XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 687 utakmica za dan
Nedelja, 31 Avgust 2014

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Rudar
Kostolac
Polet
Ljubić
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Radan
Lebane
2 : 0
Sloga
Despotovac
Dinamo
Vranje
4 : 1
Sinđelić
Niš
Dolina
Padina
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Senta
Senta
6 : 0
Dunav
Stari Banovci
PIK Prigrevica
Prigrevica
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Hajduk
Beograd
1 : 2
Sopot
Sopot
Dorćol
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Železnik Lasta
Beograd
3 : 2
Teleoptik
Zemun
Srem
Jakovo
2 : 2
Turbina
Vreoci
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Tutin
Tutin
Polet
Trbušani
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Partizan
Cerovac
Sloboda
Čačak
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Rudar (Bresnica)
Bresnica
Dragačevo
Guča
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Lepenica
Badnjevac
0 : 2
RSK
Rabrovo
Obilić
Živica
1 : 0
Gruža
Gruža
Železničar (P)
Požarevac
2 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 0
Morava
Velika Plana
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 1
Sloboda
Lipe
Basarac
Mišljenovac
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Borac
Žabari
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Zlatar
Nova Varoš
3 : 2
Ribnica
Mionica
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
FUD
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
5 : 0
Rembas
Resavica
Trajal
Kruševac
1 : 0
Levač
Rekovac
Bukovik
Ražanj
4 : 0
Rudar (B)
Bor
Moravica
Subotinac
5 : 4
Rudar (P)
Podvis
Kablovi
Zaječar
6 : 1
BSK Bogovina
Bogovina
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Lužnica
Babušnica
Bobište
Bobište
2 : 1
SFK Moravac
Predejane
Jablanica
Medveđa
2 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Mladost
Medoševac
1 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Jugović
Kać
Tisa
Adorjan
2 : 0
ŽAK
Sombor
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Polet
Sivac
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Subotica
Subotica
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Železničar
Pančevo
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Boleč
Grocka
1 : 3
Lepušnica
Glogonjski rit
Stepojevac Vaga
Stepojevac
5 : 0
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Baćevac
Baćevac
3 : 1
Zvezdara
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Železničar
Bara Venecija
PKB
Padinska skela
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Sremčica
Sremčica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Karađorđe
Ribnica
Granit
Jošanička banja
5 : 2
Lazac
Lazac
Polet
Ratina
2 : 3
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
0 : 4
Ibar
Mataruška Banja
Borac
Vraneši
1 : 1
Radnički
Kovači
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Arsenal
Kragujevac
6 : 0
Sloboda
Grbice
Korićani
Korićani
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Ćava
Grošnica
Šumadinac
Kragujevac
3 : 3
Budućnost
Resnik
Maršić
Maršić
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Ariljska rampa
Požega
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Budućnost
Arilje
Železničar
Požega
2 : 1
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
4 : 3
Čajetina
Gostilje
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Prvi partizan
Užice
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
Mladost
Dračić
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
OFK Divci
Divci
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Kolubara
Jabučje
2 : 0
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
1 : 6
Spartak 1924
Ljig
Tulari
Tulari
0 : 2
ZSK
Valjevo
Provo
Provo
0 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Lipolist
Lipolist
4 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Drina
Ljubovija
1 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Antimon
Zajača
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Banja
Banja
1 : 0
BSK
Belosavci
Vinča
Vinča
3 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
ŽSK
Žirovnica
5 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadija
Toponica
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Šatornja
Šatornja
Partizan (D)
Darosava
0 : 3
Omladinac
Donja Rača
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Integral
Batuša
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Sloga (B)
Burovac
4 : 0
Đerdap
Golubac
Rudar (K)
Krepoljin
1 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Makce
Makce
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Proleter
