XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Mladost (L) - Crvena zastava 1:1
2 24.08.2013 17:00 Omladinac - Crvena zastava 1:0
3 28.08.2013 17:00 Crvena zastava - Budućnost 0:3
4 01.09.2013 16:30 Brzi Brod - Crvena zastava 3:1
5 08.09.2013 16:30 Crvena zastava - Vrtište 1:0
6 15.09.2013 16:00 Rudar - Crvena zastava 1:1
7 22.09.2013 16:00 Crvena zastava - Proleter (M) 1:1
8 29.09.2013 15:30 Morava - Crvena zastava 1:1
9 06.10.2013 15:30 Crvena zastava - Aluminjum 2:2
10 12.10.2013 15:00 OFK Niš - Crvena zastava 4:0
11 20.10.2013 15:00 Crvena zastava - Sloboda 2:2
12 27.10.2013 14:00 Moravac 1948 - Crvena zastava 1:3
13 03.11.2013 14:00 Crvena zastava - Mladost (M) 1:4
14 10.11.2013 13:30 Proleter (DV) - Crvena zastava 4:1
15 17.11.2013 13:30 Crvena zastava - Jedinstvo 3:1
16 23.03.2014 15:00 Crvena zastava - Mladost (L) 1:1
17 30.03.2014 15:30 Crvena zastava - Omladinac 1:0
18 06.04.2014 16:00 Budućnost - Crvena zastava 5:3
19 12.04.2014 16:00 Crvena zastava - Brzi Brod 4:3
20 16.04.2014 16:00 Vrtište - Crvena zastava 1:0
21 20.04.2014 16:30 Crvena zastava - Rudar 2:2
22 27.04.2014 16:30 Proleter (M) - Crvena zastava 0:1
23 04.05.2014 16:30 Crvena zastava - Morava 5:0
24 10.05.2014 16:30 Aluminjum - Crvena zastava 3:1
25 14.05.2014 16:30 Crvena zastava - OFK Niš 2:0
26 25.05.2014 16:30 Sloboda - Crvena zastava 1:0
27 01.06.2014 17:00 Crvena zastava - Moravac 1948 1:0
28 04.06.2014 17:30 Mladost (M) - Crvena zastava 4:1
29 08.06.2014 17:30 Crvena zastava - Proleter (DV) 1:2
30 15.06.2014 17:30 Jedinstvo - Crvena zastava 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Sloboda 30 20 6 4 66
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug" Mladost (M) 30 20 3 7 63
3 Jedinstvo (-1) 30 19 5 6 61
4 Brzi Brod 30 18 4 8 58
5 OFK Niš 30 13 7 10 46
6 Proleter (M) 30 12 4 14 40
7 Mladost (L) (-1) 30 11 8 11 40
8 Budućnost 30 11 3 16 36
9 Crvena zastava 30 9 8 13 35
10 Vrtište (-1) 30 10 6 14 35
11 Moravac 1948 30 10 5 15 35
12 Aluminjum 30 11 2 17 35
13 Morava 30 9 8 13 35
14 Proleter (DV) 30 9 7 14 34
15 Rudar (-1) 30 9 7 14 33
16 Klub se ugasio Omladinac 30 5 5 20 20