XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 483 utakmica za dan
Subota, 16 Maj 2015

Fudbal

Mladost
Lučani
1 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 1
Spartak
Subotica
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Radnik
Surdulica
Bežanija
Beograd
3 : 1
Proleter
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 4
Sindjelić
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
4 : 2
Mačva
Šabac
Sloboda
Užice
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Inđija
Inđija
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Rudar
Kostolac
2 : 4
Pobeda
Beloševac
Karađorđe
Topola
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Bane
Raška
Ozren
Sokobanja
4 : 3
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Đerdap
Kladovo
0 : 2
Dinamo
Vranje
Timok
Zaječar
1 : 0
Sinđelić
Niš
OFK Bor
Bor
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Sloga
Despotovac
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Vršac
Vršac
Tekstilac
Odžaci
0 : 3
PIK Prigrevica
Prigrevica
Radnički (S)
Sombor
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Cement
Beočin
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Sloga
Temerin
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 3
Železnik Lasta
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
2 : 2
BASK
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sopot
Sopot
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Tutin
Tutin
Rudar (Baljevac)
Baljevac
0 : 1
Polet
Trbušani
Sloboda
Čačak
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Gruža
Gruža
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Železničar (P)
Požarevac
FAP
Priboj
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 2
OFK Osečina
Osečina
Žitorađa
Žitorađa
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo
Paraćin
4 : 1
Levač
Rekovac
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Moravica
Subotinac
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
Rudar (B)
Bor
0 : 1
Rudar (P)
Podvis
Dunav
Prahovo
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Jablanica
Medveđa
Sloga
Leskovac
4 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Nebeski andjeli
Vranje
4 : 0
Mladost
Medoševac
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Sloga
Erdevik
Mladost
Bački Jarak
2 : 4
ŽSK
Žabalj
Omladinac
Novi Banovci
5 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Jugović
Kać
4 : 1
Index
Novi Sad
ŽAK
Sombor
5 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Borac
Bački Gračac
0 : 1
Polet
Sivac
Jadran
Feketić
0 : 2
Mladost (T)
Turija
Srbobran
Srbobran
1 : 1
TSC
Bačka Topola
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloga
Plandište
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 2
Železničar
Pančevo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vršac United
Vršac
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 2
Boleč
Grocka
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 5
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Polet
Ratina
Sloboda
Grbice
1 : 1
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 5
Vinogradi DB
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 2
Budućnost
Resnik
Budućnost
Arilje
8 : 0
Omladinac
Zdravčići
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 2
Mladost
Dračić
Rubribreza
Rubribreza
2 : 3
Trlić
Trlić
Kolubara
Jabučje
2 : 3
Kačer
Belanovica
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Banjani
Banjani
2 : 2
Spartak 1924
Ljig
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 2
Joševa
Joševa
Jadar
Stupnica
7 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Provo
Provo
Mačva 2005
Bogatić
0 : 0
Lipolist
Lipolist
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 2
Borac
Pajsijević
Karađorđe
Rača
0 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Integral
Batuša
SASK
Saraorci
0 : 4
Pobeda
Golobok
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Budućnost
Miliva
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Blagotin
Poljna
0 : 1
Gradina
Pejovac
Proleter
Ravno Selo
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Tvrdjava
Bač
4 : 3
Bečej 1918
Bečej
Veternik
Veternik
5 : 3
OFK Futog
Futog
Mladost
Novi Sad
5 : 2
Dinamo
Budisava
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
1. Maj
Ruma
4 : 0
Radnički
Irig
Rudar
Vrdnik
2 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Čoka
Čoka
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
Olimpija
Gunaroš
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Krivaja
