XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 520 utakmica za dan
Subota, 13 Oktobar 2012

Fudbal

Teleoptik
Zemun
0 : 0
Čukarički
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 3
Napredak
Kruševac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 0
Timok
Zaječar
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Borac
Čačak
5 : 1
Mladost (L)
Lučani
Voždovac
Beograd
3 : 0
Inđija
Inđija
Rudar
Kostolac
4 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Omladinac
Novo Selo
1 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Metalac
Kraljevo
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Morava
Velika Plana
1 : 0
Gruža
Gruža
Loznica 1919
Loznica
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
FAP
Priboj
0 : 0
Sevojno
Sevojno
Kačer
Belanovica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Borac (Š)
Šabac
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Pusta Reka
Bojnik
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Sloga
Leskovac
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Napredak
Aleksinac
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Bilećanin
Sečanj
0 : 0
AFK
Ada
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
Vršac
Vršac
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Borac
Starčevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Kolonija
Kovin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 3
Polet
Sivac
Crvenka
Crvenka
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Stanišić
Stanišić
0 : 1
Sloga
Erdevik
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Omladinac
Novi Banovci
1 : 4
Index
Novi Sad
Borac
Novi Sad
2 : 0
Budućnost
Mladenovo
Grdica
Grdica
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Mladost
Atenica
0 : 2
Ovčar
Markovica
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Napredak
Svračkovci
Železničar
Požarevac
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Glavaš
Glibovac
4 : 0
Proleter
Vranovo
Lepenica
Badnjevac
3 : 0
Bare
Bare
Lokomotiva
Lapovo
3 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Jadar
Stupnica
2 : 1
Provo
Provo
Radnički
Koceljeva
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Ribnikar
Pecka
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Mladost
Vračević
1 : 2
Tulari
Tulari
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Polet
Takovo
Crnokosa
Kosjerić
3 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Rad
Merošina
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Rasovača
Rasovača
Moravica
Subotinac
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Polet
Vitoševac
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Alakince
Alakince
5 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Levosoje
Levosoje
2 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
8 : 1
Sloga
Veliko Selo
Spartak
Pirot
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
0 : 5
Tanasko Rajić
Pirot
Borac
Držanovac
0 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Partizanski put
Grudaš
5 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Polet
Samarinovac
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
Trbunje
Trbunje
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Mladost
Vinarce
Gradac
Konopnica
4 : 0
Mladi Borac
Živkovo
SFS Borac
Paraćin
2 : 3
OFK Tekstilac
Paraćin
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Morava
Ribare
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Bučje
Bučje
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 2
Krivelj
Krivelj
Rudar
Bor
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Rtanj
Boljevac
8 : 0
Sloga
Minićevo
Midžor
Kalna
2 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Rgotina
Rgotina
1 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Panonija IM Topola
Panonija
6 : 0
Čantavir
Čantavir
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Bačka (M)
Mol
Čoka
Čoka
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Jadran
Feketić
0 : 2
Bajša
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Bačka (P)
Pačir
Krajina
Krajišnik
2 : 3
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Begej
Žitište
0 : 0
Rusanda
Melenci
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Napredak
Čestereg
Sloga (P)
Plandište
2 : 1
Borac
