XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 559 utakmica za dan
Subota, 20 Septembar 2014


Fudbal

Radnički (N)
Niš
3 : 0
Rad
Beograd
20.09.2014 16:00
Radnički (N)
3 : 0
Rad
Čukarički
Beograd
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
20.09.2014 19:00
Čukarički
1 : 1
Donji Srem
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
20.09.2014 15:00
OFK Beograd
1 : 0
Voždovac
Mladost
Lučani
2 : 1
Borac
Čačak
20.09.2014 16:00
Mladost
2 : 1
Borac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
20.09.2014 18:00
Crvena zvezda
2 : 0
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
20.09.2014 16:00
Jagodina
1 : 1
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
5 : 2
Spartak
Subotica
20.09.2014 19:00
Vojvodina
5 : 2
Spartak
Radnik
Surdulica
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
20.09.2014 16:30
Radnik
1 : 0
Moravac Orion
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Sloboda
Užice
20.09.2014 16:30
Sloga (K)
0 : 1
Sloboda
BSK Borča
Borča
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
20.09.2014 16:30
BSK Borča
3 : 1
Kolubara
Bežanija
Beograd
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
20.09.2014 16:30
Bežanija
0 : 2
Metalac (GM)
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Inđija
Inđija
20.09.2014 16:30
Sloga (PM)
1 : 1
Inđija
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
20.09.2014 16:30
Proleter
1 : 0
Bačka (BP)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
20.09.2014 16:30
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Javor Matis
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Mačva
Šabac
20.09.2014 16:30
Sindjelić
1 : 1
Mačva
Loznica
Loznica
2 : 0
Zvižd
Kučevo
20.09.2014 16:00
Loznica
2 : 0
Zvižd
Rudar
Kostolac
2 : 0
Karađorđe
Topola
20.09.2014 16:00
Rudar
2 : 0
Karađorđe
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
20.09.2014 16:00
Budućnost Krušik 2014
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Sloga (P)
Požega
20.09.2014 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Sloga (P)
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
20.09.2014 16:00
Smederevo 1924
0 : 0
Šumadija 1903
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Bane
Raška
20.09.2014 16:00
Šumadija
2 : 1
Bane
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Jošanica
Novi Pazar
20.09.2014 16:00
Železničar
5 : 0
Jošanica
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
20.09.2014 16:00
Ozren
3 : 2
Hajduk Veljko
Sloga
Despotovac
1 : 1
Sinđelić
Niš
20.09.2014 16:00
Sloga
1 : 1
Sinđelić
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Dinamo
Vranje
20.09.2014 16:00
Radnički (P)
0 : 0
Dinamo
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Tabane 1970
Jagodina
20.09.2014 16:00
Timočanin
1 : 0
Tabane 1970
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Radan
Lebane
20.09.2014 16:00
Trstenik PPT
0 : 0
Radan
OFK Bor
Bor
2 : 1
Car Konstantin
Niš
20.09.2014 16:00
OFK Bor
2 : 1
Car Konstantin
Timok
Zaječar
4 : 0
Kopaonik
Brus
20.09.2014 16:00
Timok
4 : 0
Kopaonik
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Cement
Beočin
20.09.2014 16:00
Dinamo
0 : 2
Cement
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
20.09.2014 16:00
Banat
0 : 0
Radnički (Š)
Sloga
Temerin
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
20.09.2014 16:00
Sloga
2 : 0
Bačka 1901
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
20.09.2014 16:00
ČSK Pivara
5 : 2
Radnički (NP)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Vršac
Vršac
20.09.2014 16:00
Radnički (SM)
1 : 1
Vršac
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Senta
Senta
20.09.2014 16:00
Radnički (S)
1 : 1
Senta
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
20.09.2014 16:00
Brodarac 1947
1 : 0
Budućnost
Teleoptik
Zemun
1 : 0
IMT
Beograd
20.09.2014 16:00
Teleoptik
1 : 0
IMT
GSP Polet
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
20.09.2014 11:00
GSP Polet
0 : 2
BASK
Sopot
Sopot
2 : 0
Železnik Lasta
Beograd
20.09.2014 16:00
Sopot
2 : 0
Železnik Lasta
Zemun
Zemun
2 : 0
Dorćol
Beograd
20.09.2014 16:00
Zemun
2 : 0
Dorćol
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 2
Rudar (Bresnica)
Bresnica
20.09.2014 16:00
Takovo
2 : 2
Rudar (Bresnica)
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Dragačevo
Guča
20.09.2014 16:00
Mokra Gora
2 : 0
Dragačevo
Partizan
Cerovac
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
20.09.2014 16:00
Partizan
0 : 0
Braća Vuković
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Rudar (Baljevac)
Baljevac
20.09.2014 16:00
Omladinac
2 : 1
Rudar (Baljevac)
Metalac
Kraljevo
3 : 0
Vodojaža
Grošnica
20.09.2014 16:00
Metalac
3 : 0
Vodojaža
Morava
Velika Plana
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
20.09.2014 16:00
Morava
2 : 0
Basarac
Gruža
Gruža
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
20.09.2014 16:00
Gruža
1 : 0
Šumadinac (B)
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
20.09.2014 16:00
Sevojno
0 : 0
Zadrugar
FAP
Priboj
2 : 0
Brezovica
Brezovica
20.09.2014 16:00
FAP
2 : 0
Brezovica
Ribnica
Mionica
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
20.09.2014 16:00
Ribnica
2 : 1
Polimlje
Radjevac
Krupanj
2 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
20.09.2014 16:00
Radjevac
2 : 2
Jedinstvo 1945
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
20.09.2014 16:00
Radnički (V)
1 : 0
Zlatar
FUD
Brus
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
20.09.2014 16:00
