XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 757 utakmica za dan
Nedelja, 28 Septembar 2014

Fudbal

Bane
Raška
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Polet
Ljubić
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Rudar
Kostolac
Kopaonik
Brus
0 : 1
Đerdap
Kladovo
Car Konstantin
Niš
3 : 3
Timok
Zaječar
Radan
Lebane
2 : 1
OFK Bor
Bor
Dinamo
Vranje
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Senta
Senta
3 : 0
Dinamo
Pančevo
PIK Prigrevica
Prigrevica
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Polet
Trbušani
4 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Sloboda
Čačak
3 : 1
Metalac
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
3 : 3
Omladinac
Novo Selo
Dragačevo
Guča
2 : 1
Partizan
Cerovac
Rudar (Bresnica)
Bresnica
2 : 2
Slavija
Kragujevac
Železničar (P)
Požarevac
3 : 0
RSK
Rabrovo
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 0
Obilić
Živica
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Basarac
Mišljenovac
4 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Borac
Žabari
1 : 0
Morava
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Napredak
Markovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sevojno
Sevojno
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 5
Temnić 1924
Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 6
Jedinstvo
Paraćin
Trajal
Kruševac
3 : 1
Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
1 : 2
FUD
Brus
Levač
Rekovac
3 : 0
Rembas
Resavica
Bukovik
Ražanj
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
2 : 1
Pukovac
Pukovac
Kablovi
Zaječar
9 : 0
Rudar (B)
Bor
Bobište
Bobište
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Mladost
Medoševac
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Budućnost
Gložan
Hajduk
Beška
0 : 3
Index
Novi Sad
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Jadran
Feketić
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 0
Tisa
Adorjan
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Srbobran
Srbobran
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Subotica
Subotica
0 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Železničar
Pančevo
1 : 1
Vršac United
Vršac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Gruža
Vitanovac
Radnik
Ušće
3 : 1
Polet
Ratina
Borac
Vraneši
3 : 0
Granit
Jošanička banja
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Ribnica
Jovac
Radnički
Kovači
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 5
Arsenal
Kragujevac
Budućnost
Resnik
0 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
Korićani
Korićani
3 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Železničar
Požega
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 1
Perućac
Perućac
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Čajetina
Gostilje
Prvi partizan
Užice
0 : 1
Polet
Rasna
Mladost
Dračić
1 : 1
Kolubara
Jabučje
Trlić
Trlić
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
5 : 5
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
ZSK
Valjevo
0 : 2
Joševa
Joševa
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Drina
Ljubovija
4 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Provo
Provo
BMR Petlovača
Petlovača
4 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Borac (V)
Vladimirci
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (L)
Lešnica
3 : 0
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Jadar
Stupnica
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 2
Omladinac
Donja Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
BSK
Belosavci
5 : 0
Partizan (D)
Darosava
Borac
Pajsijević
2 : 0
Šumadija
Toponica
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Banja
Banja
8 : 2
Vinča
Vinča
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 6
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Šapine
Šapine
8 : 0
Makce
Makce
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Integral
Batuša
2 : 3
Sloga (B)
Burovac
Vodice
Vodice
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
1 : 5
Proleter
Vranovo
7. Juli
Vodanj
3 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Udarnik
Lozovik
1 : 3
Sloga (M)
Miloševac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 0
Pobeda
Golobok
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
1 : 0
Budućnost (R)
Ratari
SASK
Saraorci
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
BSK
Buljane
3 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
2 : 7
Morava
Ribare
Sloga (DV)
Donje Vidovo
5 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Budućnost
