XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Železnik Lasta - Budućnost 2:0
2 24.08.2014 17:30 Turbina - Železnik Lasta 1:0
3 31.08.2014 16:30 Železnik Lasta - Teleoptik 3:2
4 06.09.2014 11:00 GSP Polet - Železnik Lasta 1:1
5 14.09.2014 16:00 Železnik Lasta - Žarkovo 2:3
6 20.09.2014 16:00 Sopot - Železnik Lasta 2:0
7 26.09.2014 15:30 Železnik Lasta - Zemun 1:1
8 05.10.2014 11:00 Hajduk - Železnik Lasta 4:1
9 12.10.2014 14:30 Železnik Lasta - IM Rakovica 3:2
10 19.10.2014 11:00 Dorćol - Železnik Lasta 1:2
11 26.10.2014 13:30 Železnik Lasta - Brodarac 1947 0:1
12 02.11.2014 13:30 Železnik Lasta - Srem 1:0
13 09.11.2014 13:30 BASK - Železnik Lasta 0:0
14 16.11.2014 13:00 Železnik Lasta - IMT 1:0
15 23.11.2014 13:00 Radnički (O) - Železnik Lasta 1:0
16 18.03.2015 14:30 Budućnost - Železnik Lasta 1:2
17 22.03.2015 14:30 Železnik Lasta - Turbina 1:0
18 28.03.2015 15:00 Teleoptik - Železnik Lasta 1:0
19 05.04.2015 15:30 Železnik Lasta - GSP Polet 1:0
20 12.04.2015 11:00 Žarkovo - Železnik Lasta 3:1
21 15.04.2015 16:00 Železnik Lasta - Sopot 1:1
22 18.04.2015 16:00 Zemun - Železnik Lasta 3:0
23 26.04.2015 16:00 Železnik Lasta - Hajduk 0:1
24 02.05.2015 16:30 IM Rakovica - Železnik Lasta 0:0
25 10.05.2015 16:30 Železnik Lasta - Dorćol 1:1
26 16.05.2015 16:30 Brodarac 1947 - Železnik Lasta 1:3
27 20.05.2015 16:30 Srem - Železnik Lasta 0:1
28 24.05.2015 16:30 Železnik Lasta - BASK 2:1
29 31.05.2015 17:00 IMT - Železnik Lasta 1:0
30 07.06.2015 17:00 Železnik Lasta - Radnički (O) 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zemun 30 23 6 1 75
2 Teleoptik 30 20 6 4 66
3 IMT 30 17 0 13 51
4 IM Rakovica 30 13 9 8 48
5 Turbina 30 12 8 10 44
6 Brodarac 1947 30 13 5 12 44
7 Dorćol 30 13 4 13 43
8 Železnik Lasta 30 12 7 11 43
9 GSP Polet 30 12 7 11 43
10 Žarkovo 30 12 5 13 41
11 BASK 30 10 9 11 39
12 Budućnost 30 10 3 17 33
13 Srem 30 8 8 14 32
14 Radnički (O) 30 8 5 17 29
15 Sopot 30 5 10 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Hajduk 30 4 4 22 16