FUD
1 : 0
SFS Borac
Jedinstvo
Paraćin
6 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
20.09.2014 16:00
Jedinstvo
6 : 0
Jedinstvo (M)
Rudar (P)
Podvis
3 : 1
Brestovac 1946
Brestovac
20.09.2014 16:00
Rudar (P)
3 : 1
Brestovac 1946
Rudar (B)
Bor
4 : 1
Moravica
Subotinac
20.09.2014 16:00
Rudar (B)
4 : 1
Moravica
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 9
Napredak
Aleksinac
20.09.2014 16:00
Nemetali
1 : 9
Napredak
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Bukovik
Ražanj
20.09.2014 16:00
Rtanj
0 : 0
Bukovik
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
20.09.2014 16:00
Lužnica
2 : 1
Jedinstvo (B)
Pusta Reka
Bojnik
2 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
20.09.2014 16:00
Pusta Reka
2 : 2
Balkanski
SFK Morava
Vladičin Han
4 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
20.09.2014 16:00
SFK Morava
4 : 0
BSK Bujanovac
SFK Moravac
Predejane
3 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
20.09.2014 16:00
SFK Moravac
3 : 1
Jedinstvo (BP)
Nebeski andjeli
Vranje
3 : 0
Bobište
Bobište
20.09.2014 16:00
Nebeski andjeli
3 : 0
Bobište
Jugović
Kać
2 : 0
Sloga
Erdevik
20.09.2014 16:00
Jugović
2 : 0
Sloga
Omladinac
Novi Banovci
4 : 1
Sremac Vojka
Vojka
20.09.2014 16:00
Omladinac
4 : 1
Sremac Vojka
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Kabel
Novi Sad
20.09.2014 16:00
Mladost
1 : 0
Kabel
ŽAK
Sombor
0 : 0
TSC
Bačka Topola
20.09.2014 16:00
ŽAK
0 : 0
TSC
OFK Vrbas
Vrbas
6 : 0
Bačka (P)
Pačir
20.09.2014 16:00
OFK Vrbas
6 : 0
Bačka (P)
Srbobran
Srbobran
1 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
20.09.2014 16:00
Srbobran
1 : 1
OFK Mladost APA
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
20.09.2014 16:00
Radnički (S)
0 : 1
Kozara
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Železničar
Pančevo
20.09.2014 16:00
Jedinstvo (NB)
1 : 1
Železničar
Vršac United
Vršac
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
20.09.2014 16:00
Vršac United
1 : 2
OFK Kikinda
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
20.09.2014 16:00
Radnički (K)
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 3
Sloga
Plandište
20.09.2014 16:00
Jedinstvo (BK)
3 : 3
Sloga
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
20.09.2014 16:00
Sloboda
2 : 2
Mladost (L)
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
PKB
Padinska skela
20.09.2014 16:00
Radnički (NB)
4 : 0
PKB
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
20.09.2014 16:00
Lokomotiva
0 : 0
Jedinstvo
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Granit
Jošanička banja
20.09.2014 16:00
Gruža
2 : 0
Granit
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Ribnica
Jovac
20.09.2014 16:00
Goč
2 : 0
Ribnica
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Maršić
Maršić
20.09.2014 16:30
Sloga (D)
0 : 2
Maršić
Sloboda
Grbice
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
20.09.2014 16:30
Sloboda
1 : 1
Kolonija
Spartak 1924
Ljig
5 : 0
ZSK
Valjevo
20.09.2014 16:00
Spartak 1924
5 : 0
ZSK
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Kačer
Belanovica
20.09.2014 16:00
Pepeljevac
3 : 1
Kačer
Banjani
Banjani
1 : 3
Trlić
Trlić
20.09.2014 16:00
Banjani
1 : 3
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
20.09.2014 16:00
OFK Jabučje
1 : 3
Junior Novo Naselje
Sindjelić
Lipnica
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
20.09.2014 16:00
Sindjelić
2 : 2
Podrinje
Jadar
Stupnica
4 : 0
Borac (L)
Lešnica
20.09.2014 16:00
Jadar
4 : 0
Borac (L)
Karađorđe
Rača
7 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
20.09.2014 16:00
Karađorđe
7 : 1
Prvi srpski ustanak
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Đerdap
Golubac
20.09.2014 16:00
Polet (SD)
3 : 1
Đerdap
Glavaš
Glibovac
3 : 1
SASK
Saraorci
20.09.2014 16:00
Glavaš
3 : 1
SASK
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 3
Morava 1918
Ćuprija
20.09.2014 15:30
OFK Tekstilac
0 : 3
Morava 1918
Jug Bogdan
Đakus
2 : 3
Borac
Držanovac
20.09.2014 16:00
Jug Bogdan
2 : 3
Borac
Trbunje
Trbunje
3 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
20.09.2014 16:00
Trbunje
3 : 3
Kaćuša
Polet
Samarinovac
2 : 2
Dunđerski
Voljčinac
20.09.2014 16:00
Polet
2 : 2
Dunđerski
Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
20.09.2014 16:00
Topličanin
7 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Blagotin
Poljna
3 : 2
Mladi radnik
Bačina
20.09.2014 16:30
Blagotin
3 : 2
Mladi radnik
Proleter
Ravno Selo
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
20.09.2014 16:00
Proleter
1 : 1
Budućnost
Vojvodina
Tovariševo
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
20.09.2014 16:00
Vojvodina
0 : 1
Bečej 1918
Sofeks
Futog
3 : 0
Jedinstvo
Rumenka
20.09.2014 16:00
Sofeks
3 : 0
Jedinstvo
OFK Slavija
Novi Sad
3 : 0
Dinamo
Budisava
20.09.2014 16:00
OFK Slavija
3 : 0
Dinamo
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
20.09.2014 16:00
Fruškogorski partizan
0 : 2
Šajkaš 1908
Mladost
Novi Sad
5 : 2
Vinogradar
Ledinci
20.09.2014 16:00
Mladost
5 : 2
Vinogradar
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
20.09.2014 16:30
Rudar
2 : 0
Hajduk 1932
1. Maj
Ruma
7 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
20.09.2014 16:30
1. Maj
7 : 0
Hrtkovci
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Hajduk (D)
Divoš
20.09.2014 16:30
Partizan
3 : 0
Hajduk (D)
Sloga
Ostojićevo
1 : 0
Bajša
Bajša
20.09.2014 16:00
Sloga
1 : 0
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
4 : 2
Bačka
