XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 477 utakmica za dan
Nedelja, 23 Novembar 2014

Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
0 : 3
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Mladost
Lučani
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Polet
Ljubić
0 : 1
Loznica
Loznica
Karađorđe
Topola
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radan
Lebane
Sinđelić
Niš
0 : 1
Car Konstantin
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Kopaonik
Brus
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
BASK
Beograd
0 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Dorćol
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Braća Vuković
Lađevci
4 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Dragačevo
Guča
5 : 2
Rudar (Baljevac)
Baljevac
Rudar (Bresnica)
Bresnica
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Polet
Trbušani
Basarac
Mišljenovac
0 : 0
RSK
Rabrovo
Borac
Žabari
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Napredak
Markovac
2 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Sloboda
Lipe
0 : 0
Obilić
Živica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 1
Gruža
Gruža
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 3
Sloga (S)
Sjenica
Trajal
Kruševac
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
5 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Levač
Rekovac
1 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Dragocvet
Dragocvet
1 : 8
Temnić 1924
Varvarin
Lugomir
Rakitovo
2 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Kablovi
Zaječar
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Rtanj
Boljevac
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Lužnica
Babušnica
Mladost
Medoševac
5 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Ropotovo
Ropotovo
2 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
Hajduk
Beška
3 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Index
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Borac
Novi Sad
3 : 1
Mladost
Bački Jarak
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Mladost (T)
Turija
6 : 0
Bačka (P)
Pačir
Subotica
Subotica
0 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Tavankut
Tavankut
4 : 0
Borac
Bački Gračac
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
Jadran
Feketić
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Tisa
Adorjan
Železničar
Pančevo
5 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Borac (Starčevo)
Starčevo
6 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (Sakule)
Sakule
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
PKB
Padinska skela
1 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Baćevac
Baćevac
Železničar
Bara Venecija
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Arsenal
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 0
Ćava
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Maršić
Maršić
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Mladost
Dračić
1 : 0
Kačer
Belanovica
Tulari
Tulari
0 : 2
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Joševa
Joševa
2 : 1
OFK Divci
Divci
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
Borac (L)
Lešnica
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 0
Drina
Ljubovija
Antimon
Zajača
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Borac (V)
Vladimirci
0 : 1
Provo
Provo
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Karađorđe
Rača
1 : 2
Junkovac
Junkovac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Šumadija
Toponica
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Šatornja
Šatornja
2 : 0
Vinča
Vinča
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Banja
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 4
Borac
Pajsijević
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Makce
Makce
Mlava (B)
Bratinac
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 2
Šapine
Šapine
Železničar (S)
Smederevo
2 : 0
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
3 : 3
7. Juli
Vodanj
SASK
Saraorci
4 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Železničar (K)
Kusadak
3 : 0
Vodice
Vodice
Budućnost (R)
Ratari
0 : 3
Proleter
Vranovo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Pobeda
Golobok
3 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Budućnost
Miliva
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 2
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Sloga (V)
Voljavče
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
Bratstvo
Međureč
3 : 4
BSK
Buljane
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (D)
Dublje
0 : 1
Morava
Ribare
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Borac
Držanovac
1 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Omladinac
Podina
7 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Kosovac
Prokuplje
0 : 3
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Jastrebac
Blace
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 0
Polet
Samarinovac
Partizanski put
Grudaš
4 : 6