Vranovo
5 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Vodice
Vodice
0 : 0
Pobeda
Golobok
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 4
Osipaonica
Osipaonica
7. Juli
Vodanj
0 : 2
Budućnost (R)
Ratari
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Železničar (S)
Smederevo
0 : 2
SASK
Saraorci
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Šumadija
Azanja
Morava
Ribare
0 : 4
Kušiljevo
Kušiljevo
BSK
Buljane
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (J)
Jovac
5 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga (DV)
Donje Vidovo
2 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Budućnost
Miliva
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 3
Sloga (V)
Voljavče
Omladinac
Podina
0 : 3
Borac
Držanovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jastrebac
Blace
6 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 1
Polet
Samarinovac
Mladi radnik
Bačina
1 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Omladinac
Pojate
2 : 2
13. April
Lomnica
Bošnjane
Bošnjane
4 : 1
Mladost
Makrešane
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Naupare
Naupare
Gradina
Pejovac
1 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Šanac
Šanac
3 : 1
Čitluk
Čitluk
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Titel
Titel
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Borac
Šajkaš
0 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
OFK Sirig
Sirig
0 : 3
Susek
Susek
Vinogradar
Ledinci
3 : 1
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
3 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Dinamo
Budisava
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 1
Radnički
Irig
Hajduk (D)
Divoš
3 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
1. Maj
Ruma
PSK Putinci
Putinci
0 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Napredak
Popinci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 1
Jadran
Golubinci
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Palić
Palić
1 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Bačka
Mol
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
5 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 3
Sloga
Čonoplja
Rusin
Ruski Krstur
5 : 3
Graničar (R)
Riđica
Kula
Kula
1 : 2
Stanišić
Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Mladost
Kruščić
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Hajduk
Stapar
Lipar
Lipar
4 : 2
Kordun
Kljajićevo
Polet
Izbište
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (V)
Vojlovica
5 : 2
BAK
Bela Crkva
Slavija
Kovačica
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Borac
Aleksandrovo
4 : 3
Napredak
Čestereg
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Naftagas
Elemir
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 0
Begej
Žitište
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
4 : 2
13. maj
Zemun
Banja (VB)
Višnjička banja
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
BSK 1925
Batajnica
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Šumadija (Š)
Šopić
4 : 2
Rušanj
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
0 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
Radnički (R)
Rudovci
1 : 2
Strelac
Mislođin
OFK Leštane
Leštane
0 : 0
Heroj 1925
Jajinci
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
1 : 4
Selo Mladenovac
Mladenovac
Dunavac (G)
Grocka
0 : 3
Torlak
Beograd
Pinosava
Pinosava
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Podunavac (R)
Ritopek
3 : 1
Pudarci
Pudarci
Orljane
Orljane
5 : 0
Knežica
Knežica
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
8 : 0
Naisus
Rožina
Jedinstvo
Bobovište
4 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 0
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Rasovača
Rasovača
2 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
OFK Brza
Brza
5 : 0
Čekmin
Čekmin
Šumadija
Razgojna
3 : 4
Sloga
Lipovica
Vučje
Vučje
6 : 2
Radnički
Pertate
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Mladost
Vinarce
Železničar
Brestovac
5 : 0
Umac
Miroševce
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
8 : 3
Mladi borac
Živkovo
Jedinstvo
Pirot
7 : 1
Padež
Petrovac
Zadrugar
Krupac
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Dragoš
Pirot
3 : 3
Napredak
Izvor
Mladost
Poljska Ržana
0 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
5 : 0
Željuša
Željuša
Ključ
Podvrška
4 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
3 : 3
Deli Jovan
Sikole
Branik
Štubik
0 : 3
Poreč
Donji milanovac
Blizna
Blizna
0 : 1
Zlot
Zlot
Vrtište
Vrtište
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Crvena zastava
Hum
