XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 642 utakmica za dan
Nedelja, 31 Maj 2015

Fudbal

Bane
Raška
3 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
Karađorđe
Topola
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Rudar
Kostolac
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet
Ljubić
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
OFK Bor
Bor
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Timok
Zaječar
Sloga
Despotovac
4 : 3
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 5
Radnički (S)
Svilajnac
Sinđelić
Niš
2 : 0
Kopaonik
Brus
Dinamo
Vranje
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Zemun
Zemun
Turbina
Vreoci
3 : 0
Hajduk
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Dorćol
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Železnik Lasta
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
Vodojaža
Grošnica
5 : 4
Dragačevo
Guča
Polet
Trbušani
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Orlovac
Mrčajevci
4 : 0
Rudar (Bresnica)
Bresnica
Tutin
Tutin
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
RSK
Rabrovo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Šumadinac (B)
Brzan
0 : 4
Basarac
Mišljenovac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 3
Borac
Žabari
Železničar (P)
Požarevac
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Obilić
Živica
5 : 4
Homoljac
Žagubica
Lepenica
Badnjevac
2 : 6
Napredak
Markovac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
Morava
Velika Plana
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Brezovica
Brezovica
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Radjevac
Krupanj
1 : 3
FAP
Priboj
Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Jedinstvo
Paraćin
Rembas
Resavica
2 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Juhor
Obrež
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Trajal
Kruševac
5 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Moravica
Subotinac
Ropotovo
Ropotovo
6 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Medoševac
2 : 2
Jablanica
Medveđa
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Jugović
Kać
3 : 2
Budućnost
Gložan
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Borac
Novi Sad
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Index
Novi Sad
1 : 2
Mladost
Bački Jarak
Hajduk
Beška
2 : 0
Kabel
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 2
Sremac Vojka
Vojka
ŽSK
Žabalj
2 : 3
Crvena zvezda
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
3 : 1
Sloga
Erdevik
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
4 : 0
Lazac
Lazac
Ibar
Mataruška Banja
0 : 3
Karađorđe
Ribnica
Mataruge
Mataruge
2 : 3
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Borac
Vraneši
Maršić
Maršić
0 : 3
Arsenal
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Sušica
Kragujevac
Korićani
Korićani
0 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Jedinstvo
Petrovac
4 : 3
Budućnost
Resnik
Višesava
Bajina Bašta
3 : 2
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo
Kalenić
5 : 4
GP Zlatibor
Užice
Železničar
Požega
8 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Crnokosa
Kosjerić
5 : 1
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
5 : 1
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
2 : 5
Čajetina
Gostilje
Trlić
Trlić
3 : 1
Mladost
Dračić
Kolubara
Jabučje
2 : 0
ZSK
Valjevo
OFK Divci
Divci
1 : 3
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
0 : 4
Spartak 1924
Ljig
Borac (V)
Vladimirci
4 : 3
Sindjelić
Lipnica
Antimon
Zajača
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Jadar
Stupnica
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Provo
Provo
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 2
Drina
Ljubovija
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
BSK
Belosavci
Šatornja
Šatornja
1 : 1
Borac
Pajsijević
Omladinac
Donja Rača
7 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Partizan (D)
Darosava
4 : 2
ŽSK
Žirovnica
Junkovac
Junkovac
0 : 1
Šumadija
Toponica
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 3
Integral
Batuša
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Makce
Makce
3 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Glavaš
Glibovac
Budućnost (R)
Ratari
1 : 0
Pobeda
Golobok
Železničar (K)
Kusadak
2 : 3
Sloga (M)
Miloševac
Šumadija
Azanja
1 : 5
Proleter
Vranovo
