XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 832 utakmica za dan
Nedelja, 9 Novembar 2014

Fudbal

Spartak
Subotica
0 : 3
Partizan
Beograd
Polet
Ljubić
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Sinđelić
Niš
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Radnički (P)
Pirot
5 : 2
OFK Bor
Bor
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Srem
Jakovo
3 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
IM Rakovica
Rakovica
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Hajduk
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 1
Zemun
Zemun
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Sloboda
Čačak
Dragačevo
Guča
4 : 3
Vodojaža
Grošnica
Rudar (Bresnica)
Bresnica
3 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Basarac
Mišljenovac
5 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Borac
Žabari
2 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Obilić
Živica
Napredak
Markovac
5 : 1
Lepenica
Badnjevac
Sloboda
Lipe
0 : 3
Gruža
Gruža
Polimlje
Prijepolje
2 : 2
Sevojno
Sevojno
Brezovica
Brezovica
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 0
Ribnica
Mionica
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Trajal
Kruševac
0 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Levač
Rekovac
1 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Rembas
Resavica
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
Lugomir
Rakitovo
Moravica
Subotinac
3 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
0 : 4
Lužnica
Babušnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 2
Jablanica
Medveđa
Mladost
Medoševac
3 : 1
Sloga
Leskovac
Ropotovo
Ropotovo
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Hajduk
Beška
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
Index
Novi Sad
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Borac
Novi Sad
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Jugović
Kać
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
ŽAK
Sombor
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Subotica
Subotica
2 : 0
Borac
Bački Gračac
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Tisa
Adorjan
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Srbobran
Srbobran
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Železničar
Pančevo
2 : 1
Sloga
Plandište
Borac (Starčevo)
Starčevo
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo
Surčin
5 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
PKB
Padinska skela
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
6 : 0
Vrčin
Vrčin
Sremčica
Sremčica
0 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Železničar
Bara Venecija
0 : 0
Boleč
Grocka
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 1
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Radnički
Kovači
1 : 0
Polet
Ratina
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
2 : 3
Karađorđe
Ribnica
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Lazac
Lazac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Korićani
Korićani
1 : 4
Vinogradi DB
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 0
Jadran
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
5 : 0
Sušica
Kragujevac
GP Zlatibor
Užice
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Napredak
Gornja Dobrinja
5 : 1
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zdravčići
4 : 4
Jedinstvo
Kalenić
Prvi partizan
Užice
3 : 4
Železničar
Požega
Polet
Rasna
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Čajetina
Gostilje
0 : 1
Ariljska rampa
Požega
Perućac
Perućac
0 : 3
Budućnost
Arilje
Mladost
Dračić
0 : 0
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
ZSK
Valjevo
0 : 0
Kolubara
Jabučje
Sovljak
Sovljak
1 : 2
OFK Divci
Divci
Joševa
Joševa
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Borac (V)
Vladimirci
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Partizan (D)
Darosava
1 : 3
Šumadija
Toponica
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 4
Vinča
Vinča
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Banja
Banja
Šatornja
Šatornja
2 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 3
Borac
Pajsijević
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 5
BSK
Belosavci
Makce
Makce
6 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Mlava (B)
Bratinac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Integral
Batuša
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 2
Šapine
Šapine
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Glavaš
Glibovac
Železničar (S)
Smederevo
1 : 1
7. Juli
Vodanj
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Šumadija
Azanja
5 : 4
Vodice
Vodice
SASK
Saraorci
0 : 1
Proleter
Vranovo
Železničar (K)
Kusadak
3 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Budućnost (R)
Ratari
1 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Pobeda
Golobok
Sloga (DV)
Donje Vidovo