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Radnički 1936
Trupale
1 : 0
Aluminjum
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 4
Morava
Krušce
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 5
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost (PK)
Prva Kutina
0 : 0
OFK Niš
Niš
Palilulac
Niš
2 : 3
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Osnić
Osnić
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Polet
Jablanica
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 2
Sloga
Minićevo
OFK 019 Zaječar
Zaječar
1 : 5
Rudar
Grljan
Mladost
Sumrakovac
4 : 5
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Borac
Vražogrnac
3 : 0
Omladinac
Grezna
Trebič
Sokobanja
2 : 1
Malinik
Podgorac
Vihor
Žbevac
3 : 2
Bukuroca
Bukurevac
Ternoci
Trnovac
4 : 0
Biljači
Biljača
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
5 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 5
OFK Alakince
Alakince
Dunav
Banatska Palanka
3 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Dobrica
Dobrica
1 : 2
Ševac
Kusić
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Pobeda
Samoš
4 : 3
Unirea
Uzdin
Polet
Idvor
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Juhor
Glavinci
2 : 1
Blagotin
Belušić
Kolare
Kolare
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Partizan
Glogovac
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
Morava
Kočino Selo
3 : 1
Resavac
Subotica
Javor
Sladaja
3 : 0
Rudar (S)
Stenjevac
Polet
Zabrega
2 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Hajduk
Čepure
2 : 1
Resavac
Veliki Popović
Radnički
Tekija
2 : 1
Istok 63
Plana
Napredak (St)
Stubica
1 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
OFK Batinac
Batinac
1 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Napredak
Žarkovac
Graničar (G)
Grabovci
1 : 3
Jedinstvo (M)
Morović
Borac (K)
Klenak
0 : 1
Borac (M)
Martinci
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Sloga
Krnješevci
2 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Noćaj
Noćaj
2 : 5
Fruška Gora
Ruma
OFK Metalac
Sombor
0 : 4
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 1
Partizan
Kupusina
Dinamo
Sonta
3 : 2
Rastina 1918
Rastina
Banat
Čenta
1 : 0
Omladinac
Botoš
Lehel
Mužlja
4 : 1
OFK Klek
Klek
Borac
Zrenjanin
3 : 2
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
8 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ASK
Aradac
0 : 3
Rusanda
Melenci
Naftagas
Boka
1 : 1
Potisje
Knićanin
Napredak
Gračac
4 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Proleter
Pečenog
6 : 2
Morava (S)
Sirča
Vrnjci
Vrnjci
0 : 3
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Budućnost
Samaila
Jedinstvo
Dragosinjci
4 : 0
Morava (M)
Mrsać
Tavnik
Tavnik
2 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Bačka
Đurđevo
1 : 0
Hajduk
Gardinovci
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Miletić
Mošorin
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 1
Sloga
Lok
Napredak
Nadalj
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
Iskra
Kucura
1 : 2
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Obilić
Vilovo
1 : 0
Mladost
Radičević
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Lemind 1953
Leskovac
0 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Morava (G)
Gložane
0 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Kumarevo 65
Kumarevo
9 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Polet
Stajkovce
4 : 0
Jedinstvo
Šišava
Moravac
Guberevac
0 : 1
Navalin
Navalin
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Gradac
Konopnica
Cer
Petkovica
0 : 1
Budućnost
Zminjak
Proleter
Šabac
5 : 0
Radnik
Glogovac
Budućnost
Pocerski Dobrić
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Partizan
Drenovac
2 : 1
Gorki
Glušci
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 2
Mladi Borac
Dublje
Sloga (S)
Straža
0 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Cerova
Cerova
Borac
Kozjak
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (B)
Brezjak
2 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 0
Župski biseri
Lacisled
14. Oktobar
Izbenica
1 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sremac Beomal
Čerević
3 : 1
Bačka
Begeč
Čenej
Čenej
0 : 4
Omladinac
Stepanovićevo
Sloga
Korman
0 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Tempo
Mozgovo
1 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 3
Pobeda 1976
Jakovlje
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Jedinstvo
Bočar
1 : 3
Polet
Nakovo
Polet
Popučke
0 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Komanice
Komanice
0 : 4
Rajac
Kadina Luka
Borac
Rajković