Miliva
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Sloga (V)
Voljavče
0 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Bratstvo
Međureč
2 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Dunđerski
Voljčinac
1 : 7
Topličanin
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
Polet
Samarinovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
11 : 1
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
4 : 0
Partizanski put
Grudaš
Dobrič
Pejkovac
1 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Omladinac
Podina
2 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
Kosovac
Prokuplje
0 : 4
Jastrebac
Blace
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Naupare
Naupare
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Čitluk
Čitluk
Mladost
Makrešane
2 : 4
Šanac
Šanac
13. April
Lomnica
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 3
Gradina
Pejovac
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Trudbenik
Stalać
1 : 2
Blagotin
Poljna
Omladinac
Pojate
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Hajduk
Čurug
1 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 1
Budućnost
Mladenovo
Mladost
Bački Petrovac
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Titel
Titel
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Susek
Susek
Proleter
Banoštor
4 : 1
Tatra
Kisač
Dinamo
Budisava
2 : 0
TSK
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
0 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Sofeks
Futog
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Radnički
Irig
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 2
Partizan
Vitojevci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 6
1. Maj
Ruma
Jadran
Golubinci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Napredak
Popinci
1 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Bačka
Mol
4 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Bajša
Bajša
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Hajduk
Stapar
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Graničar (R)
Riđica
2 : 3
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Rusin
Ruski Krstur
0 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Kula
Kula
0 : 3
Polet (K)
Karavukovo
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Slavija
Kovačica
10 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 6
Polet
Izbište
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Hajdučica
Hajdučica
2 : 3
Vojvodina
Crepaja
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 3
Naftagas
Elemir
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
Krajina
Krajišnik
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Begej
Žitište
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Malošište
Malošište
3 : 1
Morava
Žitkovac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Borac (T)
Trnjane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Jedinstvo
Bobovište
0 : 0
Palilula
Aleksinac
Vučje
Vučje
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 2
OFK Brza
Brza
Železničar
Brestovac
1 : 1
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 4
Radnički
Pertate
Progres
Ladovica
4 : 0
Mladost
Vinarce
Mladi borac
Živkovo
8 : 2
Umac
Miroševce
Zadrugar
Krupac
3 : 1
Padež
Petrovac
Dragoš
Pirot
1 : 0
Spartak
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
1 : 2
Jedinstvo
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Borac
Barje Čiflik
Željuša
Željuša
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Krivelj
Krivelj
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Blizna
Blizna
3 : 1
Sloga
Kobišnica
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Radnički 1936
Trupale
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Mladost
Lalinac
0 : 4
Vrtište
Vrtište
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Palilulac
Niš
1 : 0
Aluminjum
Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 1
Morava
Krušce
Radnički
Lubnica
6 : 0
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Sloga
Minićevo
0 : 1
Malinik
Podgorac
ŠSK
Štipina
3 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Osnić
Osnić
1 : 1
Polet
Jablanica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Vihor
Žbevac
Čelik
Belo polje
9 : 2
Biljači
Biljača
Mladost (B)
Bosilegrad
6 : 3
Levosoje Talenat
Levosoje
Gracko
Staro Gracko
5 : 2
Radnički
Velika Hoča
Sitnica
Lepina
1 : 1
Polet
Laplje Selo
Čaglavica
Čaglavica
1 : 4
Brezovica
Štrpce
Gračanica
Gračanica
4 : 0
Ugljare
Ugljare
Glama
Koretište
