XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 26 April 2015

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Bane
Raška
Pobeda
Beloševac
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Dinamo
Vranje
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radan
Lebane
0 : 0
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Đerdap
Kladovo
PIK Prigrevica
Prigrevica
1 : 1
Dolina
Padina
Turbina
Vreoci
1 : 3
Brodarac 1947
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 2
Zemun
Zemun
Železnik Lasta
Beograd
0 : 1
Hajduk
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Tutin
Tutin
3 : 0
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Slavija
Kragujevac
4 : 2
Rudar (Bresnica)
Bresnica
RSK
Rabrovo
1 : 0
Železničar (P)
Požarevac
Obilić
Živica
3 : 2
Mladi radnik (R)
Radinac
Lepenica
Badnjevac
1 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 1
Basarac
Mišljenovac
Sloboda
Lipe
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
Napredak
Markovac
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Rembas
Resavica
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Levač
Rekovac
2 : 1
FUD
Brus
Juhor
Obrež
8 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Trajal
Kruševac
2 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 4
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Rudar (P)
Podvis
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Kablovi
Zaječar
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Moravica
Subotinac
8 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Mladost
Medoševac
4 : 1
SFK Moravac
Predejane
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Nebeski andjeli
Vranje
Index
Novi Sad
2 : 1
Budućnost
Gložan
Hajduk
Beška
2 : 1
Borac
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Tavankut
Tavankut
1 : 1
ŽAK
Sombor
Subotica
Subotica
5 : 1
Preporod
Novi Žednik
Mladost (T)
Turija
3 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Tisa
Adorjan
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 1
Jadran
Feketić
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Borac (Starčevo)
Starčevo
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Železničar
Pančevo
3 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Železničar
Bara Venecija
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Sremčica
Sremčica
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 2
Grafičar
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Boleč
Grocka
Vrčin
Vrčin
0 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Polet
Ratina
1 : 0
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Borac
Vraneši
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Lazac
Lazac
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Radnički
Kovači
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 2
Budućnost
Resnik
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Maršić
Maršić
0 : 0
Sloboda
Grbice
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Korićani
Korićani
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Borac
Drenovac
Prvi partizan
Užice
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Omladinac
Zdravčići
0 : 5
Polet
Rasna
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Čajetina
Gostilje
GP Zlatibor
Užice
5 : 1
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
Železničar
Požega
0 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Kolubara
Jabučje
1 : 2
Mladost
Dračić
OFK Divci
Divci
0 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Joševa
Joševa
0 : 1
ZSK
Valjevo
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Sindjelić
Lipnica
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Jadar
Stupnica
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Drina
Ljubovija
2 : 1
Provo
Provo
Lipolist
Lipolist
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Omladinac
Donja Rača
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Partizan (D)
Darosava
0 : 1
BSK
Belosavci
Šumadija
Toponica
1 : 1
Borac
Pajsijević
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Vinča
Vinča
6 : 1
Banja
Banja
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 1
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
1 : 4
Šapine
Šapine
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 4
Radnički 1926
Požarevac
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Integral
Batuša
Proleter
Vranovo
5 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Budućnost (MK)
Mala Krsna
0 : 0
7. Juli
Vodanj
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
2 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost (R)
Ratari
2 : 2
Šumadija
Azanja
Železničar (K)
Kusadak
1 : 0
SASK
Saraorci
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 3
Morava 1918
Ćuprija
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 3
BSK
Buljane
Morava
Ribare
4 : 0
Mladost (J)