0 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Koncarevo
5 : 1
BSK
Buljane
Sloga (V)
Voljavče
0 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Bratstvo
Međureč
3 : 4
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 2
Morava
Ribare
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (D)
Dublje
0 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
11 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Borac
Držanovac
2 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Dobrič
Pejkovac
0 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Omladinac
Podina
0 : 6
Topličanin
Prokuplje
Kosovac
Prokuplje
2 : 1
Polet
Samarinovac
Jastrebac
Blace
4 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 1
Trbunje
Trbunje
Gradina
Pejovac
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
6 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Šanac
Šanac
6 : 0
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
3 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Omladinac
Pojate
Sloga (D)
Dašnica
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Naupare
Naupare
1 : 0
Mladi radnik
Bačina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost
Makrešane
3 : 2
13. April
Lomnica
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Hajduk
Čurug
Titel
Titel
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
Kulpin
Kulpin
3 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Susek
Susek
2 : 0
Tatra
Kisač
OFK Sirig
Sirig
2 : 4
OFK Slavija
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
2 : 5
Petrovaradin
Petrovaradin
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Radnički
Irig
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 2
Sloven
Ruma
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 8
Budućnost
Salaš Noćajski
Jadran
Golubinci
0 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Napredak
Popinci
0 : 3
Partizan
Vitojevci
Sremac Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Bačka
Mol
5 : 0
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
5 : 2
Olimpija
Gunaroš
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Mladost
Kruščić
Kula
Kula
2 : 2
Hajduk
Stapar
Graničar (G)
Gakovo
3 : 5
Lipar
Lipar
Omladinac (D)
Deronje
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
Mladost (O)
Omoljica
7 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
0 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
1 : 3
Slavija
Kovačica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 3
Polet
Izbište
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina
Crepaja
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 0
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
3 : 2
Milutinac
Zemun
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
1 : 0
Policajac
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Resnik
Resnik
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
BSK 1925
Batajnica
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Borac (L)
Lazarevac
0 : 3
Napredak (M)
Medoševac
Strelac
Mislođin
2 : 1
Šumadija (Š)
Šopić
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 3
Prva Iskra
Barič
Vranić
Vranić
6 : 1
Rušanj
Rušanj
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
OFK Leštane
Leštane
Torlak
Beograd
4 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Kosmaj
Ralja
Heroj 1925
Jajinci
0 : 3
Vinča
Vinča
Borac (T)
Trnjane
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
0 : 4
Zaplanjac
Gadžin Han
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 3
Palilula
Aleksinac
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Radnički 1924 (K)
Kočane
5 : 0
Knežica
Knežica
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 1
Naisus
Rožina
Železničar
Brestovac
1 : 0
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Progres
Ladovica
4 : 1
Vučje
Vučje
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Umac
Miroševce
3 : 1
OFK Brza
Brza
Mladost
Vinarce
2 : 2
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Radnički
Pertate
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Padež
Petrovac
Željuša
Željuša
1 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Napredak
Izvor
1 : 6
Zadrugar
Krupac
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Jedinstvo
Pirot
Ključ
Podvrška
6 : 0
Branik
Štubik
Blizna
Blizna
1 : 1
Krivelj
Krivelj
Deli Jovan
Sikole
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Slatina (B)
Bor
5 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
4 : 2
Mladost
Lalinac
Palilulac
Niš
1 : 1
Radnički 1936
Trupale
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 3
Rudar
Jelašnica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
3 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost
Sumrakovac
0 : 7
Radnički
Lubnica
Borac
Vražogrnac
0 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Trebič
Sokobanja
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Omladinac
Grezna
2 : 3
Osnić