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
4 : 3
7. Juli
Vodanj
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 3
Sloga (DV)
Donje Vidovo
Mladost (J)
Jovac
5 : 3
Budućnost
Miliva
BSK
Buljane
1 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Morava
Ribare
4 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak (D)
Drenovac
5 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 4
Mladost 1982
Donji Drenovac
Jastrebac
Blace
7 : 2
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 4
Topličanin
Prokuplje
Omladinac
Podina
4 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Borac
Držanovac
2 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Gradina
Pejovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 3
Vinogradar
Zleginje
Bošnjane
Bošnjane
5 : 3
Čitluk
Čitluk
Omladinac
Pojate
1 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Mladi radnik
Bačina
5 : 1
Naupare
Naupare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
13. April
Lomnica
6 : 3
Mladost
Makrešane
Borac
Šajkaš
6 : 0
Maglić
Bački Maglić
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Proleter
Ravno Selo
Titel
Titel
5 : 3
Hajduk
Čurug
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
6 : 0
Radnički
Irig
1. Maj
Ruma
2 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Rudar
Vrdnik
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sremac Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Napredak
Popinci
2 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Jadran
Golubinci
3 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 7
Sloven
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Sloga
Ostojićevo
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
8 : 0
Palić
Palić
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Olimpija
Gunaroš
Bajša
Bajša
3 : 0
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
2 : 3
Potisje
Kanjiža
Kula
Kula
6 : 1
Kordun
Kljajićevo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Mladost
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
2 : 3
Dunav
Bački Monoštor
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Polet
Izbište
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Slavija
Kovačica
Hajdučica
Hajdučica
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (B)
Baranda
2 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Begej
Žitište
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 4
Borac
Aleksandrovo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 0
ŽAK
Kikinda
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 3
Mladost
Banatski Despotovac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 3
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Milutinac
Zemun
3 : 4
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
Policajac
Beograd
0 : 0
Sindjelić 2012(U)
Ugrinovci
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Brodarac
Novi Beograd
6 : 3
Resnik
Resnik
Banja (VB)
Višnjička banja
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
13. maj
Zemun
1 : 4
Komgrap
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
Dunavac (G)
Grocka
4 : 1
Podunavac (R)
Ritopek
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
2 : 5
Pudarci
Pudarci
OFK Leštane
Leštane
8 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Kovačevac
Kovačevac
3 : 3
Torlak
Beograd
Kosmaj
Ralja
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vinča
Vinča
1 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Mladost (B)
Batušinac
5 : 0
Orljane
Orljane
Rasovača
Rasovača
4 : 2
Borac (T)
Trnjane
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Morava
Žitkovac
Jedinstvo
Bobovište
6 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
10 : 0
Rutevac
Rutevac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 3
Malošište
Malošište
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 2
Čekmin
Čekmin
Mladost
Vinarce
4 : 0
Radnički
Pertate
Umac
Miroševce
5 : 1
Sloga
Lipovica
Mladi borac
Živkovo
6 : 2
OFK Brza
Brza
Progres
Ladovica
3 : 0
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Padež
Petrovac
1 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Dragoš
Pirot
2 : 4
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
4 : 2
Željuša
Željuša
Jedinstvo
Pirot
4 : 2
Napredak
Izvor
Ključ
Podvrška
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Slatina (B)
Bor
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Deli Jovan
Sikole