3 : 2
Mineralac
Klokot
Rudar
Kosovska Kamenica
5 : 3
Oskar
Pasjane
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
Dobrica
Dobrica
1 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Ratar
Kruščica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 1
Partizan (U)
Uljma
Potporanj
Potporanj
6 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (P)
Pločica
0 : 0
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 5
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
4 : 0
Kolonija
Kovin
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 7
Dolovo
Dolovo
Polet
Idvor
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
1 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Napredak
Staro Lanište
1 : 0
Kolare
Kolare
Partizan
Glogovac
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Morava
Kočino Selo
1 : 0
Blagotin
Belušić
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Mladost
Gložane
Javor
Sladaja
1 : 2
Polet
Zabrega
Hajduk
Čepure
0 : 2
Rudar (P)
Plazane
Radnički
Tekija
2 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Napredak (St)
Stubica
7 : 3
Šumadija
Trešnjevica
OFK Batinac
Batinac
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 0
Resavac
Veliki Popović
Borac (K)
Klenak
2 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Sloga
Krnješevci
1 : 4
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Železničar
Inđija
Noćaj
Noćaj
3 : 0
Borac (M)
Martinci
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
ČSK 1939
Čortanovci
1 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Sonta
2 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Partizan
Kupusina
Borac
Zrenjanin
2 : 0
Omladinac
Botoš
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Lehel
Mužlja
ASK
Aradac
0 : 0
Banat
Čenta
Naftagas
Boka
2 : 2
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
5 : 1
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
4 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zvezda
Čukojevac
2 : 2
Proleter
Pečenog
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 2
Napredak
Gračac
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Partizan
Vrba
Real
Podunavci
2 : 0
Morava (S)
Sirča
Morava (M)
Mrsać
1 : 0
Budućnost
Samaila
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Napredak
Nadalj
1 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
4 : 1
Hajduk
Gardinovci
Obilić
Vilovo
0 : 3
Miletić
Mošorin
Mladost
Radičević
7 : 2
Sloga
Lok
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
Morava (G)
Gložane
1 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Polet
Stajkovce
6 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Moravac
Guberevac
1 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Gradac
Konopnica
3 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Navalin
Navalin
1 : 4
Jedinstvo
Šišava
Budućnost
Pocerski Dobrić
1 : 2
Budućnost
Zminjak
Duško
Klenje
1 : 0
Radnik
Glogovac
Partizan
Drenovac
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Sloga
Duvanište
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Drina
Badovinci
Gorki
Glušci
0 : 7
Radnički Šabački
Šabac
Borac
Kozjak
5 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Mladost (B)
Brezjak
3 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 0
Sloga (S)
Straža
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 2
Cerova
Cerova
Velika Reka
Velika Reka
1 : 5
Milan Orlić
Novo Selo
Stolice
Krupanj
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Čenej
Čenej
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 2
Borac
Rakovac
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Kraljevo
Selo Kraljevo
0 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Napredak 2012
Krušje
0 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Jedinstvo
Bočar
2 : 3
Delija
Mokrin
Polet
Nakovo
6 : 2
Napredak
Banatska Topola
Komanice
Komanice
3 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Borac
Rajković
0 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Beloševac
Beloševac
4 : 6
Polet
Popučke
Gradac
Valjevo
0 : 5
Iskra
Donja Bukovica
Kolubara 2
Valjevo
0 : 0
Rajac
Kadina Luka
Liplje
Liplje
3 : 4
Ribnikar
Pecka
Sloga
Zagorica
2 : 3
Trnava
Donja Trnava
Mladi rudar
Bukovik
10 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Misača
Misača
3 : 0
Ranilović
Ranilović
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
Kopljari
Kopljari
3 : 1
Maskar
Maskar
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 0
Proleter
Jelovik
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Mladost