Trbunje
Trbunje
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Šanac
Šanac
4 : 1
Gradina
Pejovac
Čitluk
Čitluk
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 2
Blagotin
Poljna
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Naupare
Naupare
4 : 1
Omladinac
Pojate
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 2
Trudbenik
Stalać
Mladost
Makrešane
2 : 1
Mladi radnik
Bačina
13. April
Lomnica
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Titel
Titel
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Hajduk
Čurug
Borac
Šajkaš
4 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Radnički
Irig
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 3
PSK Putinci
Putinci
Jadran
Golubinci
0 : 2
Sloven
Ruma
Napredak
Popinci
1 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Sremac Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Bačka
Mol
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
4 : 0
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Olimpija
Gunaroš
Proleter
Njegoševo
11 : 0
Palić
Palić
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (G)
Gaj
2 : 5
Slavija
Kovačica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Vulturul
Grebenac
6 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Vojvodina
Crepaja
1 : 4
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 4
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 6
ŽAK
Kikinda
Orljane
Orljane
4 : 0
Borac (T)
Trnjane
Morava
Žitkovac
0 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 2
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924 (K)
Kočane
5 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Progres
Ladovica
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Mladi borac
Živkovo
2 : 4
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost
Vinarce
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
OFK Brza
Brza
Radnički
Pertate
4 : 3
Sloga
Lipovica
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Palilulac
Niš
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Proleter (DV)
Donja Vrežina
5 : 2
Mladost
Lalinac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
9 : 4
Rudar
Jelašnica
Morava
Krušce
5 : 0
Crvena zastava
Hum
Borac
Vražogrnac
0 : 3
Radnički
Lubnica
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
Omladinac
Grezna
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 1
Polet
Jablanica
Sloga
Minićevo
1 : 4
ŠSK
Štipina
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
2 : 5
Pčinja
Trgovište
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Oskar
Pasjane
1 : 2
Izmornik
Pančelo - Tomance
Kriva Reka
Novo Brdo
3 : 0
Morava
Parteš
Mineralac
Klokot
1 : 3
Kusce
Gornje Kusce
Glama
Koretište
3 : 3
Sloga
Ranilug
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 1
Ševac
Kusić
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Noćaj
Noćaj
3 : 0
Sloga
Krnješevci
Fruška Gora
Ruma
1 : 4
Graničar (K)
Kuzmin
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 1
Borac (K)
Klenak
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Borac (M)
Martinci
3 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Moravac
Guberevac
2 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
OFK Morava
Leskovac
6 : 1
Polet
Stajkovce
Gradac
Konopnica
1 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Navalin
Navalin
0 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladost (B)
Batulovce
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 4
Sloboda
Donje Brijanje
Partizan
Drenovac
1 : 4
Budućnost
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Majur
Majur
Drina
Badovinci
4 : 1
Proleter
Šabac
Sloga
Duvanište
4 : 2
Cer
Petkovica
Velika Reka
Velika Reka
2 : 5
Mladost (DB)
Donja Borina
Stolice
Krupanj
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Borac
Kozjak
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
0 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Sloga (S)
Straža
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 3
Cerova
Cerova
Čenej
Čenej
0 : 2
Bačka
Begeč
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Sloga
Korman
4 : 0
Polet (R)
Radevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 2
OFK Draževac
Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 1
Jastrebac
Tešica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
B 2000
Aranđelovac
4 : 0
Žabare
Žabare
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Misača
Misača
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
2 : 2
Sloga
Zagorica
Maskar
Maskar
1 : 1
Mladost
Jelenac
Jasenica
Božurnja
3 : 7
Trnava
Donja Trnava
Ranilović
Ranilović
6 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Budućnost
Stančići
3 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Premeća
Premeća
2 : 1
Rakova
Rakova
Strelac
Miokovci
3 : 1
Planinac
Vujetinci
Prijatelji
Čačak
0 : 2
BIP
Čačak
Lugovi
Čačak
3 : 0
Vujan
Prislonica
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Botunje
Botunje
3 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Azbest
Stragari
4 : 5
Srbija
Ilićevo