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Mladost
Lalinac
5 : 4
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Radnički 1936
Trupale
0 : 4
Palilulac
Niš
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Crvena zastava
Hum
0 : 6
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
2 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo
Gornji Matejevac
5 : 2
Morava
Krušce
Sloga
Minićevo
1 : 6
Midžor
Kalna
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 3
Osnić
Osnić
Omladinac
Grezna
3 : 0
Polet
Jablanica
Trebič
Sokobanja
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Borac
Vražogrnac
3 : 1
Mladost
Sumrakovac
Biljači
Biljača
1 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 4
Ternoci
Trnovac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 5
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Čelik
Belo polje
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Moša
Banje
Dunav
Banatska Palanka
3 : 6
Partizan (U)
Uljma
Vojvodina (S)
Seleuš
7 : 0
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
8 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Potporanj
Potporanj
2 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
6 : 0
Dobrica
Dobrica
Železničar
Inđija
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Borac (M)
Martinci
3 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 0
Graničar (G)
Grabovci
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Fruška Gora
Ruma
3 : 2
Borac (K)
Klenak
Noćaj
Noćaj
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Brestač
Brestač
3 : 1
Sloga
Krnješevci
Dinamo
Sonta
1 : 5
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 0
Rastina 1918
Rastina
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Partizan
Kupusina
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 5
OFK Šikara
Sombor
OFK Klek
Klek
6 : 1
Omladinac
Botoš
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
0 : 1
Banat
Čenta
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 0
Lehel
Mužlja
Rusanda
Melenci
3 : 3
Borac
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Naftagas
Boka
2 : 1
ASK
Aradac
Šumadija
Šumarice
1 : 1
Morava (S)
Sirča
Stubal
Stubal
4 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Budućnost
Samaila
0 : 1
Partizan
Vrba
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Napredak
Gračac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 4
Proleter
Pečenog
Real
Podunavci
5 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
4 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Iskra
Kucura
5 : 1
Bačka
Đurđevo
Napredak
Nadalj
3 : 0
Obilić
Vilovo
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 1
Mladost
Radičević
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
1 : 7
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Hajduk
Gardinovci
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
Miletić
Mošorin
4 : 0
Sloga
Lok
Mladost (B)
Batulovce
1 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
Navalin
Navalin
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Gradac
Konopnica
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
OFK Morava
Leskovac
6 : 1
Morava (G)
Gložane
Moravac
Guberevac
4 : 6
Kumarevo 65
Kumarevo
Polet
Stajkovce
1 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Sloga
Duvanište
3 : 0
Budućnost
Zminjak
Drina
Badovinci
1 : 5
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
5 : 1
Cer
Petkovica
Mladi Borac
Dublje
1 : 3
Proleter
Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Budućnost
Pocerski Dobrić
Duško
Klenje
0 : 0
Majur
Majur
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
4 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Cerova
Cerova
Stolice
Krupanj
1 : 0
Borac
Kozjak
Velika Reka
Velika Reka
1 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Kostrež
Ćićevac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Sloga
Lozna
Župski biseri
Lacisled
2 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 0
Sloga
Korman
Gredetin
Gredetin
2 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Tempo
Mozgovo
3 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Jedinstvo GVD
Grejač
1 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Delija
Mokrin
3 : 0
Jedinstvo
Bočar
Napredak
Banatska Topola
0 : 3
Polet
Nakovo
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Borac
Rajković
0 : 1
Gradac
Valjevo
Komanice
Komanice
