XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 463 utakmica za dan
Subota, 20 April 2013

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Čukarički
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 0
Turbina
Vreoci
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Morava
Velika Plana
1 : 0
Obilić
Živica
Gruža
Gruža
3 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Kačer
Belanovica
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
2 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Loznica 1919
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
SFK Moravac
Predejane
5 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Sloga
Leskovac
Dunav
Prahovo
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Bošnjane
Bošnjane
5 : 0
Kablovi
Zaječar
Radnički (B)
Bajmok
4 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
AFK
Ada
0 : 4
OFK Kikinda
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 3
Radnički (K)
Kovin
Vršac
Vršac
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Kolonija
Kovin
4 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Polet
Sivac
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Jugović
Kać
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sloga
Erdevik
5 : 0
Crvenka
Crvenka
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Hajduk
Beška
1. Maj Agroruma
Ruma
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Vinča
Vinča
2 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
IMR
Rakovica
Palilulac
Krnjača
3 : 0
Sremčica
Sremčica
Slavija
Beograd
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Posavac
Boljevci
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Rudar
Baljevac
Maršić
Maršić
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Lunjevica
Lunjevica
1 : 2
Vujan
Prislonica
Polet
Suvi Do
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Železničar
Požarevac
4 : 0
Makce
Makce
Selevac
Selevac
2 : 1
Omladinac
Rakinac
Glavaš
Glibovac
2 : 3
Šumadinac
Binovac
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Borac
Ralja
Lokomotiva
Lapovo
5 : 1
Vinča
Vinča
Lepenica
Badnjevac
0 : 1
Borac
Pajsijević
Karađorđe
Rača
1 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Sindjelić
Lipnica
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (V)
Vladimirci
4 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 4
Trlić
Trlić
Mladost
Vračević
1 : 0
Polet
Takovo
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Banjani
Banjani
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Bukovik
Razanj
3 : 1
Orljane
Orljane
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 3
Jastrebac
Tešica
Polet
Vitoševac
1 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Moravica
Subotinac
0 : 0
Palilula
Aleksinac
Čelik
Belo polje
0 : 2
Morava
Vladičin Han
Pčinja
Trgovište
8 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 3
Spartak
Pirot
Zadrugar
Krupac
3 : 1
Napredak
Izvor
Topličanin
Prokuplje
4 : 0
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
1 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Omladinac
Gornji Komren
2 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Umac
Miroševce
SFS Borac
Paraćin
4 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Rudar
Bor
3 : 0
Ključ
Podvrška
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 0
Rajac
Rajac
Brestovac
Brestovac
0 : 1
Zlot
Zlot
Bučje
Bučje
1 : 6
Krivelj
Krivelj
Midžor
Kalna
0 : 2
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
2 : 2
Polet
Jablanica
FUD
Brus
2 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Krivaja
Krivaja
4 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Jadran
Feketić
6 : 0
Čoka
Čoka
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Napredak
Čestereg
Borac
Bački Gračac
1 : 2
Polet
Karavukovo
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
OFK Mladost
Apatin
Metalac AV
Futog
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Radnički
Irig
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadija
Šopić
0 : 0
Milutinac
Zemun
Oskar
Pasjane
3 : 0
Mineralac
Klokot
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Bratstvo
Dljin
4 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 1
Omladinac
Kalimanići
Polet
Voluja
1 : 0
Basarac
Mišljenovac
Žitkovica
Žitkovica
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Đerdap
Golubac
5 : 0
Desine
Desine
Pobeda 1938
Sepci
2 : 1
Radnički
Vojinovac
Omladinac
Donja Trnava
4 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Crnča
Crnča
2 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Majur
Majur
2 : 1
Partizan
Drenovac
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Premijer
Badovinci
Mionica
Mionica
6 : 2
Komanice
Komanice
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
2 : 2
Joševa
Joševa
Sloga
Donja Trnava
0 : 1
Proleter
Niš
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Baštovan
Subotica
0 : 2
Ušće
Stalać
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 1
Bačka 1901 B
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 3
Mala Bosna
Mala Bosna
Subotica
Subotica
1 : 0
Dušan Silni
Subotica
Mićunovo
Mićunovo
2 : 3
Olimpija
Gunaroš
Delija
Mokrin
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Spartak
Debeljača
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
Tatra
Kisač
OFK Futog
Futog
5 : 1
Čenej
Čenej
Železničar
Novi Sad
1 : 0
Sremac
Čerević
Napredak
Medoševac
2 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 3
Rvati
Obrenovac
OFK Burovo
Burovo
7 : 0
OFK Meljak
Meljak
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Pionir
Besni Fok
1 : 0
Crvenka
Borča
Policajac
Beograd