Žeželj
Donja Sabanta
1 : 3
Zastava
Kragujevac
Sloga
Lužnice
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Provalija
Pirot
2 : 2
Rongo Siti
Pirot
Velika reka
Velika Kamenica
1 : 4
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
0 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Lovćen
Petrovo selo
2 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
4 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Kotlenik
Guncati
1 : 3
Karađorđe
Vučić
Kusovac
Kusovac
0 : 1
Sloga
Milatovac
Bare
Bare
0 : 3
Marjan
Knić
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Mladost (R)
Rašković
3 : 2
Grivac
Grivac
BSK
Borač
2 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Omladinac
Blendija
Sloboda 2013
Nikolinac
4 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 0
Galeb
Cerovac
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Mrovska
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 3
Sloga (K)
Krnić
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Cerić
Miokus
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Metalac
Požarevac
Proleter
Požarevac
0 : 4
Sloga (D)
Dubravica
Napredak 1947
Batovac
3 : 4
Dunavac
Petka
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Sopot
Požarevac
1 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Dunav
Ostrovo
3 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Dragojevac
Dragojevac
7 : 1
Žika 2013
Provo
Jedinstvo
Ratari
2 : 4
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 1
Sloboda
Krežbinac
Buljane
Buljane
2 : 0
Omladinski
Paraćin
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Heroj
Busilovac
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Paune
Paune
Lukavac
Lukavac
0 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Dupljaj
Dupljaj
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladi radnik
Valjevo
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Bujačić
Bujačić
1 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Zvezda
Konatice
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Posavina
Stubline
3 : 4
Jedinstvo
Dren
Duboko
Mala Moštanica
2 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Borac
Ušće
2 : 5
Polet
Grabovac
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Poljane
Poljane
OFK Urovci
Urovci
5 : 1
Trstenica
Trstenica
Mladost
Mala Drenova
2 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Polet (Š)
Šavrane
0 : 0
Drugari
Stanci
Mladost (R)
Raklja
3 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Baštovan
Subotica
4 : 10
Garevina
Garevina
Kom
Podgorica
0 : 0
Dečić
Tuzi
Ibar
Rožaje
2 : 0
Jezero
Plav
Arsenal
Tivat
0 : 0
Zabjelo
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Cetinje
Cetinje
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Bratstvo
Cijevna
4 : 0
Radnički
Berane
Slavija
Istočno Sarajevo
6 : 1
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Čelik
Zenica
Borac
Čačak
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
23.11.2014
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
PKB
Padinska skela
Policajac
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Sloga
Miloševac
6 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Pobeda
Golobok
4 : 3
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Titel
Titel
1 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Kulpin
Kulpin
1 : 5
Hajduk
Čurug
Borac
Šajkaš
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Dinamo
Pančevo
10 : 2
Unirea
Uzdin
Zeta
Golubovci
6 : 0
Cetinje
Cetinje
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Mornar
Bar
0 : 0
Kom
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Budućnost
Podgorica
7 : 0
Mogren
Budva
Berane
Berane
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
Bokelj
Kotor
3 : 3
Mladost
Podgorica
Mačva
Šabac
1 : 1
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
9 : 0
Sloga
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Železničar
Pančevo
Radnik
Surdulica
1 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Grafičar
Beograd
1 : 5
BSK
Borča
Real
Niš
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Napredak
Kruševac
Kruševac
Kruševac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Sloga
Leskovac
23.11.2014
11:00
Timok
Zaječar
Red Star
Niš
3 : 0
Dinamo
Vranje
Bačka
Mol
3 : 0
Šampion
Orom
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Sloga
Miloševac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Morava
Velika Plana
Pobeda
Golobok
3 : 0
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Rudar (B)
Baljevac
4 : 1
Granit
Jošanička Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
6 : 0
Sport Klub 1999
Novi Pazar
Tutin
Tutin
23.11.2014
11:00
Granit
Jošanička Banja
Kosmet
Leposavić
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Jevremovac
Jevremovac
23.11.2014
10:00
Jelen
Jelenča
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 4
OFK Šabac
Šabac
Kolasin
Zubin Potok
0 : 3
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK Ras
Raška
3 : 0
ND 2011
Novi Pazar
Brodarac
Beograd
1 : 4
Institut
Beograd

