XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 811 utakmica za dan
Nedelja, 14 Septembar 2014

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Polet
Ljubić
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Kopaonik
Brus
2 : 2
OFK Bor
Bor
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Tabane 1970
Jagodina
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Senta
Senta
1 : 0
Dolina
Padina
PIK Prigrevica
Prigrevica
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Hajduk
Beograd
2 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
Železnik Lasta
Beograd
2 : 3
Žarkovo
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 3
GSP Polet
Beograd
BASK
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Polet
Trbušani
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Tutin
Tutin
Sloboda
Čačak
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Dragačevo
Guča
0 : 0
Slavija
Kragujevac
Obilić
Živica
1 : 0
RSK
Rabrovo
Železničar (P)
Požarevac
4 : 0
Lepenica
Badnjevac
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 0
Gruža
Gruža
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Basarac
Mišljenovac
0 : 0
Sloboda
Lipe
Borac
Žabari
5 : 3
Napredak
Markovac
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Radjevac
Krupanj
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Trajal
Kruševac
2 : 1
FUD
Brus
Juhor
Obrež
3 : 2
Levač
Rekovac
Bukovik
Ražanj
4 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Moravica
Subotinac
1 : 3
Dunav
Prahovo
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Bobište
Bobište
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Jablanica
Medveđa
0 : 1
SFK Moravac
Predejane
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Mladost
Medoševac
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Srbobran
Srbobran
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Preporod
Novi Žednik
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Subotica
Subotica
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Železničar
Pančevo
4 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Boleč
Grocka
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Grafičar
Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Železničar
Bara Venecija
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Mataruge
Mataruge
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Radnički
Kovači
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Ribnica
Jovac
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Borac
Vraneši
Lazac
Lazac
1 : 1
Radnik
Ušće
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Polet
Ratina
Arsenal
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
Kolonija
Kragujevac
6 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Maršić
Maršić
1 : 0
Ćava
Grošnica
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
5 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Železničar
Požega
1 : 6
Ariljska rampa
Požega
Jedinstvo
Kalenić
0 : 2
Budućnost
Arilje
GP Zlatibor
Užice
2 : 1
Čajetina
Gostilje
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 2
Polet
Rasna
Omladinac
Zdravčići
3 : 1
Prvi partizan
Užice
Mladost
Dračić
1 : 2
OFK Divci
Divci
Kolubara
Jabučje
3 : 2
Tešnjar
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tulari
Tulari
0 : 5
Spartak 1924
Ljig
ZSK
Valjevo
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Lipolist
Lipolist
1 : 2
Provo
Provo
Drina
Ljubovija
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 3
Antimon
Zajača
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Banja
Banja
4 : 2
Borac
Pajsijević
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
BSK
Belosavci
Šumadija
Toponica
12 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Partizan (D)
Darosava
3 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
Integral
Batuša
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
2 : 3
Šapine
Šapine
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mlava (B)
Bratinac
0 : 1
Krilaš
Ćovdin
Proleter
Vranovo
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Vodice
Vodice
0 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Jedinstvo (K)
Krnjevo
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
7. Juli
Vodanj
3 : 2
Pobeda
Golobok
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Železničar (S)
Smederevo
2 : 4
Budućnost (R)
Ratari
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Šumadija
Azanja
2 : 1
SASK
Saraorci
BSK
Buljane
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (J)
Jovac
3 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Sloga (DV)
Donje Vidovo
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Budućnost
Miliva
0 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Sloga (V)
Voljavče
1 : 2
Bratstvo
Međureč
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
1 : 1
Polet
Samarinovac
Dunđerski
Voljčinac
7 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 3