Krivaja
0 : 3
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Sloga
Ostojićevo
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Polet (K)
Karavukovo
2 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Stanišić
Stanišić
5 : 3
Mladost
Kruščić
BAK
Bela Crkva
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Naftagas
Elemir
5 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Begej
Žitište
Policajac
Beograd
2 : 2
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Milutinac
Zemun
Napredak (M)
Medoševac
3 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Vinča
Vinča
0 : 1
Torlak
Beograd
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 2
Malošište
Malošište
Koprijan 1975
Gradište
1 : 2
Naisus
Rožina
Borac (T)
Trnjane
0 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Budućnost
Orašje
4 : 0
OFK Brza
Brza
Spartak
Pirot
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Borac
Barje Čiflik
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 1
Napredak
Izvor
Zlot
Zlot
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Aluminjum
Niš
4 : 3
Morava
Krušce
Vratarnica
Vratarnica
3 : 3
Radnički
Lubnica
Malinik
Podgorac
0 : 1
Osnić
Osnić
Levosoje Talenat
Levosoje
4 : 2
Bukuroca
Bukurevac
OFK Alakince
Alakince
0 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Radnički
Tekija
1 : 4
Hajduk
Čepure
Crvenka
Crvenka
5 : 0
Dinamo
Sonta
Grdica
Grdica
3 : 1
Proleter
Pečenog
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Jedinstvo
Šišava
5 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Varvarin
Varvarin
4 : 3
Rubin (Z)
Zalogovac
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 0
Bačka
Begeč
RFK NS 1921
Novi Sad
3 : 0
Borac
Rakovac
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Sloga
Korman
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Delija
Mokrin
1 : 0
Napredak
Banatska Topola
Mladi rudar
Bukovik
8 : 1
Sloga
Zagorica
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Mladost
Porodin
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Slavija
Pivnice
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Polet (V)
Voluja
4 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 2
Paštrić
Paštrić
Mladost
Latković
6 : 3
Proleter
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 2
Toplica
Donja Toplica
Orao
Poljanice
0 : 3
Popadić
Popadić
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 2
Zastava
Kragujevac
Roham
Nova Crnja
3 : 0
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 1
Olimpija
Torda
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Mladost (JR)
Jabučki rit
Dunavac (D)
Dunavac
1 : 2
Sparta
Beograd
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Mladost
Vračević
Ozremica
Beršići
1 : 1
Jablanica
Jablanica
OFK Sikole
Sikole
2 : 1
Srbovo
Srbovo
Avalski venac
Ripanj
1 : 2
Minel
Ripanj
Heroj Polet
Jajinci
4 : 3
Partizan
Kaluđerica
Mladost
Mali Suvodol
1 : 2
Sloboda
Rasnica
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Bikovo
Bikovo
Dušan Silni
Subotica
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Kalenić
Kalenić
0 : 3
Polet
Donji Lajkovac
Rudar
Radljevo
7 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Šljivar
Šljivar
6 : 2
Nacional
Lukovo
Bjelica
Milatovići
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Pobeda
Rusna
2 : 1
Grkinja
Grkinja
Toplica
Šarlinac
1 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Kolarac
Kolari
2 : 0
Omladinac (S)
Seone
Sloboda
Stara Moravica
3 : 1
Pobeda
Pobeda
Mićunovo
Mićunovo
3 : 0
Njegoš B
Lovćenac
Napredak 1976
Jošanica
2 : 1
Bukovik
Vrbovac
Hajduk
Rujevica
0 : 2
Mladost
Resnik
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Žika 2013
Provo
2 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
6 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Rankovac
Nakučani
1 : 0
Šipurske livade
Šabac
OFK Varna
Varna
0 : 1
Bojić
Bojić
Sloboda
Stubica
3 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Radnik
Davidovac
1 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Zlatica Taun
Donja Mutnica
1 : 0
Buljane
Buljane
Grdanica 024
Grdanica
0 : 2
Jašunja
Jašunja
Nomanica
Nomanica
1 : 0
Ofk Bratstvo
Zlokućane
OFK Bobište
Bobište
3 : 1
Napredak
Bogojevce
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
4 : 0
Rudar 1973
Rudare
Krasava
Krasava
5 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Brđanac
Valjevo
0 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Manastirica
Manastirica
8 : 4
Melnica
Melnica
Dobrnje
Dobrnje
3 : 1
7. juli
Lopušnik
Laolac
Veliko Laole