Mol
20.09.2014 16:00
Obilić
4 : 2
Bačka
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 3
Olimpija
Gunaroš
20.09.2014 16:00
Panonija IM Topola
1 : 3
Olimpija
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Palić
Palić
20.09.2014 16:00
Krivaja
1 : 0
Palić
Polet (K)
Karavukovo
8 : 0
Rusin
Ruski Krstur
20.09.2014 16:00
Polet (K)
8 : 0
Rusin
BAK
Bela Crkva
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
20.09.2014 16:00
BAK
3 : 2
Mladost (O)
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
20.09.2014 16:00
Omladinac (D)
2 : 1
Mladost (V)
Begej
Žitište
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
20.09.2014 16:00
Begej
4 : 1
Vojvodina (NM)
Krajina
Krajišnik
1 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
20.09.2014 16:00
Krajina
1 : 2
Crvena zvezda
Naftagas
Elemir
0 : 2
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
20.09.2014 16:00
Naftagas
0 : 2
Radnički Zrenjanin
Bilećanin
Sečanj
1 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
20.09.2014 16:00
Bilećanin
1 : 4
Omladinac
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
20.09.2014 16:00
PKB Kovilovo
1 : 2
Borac (O)
Komgrap
Beograd
2 : 0
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
20.09.2014 11:00
Komgrap
2 : 0
Sindjelić 2012(U)
Vinča
Vinča
5 : 1
Dunavac (G)
Grocka
20.09.2014 16:00
Vinča
5 : 1
Dunavac (G)
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
20.09.2014 16:00
Palilula
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Zaplanjac
Gadžin Han
9 : 0
Knežica
Knežica
20.09.2014 16:00
Zaplanjac
9 : 0
Knežica
Koprijan 1975
Gradište
2 : 0
Rutevac
Rutevac
20.09.2014 16:00
Koprijan 1975
2 : 0
Rutevac
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
Gnjilan
Gnjilan
20.09.2014 16:00
Tanasko Rajić
2 : 0
Gnjilan
Spartak
Pirot
0 : 3
Zadrugar
Krupac
20.09.2014 16:00
Spartak
0 : 3
Zadrugar
Aluminjum
Niš
1 : 3
Budućnost (PK)
Prva Kutina
20.09.2014 16:00
Aluminjum
1 : 3
Budućnost (PK)
Malinik
Podgorac
0 : 1
Rudar
Grljan
20.09.2014 16:00
Malinik
0 : 1
Rudar
Levosoje Talenat
Levosoje
0 : 8
Čelik
Belo polje
20.09.2014 16:00
Levosoje Talenat
0 : 8
Čelik
Biljači
Biljača
1 : 4
Pavlovac
Pavlovac
20.09.2014 16:00
Biljači
1 : 4
Pavlovac
Partizan (U)
Uljma
2 : 4
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
20.09.2014 16:00
Partizan (U)
2 : 4
Vojvodina (CC)
Resavac
Subotica
4 : 0
Napredak
Staro Lanište
20.09.2014 15:30
Resavac
4 : 0
Napredak
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 2
Javor
Sladaja
20.09.2014 15:30
Napredak (Sv)
1 : 2
Javor
Resavac
Veliki Popović
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
20.09.2014 15:30
Resavac
0 : 1
OFK Batinac
Rudar (P)
Plazane
2 : 1
Polet
Zabrega
20.09.2014 15:30
Rudar (P)
2 : 1
Polet
Železničar
Inđija
2 : 1
Sloga
Krnješevci
20.09.2014
Železničar
2 : 1
Sloga
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Rastina 1918
Rastina
20.09.2014 16:00
Crvenka
3 : 1
Rastina 1918
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 5
Radnički 1918
Ratkovo
20.09.2014 16:00
Jedinstvo 1947
1 : 5
Radnički 1918
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Proleter
Pečenog
20.09.2014 16:00
Šumadija
2 : 1
Proleter
Grdica
Grdica
0 : 3
Stubal
Stubal
20.09.2014 16:00
Grdica
0 : 3
Stubal
Magnohrom
Kraljevo
7 : 0
Morava (M)
Mrsać
20.09.2014 16:00
Magnohrom
7 : 0
Morava (M)
Sušica 2012
Kukulovce
6 : 5
Navalin
Navalin
20.09.2014
Sušica 2012
6 : 5
Navalin
Jedinstvo
Šišava
2 : 1
Gradac
Konopnica
20.09.2014
Jedinstvo
2 : 1
Gradac
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
OFK Morava
Leskovac
20.09.2014
Bratstvo
4 : 0
OFK Morava
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Mladi Borac
Dublje
20.09.2014 16:00
Radnički Šabački
4 : 0
Mladi Borac
Milicionar
Bogatić
5 : 2
Duško
Klenje
20.09.2014 16:00
Milicionar
5 : 2
Duško
Kostrež
Ćićevac
3 : 4
Rubin (Z)
Zalogovac
20.09.2014 16:30
Kostrež
3 : 4
Rubin (Z)
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Sloga
Korman
20.09.2014 16:00
Napredak 2012
0 : 1
Sloga
Jedinstvo GVD
Grejač
0 : 3
Gredetin
Gredetin
20.09.2014 16:00
Jedinstvo GVD
0 : 3
Gredetin
Delija
Mokrin
5 : 0
2. Oktobar
Kumane
20.09.2014 16:30
Delija
5 : 0
2. Oktobar
Napredak
Banatska Topola
1 : 2
Jedinstvo
Bočar
20.09.2014 16:30
Napredak
1 : 2
Jedinstvo
Proleter
Jelovik
2 : 0
Kopljari
Kopljari
20.09.2014 16:00
Proleter
2 : 0
Kopljari
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Mladost
Jelenac
20.09.2014 16:00
Trnava
2 : 1
Mladost
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Neštin
Neštin
20.09.2014 16:00
Hercegovac
3 : 0
Neštin
Polet (V)
Voluja
5 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
20.09.2014 16:00
Polet (V)
5 : 0
Napredak (B)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
20.09.2014 16:00
Jedinstvo (Lj)
2 : 1
Sloga (Ć)
Orao
Poljanice
5 : 4
Vojvode
Mionica
20.09.2014 16:00
Orao
5 : 4
Vojvode
Bresje Superior
Velika Plana
10 : 1
Jasenica
Kruševo
20.09.2014 15:30
Bresje Superior
10 : 1
Jasenica
Lajkovac
Lajkovac
8 : 2
Sloga
Bogovađa
20.09.2014 16:00
Lajkovac
8 : 2
Sloga
Mladost
Vračević
3 : 1
Nepričava
Nepričava
20.09.2014 16:00
Mladost
3 : 1
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
4 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
20.09.2014 16:00
Ratkovac
4 : 0
Strmovo 1968
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
OFK Mladost
Begaljica
20.09.2014 16:00
Heroj Polet
1 : 0
OFK Mladost
Jerma
Sukovo
1 : 2
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
20.09.2014 16:00
Jerma
1 : 2