Trbunje
Trbunje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Borac
Držanovac
7 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Dobrič
Pejkovac
0 : 7
Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
2 : 0
Kosovac
Prokuplje
Mačkovac
Mačkovac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (D)
Dašnica
0 : 3
Čitluk
Čitluk
Naupare
Naupare
1 : 0
Šanac
Šanac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
Mladost
Makrešane
2 : 2
Gradina
Pejovac
13. April
Lomnica
4 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Blagotin
Poljna
Mladi radnik
Bačina
0 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Omladinac
Pojate
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Titel
Titel
Kulpin
Kulpin
4 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
1 : 1
Hajduk
Čurug
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Mladenovo
2 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Vinogradar
Ledinci
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
2 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
Dinamo
Budisava
0 : 3
Sofeks
Futog
Jedinstvo
Rumenka
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Hajduk (D)
Divoš
0 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Budućnost
Salaš Noćajski
5 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
1. Maj
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 1
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 6
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
1 : 1
Napredak
Popinci
Palić
Palić
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka
Mol
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
Bajša
Bajša
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 4
Kula
Kula
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Polet
Izbište
Slavija
Kovačica
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Mladost (O)
Omoljica
0 : 3
Vojvodina
Crepaja
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Hajdučica
Hajdučica
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Borac
Aleksandrovo
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
ŽAK
Kikinda
9 : 1
Bilećanin
Sečanj
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 2
Napredak
Čestereg
Mladost
Banatski Despotovac
4 : 1
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 3
Begej
Žitište
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
13. maj
Zemun
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
3 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Resnik
Resnik
Mladost (B)
Baroševac
3 : 1
Rušanj
Rušanj
Radnički (R)
Rudovci
1 : 3
Vranić
Vranić
Veliki Borak
Veliki Borak
5 : 1
Borac (L)
Lazarevac
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Dunavac (G)
Grocka
3 : 0
Heroj 1925
Jajinci
Pinosava
Pinosava
5 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Podunavac (R)
Ritopek
0 : 0
Torlak
Beograd
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Jedinstvo
Bobovište
2 : 0
Knežica
Knežica
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Rasovača
Rasovača
4 : 3
Malošište
Malošište
Mladost (B)
Batušinac
0 : 3
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Vučje
Vučje
1 : 1
OFK Brza
Brza
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Sloga
Lipovica
Plantaža
Donje Stopanje
7 : 2
Radnički
Pertate
Železničar
Brestovac
5 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 4
Mladost
Vinarce
Progres
Ladovica
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Jedinstvo
Pirot
Dragoš
Pirot
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Mladost
Poljska Ržana
1 : 6
Tanasko Rajić
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
4 : 1
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Ključ
Podvrška
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Branik
Štubik
0 : 4
Slatina (B)
Bor
Blizna
Blizna
0 : 2
Deli Jovan
Sikole
Crvena zastava
Hum
4 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Rudar
Jelašnica
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Radnički 1936
Trupale
3 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost (PK)
Prva Kutina
4 : 1
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 1
OFK Niš
Niš
ŠSK
Štipina
0 : 3
Radnički
Lubnica
Osnić
Osnić
5 : 1
Midžor
Kalna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 2
Rgotina
Rgotina
Mladost
Sumrakovac
2 : 4
Sloga
Minićevo
Borac
Vražogrnac
0 : 2
Rudar
Grljan
Trebič
Sokobanja
8 : 1
Svrljiška topla
Svrljiška topla
Ternoci
Trnovac
4 : 2
Bukuroca
Bukurevac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 0
Vihor
Žbevac
Pavlovac
Pavlovac
4 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Čelik
Belo polje
4 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
6 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 4
Ratar
Kruščica
Dobrica
Dobrica
1 : 6
Partizan (U)
Uljma
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
