XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 395 utakmica za dan
Subota, 10 Maj 2014

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
3 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Sloboda Point
Užice
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Partizan
Beograd
5 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Spartak
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Inđija
Inđija
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 3
Timok
Zaječar
BSK Borča
Borča
3 : 0
Radnik
Surdulica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Dolina
Padina
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Borac
Čačak
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Mačva
Šabac
SFK Moravac
Predejane
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga (D)
Despotovac
6 : 2
Kopaonik
Brus
ČSK Pivara
Čelarevo
6 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
IM Rakovica
Rakovica
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Dragačevo
Guča
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 1
Polet
Trbušani
Sloga
Batočina
2 : 1
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
2 : 0
Karađorđe
Topola
Jedinstvo (UB)
Ub
3 : 2
Sloga 1940
Bajina Bašta
Budućnost
Valjevo
3 : 2
Borac
Šabac
Ribnica
Mionica
0 : 2
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
5 : 3
Sevojno
Sevojno
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Pusta Reka
Bojnik
1 : 2
Radan
Lebane
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Dinamo
Vranje
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 2
Svrljig
Svrljig
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Pukovac
Pukovac
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Radnički
Lubnica
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Dunav
Prahovo
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 3
Vršac
Vršac
Vršac United
Vršac
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
5 : 4
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Jugović
Kać
2 : 2
Index
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
PIK Prigrevica
Prigrevica
Polet
Sivac
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Sloga
Erdevik
0 : 2
Cement
Beočin
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Palilulac
Krnjača
IMT
Beograd
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 4
Miokovci
Miokovci
Partizan
Cerovac
2 : 1
Maršić
Maršić
Sočanica
Sočanica
0 : 3
Zvečan
Zvečan
Karađorđe
Rača
3 : 0
Marjan
Knić
Majur
Majur
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Sindjelić
Lipnica
4 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Divci
Divci
0 : 1
Mladost (V)
Vračević
Kolubara
Jabučje
3 : 2
Spartak 1924
Ljig
Crnokosa
Kosjerić
1 : 5
Ariljska rampa
Požega
Moravica
Subotinac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Borac (A)
Azbresnica
0 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Orljane
Orljane
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924 (K)
Kočane
4 : 2
Rad
Merošina
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Mladost (M)
Medoševac
OFK Niš
Niš
1 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Aluminjum
Niš
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Orašje
5 : 0
Šumadija
Razgojna
Polet
Samarinovac
2 : 1
Trbunje
Trbunje
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 3
Jedinstvo ( P )
Pirot
Morava
Vladičin Han
4 : 1
Levosoje
Levosoje
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Gračanica
Gračanica
8 : 0
Ugljare
Ugljare
Morava 1918
Ćuprija
7 : 1
Napredak (D)
Drenovac
FUD
Brus
5 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
6 : 0
Trudbenik
Stalać
Poreč
Donji milanovac
2 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
4 : 3
Brodoremont
Kladovo
Rudar (P)
Podvis
1 : 0
BSK
Bogovina
Midžor
Kalna
5 : 2
Borac
Vražogrnac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 1
Trebič
Sokobanja
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Polet
Izbište
Sloga (P)
Plandište
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jadran
Feketić
3 : 2
Preporod
Novi Žednik
Olimpija (G)
Gunaroš
3 : 0
AFK
Ada
Čoka
Čoka
4 : 3
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 4
Bačka
Mol
Naftagas
Elemir
0 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Begej
Žitište
4 : 0
Potisje
Knićanin
Borac
Bački Gračac
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Graničar
Gakovo
5 : 2
ŽAK
Sombor
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Polet
Karavukovo
5 : 3
Crvenka
Crvenka
1. Maj
Ruma
1 : 4
LSK Laćarak
Laćarak
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Sremac
Vojka
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 1
Tvrdjava
Bač
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 2
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Borac
Šajkaš
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Veternik
Veternik
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
Milutinac
Zemun
4 : 1
13. maj
Zemun
Policajac
Beograd
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Slavija
Beograd
5 : 0
Obilić
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 4
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Šumadija
Šopić
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Borac