Veliki Suvodol
Mladost
Mali Suvodol
3 : 2
Rongo Siti
Pirot
20.09.2014 16:00
Mladost
3 : 2
Rongo Siti
Zvezda
Blato
3 : 1
Temac
Temska
20.09.2014 16:00
Zvezda
3 : 1
Temac
Dušan Silni
Subotica
0 : 10
Elektrovojvodina
Subotica
20.09.2014 16:00
Dušan Silni
0 : 10
Elektrovojvodina
Rudar
Radljevo
4 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
20.09.2014 16:00
Rudar
4 : 3
OFK Stublenica
Kalenić
Kalenić
2 : 6
Polet
Takovo
20.09.2014 16:00
Kalenić
2 : 6
Polet
Graničar
Veliki Izvor
0 : 4
Timok
Trnavac
20.09.2014 16:00
Graničar
0 : 4
Timok
Deli Jovan
Salaš
2 : 0
Grlište
Grlište
20.09.2014 16:00
Deli Jovan
2 : 0
Grlište
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Šljivar
Šljivar
20.09.2014 16:00
Kosovo
2 : 0
Šljivar
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 0
Budućnost
Vlaški Do
20.09.2014 15:30
Cerovac 2013
2 : 0
Budućnost
Proleter
Mala Plana
2 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
20.09.2014 15:30
Proleter
2 : 3
Radnik
Bjelica
Milatovići
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
20.09.2014 16:00
Bjelica
2 : 3
Jedinstvo
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Toplica
Šarlinac
20.09.2014 16:00
Moravac (ZT)
4 : 1
Toplica
Grkinja
Grkinja
1 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
20.09.2014 16:00
Grkinja
1 : 2
Dušnik
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 1
Moravac (Č)
Čečina
20.09.2014 16:00
Doljevac 1971
1 : 1
Moravac (Č)
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 0
Marjan
Knić
20.09.2014 16:00
Crvena zvezda
1 : 0
Marjan
OFK Slavija
Smederevo
0 : 10
Jezava
Smederevo
20.09.2014 16:00
OFK Slavija
0 : 10
Jezava
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
20.09.2014 16:00
Badljevica
3 : 0
Lunjevac
Omladinac (S)
Seone
0 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
20.09.2014 16:00
Omladinac (S)
0 : 3
Crvena zvezda
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Pobeda
Pobeda
20.09.2014 16:00
Tomislavci
3 : 0
Pobeda
Sloboda
Stara Moravica
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
20.09.2014 16:00
Sloboda
3 : 0
Mićunovo
Torpedo
Lojanice
1 : 8
Dragojevac
Dragojevac
20.09.2014 16:00
Torpedo
1 : 8
Dragojevac
Žika 2013
Provo
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
20.09.2014 16:00
Žika 2013
3 : 3
Skupljen 2013
Pocerina
Jevremovac
7 : 0
Sinošević
Sinošević
20.09.2014
Pocerina
7 : 0
Sinošević
Bojić
Bojić
6 : 0
Grušić
Šabac
20.09.2014 16:00
Bojić
6 : 0
Grušić
Proleter
Karađorđevo
0 : 1
Jednota 1950
Gložan
20.09.2014 16:00
Proleter
0 : 1
Jednota 1950
Rudar
Zeoke
2 : 1
Polet
Mirosaljci
20.09.2014 16:00
Rudar
2 : 1
Polet
Mladi radnik
Junkovac
7 : 1
Lazarevac
Lazarevac
20.09.2014 16:00
Mladi radnik
7 : 1
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
OFK Radnički
Dren
20.09.2014 16:00
TEK Sloga
2 : 0
OFK Radnički
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 13
Bistrica
Bistrica
20.09.2014 16:00
Šumadija
1 : 13
Bistrica
OFK Burovo
Burovo
7 : 1
Budućnost
Dudovica
20.09.2014 16:00
OFK Burovo
7 : 1
Budućnost
Zlatica Taun
Donja Mutnica
0 : 0
Radnik
Davidovac
20.09.2014 15:30
Zlatica Taun
0 : 0
Radnik
Nomanica
Nomanica
0 : 2
OFK Bobište
Bobište
20.09.2014 16:00
Nomanica
0 : 2
OFK Bobište
Napredak
Bogojevce
5 : 0
Grdanica 024
Grdanica
20.09.2014 16:00
Napredak
5 : 0
Grdanica 024
Jedinstvo
Donja Lokošnica
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
20.09.2014 16:00
Jedinstvo
3 : 0
Gornje Krajince
Ofk Bratstvo
Zlokućane
10 : 2
Vlasina 2014
Donje Krajince
20.09.2014 16:00
Ofk Bratstvo
10 : 2
Vlasina 2014
Radnik 2013
Šišince
2 : 2
BSK
Belanovce
20.09.2014 16:00
Radnik 2013
2 : 2
BSK
DB Junajted
Donje Brezovice
1 : 2
Tolisavac - VT
Tolisavac
20.09.2014 16:00
DB Junajted
1 : 2
Tolisavac - VT
Krasava
Krasava
5 : 3
Bratstvo
Krupanj
20.09.2014 16:00
Krasava
5 : 3
Bratstvo
Manastirica
Manastirica
5 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
20.09.2014 16:00
Manastirica
5 : 1
Jedinstvo
Vukan
Ždrelo
0 : 1
Mladost (R)
Ranovac
20.09.2014 16:00
Vukan
0 : 1
Mladost (R)
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Melnica
Melnica
20.09.2014 16:00
Bata Bulić
2 : 1
Melnica
Soko
Krvije
2 : 0
Laolac
Veliko Laole
20.09.2014 16:00
Soko
2 : 0
Laolac
Omladinac B
Šetonje
3 : 5
7. juli
Lopušnik
20.09.2014 16:00
Omladinac B
3 : 5
7. juli
BSK 2014
Bukovica
0 : 2
Mlada krila
Metikoši
20.09.2014 16:00
BSK 2014
0 : 2
Mlada krila
Popovići
Popovići
1 : 2
Miločajac
Miločaj
20.09.2014 16:00
Popovići
1 : 2
Miločajac
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
20.09.2014 16:00
Stara Čaršija
2 : 1
Jovo Kursula
Bresje
Bresje
4 : 2
Kolonija
Jagodina
20.09.2014 16:00
Bresje
4 : 2
Kolonija
Posavina
Stubline
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
20.09.2014 16:00
Posavina
1 : 2
Omladinac
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 1
Rudar
Brasina
20.09.2014 16:00
TE Gučevo
4 : 1
Rudar
Granit
Radalj
1 : 2
Hajduk
Ribarica
20.09.2014 16:00
Granit
1 : 2
Hajduk
Sindjelić
Vojnik
1 : 2
Beljanica
Strmosten
20.09.2014
Sindjelić
1 : 2
Beljanica
Planinac
Panjevac
4 : 2
Zelenika
Vitance
20.09.2014 16:00
Planinac
4 : 2
Zelenika
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
20.09.2014 17:00
Stara Čaršija
2 : 1
Sloboda 1948
Rujišnik
Rujišnik
2 : 2
Jugovići
Bogdanje
20.09.2014 17:00
Rujišnik
2 : 2
Jugovići
Topoljak
Grabovac
4 : 0
Vinogradar
Riljac
20.09.2014 17:00
Topoljak
4 : 0
Vinogradar
Crnča
Crnča
0 : 3
Lonjin
Lonjin
20.09.2014 13:00
Crnča
0 : 3
Lonjin
Grabovica
Gornja Bukovica
9 : 2