Jovac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 1
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 7
Budućnost
Miliva
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
OFK Bratstvo
Medveđa
6 : 3
Sloga (V)
Voljavče
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Partizanski put
Grudaš
0 : 1
Borac
Držanovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 1
Omladinac
Podina
Jastrebac
Blace
3 : 1
Kosovac
Prokuplje
Kosovac
Prokuplje
2 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
Omladinac
Podina
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Partizanski put
Grudaš
Borac
Držanovac
4 : 1
Trbunje
Trbunje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 0
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 6
Topličanin
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
3 : 2
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Omladinac
Pojate
2 : 0
Blagotin
Poljna
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mladi radnik
Bačina
2 : 1
Gradina
Pejovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 2
Vinogradar
Zleginje
13. April
Lomnica
0 : 1
Šanac
Šanac
Mladost
Makrešane
7 : 1
Čitluk
Čitluk
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Naupare
Naupare
5 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Bečej 1918
Bečej
Titel
Titel
4 : 1
Tvrdjava
Bač
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Budućnost
Mladenovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Hajduk
Čurug
3 : 2
Proleter
Ravno Selo
Susek
Susek
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
1 : 1
Proleter
Banoštor
TSK
Temerin
2 : 1
Dinamo
Budisava
Sremac Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Radnički
Irig
Napredak
Popinci
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
1 : 0
1. Maj
Ruma
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 6
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Bajša
Bajša
1 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Hajduk
Stapar
4 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Lipar
Lipar
3 : 0
Stanišić
Stanišić
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Graničar (R)
Riđica
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 1
Slavija
Kovačica
Polet
Izbište
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina
Crepaja
6 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
ŽAK
Kikinda
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Napredak
Čestereg
0 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
2 : 4
PKB Kovilovo
Kovilovo
Resnik
Resnik
5 : 2
Komgrap
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
BSK 1925
Batajnica
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
1 : 0
Budućnost (Z)
Zvečka
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 0
Vranić
Vranić
Radnički (R)
Rudovci
2 : 1
Šumadija (Š)
Šopić
Mladost (B)
Baroševac
0 : 2
Napredak (M)
Medoševac
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Podunavac (R)
Ritopek
2 : 1
Vinča
Vinča
Pinosava
Pinosava
4 : 2
Kosmaj
Ralja
Dunavac (G)
Grocka
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
2 : 1
OFK Leštane
Leštane
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Vučje
Vučje
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Brza
Brza
5 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga
Lipovica
3 : 2
Železničar
Brestovac
Radnički
Pertate
1 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Budućnost
Orašje
Mladost
Vinarce
1 : 1
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
3 : 1
Mladi borac
Živkovo
Željuša
Željuša
0 : 2
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
3 : 3
Borac
Barje Čiflik
Dragoš
Pirot
2 : 4
Jedinstvo
Pirot
Zadrugar
Krupac
3 : 1
Spartak
Pirot
Radnički
Klokočevac
2 : 3
Ključ
Podvrška
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Branik
Štubik
Sloga
Kobišnica
4 : 2
Blizna
Blizna
Slatina (B)
Bor
2 : 0
Zlot
Zlot
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Poreč
Donji milanovac
Budućnost (P)
Popovac
4 : 0
Rudar
Jelašnica
Crvena zastava
Hum
0 : 0
Radnički 1936
Trupale
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Mladost
Lalinac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
5 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Morava
Krušce
8 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
OFK Niš
Niš
Radnički
Lubnica
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Polet
Jablanica
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Osnić
Osnić
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
ŠSK
Štipina
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Sloga
Minićevo
1 : 3
Rudar
Grljan
Trešnjevka
Lopardince
3 : 2
Bukuroca
Bukurevac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Biljači
Biljača
Čelik
Belo polje
1 : 0
Vihor
Žbevac
Pavlovac
Pavlovac
2 : 3
Ternoci
Trnovac
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Ugljare