Sakule
Sloga
Čonoplja
2 : 2
Radnički
Ratkovo
Polet
Karavukovo
0 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Graničar (G)
Gakovo
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
OFK Mladost
Apatin
4 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Mladost (K)
Kruščić
4 : 4
Borac
Bački Gračac
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Obilić
Zmajevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Sloven
Ruma
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sočanica
Sočanica
2 : 3
Zvečan
Zvečan
Radnik
Prilužje
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloga (R)
Ranilug
7 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
Bratstvo
Dljin
3 : 2
Bjelica
Milatovići
Sloga
Kaona
0 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Mladi Rudar
Rudnik
4 : 0
Majdan
Majdan
Ozremica
Beršići
0 : 2
Omladinac
Kalimanići
Žitkovica
Žitkovica
5 : 2
Desine
Desine
Polet
Voluja
1 : 0
Sloga
Ćirikovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Badljevica
Badljevica
4 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
Radnički
Vojinovac
2 : 2
Grivac
Grivac
Sloga
Zagorica
1 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Žabare
Žabare
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Mladost
Jelenac
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Stolice
Krupanj
Milicionar
Bogatić
7 : 4
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
4 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mionica
Mionica
0 : 4
Spartak 1924
Ljig
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Čučuge
Čučuge
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Mladost
Dračić
Borac (O)
Otanj
0 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Borac
Barje Čiflik
5 : 1
Pobeda
Držina
Željuša
Željuša
1 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Navalin
Navalin
1 : 0
Jedinstvo
Šišava
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Morava
Gložane
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Železničar
Brestovac
0 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Ursule
Ursule
3 : 2
Mladost
Sikirica
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
BSK
Buljane
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 3
Rubin
Zalogovac
Lokomotiva
Subotica
2 : 5
Žednik
Stari Žednik
Subotica
Subotica
1 : 0
Đurđin
Đurđin
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Udarnik
Višnjevac
Sloboda
Stara Moravica
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Olimpija
Gunaroš
3 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Delija
Mokrin
1 : 0
Borac
Iđoš
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Ratar
Kruščica
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Jedinstvo (K)
Kolut
1 : 3
Rastina 1918
Rastina
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Borac
Rakovac
Mladost
Novi Sad
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Soko
Nova Gajdobra
7 : 0
Bačka
Despotovo
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Železničar
Inđija
Barajevo
Barajevo
4 : 0
Beljina
Beljina
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
Rvati
Obrenovac
Pudarci
Pudarci
4 : 3
Popović
Popovići
Policajac
Beograd
0 : 1
Borac
Progar
Pionir
Besni Fok
4 : 0
Napredak
Rakovica
Bukovik
Vrbovac
1 : 1
Mladost
Resnik
Omladinac
Blendija
2 : 1
Rtanj
Vrmdža
OFK 019 Zaječar
Zaječar
11 : 0
Nacional
Lukovo
Toplica
Šarlinac
4 : 0
Mekiš
Mekiš
Doljevac
Doljevac
1 : 2
Knežica
Knežica
Jedinstvo
Bobovište
10 : 1
Napredak 2012
Krušje
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
Draževac
Draževac
Feniks 2012
Krupac
1 : 12
Tempo
Mozgovo
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
Srbovo
Srbovo
3 : 1
Rečka
Rečka
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Progorelica
Progorelica
Kablar
Kraljevo
3 : 2
Musina reka
Musina reka
Borac
Adrani
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Žeželj
Donja Sabanta
0 : 3
Zastava
Kragujevac
Borac
Zabela
3 : 2
Metalac
Požarevac
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 4
Soko
Krvije
B.S.K.
Bošnjak
0 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Čokordin
Vošanovac
1 : 2
7 juli
Lopušnik
Radnik
Pankovo
3 : 3
Busur
Busur
Laolac
Veliko Laole
2 : 2
Burovac
Burovac
Napredak
Trnovče
1 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac B
