XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 660 utakmica za dan
Subota, 8 Novembar 2014

Fudbal

Radnički (N)
Niš
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Mladost
Lučani
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Donji Srem
Pećinci
Napredak
Kruševac
0 : 2
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Borac
Čačak
Inđija
Inđija
2 : 0
Radnik
Surdulica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Sloboda
Užice
0 : 0
Mačva
Šabac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
BSK Borča
Borča
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Bežanija
Beograd
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Loznica
Loznica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Bane
Raška
Karađorđe
Topola
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Zvižd
Kučevo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Rudar
Kostolac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Radan
Lebane
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Tabane 1970
Jagodina
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Dinamo
Vranje
3 : 1
Kopaonik
Brus
Sloga
Despotovac
1 : 2
Timok
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
0 : 3
Senta
Senta
Cement
Beočin
3 : 2
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Dolina
Padina
Sloga
Temerin
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
IMT
Beograd
3 : 0
Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Sopot
Sopot
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Rudar (Baljevac)
Baljevac
1 : 5
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Polet
Trbušani
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Tutin
Tutin
Partizan
Cerovac
4 : 2
Omladinac
Novo Selo
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Železničar (P)
Požarevac
Morava
Velika Plana
0 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
FAP
Priboj
2 : 0
Radjevac
Krupanj
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
FUD
Brus
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Svrljig
Svrljig
5 : 0
Napredak
Aleksinac
Brestovac 1946
Brestovac
1 : 3
Bukovik
Ražanj
BSK Bogovina
Bogovina
1 : 1
Rtanj
Boljevac
Rudar (P)
Podvis
9 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Dunav
Prahovo
7 : 0
Rudar (B)
Bor
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 3
Bobište
Bobište
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 1
SFK Moravac
Predejane
Sloga
Erdevik
0 : 0
Budućnost
Gložan
Kupinovo
Kupinovo
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
4 : 2
Sremac Vojka
Vojka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Polet
Sivac
0 : 3
OFK Mladost APA
Apatin
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Jadran
Feketić
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Vršac United
Vršac
2 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 1
Borac
Vraneši
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 0
Arsenal
Kragujevac
Sloboda
Grbice
1 : 0
Budućnost
Resnik
Borac
Drenovac
1 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Kačer
Belanovica
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
4 : 0
Tešnjar
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Banjani
Banjani
Mačva 2005
Bogatić
5 : 1
Sindjelić
Lipnica
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Drina
Ljubovija
Jadar
Stupnica
0 : 2
Provo
Provo
Karađorđe
Rača
5 : 2
ŽSK
Žirovnica
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Đerdap
Golubac
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Jug Bogdan
Đakus
3 : 1
Partizanski put
Grudaš
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Borac
Šajkaš
Fruškogorski partizan
Bukovac
6 : 1
TSK
Temerin
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Sofeks
Futog
Veternik
Veternik
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 0
Dinamo
Budisava
OFK Futog
Futog
1 : 1
Proleter
Banoštor
Rudar