Ugljare
0 : 2
Polet
Laplje Selo
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Gracko
Staro Gracko
Čaglavica
Čaglavica
2 : 0
Sitnica
Lepina
Glama
Koretište
4 : 2
Oskar
Pasjane
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Ratar
Kruščica
3 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Ševac
Kusić
1 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (P)
Pločica
0 : 4
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 3
Kolonija
Kovin
Proleter
Mramorak
4 : 2
Strela
Ivanovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 4
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Polet
Idvor
1 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
2 : 3
Glogonj
Glogonj
Kolare
Kolare
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
Juhor
Glavinci
2 : 2
Ursule
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
1 : 4
Partizan
Glogovac
Blagotin
Belušić
1 : 3
Morava
Kočino Selo
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Zenit
Oparić
Mladost
Gložane
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Crni Vrh
Deonica
1 : 0
Resavac
Subotica
Polet
Zabrega
2 : 2
Javor
Sladaja
Rudar (S)
Stenjevac
11 : 1
Radnički
Tekija
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Napredak (St)
Stubica
Mladost (S)
Sikirica
2 : 4
OFK Batinac
Batinac
Istok 63
Plana
5 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Napredak
Žarkovac
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 3
Jedinstvo (P)
Platičevo
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Noćaj
Noćaj
2 : 1
Železničar
Inđija
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Sloga
Krnješevci
2 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Borac (K)
Klenak
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Rastina 1918
Rastina
4 : 2
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
OFK Šikara
Sombor
Dinamo
Sonta
0 : 0
OFK Metalac
Sombor
Omladinac
Botoš
1 : 0
Borac
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Čenta
4 : 2
ASK
Aradac
OFK Klek
Klek
4 : 0
Naftagas
Boka
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
0 : 2
Potisje
Knićanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 1
Rusanda
Melenci
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Proleter
Pečenog
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Napredak
Gračac
5 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Čibukovac
Kraljevo
2 : 3
Grdica
Grdica
Morava (S)
Sirča
0 : 0
Real
Podunavci
Stubal
Stubal
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Samaila
3 : 1
Morava (M)
Mrsać
Bačka
Đurđevo
1 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Mladost
Radičević
Obilić
Vilovo
3 : 1
Sloga
Lok
Iskra
Kucura
2 : 2
Miletić
Mošorin
Napredak
Nadalj
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Lemind 1953
Leskovac
3 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Polet
Stajkovce
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Moravac
Guberevac
Mladost (B)
Batulovce
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
Gorki
Glušci
3 : 0
Budućnost
Zminjak
Mladi Borac
Dublje
1 : 5
Radnički Šabački
Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 0
Drina
Badovinci
Partizan
Drenovac
2 : 0
Sloga
Duvanište
Duško
Klenje
3 : 2
Milicionar
Bogatić
Budućnost
Pocerski Dobrić
2 : 1
Proleter
Šabac
Stolice
Krupanj
3 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Velika Reka
Velika Reka
6 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Cerova
Cerova
Mladost (B)
Brezjak
2 : 1
Sloga (S)
Straža
Borac
Kozjak
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 1
Sloga
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Polet 57
Milutovac
Sremac Beomal
Čerević
0 : 3
Bačka
Begeč
Centar
Novi Sad
1 : 2
RFK NS 1921
Novi Sad
Čenej
Čenej
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Tempo
Mozgovo
1 : 1
Sloga
Korman
Jastrebac
Tešica
6 : 0
Gredetin
Gredetin
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 1
OFK Draževac
Draževac
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 4
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 1
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
6 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
4 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 5
Napredak 2012
Krušje
Liplje
Liplje
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Gradac
Valjevo
1 : 2
Rajac
Kadina Luka
Beloševac
Beloševac
1 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Borac
Rajković
0 : 1
Polet
Popučke
Komanice
Komanice
6 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Žabare
Žabare
3 : 1
Mladost
Jelenac
Trnava
Donja Trnava
5 : 3
Sloga
Zagorica
Plaskovac
Plaskovac
1 : 4
Mladi rudar
Bukovik
Ranilović
Ranilović
2 : 1
Misača
Misača
Jasenica
Božurnja
2 : 1
B 2000
Aranđelovac
Maskar
Maskar
0 : 0
Kopljari
Kopljari
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost
Porodin