Osnić
Svrljiška topla
Svrljiška topla
2 : 2
ŠSK
Štipina
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Vihor
Žbevac
Ugljare
Ugljare
1 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Brezovica
Štrpce
2 : 0
Sitnica
Lepina
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 0
Morava
Parteš
Oskar
Pasjane
1 : 2
Mineralac
Klokot
Kusce
Gornje Kusce
0 : 2
Sloga
Ranilug
Kriva Reka
Novo Brdo
2 : 1
Glama
Koretište
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Potporanj
Potporanj
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vladimirovac
Vladimirovac
6 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (S)
Seleuš
6 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Polet
Idvor
0 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Pobeda
Samoš
2 : 6
Tempo
Sefkerin
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Morava
Kočino Selo
Vinorača
Vinorača
4 : 1
Ursule
Ursule
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
Juhor
Glavinci
Mladost
Gložane
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Kupinovac
Kupinovac
4 : 0
Blagotin
Belušić
Javor
Sladaja
2 : 1
Napredak (St)
Stubica
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Radnički
Tekija
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 0
Hajduk
Čepure
Istok 63
Plana
1 : 1
Rudar (P)
Plazane
Resavac
Veliki Popović
4 : 3
Rudar (S)
Stenjevac
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Sloga
Krnješevci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Noćaj
Noćaj
4 : 1
Borac (K)
Klenak
Fruška Gora
Ruma
1 : 7
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
ČSK 1939
Čortanovci
3 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Železničar
Inđija
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Dinamo
Sonta
Rastina 1918
Rastina
2 : 6
Radnički 1918
Ratkovo
Partizan
Kupusina
2 : 3
OFK Metalac
Sombor
OFK Šikara
Sombor
7 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Naftagas
Boka
2 : 1
Omladinac
Botoš
Potisje
Knićanin
0 : 1
ASK
Aradac
Rusanda
Melenci
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 1
Borac
Zrenjanin
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
0 : 0
Lehel
Mužlja
OFK Klek
Klek
0 : 2
Banat
Čenta
Real
Podunavci
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Morava (M)
Mrsać
2 : 2
Proleter
Pečenog
Budućnost
Samaila
1 : 2
Napredak
Gračac
Stubal
Stubal
3 : 0
Partizan
Vrba
Morava (S)
Sirča
5 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Polet
Stajkovce
1 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Moravac
Guberevac
0 : 4
Omladinac
Donje Sinkovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Gradac
Konopnica
2 : 1
Morava (G)
Gložane
Navalin
Navalin
0 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Mladost (B)
Batulovce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Duško
Klenje
3 : 0
Budućnost
Zminjak
Partizan
Drenovac
4 : 0
Majur
Majur
Mladi Borac
Dublje
3 : 1
Budućnost
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
3 : 5
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
2 : 1
Radnik
Glogovac
Sloga
Duvanište
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Velika Reka
Velika Reka
4 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Stolice
Krupanj
6 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 4
Sloga (S)
Straža
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 3
Cerova
Cerova
7. Juli
Bela Crkva
1 : 4
Milan Orlić
Novo Selo
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Lozna
1 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Čenej
Čenej
1 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
Sremac Beomal
Čerević
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Polet (R)
Radevac
0 : 2
OFK Draževac
Draževac
Kraljevo
Selo Kraljevo
4 : 2
Tempo
Mozgovo
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Gradac
Valjevo
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
3 : 2
Beloševac
Beloševac
Liplje
Liplje
4 : 0
Borac
Rajković
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Komanice
Komanice
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Iskra
Donja Bukovica
0 : 0
Polet
Popučke
Misača
Misača
2 : 1
Žabare
Žabare
B 2000
Aranđelovac
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Kopljari
Kopljari
5 : 0
Sloga
Zagorica
Proleter
Jelovik
2 : 4
Trnava
Donja Trnava
Maskar
Maskar
5 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Jasenica
Božurnja
2 : 3
Ranilović
Ranilović
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Dragoš
Oreškovica
BSK 1924
Boževac
5 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Borac
Veliko Laole
5 : 0
Mladost
Porodin
Rudar
Stamnica
0 : 3
Budućnost
Vezičevo
Napredak 1927
Toponica
4 : 1
Radnički
Knežica
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 2
Dizel
Bare
OFK Braničevo
Braničevo
8 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 3
Kurjače
Kurjače
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