Vrdnik
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1. Maj
Ruma
0 : 0
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Palić
Palić
Sloga
Čonoplja
4 : 1
FK Stanišić
Stanišić
Polet (K)
Karavukovo
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Begej
Žitište
1 : 1
Napredak
Čestereg
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Naftagas
Elemir
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 4
Banja (VB)
Višnjička banja
Komgrap
Beograd
3 : 0
13. maj
Zemun
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladost (C)
Cvetovac
9 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Podunavac (R)
Ritopek
0 : 2
Dunavac (G)
Grocka
Orljane
Orljane
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Koprijan 1975
Gradište
2 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Malošište
Malošište
5 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Budućnost
Orašje
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 1
Dragoš
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
8 : 0
Spartak
Pirot
Poreč
Donji milanovac
4 : 1
Radnički
Klokočevac
OFK Niš
Niš
0 : 2
Crvena zastava
Hum
Malinik
Podgorac
3 : 1
Polet
Jablanica
Rudar
Grljan
3 : 0
Midžor
Kalna
Vratarnica
Vratarnica
3 : 1
Rgotina
Rgotina
OFK Alakince
Alakince
2 : 0
Pčinja
Trgovište
Levosoje Talenat
Levosoje
0 : 7
Biljači
Biljača
Polet
Laplje Selo
1 : 0
Gracko
Staro Gracko
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Ratar
Kruščica
Zenit
Oparić
0 : 7
Partizan
Glogovac
Resavac
Subotica
4 : 0
Kolare
Kolare
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 2
Polet
Zabrega
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Grdica
Grdica
1 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Jedinstvo
Šišava
6 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Cer
Petkovica
Ratajac
Donje Rataje
3 : 2
Varvarin
Varvarin
Kostrež
Ćićevac
0 : 7
Polet 57
Milutovac
Centar
Novi Sad
0 : 0
Borac
Rakovac
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Bačka
Begeč
Sloga
Korman
2 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 1
Gredetin
Gredetin
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
Jastrebac
Tešica
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Mladost
Jelenac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
6 : 2
Sloga (D)
Drmno
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo
Martonoš
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 1
Mladost
Latković
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 3
Morava 1949
Čokot
Lajkovac
Lajkovac
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
1 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Rongo Siti
Pirot
0 : 2
Jerma
Sukovo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Temac
Temska
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Provalija
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Crvena Jabuka
Ub
1 : 4
Polet
Takovo
Rudar
Radljevo
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Deli Jovan
Salaš
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Proleter
Mala Plana
2 : 4
Bačinac
Bačinac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Kolarac
Kolari
0 : 3
Drugovac
Drugovac
Badljevica
Badljevica
0 : 6
Podunavac
Udovice
Napredak 1976
Jošanica
3 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Cerić
Miokus
Dragojevac
Dragojevac
4 : 1
Krnule 09
Krnule
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Rudar
Zeoke
1 : 1
Budućnost
Dudovica
Mladi radnik
Junkovac
1 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Zlatica Taun
Donja Mutnica
3 : 2
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Radnik
Davidovac
6 : 2
Sloboda
Krežbinac
Badince
Badince
1 : 0
OFK Bobište
Bobište
Grdanica 024
Grdanica
4 : 1
Jašunja
Jašunja
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 1
Nomanica
Nomanica
Ofk Bratstvo
Zlokućane
2 : 4
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 0