Šetonje
10 : 0
Vukan
Ždrelo
Bata Bulić
Bistrica
5 : 0
Mladost (L)
Leskovac
Rade Milošević
Dubočka
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Venčani
Venčani
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Rudar
Brasina
7 : 1
Polet
Loznica
TE Gučevo
Trbušnica
6 : 0
Mladost (L)
Loznica
Omladinac
Slepčević
2 : 5
Budućnost
Pocerski Dobrić
Maovi MH
Maovi
2 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloga
Bogosavac
5 : 3
Fortuna Miki
Šabac
Rankovac
Nakučani
7 : 0
Bojić
Bojić
Metlić
Metlić
3 : 1
Mladost (SV)
Svileuva
Zvizdar
Zvizdar
1 : 2
Sloga
Vrhovine
Rudar
Radljevo
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Kolubara
Liso Polje
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Jašunja
Jašunja
Turekovac
Turekovac
5 : 0
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajna
3 : 0
Moravac
Guberevac
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
2 : 1
Goblen
Badince
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Kolonija
Jagodina
0 : 2
Napredak
Staro Lanište
Jugovići
Bogdanje
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Polet 57
Milutovac
0 : 0
Topoljak
Grabovac
Omladinac
Ugljarevo
0 : 8
Omladinac
Odžaci
Vinogradar
Riljac
0 : 3
Moravac-C 74
Selište
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omašnica
Omašnica
2 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Parcane
Parcane
0 : 3
Kostrež
Ćićevac
Varvarin
Varvarin
5 : 2
Gradac
Pločnik
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Modrica
Modrica
Pakašnica
Pakašnica
2 : 6
Padež
Padež
Sokolovi
Kruševica
6 : 1
Žabare
Žabare
Meševo
Meševo
6 : 2
Kruševica
Kruševica
Globoder
Globoder
2 : 3
BSK
Bela Voda
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 5
Solunac
Banatski Sokolac
Graničar
Miletićevo
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Sloga
Margita
4 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Polet
Mirosaljci
2 : 1
Budućnost
Dudovica
Šumadinac
Kruševica
2 : 0
Sloga
Lukavica
Proleter
Vrbovno
3 : 1
Sloboda
Stubica
Mladost
Mala Ivanča
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Crvena zvezda
Ralja
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Denim
Drlupa
1 : 3
Drlupa
Drlupa
4 Juli
Mali Požarevac
1 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Sibnica
Sibnica
3 : 0
Mladost
Guberevac
OFK Slatina
Slatina
2 : 2
Đurinci
Đurinci
Vis
Parcani
3 : 1
Rudar 2012
Babe
Napredak
Uzveće
0 : 4
Radnik
Glogovac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 0
Šumice
Glusci
Šapine B
Šapine
1 : 7
Stig (C)
Crljenac
Sinđelić
Veliko Crniće
1 : 2
BSK
Boževac
Radnik
Salakovac
3 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
Napredak
Toponica
4 : 2
Kobilje
Kobilje
Borac
Vukovac
4 : 2
Laznica
Laznica
Zadrugar
Osanica
1 : 4
Vrelo
Milanovac
Budućnost
Milatovac
4 : 1
Mladost
Krupaja
Petka
Petka
3 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Strmovo
Strmovo
2 : 4
Mladost
Leskovac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Pobeda
Piroman
3 : 1
Proleter
Jasenak
Oniks
Lozovik
4 : 2
Omladinac
Bunar
Dražmirovac
Dražmirovac
4 : 2
Mladost
Bukovče
Morava
Rajkinac
4 : 0
Osaonica
Bagrdan
Trnava
Trnava
4 : 2
Hajduk
Miloševo
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Belica
Belica
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Sloboda
Krežbinac
Moravac
Gornje Vidovo
10 : 0
Karađorđe
Šavac
Železničar
Klačevica
3 : 0
Budućnost
Glavica
Sloga
Zemun
0 : 12
LASK Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 7
Napredak
Kruševac
Mašinac PZP
Niš
6 : 0
Nives
Knjaževac
Fruškogorac
Novi Sad
6 : 1
Pančevo
Pančevo
Kikinda
Kikinda
0 : 4
Kalemegdan
Beograd
Ravangrad
Sombor
2 : 0
Metalmania
Kanjiža
Bukovička Banja
Aranđelovac
4 : 8
Majdanpek
Bor
Kolibri
Kuršumlija
1 : 6
Trijumf
Kragujevac
Timok
Zaječar
0 : 10
Mačva
Šabac
Una Fortuna
Kragujevac
2 : 0
Slatke male
Burovac
ŽFK Jerina
Smederevo
1 : 6
Gradac
Valjevo
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Sloboda Piont
Užice
Inđija
Inđija
1 : 2
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Timok
Zajecar
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
10 : 0
Omladinac
Novi Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Slavija
Novi Sad
2 : 2
Hajduk
Kula
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Polet
