XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 12 Oktobar 2013

Fudbal

Dunavac (D)
Dunavac
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
2 : 8
Pionir
Besni Fok
OFK Crvenka
Borča
10 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
BSK Borča
Borča
Inđija
Inđija
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Bežanija
Beograd
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Timok
Zaječar
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnik
Surdulica
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Borac
Čačak
Dolina
Padina
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
Rudar
Baljevac
0 : 0
Metalac
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 5
Dragačevo
Guča
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Železničar
Požarevac
1 : 0
Gruža
Gruža
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
5 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
FAP
Priboj
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Ribnica
Mionica
3 : 2
Borac
Šabac
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo (UB)
Ub
Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Sloga
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Dinamo
Vranje
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Radan
Lebane
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Rudar
Bor
3 : 2
Dunav
Prahovo
Ozren
Sokobanja
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
7 : 0
Radnički
Lubnica
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Rembas
Resavica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Vršac United
Vršac
1 : 4
Vršac
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Cement
Beočin
Sloga
Erdevik
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Polet
Sivac
0 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 0
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
0 : 0
Mladost
Bački Jarak
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
GSP Polet
Beograd
2 : 0
PKB
Padinska skela
Resnik
Resnik
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
Železničar
Bara Venecija
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
Grdica
Grdica
5 : 2
Granit
Jošanička banja
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 2
Morava
Katrga
Maršić
Maršić
1 : 1
Partizan
Cerovac
Sočanica
Sočanica
1 : 3
Kopaonik
Lešak
Šumadinac
Stojnik
4 : 0
ŽSK
Žirovnica
Karađorđe
Rača
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Đerdap
Golubac
1 : 3
Rudar
Krepoljin
Jadar
Stupnica
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost (D)
Dračić
0 : 1
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Mladost (V)
Vračević
0 : 0
OFK Divci
Divci
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Kačer
Belanovica
0 : 2
Trlić
Trlić
Banjani
Banjani
2 : 1
ZSK
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Kolubara
Jabučje
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Joševa
Joševa
Jasen
Brodarevo
7 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Polet
Rasna
Rutevac
Rutevac
0 : 3
Moravica
Subotinac
Naisus
Rožina
2 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Borac (T)
Trnjane
2 : 4
Naša krila 1936
Belotinac
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Mekiš
Mekiš
Omladinac
Gornji Komren
1 : 2
Rudar
Jelašnica
Aluminjum
Niš
1 : 3
Budućnost
Prva Kutina
OFK Niš
Niš
4 : 0
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Orašje
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Trbunje
Trbunje
4 : 2
Polet
Samarinovac
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Jastrebac
Blace
Zadrugar
Krupac
1 : 0
Željuša
Željuša
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 3
Napredak
Izvor
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Jedinstvo ( P )
Pirot
Biljači
Biljača
0 : 3
Nebeski Anđeli
Vranje
Čelik
Belo polje
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Oskar
Pasjane
10 : 4
Mineralac
Klokot
Glama
Koretište
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Levač
Rekovac
4 : 0
Vinorača
Vinorača
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Gradina
Pejovac
Vinogradar
Zleginje
4 : 0
Šanac
Šanac
Zlot
Zlot
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Poreč
Donji milanovac
0 : 3
Brestovac
Brestovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 3
Borac
Vražogrnac
Midžor
Kalna
1 : 2
BSK
Bogovina
Sloga (P)
Plandište
6 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Slavija
Kovačica
Jadran
Feketić
7 : 1
Proleter
Njegoševo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Čoka
Čoka
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Olimpija (G)
Gunaroš
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 2
Vojvodina (P)
Perlez
Mladost Bambi
Lukićevo
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
Sloga
Čonoplja
2 : 2
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
2 : 1
Graničar