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Budućnost
Vezičevo
4 : 0
Omladinac (B)
Busur
Radnički
Knežica
4 : 3
Dragoš
Oreškovica
Borac
Veliko Laole
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Neštin
Neštin
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 1
Mladost
Mali Bač
Slavija
Pivnice
0 : 7
Vajska
Vajska
Krivanj
Selenča
1 : 1
Borac 46
Obrovac
Sloga (D)
Drmno
2 : 4
Kurjače
Kurjače
Vihor
Maljurevac
8 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 4
Dizel
Bare
Borac (K)
Klenovnik
2 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
BIP
Čačak
4 : 1
Rakova
Rakova
Vujan
Prislonica
0 : 4
Zadrugar
Gornja Trepča
Kej
Čačak
0 : 0
Čačak 94
Čačak
Lugovi
Čačak
0 : 3
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
1 : 5
Morava (K)
Katrga
Strelac
Miokovci
0 : 1
Premeća
Premeća
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 0
Šampion
Orom
Paštrić
Paštrić
3 : 6
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Kremenac
Rogojevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Botunje
Botunje
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Kutlovo
Kutlovo
5 : 0
Sloga
Lužnice
Seljak
Cvetojevac
1 : 5
Šumadija 1934
Drača
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 2
Srbija
Ilićevo
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Proleter
Međa
Olimpija
Torda
4 : 4
Budućnost
Banatski Dvor
Terekves
Hetin
8 : 1
Bega
Novi Itebej
Sloga 1948 (M)
Malča
0 : 1
Mramor 1927
Mramor
Vulkan 1963
Brenica
1 : 0
Sečanica
Sečanica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
2 : 6
Mladost (DK)
Donji Komren
Morava 1949
Čokot
0 : 3
Delijski Vis
Niš
Supovac
Supovac
1 : 4
Čegar 2013 (K)
Kamenica
BUSK
Beograd
1 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Borac (P)
Progar
1 : 2
Šumadinac (B)
Bečmen
OFK Crvenka
Borča
2 : 1
Mladi proleter
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
2 : 0
Dedinje
Beograd
Dunavac (D)
Dunavac
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Lajkovac
Lajkovac
3 : 3
Sloga
Bogovađa
Mladost
Vračević
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
1 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Blagaja
Rupeljevo
1 : 2
Glumač
Glumač
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Ježevica
Ježevica
1 : 0
Duškovci
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
0 : 5
Sečica
Seča reka
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Savinac 1933
Visibaba
Bakionica
Bakionica
5 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Jablanica
Jablanica
3 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Majdan
Majdan
4 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 2
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
3 : 0
Brezak
Pranjani
Omladinac
Kalimanići
0 : 2
Šumadija
Brdjani
Samarinovac
Samarinovac
5 : 1
Ratar
Jasenica
BSK 1934
Bukovče
2 : 2
Čubra
Čubra
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Smedovac
Smedovac
2 : 0
Malajnica
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
1 : 5
Polet
Jabukovac
Minel
Ripanj
4 : 0
Partizan
Kaluđerica
OFK Mladost
Begaljica
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Pobeda
Držina
3 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Temac
Temska
1 : 2
Zvezda
Blato
Provalija
Pirot
2 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Udarnik
Višnjevac
3 : 0
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Solid
Subotica
4 : 0
Bikovo
Bikovo
Velika reka
Velika Kamenica
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Lovćen
Petrovo selo
0 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Egeta
Brza Palanka
1 : 2
Napredak
Korbovo
Kladušnica
Kladušnica
2 : 3
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Pontes
Kostol
1 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Polet
Donji Lajkovac
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Proleter
Bajevac
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Rudar
Radljevo
Polet
Takovo
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Stepanje
Stepanje
Timok
Trnavac
5 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Grlište
Grlište
5 : 1
Deli Jovan
Salaš
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Sloga
Kaona
2 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Gradina
Rti
1 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Brezova
Brezova
2 : 0
Gorušica
Viča
Radnički
Turica
3 : 3
Jelica
Goračići
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Pobeda
Rusna
0 : 4
Toplica
Šarlinac
Karađorđe
Vučić
6 : 0
Grivac
Grivac
Lokomotiva
Lapovo
9 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Pobeda
Sepci
4 : 1
Marjan
Knić
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 2
Sloga
Milatovac
BSK
Borač
1 : 2
Kotlenik
Guncati
Mladost (R)
Rašković
0 : 0
Kusovac
Kusovac
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Bare
Bare
Vrbovac
Vrbovac
2 : 3
Jezava
Smederevo
Borac 1932