Karavukovo
0 : 3
Radnički
Sombor
Radan
Lebane
1 : 3
Žitoradja
Žitorađa
Sinđelić
Niš
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Dinamo
Vranje
0 : 2
Vrežina 2009
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo
Paraćin
2 : 3
Bor
Bor
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Sloga
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloboda
Čačak
0 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Polet
Trnovče
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost
Ratari
5 : 3
Selevac
Kusadak
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 3
Pobeda
Golobok
Napredak
Markovac
17 : 0
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
1 : 3
Glavaš
Glibovac
BAK
Bela Crkva
8 : 0
Dobrica
Dobrica
Slavija
Kovačica
4 : 3
Vojvodina
Crepaja
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (O)
Omoljica
21 : 0
Borac (S)
Sakule
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
7 : 0
Radnički (B)
Baranda
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Železničar
Smederevo
Stig
Beranje
0 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 1
Rudar
Kostolac
Mačva
Šabac
6 : 0
Letnjikovac
Sabac
Borac
Čačak
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Partizan
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Rad
Beograd
Sloboda Point
Užice
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Loznica 1919
Loznica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Napredak
Kruševac
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Raadnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Sloga
Leskovac
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Banat
Zrenjanin
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Inđija
Inđija
Panonija IM Topola
Panonija
6 : 2
Čantavir
Čantavir
Potisje
Kanjiža
7 : 2
Bačka (M)
Mol
Čoka
Čoka
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Jadran
Feketić
2 : 1
Bajša
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
8 : 1
Bačka (P)
Pačir
AFK
Ada
2 : 6
Senta
Senta
Subotica '97
Subotica
2 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Smederevo
Smederevo
3 : 1
AF Duljaj
Topola
Sloga
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Rudar
Kostolac
Mladost
Lučani
0 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sevojno
Sevojno
4 : 0
Čačak 94
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost
Arilje
5 : 1
Bane
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Sušica
Kragujevac
Sloboda
Čačak
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Javor
Ivanjica
Dolina
Padina
2 : 5
Železničar
Pančevo
Borac
Starčevo
0 : 0
Mika Antić
Pančevo
Kolonija
Kovin
1 : 3
Radnički
Kovin
Spartak
Debeljača
1 : 5
Proleter
Banatski Karlovac
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Savacijum
Šabac
Krušik
Valjevo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
5 : 1
Jedinstvo
Ub
Radnicki Stobex
Klupci
1 : 1
Loznica
Loznica
Borac
Čačak
1 : 3
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Župa
Aleksandrovac
1 : 7
OFK Beograd
Beograd
Loznica 1919
Loznica
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Savacijum
Šabac
Napredak
Kruševac
3 : 0
Bežanija
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički
Niš
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Banat
Zrenjanin
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Inđija
Inđija
Skobalj
Skobalj
1 : 5
Sloga
Lugavčina
Podunavac
Udovice
1 : 1
Šumadinac
Binovac
Slavija
Smederevo
0 : 9
Sloboda
Lipe
Proleter
Vranovo
3 : 0
SASK
Saraorci
Tavankut
Tavankut
0 : 10
Olimpija
Totovo Selo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Senta
Senta
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Polet
Trnovče
1 : 8
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost
Ratari
1 : 7
Selevac
Kusadak
Bresje-Superior
Velika Plana
2 : 4
Pobeda
Golobok
Napredak
Markovac
2 : 1
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Glavaš
Glibovac
MIP Presing
Požarevac
3 : 0
Železničar
Smederevo
Mladi radnik
Požarevac
4 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Rudar
Kostolac
0 : 2
Plana
Velika Plana
Badnjevac
Badnjevac
5 : 0
Smederevo
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Homoljac
Žagubica
Dolina
Padina
8 : 1
Železničar
Pančevo
Borac
Starčevo