Lazarevac
Proleter
Pečenog
4 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 2
Jablanica
Jablanica
Parmenac
Parmenac
11 : 2
Rakova
Rakova
Sloga
Kaona
1 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Bratstvo
Dljin
4 : 2
Prilike
Prilike
Sloga
Lužnice
3 : 3
Mladost Teferič
Kragujevac
Meteor
Lapovo
7 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Bare
Bare
0 : 3
Pobeda (S)
Sepci
Šumadinac
Binovac
0 : 4
7. Jul
Vodanj
Bata Bulić
Bistrica
0 : 1
Omladinac (B)
Busur
Žitkovica
Žitkovica
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 4
Mlava
Bratinac
Mladost
Borina
3 : 2
Borac Lešnica
Lešnica
Gorki
Glušci
7 : 1
Napredak BP
Banovo Polje
Rudar 1945
Radljevo
0 : 0
Kalenić
Kalenić
Blagaja
Rupeljevo
2 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Pobeda
Rusna
1 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Real
Jasenica
Polet (V)
Vitoševac
1 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 6
Sloga (K)
Korman
Napredak 2012
Krušje
6 : 0
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Jastrebac
Krajkovac
5 : 1
Padina
Padina
Jedinstvo
Šišava
1 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
MB Marjan
Mala Biljanica
1 : 2
OFK Morava
Leskovac
Zvezda
Blato
1 : 0
Provalija
Pirot
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Temac
Temska
Zenit
Oparić
2 : 3
Vinogradar
Crkvenac
Ursule
Ursule
3 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Resavac (VP)
Veliki Popović
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 3
Ratar
Jasenica
Mladost
Resnik
3 : 0
Slemen
Milušinac
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 2
Rtanj
Vrmdža
Timok
Trnavac
3 : 1
Šljivar
Šljivar
Obilić
Novi Kneževac
4 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Radnički Gladiolus
Tornjoš
2 : 2
Potisje
Kanjiža
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Dušan Silni
Subotica
1 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Mladost
Kruščić
7 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Sofeks
Futog
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 3
Dinamo
Budisava
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 0
Bačka
Begeč
Krila Krajine
Bačka Palanka
11 : 0
Slavija
Pivnice
Pionir
Besni Fok
2 : 1
Olimpija
Beograd
Sparta
Beograd
1 : 3
Mladi proleter
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
2 : 4
Mladi Borac
Županjac
Mladost (Č)
Čibutkovica
6 : 0
Polet
Mirosaljci
Rudar
Zeoke
3 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 3
OFK Burovo
Burovo
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Rudar 2012
Babe
1 : 2
Denim
Drlupa
Avala 1939
Beli Potok
2 : 1
Heroj-Polet
Jajinci
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 0
Žiča
Žiča
Studen Vitez
Studenica
1 : 2
Omladinac
Drakčići
Budućnost
Samaila
7 : 2
Musina Reka
Musina reka
Popovići
Popovići
2 : 3
Real
Podunavci
Jedinstvo
Godačica
6 : 2
Mladost 1925
Oplanići
Miločajac
Miločaj
5 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Borac
Kloka
4 : 2
ZT Gorovič
Gorovič
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 5
Budućnost
Blaznava
Ranilović
Ranilović
3 : 2
Tulež
Tulež
Kusovac
Kusovac
0 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 0
Borac
Ljuljaci
Mladost
Crni kao
6 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Feniks
Rača
Vukan
Ždrelo
5 : 0
Melnica
Melnica
Napredak
Trnovče
5 : 2
Omladinac B
Šetonje
Soko
Krvije
0 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Dobrnje
Dobrnje
5 : 0
7 juli
Lopušnik
Laolac
Veliko Laole
2 : 6
Čokordin
Vošanovac
Mlava
Zabrđe
2 : 0
Radnik
Pankovo
Budućnost
Milatovac
1 : 3
Zadrugar
Osanica
Mladost
Krupaja
2 : 3
Mlava
Ribare
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Borac
Vukovac
Kobilje
Kobilje
4 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
BSK
Boževac
4 : 2
Sloga (VS)
Veliko Selo
Metalac
Požarevac
1 : 0
Napredak 1947
Batovac
Žika
Provo
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Rankovac
Nakučani
14 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Metlić
Metlić
0 : 3
Mladost sl
Slatina
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Rudar
Brasina
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
Mladost Br
Brezjak
1 : 2
Sloga
Straža
Krasava
Krasava
1 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Omladinac
Bogatic
1 : 5
Stojan Lazarac
Sovljak
Napredak
Ševarice
1 : 2
Fortuna Miki
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 0
Culjkovic
Culjković
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Sloga
Bogosavac
Omladinac
Slepčević
2 : 2
Cer
Petkovica
Maovi MH
Maovi
0 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Nepričava
Nepričava
0 : 2
Sloga
Bogovađa
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
3 : 1
Vukona
Vukona
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Čučuge
Čučuge
Jedinstvo
Donja Lokošnica
0 : 3
Goblen
Badince
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Moravac
Guberevac
Turekovac
Turekovac
4 : 1
BSK
Belanovce
Kolonija
Jagodina
2 : 2
Trnava
Trnava
Kostrež
Ćićevac
3 : 0
Parcane
Parcane
Varvarin
Varvarin
4 : 2
Borac
Gornji Katun
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Moravac-C 74
Selište
Jugovići
Bogdanje
2 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Stragari
Stragari