Košarka

Partizan NIS
Beograd
73 : 64
Cibona
Zagreb
Beovuk 72
Beograd
77 : 61
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Klik
Arilje
105 : 78
Užice
Užice
Rađevac
Krupanj
20 : 0
Mionica
Mionica
Kopaonik
Brus
68 : 77
Basket
Vrnjačka Banja
Požarevac
Požarevac
94 : 54
Bane
Raška
Milan Trivić 2
Beograd
67 : 73
Borča
Beograd
Selekta
Novi Sad
96 : 90
Sloboda NS
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
94 : 86
Sport Key Plus
Novi Sad
BSK Junior
Bujanovac
20 : 0
Vukovi Merošina
Merošina
Ub
Ub
91 : 94
Železničar
Čačak
Vitez
Beograd
68 : 69
Zvezdara
Beograd
Milan Trivić
Beograd
69 : 51
Žarkovo
Beograd
Topola
Bačka Topola
65 : 77
Sveti Đorđe
Žitište
Akademik
Srbobran
79 : 73
Železničar
Inđija
Radnik
Surdulica
78 : 54
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jablanica
Medveđa
93 : 78
Jastrebac
Aleksinac
Šabac
Šabac
71 : 55
Vršac Swisslion
Vršac
Gimnazijalac Partizan
Pirot
77 : 44
Paraćin
Paraćin
Velika Kikinda
Kikinda
69 : 56
Sivac
Sivac
Play Off
Užice
59 : 53
Karaburma
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
100 : 52
Time Out
Arilje
Jedinstvo
Tuzla
100 : 69
Željezničar
Sarajevo

Odbojka

Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Gračanica
Gračanica
1 : 3
Brezovica
Štrpce
Libero Ča
Čačak
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Desetka
Niš
2 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Borac
Paraćin
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Futog
Futog
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Knez Lazar
Kruševac
2 : 3
Partizan 2012
Vraneši
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Stig
Kurjače
Busije
Požarevac
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Carina Smederevo 2
Smederevo
0 : 3
As
Beograd
Sombor
Sombor
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Radan
Lebane
3 : 1
Flaka
Preševo
Junior
Bujanovac
0 : 3
Mladost (V)
Vranje
Banat
Vršac
1 : 3
Sloven
Ruma
Stampedo
Niš
3 : 1
Caribrod
Dimitrovgrad
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Timok 2
Zaječar
Mladost
Rogatica
0 : 3
Derventa
Derventa
Laktaši
Laktaši
3 : 1
Jahorina
Pale
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Kozara
Gradiška
Panter
Doboj
0 : 3
Inova
Banja Luka
Libero ČA
Čačak
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Desetka
Niš
3 : 0
Mladost
Vranje
Ruma
Ruma
3 : 0
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Gimnazijalac 2
Kraljevo
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Mladost
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Volej stars junior
Novi Pazar
Bane
Raška
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Raška
Raška
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Priboj
Priboj
3 : 0
Čačak
Čačak
Tara 2
Bajina Bašta
0 : 3
Bambi volej
Prjepolje
Lučani
Lučani
0 : 3
Stars
Požega
Smeč SV
Svilajnac
3 : 1
Karadjordje
Topola
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Ribnica
Mionica
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
NS Volej tim
Novi Sad
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Merkur
Bačka Palanka
Gox-IN
Bački Gračac
0 : 3
Volejstars
Sombor
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin
Banat
Vršac
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Jedinstvo 3
Stara Pazova
3 : 1
Star
Novi Sad
Radan
Lebane
3 : 2
Morava
Vladičin Han
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
BSK
Bujanovac
3 : 0
Mladost 2
Vranje
ŽOK 030
Bor
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac
Knjaževac
Knjaževac
1 : 3
Timok
Zaječar
As Batajnica
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
Student 2
Niš
1 : 3
Aleksinac
Aleksinac
Millennium 2
Niš
0 : 3
Stampedo
Niš
NS Volej Tim 2
Novi Sad
1 : 3
Futog 2
Futog
Omladinac 2
Novi Banovci
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Martinci
0 : 3
Sloga
Čalma
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Vrbas 2
Vrbas
Vollejstar
Subotica
3 : 2
Subotica
Subotica