1 : 1
Vihor
Maljurevac
Borac (K)
Klenovnik
4 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Budućnost
Stančići
3 : 1
Rakova
Rakova
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Premeća
Premeća
1 : 2
BIP
Čačak
Strelac
Miokovci
0 : 3
Vujan
Prislonica
Lugovi
Čačak
0 : 4
Kej
Čačak
Šampion
Orom
2 : 1
Tisa B
Adorjan
Vojvode
Mionica
2 : 5
Tolić
Tolić
Proleter
Latković
4 : 3
Paštrić
Paštrić
Toplica
Donja Toplica
3 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Popadić
Popadić
4 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Orao
Poljanice
1 : 4
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Kutlovo
Kutlovo
3 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Seljak
Cvetojevac
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
5 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Botunje
Botunje
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 0
Šumadija 1934
Drača
Žeželj
Donja Sabanta
1 : 3
Sloga
Lužnice
Sloga 1948 (M)
Malča
0 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Vulkan 1963
Brenica
5 : 0
Supovac
Supovac
Mramor 1927
Mramor
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 2
Delijski Vis
Niš
Busije
Zemun
3 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 1
Institut
Zemun Polje
BUSK
Beograd
0 : 0
Borac (P)
Progar
Posavac
Boljevci
1 : 1
Šumadinac (B)
Bečmen
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Sloga
Bogovađa
0 : 2
Mladost
Vračević
Glumač
Glumač
4 : 2
Sečica
Seča reka
Savinac 1933
Visibaba
9 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Bakionica
Bakionica
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Lazarica
Prilipac
7 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Samarinovac
Samarinovac
1 : 5
OFK Tamnič
Tamnič
BSK 1934
Bukovče
4 : 1
OFK Sikole
Sikole
Ratar
Jasenica
2 : 1
Smedovac
Smedovac
Čubra
Čubra
6 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Srbovo
Srbovo
Miloševo
Miloševo
2 : 2
Urovica
Urovica
Malajnica
Malajnica
1 : 1
Polet
Jabukovac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 4
Zvezda
Blato
Žednik
Stari Žednik
6 : 1
Dušan Silni
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 3
Solid
Subotica
Udarnik
Višnjevac
4 : 0
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
5 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Velika reka
Velika Kamenica
3 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
3 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
10 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Napredak
Korbovo
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Proleter
Bajevac
0 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Polet
Donji Lajkovac
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Omladinac
Kalinovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
6 : 0
Stepanje
Stepanje
Grlište
Grlište
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Timok
Trnavac
5 : 0
Nacional
Lukovo
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 2
Šljivar
Šljivar
Lovac
Mali Izvor
0 : 1
Kosovo
Zvezdan
Udarnik
Baničina
8 : 0
Bašin
Bašin
Sloga
Milatovac
4 : 0
Karađorđe
Vučić
Kotlenik
Guncati
0 : 4
Marjan
Knić
Kusovac
Kusovac
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Bare
Bare
0 : 1
Grivac
Grivac
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Pobeda
Sepci
BSK
Borač
4 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Borac 1932
Ralja
5 : 0
Jezava
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Hajduk
Rujevica
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Sloboda 2013
Nikolinac
2 : 0
Omladinac
Blendija
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Mladost
Resnik
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Galeb
Cerovac
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 1
Sloga (K)
Krnić
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 1
Volujac
Volujac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 0
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
1 : 4
Jadran
Sanad
Tromedja
Majdan
1 : 2
Graničar
Đala
Tamiš
Farkaždin
3 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Sloga (D)
Dubravica
3 : 2
Metalac
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
5 : 2
Dunavac
Petka
Proleter
Požarevac
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Napredak 1947
Batovac
0 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sopot
Požarevac
3 : 3
Sloga (L)
Lučica
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
5 : 2
Žika 2013
Provo
Verko
Suvo Selo
0 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
3 : 0
Hajduk
Debrc
Polet
Mirosaljci
6 : 2
Lazarevac
Lazarevac
BSK
Brajkovac
3 : 2
OFK Radnički
Dren
Sloboda
Stubica
1 : 1
Bistrica
Bistrica
Vreoci
Vreoci
3 : 2
OFK Burovo
Burovo
Mladi borac
Županjac
5 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Omladinac
Šaludovac
6 : 2
Železničar
Klačevica
Jedinstvo
Ratari
0 : 2
Omladinski
Paraćin