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Beloševac
Beloševac
1 : 4
Liplje
Liplje
Gradac
Valjevo
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Plaskovac
Plaskovac
0 : 3
Žabare
Žabare
Mladost
Jelenac
3 : 2
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
3 : 1
Maskar
Maskar
Mladi rudar
Bukovik
5 : 2
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
4 : 0
Kopljari
Kopljari
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Budućnost
Vezičevo
Mladost
Porodin
5 : 1
Radnički
Knežica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 0
Napredak 1927
Toponica
Polet
Aleksandrovac
3 : 2
Rudar
Stamnica
Omladinac (B)
Busur
0 : 4
Borac
Veliko Laole
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Vajska
Vajska
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Borac 46
Obrovac
2 : 3
Bačka
Despotovo
Krivanj
Selenča
5 : 1
Mladost
Mali Bač
Slavija
Pivnice
2 : 0
Neštin
Neštin
Soko
Nova Gajdobra
0 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
Vihor
Maljurevac
Sloga (D)
Drmno
2 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Dunavac
Kisiljevo
1 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dizel
Bare
3 : 1
Polet (V)
Voluja
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Rakova
Rakova
3 : 1
Lugovi
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
4 : 0
Prijatelji
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
0 : 1
Strelac
Miokovci
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Premeća
Premeća
Budućnost
Stančići
1 : 1
Morava (K)
Katrga
Šampion
Orom
1 : 4
Tisa B
Adorjan
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Jedinstvo
Poljanice
0 : 4
Popadić
Popadić
Paštrić
Paštrić
0 : 4
Toplica
Donja Toplica
Vojvode
Mionica
3 : 0
Proleter
Latković
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
4 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Botunje
Botunje
1 : 3
Seljak
Cvetojevac
Azbest
Stragari
6 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Žeželj
Donja Sabanta
8 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Sloga
Lužnice
1 : 2
Srbija
Ilićevo
Šumadija 1934
Drača
1 : 3
Zastava
Kragujevac
Sloga 1948 (M)
Malča
1 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 3
Mladost (DK)
Donji Komren
Supovac
Supovac
1 : 3
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Morava 1949
Čokot
1 : 2
Sečanica
Sečanica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
0 : 3
Mramor 1927
Mramor
Glumač
Glumač
3 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 8
Ježevica
Ježevica
Blagaja
Rupeljevo
0 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Gorobilje
Gorobilje
1 : 9
Avijatičar
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 1
Lazarica
Prilipac
Duškovci
Duškovci
4 : 2
Bakionica
Bakionica
Sečica
Seča reka
6 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 2
Majdan
Majdan
Jablanica
Jablanica
2 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 2
Mladi rudar
Rudnik
Velereč 94
Velereč
2 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
3 : 4
Šumadija
Brdjani
BSK 1934
Bukovče
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Ratar
Jasenica
3 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Smedovac
Smedovac
Miloševo
Miloševo
4 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Malajnica
Malajnica
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Polet
Jabukovac
0 : 0
Urovica
Urovica
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Provalija
Pirot
2 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
6 : 2
Sloboda
Rasnica
Pobeda
Držina
6 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Dušan Silni
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
3 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bikovo
Bikovo
4 : 1
Čantavir
Čantavir
Solid
Subotica
10 : 0
Udarnik
Višnjevac
Đurđin
Đurđin
1 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Napredak
Korbovo
4 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
3 : 2
Pontes
Kostol
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Stepanje
Stepanje
1 : 3
Rudar
Radljevo
Omladinac
Kalinovac
0 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Polet
Takovo
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Proleter
Bajevac
0 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Jelica
Goračići
1 : 5
Bjelica
Milatovići
Radnički
Turica
3 : 2
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
3 : 1
Gradina
Rti
Pobeda
Sepci
5 : 1
Karađorđe
Vučić
Lokomotiva
Lapovo
8 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Grivac
Grivac
2 : 2
BSK
Borač
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
Marjan
Knić
4 : 0
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Milatovac