0 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
Barajevo
Barajevo
1 : 0
Lisović
Lisović
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Kolonija
Jagodina
2 : 3
Partizan (M)
Majur
Venčani
Venčani
1 : 3
Šamot
Aranđelovac
Rudar
Brasina
10 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Granit
Radalj
1 : 4
Vidojevica
Lešnica
TE Gučevo
Trbušnica
5 : 1
Jelav
Jelav
Planinac
Panjevac
2 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
1 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Rujišnik
Rujišnik
2 : 3
Topoljak
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
6 : 2
Stragari
Stragari (Trstenik)
Mladost
Mala Drenova
5 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Morava
Medvedja
0 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Napredak (BP)
Banovo Polje
4 : 2
Šumice
Glusci
Naša Krajina
Kupinik
0 : 2
Banat
Ilandža
Graničar
Miletićevo
5 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 2
Janošik
Janošik
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 4
Sloga
Margita
Mladost
Mala Ivanča
2 : 0
Vojvoda
Dučina
OFK Rogača
Rogača
5 : 2
Sloga 2012
Popović
Meteor
Lapovo
10 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Culjković
Culjković
9 : 2
Maovi
Maovi
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloga
Bogosavac
7 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Jelen
Jelenča
0 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
OFK Selište
Selište
2 : 5
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Borac
Vukovac
2 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Jasenovac
Krepoljin
3 : 1
Zadrugar
Osanica
Zvezda
Izvarica
2 : 1
Mlava
Ribare
Laznica
Laznica
9 : 0
Best
Sige
Kruševica
Kruševica
0 : 5
Meševo
Meševo
Pasjak
Pasjak
1 : 5
Mladost VPD
Kruševac
Drugari
Stanci
2 : 10
Zdravinje
Zdravinje
Bukovica
Bukovica
7 : 2
Trmčari
Trmčari
Vitanovac 08
Vitanovac
5 : 4
Jablanica
Jablanica
Mladost
Rajkovac
1 : 0
Borac
Kloka
Kobilje
Kobilje
8 : 3
Sloga
Veliko Selo
Šumadinac
Dragovo
6 : 3
Mladost
Tečić
Mladost
Podgorica
4 : 1
Berane
Berane
Budućnost
Podgorica
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Mogren
Budva
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Zeta
Golubovci
Grbalj
Radanovići
4 : 1
Bokelj
Kotor
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 0
Mornar
Bar
Drina
Zvornik
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Čelik
Zenica
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Travnik
Travnik
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Mladost
Velika Obarska
1 : 0
Vitez
Vitez
Velež
Mostar
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
1 : 0
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Napredak
Donji Šepak
Podrinje
Janja
1 : 1
Vlasenica
Zvornik
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 4
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Leotar
Trebinje
Mladost
Gacko
0 : 1
Sutjeska
Foča
Proleter
Teslić
2 : 0
Kozara
Gradiška
Lokomotiva
Brčko
1 : 3
Ilićka 01
Brčko
Famos
Vojkovići
3 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Laktaši
Laktaši
3 : 2
Župa Superpetrol
Milosavci
Sloga
Doboj
2 : 1
Jedinstvo
Žeravica
Lijevče
Nova Topola
2 : 4
Sloga (S)
Srbac
Brdo
Hambarine
3 : 4
Ravan
Međeđa
Progres
Kneževo
2 : 1
Mladost (S)
Seferovci
FSA
Prijedor
1 : 1
Sloga (T)
Trn
Lauš
Banja Luka
2 : 4
Karanovac
Karanovac
Pridjel
Pridjel
1 : 2
Skugrić
Skugrić
Željezničar
Doboj
3 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Borac 1926
Banja Luka
0 : 2
Mladost
Zalužani
Ratar
Stara Topola
2 : 4
Milan
Kosjerovo
Ljubinić
Ljubinić
2 : 2
Tornado
Drazevac
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
5 : 1
Baljevac
Baljevac
Sloga
Ratari
1 : 3
Proleter
Jasenak
Partizan
Draževac
4 : 1
Rekreativo
Zabrežje
Lemind Lavice
Leskovac
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Mačva
Šabac
9 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Železničar Pančevo
Pančevo
0 : 1
Fruškogorac
Novi Sad
Metalmania
Kanjiža
4 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Bačka Žabalj
Žabalj
3 : 0
Rubin
Mol
Obilić
Beograd
8 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Rad
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Indeks
Novi Sad
3 : 1
Vršac United
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
ŽAK
Sombor
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Kabel
Novi sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Inđija
Inđija
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Radnik
Surdulica
Borac
Bivolje
16.05.2015
Timočanin (K)
