XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Rad - Palilula 5:0
2 25.08.2012 17:00 Palilula - Rutevac 5:4
3 02.09.2012 16:30 Radnički 1947 (Č) - Palilula 5:1
4 08.09.2012 16:30 Borac - Palilula 1:0
5 15.09.2012 16:00 Palilula - Moravica 5:3
6 22.09.2012 16:00 Polet - Palilula 0:3
7 29.09.2012 15:30 Palilula - Mladost (B) 2:0
8 06.10.2012 15:30 Zemljoradnik - Palilula 4:2
9 13.10.2012 15:00 Palilula - Rasovača 0:0
10 21.10.2012 15:00 Radnički 1924 (K) - Palilula 2:1
11 27.10.2012 14:00 Palilula - Bukovik 1:3
12 03.11.2012 14:00 Naša krila 1936 - Palilula 6:0
13 10.11.2012 13:30 Palilula - Orljane 2:2
14 18.11.2012 13:30 Jastrebac - Palilula 2:4
15 25.11.2012 13:00 Palilula - Morava 0:0
16 24.03.2013 15:00 Palilula - Rad 6:0
17 31.03.2013 15:30 Rutevac - Palilula 2:1
18 07.04.2013 16:00 Palilula - Radnički 1947 (Č) 2:1
19 14.04.2013 16:00 Palilula - Borac 0:0
20 20.04.2013 16:30 Moravica - Palilula 0:0
21 28.04.2013 16:30 Palilula - Polet 1:2
22 02.05.2013 16:30 Mladost (B) - Palilula 2:0
23 05.05.2013 16:30 Palilula - Zemljoradnik 4:0
24 12.05.2013 16:30 Rasovača - Palilula 4:0
25 19.05.2013 17:00 Palilula - Radnički 1924 (K) 7:0
26 25.05.2013 17:00 Bukovik - Palilula 4:0
27 02.06.2013 17:30 Palilula - Naša krila 1936 5:1
28 09.06.2013 17:30 Orljane - Palilula 3:0
29 15.06.2013 18:00 Palilula - Jastrebac 4:3
30 22.06.2013 18:00 Morava - Palilula 5:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Niška zona Bukovik 30 21 4 5 67
2 Mladost (B) (-1) 30 21 3 6 65
3 Radnički 1947 (Č) 30 17 3 10 54
4 Orljane 30 15 5 10 50
5 Naša krila 1936 30 15 3 12 48
6 Rasovača 30 13 8 9 47
7 Rad 30 14 4 12 46
8 Borac 30 14 4 12 46
9 Zemljoradnik 30 12 3 15 39
10 Radnički 1924 (K) 30 12 3 15 39
11 Palilula (-1) 30 11 5 14 37
12 Rutevac (-3) 30 11 2 17 32
13 Morava 30 8 7 15 31
14 Moravica (-3) 30 8 5 17 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Polet (-2) 30 7 6 17 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Jastrebac 30 7 3 20 24