Ralja
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Petrijevac
Petrijevo
0 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Slemen
Milušinac
4 : 2
Rtanj
Vrmdža
Omladinac
Blendija
3 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Palilulac
Šarbanovac
2 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 0
Karađorđe
Mišar
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga (K)
Krnić
2 : 5
Sloga Trgošped
Mehovine
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Trešnjevka
Trbušac
Volujac
Volujac
1 : 4
Cerić
Miokus
Tromedja
Majdan
1 : 5
Hajduk
Podlokanj
Graničar
Đala
1 : 1
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Jadran
Sanad
Jedinstvo (O)
Orešac
1 : 2
Vitorul
Straža
Radnički 1927
Vršac
0 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Pobeda
Parta
1 : 2
Banat
Dupljaja
Hajduk
Šušara
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Proleter
Neuzina
4 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Jedinstvo
Ečka
5 : 2
Tamiš
Farkaždin
MSK
Mihajlovo
8 : 0
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
2 : 2
Mladost
Belo Blato
Metalac
Požarevac
1 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 1
Stig 1955
Beranje
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Dunavac
Petka
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Napredak 1947
Batovac
Sopot
Požarevac
3 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Sloga (R)
Ridjake
2 : 2
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Polet
Jalovik
4 : 2
Hajduk
Debrc
Krnule 09
Krnule
2 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Šipurske livade
Šabac
7 : 0
Sinošević
Sinošević
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 3
OFK Varna
Varna
Borac
Vizić
0 : 1
Jednota 1950
Gložan
Proleter
Karađorđevo
4 : 4
Budućnost
Parage
Naša Zvezda
Silbaš
7 : 0
Sloga
Plavna
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Polet
Mirosaljci
Mladi radnik
Junkovac
0 : 3
BSK
Brajkovac
Mladi borac
Županjac
1 : 4
Sloboda
Stubica
Vreoci
Vreoci
3 : 6
Rudar
Zeoke
Omladinski
Paraćin
3 : 1
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Heroj
Busilovac
3 : 2
Budućnost (L)
Lebina
ISK Izvor
Izvor
1 : 0
Železničar
Klačevica
Buljane
Buljane
3 : 2
Popovac
Popovac
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
Planinac
Rivica
1 : 0
Sremski vitezovi
Irig
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
Sloga
Voganj
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Mladost (P)
Pavlovci
Polet
Nikinci
1 : 1
Car Uroš
Jazak
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Borac
Stejanovci
Sremac
Dobrinci
2 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Real
Donja Jajina
3 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Bratstvo
Krupanj
1 : 3
Tolisavac - VT
Tolisavac
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 2
Graničar
Obrež
Lovac
Karlovčić
5 : 1
Šumar
Ogar
Mladost
Prhovo
5 : 1
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
6 : 4
Sloven
Sibač
Sloboda
Donji Tovarnik
5 : 0
Sremac
Deč
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 5
Sloboda
Šašinci
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 2
Napredak
Šuljam
Sremac
Jarak
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Planinac
Ležimir
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Grgurevci
Grgurevci
1 : 4
Sloga (Č)
Čalma
BSK
Bešenovo
2 : 1
Srem
Sremska Rača
Omladinac (M)
Molovin
4 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 2
Jedinstvo
Ljuba
Graničar
Jamena
2 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
Bratstvo
Sot
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Borac
Ilinci
2 : 0
Jednota
Šid
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Sremac
Berkasovo
2 : 3
Napredak
Vašica
Paune
Paune
0 : 4
Kotešica
Kotešica
Mali korak
Oglađenovac
5 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 5
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Bujačić
Bujačić
1 : 0
Rakac Stave
Stave
Mladi radnik
Valjevo
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 3
Brđanac
Valjevo
Mladost (L)
Leskovac
2 : 2
Manastirica
Manastirica
Radnik
Pankovo
4 : 1
Laolac
Veliko Laole
BSK
Bošnjak
1 : 0
Burovac
Burovac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 0
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
1 : 1
Lisović
Lisović
BSK 2014
Bukovica
0 : 4
Studen Vitez
Studenica
Musina reka
Musina reka
2 : 0
Omladinac
Drakčići
Progorelica
Progorelica
2 : 0
Žiča
Žiča
Borac
Adrani
4 : 2
Zgodačica
Godačica
Omladinac
Bunar
1 : 3
Partizan (M)
Majur
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 0
Kolonija
Jagodina
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
Morava (R)
Rajkinac
6 : 4
OFK Borac
Lovci
Polet
Grabovac
2 : 1
Zvezda
Konatice
Poljane
Poljane
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Trstenica
Trstenica
0 : 2
Rvati
Obrenovac
OFK Urovci
Urovci
5 : 1
Posavina