Gakovo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Polet
Karavukovo
Železničar
Inđija
3 : 2
Jadran
Golubinci
Sloven (R)
Ruma
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
ŽSK
Žabalj
1 : 0
TSK
Temerin
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 5
Tvrdjava
Bač
Policajac
Beograd
5 : 1
13. maj
Zemun
Milutinac
Zemun
2 : 3
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
4 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Borac
Lazarevac
Krtinska
Krtinska
1 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Šumadija
Šopić
0 : 0
Strelac
Mislođin
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 5
Proleter
Pečenog
Mlada krila
Metikoši
1 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Stubal
Stubal
Mladi Rudar
Rudnik
4 : 0
Ozremica
Beršići
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Majdan
Majdan
Parmenac
Parmenac
8 : 0
Lugovi
Čačak
Sloga
Kaona
1 : 2
Jelica
Goračići
Kopljari
Kopljari
3 : 3
Proleter
Jelovik
Žabare
Žabare
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
Meteor
Lapovo
1 : 0
Grivac
Grivac
Bare
Bare
4 : 3
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Badljevica
Badljevica
4 : 0
Drugovac
Drugovac
Polet
Voluja
2 : 1
Borac
Klenovnik
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Duškovci
Duškovci
Real
Jasenica
0 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Polet (V)
Vitoševac
4 : 2
Feniks 2012
Gornji Krupac
Mladost 1976
Biljeg
0 : 3
Dobrič
Brest
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
5 : 0
Veternica
Leskovac
Sloboda
Rasnica
2 : 2
Provalija
Pirot
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
5 : 2
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Zvezda
Blato
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Ursule
Ursule
3 : 1
Kolare
Kolare
Zenit
Oparić
1 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Resavac (S)
Subotica
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
Radnički
Tekija
14. Oktobar
Izbenica
1 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Malajnica
Malajnica
0 : 5
Urovica
Urovica
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 4
Bukovik
Vrbovac
Mladost
Resnik
4 : 0
Pobeda
Trubarevac
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
3 : 0
Valevac
Valevac
Nacional
Lukovo
2 : 1
Malinik
Podgorac
Šljivar
Šljivar
3 : 2
Timok
Trnavac
Lovac
Mali Izvor
2 : 3
IMT
Boljevac
Vratarnica
Vratarnica
5 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Polet
Idvor
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 4
Tisa B (A)
Adorjan
Mićunovo
Mićunovo
0 : 0
Pobeda
Pobeda
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 6
Mladost
Kruščić
Jedinstvo 1947
Kolut
6 : 1
OFK Šikara
Sombor
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Tatra
Kisač
Sofeks
Futog
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
1 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Iskra (Kucura)
Kucura
7 : 0
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Stari Grad
Bačka Palanka
7 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Soko
Nova Gajdobra
2 : 0
Bačka
Despotovo
Pionir
Besni Fok
5 : 1
Pobednik
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 5
Rudar
Zeoke
OFK Burovo
Burovo
5 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Mladi radnik
Junkovac
5 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
OFK Meljak
Meljak
1 : 1
Lisović 1977
Beograd
Barajevo
Barajevo
1 : 5
Rušanj
Rušanj
Jedinstvo
Dren
1 : 1
Polet
Grabovac
Vukićevica
Vukićevica
5 : 3
Poljane
Poljane
Urovci
Urovci
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Belo Polje
Belo Polje
10 : 0
Zadrugar
Orašac
Trstenica
Trstenica
1 : 0
Rvati
Obrenovac
OFK Slatina
Slatina
1 : 4
OFK Rogača
Rogača
Mladost
Mala Ivanča
0 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
Sloga 2012
Popović
7 : 0
Vojvoda
Dučina
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Drlupa
Drlupa
5 : 2
Stojnik
Stojnik
Denim
Drlupa
6 : 1
Rudar 2012
Babe
Vis
Parcani
2 : 0
Mladost
Guberevac
Partizan
Kaluđerica
2 : 6
Pinosava
Pinosava
Heroj-Polet
Jajinci
1 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Hajduk
Kamendol
1 : 3
Heroj 1925
Jajinci
Stara Čaršija
Kraljevo
4 : 0
Omladinac
Drakčići
Popovići
Popovići
1 : 2
Zgodačica
Godačica
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 5
Mladost
Rajkovac
Borac
Kloka
1 : 1
Budućnost
Blaznava
Gorski car
Garaši
0 : 2
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
2 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Kusovac
Kusovac
3 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 1
Mladost
Pretoke
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Feniks
Rača
Mladost(L)
Leskovac
1 : 4
Mladost (R)
Ranovac
Brana Paunović
Rašanac
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Melnica
Melnica
2 : 1
Vukan
Ždrelo
Omladinac B
Šetonje
1 : 2
Napredak
Trnovče
B.S.K.