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 0
Heroj
Busilovac
Buljane
Buljane
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Vlasina 2014
Donje Krajince
1 : 3
Napredak
Bogojevce
Sremski vitezovi
Irig
0 : 3
Car Uroš
Jazak
Vojvodina
Neradin
2 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Borac
Stejanovci
1 : 1
Sloga
Voganj
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 1
Planinac
Rivica
Sremac
Dobrinci
3 : 0
Jedinstvo
Ruma
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 1
Polet
Nikinci
Real
Donja Jajina
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Rudar 1973
Rudare
3 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Fruškogorac
Krčedin
3 : 2
Polet
Novi Karlovci
Sloga
Maradik
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 3
Planinac
Ležimir
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Borac (R)
Radenković
1 : 2
BSK
Bešenovo
Sloboda
Šašinci
3 : 1
Srem
Sremska Rača
Napredak
Šuljam
1 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
OFK Bosut
Bosut
Bratstvo
Sot
1 : 9
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
4 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bikić
Bikić Do
7 : 0
OFK Bingula
Bingula
Omladinac (M)
Molovin
2 : 0
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo
Ljuba
4 : 6
Napredak
Vašica
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Sinđelić
Gibarac
6 : 0
Jednota
Šid
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 3
Paune
Paune
Lukavac
Lukavac
5 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Dupljaj
Dupljaj
2 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Bujačić
Bujačić
3 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Radnik
Pankovo
1 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Beljina
Beljina
4 : 0
OFK Meljak
Meljak
OFK Borac
Arnajevo
3 : 3
Lisović
Lisović
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Kolonija
Jagodina
OFK Borac
Lovci
1 : 0
Partizan (M)
Majur
Morava (R)
Rajkinac
2 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Omladinac
Bunar
Zvezda
Konatice
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Posavina
Stubline
0 : 3
Polet
Grabovac
Duboko
Mala Moštanica
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Borac
Ušće
1 : 0
Poljane
Poljane
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Trstenica
Trstenica
Krtinska
Krtinska
0 : 0
OFK Urovci
Urovci
Vrbica
Aranđelovac
1 : 1
Venčani
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 1
Tulež
Tulež
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Jugovići
Bogdanje
0 : 3
Kamenorezac 76
Dublje
OFK Slatina
Slatina
2 : 2
Sibnica
Sibnica
Vojvoda
Dučina
2 : 4
Ropočevo
Ropočevo
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Drlupa
Drlupa
Sloga 2012
Popović
1 : 3
Mladost
Mala Ivanča
Vis
Parcani
09.11.2014
14:00
Mladost
Guberevac
Stojnik
Stojnik
1 : 1
OFK Rogača
Rogača
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Napredak
Malo Krčmare
OFK Selište
Selište
2 : 6
Mlava
Ribare
Graničar 2013
Zatonje
1 : 2
Carevac
Carevac
Ram
Ram
3 : 2
Kumane
Kumane
Pečanica
Pečanica
0 : 3
Desine
Desine
Sloga-TOP
Topolovnik
2 : 3
Radnički
Požeženo
Srednjevo
Srednjevo
1 : 3
Pek
Kusiće
Srnje
Srnje
3 : 1
Meševo
Meševo
Pasjak
Pasjak
1 : 0
Vratare
Vratare
Konjuh
Konjuh
0 : 3
Globoder
Globoder
Kruševica
Kruševica
2 : 5
Gaglovo
Gaglovo
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
4 : 6
Polet (Š)
Šavrane
Štitari
Štitari
3 : 7
Zmajevac
Belasica
Polet (K)
Kobilje
4 : 2
Trmčari
Trmčari
Modrica
Modrica
8 : 1
Grkljane
Grkljane
Električar
Šuvajić
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Mladost (R)
Raklja
3 : 2
Vražogrnac
Vražogrnci
Baštovan
Subotica
0 : 3
Mladost (G)
Garevina
Garevina
Garevina
11 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 1
Markovac
Markovac
Napredak (D)
Dubona
2 : 2
Omladinac
Rajkovac
Sloga
Granice
6 : 0
Napredak (M)
Međulužje
Borac
Amerić
3 : 0
Šepšin
Šepšin
OFK Student
Mladenovac
1 : 4
OFK Mladenovac
Mladenovac
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Budućnost
Podgorica
Kom
Podgorica
2 : 0
Ibar
Rožaje
Arsenal
Tivat
2 : 5
Dečić
Tuzi
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Jezero
Plav
Iskra
Danilovgrad
3 : 0
Zabjelo
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
0 : 2
Cetinje
Cetinje
Radnički
Berane
2 : 2
Igalo
Herceg Novi
Olimpic
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Velež
Nevesinje
1 : 0
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 1
Famos
Vojkovići
Sloga Junajted
Bijeljina
3 : 2
Proleter
Dvorovi
Jedinstvo
Brodac
2 : 2
Gorica
Pučile
Radnički
Karakaj
1 : 5
Ilićka 01
Brčko
Mineral
Banja Vrućica
2 : 1
Liješće
Liješće
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 2
Sloga (S)
Srbac
Budućnost
Banja Luka
0 : 1
Lijevče
Nova Topola
Ravan
Međeđa
0 : 2
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Mladost (S)
Seferovci
1 : 0
Dubrave
Dubrave
Sloga (T)
Trn
4 : 1
Brdo
Hambarine
Lauš
Banja Luka
1 : 0
FSA