6 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 4
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
8 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (P)
Pločica
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 3
Strela
Ivanovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
5 : 1
Kolonija
Kovin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 3
Dolovo
Dolovo
Proleter
Mramorak
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Pobeda
Samoš
0 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Polet
Idvor
1 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Glogonj
Glogonj
0 : 4
Unirea
Uzdin
Napredak
Staro Lanište
5 : 0
Juhor
Glavinci
Kolare
Kolare
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Partizan
Glogovac
9 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Morava
Kočino Selo
6 : 1
Mladost
Gložane
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Resavac
Subotica
Javor
Sladaja
2 : 1
Rudar (P)
Plazane
Polet
Zabrega
2 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Hajduk
Čepure
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Radnički
Tekija
9 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (St)
Stubica
4 : 2
Resavac
Veliki Popović
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Istok 63
Plana
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 3
Napredak (Sv)
Svojnovo
Graničar (G)
Grabovci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Borac (K)
Klenak
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Železničar
Inđija
Sloga
Krnješevci
0 : 0
Borac (M)
Martinci
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Noćaj
Noćaj
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
OFK Metalac
Sombor
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 2
Jedinstvo 1947
Kolut
Dinamo
Sonta
1 : 1
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 2
Rastina 1918
Rastina
Lehel
Mužlja
1 : 1
Omladinac
Botoš
Borac
Zrenjanin
1 : 3
Banat
Čenta
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 0
OFK Klek
Klek
ASK
Aradac
2 : 3
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Naftagas
Boka
6 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
1 : 0
Rusanda
Melenci
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Real
Podunavci
Budućnost
Samaila
0 : 3
Grdica
Grdica
Stubal
Stubal
3 : 0
Tavnik
Tavnik
Morava (S)
Sirča
2 : 3
Jedinstvo
Dragosinjci
Partizan
Vrba
1 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Napredak
Gračac
6 : 3
Proleter
Pečenog
Bačka
Đurđevo
4 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 3
Hajduk
Gardinovci
Napredak
Nadalj
0 : 2
Miletić
Mošorin
Iskra
Kucura
5 : 0
Sloga
Lok
Obilić
Vilovo
0 : 6
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
1 : 5
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Morava (G)
Gložane
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Polet
Stajkovce
2 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Moravac
Guberevac
1 : 6
Bratstvo
Bratmilovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 0
Jedinstvo
Šišava
Gradac
Konopnica
2 : 4
Navalin
Navalin
Proleter
Šabac
2 : 3
Budućnost
Zminjak
Budućnost
Pocerski Dobrić
1 : 2
Cer
Petkovica
Duško
Klenje
2 : 2
Sloga
Duvanište
Partizan
Drenovac
1 : 1
Drina
Badovinci
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 5
Radnički Šabački
Šabac
Mladi Borac
Dublje
0 : 2
Gorki
Glušci
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Borac
Kozjak
2 : 1
Sloga (S)
Straža
Mladost (B)
Brezjak
1 : 2
Cerova
Cerova
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Velika Reka
Velika Reka
0 : 3
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Stolice
Krupanj
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Župski biseri
Lacisled
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 7
Mladost (DK)
Donji Katun
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 1
Kostrež
Ćićevac
Železničar
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čenej
Čenej
1 : 2
Borac
Rakovac
Sloga
Korman
3 : 1
Jastrebac
Tešica
Tempo
Mozgovo
0 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Gredetin
Gredetin
5 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (R)
Radevac
1 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet
Nakovo
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Komanice
Komanice
1 : 2
Polet
Popučke
Borac
Rajković
1 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Beloševac
Beloševac
3 : 5
Rajac
Kadina Luka
Gradac
Valjevo
0 : 3
Ribnikar
Pecka
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Liplje
Liplje
Mladost
Jelenac
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Sloga
Zagorica
3 : 2
Ranilović
Ranilović
Misača
Misača
3 : 1
Maskar
Maskar
B 2000
Aranđelovac
3 : 1
Proleter
Jelovik
Kopljari
Kopljari
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Mladost
Porodin
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 2
Budućnost
Vezičevo
Polet
Aleksandrovac
4 : 0