Bošnjak
3 : 0
Soko
Krvije
7 juli
Lopušnik
3 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 0
Burovac
Burovac
Čokordin
Vošanovac
1 : 0
Laolac
Veliko Laole
Radnik
Pankovo
0 : 2
Mlava
Zabrđe
Laznica
Laznica
2 : 0
Zadrugar
Osanica
Zvezda
Izvarica
3 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Jasenovac
Krepoljin
2 : 0
Mlava
Ribare
Mladost
Krupaja
3 : 1
Budućnost
Milatovac
Stig (C)
Crljenac
1 : 4
Budućnost (A)
Aljudovo
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 5
Radnik
Salakovac
Metlić
Metlić
2 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Rankovac
Nakučani
8 : 1
Bojić
Bojić
Pocerina
Jevremovac
2 : 0
Mladost 2011
Sinošević
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Korman
Korman
Luk
Voćnjak
0 : 5
Sloga
Straža
Rudar
Brasina
8 : 0
Granit
Radalj
Sloga DB
Donja Bukovica
3 : 0
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
Crnča
Crnča
0 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Krasava
Krasava
2 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Mladost MM
Mačvanski Metković
2 : 1
Šumice
Glusci
Omladinac
Bogatic
5 : 1
Napredak
Uzveće
Omladinac
Slepčević
4 : 4
Maovi MH
Maovi
Napredak
Ševarice
0 : 5
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Cer
Petkovica
6 : 0
Sloga
Bogosavac
Letnjikovac
Letnjikovac
2 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Sloga
Bogovađa
5 : 6
Lajkovac
Lajkovac
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
2 : 1
Sloga
Lončanik
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Nomanica
Nomanica
1 : 3
Napredak
Bogojevce
Bratstvo
Zlokućane
4 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Grdanica
Grdanica
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Goblen
Badince
2 : 5
Moravac
Guberevac
Susica 2012
Kukolovce
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 1
Turekovac
Turekovac
BSK
Belanovce
1 : 4
Real
Donja Jajna
Radnički "B"
Svilajnac
0 : 3
Mladost
Gložane
Mladost "B"
Gložane
2 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Radnik
Davidovac
2 : 1
Budućnost (L)
Lebina
Varvarin
Varvarin
1 : 2
Kostrež
Ćićevac
Sloboda 1948
Mijajlovac
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Omladinac (O)
Odžaci
1 : 2
Jugovići
Bogdanje
Moravac-C 74
Selište
4 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 3
Stragari
Stragari
Omladinac (U)
Ugljarevo
0 : 1
Mladost
Mala Drenova
Stevka Bozurevka
Bozurevac
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Bukovica
Bukovica
2 : 0
Drugari
Stanci
OFK Barice
Barice
0 : 3
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
1 : 2
Graničar
Miletićevo
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Sremac
Jarak
Proleter
Karađorđevo
2 : 0
Slavija
Bođani
OFK Borac
Lovci
2 : 0
PSS-192
Jagodina
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
1 : 0
Hajduk
Miloševo
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Omladinac
Bunar
Belica
Belica
4 : 2
Oniks
Lozovik
Mladost
Bukovče
2 : 1
Bresje
Bresje
Borac
Šamac
0 : 0
Sutjeska
Foča
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 1
Napredak
Donji Šepak
Podrinje
Janja
7 : 0
Rudar
Ugljevik
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Mladost
Gacko
Drina (Z)
Zvornik
4 : 0
Kozara
Gradiška
Proleter
Teslić
1 : 0
Modriča Maxima
Modriča
Napredak
Kruševac
3 : 0
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Mašinac
Niš
LASK Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
Spartak
Subotica
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 1
Trijumf
Kragujevac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 3
Sloga
Zemun
Fruškogorac
Novi Sad
5 : 0
Šabac
Šabac
Mačva
Šabac
6 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Kalemegdan
Beograd
6 : 0
Nives
Knjaževac
ŽFK Jerina
Smederevo
0 : 2
Gradac
Valjevo
ŽFK Užice
Užice
0 : 2
Slatke male
Burovac
Radnički 2013
Rudovci
1 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
BIP
Čačak
2 : 6
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Pobeda
Beloševac