Stubline
Krtinska
Krtinska
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Borac
Ušće
Gorski car
Garaši
4 : 0
Venčani
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
3 : 0
Brezovac
Brezovac
Luk
Voćnjak
5 : 1
Prva Iskra
Runjani
Hajduk
Ribarica
0 : 1
Granit
Radalj
Sindjelić
Vojnik
1 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 3
Mladi radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
5 : 0
Zelenika
Vitance
Borjak 2013
Okruglica
5 : 2
Sloboda 1948
Mijajlovac
Omladinac
Ugljarevo
1 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 2
Morava
Medvedja
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 1
Vinogradar
Riljac
Šumice
Glusci
1 : 9
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Mladost (O)
Očage
7 : 2
Bair
Bogatic
Banat
Ilandža
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Sibnica
Sibnica
0 : 4
Mladost
Mala Ivanča
Mladost
Guberevac
26.04.2015
14:00
Drlupa
Drlupa
OFK Rogača
Rogača
2 : 6
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcani
4 : 1
Vojvoda
Dučina
Sloga 2012
Popović
3 : 0
Rudar 2012
Babe
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Šumadija
Sipić
1 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 4
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Borac
Azbresnica
1 : 1
Baličevac 1974
Baličevac
Rad 1974
Merošina
3 : 1
Belfast
Kovanluk
Maovi
Maovi
3 : 2
Napredak (Š)
Ševarice
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 7
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Korman
Korman
5 : 1
Mladost
Svileuva
Proleter
Četereže
1 : 5
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
5 : 0
Sloga
Viteževo
BSK
Brzohode
6 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
OFK Selište
Selište
3 : 6
Borac
Vukovac
Gradac
Pločnik
1 : 3
Borac
Gornji Katun
Mladost
Toljevac
2 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Orašje
Orašje
3 : 4
Parcane
Parcane
Pobeda
Lučina
4 : 1
Čukarički
Mala Kruševica
Meševo
Meševo
3 : 0
Globoder
Globoder
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Vratare
Vratare
Mladost VPD
Kruševac
4 : 0
Padež
Padež
Čarapan
Kruševac
2 : 1
Srnje
Srnje
Kruševica
Kruševica
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Konjuh
Konjuh
2 : 1
Pasjak
Pasjak
Zdravinje
Zdravinje
2 : 2
Vitanovac 08
Vitanovac
Grkljane
Grkljane
2 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Modrica
Modrica
4 : 2
Bukovica
Bukovica
Lipovac
Lipovac
8 : 1
Drugari
Stanci
Polet (K)
Kobilje
8 : 1
Štitari
Štitari
Krćevac 04
Krćevac
4 : 3
Borac
Kloka
Budućnost
Blaznava
2 : 1
Mladost
Rajkovac
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 2
Stig (C)
Crljenac
Radnik
Salakovac
5 : 0
Kobilje
Kobilje
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
4 : 3
Vrelo
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
1 : 1
Vukona
Vukona
Sloga
Vrhovine
2 : 3
Zvizdar
Zvizdar
OFK Paljuvi
Paljuvi
7 : 1
Čučuge
Čučuge
Dokmir
Dokmir
1 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Šarbane
Šarbane
3 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Mladost (G)
Garevina
1 : 6
Garevina
Garevina
Vražogrnac
Vražogrnci
1 : 1
Baštovan
Subotica
OFK Gnjila
Igroš
2 : 0
Mladost (R)
Raklja
Šepšin
Šepšin
1 : 3
Omladinac
Rajkovac
OFK Student
Mladenovac
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Borac
Amerić
0 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
Sloga
Granice
0 : 1
Napredak (D)
Dubona
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
Kom
Podgorica
0 : 2
Bratstvo
Cijevna
Cetinje
Cetinje
1 : 2
Igalo
Herceg Novi
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Dečić
Tuzi
Radnički
Berane
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Jezero
Plav
1 : 0
Arsenal
Tivat
Zabjelo
Podgorica
1 : 0
Ibar
Rožaje
Travnik
Travnik
0 : 0
Olimpic
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Velika Obarska
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 1
Zrinjski
Mostar
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 0
Proleter
Teslić
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Proleter
Dvorovi
Gorica
Pučile
1 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Ilićka 01
Brčko
0 : 0
Famos
Vojkovići
Radnički
Karakaj
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
Jedinstvo
Brodac
5 : 3
Sloga Junajted
Bijeljina
Liješće
Liješće
0 : 0
Modriča
Modriča
Jedinstvo
Žeravica
2 : 0
Ozren
Petrovo
Župa Superpetrol
Milosavci
5 : 0
Mineral
Banja Vrućica
Mladost
Donja Slatina
0 : 0
Sloga
Doboj
Omarska
Omarska
1 : 1
Laktaši
Laktaši
Dubrave
Dubrave
2 : 1
Lijevče
Nova Topola
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Mladost (S)
Seferovci
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
2 : 1
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Naša krila
Kostajnica
1 : 0
Hajduk
Batkuša
Skugrić
Skugrić
0 : 1
Željezničar
Doboj
Ozren
Paklenica
2 : 1
Vranjak
Vranjak
Posavina
Miloševac
2 : 2
Rudanka
Rudanka