Radnik 2013
Šišince
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Brđanac
Valjevo
7 : 2
Kotešica
Kotešica
Bresje
Bresje
1 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Morava
Medvedja
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Rujišnik
Rujišnik
0 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Topoljak
Grabovac
6 : 2
Stragari
Stragari (Trstenik)
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
Laznica
Laznica
Borac
Vukovac
8 : 2
Best
Sige
Mladost
Krupaja
2 : 1
Zadrugar
Osanica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
4 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Padež
Padež
Bukovica
Bukovica
2 : 0
Vitanovac 08
Vitanovac
Drugari
Stanci
0 : 3
Jablanica
Jablanica
Lipovac
Lipovac
1 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Stig (C)
Crljenac
2 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Kobilje
Kobilje
1 : 2
Radnik
Salakovac
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Bokelj
Kotor
Lovćen
Cetinje
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Mogren
Budva
2 : 1
Zeta
Golubovci
Berane
Berane
1 : 3
Mladost
Podgorica
Drina
Zvornik
0 : 0
Borac
Banja Luka
Velež
Mostar
3 : 2
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Mladost
Velika Obarska
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Vitez
Vitez
Travnik
Travnik
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Čelik
Zenica
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Mladost
Gacko
2 : 0
Napredak
Donji Šepak
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Proleter
Teslić
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Sutjeska
Foča
Podrinje
Janja
1 : 2
Leotar
Trebinje
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Vlasenica
Zvornik
2 : 2
Sloboda (NG)
Novi Grad
Lokomotiva
Brčko
4 : 3
Mladost (R)
Rogatica
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 4
Rudar
Ugljevik
Borac (KD)
Kozarska Dubica
3 : 1
Ozren
Petrovo
Sloga
Doboj
1 : 1
Borac (Š)
Šamac
Laktaši
Laktaši
1 : 1
Modriča
Modriča
Omarska
Omarska
1 : 2
BSK
Banja Luka
Mladost
Donja Slatina
1 : 0
Jedinstvo
Žeravica
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Župa Superpetrol
Milosavci
Karanovac
Karanovac
3 : 0
Progres
Kneževo
Željezničar
Doboj
6 : 0
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Jedinstvo (B)
Brčko
6 : 2
Jedinstvo (R)
Roćević
Omladinac
Banja Luka
2 : 4
Džaja
Banja Luka
Borac (ID)
Istočni Drvar
4 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Akademac-UIS
Triješnica
1 : 1
Sloga 94
Bijeljina
Tornado
Drazevac
2 : 3
Skela
Skela
Proleter
Jasenak
1 : 6
Ljubinić
Ljubinić
Rekreativo
Zabrežje
5 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Partizan
Draževac
1 : 4
Sloga
Ratari
Čelik
Zenica
4 : 0
Gradina
Srebrenik
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak
Subotica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Indeks
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Vršac United
Vršac
ŽAK
Sombor
1 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi sad
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Hajduk
Kula
9 : 0
Donji Srem
Pećinci
Jedinstvo
Paraćin
08.11.2014
Borac
Bivolje
Timok
Zajecar
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (N) 2
Niš
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Palilulac
Niš
5 : 2
Dinamo
Vranje
Jedinstvo putevi
Uzice
4 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloga
Bajina Basta
1 : 1
Goc
Vrnjacka Banja
Buducnost
Konarevo
4 : 0
Polet
LJubic
Policajac
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 0
BASK
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
PKB
Padinska skela
Bane
Raška
3 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
4 : 4
Rudar (B)
Baljevac
Proleter
Vranovo
3 : 0
Železničar
Smederevo
Pobeda
Golobok
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Glogonj
Glogonj
6 : 0
Slavija
Kovačica