Radnički
Knežica
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Napredak 1927
Toponica
Dragoš
Oreškovica
0 : 0
Rudar
Stamnica
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Krivanj
Selenča
2 : 1
Vajska
Vajska
Slavija
Pivnice
1 : 1
Bačka
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Neštin
Neštin
Napredak (B)
Bubušinac
5 : 2
Sloga (D)
Drmno
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Dunavac
Kisiljevo
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Dizel
Bare
1 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
OFK Braničevo
Braničevo
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Sloga (Ć)
Ćirikovac
9 : 3
Polet (V)
Voluja
Planinac
Vujetinci
2 : 2
Vujan
Prislonica
Zadrugar
Gornja Trepča
2 : 1
Kej
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Lugovi
Čačak
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Prijatelji
Čačak
Budućnost
Stančići
1 : 1
Strelac
Miokovci
Morava (K)
Katrga
1 : 1
Premeća
Premeća
Šampion
Orom
0 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 0
Tolić
Tolić
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 0
Mladost
Latković
Jedinstvo
Poljanice
0 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Paštrić
Paštrić
4 : 0
Orao
Poljanice
Vojvode
Mionica
0 : 3
Popadić
Popadić
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
1 : 4
Šumarice 2008
Kragujevac
Botunje
Botunje
1 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Azbest
Stragari
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
Sloga
Lužnice
2 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Roham
Nova Crnja
1 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Olimpija
Torda
1 : 1
Terekves
Hetin
Bega
Novi Itebej
8 : 2
Proleter
Međa
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 2
Obilić
Staro Selo
Karadjordje
Radovanje
0 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Jasenica
Kruševo
1 : 1
Polet
Trnovče
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 4
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Supovac
Supovac
2 : 2
Delijski Vis
Niš
Morava 1949
Čokot
5 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
0 : 0
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Vulkan 1963
Brenica
5 : 1
Mramor 1927
Mramor
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 0
Obilić
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Posavac
Boljevci
1 : 1
Institut
Zemun Polje
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 0
Borac (P)
Progar
Sloga
Bogovađa
0 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 0
Mladost
Vračević
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 6
Glumač
Glumač
Bakionica
Bakionica
1 : 0
Savinac 1933
Visibaba
Avijatičar
Vranjani
7 : 1
Sečica
Seča reka
Ježevica
Ježevica
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 4
Jablanica
Jablanica
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 4
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
4 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
3 : 3
Mladi rudar
Rudnik
Brezak
Pranjani
1 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
Ratar
Jasenica
5 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Čubra
Čubra
0 : 1
BSK 1934
Bukovče
Kovilovo
Kovilovo
4 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Miloševo
Miloševo
1 : 2
OFK Sikole
Sikole
Malajnica
Malajnica
1 : 2
Smedovac
Smedovac
Polet
Jabukovac
7 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Urovica
Urovica
5 : 0
Srbovo
Srbovo
OFK Mladost
Begaljica
1 : 0
Partizan
Kaluđerica
Minel
Ripanj
0 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Jerma
Sukovo
Provalija
Pirot
0 : 6
Zvezda
Blato
Temac
Temska
4 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Pobeda
Držina
1 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Bratstvo
Ljutovo
4 : 1
Dušan Silni
Subotica
Bikovo
Bikovo
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
6 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Žednik
Stari Žednik
1 : 4
Udarnik
Višnjevac
Rtkovo
Rtkovo
7 : 2
Velika reka
Velika Kamenica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Pontes
Kostol
Stepanje
Stepanje
1 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Omladinac
Kalinovac
0 : 1
Kalenić
Kalenić
Polet
Takovo
5 : 1
Rudar
Radljevo
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Proleter
Bajevac
4 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet
Donji Lajkovac
3 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Kosovo
Zvezdan
7 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Grlište
Grlište
1 : 1
Timok
Trnavac
Bačinac
Bačinac
4 : 3
Udarnik
Baničina
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Cerovac 2013
Cerovac
Radnički
Turica
5 : 3
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Gorušica
Viča
Brezova
Brezova
0 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
1 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Moravac (Č)
