XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 574 utakmica za dan
Nedelja, 22 Mart 2015

Fudbal

Jagodina
Jagodina
1 : 3
Spartak
Subotica
Čukarički
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Mačva
Šabac
Bežanija
Beograd
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
BSK Borča
Borča
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Inđija
Inđija
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloboda
Užice
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Sloga
Despotovac
Kopaonik
Brus
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
PIK Prigrevica
Prigrevica
2 : 1
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Dolina
Padina
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
BASK
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Srem
Jakovo
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Železnik Lasta
Beograd
1 : 0
Turbina
Vreoci
Dorćol
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Hajduk
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Rudar (Bresnica)
Bresnica
0 : 3
Sloboda
Čačak
Dragačevo
Guča
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
RSK
Rabrovo
1 : 0
Gruža
Gruža
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
Lepenica
Badnjevac
Sloboda
Lipe
3 : 2
Železničar (P)
Požarevac
Napredak
Markovac
1 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Borac
Žabari
2 : 3
Basarac
Mišljenovac
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Trajal
Kruševac
0 : 1
Juhor
Obrež
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Levač
Rekovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 3
Rembas
Resavica
Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Lugomir
Rakitovo
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
Moravica
Subotinac
6 : 0
BSK Bogovina
Bogovina
Bukovik
Ražanj
1 : 2
Dunav
Prahovo
Mladost
Medoševac
1 : 3
Lužnica
Babušnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 5
Balkanski
Dimitrovgrad
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
0 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jablanica
Medveđa
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Bobište
Bobište
0 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
Kupinovo
Kupinovo
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kabel
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Mladost (T)
Turija
0 : 0
ŽAK
Sombor
Polet
Sivac
0 : 0
Subotica
Subotica
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
TSC
Bačka Topola
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Tisa
Adorjan
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Železničar
Pančevo
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
5 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
PKB
Padinska skela
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Boleč
Grocka
0 : 1
Grafičar
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Borac
Vraneši
3 : 3
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
2 : 2
Radnički
Kovači
Gruža
Vitanovac
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Polet
Ratina
1 : 1
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Budućnost
Konarevo
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Lazac
Lazac
Arsenal
Kragujevac
5 : 1
Sušica
Kragujevac
Maršić
Maršić
0 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Šumadinac
Kragujevac
1 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
Korićani
Korićani
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Budućnost
Arilje
Perućac
Perućac
1 : 1
Ariljska rampa
Požega
Čajetina
Gostilje
2 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
2 : 0
Železničar
Požega
Prvi partizan
Užice
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
1 : 2
Jasen
Brodarevo
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 5
GP Zlatibor
Užice
OFK Divci
Divci
1 : 2
Banjani
Banjani
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 1
Provo
Provo
Borac (V)
Vladimirci
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Partizan (D)
Darosava
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Junkovac
Junkovac
0 : 2
Omladinac
Donja Rača
Šumadija
Toponica
3 : 1
Šatornja
Šatornja
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Vinča
Vinča
4 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Banja
Banja
2 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Petar Dobrnjac
Dobrnje
6 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Makce
Makce
6 : 3
Krilaš
Ćovdin
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Integral