13 : 1
Mika Antić
Pančevo
Apolon 4
Kragujevac
1 : 2
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
6 : 4
Azbest
Stragari
Sloga (B)
Batočina
3 : 0
Pobeda
Beloševac
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 1
Spartak
Ljig
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Savacijum
Šabac
Krušik
Valjevo
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Karađorđe (T)
Topola
0 : 10
Šumadija
Aranđelovac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 7
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 6
Apolon 4 II
Kragujevac
Rudar
Kostolac
0 : 4
Sloga
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
4 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Presing
Požarevac
3 : 2
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Radnički
Valjevo
0 : 3
Šampion
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
0 : 8
Krušik
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Spartak
Ljig
2 : 9
Železničar
Lajkovac
Krušik 2
Valjevo
13 : 0
Polet
Popucke
Bane 2
Raška
5 : 2
Ibar
Leposavić
Tutin
Tutin
3 : 0
Sočanica
Sočanica
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
OFK Lešak
Lešak
Nacional
Novi Pazar
5 : 5
Rudar
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Rudar
Kostolac
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Presing
Požarevac
1 : 0
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 3
Pinkum
Veliko Gradište

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
79 : 64
Split
Split
MZT Skopje
Skopje
75 : 83
Radnički
Kragujevac
Szolnoki Olaj
Szolnok
50 : 75
Budućnost VOLI
Podgorica
Borac Mozzart Sport
Čačak
64 : 65
Sloboda
Užice
Metalac
Valjevo
74 : 59
Sloga
Kraljevo
OKK Beograd
Beograd
71 : 93
BKK Radnički
Beograd
Tamiš
Pančevo
88 : 71
Smederevo 1953
Smederevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
83 : 67
Konstantin
Niš
Spartak
Subotica
86 : 64
Mladost (Č)
Čačak
Napredak (A)
Aleksinac
75 : 60
Plana
Velika Plana
Mladost (Z)
Zemun
72 : 77
Železničar
Inđija
Proleter Naftagas
Zrenjanin
62 : 69
Meridiana
Novi Sad
Napredak Rubin
Kruševac
60 : 54
Crnokosa
Kosjerić
Šabac
Šabac
93 : 61
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Zlatar
Nova Varoš
83 : 62
Polet
Ratina
Ub
Ub
97 : 93
Železničar
Čačak
Temnić
Varvarin
121 : 126
Prva Petoletka
Trstenik
Mašinac
Kraljevo
0 : 20
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga
Požega
86 : 69
Radnički Student
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
62 : 54
Priboj
Priboj
Jablanica
Medveđa
95 : 76
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
75 : 89
Knjaževac
Knjaževac
Jug
Vranje
55 : 70
Niš
Niš
OKK Junior
Niš
104 : 72
Prokuplje
Prokuplje
Rtanj
Boljevac
84 : 77
Kuršumlija
Kuršumlija
Mladost
Zaječar
70 : 79
Zdravlje 09
Leskovac
Bor RTB
Bor
59 : 73
Pirot
Pirot
Stara Pazova
Stara Pazova
94 : 85
Vojvodina
Novi Sad
Akademik
Srbobran
80 : 63
Jedinstvo
Novi Becej
Veternik
Veternik
0 : 20
Srem
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
72 : 65
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Vrbas
Vrbas
83 : 58
Odžaci
Odžaci
Topola
Bačka Topola
85 : 57
Nova Pazova
Nova Pazova
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
84 : 76
Sveti Đorđe
Žitište
Paraćin
Paraćin
92 : 61
Bane
Raška
Stari Ras
Novi Pazar
0 : 20
Župa
Aleksandrovac
Mokra Gora
Zubin Potok
80 : 84
Sloga (D)
Despotovac
Mladost
Smederevska Palanka
79 : 64
Požarevac
Požarevac
Ušće
Ušće
72 : 68
Korićani
Kragujevac
Šumarice
Kragujevac
86 : 78
Starinski
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
104 : 77
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
97 : 63
Užice
Užice
Vladimirci
Vladimirci
87 : 89
Ivanjica
Ivanjica
Student BB
Bajina Bašta
75 : 69
Mileševac
Prijepolje
Železničar
Lajkovac
88 : 96
Čačak 94
Čačak
Play off
Užice
76 : 70
Klik
Arilje
Sokobanja
Sokobanja
72 : 92
Naisus
Niš
Mladost Vesna
Bela Palanka
75 : 63
Negotin
Negotin
Zone Boys
Blace
60 : 74
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
61 : 65
Nibak
Niš
Jastrebac
Aleksinac
64 : 92
Radnik
Surdulica
Subrina Ilirija
Ljubljana
39 : 65
Radivoj Korać
Beograd
Mladi Krajišnik
Banja Luka
75 : 50
Sloboda
Novi Grad
Čelik
Zenica
80 : 88
Voždovac
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
66 : 69
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