Vojvodina
Crepaja
2 : 1
Spartak
Debeljača
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Kolarac
Kolari
3 : 2
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 1
Zrinjski
Mostar
Bratstvo
Cijevna
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 0
Ibar
Rožaje
Jedinstvo
Bijelo Polje
5 : 0
Mogren
Budva
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Mačva
Šabac
Spartak
Subotica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloga
Leskovac
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Indeks
Novi sad
5 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Vojvodina
Novi Sad
4 : 2
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
0 : 3
OFK Hajduk
Kula
Kikinda
Kikinda
1 : 2
Mladost Bambi
Lukićevo
Bečej 1918
Bečej
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
AS
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Sloga
Plandište
1 : 2
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Dolina
Padina
Studentski Grad
Novi Beograd
9 : 0
Palilulac
Beograd
Banja
Beograd
0 : 3
Brodarac1947
Beograd
PKB
Padinska Skela
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
GSP Polet
Beograd
1 : 3
PKB Kovilovo
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 2
Zvezdara
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Trudbenik
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 2
Bor
Bor
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 1
Radnički P
Pirot
Jagodina 2
Jagodina
12 : 0
Kruševac
Kruševac
Timok
Zaječar
5 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (N) 2
Niš
4 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Napredak
Kruševac
0 : 2
Real Niš
Niš
Palilulac
Niš
2 : 2
Dinamo
Vranje
Nacional
Niš
0 : 5
Topličanin
Prokuplje
Železnik Lasta
Železnik
0 : 6
BSK 1925
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Milenium
Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac Ostružnica
Ostružnica
0 : 3
IM Rakovica
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Srem
Jakovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 7
Heroj 1925
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 3
IMT
Beograd
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 2
Zrinjski
Mostar
GSP Polet
Beograd
10 : 0
Grafičar
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
IM Rakovica
Beograd
BASK
Beograd
6 : 0
IMT
Beograd
Železnik Lasta
Železnik
0 : 4
BSK
Borča
Spartak
Subotica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Indeks
Novi sad
0 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
FK Vojvodina
Novi Sad
6 : 2
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
0 : 3
OFK Hajduk
Kula
Kikinda
Kikinda
1 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Napredak
Kruševac
Bor
Bor
5 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Tornjoš
Tornjoš
3 : 1
Sloga
Ostojićevo
Partizan (U)
Uljma
1 : 4
Sloga
Plandište
Dolina
Padina
2 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (O)
Omoljica
2 : 4
Dinamo
Pančevo
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Spartak
Debeljača
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 5
Radnički (K)
Kovin
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 2
BAK
Bela Crkva
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 4
Železničar
Pančevo
Borac
Starčevo
7 : 5
Vršac United
Vršac
Proleter
Vranovo
3 : 2
Železničar
Smederevo
Napredak
Markovac
0 : 3
Morava
Velika Plana
Plana
Velika Plana
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
3 : 2
Udarnik
Lozovik
Sloga
Kraljevo
1 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
AS
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Šampion
Valjevo
9 : 0
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Mačva
Šabac
0 : 4
Loznica
Loznica
Akademac
Šabac
1 : 2
Šabac
Šabac
Radnički
Valjevo
0 : 3
Senjak
Valjevo
Mačva 2005
Bogatić
0 : 3
Savacijum
Šabac
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Donjošorac