Prijedor
Vranjak
Vranjak
0 : 2
Hajduk
Batkuša
Rudanka
Rudanka
2 : 2
Polet 1926
Brod
Pridjel
Pridjel
3 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
Trebava
Osječani
Posavina
Miloševac
2 : 1
Naša krila
Kostajnica
Ozren
Paklenica
3 : 2
Skugrić
Skugrić
Šekovići
Šekovići
2 : 1
Bratstvo
Bratunac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 4
Lokanj
Lokanj
Guber
Srebrenica
0 : 0
Podrinje
Tršić
Jardan
Jardan
3 : 1
Majevica
Lopare
Trnovica
Trnovica
0 : 3
Srpska Varoš
Brčko
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
3 : 0
Birač
Derventa
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj
Krajina
Banja Luka
4 : 1
Gorica
Šipovo
Šnjegotina
Šnjegotina
6 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Sloga (DP)
Dugo Polje
7 : 1
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Sloga (J)
Jakeš
2 : 1
Ukrina
Čečava
Borac
Osinja
5 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Crkvina
Crkvina
5 : 0
Zvijezda
Kruškovo Polje
Sloboda
Vinska
6 : 2
Mladost (T)
Tišina
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Rudar
Stanari
Mladost (G)
Glamočani
5 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
3 : 4
Ratar
Stara Topola
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 2
Milan
Kosjerovo
Biseri
Čatrnja
1 : 1
Torpedo
Cerovljani
Kozara
Turjak
2 : 0
Borac (Š)
Šibovska
Mladost (B)
Bajinci
1 : 1
Tamaris
Mrčajevci
Borac (M)
Maglajani
9 : 0
Jablanica
Jablanica
Budućnost (P)
Pilica
0 : 1
Milići
Milići
Srpski Soko
Čelopek
3 : 0
Budućnost (S)
Skelani
Jedinstvo
Suvo Polje
5 : 1
BUK
Gornja Bukovica
Semberija
Popovi
3 : 1
Magnojević 01
Magnojević
BSK Ledinci
Batković
2 : 1
Balatun
Balatun
Drina Amajlije
Amajlije
0 : 3
Novo Doba
Čardačine
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 1
Priboj
Priboj
Partizan
Donja Trnova
5 : 1
Međaši
Međaši
Zvijezda
Kakmuž
4 : 0
Borac 1975
Osinja
Zborište
Zborište
3 : 1
BSK
Bušletić
Vučijak
Majevac
0 : 3
Polet
Podnovlje
27. Juli
Kalenderovci
3 : 2
Hajduk
Kožuhe
Borac (K)
Kotorsko
2 : 1
Borac (L)
Lužani
Željezničar
Pridjel Gornji
6 : 1
4. Juli
Pojezna
Omladinac
Brestovčina
3 : 1
13 Skojevki
Grbavci
Stevan Dukić
Rogolji
2 : 1
Kalemi
Trebovljani
Borac
Mašići
0 : 1
Obradovac
Obradovac
Laminci
Laminci
1 : 1
Bratstvo (K)
Kozinci
Polet
Elezagići
1 : 2
Romanovci
Romanovci
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
0 : 0
Bratstvo (O)
Orahova
Crvena zvijezda
Donji Žabar
4 : 1
Omladinac
Potočari
Gredice
Gredice
1 : 0
Mladost (S)
Sandići
Brezik
Brezik
5 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Sava 04
Brezovo Polje
3 : 1
Mladost 2003
Popovo Polje
Mladost (L)
Lončari
2 : 1
Sveti Jovan
Brezik
Grčica
Brčko
3 : 0
Krbeti
Krbeti
Jugović
Brčko
0 : 0
Obilić
Krepšić
Radnik Etno Selo
Bijeljina
0 : 2
Mladost
Nević Polje
Modriča
Modriča
0 : 2
Banjaluka
Banjaluka
Željezničar 2011
Sarajevo
0 : 5
SFK 2000
Sarajevo
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
5 : 2
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Čukarički
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Partizan
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnik
Surdulica
5 : 2
Timočanin (K)
Knjaževac
Mladost
Lucani
2 : 1
Sumadija
Kragujevac
FAP
Priboj
1 : 3
Sloga
Kraljevo
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Sloboda
Cacak
Sloboda
Uzice
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 2
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Rudar
Kostolac
5 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloboda
Lipe
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Podunavac
Udovice
1 : 6
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
2 : 5
7. Juli
Vodanj
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
Borac
Ralja
Vodice
Vodice
7 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Miloševac
0 : 1
Železničar
Kusadak
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Slavija
Smederevo
0 : 4
Vrbovac
Vrbovac
Drina
Zvornik
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Čelik
Zenica
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Travnik
Travnik
2 : 1
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Sloboda
Tuzla
Mladost
Velika Obarska
0 : 6
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Velež
Mostar
2 : 1
Borac
Banja Luka
Grbalj
Radanovići
3 : 1
Cetinje
Cetinje
Zeta
Golubovci
3 : 0
Kom
Podgorica
Mornar
Bar
5 : 0
Dečić
Tuzi
Budućnost
Podgorica
5 : 0
Mladost
Podgorica
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
7 : 3
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Partizan
Beograd
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
Dinamo
Pančevo
Fenerbahče
Novi Pazar
6 : 0
Jošanica ND
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 3
Nacional AG
Novi Pazar
Radnički
Valjevo
0 : 3
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Šabac
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 3
Savacium
Šabac
Zvižd
Kučevo