Batuša
2 : 1
Đerdap
Golubac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Šapine
Šapine
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
0 : 1
SASK
Saraorci
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Jedinstvo (K)
Krnjevo
3 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Vodice
Vodice
5 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Proleter
Vranovo
7 : 0
Pobeda
Golobok
Budućnost (MK)
Mala Krsna
0 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 5
Morava
Ribare
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 2
BSK
Buljane
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Sloga (V)
Voljavče
4 : 0
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Mladost (K)
Koncarevo
0 : 2
Budućnost
Miliva
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 2
Kosovac
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
0 : 3
Jastrebac
Blace
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
3 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 3
Trbunje
Trbunje
Šanac
Šanac
5 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Čitluk
Čitluk
Gradina
Pejovac
0 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Omladinac
Pojate
0 : 2
Mladost
Makrešane
Trudbenik
Stalać
1 : 0
13. April
Lomnica
Mladi radnik
Bačina
0 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Obilić
Zmajevo
Hajduk
Čurug
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Mladost Radost
Srbobran
1 : 3
Borac
Šajkaš
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Susek
Susek
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tatra
Kisač
5 : 1
OFK Sirig
Sirig
TSK
Temerin
0 : 0
Mladost
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
OFK Futog
Futog
Dinamo
Budisava
0 : 1
Proleter
Banoštor
Hajduk 1932
Šimanovci
3 : 2
Radnički
Irig
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Jadran
Golubinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Napredak
Popinci
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Rudar
Vrdnik
Hajduk (D)
Divoš
2 : 0
1. Maj
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Bačka
Mol
0 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Palić
Palić
0 : 14
Obilić
Novi Kneževac
Lipar
Lipar
2 : 2
Sloga
Čonoplja
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Stanišić
Stanišić
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Graničar (R)
Riđica
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
2 : 6
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Slavija
Kovačica
7 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Mladost
Banatski Despotovac
8 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 2
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Krajina
Krajišnik
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
Naftagas
Elemir
13. maj
Zemun
1 : 2
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Zmaj 1953
Zemun
3 : 0
Banja (VB)
Višnjička banja
BSK 1925
Batajnica
5 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Resnik
Resnik
2 : 4
Milutinac
Zemun
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
Prva Iskra
Barič
5 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
2 : 3
Šumadija (Š)
Šopić
Vranić
Vranić
0 : 2
Napredak (M)
Medoševac
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Strelac
Mislođin
2 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Borac (L)
Lazarevac
0 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Heroj 1925
Jajinci
2 : 0
OFK Leštane
Leštane
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Torlak
Beograd
4 : 1
Dunavac (G)
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 0
Pinosava
Pinosava
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Podunavac (R)
Ritopek
Knežica
Knežica
1 : 4
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Malošište
Malošište
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički 1924 (K)
Kočane
0 : 3
Rasovača
Rasovača
Rutevac
Rutevac
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Koprijan 1975
Gradište
0 : 0
Borac (T)
Trnjane
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 3
Morava
Žitkovac
Ključ
Podvrška
2 : 3
Blizna
Blizna
Branik
Štubik
3 : 0
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
1 : 4
Slatina (B)
Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 0
Sloga
Kobišnica
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
4 : 1
Rudar
Jelašnica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Radnički 1936
Trupale
Malinik
Podgorac
3 : 1
Radnički