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 1
Pridjel
Pridjel
Birač
Derventa
2 : 1
Šekovići
Šekovići
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
2 : 3
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Trnovica
Trnovica
1 : 2
Jedinstvo (B)
Brčko
Jardan
Jardan
1 : 2
Guber
Srebrenica
Hercegovac
Bileća
4 : 0
Stakorina
Čajniče
Romanija
Pale
6 : 0
Rudar
Miljevina
Željeznica
Trnovo
0 : 3
Rudo
Rudo
Čelinac
Čelinac
4 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Borac (ID)
Istočni Drvar
4 : 1
Vrbas
Banja Luka
Mladost
Zalužani
3 : 2
Rekreativo
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
0 : 4
Gorica
Šipovo
Borac 1926
Banja Luka
0 : 3
Polet Krajišnik
Dragočaj
Borac (Š)
Šibovska
1 : 0
Milan
Kosjerovo
Tamaris
Mrčajevci
1 : 1
Ratar
Stara Topola
Borac (M)
Maglajani
0 : 3
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Mladost (B)
Bajinci
5 : 3
Mladi Krajišnik
Kukulje
Kozara
Turjak
2 : 1
Biseri
Čatrnja
Branjevo
Branjevo
0 : 0
Milići
Milići
Budućnost (S)
Skelani
2 : 2
Polet
Kravica
Srpski Soko
Čelopek
1 : 1
Budućnost (P)
Pilica
Jadar
Kasaba
2 : 0
Tabanci
Tabanci
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Polet
Kravica
2 : 1
Branjevo
Branjevo
BUK
Gornja Bukovica
5 : 3
Novo Doba
Čardačine
Priboj
Priboj
3 : 2
Balatun
Balatun
Sloga 94
Bijeljina
2 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
BSK Ledinci
Batković
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 2
Drina Amajlije
Amajlije
Sloga
Srednja Slatina
1 : 2
Jedinstvo (C)
Crkvina
Bosna
Pisari
3 : 2
Polet
Čović Polje
Borac 1975
Osinja
4 : 2
Hajduk
Kožuhe
Borac (L)
Lužani
3 : 4
Polet
Podnovlje
4. Juli
Pojezna
0 : 1
BSK
Bušletić
Željezničar
Pridjel Gornji
3 : 3
Zvijezda
Kakmuž
Borac (K)
Kotorsko
4 : 0
Zborište
Zborište
27. Juli
Kalenderovci
1 : 0
Vučijak
Majevac
Mladost
Botajica
1 : 4
Bosna 1977
Modrički Lug
Radnički
Brodsko Polje
1 : 2
Trebavac
Vranjak
Sloga 73
Ždreban
3 : 1
Partizan
Koprivna
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
0 : 1
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Omladinac
Modriča
0 : 1
Zadrugar
Tarevci
Crni vrh
Laktaši
2 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Bratstvo
Povelič
0 : 2
Kladari
Gornji Kladari
Studenac
Kobaš
2 : 4
Vrbas
Prijebljezi
Biseri
Lišnja
1 : 3
Budućnost
Donji Galjipovci
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Budućnost Red Star
Vucilovac
Stanovi
Stanovi
0 : 5
Slijepčevići
Slijepčevići
Zadrugar
Bukvik
3 : 1
Čelik
Grbavica
Borac
Razljevo
9 : 0
Jedinstvo
Koretasi
Sloga
Lukavica
5 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
Mladost
Bukovče
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 0
Crnovršanin
Donje Štiplje
Belica
Belica
5 : 3
Oniks
Lozovik
Spartak
Subotica
3 : 0
Mašinac
Niš
Napredak
Kruševac
2 : 0
LASK Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Sloga Radnički
Zemun
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Radnički 2013
Rudovci
0 : 1
Železničar Pančevo
Pančevo
Metalmania
Kanjiža
0 : 14
Polet
Sivac
Radnički 1919
Zrenjanin
3 : 1
Sremice
Sremska Mitrovica
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
5 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
BSK Borča
Borča
26.04.2015
11:00
Brodarac
Novi Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Sumadija
Kragujevac
Polet
LJubic
0 : 1
Mladost
Lucani
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Policajac
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Vodice
Vodice
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Bečej
Bečej
Titel
Titel
3 : 0
Tvrđava
Bač
Mladost
Bački Petrovac
0 : 2
Budućnost
Mladenovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Hajduk
Čurug
5 : 2
Proleter
Ravno Selo
Crvena zvezda
Suvodol
26.04.2015
13:30
Kolarac
Kolari
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Sutjeska
Nikšić
5 : 0
Rudar
Pljevlja
Mladost
Podgorica
5 : 0
Mornar
Bar
Bokelj
Kotor
1 : 5
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
6 : 0
Bratstvo
Cijevna
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Čukarički
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 0
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sloga
Leskovac
2 : 1
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
2 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Dolina
Padina
3 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički
Valjevo
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Savacium
Šabac
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Balkan
Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
PKB
Padinska Skela
1 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Komgrap
Beograd
4 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Železnik Lasta
Železnik
1 : 5
Heroj 1925
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
IMT
Beograd
IMT
Beograd
15 : 1
Grafičar
Beograd
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