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Borac
Žabari
5 : 0
Basarac
Mišljenovac
Drina
Zvornik
3 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Čelik
Zenica
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
Travnik
Travnik
1 : 2
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Sloboda
Tuzla
Mladost
Velika Obarska
1 : 3
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Velež
Mostar
0 : 3
Borac
Banja Luka
Bežanija
Beograd
17 : 0
Grafičar
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
Real
Niš
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Timok
Zaječar
Kruševac
Kruševac
1 : 2
Dinamo
Vranje
Sloga
Leskovac
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Red Star
Niš
2 : 1
Kopernikus Železničar
Niš
Potisje
Kanjiža
09.11.2014
09:30
Tisa
Adorjan
Šampion
Orom
1 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Bačka
Mol
4 : 2
AFK
Ada
Vršac
Vršac
2 : 1
Radnički 1927
Vršac
Ševac
Kusić
0 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Vulturul
Grebenac
Polet
Idvor
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Stenli
Glogonj
5 : 3
Proleter (M)
Mramorak
Petar Urošev
Pančevo
0 : 1
Mika Antić
Pančevo
Sloboda
Lipe
2 : 4
Sloga
Lugavčina
Podunavac
Udovice
09.11.2014
10:00
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Borac
Ralja
Vodice
Vodice
3 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Miloševac
0 : 5
Železničar
Kusadak
Glavaš
Glibovac
1 : 9
Šumadija
Azanja
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 0
Bubamara
Kraljevo
Bane
Raška
2 : 3
Apolon
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
11 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
1 : 5
Kosmet
Leposavić
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
2 : 0
Tutin
Tutin
Tutin
Tutin
3 : 0
OFK Nacional AG
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
0 : 0
Sport Klub 1999
Novi Pazar
Jevremovac
Jevremovac
09.11.2014
10:00
Lipolist
Lipolist
BMR Petlovača
Petlovača
8 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
RSK
Rabrovo
3 : 6
VGSK
Veliko Gradište
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Balkan
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 3
FSFV
Beograd
Vinča
Beograd
4 : 0
Palilulac
Beograd
Trudbenik
Beograd
3 : 2
Avala
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 8
Borac 2
Čačak
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
2 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sinđelić
Lipnica
1 : 8
Loznica 04
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
1 : 5
Podrinje
Lozničko Polje

Košarka

Szolnoki Olaj
Szolnok
65 : 89
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Krka
Novo Mesto
70 : 80
Cibona
Zagreb
Metalac Farmakom
Valjevo
81 : 68
Igokea
Aleksandrovac
Železničar
Lajkovac
67 : 86
Užice
Užice
Mileševac
Prijepolje
20 : 0
Mionica
Mionica
Basket
Vrnjačka Banja
64 : 63
Paraćin
Paraćin
Kopaonik
Brus
69 : 80
Bane
Raška
Borča
Beograd
85 : 64
Zvezdara 2
Beograd
Družina Kozlovac
Crepaja
62 : 82
Omladinac
Novi Banovci
Radnički 1950
Kragujevac
73 : 74
Priboj
Priboj
Sloga (P)
Požega
73 : 55
Novi Pazar
Novi Pazar
Ub
Ub
91 : 69
Polet
Ratina
Šabac
Šabac
68 : 90
Zlatibor
Čajetina
Vitez
Beograd
59 : 84
Slodes
Beograd
BNS
Banatsko Novo Selo
85 : 78
Sveti Đorđe
Žitište
Topola
Bačka Topola
100 : 70
Ruma
Ruma
Odžaci
Odžaci
70 : 99
Vrbas
Vrbas
Kuršumlija
Kuršumlija
66 : 73
Knjaževac
Knjaževac
Bor RTB
Bor
77 : 70
Sokobanja
Sokobanja
Vojvodina
Novi Sad
108 : 85
Srbobran
Srbobran
Radivoj Korać
Beograd
59 : 43
Vršac Swisslion
Vršac
Šabac
Šabac
63 : 76
Radnički
Kragujevac
Gimnazijalac Partizan
Pirot
47 : 46
Student Radnički
Niš
Titel
Titel
46 : 104
Topolčanka
Bačka Topola
Ljubovija
Ljubovija
66 : 68
Kraljevo
Kraljevo
Impuls
Ilidža
78 : 57
RMU Banovići
Banovići

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Tempo
Ražljevo
1 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Partizan
Lipljan
Libero Ča
Čačak
1 : 3
Antena
Kruševac
Desetka
Niš
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Milenijum
Niš
3 : 2
Dubočica
Leskovac
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Roda
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Loznica
Loznica
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
Šid
Šid
3 : 2
Vojvodina 3
Novi Sad
Vest
Šid
2 : 3
Sombor
Sombor
Topličanin 2
Prokuplje
3 : 0
Junior
Bujanovac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Junior
Bujanovac
Timok 2
Zaječar
3 : 0
Caribrod
Dimitrovgrad
Stampedo
Niš
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Pirot
Pirot
Ekonomac
Kraljevo
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Mladost
Rogatica
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Pliva
Šipovo
2 : 3
Balkana MP
Mrkonjić Grad
Smeč
Novi Grad
1 : 3
Servitium
Gradiška
Kotor Varoš
Kotor Varoš
2 : 3
Inova
Banja Luka
Ukrina
Prnjavor
1 : 3
Panter
Doboj
Libero ČA
Čačak
0 : 3
Borac
Čačak
Desetka
Niš
0 : 3
Student
Niš
Mladost
Vranje
0 : 3
Vranje
Vranje
Milenijum
