajecar
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
7 : 0
Brodarac 2
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Policajac
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dolovo
Dolovo
3 : 0
C.zvezda
Pavliš
Slavija
Kovačica
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Loznica
Loznica
0 : 2
Mačva
Šabac
Čukarički
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga
Leskovac
2 : 5
Spartak
Subotica
Dolina
Padina
4 : 0
Sloga
Plandište
Fenerbahče
Novi Pazar
0 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Šabac
Šabac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
4 : 5
Jedinstvo
Ub
Balkan
Beograd
4 : 1
Trudbenik
Beograd
PKB
Padinska Skela
2 : 3
Zvezdara
Beograd
Komgrap
Beograd
3 : 6
Brodarac1947
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 4
PKB Kovilovo
Beograd
Dinamo
Vranje
1 : 0
Palilulac
Niš
IM Rakovica
Beograd
2 : 1
Borac Ostružnica
Ostružnica
Milenium
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Heroj 1925
Beograd
11 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
IMT
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Železnik Lasta
Železnik
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
0 : 5
Radnički (S)
Sombor
Vrbas
Vrbas
4 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Trstenik PPT
Trstenik
24.05.2015
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
24.05.2015
11:00
Real
Niš
SFS Borac
Paraćin
24.05.2015
11:00
Dinamo
Vranje
Slavija
Banatsko Arandjelovo
4 : 4
AFK
Ada
Čoka
Čoka
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Ševac
Kusić
1 : 7
Karaš (J)
Jasenovo
Polet
Izbište
3 : 3
Vulturul
Grebenac
Polet
Idvor
1 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina
Crepaja
9 : 4
Stenli
Glogonj
Borac (P)
Pločica
2 : 3
Proleter (M)
Mramorak
Dolina
Padina
3 : 0
Spartak
Debeljača
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Petar Urošev
Pančevo
3 : 6
Radnički (K)
Kovin
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 4
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Senta
Senta
0 : 6
Spartak
Subotica
Palilulac
Beograd
2 : 3
Vinča
Beograd
Balkan
Beograd
7 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Beograd 1929
Beograd
1 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
Radnički
Obrenovac
Mačva
Šabac
12 : 0
AS-07
Kalenić
Jerina
Smederevo
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Požega
Požega
13 : 0
Trijumf
Kragujevac
Arena Su
Subotica
4 : 2
Spartak '03
Subotica
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Čoka
Čoka
Kolasin
Zubin Potok
2 : 7
Pazar Juniors
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
ND 2011
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Bane
Raska
Teleoptik
Zemun
9 : 0
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
IMT
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Brodarac
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
9 : 1
Radnicki (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 0
Torlak
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Milenium
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 5
Sopot
Sopot
Vinča
Vinčca
1 : 12
Zemun B
Zemun
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Boleč
Bolečc

Rukomet

Partizan
Beograd
23 : 28
Metaloplastika
Šabac
Spartak Vojput
Subotica
25 : 25
Radnički
Kragujevac
Jugović
Kać
24 : 27
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
41 : 25
Kolubara
Lazarevac
Planinka
Kuršumlija
24 : 18
Crvena Zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
23 : 18
Rudar
Kostolac
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 30
Beli andjeo
Prijepolje
Knez Lazar
Kruševac
26 : 28
Arilje
Arilje
Vrbas Karneks 2
Vrbas
28 : 27
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Crvenka II
Crvenka
32 : 25
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Jedinstvo 1974
Krnjevo
32 : 29
Prva Iskra Barič
Barič
Umčari
Umčari
10 : 0
Dorćol
Beograd
Topličanin
Prokuplje
28 : 29
Mladost (NP)
Nova Pazova
Paraćin
Paraćin
18 : 29
Radan
Lebane

Ragbi 13

Heroj Polet
Beograd
22 : 14
Zemun
Beograd
Soko
Vranje
4 : 18
Novi Beograd
Beograd

Američki fudbal

Bears Sofija
Sofija
41 : 0
Hawks Obrenovac
Obrenovac

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
38 : 10
Rad Mozzart 2
Beograd