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
20.09.2014 13:00
Grabovica
9 : 2
OFK Donja Ljuboviđa
Vrhpolje
Vrhpolje
5 : 3
Sloga (DB)
Donja Bukovica
20.09.2014 13:00
Vrhpolje
5 : 3
Sloga (DB)
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 1
Šumice
Glusci
20.09.2014 16:00
Mladost (MM)
5 : 1
Šumice
Naša Krajina
Kupinik
2 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
20.09.2014 16:00
Naša Krajina
2 : 2
Solunac
Banat
Ilandža
3 : 1
Sloga
Margita
20.09.2014 16:00
Banat
3 : 1
Sloga
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Janošik
Janošik
20.09.2014 16:00
Gaj
0 : 3
Janošik
Sloga 2012
Popović
0 : 2
Vojvoda
Dučina
20.09.2014 16:00
Sloga 2012
0 : 2
Vojvoda
Mladost
Guberevac
20.09.2014
16:00
Mladost
Mala Ivanča
20.09.2014 16:00
Mladost
:
Mladost
Meteor
Lapovo
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
20.09.2014 16:00
Meteor
3 : 0
Badnjevac
Belfast
Kovanluk
0 : 3
Dobrič 1974
Brest
20.09.2014 16:00
Belfast
0 : 3
Dobrič 1974
Omladinac 2013
Slepčević
4 : 2
Culjković
Culjković
20.09.2014 16:00
Omladinac 2013
4 : 2
Culjković
Maovi
Maovi
2 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
20.09.2014 16:00
Maovi
2 : 2
Torpedo 1924
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 1
Napredak (Š)
Ševarice
20.09.2014 16:00
Zadrugar
2 : 1
Napredak (Š)
Metaloplastika
Šabac
1 : 0
Sloga
Bogosavac
20.09.2014 16:00
Metaloplastika
1 : 0
Sloga
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
9 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
20.09.2014 16:00
Dušan Silni
9 : 0
Jedinstvo
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 3
OFK Jelen
Jelenča
20.09.2014 16:00
Miloš Pocerac 2013
2 : 3
OFK Jelen
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
10 : 3
Laznica
Laznica
20.09.2014 16:00
Budućnost
10 : 3
Laznica
Velika Morava
Selo Varvarin
2 : 0
Mladost
Toljevac
20.09.2014 15:30
Velika Morava
2 : 0
Mladost
Gaglovo
Gaglovo
0 : 3
Globoder
Globoder
20.09.2014 16:30
Gaglovo
0 : 3
Globoder
Lipovac
Lipovac
3 : 4
Bukovica
Bukovica
20.09.2014 16:30
Lipovac
3 : 4
Bukovica
Zdravinje
Zdravinje
9 : 2
Jablanica
Jablanica
20.09.2014 16:30
Zdravinje
9 : 2
Jablanica
Trmčari
Trmčari
1 : 1
Zmajevac
Belasica
20.09.2014 16:30
Trmčari
1 : 1
Zmajevac
Borac
Kloka
6 : 0
Krćevac 04
Krćevac
20.09.2014 16:00
Borac
6 : 0
Krćevac 04
Mladost
Rajkovac
1 : 2
Budućnost
Blaznava
20.09.2014 16:00
Mladost
1 : 2
Budućnost
Mladost
Tečić
0 : 1
Beočić
Beočić
20.09.2014 15:30
Mladost
0 : 1
Beočić
Šumadinac
Dragovo
9 : 1
Polet
Sekurič
20.09.2014 15:30
Šumadinac
9 : 1
Polet
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
20.09.2014 16:00
OFK Mladenovac
3 : 0
Omladinac
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
20.09.2014
Kotlenik
2 : 0
Polet
Omladinac
Vučkovica
2 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
20.09.2014
Omladinac
2 : 0
Mladi Radnik
Cetinje
Cetinje
1 : 0
Ibar
Rožaje
20.09.2014 15:00
Cetinje
1 : 0
Ibar
Radnički
Berane
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.09.2014 15:00
Radnički
2 : 0
Jedinstvo
Drina
Zvornik
0 : 0
Vitez
Vitez
20.09.2014 16:00
Drina
0 : 0
Vitez
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
20.09.2014 16:00
Sloboda
1 : 2
Željezničar
Zvijezda Gradačac
Gradačac
1 : 1
Radnik
Bijeljina
20.09.2014 16:00
Zvijezda Gradačac
1 : 1
Radnik
Velež
Mostar
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
20.09.2014 16:00
Velež
2 : 0
Slavija
Mladost
Velika Obarska
0 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.09.2014 16:00
Mladost
0 : 2
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Olimpic
Sarajevo
20.09.2014 17:00
Sarajevo
4 : 2
Olimpic
Travnik
Travnik
1 : 0
Čelik
Zenica
20.09.2014 16:00
Travnik
1 : 0
Čelik
Napredak
Donji Šepak
3 : 1
Tekstilac
Derventa
20.09.2014 16:00
Napredak
3 : 1
Tekstilac
Podrinje
Janja
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.09.2014 16:00
Podrinje
1 : 1
Krupa
Drina HE
Višegrad
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
20.09.2014 16:00
Drina HE
1 : 3
Rudar Prijedor
Vlasenica
Zvornik
2 : 1
Mladost
Gacko
20.09.2014 16:00
Vlasenica
2 : 1
Mladost
Sloboda (NG)
Novi Grad
4 : 3
Proleter
Teslić
20.09.2014 16:00
Sloboda (NG)
4 : 3
Proleter
Leotar
Trebinje
2 : 1
Sutjeska
Foča
20.09.2014 16:00
Leotar
2 : 1
Sutjeska
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 0
Velež
Nevesinje
20.09.2014 16:00
Glasinac 2011
1 : 0
Velež
Rudar
Ugljevik
1 : 1
Famos
Vojkovići
20.09.2014 16:00
Rudar
1 : 1
Famos
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Mineral
Banja Vrućica
20.09.2014 16:00
Ljubić
1 : 0
Mineral
Župa Superpetrol
Milosavci
3 : 2
Ozren
Petrovo
20.09.2014 16:00
Župa Superpetrol
3 : 2
Ozren
BSK
Banja Luka
1 : 1
Modriča
Modriča
20.09.2014 16:00
BSK
1 : 1
Modriča
Mladost (S)
Seferovci
8 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
20.09.2014 16:00
Mladost (S)
8 : 2
Gomionica
Karanovac
Karanovac
4 : 1
Budućnost
Banja Luka
20.09.2014 16:00
Karanovac
4 : 1
Budućnost
Lauš
Banja Luka
7 : 0
Naprijed Horizont
Banja Luka
20.09.2014 16:00
Lauš
7 : 0
Naprijed Horizont
FSA
Prijedor
2 : 4
Sloga (S)
Srbac
20.09.2014 16:00
FSA
2 : 4
Sloga (S)
Progres
Kneževo
4 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
20.09.2014 16:00
Progres
4 : 0
Potkozarje
Brdo
Hambarine
4 : 4
Lijevče
Nova Topola
20.09.2014 16:00
Brdo
4 : 4
Lijevče
Trebava
Osječani
4 : 1
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
20.09.2014 16:00
Trebava
4 : 1
Crvena zvijezda (G)
Bratstvo
Bratunac
2 : 2
Guber
Srebrenica
20.09.2014 16:00