Čečina
2 : 1
Grkinja
Grkinja
Dušnik
Donji Dušnik
2 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Toplica
Šarlinac
3 : 2
Pobeda
Rusna
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Karađorđe
Vučić
Grivac
Grivac
1 : 4
Pobeda
Sepci
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Marjan
Knić
4 : 1
BSK
Borač
Sloga
Milatovac
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Kotlenik
Guncati
2 : 7
Mladost MG
Saranovo
Kusovac
Kusovac
4 : 1
Bare
Bare
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
4 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
1 : 0
Skobalj
Skobalj
Podunavac
Udovice
2 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
2 : 1
Kolarac
Kolari
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 0
Pobeda
Pobeda
Sloga
Žučkovac
8 : 2
Jedinstvo 1952
Mužinac
Cerić
Miokus
2 : 0
Galeb
Cerovac
Volujac
Volujac
2 : 3
Trešnjevka
Trbušac
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 2
Karađorđe
Mišar
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 2
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
0 : 7
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
3 : 2
Tisa
Padej
Pobeda
Parta
0 : 7
Vinogradar
Gudurica
Radnički 1927
Vršac
0 : 1
Banat
Dupljaja
Jedinstvo (O)
Orešac
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Omladinac
Zagajica
0 : 5
Vitorul
Straža
Sloga
Jarkovac
2 : 2
Zlatica
Zlatica
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
MSK
Mihajlovo
3 : 1
Jedinstvo
Ečka
Mladost
Belo Blato
2 : 3
Proleter
Neuzina
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 1
Metalac
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 1
Sloga (L)
Lučica
Dunavac
Petka
1 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
6 : 0
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
1 : 3
Sopot
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
3 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 4
Sloga 1949
Matijevac
Krnule 09
Krnule
3 : 0
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
4 : 2
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Petrovac 74
Kujavica
1 : 4
Torpedo
Lojanice
Grušić
Šabac
2 : 6
Pocerina
Jevremovac
Mladost (S)
Slatina
0 : 5
Rankovac
Nakučani
Slavija
Bođani
1 : 3
Proleter
Karađorđevo
Jednota 1950
Gložan
4 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Budućnost
Parage
5 : 1
Sloga
Plavna
Polet
Mirosaljci
0 : 2
OFK Burovo
Burovo
Budućnost
Dudovica
5 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Bistrica
Bistrica
0 : 6
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Radnički
Dren
1 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 5
Mladi borac
Županjac
BSK
Brajkovac
3 : 0
Vreoci
Vreoci
Sloboda
Stubica
0 : 3
Rudar
Zeoke
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 1
Popovac
Popovac
Buljane
Buljane
5 : 1
Železničar
Klačevica
ISK Izvor
Izvor
0 : 1
Budućnost (L)
Lebina
Heroj
Busilovac
2 : 0
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Omladinski
Paraćin
6 : 0
Sloboda
Krežbinac
Vlasina 2014
Donje Krajince
3 : 8
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Sremski vitezovi
Irig
3 : 2
Jedinstvo
Ruma
Planinac
Rivica
8 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga
Voganj
2 : 0
Polet
Nikinci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 5
Fruškogorac
Mali Radinci
Car Uroš
Jazak
2 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Vojvodina
Neradin
1 : 2
Sremac
Dobrinci
Borac
Stejanovci
5 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Real
Donja Jajina
3 : 0
Radnik 2013
Šišince
BSK
Belanovce
6 : 1
Turekovac
Turekovac
Tolisavac - VT
Tolisavac
1 : 5
Krasava
Krasava
Bratstvo
Krupanj
1 : 3
DB Junajted
Donje Brezovice
Sremac
Deč
1 : 3
Graničar
Obrež
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 2
Sloven
Sibač
Vitez
Subotište
1 : 7
Kameni
Ašanja
Mladost
Prhovo
7 : 2
Šumar
Ogar
Lovac
Karlovčić
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Maradik
4 : 2
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 1
Borac (S)
Surduk
BSK
Bešenovo
1 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Grgurevci
Grgurevci
0 : 2
OFK Bosut
Bosut
Planinac
Ležimir
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Sremac
Jarak
3 : 2
Napredak
Šuljam
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 0
Borac (R)
Radenković
Napredak
Vašica
4 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Sremac
Berkasovo
4 : 3
Hajduk
Višnjićevo
OFK Bingula
Bingula
1 : 4
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Bratstvo
Sot
1 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
Graničar
Jamena
3 : 2
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 2
Omladinac (M)
Molovin
Mali korak
Oglađenovac
3 : 1
Paune
Paune
Kotešica
Kotešica
2 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
0 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
5 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Rakac Stave
Stave