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sloga 1940
Bajina Bašta
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Javor
Ivanjica
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
2 : 1
Bor
Bor
Žitoradja
Žitorađa
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Palilulac
Niš
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Timok
Zajecar
Voždovac
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Balkan
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Palilulac
Beograd
Proleter
Vranovo
1 : 1
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Železničar Kusadak
Kusadak
11 : 0
Polet
Trnovče
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Kolonija
Kovin
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Železničar
Pančevo
5 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Vulturul
Grebenac
8 : 0
C.zvezda
Pavliš
Radnički (K)
Kovin
8 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina
Crepaja
3 : 1
Radnički (B)
Baranda
Partizan
Beograd
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Rad
Beograd
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Inđija
Inđija
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Spartak
Subotica
Vršac
Vršac
1 : 2
OFK Hajduk
Kula
Bačka 1901
Subotica
7 : 1
Železničar
Pančevo
Vrbas
Vrbas
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Bečej
Bečej
BASK
Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
Dominus
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
4 : 5
Brodarac
Novi Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Voždovac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Bežanija
Beograd
Bane
Raška
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
2 : 2
AS
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Omladinac
Zablaće
1 : 13
Sloboda 2
Čačak
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
9 : 1
Palić
Palić
Subotica
Subotica
1 : 1
Olimpia B
Totovo Selo
Bačka
Pačir
1 : 2
Senta
Senta
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
1 : 5
Mika Antić
Pančevo
Loznica
Loznica
0 : 1
AS
Novi Pazar
Savacijum
Šabac
1 : 0
Sloboda Point
Užice
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Nacional
Niš
Zemun
Zemun
2 : 0
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Banat
Zrenjanin
1 : 5
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Spartak
Subotica
Vršac
Vršac
1 : 0
OFK Hajduk
Kula
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Železničar
Pančevo
Vrbas
Vrbas
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Bečej
Bečej
Dragačevo
Guča
4 : 1
Bubamara
Kraljevo
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 1
Bane
Raška
Kiker
Kraljevo
5 : 1
FAP
Priboj
AFK
Ada
0 : 9
Senta
Senta
Hajdučica
Hajdučica
3 : 3
Sloga (P)
Plandište
Polet
Izbište
0 : 6
Banat
Vršac
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Petar Urošev
Pančevo
Kolonija
Kovin
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
BSK
Bavanište
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Slavija
Kovačica
2 : 3
Dolina
Padina
Železničar
Smederevo
3 : 1
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
1 : 6
Sloga
Lugavčina
Proleter
Vranovo
4 : 2
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 1
Polet
Trnovče
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
1 : 0
Napredak
Markovac
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Borac 2
Čačak
Takovo Junior
Gornji Milanovac
0 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Homoljac
Žagubica
4 : 0
Trgovački
Petrovac
Šapine
Šapine
0 : 4
Zvižd
Kučevo
Ada
Beograd
4 : 3
Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
0 : 10
Teleoptik
Zemun
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 2
011
Beograd
BSK
Borča
2 : 3
Dominus
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 7
Čantavir
Čantavir
Spartak '01
Subotica
13 : 0
Subotica
Subotica
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Senta
Senta
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Spartak '02
Subotica