Šabac
8 : 0
Jedinstvo
Štitar
Mladost
Prnjavor
08.11.2014
10:00
Jelen
Jelenča
OFK Atletiko
Šabac
9 : 0
Borac
Šabac
POFK Savacium
Šabac
1 : 2
OFK Šabac
Šabac
Homoljac
Žagubica
08.11.2014
11:00
Zvižd
Kučevo
Bambi
Požarevac
7 : 0
MIP Majdan
Požarevac
Sinđelić
Beograd
7 : 2
PKB
Padinska Skela
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 0
Sremcica
Sremcica
Fer Plej
Beograd
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Turbina
Vreoci
Futsal Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Subotica
Subotica
1 : 0
Arena Su
Subotica
TSC
Bačka Topola
5 : 1
Spartak '03
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Spartak '02
Subotica
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Zeleznicar
Lajkovac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Sampion
Valjevo
1 : 4
Radnicki
Valjevo
Polet
Popucke
1 : 4
Jedinstvo 1
Ub
Jedinstvo 2
Ub
0 : 7
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
4 : 0
Omladinac
Ljig
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Guča
Guča
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Bubamara
Kraljevo
Kinder
Čačak
1 : 0
Javor
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
Srpski Orlovi
Gornji Milanovac
Mladost
Lučani
2 : 4
Borac 1
Čačak
OFK Ras
Raška
5 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
BASK
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 5
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
Rad
Banjica
2 : 1
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
BSK Borča
Borča
Sindjelić 2012
Beograd
8 : 2
Milutinac
Zemun
Institut
Beograd
6 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Fer Plej 06
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Srem Jakovo
Jakovo
Brodarac
Beograd
2 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
IMT
Beograd
7 : 0
Šumadinac
Bečmen
Tempo
Beograd
0 : 4
Dominus
Beograd
Ada
Beograd
1 : 3
BSK 1925
Beograd
OLE
Borča
1 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Torlak
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Lepušnica
Lepušnica
3 : 2
Hajduk
Beograd
Zvezdara
Beograd
4 : 1
GSP Polet
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 2
Poštar
Zvezdara
Zmajevi
Voždovac
9 : 0
Rušanj
Rušanj
Balkan
Beograd
4 : 0
Banja
Beograd
Borac (K)
Kozjak
5 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Luk
Voćnjak
0 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Loznica 05
Loznica
0 : 1
Banja Koviljača
Banja Koviljača
Zemun
Beograd
08.11.2014
BSK 1925
Beograd
Sity Sport Club
Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
Bežanija
Beograd
4 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Fair Play 06
Beograd
4 : 0
Voždovac
Voždovac

Košarka

Zadar
Zadar
60 : 67
Union Olimpija
Ljubljana
Budućnost VOLI
Podgorica
88 : 80
Mega Leks
Beograd
Partizan NIS
Beograd
65 : 50
MZT Skopje
Skopje
Sloga
Kraljevo
86 : 82
Jagodina
Jagodina
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
77 : 71
Smederevo 1953
Smederevo
FMP
Železnik
87 : 63
Spartak
Subotica
Borac
Čačak
79 : 80
Vršac Swisslion
Vršac
Konstantin
Niš
89 : 79
Tamiš
Pančevo
Zdravlje Leskovac
Leskovac
75 : 81
Pirot
Pirot
Plana
Velika Plana
88 : 84
Meridiana
Novi Sad
Mladost Admiral
Zemun
90 : 67
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
86 : 72
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Beovuk 72
Beograd
86 : 71
Srem
Sremska Mitrovica
M015
Šabac
83 : 88
Morava
Zablaće
Klik
Arilje
87 : 79
Play off
Užice
Rađevac
Krupanj
104 : 100
Vladimirci
Vladimirci
Temnić
Varvarin
101 : 57
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Kadet
Novi Sad
68 : 60
Sloboda NS
Novi Sad
Sivac
Sivac
90 : 86
Budućnost
Novi Sad
Selekta
Novi Sad
70 : 76
Crvenka Dunav
Crvenka
Feniks
Bačka Palanka
73 : 96
Sport Key Plus
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
72 : 63
SO Koš
Sombor
Bagljaš
Zrenjanin
107 : 68