1 : 2
Omladinac (U)
Ugljarevo
Mladost
Mala Drenova
0 : 3
Polet 57
Milutovac
Zmajevac
Belasica
1 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Graničar
Miletićevo
1 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Belica
Belica
1 : 5
Bresje
Bresje
Šantarovac
Šantarovac
10 : 0
Oniks
Lozovik
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
1 : 2
Omladinac
Bunar
OFK Borac
Lovci
2 : 0
Hajduk
Miloševo
OFK Dragoševac
Dragoševac
0 : 1
PSS-192
Jagodina
Petka
Petka
0 : 5
OFK Radnički
Dren
Strmovo
Strmovo
0 : 1
OFK Borac
Arapovac
Pobeda
Piroman
2 : 3
Duboko
Mala Moštanica
Rekreativo
Zabrežje
3 : 0
Skela
Skela
Partizan
Draževac
1 : 2
Zvezda Konatice
Konatice
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Borac
Ušće
3 : 2
Baljevac
Baljevac
Proleter
Jasenak
1 : 2
Sloga
Ratari
Dečić
Tuzi
1 : 2
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
3 : 1
Zeta
Golubovci
Mladost
Podgorica
2 : 1
Mornar
Bar
Mogren
Budva
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Čelik
Nikšić
Borac
Banja Luka
2 : 3
Travnik
Travnik
Zvijezda
Gradačac
1 : 3
Vitez
Vitez
Rudar
Prijedor
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
3 : 2
Radnik
Bijeljina
Velež
Mostar
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Mladost
Velika Obarska
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Čelik
Zenica
3 : 0
Leotar
Trebinje
Sloga
Doboj
2 : 0
Borac
Šamac
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Sutjeska
Foča
2 : 1
Podrinje
Janja
Napredak
Donji Šepak
2 : 1
Drina HE
Višegrad
Rudar
Ugljevik
0 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Mladost
Gacko
1 : 1
Proleter
Teslić
Kozara
Gradiška
2 : 0
Modriča Maxima
Modriča
ŽFK Jerina
Smederevo
3 : 0
ŽFK Užice
Užice
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 6
Radnički 2013
Rudovci
Slatke male
Burovac
4 : 2
Unafortuna 04
Kragujevac
Bačka Žabalj
Žabalj
0 : 11
Radnički 1919
Zrenjanin
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Borac
Čačak
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
8 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Inđija
Inđija
6 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
BIP
Čačak
1 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Radan
Lebane
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Bor
Bor
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Palilulac
Niš
6 : 0
Radnik
Surdulica
Dinamo
Vranje
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 1
Timok
Zajecar
Mladost (O)
Omoljica
1 : 2
Kolonija
Kovin
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
0 : 3
Železničar
Pančevo
C.zvezda
Pavliš
3 : 3
Vulturul
Grebenac
Dobrica
Dobrica
1 : 3
Spartak
Debeljača
Glogonj
Glogonj
4 : 0
Polet
Idvor
Radnički (B)
Baranda
1 : 6
Vojvodina
Crepaja
Slavija
Kovačica
0 : 4
Borac (S)
Sakule
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Napredak
Kruševac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 4
Jagodina
Jagodina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Bane
Raška
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 2
Čačak 94
Čačak
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 3
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Budućnost
Arilje
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Jošanica ND
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 2
Jošanica ND
Novi Pazar
Subotica
Subotica
4 : 1
Senta
Senta
Borac (St)
Starčevo
6 : 1
Dinamo
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
4 : 0
Banat
Vršac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 6
Dolina
Padina
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
OFK Hajduk
Kula
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Železničar
Pančevo
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Bečej
Bečej
Dragačevo
Guča
4 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Železničar
Pančevo
Unirea
Uzdin
7 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Stenli
Glogonj
5 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Podunavac
Udovice
1 : 5
Mladi radnik
Radinac
Bane
Raška
2 : 5
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
2 : 4
OFK Nacional
Novi Pazar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
7 : 4
Granit
Jošanička Banja
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 7
Kosmet
Leposavić
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Tutin
Tutin
OFK Nacional
Novi Pazar
0 : 4
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
0 : 4
Spartak '01
Subotica
Senta
Senta
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Spartak '02
Subotica
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Čoka
Čoka
1 : 0
Dribling
Subotica
Krusik 2
Valjevo
0 : 1
Sampion
Valjevo
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Krusik
Valjevo
OFK Osecina
Osecina
0 : 5
Radnicki
Valjevo
Gruža
Gruža
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Apolon 4 I
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
0 : 9
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Šumadija 1903 I
Kragujevac
1 : 2
Apolon 4 II
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
2 : 0
Tutin
Tutin
OFK Lešak
Lešak
3 : 8
Tutin
Tutin
OFK Lešak
Lešak
1 : 6
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Rudar (B)
Baljevac