Lubnica
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Omladinac
Grezna
Borac
Vražogrnac
1 : 1
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Rudar
Grljan
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Polet
Jablanica
1 : 0
Rgotina
Rgotina
ŠSK
Štipina
2 : 0
Midžor
Kalna
Bukuroca
Bukurevac
2 : 1
Vihor
Žbevac
Biljači
Biljača
1 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
0 : 2
Pčinja
Trgovište
Trešnjevka
Lopardince
3 : 4
Pavlovac
Pavlovac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
0 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 0
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 5
Ratar
Kruščica
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Polet
Idvor
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Spartak 1911
Debeljača
0 : 0
Unirea
Uzdin
Napredak
Staro Lanište
4 : 0
Zenit
Oparić
Morava
Kočino Selo
1 : 3
Vinorača
Vinorača
Partizan
Glogovac
4 : 2
Resavac
Subotica
Ursule
Ursule
0 : 1
Crni Vrh
Deonica
Kolare
Kolare
3 : 0
Mladost
Gložane
Juhor
Glavinci
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Vinogradar
Crkvenac
1 : 4
Blagotin
Belušić
Javor
Sladaja
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
Napredak (St)
Stubica
4 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Hajduk
Čepure
0 : 0
Istok 63
Plana
Polet
Zabrega
4 : 1
Resavac
Veliki Popović
Rudar (S)
Stenjevac
3 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Železničar
Inđija
0 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Borac (M)
Martinci
5 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
Borac (K)
Klenak
ČSK 1939
Čortanovci
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Fruška Gora
Ruma
2 : 2
Sloga
Krnješevci
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
Partizan
Kupusina
2 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Grdica
Grdica
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Real
Podunavci
Jedinstvo
Dragosinjci
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Morava (M)
Mrsać
Vrnjci
Vrnjci
2 : 3
Budućnost
Samaila
Proleter
Pečenog
1 : 1
Stubal
Stubal
Napredak
Gračac
3 : 1
Morava (S)
Sirča
OFK Morava
Leskovac
4 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Moravac
Guberevac
0 : 4
Gradac
Konopnica
Polet
Stajkovce
0 : 0
Navalin
Navalin
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Jedinstvo
Šišava
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Morava (G)
Gložane
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Lemind 1953
Leskovac
3 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Budućnost
Zminjak
3 : 0
Radnik
Glogovac
Sloga
Duvanište
5 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
3 : 3
Budućnost
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
2 : 1
Majur
Majur
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Duško
Klenje
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Partizan
Drenovac
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 2
Cerova
Cerova
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
Sloga (S)
Straža
7. Juli
Bela Crkva
2 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 3
Borac
Kozjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Stolice
Krupanj
1 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Župski biseri
Lacisled
0 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 0
Polet 57
Milutovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Lozna
1 : 0
Varvarin
Varvarin
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Ratajac
Donje Rataje
Sremac Beomal
Čerević
1 : 6
Centar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Čenej
Čenej
Bačka
Begeč
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Borac
Rakovac
2 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
Sloga
Korman
1 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
Gredetin
Gredetin
0 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (B)
Busur
1 : 3
BSK 1924
Boževac
Polet
Aleksandrovac
1 : 4
Borac
Veliko Laole
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 0
Rudar
Stamnica
Mladost
Porodin
2 : 0
Napredak 1927
Toponica
Budućnost
Vezičevo
5 : 0
Radnički
Knežica
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
Dizel
Bare
1 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Dunavac
Kisiljevo
3 : 1
Polet (V)
Voluja
Sloga (D)
Drmno
0 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Kej
Čačak
3 : 0
Vujan
Prislonica
Lugovi
Čačak
2 : 1
BIP
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Planinac
Vujetinci