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
28 : 31
Železničar 1949
Niš
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
21 : 22
Jugović
Kać
Knjaževac
Knjaževac
36 : 37
Vranje 1957
Vranje
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
37 : 26
Mladost 1949
Zaječar
Proleter
Zrenjanin
33 : 23
Mladost
Bački Jarak
Vladimirovac
Vladimirovac
27 : 29
ŽSK
Žabalj
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
34 : 26
Sloga
Petrovac na Mlavi
Studentski grad
Beograd
22 : 22
Rekreativo
Beograd
Primus
Beograd
33 : 27
Bask Soko
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 29
Radnički 2
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
32 : 28
Mladost
Čačak
Prva Petoletka
Trstenik
28 : 25
Knez Lazar
Kruševac
Lokomotiva
Lapovo
18 : 33
Priboj
Priboj
Arilje
Arilje
36 : 29
Župa 54
Aleksandrovac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
39 : 20
Vrbas Karneks 2
Vrbas
Kikinda
Kikinda
35 : 27
Sivac 69
Sivac
Srem Sm
Sremska Mitrovica
40 : 17
Crvenka II
Crvenka
Radnički (K)
Kovin
36 : 37
Hajduk
Čurug
Mačva
Bogatić
32 : 27
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Metaloplastika 2
Šabac
34 : 23
Umčari
Umčari
Štrpce Tandems
Štrpce
36 : 30
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Topola
30 : 28
Sloga
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
35 : 23
Užice
Užice
Zlatar 2
Nova Varoš
32 : 28
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Omladinac (I)
Ilandža
31 : 20
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
35 : 34
Gaj
Gaj
Mladost (O)
Omoljica
31 : 20
Omladinac (D)
Deliblato
Ruma
Ruma
28 : 22
Sloga
Hrtkovci
Drina
Zvornik
30 : 23
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Železničar
Inđija
33 : 24
Crvena Zvezda
Beograd
Mladi Radnik
Radinac
27 : 23
ORK Loznica
Loznica
Mačva
šabac
29 : 30
Junior 2
Beograd
Vrbas
Vrbas
25 : 21
Mladost
Nova Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
28 : 26
Petrovaradin
Petrovaradin
Spartak
Debeljača
28 : 22
Sloven
Ruma
Metalac
Kraljevo
30 : 26
Prijepolje
Prijepolje
Sloga
Požega
18 : 24
Čačak
Čačak
Dolovo
Dolovo
21 : 20
Jabuka 95
Jabuka
Temerin 2
Temerin
42 : 14
Rusin
Ruski Krstur
Sonta
Sonta
16 : 27
Klenak 09
Klenak
Hajduk
Beška
13 : 25
Cepelin
Bečej
Železničar 2
Inđija
27 : 44
Radnički
Šid

Vaterpolo

Radnički Kon Tiki
Kragujevac
8 : 10
Partizan Raiffeisen
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 3
Primorac
Kotor
PVK Bečej
Bečej
11 : 13
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 6
Kopernikus
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 4
Fontana
Čačak
Ljubinje
Ljubinje
11 : 9
Slavija
Istočno Sarajevo
Starčevica
Banja Luka
3 : 3
Gradiška
Gradiška
Teslić
Teslić
3 : 10
Ljubić
Prnjavor
Glasinac
Sokolac
7 : 6
Brčko Zdravlje
Brčko
Partenon
Smederevska Palanka
2 : 5
Mašinac
Kragujevac
RB
Valjevo
3 : 4
Užice Krčagovo
Krčagovo
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
5 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Bor
Bor
10 : 5
Akademac
Niš
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
4 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
Šampion
Subotica
4 : 4
Srbobran
Srbobran
Tango Liman
Novi Sad
5 : 2
Kikinda
Kikinda
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 0
Hajduk
Kula
Orao Čaršija
Arilje
3 : 3
Olimp
Vrnjačka Banja
Ekonomist
Niš
4 : 7
Banjica
Bela Palanka
Babušnica 2011
Babušnica
5 : 4
Zufo
Bujanovac
Jastrebac
Blace
4 : 2
BSK
Bujanovac

FFA

Soko
Niš
3 : 2
Radnički
Niš

Hokej

Vitez
Beograd
2 : 5
Beostar
Novi Beograd