Porodin
Omladinac (B)
Busur
0 : 0
Budućnost
Vezičevo
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Radnički
Knežica
BSK 1924
Boževac
1 : 1
Borac
Veliko Laole
Krivanj
Selenča
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
2 : 0
Borac 46
Obrovac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Bačka
Despotovo
Neštin
Neštin
1 : 0
Mladost
Mali Bač
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Kurjače
Kurjače
7 : 0
Sloga (D)
Drmno
Dunavac
Kisiljevo
1 : 3
Vihor
Maljurevac
Dizel
Bare
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
OFK Braničevo
Braničevo
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Rakova
Rakova
0 : 3
BIP
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 3
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Kej
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 1
Lugovi
Čačak
Morava (K)
Katrga
6 : 0
Prijatelji
Čačak
Premeća
Premeća
0 : 2
Strelac
Miokovci
Tisa B
Adorjan
0 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo
Martonoš
0 : 13
Horgoš 1911
Horgoš
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Tolić
Tolić
Paštrić
Paštrić
1 : 5
Mladost
Latković
Vojvode
Mionica
3 : 5
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Proleter
Latković
4 : 1
Orao
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Popadić
Popadić
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
Botunje
Botunje
2 : 4
Hajduk
Jovanovac
Azbest
Stragari
2 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Žeželj
Donja Sabanta
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Sloga
Lužnice
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Zastava
Kragujevac
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Roham
Nova Crnja
6 : 1
Olimpija
Torda
Bega
Novi Itebej
2 : 3
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
4 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Karadjordje
Radovanje
1 : 3
Obilić
Staro Selo
Jasenica
Kruševo
1 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Polet
Trnovče
Sloga 1948 (M)
Malča
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava 1949
Čokot
4 : 3
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 2
Delijski Vis
Niš
Vulkan 1963
Brenica
4 : 0
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Mramor 1927
Mramor
5 : 0
Sečanica
Sečanica
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Bakionica
Bakionica
2 : 2
Glumač
Glumač
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Avijatičar
Vranjani
2 : 3
Savinac 1933
Visibaba
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Sečica
Seča reka
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Duškovci
Duškovci
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
0 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Velereč 94
Velereč
3 : 4
Jablanica
Jablanica
Ozremica
Beršići
1 : 2
Majdan
Majdan
Brezak
Pranjani
5 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Šumadija
Brdjani
0 : 1
Mladi rudar
Rudnik
Omladinac
Kalimanići
0 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Samarinovac
Samarinovac
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Smedovac
Smedovac
2 : 0
Srbovo
Srbovo
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Polet
Jabukovac
BSK 1934
Bukovče
0 : 3
Malajnica
Malajnica
Ratar
Jasenica
1 : 2
Miloševo
Miloševo
Čubra
Čubra
1 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Provalija
Pirot
1 : 4
Jerma
Sukovo
Temac
Temska
6 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Pobeda
Držina
2 : 0
Zvezda
Blato
Bikovo
Bikovo
3 : 0
Dušan Silni
Subotica
Solid
Subotica
4 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 5
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
8 : 0
Udarnik
Višnjevac
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Polet
Takovo
7 : 0
Stepanje
Stepanje
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Kalenić
Kalenić
Proleter
Bajevac
2 : 0
Rudar
Radljevo
Polet
Donji Lajkovac
1 : 4
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Grlište
Grlište
6 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Timok
Trnavac
3 : 3
Deli Jovan
Salaš
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 2
Udarnik
Baničina
Budućnost
Vlaški Do
1 : 2
Proleter
Mala Plana
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Prilike
Prilike
Brezova
Brezova
3 : 4
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
3 : 6
Gorušica
Viča
Dušnik
Donji Dušnik
0 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Pobeda
Rusna
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Grivac
Grivac
3 : 2