0 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Brđanac
Valjevo
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 1
Bata Bulić
Bistrica
7. juli
Lopušnik
1 : 3
Radnik
Pankovo
OFK Meljak
Meljak
3 : 1
Lisović
Lisović
Studen Vitez
Studenica
1 : 5
Musina reka
Musina reka
Mladost
Vrdila
3 : 3
Progorelica
Progorelica
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Žiča
Žiča
Jedinstvo
Godačica
4 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1981
Štulac
0 : 2
Zgodačica
Godačica
Sloboda
Šuljkovac
4 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Partizan (M)
Majur
2 : 1
Bresje
Bresje
Trnava
Trnava
3 : 0
Morava (R)
Rajkinac
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
OFK Borac
Lovci
Duboko
Mala Moštanica
3 : 2
Zvezda
Konatice
Borac
Ušće
1 : 0
Posavina
Stubline
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
3 : 2
Jedinstvo
Dren
OFK Urovci
Urovci
2 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Trstenica
Trstenica
0 : 2
Polet
Grabovac
Poljane
Poljane
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Hajduk
Ribarica
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Luk
Voćnjak
6 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Sindjelić
Vojnik
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 0
Resava
Bukovac
Mladi radnik
Grabovica
10 : 1
Planinac
Panjevac
Zelenika
Vitance
0 : 2
Beljanica
Strmosten
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Borjak 2013
Okruglica
4 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Lonjin
Lonjin
3 : 3
Vrhpolje
Vrhpolje
Mladost
Uzovnica
3 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
Mladost (O)
Očage
2 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Šumice
Glusci
0 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Janošik
Janošik
2 : 1
Banat
Ilandža
Rudar 2012
Babe
1 : 5
OFK Slatina
Slatina
Sloga 2012
Popović
3 : 4
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcani
4 : 1
Drlupa
Drlupa
OFK Rogača
Rogača
14.09.2014
14:00
Mladost
Guberevac
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 0
Karadjordje 2013
Viševac
Šumadija
Sipić
1 : 5
Meteor
Lapovo
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 0
Feniks
Rača
Borac
Azbresnica
10 : 0
Belfast
Kovanluk
Mladost 1976
Biljeg
10 : 0
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Korman
Korman
1 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Proleter
Četereže
3 : 6
Napredak
Simićevo
Jedinstvo
Oreovica
0 : 3
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
1 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Mlava
Ribare
0 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Best
Sige
2 : 5
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Laznica
Laznica
0 : 4
Mladost
Krupaja
Zvezda
Izvarica
3 : 0
OFK Selište
Selište
Jasenovac
Krepoljin
5 : 1
Borac
Vukovac
Gradac
Pločnik
5 : 4
Čukarički
Mala Kruševica
Pobeda
Lučina
2 : 1
Parcane
Parcane
OFK Orašje
Orašje
0 : 2
Velika Morava
Selo Varvarin
Mladost
Toljevac
4 : 2
Borac
Gornji Katun
Desine
Desine
6 : 0
Pek
Kusiće
Kumane
Kumane
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Carevac
Carevac
1 : 0
Sloga-TOP
Topolovnik
Mladi Borac
Majilovac
4 : 1
Pečanica
Pečanica
Graničar 2013
Zatonje
3 : 1
Ram
Ram
Srnje
Srnje
5 : 0
Konjuh
Konjuh
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Pasjak
Pasjak
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
6 : 5
Trmčari
Trmčari
Jablanica
Jablanica
0 : 6
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
3 : 0
Lipovac
Lipovac
Neresnica
Neresnica
1 : 0
Kaona
Kaona
Radenka
Radenka
3 : 0
Sloga
Mustapić
Radnik
Salakovac
6 : 0
Sloga
Veliko Selo
Vukona
Vukona
0 : 2
Vrelo
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
0 : 4
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 0
Sloga
Vrhovine
Zvizdar
Zvizdar
0 : 2
Dokmir
Dokmir
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Beočić
Beočić
1 : 1
Goša
Vukmanovac
Napredak (M)
Međulužje
2 : 5
OFK Mladenovac
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
10 : 1
OFK Student
Mladenovac
Markovac
Markovac
1 : 0
Borac
Amerić
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 1
Sloga
Granice
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
Napredak (D)
Dubona
Kom
Podgorica
4 : 1
Bratstvo
Cijevna
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Radnički
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Arsenal
Tivat
0 : 1
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
1 : 1
Zabjelo
Podgorica
Dečić
Tuzi
4 : 1
Jezero
Plav
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Velež
Mostar
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Borac
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Podrinje
Janja
Gorica
Pučile
2 : 1
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Proleter
Dvorovi
3 : 3
Ilićka 01
Brčko
Velež
Nevesinje
1 : 0
Radnički
Karakaj
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