Strelac
Miokovci
2 : 2
Rakova
Rakova
Premeća
Premeća
6 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Morava (K)
Katrga
3 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Budućnost
Stančići
6 : 2
Čačak 94
Čačak
Šampion
Orom
1 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo
Martonoš
0 : 0
Tisa B
Adorjan
Sloga
Lužnice
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Žeželj
Donja Sabanta
0 : 5
Srbija
Ilićevo
Azbest
Stragari
2 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Botunje
Botunje
2 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 4
Seljak
Cvetojevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Bega
Novi Itebej
2 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Olimpija
Torda
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Sečica
Seča reka
2 : 1
Savinac 1933
Visibaba
Duškovci
Duškovci
1 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 3
Bakionica
Bakionica
Gorobilje
Gorobilje
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Blagaja
Rupeljevo
0 : 2
Avijatičar
Vranjani
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 2
Ježevica
Ježevica
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
1 : 5
Solid
Subotica
Napredak
Korbovo
2 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Jedinstvo 1952
Mužinac
1 : 2
Sloga
Žučkovac
Palilulac
Šarbanovac
1 : 1
Hajduk
Rujevica
Slemen
Milušinac
2 : 1
Mladost
Resnik
Galeb
Cerovac
0 : 3
Sloga Trgošped
Mehovine
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Trešnjevka
Trbušac
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Cerić
Miokus
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Volujac
Volujac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Mrovska
Mrovska
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 1
Radnički (K)
Koceljeva
Proleter
Požarevac
0 : 4
Metalac
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Napredak 1947
Batovac
Sloga (D)
Dubravica
2 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Dunavac
Petka
3 : 0
Sopot
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Polet
Mirosaljci
1 : 2
BSK
Brajkovac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 1
Sloboda
Stubica
OFK Radnički
Dren
1 : 2
Rudar
Zeoke
Bistrica
Bistrica
1 : 0
Vreoci
Vreoci
Budućnost
Dudovica
1 : 0
Mladi borac
Županjac
Badince
Badince
5 : 2
Jašunja
Jašunja
Vlasina 2014
Donje Krajince
2 : 4
Ofk Bratstvo
Zlokućane
Sremski vitezovi
Irig
0 : 2
Vojvodina
Neradin
Car Uroš
Jazak
2 : 4
Borac
Stejanovci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Sloga
Voganj
3 : 0
Sremac
Dobrinci
Planinac
Rivica
0 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Polet
Nikinci
BSK
Belanovce
7 : 2
Radnik 2013
Šišince
Real
Donja Jajina
5 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Napredak
Šuljam
1 : 0
Srem
Sremska Rača
Sloboda
Šašinci
3 : 3
BSK
Bešenovo
Borac (R)
Radenković
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 2
Planinac
Ležimir
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 2
Sremac
Jarak
OFK Bačinci
Bačinci
4 : 2
Jednota
Šid
Sinđelić
Gibarac
4 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 8
Napredak
Vašica
Jedinstvo
Ljuba
1 : 1
Sremac
Berkasovo
Omladinac (M)
Molovin
4 : 2
OFK Bingula
Bingula
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
1 : 1
Bratstvo
Sot
Rvati
Obrenovac
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Borac
Ušće
Vukićevica
Vukićevica
3 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Polet
Grabovac
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Poljane
Poljane
2 : 0
Trstenica
Trstenica
Sloboda 1948
Mijajlovac
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Jugovići
Bogdanje
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac
Ugljarevo
3 : 0
Topoljak
Grabovac
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 3
Stragari
Stragari (Trstenik)
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
3 : 4
Bukovica
Bukovica
Jablanica
Jablanica
5 : 1
Polet (K)
Kobilje
Trmčari
Trmčari
1 : 5
Modrica
Modrica
Zdravinje
Zdravinje
1 : 1
Grkljane
Grkljane
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Kom
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
5 : 0
Arsenal
Tivat
Bratstvo
Cijevna
2 : 0
Ibar
Rožaje
Radnički
Berane
0 : 4
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Jezero
Plav
Cetinje
Cetinje
0 : 2
Zabjelo
Podgorica
Borac
Banja Luka
1 : 0
Travnik
Travnik
Zvijezda Gradačac
Gradačac
0 : 2
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 0