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Liplje
Liplje
Polet
Popučke
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Iskra
Donja Bukovica
4 : 3
Rajac
Kadina Luka
Jasenica
Božurnja
6 : 1
Žabare
Žabare
Maskar
Maskar
2 : 2
Ranilović
Ranilović
Proleter
Jelovik
2 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Kopljari
Kopljari
9 : 5
Mladost
Jelenac
B 2000
Aranđelovac
4 : 2
Sloga
Zagorica
Misača
Misača
0 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 2
Napredak 1927
Toponica
Rudar
Stamnica
3 : 1
Radnički
Knežica
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Budućnost
Vezičevo
BSK 1924
Boževac
4 : 0
Mladost
Porodin
Dragoš
Oreškovica
5 : 0
Omladinac (B)
Busur
Slavija
Pivnice
2 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Krivanj
Selenča
5 : 3
Neštin
Neštin
Borac 46
Obrovac
0 : 0
Mladost
Mali Bač
Vajska
Vajska
4 : 2
Bačka
Despotovo
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
4 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 2
Žitkovica
Žitkovica
OFK Braničevo
Braničevo
3 : 3
Kurjače
Kurjače
Dizel
Bare
5 : 3
Dunavac
Kisiljevo
Prijatelji
Čačak
1 : 3
Kej
Čačak
Premeća
Premeća
1 : 0
Vujan
Prislonica
Morava (K)
Katrga
1 : 1
BIP
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Čačak 94
Čačak
2 : 2
Rakova
Rakova
Morava (M)
Mojsinje
1 : 2
Zadrugar
Gornja Trepča
Tolić
Tolić
3 : 2
Paštrić
Paštrić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
0 : 2
Toplica
Donja Toplica
Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 2
Sloga
Lužnice
Botunje
Botunje
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
Kremenac
Rogojevac
0 : 0
Zastava
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 7
Srbija
Ilićevo
21. oktobar
Kragujevac
6 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
Roham
Nova Crnja
6 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 2
Bega
Novi Itebej
Olimpija
Torda
4 : 4
Terekves
Hetin
Morava 1949
Čokot
31.05.2015
17:30
Sloga 1948 (M)
Malča
Supovac
Supovac
31.05.2015
17:30
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Stevan Nešticki
Leskovik
31.05.2015
17:30
AZ Borac 2014
Azbresnica
Čegar 2013 (K)
Kamenica
31.05.2015
17:30
Mramor 1927
Mramor
Delijski Vis
Niš
31.05.2015
17:30
Sečanica
Sečanica
Mladost (DK)
Donji Komren
31.05.2015
17:30
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Institut
Zemun Polje
3 : 0
Obilić
Beograd
Borac (P)
Progar
5 : 2
BUSK
Beograd
Šumadinac (B)
Bečmen
4 : 0
Posavac
Boljevci
Dunavac (D)
Dunavac
0 : 3
OFK Crvenka
Borča
Pionir
Besni Fok
4 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Sloga
Bogovađa
2 : 3
Lajkovac
Lajkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Glumač
Glumač
2 : 1
Avijatičar
Vranjani
Lazarica
Prilipac
2 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Bakionica
Bakionica
3 : 2
Ježevica
Ježevica
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Savinac 1933
Visibaba
7 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Sečica
Seča reka
4 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
4 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 0
Mladi rudar
Rudnik
Šilopaj
Šilopaj
5 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Majdan
Majdan
Šumadija
Brdjani
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Brezak
Pranjani
6 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Smedovac
Smedovac
1 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Graničar
Aleksandrovac
0 : 3
BSK 1934
Bukovče
Srbovo
Srbovo
3 : 0
Ratar
Jasenica
Polet
Jabukovac
4 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Malajnica
Malajnica
2 : 3
Miloševo
Miloševo
Jerma
Sukovo
4 : 0
Pobeda
Držina
Temac
Temska
4 : 0
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Dušan Silni
Subotica
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
5 : 1
Čantavir
Čantavir
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Kladušnica
Kladušnica
5 : 2
Velika reka
Velika Kamenica
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 2
Egeta
Brza Palanka
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
0 : 0
Napredak
Korbovo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
Polet
Takovo
4 : 4
Proleter
Bajevac
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Stepanje
Stepanje
4 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Kosovo
Zvezdan
0 : 1
Deli Jovan
Salaš
Lovac
Mali Izvor
3 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
1 : 2
Gradina