Dubrave
Dubrave
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 1
FSA
Prijedor
Budućnost
Banja Luka
0 : 2
Sloga (T)
Trn
Ravan
Međeđa
0 : 1
Mladost (S)
Seferovci
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
0 : 4
Naša krila
Kostajnica
Polet 1926
Brod
1 : 0
Skugrić
Skugrić
Hajduk
Batkuša
1 : 1
Ozren
Paklenica
Vranjak
Vranjak
6 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Rudanka
Rudanka
3 : 2
Pridjel
Pridjel
Majevica
Lopare
2 : 0
Bratstvo
Bratunac
Podrinje
Tršić
2 : 0
Srpska Varoš
Brčko
Jedinstvo (R)
Roćević
2 : 3
Birač
Derventa
Lokanj
Lokanj
1 : 2
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
Šekovići
Šekovići
2 : 4
Trnovica
Trnovica
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 1
Jardan
Jardan
Jedinstvo (B)
Brčko
2 : 0
Guber
Srebrenica
Hercegovac
Bileća
2 : 2
Željeznica
Trnovo
Romanija
Pale
1 : 2
Rudo
Rudo
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Rudar
Miljevina
Polet Krajišnik
Dragočaj
3 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
0 : 0
Vrbas
Banja Luka
Mladost (T)
Tišina
7 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Zvijezda
Kruškovo Polje
0 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 2
Rudar
Stanari
Ukrina
Čečava
5 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Sloga (DP)
Dugo Polje
1 : 2
Mladost (D)
Dobrinja
Sloga (J)
Jakeš
7 : 0
Sloboda
Vinska
Borac
Osinja
6 : 2
Crkvina
Crkvina
Borac (Š)
Šibovska
6 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Tamaris
Mrčajevci
Milan
Kosjerovo
8 : 0
Jablanica
Jablanica
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 0
Kozara
Turjak
Mladi Krajišnik
Kukulje
2 : 3
Biseri
Čatrnja
Jasenica
Jasenica
2 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Polet
Kravica
1 : 1
Jadar
Kasaba
Knežopoljac
Knežica
2 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Slaven
Dobrljin
4 : 2
Kozara
Donji Orlovci
Plamen
Donje Vodičevo
0 : 2
Brzi
Busnovi
Gomjenica
Prijedor
2 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Priboj
Priboj
1 : 1
BUK
Gornja Bukovica
Novo Doba
Čardačine
5 : 1
Međaši
Međaši
Balatun
Balatun
0 : 4
Sloga 94
Bijeljina
Magnojević 01
Magnojević
3 : 2
Akademac-UIS
Triješnica
Semberija
Popovi
1 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
BSK Ledinci
Batković
5 : 4
Drina Amajlije
Amajlije
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
1 : 3
Sloga
Srednja Slatina
Borac (L)
Lužani
4 : 4
Borac 1975
Osinja
Hajduk
Kožuhe
8 : 0
4. Juli
Pojezna
Polet
Podnovlje
4 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
BSK
Bušletić
3 : 0
Borac (K)
Kotorsko
Zvijezda
Kakmuž
6 : 2
27. Juli
Kalenderovci
Zborište
Zborište
1 : 1
Vučijak
Majevac
Radnički
Brodsko Polje
1 : 3
Mladost
Botajica
Bosna 1977
Modrički Lug
2 : 1
Sloga 73
Ždreban
Trebavac
Vranjak
1 : 0
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Partizan
Koprivna
1 : 0
Omladinac
Modriča
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
5 : 1
Zadrugar
Tarevci
Bratstvo (K)
Kozinci
3 : 0
13 Skojevki
Grbavci
Obradovac
Obradovac
1 : 0
Romanovci
Romanovci
Kalemi
Trebovljani
3 : 2
Bratstvo (O)
Orahova
Omladinac
Brestovčina
2 : 5
Polet
Elezagići
Vilusi
Vilusi
0 : 4
Laminci
Laminci
Stevan Dukić
Rogolji
6 : 0
Borac
Mašići
Omladinac
Draksenić
5 : 2
Rasavci
Rasavci
Svodna
Svodna
7 : 1
Kiseljak
Koprivna
Partizan
Kostajnica
6 : 0
Blatna
Blatna
Moštanica
Božići
2 : 4
Podgrmeč
Oštra Luka
Crni vrh
Laktaši
2 : 2
Biseri
Lišnja
Studenac
Kobaš
4 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
Bratstvo
Povelič
1 : 1
Vrbas
Prijebljezi
Crvena zemlja
Nova Ves
0 : 5
Kladari
Gornji Kladari
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 0
Sveti Jovan
Brezik
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 1
Krbeti
Krbeti
Mladost (T)
Trnjaci
5 : 4
Obilić
Krepšić
Mladost (S)
Sandići
3 : 0
Jugović
Brčko
Omladinac
Potočari
2 : 1
Grčica
Brčko
Gredice
Gredice
7 : 0
Mladost (L)
Lončari
Brezik
Brezik
3 : 2
Sava 04
Brezovo Polje
Borac
Razljevo
7 : 2
Čelik
Grbavica
Zadrugar
Bukvik
4 : 2
Slijepčevići
Slijepčevići
Stanovi
Stanovi
1 : 1
Budućnost Red Star
Vucilovac
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
2 : 0
Sloboda
Mrtvica
Sloga
Lukavica
1 : 2
Borac
Arapovac
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 2
Šumadinac
Kruševica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 7
Strmovo
Strmovo
Mladost
Bukovče
2 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Crnovršanin
Donje Štiplje
3 : 2
OFK Dragoševac
Dragoševac
Oniks
Lozovik
2 : 3
Belica
Belica
Šumadija 1903
Kragujevac
6 : 1
Jerina
Smederevo
Slatke Male
Burovac
2 : 4
Karađorđe
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
4 : 2
BSK Borča
Borča
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Lucani
2 : 0
Sloga
Bajina Basta
FAP
Priboj
1 : 5
Sloboda
Uzice
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Jedinstvo putevi
Uzice
Sinđelić
Beograd
4 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Borac