Buducnost
Valjevo
8 : 0
Polet
Popucke
Krusik
Valjevo
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Radnicki
Valjevo
9 : 1
OFK Osecina
Osecina
Slavija
Kragujevac
0 : 3
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
4 : 0
Karađorđe
Topola
Karađorđe
Rača
3 : 0
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
3 : 2
Apolon 4 II
Kragujevac
Tutin
Tutin
3 : 1
Pionir 028
Kosovska Mitrovica

Košarka

Krka
Novo Mesto
60 : 52
Partizan mts
Beograd
Zadar
Zadar
66 : 73
Cedevita
Zagreb
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
78 : 71
Budućnost VOLI
Podgorica
Crvena zvezda Telekom
Beograd
88 : 51
Radnički
Kragujevac
Sloboda
Užice
83 : 81
Meridiana
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
101 : 86
Vršac
Vršac
Sloga
Kraljevo
65 : 61
Konstantin
Niš
Pirot
Pirot
116 : 110
Radnički
Obrenovac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
61 : 69
Vojvodina
Novi Sad
Proleter Naftagas
Zrenjanin
75 : 64
Šabac
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
86 : 74
Temnić
Varvarin
Prva Petoletka
Trstenik
76 : 86
Priboj
Priboj
Mileševac
Prijepolje
80 : 95
Železničar
Čačak
Svilajnac
Svilajnac
90 : 94
Sloga (D)
Despotovac
Zlatibor
Čajetina
72 : 86
Zlatar
Nova Varoš
Polet
Ratina
80 : 93
Ub
Ub
Sokobanja
Sokobanja
87 : 80
OKK Junior
Niš
Stara Pazova
Stara Pazova
75 : 68
Jedinstvo
Novi Becej
Sveti Đorđe
Žitište
95 : 101
Hajduk
Kula
Nova Pazova
Nova Pazova
67 : 77
Ruma
Ruma
Viva Basket
Beograd
106 : 73
Astra
Beograd
M015
Šabac
78 : 80
Play off
Užice
Student BB
Bajina Bašta
79 : 55
Železničar
Lajkovac
Čačak Basket Tim
Čačak
76 : 79
Mionica
Mionica
Vladimirci
Vladimirci
80 : 82
Čačak 94
Čačak
Užice
Užice
58 : 84
Ivanjica
Ivanjica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
57 : 61
Basket Top
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
20 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Korićani
Kragujevac
68 : 72
Župa
Aleksandrovac
Stragari
Stragari
66 : 96
Mladost
Smederevska Palanka
Paraćin
Paraćin
87 : 89
Šumarice
Kragujevac
Starinski
Smederevo
80 : 84
Ušće
Ušće
Trepča
Kosovska Mitrovica
91 : 47
Bane
Raška
Budućnost
Novi Sad
78 : 72
Crvenka
Crvenka
Apatin
Apatin
0 : 20
Kadet
Novi Sad
SO Koš
Sombor
71 : 78
Mladost Veternik
Veternik
Selekta
Novi Sad
100 : 63
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Futog Tehnomer
Futog
79 : 61
Sloboda NS
Novi Sad
Sport Key Plus
Novi Sad
77 : 67
Feniks
Bačka Palanka
Pink
Šimanovci
53 : 70
Jadran
Golubinci
Družina Kozlovac
Crepaja
68 : 95
Vojka
Vojka
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
70 : 68
Omladinac
Novi Banovci
LSK
Laćarak
59 : 87
Dinamo
Pančevo
Indians Basket
Inđija
61 : 76
Kris Kros
Pančevo
Radnički
Kovin
62 : 84
BNS
Banatsko Novo Selo
Radnički
Kragujevac
95 : 50
Stara Pazova
Stara Pazova
Spartak
Subotica
50 : 84
Šumadija
Kragujevac
Student Radnički
Niš
61 : 63
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
Vrbas Medela
Vrbas
85 : 68
Jagodina 2001
Jagodina
Radivoj Korać
Beograd
79 : 64
Partizan
Beograd
Vršac
Vršac
62 : 83
Crvena Zvezda
Beograd
Kovin
Kovin
104 : 60
Čelarevo
Čelarevo
Topolčanka
Bačka Topola
100 : 40
Proleter (NS)
Novi Sad
Basket Star
Senta
78 : 59
Velika Kikinda
Kikinda

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Inđija
Inđija
Železničar
Beograd
3 : 0
Dunav Volley
Novi Sad
Putevi
Ivanjica
3 : 1
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
3 : 2
Timok
Zaječar
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Borac
Starčevo
Napredak 037
Kruševac
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Partizan 2012
Vraneši
3 : 1
Ribnica 2
Kraljevo
Tutin
Tutin
3 : 1
Rudar
Baljevac
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Partizan Vizura
Beograd
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Tent
Obrenovac
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Radnički Beograd
Beograd
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Zrenjanin 023
Zrenjanin
Futog
Futog
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Valjevo