3 : 2
Bare
Bare
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Kusovac
Kusovac
Trešnjevka
Trbušac
2 : 1
Galeb
Cerovac
Cerić
Miokus
5 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Volujac
Volujac
0 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Hajduk
Šušara
0 : 2
Banat
Dupljaja
Pobeda
Parta
1 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
Radnički 1927
Vršac
1 : 1
Vitorul
Straža
Jedinstvo (O)
Orešac
1 : 0
Omladinac
Zagajica
Tamiš
Farkaždin
5 : 2
Zlatica
Zlatica
Sloga
Jarkovac
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 5
Proleter
Neuzina
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Mladost
Belo Blato
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Metalac
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Dunavac
Petka
5 : 2
Dunav
Ostrovo
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Sopot
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Proleter
Požarevac
1 : 4
Napredak 1947
Batovac
Krnule 09
Krnule
3 : 5
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Sloga (R)
Ridjake
3 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Petrovac 74
Kujavica
2 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Polet
Mirosaljci
5 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Budućnost
Dudovica
3 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Bistrica
Bistrica
1 : 1
Mladi borac
Županjac
OFK Radnički
Dren
1 : 1
Vreoci
Vreoci
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Rudar
Zeoke
BSK
Brajkovac
3 : 3
Sloboda
Stubica
Omladinski
Paraćin
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Sloboda
Krežbinac
1 : 1
Buljane
Buljane
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
0 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Budućnost (L)
Lebina
2 : 1
Jedinstvo
Ratari
Železničar
Klačevica
4 : 2
Radnik
Davidovac
Popovac
Popovac
1 : 0
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Vlasina 2014
Donje Krajince
1 : 11
Nomanica
Nomanica
Grdanica 024
Grdanica
1 : 1
OFK Bobište
Bobište
Sremski vitezovi
Irig
3 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Jedinstvo
Ruma
2 : 5
Polet
Nikinci
Planinac
Rivica
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga
Voganj
0 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Mladost (P)
Pavlovci
3 : 3
Sremac
Dobrinci
Car Uroš
Jazak
3 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Vojvodina
Neradin
2 : 2
Borac
Stejanovci
Rudar 1973
Rudare
1 : 2
Veternica 1926
Leskovac
Real
Donja Jajina
0 : 2
BSK
Belanovce
Sloven
Sibač
2 : 3
Graničar
Obrež
Sremac
Deč
3 : 1
Kameni
Ašanja
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 0
Šumar
Ogar
Vitez
Subotište
2 : 6
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
1 : 1
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremska Rača
2 : 0
OFK Bosut
Bosut
BSK
Bešenovo
0 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Grgurevci
Grgurevci
2 : 1
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
3 : 2
Sloboda
Šašinci
Sremac
Jarak
6 : 1
Borac (R)
Radenković
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Hajduk
Višnjićevo
3 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Napredak
Vašica
3 : 1
Jednota
Šid
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Borac
Ilinci
1 : 0
Jedinstvo
Ljuba
Bratstvo
Sot
0 : 5
Omladinac (M)
Molovin
Graničar
Jamena
0 : 7
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Povlen
Brezovice
1 : 2
Paune
Paune
Mali korak
Oglađenovac
2 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Kotešica
Kotešica
3 : 3
Bujačić
Bujačić
Zadrugar
Lopatanj
0 : 7
Mladi radnik
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 0
Brđanac
Valjevo
Rakac Stave
Stave
6 : 1
Lukavac
Lukavac
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Partizan (M)
Majur
0 : 0
Morava (R)
Rajkinac
Trnava
Trnava
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Posavina
Stubline
2 : 0
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Borac
Ušće
2 : 2
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
5 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Krtinska
Krtinska
0 : 0
Polet
Grabovac
OFK Urovci
Urovci
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Trstenica
Trstenica
1 : 6
Poljane
Poljane
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Stragari
Stragari (Trstenik)
Borjak 2013
Okruglica
2 : 0
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
2 : 5
Stara Čaršija
Osaonica
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jedinstvo
Mala Vranjska
5 : 1
Mladost
Svileuva
Mladost VPD
Kruševac
2 : 1
Meševo
Meševo
Vratare
Vratare
4 : 2
Konjuh
Konjuh
Srnje
Srnje