Bratstvo
2 : 2
Guber
Jablanica
Jablanica
0 : 4
Ratar
Stara Topola
20.09.2014 16:00
Jablanica
0 : 4
Ratar
Akademac-UIS
Triješnica
3 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
20.09.2014 16:00
Akademac-UIS
3 : 2
Jedinstvo
Sloga 94
Bijeljina
4 : 0
Magnojević 01
Magnojević
20.09.2014 16:00
Sloga 94
4 : 0
Magnojević 01
Radnik
Kozarska Dubica
2 : 0
Blatna
Blatna
20.09.2014 16:00
Radnik
2 : 0
Blatna
Petka
Petka
0 : 3
Sloga
Lukavica
20.09.2014 16:00
Petka
0 : 3
Sloga
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 5
Skela
Skela
20.09.2014 16:00
Zadrugar
0 : 5
Skela
Ljubinić
Ljubinić
4 : 0
Sloga
Ratari
20.09.2014 16:00
Ljubinić
4 : 0
Sloga
Tornado
Drazevac
7 : 0
Rekreativo
Zabrežje
20.09.2014 16:00
Tornado
7 : 0
Rekreativo
Baljevac
Baljevac
0 : 3
Proleter
Jasenak
20.09.2014 16:00
Baljevac
0 : 3
Proleter
Mašinac
Niš
4 : 0
Požarevac
Požarevac
20.09.2014 16:00
Mašinac
4 : 0
Požarevac
Lemind Lavice
Leskovac
4 : 1
Železničar Pančevo
Pančevo
20.09.2014 15:30
Lemind Lavice
4 : 1
Železničar Pančevo
Radnički 2013
Rudovci
2 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
20.09.2014 12:00
Radnički 2013
2 : 2
Fruškogorac
Jagodina
Jagodina
1 : 5
Kolibri
Kuršumlija
20.09.2014 11:00
Jagodina
1 : 5
Kolibri
Mladost
Nević Polje
4 : 0
Čelik
Zenica
20.09.2014 16:00
Mladost
4 : 0
Čelik
SFK 2000
Sarajevo
6 : 0
Radnik Etno Selo
Bijeljina
20.09.2014 15:30
SFK 2000
6 : 0
Radnik Etno Selo
Karađorđe
Topola
2 : 1
Una Fortuna
Lužnice
20.09.2014 11:00
Karađorđe
2 : 1
Una Fortuna
Gradac
Valjevo
0 : 0
Slatke Male
Burovac
20.09.2014 11:00
Gradac
0 : 0
Slatke Male
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 1
Šabac
Šabac
20.09.2014 16:00
Šumadija 1903
5 : 1
Šabac
Obilić
Beograd
4 : 1
Metalmania
Kanjiža
20.09.2014 13:00
Obilić
4 : 1
Metalmania
Polet
Sivac
8 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
20.09.2014 15:30
Polet
8 : 0
Radnički 1919
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 3
Rubin
Mol
20.09.2014 15:00
Sremice
0 : 3
Rubin
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Čukarički
Beograd
20.09.2014 11:00
Radnički 1923
0 : 2
Čukarički
Indeks
Novi Sad
0 : 2
Kabel
Novi sad
20.09.2014 13:00
Indeks
0 : 2
Kabel
OFK Hajduk
Kula
5 : 1
Banat
Zrenjanin
20.09.2014 10:00
OFK Hajduk
5 : 1
Banat
Inđija
Inđija
6 : 0
ŽAK
Sombor
20.09.2014 10:00
Inđija
6 : 0
ŽAK
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
20.09.2014 10:00
Proleter 2006
1 : 2
ČSK Pivara
Donji Srem
Pećinci
5 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
20.09.2014 10:00
Donji Srem
5 : 1
Radnički (NP)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
20.09.2014 10:00
Radnički (SM)
3 : 1
Proleter (NS)
Radnički (N) 2
Niš
1 : 0
Radnik
Surdulica
20.09.2014
Radnički (N) 2
1 : 0
Radnik
Palilulac
Niš
1 : 2
Jedinstvo
Paraćin
20.09.2014 11:00
Palilulac
1 : 2
Jedinstvo
Dinamo
Vranje
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
20.09.2014 11:00
Dinamo
2 : 2
Radnički (P)
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
20.09.2014
Hajduk Veljko
2 : 3
Moravac Orion
Sloga
Bajina Basta
5 : 0
FAP
Priboj
20.09.2014 16:00
Sloga
5 : 0
FAP
Buducnost
Konarevo
2 : 0
Mladost
Lucani
20.09.2014 16:00
Buducnost
2 : 0
Mladost
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloga
Kraljevo
20.09.2014 16:00
Metalac
2 : 0
Sloga
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Policajac
Beograd
20.09.2014 10:00
Kolubara
4 : 0
Policajac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
BASK
Beograd
20.09.2014 11:30
Radnički (O)
1 : 0
BASK
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Internacional
Beograd
20.09.2014 12:00
Mladenovac
1 : 0
Internacional
Voždovac
Beograd
2 : 0
Žarkovo
Beograd
20.09.2014 12:00
Voždovac
2 : 0
Žarkovo
Proleter
Vranovo
12 : 0
Budućnost
Mala Krsna
20.09.2014 12:00
Proleter
12 : 0
Budućnost
Železničar
Smederevo
0 : 10
7. Juli
Vodanj
20.09.2014 12:00
Železničar
0 : 10
7. Juli
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Senta
Senta
20.09.2014 10:00
Bačka 1901
5 : 0
Senta
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
6 : 2
Partizan (G)
Gaj
20.09.2014 11:30
Proleter (BK)
6 : 2
Partizan (G)
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
20.09.2014 16:30
Borac (St)
3 : 0
Sloga (BNS)
Proleter
Ravno Selo
9 : 0
Budućnost
Mladenovo
20.09.2014 14:00
Proleter
9 : 0
Budućnost
Vojvodina
Tovariševo
1 : 7
Bečej
Bečej
20.09.2014 14:00
Vojvodina
1 : 7
Bečej
Spartak
Debeljača
13 : 0
Unirea
Uzdin
20.09.2014 15:00
Spartak
13 : 0
Unirea
Glogonj
Glogonj
6 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
20.09.2014 12:00
Glogonj
6 : 0
Borac (Sakule)
Omladinac (O)
Opovo
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
20.09.2014 16:00
Omladinac (O)
1 : 1
Vojvodina
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
20.09.2014 14:00
Badljevica
3 : 0
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Drugovac
Drugovac
20.09.2014 14:00
Petrijevac
0 : 3
Drugovac
Omladinac
Seone
0 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
20.09.2014 14:00
Omladinac
0 : 2
Crvena zvezda
Borac
Banja Luka
4 : 0
Radnik
Bijeljina
20.09.2014 16:00
Borac
4 : 0
Radnik
Cetinje
Cetinje
1 : 2
Bratstvo
Cijevna
20.09.2014 10:00
Cetinje
1 : 2
Bratstvo
Mladost
Podgorica
8 : 0
Rudar
Pljevlja
20.09.2014 15:00
Mladost
8 : 0
Rudar
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Zeta
Golubovci
20.09.2014 15:00
Sutjeska
2 : 1
Zeta
Ibar
Rožaje
0 : 0
Kom
Podgorica
20.09.2014 15:00
Ibar
0 : 0
Kom
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Vrbas