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Dinamo
Vranje
4 : 1
Radnički (N) 2
Niš
PKB
Padinska skela
0 : 3
Internacional
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Policajac
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Sloga
Miloševac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
6 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Partizan (G)
Gaj
2 : 12
Vršac
Vršac
Proleter
Ravno Selo
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Borac (Sakule)
Sakule
5 : 1
Radnički (B)
Baranda
Spartak
Debeljača
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Unirea
Uzdin
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
2 : 1
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Inđija
Inđija
0 : 0
Spartak
Subotica
OFK Hajduk
Kula
2 : 1
Indeks
Novi sad
Mladost Bambi
Lukićevo
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 0
Vrbas
Vrbas
Novi Sad
Novi Sad
8 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Bečej 1918
Bečej
Vršac
Vršac
6 : 1
Bačka 1901
Subotica
Kiker
Kraljevo
2 : 0
AS
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Bane
Raška
3 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Dolina
Padina
23 : 0
Omladinac
Deliblato
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
Radnički (K)
Kovin
Olimpia
Totovo Selo
4 : 1
Subotica
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Senta
Senta
Radnički
Valjevo
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Trudbenik
Beograd
4 : 3
PKB
Padinska Skela
Milenium
Beograd
16 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Bežanija
Beograd
3 : 2
Zmaj 1953
Beograd
BSK 1925
Beograd
6 : 0
Borac Ostružnica
Ostružnica
Budućnost
Dobanovci
1 : 8
GSP Polet
Beograd
Srem
Jakovo
5 : 1
BASK
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 1
OFK Hajduk
Kula
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 0
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Inđija
Inđija
2 : 8
Spartak
Subotica
OFK Hajduk
Kula
6 : 0
Indeks
Novi sad
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Sombor
3 : 4
Bečej 1918
Bečej
Vršac
Vršac
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Kruševac
Kruševac
16.05.2015
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Bor
Bor
16.05.2015
11:00
Real
Niš
Napredak
Kruševac
16.05.2015
11:00
Jagodina
Jagodina
Red Star
Niš
16.05.2015
11:00
Timok
Zaječar
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Tisa
Adorjan
Vulturul
Grebenac
0 : 11
Partizan (U)
Uljma
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Spartak
Debeljača
1 : 6
Dinamo
Pančevo
Borac (S)
Sakule
1 : 5
Dolina
Padina
Proleter (M)
Mramorak
2 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Stenli
Glogonj
8 : 4
Borac (P)
Pločica
Vršac United
Vršac
4 : 2
BAK
Bela Crkva
Plana
Velika Plana
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
2 : 6
Šumadija
Azanja
Napredak
Markovac
3 : 0
Železničar
Kusadak
Vodice
Vodice
1 : 11
Morava
Velika Plana
Budućnost
Ratari
0 : 5
Jedinstvo
Krnjevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Apolon
Kraljevo
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Vinča
Beograd
0 : 5
FSFV
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
3 : 1
Beograd 1929
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 0
Avala
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 2
Palilulac
Beograd
PKB
Padinska Skela
0 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Avala
Beograd
16.05.2015
10:00
Lepušnica
Glogonjski rit
FSFV
Beograd
3 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Palilulac
Beograd
3 : 2
Sinđelić
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Mačvanka
Dublje
2 : 5
Mačva
Šabac
Gradac
Valjevo
0 : 3
Šabac
Šabac
Požarevac
Požarevac
2 : 2
Jerina
Smederevo
Spartak '03
Subotica
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Zeleznicar
Lajkovac
2 : 4
Jedinstvo 2
Ub
Polet
Popucke
0 : 16
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
Sampion
Valjevo
1 : 8
Omladinac
Ljig
Ribnica
Mionica
0 : 8
Jedinstvo 1
Ub
OFK Osecina
Osecina
16.05.2015
Radnicki
Valjevo
Zemun
Zemun
3 : 1
BASK
Beograd
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Dominus
Beograd
5 : 0
Brodarac
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
0 : 0
Sindjelić 2012
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 3
Ada
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 2
Tempo
Beograd
BSK 1925
Beograd
6 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
Banja
Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
Poštar
Zvezdara
3 : 1