Karađorđe
Vučić
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
3 : 2
Pobeda
Sepci
Sloga
Milatovac
3 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Kotlenik
Guncati
0 : 1
BSK
Borač
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Bare
Bare
2 : 0
Mladost MG
Saranovo
Jezava
Smederevo
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
0 : 5
Borac 1932
Ralja
Podunavac
Udovice
5 : 1
Omladinac (S)
Seone
Lunjevac
Lunjevac
2 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Njegoš B
Lovćenac
Omladinac
Blendija
1 : 1
Mladost
Resnik
Palilulac
Šarbanovac
2 : 2
Bukovik
Vrbovac
Jedinstvo 1952
Mužinac
1 : 4
Hajduk
Rujevica
Volujac
Volujac
2 : 1
Galeb
Cerovac
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Cerić
Miokus
Sloga (K)
Krnić
0 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Mrovska
Mrovska
5 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Radnički (K)
Koceljeva
6 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo
Srpski Krstur
10 : 0
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
2 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
0 : 2
Jadran
Sanad
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Omladinac
Zagajica
Vinogradar
Gudurica
3 : 2
Radnički 1927
Vršac
Hajduk
Šušara
3 : 0
Pobeda
Parta
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
Zlatica
Zlatica
MSK
Mihajlovo
5 : 1
Sloga
Jarkovac
Mladost
Belo Blato
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
Proleter
Neuzina
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 1
Metalac
Požarevac
Stig 1955
Beranje
1 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Dunavac
Petka
0 : 0
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
4 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
2 : 2
Dunav
Ostrovo
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (R)
Ridjake
3 : 4
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
0 : 3
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Dragojevac
Dragojevac
6 : 0
Verko
Suvo Selo
Sinošević
Sinošević
1 : 3
Bojić
Bojić
Mladost (S)
Slatina
0 : 8
Šipurske livade
Šabac
Jednota 1950
Gložan
6 : 1
Borac
Vizić
Budućnost
Parage
2 : 0
Proleter
Karađorđevo
Sloga
Plavna
0 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Budućnost (L)
Lebina
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
Železničar
Klačevica
2 : 4
Omladinski
Paraćin
Popovac
Popovac
0 : 2
Heroj
Busilovac
Omladinac
Šaludovac
6 : 1
ISK Izvor
Izvor
Jašunja
Jašunja
3 : 1
Nomanica
Nomanica
Sremski vitezovi
Irig
1 : 3
Planinac
Rivica
Sloga
Voganj
3 : 1
Jedinstvo
Ruma
Mladost (P)
Pavlovci
7 : 5
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
4 : 1
Polet
Nikinci
Vojvodina
Neradin
0 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac
Stejanovci
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 2
Sremac
Dobrinci
Real
Donja Jajina
4 : 1
Atletiko
Donja Jajina
BSK
Belanovce
3 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Tolisavac - VT
Tolisavac
2 : 1
Bratstvo
Krupanj
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Graničar
Obrež
Vitez
Subotište
2 : 5
Sremac
Deč
Mladost
Prhovo
7 : 0
Sloven
Sibač
Lovac
Karlovčić
0 : 2
Kameni
Ašanja
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 3
Šumar
Ogar
Sloga
Maradik
2 : 1
Borac (J)
Jarkovci
Fruškogorac
Krčedin
7 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Borac (S)
Surduk
3 : 3
Polet
Novi Karlovci
Grgurevci
Grgurevci
2 : 4
Srem
Sremska Rača
Planinac
Ležimir
0 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Sremac
Jarak
1 : 3
OFK Bosut
Bosut
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga (Z)
Zasavica I
3 : 0
Napredak
Šuljam
Borac (R)
Radenković
1 : 1
Sloboda
Šašinci
Sremac
Berkasovo
1 : 4
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bingula
Bingula
0 : 5
Napredak
Vašica
Borac
Ilinci
1 : 3
Hajduk
Višnjićevo
Bratstvo
Sot
2 : 8
Jednota
Šid
Graničar
Jamena
2 : 1
Sinđelić
Gibarac
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Omladinac (M)
Molovin
4 : 0
Jedinstvo
Ljuba
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Paune
Paune
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Bujačić
Bujačić
Lukavac
Lukavac
2 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Melnica
Melnica
Burovac
Burovac
0 : 2
BSK
Bošnjak
Studen Vitez
Studenica
3 : 1
BSK 2014
Bukovica
Omladinac
Drakčići
0 : 1
Musina reka
Musina reka
Žiča
Žiča
0 : 2
Progorelica
Progorelica
Mladost 1981
Štulac
2 : 8
Popovići
Popovići
Zgodačica
Godačica
1 : 3
Borac
Adrani
Partizan (M)
Majur
0 : 3