4 : 0
Vršac
Vršac
Indeks
Novi sad
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Spartak
Subotica
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Mladost Bambi
Lukićevo
Inđija
Inđija
0 : 7
OFK Hajduk
Kula
Radnički (P)
Pirot
26.04.2015
11:00
Radnički (N)
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
26.04.2015
11:00
Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
26.04.2015
11:00
Kruševac
Kruševac
AFK
Ada
0 : 5
Bačka
Mol
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Slavija
Banatsko Arandjelovo
1 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
Čoka
Čoka
15 : 1
Tisa
Adorjan
Polet
Izbište
0 : 5
Karaš (J)
Jasenovo
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Vršac
Vršac
Sloga
Plandište
12 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički 1927
Vršac
5 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (P)
Pločica
4 : 9
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (O)
Omoljica
3 : 2
Vojvodina
Crepaja
Dolina
Padina
3 : 0
Polet
Idvor
Dinamo
Pančevo
3 : 3
Stenli
Glogonj
Borac (S)
Sakule
0 : 3
Spartak
Debeljača
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Borac
Starčevo
Železničar
Pančevo
3 : 0
Banat
Vršac
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 0
Vodice
Vodice
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 0
OFK Nacional AG
Novi Pazar
Sport Klub 1999
Novi Pazar
2 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Ras
Novi Pazar
7 : 1
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Palilulac
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 2
FSFV
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 3
Balkan
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 3
Avala
Beograd
Sinđelić
Beograd
6 : 1
Vinča
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
Bane
Raska
7 : 1
Kolasin
Zubin Potok
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Rad
Banjica
4 : 0
Bežanija
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Zemun
Zemun
Fer Plej 06
Beograd
5 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Ada
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Torlak
Beograd
9 : 2
Rušanj
Rušanj
Internacional
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 0
Atakante
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 3
Banja
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
4 : 2
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
FSFV
Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Policajac
Beograd
3 : 1
Milenium
Beograd
011 B
Beograd
7 : 0
Kosmaj
Ralja

Košarka

Rađevac
Krupanj
74 : 79
Železničar
Lajkovac
Student BB
Bajina Bašta
20 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Šabac
Šabac
72 : 93
Zlatar
Nova Varoš
Vitez
Beograd
68 : 61
Umka 2009
Beograd
Bor RTB
Bor
92 : 68
OKK Junior
Niš
Zeta 2011
Podgorica
72 : 85
Teodo
Tivat
Sutjeska
Niksic
75 : 70
Mornar
Bar
Ibar
Rozaje
77 : 100
Budućnost
Podgorica

Rukomet

Požarevac
Požarevac
31 : 26
Crvena Zvezda
Beograd
Metalac
Futog
27 : 27
Mladost
Bački Jarak
Knez Lazar
Kruševac
33 : 31
Trepča
Kosovska Mitrovica
Župa 54
Aleksandrovac
23 : 23
Prva Petoletka
Trstenik
Arilje
Arilje
28 : 31
Lokomotiva
Lapovo
Crvenka II
Crvenka
33 : 30
Radnički 1958
Šid
Srem Sm
Sremska Mitrovica
30 : 34
Kikinda
Kikinda
Jedinstvo 1974
Krnjevo
29 : 18
Zemun 1957
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
37 : 24
Mladost
Smederevska Palanka
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
14 : 23
Sloga
Kraljevo
Sjenica
Sjenica
30 : 20
Mladost 2
Čačak
Omladinac
Gornji Milanovac
28 : 23
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Drina
Zvornik
0 : 0
Čelinac
Čelinac
Bijeljina
Bijeljina
34 : 38
Mladost
Banja Luka
Teslić
Teslić
31 : 25
Golić Šarić
Banja Luka
Hercegovac
Bileća
6 : 17
Hercegovina
Nevesinje
Junior
Beograd
36 : 24
Crvena Zvezda
Beograd
Mladost
Nova Pazova
29 : 27
Vrbas
Vrbas
Dolovo
Dolovo
26 : 32
Jadran
Feketić
Jedinstvo
Kačarevo
27 : 21
Miletić
Mošorin
Laki
Crvenka
28 : 23
Mladost
Srpska Crnja

Futsal

Tango
Istočno Sarajevo
3 : 0
Kaskada
Gračanica
Hajduk
Kula
7 : 5
Forum
Vršac
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 2
Kikinda
Kikinda
Tango Liman
Novi Sad
3 : 2
Srbobran
Srbobran
Šampion
Subotica
4 : 5
Leteći Holandjanin
Vrbas
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
12 : 1
Viking
Ruma

Ragbi 13

Radnički (NP)
Nova Pazova
26 : 42
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
26 : 26
Dorćol
Beograd

Američki fudbal

Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
54 : 25
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Imperatori Niš
Niš
42 : 12
Angel Warriors Čačak
Čačak
Panthers Pančevo
Pančevo
7 : 26
Indians Inđija
Inđija
Blue Dragons Beograd
Beograd
50 : 6
Pirates Zemun
Zemun
Blue Dragons Beograd
Beograd
29 : 13
Pastuvi Požarevac
Požarevac

Ragbi 15

Kruševac
Kruševac
22 : 75
Rad Mozzart 2
Beograd