Rti
Jelica
Goračići
4 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Prilike
Prilike
0 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
BSK
Borač
5 : 3
Karađorđe
Vučić
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Pobeda
Sepci
Bare
Bare
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Kusovac
Kusovac
1 : 2
Grivac
Grivac
Kotlenik
Guncati
3 : 5
Beli Orlovi
Brestovac
Sloga
Milatovac
3 : 0
Marjan
Knić
Petrijevac
Petrijevo
4 : 0
Omladinac (S)
Seone
Lunjevac
Lunjevac
3 : 3
Drugovac
Drugovac
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Njegoš B
Lovćenac
0 : 3
Sokolac
Bački Sokolac
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Sloboda 2013
Nikolinac
4 : 1
Rtanj
Vrmdža
Jevremovac
Jevremovac
4 : 0
Galeb
Cerovac
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 3
Cerić
Miokus
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 2
Volujac
Volujac
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 4
Dobrava
Vukošić
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Sloga (K)
Krnić
Pobeda
Parta
4 : 1
Jedinstvo (O)
Orešac
Hajduk
Šušara
3 : 1
Omladinac
Zagajica
Vinogradar
Gudurica
3 : 0
Vitorul
Straža
Banat
Dupljaja
0 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Metalac
Požarevac
4 : 2
Sloga (D)
Dubravica
Dunavac
Petka
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
Stig 1955
Beranje
2 : 4
Proleter
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
7 : 1
Napredak 1947
Batovac
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Sopot
Požarevac
Krnule 09
Krnule
1 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Hajduk
Debrc
2 : 2
Torpedo
Lojanice
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mladost (S)
Slatina
4 : 2
Grušić
Šabac
Budućnost (L)
Lebina
10 : 0
Popovac
Popovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
Omladinski
Paraćin
5 : 0
Zlatica Taun
Donja Mutnica
Heroj
Busilovac
1 : 0
Radnik
Davidovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 0
Jedinstvo
Ratari
Vlasina 2014
Donje Krajince
1 : 6
Grdanica 024
Grdanica
Sremski vitezovi
Irig
2 : 9
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 0
Polet
Nikinci
Sremac
Dobrinci
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 4
Jedinstvo
Ruma
Borac
Stejanovci
4 : 3
Planinac
Rivica
Vojvodina
Neradin
0 : 2
Sloga
Voganj
Car Uroš
Jazak
6 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Veternica 1926
Leskovac
0 : 3
Atletiko
Donja Jajina
BSK
Belanovce
3 : 0
Rudar 1973
Rudare
Real
Donja Jajina
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Tolisavac - VT
Tolisavac
4 : 1
DB Junajted
Donje Brezovice
Bratstvo
Krupanj
1 : 2
Krasava
Krasava
Graničar
Obrež
4 : 1
Mladost
Prhovo
Vitez
Subotište
2 : 4
Lovac
Karlovčić
Sloboda
Donji Tovarnik
5 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
4 : 1
Šumar
Ogar
Sloven
Sibač
2 : 5
Kameni
Ašanja
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Sloga
Maradik
Polet
Novi Karlovci
2 : 2
Borac (S)
Surduk
Borac (J)
Jarkovci
2 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Grgurevci
Grgurevci
3 : 4
Sremac
Jarak
BSK
Bešenovo
3 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Srem
Sremska Rača
3 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Sloga (Č)
Čalma
4 : 0
Borac (R)
Radenković
OFK Bosut
Bosut
0 : 0
Sloboda
Šašinci
Mitros
Sremska Mitrovica
7 : 1
Napredak
Šuljam
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
8 : 1
Bratstvo
Sot
Sremac
Berkasovo
3 : 0
Graničar
Jamena
Napredak
Vašica
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Jednota
Šid
3 : 3
Jedinstvo
Ljuba
Sinđelić
Gibarac
0 : 3
Omladinac (B)
Batrovci
Bujačić
Bujačić
4 : 1
Paune
Paune
Mladi radnik
Valjevo
1 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dupljaj
Dupljaj
2 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Rakac Stave
Stave
5 : 0
Zadrugar
Lopatanj
BSK
Bošnjak
5 : 0
7. juli
Lopušnik
Burovac
Burovac
0 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Musina reka
Musina reka
2 : 0
BSK 2014
Bukovica
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Žiča
Žiča
1 : 2
Studen Vitez
Studenica
Omladinac
Drakčići
0 : 3
Mladost
Vrdila
Borac
Adrani
5 : 0
Jedinstvo
Godačica
Zgodačica
Godačica
1 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Mladost 1981
Štulac
1 : 3
Miločajac
Miločaj
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Morava (R)
Rajkinac
1 : 5
Omladinac
Bunar
OFK Borac
Lovci