Košarka

Borac Mozzart Sport
Čačak
70 : 78
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Metalac Farmakom
Valjevo
64 : 63
FMP
Železnik
Crnokosa
Kosjerić
81 : 97
Mega Vizura
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
44 : 69
Radivoj Korać
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
30 : 25
Metaloplastika
Šabac
Rudar
Kostolac
30 : 24
PKB
Padinska Skela
Kolubara
Lazarevac
24 : 22
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
37 : 33
Jugović
Kać
Vrbas
Vrbas
29 : 24
Morava
Velika Plana
Crvenka
Crvenka
34 : 23
Mokra Gora
Zubin Potok
Metalac
Valjevo
27 : 23
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Pancevo
34 : 32
Planinka PV
Kuršumlija
Požarevac
Požarevac
17 : 16
Sloga
Požega
Obilić
Beograd
29 : 31
Jastrebac
Blace
Zlatar
Nova Varoš
26 : 25
Crvena zvezda
Mokrin
Knez Lazar 2
Kruševac
31 : 37
Šamot 65 -2
Arandjelovac
Prva Petoletka
Trstenik
33 : 28
Šamot 65 -2
Arandjelovac
Sloga
Kraljevo
25 : 24
Bane
Raška
Lokomotiva
Lapovo
37 : 26
Karađorđe
Topola
Knjaževac
Knjaževac
34 : 26
Rudar
Majdanpek
Paraćin
Paraćin
25 : 23
Rtanj
Boljevac
Rembas
Resavica
34 : 25
Brestovac
Brestovac
Apatin
Apatin
29 : 20
Vladimirovac
Vladimirovac
Somborelektro
Sombor
26 : 28
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Metalac
Futog
26 : 18
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Junior
Beograd
29 : 25
Radnički
Obrenovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 33
Ub
Ub
Omladinac (I)
Ilandža
26 : 34
Mladost (O)
Omoljica
Glogonj
Glogonj
34 : 30
Dinamo 2
Pančevo
Budućnost
Alibunar
34 : 34
Mladost (V)
Vrsac
Omladinac (D)
Deliblato
35 : 20
Crepaja
Crepaja
Spartak
Debeljaca
34 : 34
Radnički
Kovin
Grafičar
Bezdan
40 : 28
Čonoplja 1947
Čonoplja
Kljajićevo
Kljajićevo
31 : 26
Prigrevica
Prigrevica
Borac
Bački Gračac
27 : 24
Rusin
Ruski Krstur
Graničar
Gakovo
19 : 10
Sombor
Sombor
Prva-Iskra Barič
Barič
31 : 23
Umčari
Umčari
Metaloplastika 2
Šabac
28 : 23
Kosmaj
Ralja
Zemun 1957
Beograd
43 : 23
Partizan 3
Beograd
Gučevo
Banja Koviljača
21 : 31
Smederevo 2
Smederevo
Max Sport
Nova Pazova
27 : 36
Crvena Zvezda
Beograd
BMS Milenijum
Beograd
31 : 31
Železničar
Inđija
Junior
Beograd
19 : 30
Jagodina
Jagodina
Radnički (KG)
Kragujevac
32 : 23
Kikinda
Kikinda
Naisa
Niš
25 : 25
Radnički (S)
Svilajnac
Medicinar
Šabac
43 : 26
Radnički
Bajmok
Metalac
Kraljevo
30 : 42
Proleter
Zrenjanin
Želja
Žabalj
33 : 17
Radnički
Kovin
Spartak
Subotica
23 : 25
Petrovaradin
Petrovaradin
Naftagas
Elemir
31 : 25
Topola
Bačka Topola
Miletić
Mošorin
32 : 17
Jedinstvo
Kačarevo
Laki
Crvenka
25 : 24
Apatin
Apatin
Mladost 1949
Zaječar
35 : 25
Vlasotince
Vlasotince
Dubočica
Leskovac
26 : 40
Naisa 3
Niš
Žitorađa
Žitorađa
22 : 25
Radan
Lebane
Aleksinac
Aleksinac
16 : 24
Jagodina 2
Jagodina
Morava Han
Vladičin Han
31 : 19
Niška Banja
Niška Banja
Rtanj
Boljevac
29 : 18
Knjaževac 2
Knjaževac

Futsal

Forum
Vršac
5 : 3
Kikinda
Kikinda
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
3 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
Sremski Vitezovi
Irig
3 : 0
Bačka
Bačka Palanka
KMF Sombor
Sombor
3 : 2
Apa futsal
Apatin

Američki fudbal

SBB Vukovi Beograd
Beograd
42 : 14
Blue Dragons Beograd
Beograd