Niš
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Jedinstvo 2
Stara Pazova
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Vršac
Vršac
As
Beograd
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Župa
Aleksandrovac
3 : 2
Gimnazijalac 2
Kraljevo
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Koteks
Novi Pazar
0 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Leposavić
Leposavić
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Smeč 5
Kragujevac
0 : 3
Paraćin
Paraćin
Tehničar
Smederevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Proleter
Loznica
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Bečej
Bečej
0 : 3
CVS
Sombor
Gox-IN
Bački Gračac
3 : 1
Apatin
Apatin
KI 0230
Kikinda
0 : 3
Žitište
Žitište
Jedinstvo 3
Stara Pazova
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mladost
Nova Pazova
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
BSK
Bujanovac
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Timok
Zaječar
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Bor II
Bor
As Batajnica
Beograd
3 : 1
Železnik 2012
Beograd
NS Volej Tim 2
Novi Sad
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
SK Volej
Novi Sad
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 1
Fortuna
Temerin
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sirmium
Sremska Mitrovica
Volfland
Karavukovo
0 : 3
Vrbas 2
Vrbas
Jedinstvo
Novi Bečej
0 : 3
Elan Volej
Srbobran
Senta
Senta
0 : 3
Subotica
Subotica

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
24 : 39
Metaloplastika
Šabac
Požarevac
Požarevac
31 : 34
Jugović
Kać
Sloga
Požega
35 : 28
Mokra Gora
Zubin Potok
Topličanin
Prokuplje
30 : 30
Dubočica 54
Leskovac
ORK Vlasotince
Vlasotince
17 : 21
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
Inđija
Inđija
30 : 28
Metalac
Futog
Hercegovina
Sečanj
28 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Nova Pazova
Nova Pazova
26 : 21
Mladost
Bački Jarak
Proleter
Zrenjanin
27 : 25
ŽSK
Žabalj
Novi Pazar
Novi Pazar
18 : 27
Šamot 65
Arenđelovac
Beli andjeo
Prijepolje
26 : 32
Priboj
Priboj
Srem Sm
Sremska Mitrovica
33 : 30
Radnički (K)
Kovin
Hisar
Leskovac
24 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Progres
Svrljig
19 : 36
Radan
Lebane
Mladost
Smederevska Palanka
20 : 32
Zemun 1957
Beograd
Mačva
Bogatić
28 : 23
Metaloplastika 2
Šabac
Paraćin
Paraćin
29 : 25
Radnički
Ćuprija
Rtanj
Boljevac
37 : 17
Brestovac
Brestovac
Štrpce Tandems
Štrpce
20 : 29
Metalac
Kraljevo
Župa 54 2
Aleksandrovac
34 : 30
Karađorđe
Topola
Hidroelektrana
Bajina Bašta
28 : 30
Užice
Užice
Omladinac
Gornji Milanovac
27 : 16
Atenica
Atenica
Dolovo
Dolovo
31 : 30
Budućnost
Alibunar
Glogonj
Glogonj
12 : 45
Unirea
Uzdin
Mladost (O)
Omoljica
24 : 10
Gaj
Gaj
Spartak
Debeljaca
34 : 34
Omladinac (D)
Deliblato
Radnički
Novi Sad
26 : 30
Putinci
Putinci
Crvena Zvezda 2
Mokrin
45 : 21
Partizan (H)
Horgoš
Čelik
Zenica
33 : 27
Izviđač
Ljubuški
Kotor Varoš
Kotor Varoš
28 : 35
Hercegovina
Nevesinje
Bijeljina
Bijeljina
37 : 24
Golić Šarić
Banja Luka
Proleter SP
Zrenjanin
28 : 39
Jagodina
Jagodina
Minaqua
Novi Sad
34 : 33
Kikinda
Kikinda
Naisa
Niš
28 : 16
Medicinar
Šabac
Radnički KG
Kragujevac
28 : 18
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Mira
Prijedor
09.11.2014
18:00
Vrbas
Banjaluka
Borac
Banjaluka
25 : 26
Goražde
Goražde
Katarina
Mostar
32 : 31
Grude
Grude
Mladi Radnik
Radinac
31 : 34
Radnički
Obrenovac
Požarevac
Požarevac
31 : 20
ORK Beograd
Beograd
Voždovac 1955
Beograd
32 : 22
Junior 2
Beograd
Halas Jožef
Ada
23 : 26
Sloven
Ruma
Srem
Sremska Mitrovica
26 : 30
Radnički
Bajmok
Župa
Aleksandrovac
31 : 27
Napredak 12
Kruševac
Metalac
Kraljevo
39 : 28
Metalac AD
Gornji Milanovac
Crveni krst
Niš
30 : 29
Vranje
Vranje
Rtanj
Boljevac
23 : 27
Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo
Kačarevo
24 : 19
Jabuka 95
Jabuka
Partizan
Iđoš
36 : 24
Miletić
Mošorin
Temerin 2
Temerin
24 : 29
Klenak 09
Klenak
Mladost 2
Nova Pazova
21 : 21
Cepelin
Bečej
Železničar 2
Inđija
24 : 21
Odžaci
Odžaci

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
7 : 9
BVK Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Smederevo
Smederevo
3 : 6
Mungosi
Zemun
Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 1
Vinter sport
Niš
Kalča
Niš
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Brotnjo
Čitluk
6 : 6
Tango
Istočno Sarajevo
Centar
Sarajevo
15 : 2
Sokrates
Banja Luka
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Čelinac
Čelinac
Jošavka
Jošavka
2 : 3
Ugljevik
Ugljevik
Ekonomac 2
Kragujevac
3 : 1
Kragujevac 2011
Kragujevac
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
16 : 2
Kikinda
Kikinda
Šampion
Subotica
1 : 0
Hajduk
Kula
Flash
Mionica
3 : 5
Kareli
Ub
Kraljevićevo
Kačarevo
6 : 2
Kruna
Novi Sad
Rota
Bujanovac
1 : 6
BSK
Bujanovac

Ragbi 13

Bijeli Zečevi
Banja Luka
4 : 20
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
33 : 16
Partizan
Beograd