Ralja
0 : 5
Sloga
Lugavčina
7. Juli
Vodanj
1 : 5
Proleter
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Podunavac
Udovice
3 : 0
SASK
Saraorci
Železničar
Kusadak
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 2
Pobeda
Golobok
Vodice
Vodice
5 : 2
Glavaš
Glibovac
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Olimpia
Totovo Selo
Maglić
Bački Maglić
2 : 5
Titel
Titel
Kulpin
Kulpin
1 : 5
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
3 : 0
Hajduk
Čurug
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Mladenovo
1 : 8
Mladost Radost
Srbobran
Dinamo
Pančevo
10 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Hajduk Veljko
Dobri Do
4 : 0
Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
4 : 1
Skobalj
Skobalj
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
1 : 8
Kolarac
Kolari
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Vitez
Vitez
3 : 0
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Sloboda
Tuzla
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Borac
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Velež
Mostar
Olimpic
Sarajevo
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Čelik
Zenica
2 : 0
Travnik
Travnik
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Mornar
Bar
Berane
Berane
0 : 2
Rudar
Pljevlja
Bokelj
Kotor
1 : 1
Zeta
Golubovci
Mladost
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
4 : 1
Kom
Podgorica
Mogren
Budva
0 : 2
Lovćen
Cetinje
Borac
Čačak
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Omladinac
Deliblato
0 : 12
Radnički (K)
Kovin
Senta
Senta
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički
Valjevo
1 : 5
Savacium
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
5 : 2
Loznica
Loznica
PKB
Padinska Skela
2 : 2
Balkan
Beograd
Vitez
Vitez
1 : 0
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Sloboda
Tuzla
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Zrinjski
Mostar
2 : 2
Borac
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Velež
Mostar
Olimpic
Sarajevo
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Čelik
Zenica
4 : 3
Travnik
Travnik
Železnik Lasta
Železnik
3 : 6
Srem
Jakovo
Boleč
Boleč
3 : 2
Budućnost
Dobanovci
BSK
Borča
3 : 1
GSP Polet
Beograd
IMT
Beograd
17 : 1
IM Rakovica
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 4
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Kopernikus Železničar
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 2
Sloga
Leskovac
Pinkum
Veliko Gradište
4 : 2
Presing
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
6 : 1
Rudar
Kostolac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 7
Semendria 1924
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Karađorđe
Topola
2 : 3
AF Duljaj
Topola
Radnički 1927
Vršac
15 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
10 : 0
Borac (P)
Pločica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 3
Borac
Starčevo
Borac
Ralja
2 : 1
Sloga
Lugavčina
7. Juli
Vodanj
3 : 4
Proleter
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Podunavac
Udovice
14.09.2014
10:00
SASK
Saraorci
Železničar
Kusadak
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 4
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
4 : 10
Plana
Velika Plana
Vodice
Vodice
0 : 5
Glavaš
Glibovac
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Bane
Raška
AS
Novi Pazar
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Akademac
Šabac
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Omladinac
Zablace
Mokra Gora
Zubin Potok
6 : 1
OFK Nacional AG
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
3 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
0 : 6
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK Ras
Novi Pazar
8 : 0
Rudar (B)
Baljevac
OFK Šabac
Šabac
15 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Lipolist
Lipolist
14.09.2014
10:00
BMR Petlovača
Petlovača
Jelen
Jelenča
0 : 34
POFK Savacium
Šabac
Spartak
Subotica
5 : 1
Subotica
Subotica
Beograd 1929
Beograd
5 : 0
Palilulac
Beograd
Balkan
Beograd
6 : 0
Avala
Beograd
Senta
Senta
6 : 0
Tavankut
Tavankut
Bačka 1901
Subotica
0 : 6
Spartak '02
Subotica
Radnicki
Valjevo
0 : 0
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
OFK Beograd B
Beograd
3 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Sopot
Sopot
4 : 3
Vinča
Vinčca
011 B
Beograd
4 : 1
Boleč
Bolečc
Banja Koviljača
Banja Koviljača
0 : 0
Loznica 04
Loznica
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 2
Loznica 05
Loznica
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Luk
Voćnjak
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Borac (K)
Kozjak
Sinđelić
Lipnica
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci

Rukomet

Sivac 69
Sivac
26 : 26
Hajduk
Čurug
Vrbas Karneks 2
Vrbas
38 : 24
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Radnički 1958
Šid
41 : 23
Radnički (JT)
Jaša Tomić