Vrbas
20.09.2014 12:00
Bečej 1918
2 : 0
Vrbas
Bačka 1901
Subotica
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
20.09.2014 12:00
Bačka 1901
0 : 7
Vojvodina
Vršac
Vršac
3 : 0
Indeks
Novi sad
20.09.2014 12:00
Vršac
3 : 0
Indeks
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Spartak
Subotica
20.09.2014 12:00
Radnički (S)
0 : 2
Spartak
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
20.09.2014 12:00
Novi Sad
3 : 1
Bačka (BP)
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
Inđija
Inđija
20.09.2014 12:00
Proleter 2006
3 : 1
Inđija
Mladost Bambi
Lukićevo
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
20.09.2014 12:00
Mladost Bambi
2 : 1
OFK Hajduk
AS
Novi Pazar
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
20.09.2014 16:00
AS
3 : 0
Šumadija 1903
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
20.09.2014 11:00
Sloga
2 : 0
Rudar
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 2
Kiker
Kraljevo
20.09.2014 16:00
Vrnjačka Banja
1 : 2
Kiker
Bane
Raška
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
20.09.2014 13:00
Bane
0 : 2
Novi Pazar
Dolina
Padina
2 : 2
Dinamo
Pančevo
20.09.2014 16:00
Dolina
2 : 2
Dinamo
Trepča
Kosovska Mitrovica
20.09.2014
12:30
Jošanica ND
Novi Pazar
20.09.2014 12:30
Trepča
:
Jošanica ND
Loznica
Loznica
3 : 0
Radnički
Valjevo
20.09.2014 12:00
Loznica
3 : 0
Radnički
Savacium
Šabac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
20.09.2014 12:00
Savacium
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Palilulac
Beograd
0 : 7
Brodarac1947
Beograd
20.09.2014
Palilulac
0 : 7
Brodarac1947
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Komgrap
Beograd
20.09.2014
Studentski Grad
3 : 0
Komgrap
Trudbenik
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
20.09.2014
Trudbenik
2 : 1
Zvezdara
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska Skela
20.09.2014
Siti Sport Klub
1 : 0
PKB
PKB Kovilovo
Beograd
4 : 1
Mladenovac
Mladenovac
20.09.2014
PKB Kovilovo
4 : 1
Mladenovac
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Banja
Beograd
20.09.2014
GSP Polet
3 : 0
Banja
Radnički (N) 2
Niš
2 : 0
Radnik
Surdulica
20.09.2014
Radnički (N) 2
2 : 0
Radnik
Napredak
Kruševac
3 : 2
Timok
Zaječar
20.09.2014
Napredak
3 : 2
Timok
Palilulac
Niš
1 : 3
Jagodina 2
Jagodina
20.09.2014
Palilulac
1 : 3
Jagodina 2
Nacional
Niš
3 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
20.09.2014
Nacional
3 : 0
Dubočica 1923
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Bor
Bor
20.09.2014
Topličanin
3 : 0
Bor
Dinamo
Vranje
4 : 0
Radnički P
Pirot
20.09.2014
Dinamo
4 : 0
Radnički P
Real Niš
Niš
4 : 0
Kruševac
Kruševac
20.09.2014
Real Niš
4 : 0
Kruševac
Hajduk Veljko
Negotin
20.09.2014
Moravac Orion
Mrštane
20.09.2014
Hajduk Veljko
:
Moravac Orion
IMT
Beograd
4 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
20.09.2014 10:00
IMT
4 : 0
Sinđelić 2012
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 5
IM Rakovica
Beograd
20.09.2014 12:00
Budućnost (D)
0 : 5
IM Rakovica
Zmaj 1953
Beograd
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
20.09.2014 14:30
Zmaj 1953
2 : 3
Radnički (O)
Železnik Lasta
Železnik
2 : 1
Borac Ostružnica
Ostružnica
20.09.2014 09:30
Železnik Lasta
2 : 1
Borac Ostružnica
Srem
Jakovo
2 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
20.09.2014 10:00
Srem
2 : 4
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Milenium
Beograd
20.09.2014 10:00
BSK 1925
1 : 1
Milenium
Bežanija
Beograd
10 : 2
Baćevac
Baćevac
20.09.2014 13:00
Bežanija
10 : 2
Baćevac
Borac
Banja Luka
2 : 0
Radnik
Bijeljina
20.09.2014 14:00
Borac
2 : 0
Radnik
Brodarac 1947
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
20.09.2014 09:30
Brodarac 1947
1 : 2
BASK
Budućnost
Dobanovci
0 : 4
BSK
Borča
20.09.2014 10:00
Budućnost
0 : 4
BSK
IM Rakovica
Beograd
1 : 2
Boleč
Boleč
20.09.2014 10:00
IM Rakovica
1 : 2
Boleč
Bežanija
Beograd
7 : 0
Železnik Lasta
Železnik
20.09.2014 13:00
Bežanija
7 : 0
Železnik Lasta
Srem
Jakovo
10 : 0
Grafičar
Beograd
20.09.2014 14:00
Srem
10 : 0
Grafičar
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Kikinda
Kikinda
20.09.2014 10:00
TSC
1 : 0
Kikinda
Bečej 1918
Bečej
0 : 4
Vrbas
Vrbas
20.09.2014 10:00
Bečej 1918
0 : 4
Vrbas
Bačka 1901
Subotica
0 : 8
FK Vojvodina
Novi Sad
20.09.2014 10:00
Bačka 1901
0 : 8
FK Vojvodina
Vršac
Vršac
1 : 2
Indeks
Novi sad
20.09.2014 10:00
Vršac
1 : 2
Indeks
Radnički (S)
Sombor
0 : 5
Spartak
Subotica
20.09.2014 10:00
Radnički (S)
0 : 5
Spartak
Novi Sad
Novi Sad
2 : 7
Bačka (BP)
Bačka Palanka
20.09.2014 10:00
Novi Sad
2 : 7
Bačka (BP)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Inđija
Inđija
20.09.2014 10:00
Proleter 2006
1 : 0
Inđija
Mladost Bambi
Lukićevo
0 : 1
OFK Hajduk
Kula
20.09.2014 10:00
Mladost Bambi
0 : 1
OFK Hajduk
Kopernikus Železničar
Niš
6 : 0
Timočanin
Knjaževac
20.09.2014 11:00
Kopernikus Železničar
6 : 0
Timočanin
SFS Borac
Paraćin
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
20.09.2014 11:00
SFS Borac
1 : 2
Radnički (P)
Timok
Zaječar
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
20.09.2014 11:00
Timok
2 : 1
Hajduk Veljko
AF Duljaj
Topola
2 : 1
Petlić
Smederevo
20.09.2014 16:00
AF Duljaj
2 : 1
Petlić
Obilić
Živica
4 : 0
Karađorđe
Topola
20.09.2014 16:00
Obilić
4 : 0
Karađorđe
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Zvižd
Kučevo
20.09.2014 16:00
Mihajlovac 1934
1 : 1
Zvižd
Semendria 1924
Smederevo
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