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Velež
Nevesinje
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
Mladost (R)
Rogatica
2 : 0
Jedinstvo
Brodac
Proleter
Dvorovi
3 : 0
Radnički
Karakaj
Gorica
Pučile
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Ilićka 01
Brčko
0 : 0
Rudar
Ugljevik
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 0
Liješće
Liješće
Mineral
Banja Vrućica
2 : 4
Sloga
Doboj
Ozren
Petrovo
2 : 0
Laktaši
Laktaši
Jedinstvo
Žeravica
2 : 2
Župa Superpetrol
Milosavci
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Lijevče
Nova Topola
Mladost (S)
Seferovci
5 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
Ravan
Međeđa
0 : 2
Sloga (S)
Srbac
Budućnost
Banja Luka
1 : 2
Naprijed Horizont
Banja Luka
Vranjak
Vranjak
1 : 1
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Hajduk
Batkuša
0 : 1
Pridjel
Pridjel
Polet 1926
Brod
1 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
1 : 1
Posavina
Miloševac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 0
Bratstvo
Bratunac
Jedinstvo (R)
Roćević
3 : 0
Jardan
Jardan
Podrinje
Tršić
1 : 2
Trnovica
Trnovica
Majevica
Lopare
4 : 2
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Željezničar
Banja Luka
7 : 1
Gorica
Šipovo
Vrbas
Banja Luka
1 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 2
Borac 1926
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
1 : 1
Džaja
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
4 : 0
Mladost
Zalužani
Borac (ID)
Istočni Drvar
0 : 1
Omladinac
Banja Luka
Sloga (J)
Jakeš
0 : 1
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Sloga (DP)
Dugo Polje
1 : 1
Borac
Osinja
Ukrina
Čečava
2 : 1
Crkvina
Crkvina
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 0
Sloboda
Vinska
Zvijezda
Kruškovo Polje
2 : 0
Mladost (D)
Dobrinja
Mladost (T)
Tišina
1 : 2
Zadrugar
Sijekovac
Pelagićevo
Pelagićevo
1 : 0
Rudar
Stanari
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Mladost (G)
Glamočani
1 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Ratar
Stara Topola
1 : 1
Biseri
Čatrnja
Milan
Kosjerovo
1 : 1
Kozara
Turjak
Torpedo
Cerovljani
1 : 0
Mladost (B)
Bajinci
Borac (Š)
Šibovska
2 : 1
Borac (M)
Maglajani
Tamaris
Mrčajevci
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Semberija
Popovi
4 : 1
BUK
Gornja Bukovica
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 1
BSK Ledinci
Batković
Magnojević 01
Magnojević
1 : 5
Drina Amajlije
Amajlije
Balatun
Balatun
2 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
Novo Doba
Čardačine
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
Priboj
Priboj
2 : 1
Akademac-UIS
Triješnica
Vilusi
Vilusi
3 : 1
13 Skojevki
Grbavci
Omladinac
Brestovčina
1 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
Kalemi
Trebovljani
3 : 0
Laminci
Laminci
Obradovac
Obradovac
1 : 1
Polet
Elezagići
Bratstvo (K)
Kozinci
1 : 1
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Romanovci
Romanovci
1 : 0
Bratstvo (O)
Orahova
Crvena zvijezda
Donji Žabar
0 : 2
Gredice
Gredice
Omladinac
Potočari
3 : 1
Brezik
Brezik
Mladost (S)
Sandići
1 : 0
Sava 04
Brezovo Polje
Mladost (T)
Trnjaci
0 : 0
Mladost (L)
Lončari
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 1
Grčica
Brčko
Sveti Jovan
Brezik
2 : 0
Jugović
Brčko
Krbeti
Krbeti
0 : 4
Obilić
Krepšić
Modriča
Modriča
2 : 1
Čelik
Zenica
Željezničar 2011
Sarajevo
1 : 1
Radnik Etno Selo
Bijeljina
SFK 2000
Sarajevo
14 : 0
Gradina
Srebrenik
Rad
Beograd
5 : 1
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 1
BSK Borča
Borča
Borac
Čačak
0 : 0
Spartak
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
Rudar
Kostolac
4 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Zvižd
Kučevo
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Hajduk
Čurug
1 : 2
Bečej
Bečej
Proleter
Ravno Selo
2 : 0
Tvrđava
Bač
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Borac
Šajkaš
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Sutjeska
Nikšić
8 : 0
Ibar
Rožaje
Mladost
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
Bokelj
Kotor
3 : 2
Lovćen
Cetinje
Berane
Berane
1 : 2
Kom
Podgorica
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Grbalj
Radanovići
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Mornar
Bar
Rad
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Zemun
Zemun
Borac
Čačak
2 : 2
Spartak
Subotica
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 0
AS
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Kiker
Kraljevo
Radnički
Valjevo
1 : 2
Šabac