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
3 : 0
Bresje
Bresje
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Šantarovac
Šantarovac
OFK Borac
Lovci
1 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Brezovac
Brezovac
1 : 4
Vrbica
Aranđelovac
Luk
Voćnjak
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
4 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 0
Sindjelić
Vojnik
Mladi radnik
Grabovica
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Zelenika
Vitance
2 : 5
Resava
Bukovac
Vinogradar
Riljac
3 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Lonjin
Lonjin
6 : 0
Sloga (DB)
Donja Bukovica
Mladost
Uzovnica
1 : 3
Vrhpolje
Vrhpolje
Mladost (O)
Očage
1 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Šumice
Glusci
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Mladost
Mala Ivanča
2 : 3
Sibnica
Sibnica
Drlupa
Drlupa
28.09.2014
16:00
Mladost
Guberevac
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
OFK Rogača
Rogača
OFK Slatina
Slatina
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Vojvoda
Dučina
0 : 4
Vis
Parcani
Šumadija
Sipić
1 : 1
Karadjordje 2013
Viševac
Mladost (CK)
Crni kao
6 : 3
Meteor
Lapovo
Dobrič 1974
Brest
0 : 4
Rad 1974
Merošina
Sloga 1980
Jovanovac
6 : 2
Belfast
Kovanluk
Mladost 1976
Biljeg
1 : 1
Baličevac 1974
Baličevac
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Korman
Korman
2 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Mladost
Svileuva
2 : 12
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Budućnost
Kočetin
2 : 4
Napredak
Simićevo
BSK
Brzohode
0 : 2
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 1
Sloga
Viteževo
Best
Sige
1 : 1
Zadrugar
Osanica
Laznica
Laznica
0 : 7
OFK Homolje
Žagubica
Zvezda
Izvarica
3 : 4
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Mladost
Krupaja
Borac
Vukovac
3 : 0
OFK Selište
Selište
Gradac
Pločnik
0 : 1
Pobeda
Lučina
OFK Orašje
Orašje
1 : 4
Čukarički
Mala Kruševica
Mladost
Toljevac
3 : 2
Parcane
Parcane
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Kumane
Kumane
1 : 2
Radnički
Požeženo
Carevac
Carevac
3 : 1
Pek
Kusiće
Mladi Borac
Majilovac
1 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Graničar 2013
Zatonje
2 : 5
Sloga-TOP
Topolovnik
Ram
Ram
4 : 3
Pečanica
Pečanica
Vratare
Vratare
3 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Srnje
Srnje
0 : 1
Čarapan
Kruševac
Pasjak
Pasjak
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
5 : 4
Zmajevac
Belasica
Jablanica
Jablanica
0 : 3
Trmčari
Trmčari
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Grkljane
Grkljane
Štitari
Štitari
4 : 1
Polet (K)
Kobilje
Neresnica
Neresnica
2 : 3
Radenka
Radenka
Kaona
Kaona
2 : 2
Sloga
Mustapić
Krćevac 04
Krćevac
1 : 3
Mladost
Rajkovac
ZT Gorovič
Gorovič
1 : 1
Borac
Kloka
Kobilje
Kobilje
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
6 : 0
Sloga
Veliko Selo
Strelac 001
Kožuar
0 : 2
Brgule
Brgule
Kolubara
Liso Polje
0 : 3
Jedinstvo
Milorci
OFK Takovo
Takovo
2 : 0
Sloga
Lončanik
Zvizdar
Zvizdar
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Čučuge
Čučuge
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Pambukovica
Pambukovica
4 : 4
Dokmir
Dokmir
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 1
Šarbane
Šarbane
Borac
Novi Milanovac
1 : 3
Divostin
Kragujevac
Šumadija
Prevešt
2 : 5
Mladost
Tečić
Baštovan
Subotica
1 : 3
Mladi Gorani
Dupci
Mladost (R)
Raklja
1 : 3
Mladost (G)
Garevina
Mladost Virine
Virine
5 : 2
Polet
Senje
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Lovćen
Cetinje
Kom
Podgorica
3 : 0
Iskra
Danilovgrad
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 1
Bratstvo
Cijevna
Arsenal
Tivat
1 : 0
Radnički
Berane
Ibar
Rožaje
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Dečić
Tuzi
3 : 1
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
0 : 0
Zabjelo
Podgorica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Proleter
Dvorovi
0 : 0
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Mladost (R)
Rogatica
1 : 2
Gorica
Pučile
Velež
Nevesinje
1 : 1
Rudar
Ugljevik
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
3 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 1
Jedinstvo
Brodac
Ozren
Petrovo
3 : 0
Jedinstvo
Žeravica
Borac (KD)
Kozarska Dubica
4 : 1
Ljubić
Prnjavor
Mladost (S)
Seferovci
0 : 0
Sloga (T)
Trn
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
3 : 2
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Polet 1926
Brod
3 : 0
Trebava
Osječani
Hajduk
Batkuša
4 : 3
Naša krila
Kostajnica
Željezničar
Doboj
2 : 1
Skugrić
Skugrić