GSP Polet
Beograd
Rušanj
Rušanj
3 : 0
Lepušnica
Lepušnica
Zmajevi
Voždovac
5 : 1
Atakante
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
9 : 0
Lokomotiva
Beograd
Borac
Ostružnica
1 : 3
FSFV
Beograd
Železničar
Beograd
0 : 2
Napredak
Medoševac
Vrčin
Vrčin
3 : 3
011 B
Beograd
Boleč
Bolečc
1 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Loznica 04
Loznica
8 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Banja Koviljača
Banja Koviljača
1 : 4
Sinđelić
Lipnica
Loznica 05
Loznica
5 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Luk
Voćnjak
0 : 1
Borac (K)
Kozjak
Zemun
Beograd
5 : 0
Sity Sport Club
Beograd
Rad
Banjica
3 : 0
Bežanija
Beograd
Voždovac
Voždovac
1 : 1
Vinča
Vinča
Fair Play 06
Beograd
16.05.2015
Crvena zvezda
Beograd
Fair Play 06
Beograd
0 : 6
OFK Beograd
Beograd
Vrčin
Vrčin
7 : 2
Voždovac
Voždovac
Rad
Banjica
10 : 0
Voždovac
Voždovac
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Dominus
Beograd
2 : 0
Fair Play 06
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Fair Play 06
Beograd

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
92 : 76
Partizan NIS
Beograd
Mega Leks
Beograd
88 : 87
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Metalac Farmakom
Valjevo
88 : 73
FMP
Železnik
Tamiš
Pančevo
79 : 71
Konstantin
Niš

Rukomet

PKB
Padinska Skela
26 : 24
Vrbas
Vrbas
Crvena Zvezda
Mokrin
35 : 27
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga
Požega
29 : 23
Morava
Velika Plana
Dinamo
Pancevo
28 : 24
Metalac
Valjevo
Napredak
Kruševac
33 : 33
Crvenka Jaffa
Crvenka
Zlatar
Nova Varoš
45 : 19
Jagodina
Jagodina
ORK Bor
Bor
35 : 28
Mladost 1949
Zaječar
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
38 : 23
Hajduk Veljko
Negotin
ORK Vlasotince
Vlasotince
33 : 37
Žitorađa
Žitorađa
BSK Heba
Bujanovac
33 : 35
Dubočica 54
Leskovac
Jastrebac
Blace
31 : 24
Vranje 1957
Vranje
Knjaževac
Knjaževac
29 : 38
Topličanin
Prokuplje
Apatin
Apatin
34 : 32
Metalac
Futog
Proleter
Zrenjanin
31 : 26
Vladimirovac
Vladimirovac
Jedinstvo
Novi Bečej
26 : 26
ŽSK
Žabalj
Nova Pazova
Nova Pazova
19 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
36 : 32
Mladost
Bački Jarak
Inđija
Inđija
31 : 27
Lavovi BP
Bačka Palanka
Loznica
Loznica
24 : 22
Partizan 2
Beograd
Novi Beograd
Beograd
30 : 24
Smederevo
Smederevo
Primus
Beograd
30 : 33
Sindjelić
Beograd
Studentski grad
Beograd
23 : 19
Bask Soko
Beograd
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
24 : 28
Rekreativo
Beograd
Obilić
Beograd
36 : 18
Sloga
Petrovac na Mlavi
Lokomotiva
Lapovo
32 : 23
Knez Lazar
Kruševac
Prva Petoletka
Trstenik
28 : 33
Šamot 65
Arenđelovac
Dorćol
Beograd
26 : 27
Metaloplastika 2
Šabac
Prva Iskra Barič
Barič
31 : 29
Umčari
Umčari
Radnički
Obrenovac
19 : 32
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Mladost
Smederevska Palanka
16.05.2015
Kosmaj
Ralja
Ub
Ub
24 : 22
Zemun 1957
Beograd
Užice
Užice
25 : 14
Zlatar 2
Nova Varoš
Omladinac
Gornji Milanovac
22 : 17
Sjenica
Sjenica
Glogonj
Glogonj
10 : 36
Budućnost
Alibunar
Unirea
Uzdin
19 : 30
Mladost (V)
Vrsac
Gaj
Gaj
24 : 31
Spartak
Debeljaca
Dolovo
Dolovo
33 : 11
Crepaja
Crepaja
Omladinac (I)
Ilandža
19 : 18
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (O)
Omoljica
16.05.2015
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Partizan (I)
Iđoš
16.05.2015
Napredak
Čestereg
Jedinstvo
Bočar
16.05.2015
Gradnulica
Zrenjanin
Partizan (H)
Horgoš
14 : 31
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda 2
Mokrin
29 : 23
Naftagas
Elemir
Jagodina
Jagodina
43 : 24
Naisa
Niš
Minaqua
Novi Sad
35 : 34
Radnički KG
Kragujevac
Proleter SP
Zrenjanin
27 : 25
Radnički (S)
Svilajnac
Kikinda
Kikinda
35 : 27
Junior
Beograd
Medicinar
Šabac
40 : 33
Železničar
Inđija
Knjaz Miloš
Aranđelovac
37 : 26
Crvena Zvezda
Beograd
Lokomotiva
Brčko
16.05.2015
17:00
Goražde
Goražde
Grude
Grude
16.05.2015
17:00
Vrbas
Banjaluka
Bihać
Bihać
16.05.2015
17:00
Zrinjski
Mostar
Krivaja
Zavidovići
16.05.2015
17:00
Izviđač
Ljubuški
Katarina
Mostar
16.05.2015
17:00
Ilidža
Ilidža
Borac
Banjaluka
16.05.2015
17:00
Mira
Prijedor
Radan
Lebane
21 : 17
Niška Banja
Niška Banja
Dubočica
Leskovac
26 : 17
Paraćin
Paraćin
Naisa 2
Niš
39 : 15
Vlasotince
Vlasotince
Jastrebac
Blace
35 : 19
Remesiana
Bela Palanka
Aleksinac
Aleksinac
26 : 33
Morava Han
Vladičin Han

Američki fudbal

GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
30 : 14
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Pirates Zemun
Zemun
12 : 28
Mammoths Kikinda
Kikinda
Golden Bears Bor
Bor
22 : 28
Lavovi Vršac
Vršac