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Osaonica
Bagrdan
4 : 0
Partizan (M)
Majur
Trnava
Trnava
4 : 3
Kolonija
Jagodina
Luk
Voćnjak
3 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Hajduk
Ribarica
5 : 0
Jelav
Jelav
Jugovići
Bogdanje
2 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Vinogradar
Riljac
1 : 1
Morava
Medvedja
Mladost (O)
Očage
9 : 1
Šumice
Glusci
Napredak (BP)
Banovo Polje
3 : 5
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Bair
Bogatic
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Karadjordje 2013
Viševac
1 : 2
Mladost (CK)
Crni kao
Šumadija
Sipić
6 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 2
Meteor
Lapovo
Borac
Azbresnica
2 : 3
Sloga 1980
Jovanovac
Rad 1974
Merošina
1 : 2
Mladost 1976
Biljeg
Belfast
Kovanluk
5 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Maovi
Maovi
3 : 5
Metaloplastika
Šabac
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Udarnik
Sibnica
6 : 0
Napredak
Simićevo
Proleter
Četereže
3 : 0
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
5 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Čarapan
Kruševac
1 : 0
Meševo
Meševo
Kruševica
Kruševica
0 : 6
Mladost VPD
Kruševac
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Vratare
Vratare
Srnje
Srnje
3 : 2
Padež
Padež
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
2 : 1
Modrica
Modrica
Polet (K)
Kobilje
1 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Štitari
Štitari
3 : 4
Trmčari
Trmčari
Polet (Š)
Šavrane
4 : 1
Vitanovac 08
Vitanovac
Polet
Sekurič
1 : 0
Šumadija
Prevešt
Mladost (R)
Raklja
2 : 3
Garevina
Garevina
Vražogrnac
Vražogrnci
2 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Mladi Gorani
Dupci
3 : 1
Baštovan
Subotica
Borac
Amerić
3 : 6
OFK Mladenovac
Mladenovac
Sloga
Granice
2 : 0
Šepšin
Šepšin
Napredak (D)
Dubona
0 : 3
Napredak (M)
Međulužje
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Markovac
Markovac
Polet
Senje
2 : 0
Sloga
Isakovo
Mladost Virine
Virine
2 : 6
Budućnost
Vlaška
Supska
Supska
1 : 1
Krušar
Krušar
Budućnost
Đurinac
2 : 2
Mladi Radnik
Bobovo
Sindjelić
Grabovac
6 : 3
Jedinstvo
Troponje
Radnički
Karakaj
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Liješće
Liješće
Mladost
Donja Slatina
6 : 1
Župa Superpetrol
Milosavci
Omarska
Omarska
3 : 2
Jedinstvo
Žeravica
Laktaši
Laktaši
2 : 1
BSK
Banja Luka
Sloga
Doboj
5 : 3
Modriča
Modriča
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 0
Borac (Š)
Šamac
Mineral
Banja Vrućica
1 : 1
Ozren
Petrovo
Ozren
Paklenica
3 : 0
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Posavina
Miloševac
0 : 5
Skugrić
Skugrić
Budućnost
Gornja Slatina
6 : 2
Naša krila
Kostajnica
Pridjel
Pridjel
4 : 1
Trebava
Osječani
Rudanka
Rudanka
6 : 1
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Vranjak
Vranjak
5 : 0
Polet 1926
Brod
Željezničar
Doboj
6 : 1
Hajduk
Batkuša
Džaja
Banja Luka
4 : 6
Omladinac
Banja Luka
Borac 1926
Banja Luka
1 : 2
Borac (ID)
Istočni Drvar
Polet Krajišnik
Dragočaj
3 : 2
Čelinac
Čelinac
Gorica
Šipovo
4 : 3
Krajina
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
5 : 4
Šnjegotina
Šnjegotina
Željezničar
Banja Luka
5 : 0
Vrbas
Banja Luka
Zadrugar
Sijekovac
2 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
Mladost (D)
Dobrinja
1 : 3
Rudar
Stanari
Sloboda
Vinska
4 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Crkvina
Crkvina
6 : 2
Mladost (T)
Tišina
Borac
Osinja
7 : 1
Zvijezda
Kruškovo Polje
Sloga (J)
Jakeš
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Sloga (DP)
Dugo Polje
3 : 1
Ukrina
Čečava
Mladost (B)
Bajinci
5 : 2
Jablanica
Jablanica
Kozara
Turjak
2 : 2
Tamaris
Mrčajevci
Biseri
Čatrnja
5 : 3
Borac (Š)
Šibovska
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 0
Torpedo
Cerovljani
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
6 : 0
Milan
Kosjerovo
Mladost (G)
Glamočani
5 : 0
Ratar
Stara Topola
Željezničar
Ravnice
2 : 7
Kozara
Donji Orlovci
Sloga
Rakelići
4 : 3
Radnik Urije
Prijedor
Brzi
Busnovi
2 : 3
Bratstvo
Kozarac
Mrakovica
Kozaruša
4 : 1
Knežopoljac
Knežica
Gomjenica
Prijedor
0 : 2
Slaven
Dobrljin
Plamen
Donje Vodičevo
2 : 1
Berek 1975
Prijedor
Akademac-UIS
Triješnica
3 : 0
BUK
Gornja Bukovica
Partizan
Donja Trnova
3 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Sloboda
Donji Zagoni
6 : 5
Međaši
Međaši
Drina Amajlije
Amajlije
6 : 0
Priboj
Priboj
BSK Ledinci
Batković
1 : 1
Novo Doba
Čardačine
Semberija