Valjevo
3 : 2
Radnički (K)
Kragujevac
Mladost
Inđija
0 : 3
Varadin
Petrovaradin
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Mokra Gora
Bane
Raška
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Kraljevo
Kraljevo
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Leposavić
Leposavić

Rukomet

PKB
Padinska Skela
23 : 23
Jugović Unimet
Kać
Radnički
Kragujevac
28 : 21
Vrbas Carnex
Vrbas
Kolubara
Lazarevac
29 : 30
Železničar 1949
Niš
Morava
Velika Plana
25 : 25
Metaloplastika
Šabac
Mokra Gora
Zubin Potok
22 : 20
Sloga
Požega
Nova Pazova
Nova Pazova
24 : 27
Jedinstvo
Kačarevo
Bask
Beograd
30 : 28
Metalac
Valjevo
Vlasotince
Vlasotince
22 : 25
BSK Heba
Bujanovac
Žitorađa
Žitorađa
28 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Jastrebac
Blace
36 : 31
Topličanin
Prokuplje
Radnički 2
Kragujevac
33 : 24
Metalac
Kraljevo
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
26 : 31
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
32 : 20
Župa 54
Aleksandrovac
Mladost
Čačak
28 : 18
Novi Pazar
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
22 : 20
Sloga
Požega
Brestovac
Brestovac
21 : 33
Mladost 1949
Zaječar
Rembas
Resavica
26 : 16
Knjaževac
Knjaževac
Paraćin
Paraćin
27 : 28
Radnički
Ćuprija
Apatin
Apatin
38 : 27
Sivac 69
Sivac
Crvenka II
Crvenka
25 : 25
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Radnički-Cement
Novi Sad
25 : 31
Vladimirovac
Vladimirovac
Hajduk
Čurug
26 : 26
Somborelektro
Sombor
Napredak
Čestereg
25 : 21
Metalac
Futog
Studentski grad
Beograd
26 : 18
Udarnik
Lozovik
Ub
Ub
23 : 32
Rekreativo
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 27
Radnički
Obrenovac
Bela Palanka
Bela Palanka
27 : 26
Radan
Lebane
Omladinac (D)
Deliblato
31 : 35
Mladost (V)
Vrsac
Kljajićevo
Kljajićevo
38 : 21
Čonoplja 1947
Čonoplja
Umčari
Umčari
32 : 26
Prva-Iskra Barič
Barič
Kosmaj
Ralja
26 : 23
Metaloplastika 2
Šabac
Jedinstvo
Bočar
25 : 32
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Partizan (I)
Iđoš
15 : 26
Obilić
Novi Kneževac
ŽSK 2
Žabalj
20 : 40
Slavija
Novi Sad
Vrbas 2
Vrbas
27 : 26
Partizan
Budisava
Srbobran
Srbobran
31 : 30
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Knjaz Miloš
Aranđelovac
20 : 18
Max Sport
Nova Pazova
BMS Milenijum
Beograd
34 : 29
Naisa
Niš
Železničar
Inđija
19 : 24
Kikinda
Kikinda
Pančevo
Pančevo
36 : 31
Halas Jožef
Ada
Srem
Sremska Mitrovica
39 : 18
Mladost
Srpska Crnja
Radnički
Novi Beograd
23 : 25
Voždovac 1955
Beograd
Medicinar
Šabac
45 : 32
Slodes
Beograd
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
31 : 21
Metalac AD
Gornji Milanovac
Napredak 12
Kruševac
33 : 29
Čačak
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
14 : 15
Sloga
Požega
Knjaževac
Knjaževac
34 : 17
Đerdap
Kladovo
Vranje
Vranje
16 : 23
Crveni krst
Niš
Pirot
Pirot
34 : 17
Topličanin
Prokuplje
RTB Bor
Bor
22 : 20
Naisa 2
Niš
Cepelin
Beograd
28 : 25
VGSK
Veliko Gradište
Junior
Beograd
27 : 23
Mladost
Smederevska Palanka
Mačva
šabac
28 : 12
Rudar
Kostolac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
18 : 31
Cepelin
Beograd
Želja
Žabalj
33 : 17
Jedinstvo
Kačarevo
Vrbas
Vrbas
26 : 27
Petrovaradin
Petrovaradin
Laki
Crvenka
18 : 16
Spartak
Subotica
Aleksinac
Aleksinac
20 : 33
Mladost 1949
Zaječar
Žitorađa
Žitorađa
23 : 23
Morava Han
Vladičin Han
Dubočica
Leskovac
16 : 19
Rtanj
Boljevac
Vlasotince
Vlasotince
21 : 16
Knjaževac 2
Knjaževac
Naisa 3
Niš
29 : 17
Niška Banja
Niška Banja
Radan
Lebane
18 : 17
Jagodina 2
Jagodina
Gradnulica
Zrenjanin
29 : 11
Obilić
Novi Kneževac
Dolovo
Dolovo
34 : 12
Senta
Senta
Odžaci
Odžaci
14 : 41
Tikvara
Bačka Palanka

Futsal

Bečej
Bečej
1 : 5
Kalča
Niš
Viking
Ruma
2 : 2
Hajduk
Kula
Leteći Holandjanin
Vrbas
3 : 2
Forum
Vršac
Srbobran
Srbobran
8 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Telep
Novi Sad
9 : 5
KMF Sombor
Sombor

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
78 : 12
Radnički
Nova Pazova
Crvena Zvezda
Beograd
74 : 12
Niš
Niš