Vranjak
Vranjak
1 : 1
Ozren
Paklenica
Rudanka
Rudanka
3 : 1
Posavina
Miloševac
Pridjel
Pridjel
2 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Podrinje
Tršić
0 : 0
Bratstvo
Bratunac
Lokanj
Lokanj
2 : 0
Srpska Varoš
Brčko
Šekovići
Šekovići
3 : 2
Birač
Derventa
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 2
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Jedinstvo (B)
Brčko
4 : 0
Trnovica
Trnovica
Guber
Srebrenica
5 : 1
Jardan
Jardan
Romanija
Pale
5 : 3
Hercegovac
Bileća
Borac 1926
Banja Luka
1 : 1
Gorica
Šipovo
Borac (ID)
Istočni Drvar
2 : 1
Šnjegotina
Šnjegotina
Čelinac
Čelinac
0 : 1
Krajina
Banja Luka
Zvijezda
Kruškovo Polje
1 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 0
Mladost (T)
Tišina
Ukrina
Čečava
2 : 3
Pelagićevo
Pelagićevo
Sloga (DP)
Dugo Polje
2 : 1
Rudar
Stanari
Sloga (J)
Jakeš
3 : 1
Zadrugar
Sijekovac
Borac
Osinja
1 : 0
Mladost (D)
Dobrinja
Crkvina
Crkvina
6 : 1
Sloboda
Vinska
Torpedo
Cerovljani
3 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Milan
Kosjerovo
4 : 0
Borac (Š)
Šibovska
Mladost (G)
Glamočani
12 : 1
Jablanica
Jablanica
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
3 : 0
Borac (M)
Maglajani
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 0
Mladost (B)
Bajinci
Biseri
Čatrnja
2 : 1
Kozara
Turjak
Polet
Kravica
2 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Jadar
Kasaba
Željezničar
Ravnice
5 : 1
Knežopoljac
Knežica
Slaven
Dobrljin
0 : 2
Bratstvo
Kozarac
Berek 1975
Prijedor
2 : 3
Radnik Urije
Prijedor
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 1
Kozara
Donji Orlovci
Gomjenica
Prijedor
2 : 1
Sloga
Rakelići
Mrakovica
Kozaruša
3 : 0
Brzi
Busnovi
Novo Doba
Čardačine
6 : 0
BUK
Gornja Bukovica
Balatun
Balatun
3 : 2
Priboj
Priboj
Magnojević 01
Magnojević
1 : 1
Međaši
Međaši
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Semberija
Popovi
2 : 2
Akademac-UIS
Triješnica
BSK Ledinci
Batković
1 : 2
Partizan
Donja Trnova
Drina Amajlije
Amajlije
1 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
Bosna
Pisari
3 : 1
Jedinstvo (C)
Crkvina
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
2 : 0
Polet
Čović Polje
Hajduk
Kožuhe
1 : 0
Borac 1975
Osinja
Polet
Podnovlje
2 : 0
Borac (L)
Lužani
BSK
Bušletić
4 : 0
4. Juli
Pojezna
Zvijezda
Kakmuž
8 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
Zborište
Zborište
1 : 1
Borac (K)
Kotorsko
Vučijak
Majevac
3 : 0
27. Juli
Kalenderovci
Bosna 1977
Modrički Lug
7 : 0
Mladost
Botajica
Trebavac
Vranjak
5 : 3
Radnički
Brodsko Polje
Partizan
Koprivna
2 : 1
Sloga 73
Ždreban
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
3 : 0
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Zadrugar
Tarevci
0 : 3
Omladinac
Modriča
Obradovac
Obradovac
1 : 1
13 Skojevki
Grbavci
Kalemi
Trebovljani
0 : 0
Bratstvo (K)
Kozinci
Omladinac
Brestovčina
3 : 6
Bratstvo (O)
Orahova
Vilusi
Vilusi
0 : 2
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Stevan Dukić
Rogolji
5 : 0
Polet
Elezagići
Borac
Mašići
0 : 0
Laminci
Laminci
Svodna
Svodna
3 : 0
Rasavci
Rasavci
Rudar
Blagaj
0 : 1
Omladinac
Draksenić
Blatna
Blatna
3 : 2
Kiseljak
Koprivna
Moštanica
Božići
0 : 2
Radnik
Kozarska Dubica
Podgrmeč
Oštra Luka
5 : 3
Partizan
Kostajnica
Crni vrh
Laktaši
1 : 2
Studenac
Kobaš
Bratstvo
Povelič
0 : 1
Biseri
Lišnja
Crvena zemlja
Nova Ves
4 : 4
Budućnost
Donji Galjipovci
Kladari
Gornji Kladari
3 : 1
Vrbas
Prijebljezi
Crvena zvijezda
Donji Žabar
3 : 1
Mladost 2003
Popovo Polje
Mladost (T)
Trnjaci
5 : 1
Sveti Jovan
Brezik
Mladost (S)
Sandići
3 : 3
Krbeti
Krbeti
Omladinac
Potočari
1 : 1
Obilić
Krepšić
Gredice
Gredice
2 : 1
Jugović
Brčko
Brezik
Brezik
2 : 2
Grčica
Brčko
Sava 04
Brezovo Polje
5 : 0
Mladost (L)
Lončari
Zadrugar
Bukvik
2 : 1
Jedinstvo
Koretasi
Stanovi
Stanovi
0 : 3
Čelik
Grbavica
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
0 : 3
Slijepčevići
Slijepčevići
Sloboda
Mrtvica
6 : 3
Budućnost Red Star
Vucilovac
Mladost
Bukovče
0 : 5
Crnovršanin
Donje Štiplje
Hajduk
Miloševo
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Oniks
Lozovik
1 : 4
OFK Dragoševac
Dragoševac
Šabac
Šabac
3 : 0
Jerina
Smederevo
Slatke Male
Burovac
0 : 7
Šumadija 1903
Kragujevac
Una Fortuna
Lužnice
1 : 0
Gradac
Valjevo
Borac
Čačak
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Partizan
Beograd
Radnik
Surdulica
0 : 6
Moravac Orion
Mrštane
Mladost
Lucani
1 : 1
Polet
LJubic
FAP
Priboj
1 : 4
Buducnost
Konarevo
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Sloga
Bajina Basta
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