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Kikinda
Kikinda
85 : 91
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Vojka
Vojka
76 : 75
LSK
Laćarak
Nova Pazova
Nova Pazova
96 : 67
Jadran
Golubinci
Radnički
Kovin
78 : 65
Dinamo
Pančevo
Ru koš
Ruma
85 : 75
Partizan
Šid
BSK Junior
Bujanovac
64 : 81
Mladost (Z)
Zaječar
Vukovi Merošina
Merošina
52 : 63
Negotin
Negotin
Zvezdara
Beograd
72 : 53
Torlak
Beograd
Milan Trivić
Beograd
89 : 70
Borac
Zemun
Astra
Beograd
93 : 38
BASK
Beograd
Hajduk
Kula
76 : 65
Železničar
Inđija
Akademik
Srbobran
67 : 57
Stara Pazova
Stara Pazova
Jug
Vranje
58 : 91
Niš Fair playy
Niš
OKK Junior
Niš
96 : 99
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Ibar
Rožaje
71 : 69
Ulcinj
Ulcinj
Sutjeska
Nikšić
87 : 53
ABS Primorje
Herceg Novi
Lovćen
Cetinje
78 : 60
Danilovgrad
Danilovgrad
Šumadija
Kragujevac
83 : 62
Crvena zvezda
Beograd
Vrbas Medela
Vrbas
83 : 56
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
55 : 41
Bor
Bor
Topličanin 2012
Prokuplje
43 : 96
Paraćin
Paraćin
Radnik
Surdulica
20 : 0
Nikolić Akademija
Vranje
Stara Pazova
Stara Pazova
23 : 116
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Play Off
Užice
90 : 65
Železničar
Lajkovac
Karaburma
Beograd
79 : 51
Mileševac
Prijepolje
Rudar Sport
Ugljevik
67 : 75
Orlovi
Banja Luka
Brčanka
Brčko
56 : 88
Jedinstvo
Tuzla
Budućnost
Podgorica
80 : 39
Jedinstvo
Bijelo Polje
Nikšić 1995
Nikšić
99 : 44
Roling
Nikšić
Plej 2
Kraljevo
42 : 47
Stari Ras
Novi Pazar
Novi Pazar 2012
Novi Pazar
76 : 46
Bane
Raška
Sjenica
Sjenica
55 : 65
Polet
Ratina
Plej 1
Kraljevo
60 : 45
Goč
Vrnjačka Banja
Mašinac
Kraljevo
81 : 63
Kings
Kraljevo

Odbojka

Đerdap
Kladovo
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 1
Spartak
Ljig
Borac
Starčevo
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
VA 014
Valjevo
3 : 0
Železničar
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Užice
Užice
Modriča Optima
Modriča
1 : 3
Kakanj 78
Kakanj
Mladost
Brčko
3 : 1
Radnik
Bijeljina
Jedinstvo
Brčko
3 : 2
Ilijaš
Ilijaš
Bosna
Kalesija
3 : 2
Borac m:tel
Banjaluka
Gacko
Gacko
3 : 0
Domaljevac
Domaljevac
Ljubinje
Ljubinje
2 : 3
Student
Pale
Maglić
Foča
3 : 0
Gradiška
Gradiška
Majevica
Lopare
1 : 3
Drina
Zvornik
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 1
Vranje
Vranje
Timok
Zaječar
1 : 3
Borac
Paraćin
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Futog
Futog
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Rudar
Kostolac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Tutin
Tutin
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Partizan 2012
Vraneši
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Stig
Kurjače
3 : 2
Mladi Radnik 2
Požarevac
Busije
Požarevac
0 : 3
As
Beograd
Partizan
Bač
3 : 1
Merkur
Bačka Palanka
Maglić 1953
Maglić
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Sloven
Ruma
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Banat
Vršac
3 : 0
Sirig
Sirig
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Bečej
Bečej
Kraguj
Kragujevac
3 : 1
Radnički Beograd
Beograd
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Vizura
Beograd
3 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Užice
3 : 2
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Futog
Futog
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički
Kragujevac
2 : 3
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Beograd
Beograd
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Modriča
Modriča
1 : 3
Gacko
Gacko
Bihać Preminger
Bihać
3 : 0
HE na Drini
Višegrad
Kula Gradačac
Gradačac
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
Vogošća
Vogošća
3 : 0
BL Volley
Banjaluka
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Derventa
Derventa
3 : 0
Stakorina
Čajniče
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Maglić
Foča
3 : 0
Jahorina
Pale
Hercegovac
Bileća
1 : 3
Laktaši
Laktaši
Olimpik
Gradiška