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
2 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Jablanica
Jablanica
3 : 3
Lipovac
Lipovac
Polet (Š)
Šavrane
7 : 0
Štitari
Štitari
Šepšin
Šepšin
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Napredak (M)
Međulužje
4 : 1
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
1 : 5
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
4 : 3
Napredak (D)
Dubona
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Zeta
Golubovci
1 : 2
Rudar
Pljevlja
Ibar
Rožaje
0 : 0
Kom
Podgorica
Dečić
Tuzi
2 : 0
Arsenal
Tivat
Jezero
Plav
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zabjelo
Podgorica
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
Cetinje
Cetinje
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Radnički
Berane
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Travnik
Travnik
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 2
Napredak
Donji Šepak
Gorica
Pučile
0 : 0
Rudar
Ugljevik
Proleter
Dvorovi
3 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Mladost (R)
Rogatica
3 : 1
Radnički
Karakaj
Velež
Nevesinje
0 : 0
Sloga Junajted
Bijeljina
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 4
Lokomotiva
Brčko
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 5
Brdo
Hambarine
Dubrave
Dubrave
2 : 1
Progres
Kneževo
Lijevče
Nova Topola
2 : 1
Lauš
Banja Luka
Potkozarje
Aleksandrovac
1 : 0
Karanovac
Karanovac
Budućnost
Banja Luka
2 : 1
Ravan
Međeđa
Naša krila
Kostajnica
3 : 1
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Trebava
Osječani
2 : 3
Skugrić
Skugrić
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
2 : 2
Ozren
Paklenica
Hajduk
Batkuša
3 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Vranjak
Vranjak
1 : 0
Rudanka
Rudanka
Majevica
Lopare
3 : 2
Birač
Derventa
Podrinje
Tršić
0 : 1
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Jedinstvo (R)
Roćević
1 : 0
Trnovica
Trnovica
Lokanj
Lokanj
3 : 0
Jardan
Jardan
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 4
Jedinstvo (B)
Brčko
Hercegovac
Bileća
1 : 5
Rudo
Rudo
Željeznica
Trnovo
2 : 2
Rudar
Miljevina
Romanija
Pale
2 : 1
Stakorina
Čajniče
Gorica
Šipovo
1 : 0
Željezničar
Banja Luka
Polet Krajišnik
Dragočaj
2 : 2
Vrbas
Banja Luka
Borac 1926
Banja Luka
1 : 1
Šnjegotina
Šnjegotina
Džaja
Banja Luka
4 : 0
Krajina
Banja Luka
Mladost
Zalužani
0 : 2
Čelinac
Čelinac
Omladinac
Banja Luka
3 : 1
Borac (ID)
Istočni Drvar
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Bratstvo
Donja Dubica
1 : 2
Mladost (D)
Dobrinja
Ukrina
Čečava
5 : 2
Sloboda
Vinska
Sloga (DP)
Dugo Polje
2 : 2
Crkvina
Crkvina
Sloga (J)
Jakeš
3 : 2
Borac
Osinja
Tamaris
Mrčajevci
2 : 5
Sloboda
Donji Podgradci
Borac (Š)
Šibovska
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Torpedo
Cerovljani
6 : 2
Borac (M)
Maglajani
Milan
Kosjerovo
1 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Mladost (G)
Glamočani
3 : 2
Biseri
Čatrnja
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Branjevo
Branjevo
1 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Jasenica
Jasenica
2 : 3
Jadar
Kasaba
Polet
Kravica
1 : 1
Budućnost (P)
Pilica
Željezničar
Ravnice
4 : 2
Radnik Urije
Prijedor
Bratstvo
Kozarac
3 : 2
Kozara
Donji Orlovci
Knežopoljac
Knežica
2 : 0
Sloga
Rakelići
Slaven
Dobrljin
4 : 2
Brzi
Busnovi
Berek 1975
Prijedor
1 : 3
Mrakovica
Kozaruša
Plamen
Donje Vodičevo
0 : 4
Gomjenica
Prijedor
BUK
Gornja Bukovica
4 : 5
Semberija
Popovi
BSK Ledinci
Batković
4 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Drina Amajlije
Amajlije
1 : 4
Magnojević 01
Magnojević
Sloboda
Donji Zagoni
5 : 2
Balatun
Balatun
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
Novo Doba
Čardačine
4. Juli
Pojezna
3 : 1
Borac 1975
Osinja
Borac (L)
Lužani
4 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
Hajduk
Kožuhe
1 : 0
Borac (K)
Kotorsko
Polet
Podnovlje
2 : 3
27. Juli
Kalenderovci
BSK
Bušletić
0 : 2
Vučijak
Majevac
Zvijezda
Kakmuž
2 : 1
Zborište
Zborište
Sloga 73
Ždreban
5 : 0
Mladost
Botajica
Radnički
Brodsko Polje
2 : 2
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Bosna 1977
Modrički Lug
2 : 2
Omladinac
Modriča
Trebavac
Vranjak
3 : 3
Zadrugar
Tarevci
Partizan
Koprivna
1 : 2
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Romanovci
Romanovci
1 : 1
13 Skojevki
Grbavci
Bratstvo (K)
Kozinci
3 : 0
Bratstvo (O)
Orahova
Obradovac
Obradovac
1 : 1
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Kalemi
Trebovljani
2 : 0
Polet
Elezagići
Omladinac
Brestovčina
1 : 3
Borac
Mašići
Vilusi
Vilusi
1 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
Kiseljak
Koprivna
1 : 5
Rasavci
Rasavci