28.09.2014
12:00
Bane
Raška
7. Juli
Vodanj
2 : 0
Borac
Ralja
Budućnost
Mala Krsna
8 : 0
Železničar
Smederevo
Sloboda
Lipe
1 : 2
Proleter
Vranovo
Podunavac
Udovice
1 : 6
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Ratari
4 : 2
Udarnik
Lozovik
Vodice
Vodice
2 : 2
Pobeda
Golobok
C.zvezda
Pavliš
0 : 4
Borac (St)
Starčevo
Hajduk
Čurug
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
17 : 0
Budućnost
Mladenovo
Mladost
Bački Petrovac
1 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Tvrđava
Bač
Titel
Titel
1 : 2
Bečej
Bečej
Kulpin
Kulpin
2 : 5
Obilić
Zmajevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloboda
Tuzla
5 : 0
Drina
Zvornik
Vitez
Vitez
2 : 2
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Željezničar
Sarajevo
3 : 2
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
10 : 0
Mladost
Velika Obarska
Borac
Čačak
2 : 3
Mačva
Šabac
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički
Valjevo
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šabac
Šabac
3 : 1
Loznica
Loznica
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Drina
Zvornik
Vitez
Vitez
2 : 0
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Mladost
Velika Obarska
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Dinamo
Vranje
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (N)
Niš
11 : 0
Kruševac
Kruševac
Bačka
Mol
13 : 1
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
8 : 2
Sloga
Ostojićevo
Čoka
Čoka
5 : 1
Šampion
Orom
Radnički 1927
Vršac
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Sloga
Plandište
6 : 0
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
2 : 3
Vršac
Vršac
Dolina
Padina
1 : 1
Stenli
Glogonj
Borac (P)
Pločica
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Vršac United
Vršac
2 : 7
Radnički (K)
Kovin
7. Juli
Vodanj
1 : 2
Borac
Ralja
Budućnost
Mala Krsna
1 : 0
Železničar
Smederevo
Sloboda
Lipe
3 : 0
Proleter
Vranovo
Podunavac
Udovice
28.09.2014
10:00
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Ratari
1 : 4
Udarnik
Lozovik
Vodice
Vodice
2 : 2
Pobeda
Golobok
AS
Novi Pazar
2 : 1
Radnički
Kragujevac
Loznica
Loznica
2 : 4
Šabac
Šabac
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 0
Hajduk
Debrc
Borac
Vladimirci
2 : 4
Provo
Provo
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 5
Mladost (L)
Lučani
Sport Klub 1999
Novi Pazar
1 : 2
OFK Nacional AG
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
15 : 0
Granit
Jošanička Banja
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
28.09.2014
14:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
0 : 7
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 12
Donjošorac
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
28.09.2014
10:00
Jelen
Jelenča
OFK Šabac
Šabac
11 : 0
Lipolist
Lipolist
RSK
Rabrovo
0 : 8
MIP Majdan
Požarevac
Šabac
Šabac
8 : 0
AS-07
Kalenić
Gradac
Valjevo
0 : 12
Mačvanka
Dublje
Senta
Senta
3 : 1
Arena Su
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
3 : 4
Čoka
Čoka
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Bane
Raska
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 6
Banja Koviljača
Banja Koviljača
Sinđelić
Lipnica
5 : 0
Luk
Voćnjak
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
Borac (K)
Kozjak

Rukomet

Požarevac
Požarevac
41 : 28
Kolubara
Lazarevac
Metalac
Valjevo
27 : 24
Mokra Gora
Zubin Potok
Jagodina
Jagodina
25 : 31
Crvena Zvezda
Mokrin
Inđija
Inđija
21 : 20
Apatin
Apatin
Nova Pazova
Nova Pazova
23 : 28
Jedinstvo
Novi Bečej
Knez Lazar
Kruševac
24 : 24
Župa 54
Aleksandrovac
Sivac 69
Sivac
32 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Radnički (JT)
Jaša Tomić
30 : 25
Kljajićevo
Kljajićevo
Radan
Lebane
34 : 20
Pirot
Pirot
Železničar 2
Niš
18 : 34
Hisar
Leskovac
Dalmatinac
Riđica
32 : 28
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
34 : 33
Vojput 2
Subotica
Grafičar (B)
Bezdan
33 : 19
Graničar (G)
Gakovo
Železničar
Inđija
35 : 31
Proleter SP
Zrenjanin
Borac
Banjaluka
21 : 27
Lokomotiva
Brčko
ORK Beograd
Beograd
30 : 21
Loznica grad
Loznica
Požarevac
Požarevac
23 : 24
Voždovac 1955
Beograd
Jagodina 2
Jagodina
8 : 25
Bor RTB
Bor
Topličanin
Prokuplje
21 : 39
Pirot
Pirot
Crveni krst
Niš
23 : 31
Knjaževac
Knjaževac

Futsal

Vranje
Vranje
4 : 3
SAS
Zrenjanin
Kalča
Niš
6 : 1
Bečej
Bečej
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 4
Smederevo
Smederevo
Vinter sport
Niš
2 : 2
Ekonomac
Kragujevac

Ragbi 13

Partizan
Beograd
26 : 12
Bijeli Zečevi
Banja Luka
Radnički (NP)
Nova Pazova
86 : 6
Radnički (B)
Beograd