95 : 56
Student
Niš
Vrbas Medela
Vrbas
84 : 70
Stara Pazova
Stara Pazova
Jagodina 2001
Jagodina
78 : 64
Srbobran Reahem
Srbobran

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Spartak (S)
Subotica
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 0
Partizan Termoelektro
Beograd
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Železničar
Beograd
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Borac
Starčevo
Sloven
Ruma
3 : 0
Obilić
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Tent
Obrenovac
0 : 3
Vizura Wall Art
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 1
Futog
Futog
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 0
Poštar
Beograd

Rukomet

Napredak
Kruševac
24 : 20
Radnički
Kragujevac
PKB
Padinska Skela
28 : 28
Kolubara
Lazarevac
Jugović Unimet
Kać
23 : 23
Crvenka Jafa
Crvenka
Metaloplastika
Šabac
22 : 20
Zaječar
Zaječar
Crvena Zvezda
Beograd
27 : 25
Vrbas Carnex
Vrbas
Metalac Asko Vidak
Futog
25 : 27
Titel Džon Dir
Titel
Spartak Vojput
Subotica
33 : 24
ŽSK
Žabalj
Lavovi BP
Bačka Palanka
33 : 27
Železničar
Inđija
Mladost
Bački Jarak
26 : 25
Sombor
Sombor
Žitorađa
Žitorađa
18 : 28
Dubočica 54
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
27 : 39
Planinka
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
24 : 26
ORK Bor
Bor
Primus Car Dušan
Beograd
27 : 33
BASK Soko
Beograd
Obilić
Beograd
29 : 27
Požarevac
Požarevac
Morava
Velika Plana
30 : 21
Sindjelić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
34 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Šamot 65
Arenđelovac
24 : 23
Novi Pazar
Novi Pazar
Župa 54
Aleksandrovac
23 : 31
Sloga
Požega
Priboj
Priboj
10 : 0
Bane
Raška
Mladost
Vranje
25 : 34
Niška Banja
Niška Banja
Hisar
Leskovac
29 : 25
Radan
Lebane
Aleksinac
Aleksinac
26 : 22
Progres
Svrljig
Vranje 1957
Vranje
36 : 23
Bela Palanka
Bela Palanka
Morava
Vladičin Han
38 : 29
Dubočica 54 2
Leskovac
Železničar 2
Niš
26 : 45
Pirot
Pirot
Majdanpek
Majdanpek
27 : 25
Radnički
Ćuprija
Rtanj
Boljevac
34 : 21
Bor 2
Bor
Paraćin
Paraćin
27 : 24
Zaječar 2
Zaječar
Brestovac
Brestovac
17 : 47
Hajduk Veljko
Negotin
Železničar
Beograd
26 : 20
Udarnik
Lozovik
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 32
Partizan 2
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
24 : 26
Studentski grad
Beograd
Metalac
Valjevo
35 : 29
Rudar 2
Kostolac
Jedinstvo
Krnjevo
26 : 27
Ub
Ub
Čukarički
Beograd
34 : 23
Kosmaj
Ralja
Hercegovina
Sečanj
46 : 28
Ruma
Ruma
Crvenka II
Crvenka
28 : 29
Napredak
Čestereg
Jedinstvo (K)
Kačarevo
33 : 24
Radnički-Cement
Novi Sad
Jabuka
Jabuka
22 : 22
Dalmatinac
Riđica
Potisje Pleteks
Ada
20 : 29
Apatin
Apatin
Radnički
Šid
27 : 27
Hajduk
Čurug
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
26 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Knjaz Miloš
Aranđelovac
21 : 32
Jagodina
Jagodina
Radnički Svilajnac
Svilajnac
25 : 23
Naisa
Niš
BMS Milenijum
Beograd
19 : 20
Železnicar
Inđija
Milenium
Beograd
35 : 26
Čačak
Čačak
Crvena Zvezda 2
Beograd
27 : 29
Medicinar
Šabac
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
25 : 23
Radnički
Obrenovac
Junior
Beograd
27 : 23
Metalac
Kraljevo
Loznica grad
Loznica
24 : 34
ORK Beograd
Beograd
Metalac AD
Gornji Milanovac
17 : 27
Voždovac
Beograd
Pirot
Pirot
30 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Knjaževac
Knjaževac
19 : 27
Mladi Radnik
Radinac
Vranje
Vranje
28 : 15
Mladost
Smederevska Palanka
Đerdap
Kladovo
18 : 31
Kučevo
Kučevo
Proleter Superprotein
Zrenjanin
25 : 26
Mladost
Srpska Crnja
Spartak
Debeljača
22 : 19
Radnički
Bajmok
Halas Jožef
Ada
27 : 14
Srem
Sremska Mitrovica
Kikinda
Kikinda
43 : 21
Dolovo
Dolovo
Jabuka 95
Jabuka
22 : 25
Pančevo
Pančevo
Temerin
Temerin
18 : 31
Vojvodina
Petrovaradin
Naisa 2
Niš
29 : 16
Morava Han
Vladičin Han
Dubočica
Leskovac
20 : 18
Radan
Lebane
Niška Banja
Niška Banja
49 : 10
Vlasotince
Vlasotince
Vrbas
Vrbas
24 : 36
Jadran Lider
Feketić
Obilić
Novi Kneževac
20 : 24
Ravangrad
Sombor
Laki
Crvenka
31 : 22
Miletić
Mošorin
Želja
Žabalj
19 : 17
Spartak
Subotica
Unirea
Uzdin
14 : 17
Topola
Bačka Topola
Apatin
Apatin
19 : 24
Sloven
Ruma

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
6 : 9
BVK Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
13 : 3
Dunav
Novi Sad