2 : 3
Prijedor
Prijedor
Rudar
Ugljevik
0 : 3
Bratunac
Bratunac
Ljubinje
Ljubinje
1 : 3
Rudo
Rudo
Zelengora
Kalinovik
3 : 0
Velež
Nevesinje
Kozara
Gradiška
3 : 0
Nikos Kambera
Rudanka
Tutin
Tutin
3 : 2
Putevi Trendteks
Prijepolje
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Sloboda S
Čačak
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Tajm
Užice
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Bor
Bor
FOK
Futog
3 : 1
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Ruma
Ruma
3 : 0
Mladost
Inđija
Ub
Ub
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Imlek
Beograd
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Poštar 064
Beograd
3 : 1
Sterija
Beograd
Bane
Raška
3 : 0
Raška
Raška
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Arilje
Arilje
Borac 2
Čačak
3 : 0
Čačak
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Bambi volej
Prjepolje
Tara 2
Bajina Bašta
2 : 3
Stars
Požega
Forma
Užice
3 : 0
Lučani
Lučani
Rudar
Kostolac
1 : 3
Smederevo 2
Smederevo
Mladi Radnik 2
Požarevac
0 : 3
Carina
Smederevo
Plana
Velika Plana
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Zaslon
Šabac
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Osečina
Osečina
3 : 0
Park 015
Šabac
Ribnica
Mionica
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik
VST
Novi Sad
3 : 2
Grbić
Temerin
BiT
Novi Sad
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Čemp 07
Novi Sad
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
2 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Partizan
Bač
3 : 0
Futog vest
Futog
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 1
Hajduk
Kula
Panonija
Bačka Palanka
1 : 3
Volejstars
Sombor
Volejstars
Zrenjanin
3 : 2
Krajišnik
Krajišnik
Banat
Vršac
2 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Radnički
Kovin
1 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Maks
Šid
3 : 2
Trijumf 2013
Šid
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac
Spas
Beograd
0 : 3
Obilić
Beograd
Kralj
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Aleksinac
Aleksinac
3 : 0
Caribrod
Dimitrovgrad
Pirot
Pirot
3 : 1
Stampedo
Niš
Student 2
Niš
3 : 2
Millennium 2
Niš
Volejbol 2000
Kać
0 : 3
Futog 2
Futog
Libero
Bačko Gradište
3 : 0
Turija
Turija
Smeč
Veternik
3 : 1
NS Volej
Novi Sad
Omladinac 2
Novi Banovci
3 : 0
Jedinstvo 4
Stara Pazova
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloga
Čalma
Mladost
Martinci
0 : 3
Eaton Srem Tempo 4
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Voriors
Bačka Palanka
3 : 1
Tempo
Apatin
Goks In 2
Bački Gračac
1 : 3
Merkur 2
Bačka Palanka
Partizan
Bač
1 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Kikinda 2
Kikinda
3 : 1
Zlatica
Padej
Vollejstar
Subotica
3 : 2
NIS Spartak 3
Subotica
Panonija
Panonija
3 : 0
Topola
Bačka Topola
Boom Volley
Prigrevica
1 : 3
Čoka
Čoka

Rukomet

Železničar 1949
Niš
27 : 28
Crvena Zvezda
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
25 : 25
Partizan
Beograd
Rudar
Kostolac
30 : 28
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Zlatar
Nova Varoš
27 : 24
Crvenka Jaffa
Crvenka
Napredak
Kruševac
35 : 25
Metalac
Valjevo
Dinamo
Pancevo
22 : 27
Morava
Velika Plana
Crvena Zvezda
Mokrin
20 : 34
Vrbas
Vrbas
ORK Bor
Bor
23 : 27
Vranje 1957
Vranje
Knjaževac
Knjaževac
25 : 27
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac
Blace
26 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
BSK Heba
Bujanovac
32 : 27
Mladost 1949
Zaječar
Jedinstvo
Novi Bečej
30 : 33
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Apatin
Apatin
30 : 25
Vladimirovac
Vladimirovac
Loznica
Loznica
30 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Primus
Beograd
28 : 21
Smederevo
Smederevo
Novi Beograd
Beograd
33 : 23
Partizan 2
Beograd
Mladost
Čačak
29 : 32
Radnički 2
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
36 : 30
Knez Lazar
Kruševac
Prva Petoletka