Omladinac
Draksenić
4 : 2
Radnik
Kozarska Dubica
Svodna
Svodna
1 : 3
Partizan
Kostajnica
Rudar
Blagaj
2 : 1
Podgrmeč
Oštra Luka
Blatna
Blatna
1 : 0
Moštanica
Božići
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 1
Krbeti
Krbeti
Sveti Jovan
Brezik
1 : 5
Obilić
Krepšić
Mladost 2003
Popovo Polje
4 : 1
Jugović
Brčko
Mladost (T)
Trnjaci
5 : 0
Grčica
Brčko
Mladost (S)
Sandići
4 : 0
Mladost (L)
Lončari
Omladinac
Potočari
0 : 1
Sava 04
Brezovo Polje
Gredice
Gredice
1 : 1
Brezik
Brezik
Jedinstvo
Koretasi
1 : 3
Slijepčevići
Slijepčevići
Borac
Razljevo
6 : 1
Budućnost Red Star
Vucilovac
Zadrugar
Bukvik
2 : 2
Sloboda
Mrtvica
Stanovi
Stanovi
2 : 4
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Sloga Radnički
Zemun
1 : 0
Trijumf
Kragujevac
LASK Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Požarevac
Požarevac
Spartak
Subotica
1 : 0
Napredak
Kruševac
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 4
Kolibri
Kuršumlija
Radnički 2013
Rudovci
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Banjaluka
Banjaluka
5 : 0
Modriča
Modriča
SFK 2000
Sarajevo
10 : 0
Željezničar 2011
Sarajevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Spartak
Subotica
Rad
Beograd
7 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Goc
Vrnjacka Banja
Mladost
Lucani
3 : 0
Jedinstvo putevi
Uzice
FAP
Priboj
0 : 1
Metalac
Kraljevo
Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Brodarac 2
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Policajac
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Rudar (B)
Baljevac
0 : 5
Bane
Raška
Borac
Ralja
1 : 3
Proleter
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
2 : 3
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
3 : 0
Podunavac
Udovice
Šumadija
Azanja
2 : 5
Udarnik
Lozovik
Železničar
Kusadak
3 : 0
Pobeda
Golobok
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 3
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
0 : 5
Sloga
Miloševac
Maglić
Bački Maglić
0 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Titel
Titel
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Kulpin
Kulpin
0 : 7
Mladost
Bački Petrovac
Borac
Šajkaš
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Stari Grad
Bačka Palanka
11 : 0
Budućnost
Mladenovo
Mačva
Šabac
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Drina
Zvornik
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Vitez
Vitez
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Olimpic
Sarajevo
0 : 2
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
3 : 0
Mladost
Velika Obarska
Lovćen
Cetinje
3 : 3
Bokelj
Kotor
Zeta
Golubovci
3 : 0
Bratstvo
Cijevna
Mogren
Budva
4 : 1
Cetinje
Cetinje
Grbalj
Radanovići
0 : 4
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Mornar
Bar
1 : 4
OFK Petrovac
Petrovac
Čukarički
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
3 : 0
Sloga
Leskovac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Spartak
Subotica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Banja
Beograd
2 : 4
PKB
Padinska Skela
Brodarac1947
Beograd
5 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
Drina
Zvornik
Radnik
Bijeljina
4 : 1
Vitez
Vitez
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Sloboda
Tuzla
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
4 : 2
Mladost
Velika Obarska
Travnik
Travnik
0 : 6
Sarajevo
Sarajevo
Grafičar
Beograd
0 : 3
Budućnost
Dobanovci
Timok
Zaječar
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
31.08.2014
11:00
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Sloga
Leskovac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
3 : 3
AFK
Ada
Horgoš 1911
Horgoš
8 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Vršac United
Vršac
3 : 0
Petar Urošev
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Ralja
0 : 2
Proleter
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
0 : 8
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
31.08.2014
10:00
Podunavac
Udovice
Šumadija
Azanja
4 : 4
Udarnik
Lozovik
Železničar
Kusadak
2 : 1
Pobeda
Golobok
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 5
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
1 : 3
Sloga
Miloševac
Vodice
Vodice
0 : 10
Napredak
Markovac
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 0
Radnički
Kragujevac
Omladinac
Zablace
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 4
Borac 2
Čačak
Spartak
Subotica
7 : 2
Senta
Senta
FSFV
Beograd
7 : 3
PKB Kovilovo
Beograd
Sinđelić
Beograd
7 : 0
Hajduk
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
Radnički
Obrenovac
Šumadinac
Bečmen
1 : 6
Institut
Beograd

Ragbi 13

Partizan
Beograd
10 : 88
Dorćol
Beograd