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
Brodarac1947
Beograd
1 : 1
Balkan
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Borac Ostružnica
Ostružnica
9 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Radnički (O)
Obrenovac
15 : 0
Baćevac
Baćevac
Bežanija
Beograd
0 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
IMT
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
Boleč
Boleč
0 : 2
Bežanija
Beograd
Mladost Bambi
Lukićevo
2 : 4
Radnički (S)
Sombor
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Bor
Bor
Timočanin
Knjaževac
22.03.2015
11:00
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
22.03.2015
11:00
Kruševac
Kruševac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Red Star
Niš
Dinamo
Vranje
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Sloga
Kraljevo
Radnički
Valjevo
0 : 2
Šampion
Valjevo
Senjak
Valjevo
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šabac
Šabac
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
4 : 1
Jedinstvo
Ub
Trepča
Kosovska Mitrovica
8 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 5
Tutin
Tutin
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Vinča
Beograd
6 : 1
Balkan
Beograd
Trudbenik
Beograd
2 : 3
Beograd 1929
Beograd
Čoka
Čoka
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 5
Spartak '03
Subotica
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
1 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Tempo
Beograd
1 : 3
BSK 1925
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Fer Plej 06
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
3 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Balkan
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Beograd
OLE
Borča
1 : 1
Internacional
Beograd
Zmajevi
Voždovac
1 : 1
Banja
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 4
Zvezdara
Beograd
Lepušnica
Lepušnica
0 : 1
PKB Kovilovo
Beograd

Košarka

Szolnoki Olaj
Szolnok
67 : 74
Cedevita
Zagreb
Budućnost VOLI
Podgorica
85 : 79
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda Telekom
Beograd
89 : 56
MZT Skopje
Skopje
Cibona
Zagreb
85 : 69
Levski Sofija
Sofija
Srem
Sremska Mitrovica
87 : 71
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Radnički VA Bodža
Valjevo
90 : 75
M015
Šabac
Čačak 94
Čačak
77 : 72
Vladimirci
Vladimirci
Milan Trivić 2
Beograd
66 : 81
Zvezda
Beograd
Vitez 2
Beograd
73 : 96
Barajevo
Barajevo
Surčin Dobanovci
Beograd
76 : 73
Zvezdara 2
Beograd
Borča
Beograd
99 : 80
Ras
Beograd
Radnički 1950
Kragujevac
84 : 78
Polet
Ratina
Ub
Ub
100 : 86
Novi Pazar
Novi Pazar
Svilajnac
Svilajnac
80 : 75
Sloga (D)
Despotovac
BKK Radnički
Beograd
72 : 71
BASK
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
101 : 64
Topola
Bačka Topola
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
65 : 79
Radnik
Surdulica
Polufinale
Šumadija
Kragujevac
45 : 52
Radivoj Korać
Beograd
Sloboda
Novi Grad
66 : 64
Impuls
Ilidža
Bugojno
Bugojno
56 : 72
Brčanka
Brčko
Nikšić 1995
Nikšić
74 : 49
Jedinstvo
Bijelo Polje

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Libero Ča
Čačak
1 : 3
Partizan
Lipljan
Gračac
Gračac
2 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Vranje
Vranje
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
Ribnica 2
Kraljevo
1 : 3
Tutin
Tutin
Zaslon
Šabac
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Tara 2
Bajina Bašta
0 : 3
Čačak
Čačak
Eaton Srem Tempo 4
Sremska Mitrovica
3 : 1
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Senta
Senta
3 : 1
Čoka
Čoka
Panonija
Panonija
0 : 3
NIS Spartak 3
Subotica
Kikinda 2
Kikinda
3 : 0
Subotica
Subotica

Rukomet

Beli andjeo
Prijepolje
24 : 44
Radnički 2
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 26
Prva Petoletka
Trstenik
Mladost
Čačak
27 : 28
Arilje
Arilje
Radnički (JT)
Jaša Tomić
35 : 25
Potisje Pleteks
Ada
Radnički 1958
Šid
36 : 21
Kljajićevo
Kljajićevo
Hercegovina
Nevesinje
22 : 14
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Bor RTB
Bor
28 : 21
Mladost
Zaječar
Jadran
Feketić
33 : 21
Želja
Žabalj
Dolovo
Dolovo
27 : 38
Tikvara
Bačka Palanka

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Babušnica 2011
Babušnica
6 : 6
Gurgusovac
Knjaževac

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
102 : 0
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
18 : 20
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Čelik
Zenica
41 : 7
Arsenal Porto Montenegro
Tivat
BRK Crvena Zvezda
Beograd
32 : 12
Rad Mozzart
Beograd
Kruševac
Kruševac
31 : 27
KBRK
Beograd