Trstenik
25 : 26
Župa 54
Aleksandrovac
Titel
08.11.2014
14:00
Potisje Pleteks
Ada
Radnički 1958
Šid
27 : 27
Jabuka
Jabuka
Radnički (JT)
Jaša Tomić
37 : 39
Sivac 69
Sivac
Kljajićevo
Kljajićevo
23 : 20
Crvenka II
Crvenka
Pirot
Pirot
28 : 27
Niška Banja
Niška Banja
Radnički
Obrenovac
08.11.2014
Kosmaj
Ralja
Prva Iskra Barič
Barič
31 : 33
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Dorćol
Beograd
32 : 24
Umčari
Umčari
Rembas
Resavica
08.11.2014
Mladost 1949 2
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
25 : 35
Đerdap
Kladovo
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
08.11.2014
Knez Lazar 2
Kruševac
Bane
Raška
10 : 0
Sloga
Kraljevo
Sjenica
Sjenica
24 : 13
Arilje 2
Arilje
Mladost (V)
Vrsac
08.11.2014
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Prigrevica
Prigrevica
40 : 25
Rusin
Ruski Krstur
Grafičar (B)
Bezdan
37 : 23
Sombor
Sombor
Graničar (G)
Gakovo
31 : 27
Borac
Bački Gračac
Čonoplja 1947
Čonoplja
25 : 25
Vojput 2
Subotica
Vojka
Vojka
27 : 36
Partizan
Budisava
ŽSK 2
Žabalj
22 : 25
Sloga
Hrtkovci
Eret
Bač
08.11.2014
15:00
Ruma
Ruma
Gradnulica
Zrenjanin
08.11.2014
Napredak
Čestereg
Naftagas
Elemir
32 : 19
Jedinstvo
Bočar
Derventa
Derventa
33 : 20
Zrinjski
Mostar
Konjuh
Živinice
25 : 23
Sloboda
Tuzla
Vogošća
Vogošća
39 : 33
Gračanica
Gračanica
Prijedor
Prijedor
38 : 26
Lokomotiva
Brčko
Slavija
Istočno Sarajevo
37 : 29
Čelinac
Čelinac
Hercegovac
Bileća
27 : 32
Leotar
Trebinje
Teslić
Teslić
25 : 31
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Meshkov Brest
Brest
30 : 22
Vardar
Skopje
Radnički
Kragujevac
24 : 28
MKB-MVM Veszprém
Veszprém
Vojvodina
Novi Sad
25 : 29
Tatran Prešov
Prešov
Radnički (S)
Svilajnac
34 : 20
Crvena Zvezda
Beograd
Junior
Beograd
24 : 26
Železničar
Inđija
Lokomotiva
Brčko
35 : 28
Izviđač
Ljubuški
Ilidža
Ilidža
28 : 27
Zrinjski
Mostar
Krivaja
Zavidovići
41 : 34
Bihać
Bihać
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 22
Loznica grad
Loznica
Spartak
Debeljača
19 : 32
Pančevo
Pančevo
Ravangrad
Sombor
23 : 21
Apatin
Apatin
Prijepolje
Prijepolje
35 : 6
Košutnjak
Čačak
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
31 : 21
Čačak
Čačak
Mladost
Zaječar
26 : 13
Jagodina 2
Jagodina
Knjaževac
Knjaževac
33 : 24
Đerdap
Kladovo
Pirot
Pirot
31 : 25
Bor RTB
Bor
Laki
Crvenka
25 : 23
Jadran
Feketić
Gradnulica
Zrenjanin
25 : 38
Tikvara
Bačka Palanka
Naftagas
Elemir
26 : 23
Mladost
Srpska Crnja
Dolovo
Dolovo
26 : 24
Želja
Žabalj
Žitorađa
Žitorađa
19 : 21
Radan
Lebane
Niška Banja
Niška Banja
23 : 35
Naisa 2
Niš
Paraćin
Paraćin
25 : 26
Jastrebac
Blace
Vlasotince
Vlasotince
28 : 26
Aleksinac
Aleksinac
Remesiana
Bela Palanka
22 : 14
Morava Han
Vladičin Han
Sonta
Sonta
23 : 28
Radnički
Šid
Hajduk
Beška
08.11.2014
Eret
Bač

Vaterpolo

Jadran ST
Split
14 : 10
AVK Branik
Maribor
Primorje EB
Rijeka
14 : 7
Radnički Kon Tiki
Kragujevac
HAVK Mladost
Zagreb
14 : 9
Budva
Budva
Partizan Raiffeisen
Beograd
13 : 3
OVK POŠK
Split
Primorac
Kotor
9 : 16
Jug CO
Dubrovnik
Mornar BS
Split
11 : 4
Jadran HN
Herceg Novi

Futsal

Bečej
Bečej
5 : 1
Kopernikus
Niš
Nevesinje
Nevesinje
3 : 5
Bosna Kompred
Tuzla
Mostar Stari Grad
Mostar
6 : 0
Seljak
Livno
Kaskada
Gračanica
8 : 2
Leotar
Trebinje
Obilić
Prnjavor
4 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
Raška
Raška
7 : 4
Užice Krčagovo
Krčagovo
RB
Valjevo
2 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Leteći Holandjanin
Vrbas
8 : 1
Forum
Vršac
Viking
Ruma
2 : 2
Srbobran
Srbobran
Tango Liman
Novi Sad
3 : 2
Tvrdjava
Novi Sad
Kosjerić
Kosjerić
08.11.2014
Požarevac
Požarevac
Bellatores
Šabac
0 : 6
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Olimp
Vrnjačka Banja
7 : 1
92
Užice
Apa Futsal
Apatin
5 : 3
TFK
Temerin
Telep
Novi Sad
5 : 2
Sombor
Sombor
Ekonomist
Niš
5 : 5
Zufo
Bujanovac
Babušnica 2011
Babušnica
2 : 5
Jastrebac
Blace

Hokej

Vitez
Beograd
4 : 3
Tisza Volán
Szeged