20.09.2014 16:00
Semendria 1924
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Rudar
Kostolac
2 : 3
Badnjevac
Badnjevac
20.09.2014 16:00
Rudar
2 : 3
Badnjevac
Presing
Požarevac
0 : 2
Šumadija
Aranđelovac
20.09.2014 16:00
Presing
0 : 2
Šumadija
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
20.09.2014 16:00
Sloga (PM)
2 : 0
Pinkum
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 0
Polet
Izbište
20.09.2014 11:00
Karaš (J)
4 : 0
Polet
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Borac (P)
Pločica
20.09.2014 10:00
Jugoslavija
2 : 0
Borac (P)
Stenli
Glogonj
4 : 4
Dinamo
Pančevo
20.09.2014 09:30
Stenli
4 : 4
Dinamo
Proleter (M)
Mramorak
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
20.09.2014 10:30
Proleter (M)
4 : 1
Smederevo 1924
Borac
Starčevo
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
20.09.2014 15:00
Borac
2 : 5
Dinamo 1945
Banat
Vršac
2 : 1
Železničar
Pančevo
20.09.2014 10:00
Banat
2 : 1
Železničar
Proleter
Vranovo
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
20.09.2014 10:00
Proleter
3 : 0
Budućnost
Železničar
Smederevo
4 : 0
7. Juli
Vodanj
20.09.2014 10:00
Železničar
4 : 0
7. Juli
Plana
Velika Plana
3 : 0
Vodice
Vodice
20.09.2014 10:00
Plana
3 : 0
Vodice
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Sloga
Kraljevo
20.09.2014 11:00
Šumadija 1903
3 : 1
Sloga
Bubamara
Kraljevo
1 : 0
AS
Novi Pazar
20.09.2014 11:00
Bubamara
1 : 0
AS
Radnički
Kragujevac
7 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
20.09.2014 11:00
Radnički
7 : 0
Vrnjačka Banja
Apolon
Kraljevo
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
20.09.2014 11:00
Apolon
2 : 0
Apolon 4
Šabac
Šabac
5 : 0
Jedinstvo
Ub
20.09.2014 16:00
Šabac
5 : 0
Jedinstvo
Senjak
Valjevo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
20.09.2014 16:00
Senjak
2 : 1
Železničar
Savacijum
Šabac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
20.09.2014 10:00
Savacijum
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Mačva 2005
Bogatić
6 : 2
Mačva
Šabac
20.09.2014 16:00
Mačva 2005
6 : 2
Mačva
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Mladost Radost
Čačak
20.09.2014 16:30
Mladost (L)
0 : 2
Mladost Radost
Dragačevo
Guča
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
20.09.2014 16:30
Dragačevo
2 : 0
Takovo
Jedinstvo
Štitar
0 : 1
OFK Atletiko
Šabac
20.09.2014 10:00
Jedinstvo
0 : 1
OFK Atletiko
POFK Savacium
Šabac
20.09.2014
10:00
Donjošorac
Šabac
20.09.2014 10:00
POFK Savacium
:
Donjošorac
Radnički
Koceljeva
20.09.2014
12:00
Jelen
Jelenča
20.09.2014 12:00
Radnički
:
Jelen
Homoljac
Žagubica
13 : 0
RSK
Rabrovo
20.09.2014 11:00
Homoljac
13 : 0
RSK
Senta
Senta
2 : 1
Spartak
Subotica
20.09.2014 10:00
Senta
2 : 1
Spartak
Avala
Beograd
1 : 2
Beograd 1929
Beograd
20.09.2014 09:00
Avala
1 : 2
Beograd 1929
Internacional
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
20.09.2014 10:00
Internacional
1 : 1
Hajduk
PKB
Padinska Skela
0 : 2
Balkan
Beograd
20.09.2014 10:00
PKB
0 : 2
Balkan
Trudbenik
Beograd
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
20.09.2014 10:30
Trudbenik
5 : 1
Lepušnica
Sremcica
Sremcica
1 : 4
Turbina
Vreoci
20.09.2014
Sremcica
1 : 4
Turbina
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
20.09.2014
Radnički
2 : 0
Lokomotiva
Fer Plej
Beograd
0 : 5
Obrenovac 1905
Obrenovac
20.09.2014
Fer Plej
0 : 5
Obrenovac 1905
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Futsal Kolubara
Lazarevac
20.09.2014
Stepojevac Vaga
0 : 2
Futsal Kolubara
Arena Su
Subotica
13 : 0
Obilić
Novi Kneževac
20.09.2014 10:00
Arena Su
13 : 0
Obilić
Čoka
Čoka
1 : 1
TSC
Bačka Topola
20.09.2014 10:00
Čoka
1 : 1
TSC
Sampion
Valjevo
5 : 2
Zeleznicar
Lajkovac
20.09.2014
Sampion
5 : 2
Zeleznicar
Jedinstvo 2
Ub
6 : 0
Ribnica
Mionica
20.09.2014
Jedinstvo 2
6 : 0
Ribnica
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
3 : 0
OFK Osecina
Osecina
20.09.2014 12:00
Budućnost-Krušik 2
3 : 0
OFK Osecina
Omladinac
Ljig
2 : 3
Radnicki
Valjevo
20.09.2014 10:00
Omladinac
2 : 3
Radnicki
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
2 : 3
Jedinstvo 1
Ub
20.09.2014
Budućnost-Krušik 1
2 : 3
Jedinstvo 1
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloboda
Čačak
20.09.2014 16:30
Metalac
2 : 0
Sloboda
Mladost
Lučani
1 : 2
Čačak 94
Čačak
20.09.2014 16:30
Mladost
1 : 2
Čačak 94
Borac 2
Čačak
2 : 8
Gaučosi
Čačak
20.09.2014 16:30
Borac 2
2 : 8
Gaučosi
Borac 1
Čačak
6 : 1
Guča
Guča
20.09.2014 16:30
Borac 1
6 : 1
Guča
Srpski Orlovi
Gornji Milanovac
0 : 5
Bubamara
Kraljevo
20.09.2014 16:30
Srpski Orlovi
0 : 5
Bubamara
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
20.09.2014 11:00
Pazar Juniors
3 : 1
Rudar
OFK Ras
Raška
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
20.09.2014 11:00
OFK Ras
0 : 1
Trepča
ND 2011
Novi Pazar
0 : 1
Kosmet
Leposavić
20.09.2014 11:00
ND 2011
0 : 1
Kosmet
Tutin
Tutin
6 : 0
Kolasin
Zubin Potok
20.09.2014 11:00
Tutin
6 : 0
Kolasin
BASK
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
20.09.2014
BASK
0 : 4
Crvena zvezda
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 6
OFK Beograd
Beograd
20.09.2014
Radnički Obrenovac
0 : 6
OFK Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 6
Kolubara
Lazarevac
20.09.2014
Bežanija
0 : 6
Kolubara
Partizan
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
20.09.2014
Partizan
2 : 0
Čukarički
Sindjelić
Beograd
2 : 3
BSK Borča
Borča
20.09.2014
Sindjelić
2 : 3
BSK Borča
Teleoptik
Zemun
3 : 4
Rad
Banjica
20.09.2014
Teleoptik
3 : 4
Rad