Popovi
2 : 1
Balatun
Balatun
Jedinstvo
Suvo Polje
3 : 1
Magnojević 01
Magnojević
Rasavci
Rasavci
3 : 0
Blatna
Blatna
Rudar
Blagaj
4 : 0
Moštanica
Božići
Svodna
Svodna
3 : 1
Podgrmeč
Oštra Luka
Omladinac
Draksenić
0 : 4
Partizan
Kostajnica
Kiseljak
Koprivna
0 : 5
Radnik
Kozarska Dubica
Bratstvo
Povelič
2 : 2
Crni vrh
Laktaši
Studenac
Kobaš
1 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Biseri
Lišnja
1 : 5
Kladari
Gornji Kladari
Budućnost
Donji Galjipovci
3 : 3
Vrbas
Prijebljezi
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 1
Jugović
Brčko
Grčica
Brčko
2 : 1
Obilić
Krepšić
Mladost (L)
Lončari
2 : 1
Krbeti
Krbeti
Sava 04
Brezovo Polje
2 : 2
Sveti Jovan
Brezik
Brezik
Brezik
5 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Gredice
Gredice
2 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Omladinac
Potočari
3 : 0
Mladost (S)
Sandići
Zadrugar
Bukvik
3 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Borac
Razljevo
1 : 3
Sloboda
Mrtvica
Jedinstvo
Koretasi
5 : 1
Budućnost Red Star
Vucilovac
Čelik
Grbavica
2 : 5
Slijepčevići
Slijepčevići
Mladost
Bukovče
2 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Belica
Belica
1 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Oniks
Lozovik
0 : 3
Hajduk
Miloševo
Napredak
Kruševac
0 : 5
Spartak
Subotica
Trijumf
Kragujevac
1 : 1
Sloga Radnički
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
3 : 5
Požarevac
Požarevac
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
31.05.2015
11:00
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Dinamo
Vranje
Internacional
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Voždovac
Beograd
Brodarac 2
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
PKB
Padinska skela
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Sloga
Leskovac
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
31.05.2015
11:00
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Sloga
Plandište
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Olimpia
Totovo Selo
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Zvezdara
Beograd
1 : 6
Balkan
Beograd
Brodarac1947
Beograd
0 : 0
Banja
Beograd
Palilulac
Niš
0 : 2
Real Niš
Niš
Železnik Lasta
Železnik
2 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Grafičar
Beograd
0 : 17
Bežanija
Beograd
Radnički (P)
Pirot
31.05.2015
11:00
SFS Borac
Paraćin
Dinamo
Vranje
31.05.2015
11:00
Red Star
Niš
Sloga
Leskovac
31.05.2015
11:00
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
31.05.2015
11:00
Bor
Bor
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
Čoka
Čoka
6 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Sloga
Ostojićevo
8 : 2
Slavija
Banatsko Arandjelovo
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Sloga
Plandište
Radnički 1927
Vršac
6 : 3
Partizan (U)
Uljma
Vulturul
Grebenac
0 : 15
Vršac
Vršac
Budućnost (A)
Alibunar
7 : 3
Ševac
Kusić
Jugoslavija
Jabuka
0 : 7
Dinamo
Pančevo
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 3
Dolina
Padina
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Borac (P)
Pločica
Stenli
Glogonj
10 : 2
Polet
Idvor
Vršac United
Vršac
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
2 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
Banat
Vršac
4 : 0
Borac
Starčevo
Hajduk
Debrc
0 : 2
Provo
Provo
Vinča
Beograd
4 : 1
Avala
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 6
Beograd 1929
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 2
PKB
Padinska Skela
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Spartak '02
Subotica
4 : 2
Arena Su
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 6
Senta
Senta
Tutin
Tutin
5 : 2
Bane
Raska
Čukarički
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Radnicki (NB)
Novi Beograd
2 : 1
IMT
Beograd
Tempo
Beograd
15 : 1
Milutinac
Zemun
Balkan
Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug

Rukomet

Hajduk
Čurug
41 : 33
Potisje Pleteks
Ada
Srem Sm
Sremska Mitrovica
42 : 27
Sivac 69
Sivac
Mačva
Bogatić
33 : 34
Umčari
Umčari
Gaj
Gaj
16 : 46
Mladost (V)
Vrsac
Grafičar (B)
Bezdan
34 : 31
Prigrevica
Prigrevica
Mladost (NP)
Nova Pazova
21 : 30
Kučevo
Kučevo

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
62 : 28
Radnički (NP)
Nova Pazova

Američki fudbal

Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
45 : 7
Panthers Pančevo
Pančevo
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
56 : 16
Imperatori Niš
Niš