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
Sloga
Bogovađa
0 : 5
Polet
Donji Lajkovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 1
Napredak
Jošanica
Omladinac
Blendija
1 : 4
Bukovik
Vrbovac
Nacional
Lukovo
0 : 7
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Vratarnica
Vratarnica
1 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Mekiš
Mekiš
4 : 1
Knežica
Knežica
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
12 : 0
Feniks 2012
Krupac
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 3
Polet
Radevac
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Borac
Adrani
Soko
Krvije
3 : 1
7 juli
Lopušnik
Busur
Busur
1 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Burovac
Burovac
3 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Laolac
Veliko Laole
2 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Radnik
Pankovo
0 : 0
Čokordin
Vošanovac
Mladost (L)
Leskovac
0 : 6
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost (R)
Ranovac
0 : 2
Mlava
Zabrđe
Rade Milošević
Dubočka
1 : 1
Napredak
Trnovče
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
22 Februar
Tulež
3 : 0
Misača
Misača
Rudar
Brasina
0 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Maovi MH
Maovi
1 : 2
Napredak
Ševarice
Omladinac
Slepčević
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 4
Cer
Petkovica
Metlić
Metlić
1 : 0
Bojić
Bojić
Rankovac
Nakučani
3 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Zvizdar
Zvizdar
0 : 4
Vukona
Vukona
Rudar
Radljevo
5 : 1
Sloga
Vrhovine
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Borac
Valjevo
1 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Turekovac
Turekovac
4 : 2
Moravac
Pečenjevce
Brza
Brza
8 : 1
Vrhunac
Radonjica
Real
Donja Jajna
5 : 5
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Goblen
Badince
3 : 1
Nomanica
Nomanica
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Topoljak
Grabovac
0 : 2
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Odžaci
1 : 0
Jugovići
Bogdanje
Moravac-C 74
Selište
4 : 1
Polet 57
Milutovac
Parcane
Parcane
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Lipovac
Lipovac
1 : 1
Drugari
Stanci
BSK
Bela Voda
1 : 2
Srnje
Srnje
Sloga
Margita
7 : 0
Barice
Barice
Graničar
Miletićevo
0 : 2
Janošik
Janošik
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Lokve
Lokve
2 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Polet
Mirosaljci
1 : 0
Sloboda
Stubica
Mladost
Cvetovac
2 : 0
Sloga
Lukavica
OFK Rogača
Rogača
0 : 1
Drlupa
Drlupa
Sloga 2012
Popović
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 0
Mladost
Mala Ivanča
Mladost
Guberevac
1 : 6
Crvena zvezda
Ralja
Đurinci
Đurinci
5 : 4
Denim
Drlupa
Vis
Parcani
2 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
OFK Slatina
Slatina
0 : 4
Sibnica
Sibnica
OFK Slatina
Slatina
2 : 3
OFK Rogača
Rogača
Sibnica
Sibnica
3 : 0
Vis
Parcani
4 Juli
Mali Požarevac
3 : 1
Rudar 2012
Babe
Denim
Drlupa
5 : 0
Mladost
Guberevac
Crvena zvezda
Ralja
3 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost
Mala Ivanča
7 : 1
Sloga 2012
Popović
Ropočevo
Ropočevo
0 : 3
Drlupa
Drlupa
Olimpija
Beograd
2 : 5
Kozara
Novi Beograd
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 1
Bair
Bogatic
Napredak
Uzveće
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
DB Junajted
Donje Brezovice
1 : 1
Bratstvo
Krupanj
Šapine B
Šapine
0 : 1
Napredak
Toponica
Radnik
Salakovac
1 : 5
Kobilje
Kobilje
Sinđelić
Veliko Crniće
7 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
0 : 0
BSK
Boževac
Mladost (R)
Raklja
2 : 6
Rubin
Donji Stupanj
BSK
Brajkovac
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Petka
Petka
0 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Crvena Zastava
Obrenovac
4 : 1
Pobeda
Piroman
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Oniks
Lozovik
Hajduk
Miloševo
1 : 2
Mladost
Bukovče
Belica
Belica
2 : 1
Omladinac
Bunar
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Trnava
Trnava
3 : 1
Morava
Rajkinac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 18
Mašinac PZP
Niš
Spartak
Subotica
3 : 0
Nives
Knjaževac
Požarevac
Požarevac
3 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Sloga
Zemun
0 : 5
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Šabac
Šabac
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 7
Kolibri
Kuršumlija
Majdanpek
Bor
3 : 1
Timok
Zaječar
Mačva
Šabac
7 : 0
Slatke male
Burovac
Rad
Beograd
3 : 1
Sloboda Piont
Užice
BSK Borča
Borča
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Timok
Zajecar
0 : 4
Borac
Čačak
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Radnički
Novi Beograd
Inđija
Inđija
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički
Novi Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
4 : 0
Indeks
Novi Sad
Kabel
Novi sad
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički
Sombor
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Dinamo
Vranje
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Sinđelić
Niš
1 : 0
Bor
Bor
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Borac
Bivolje
2 : 2
Vrežina 2009
Niš
Vlasina
Vlasotince
9 : 1
Car Konstantin
Niš
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Mladost
Lučani
Bane
Raška
3 : 1
FAP
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda
Čačak
1 : 0
Javor
Ivanjica
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Sloga
Miloševac
Selevac
Kusadak
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Pobeda
Golobok
5 : 0
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
2 : 0
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Napredak
Markovac
Polet
Izbište
0 : 7
Sloga (P)
Plandište
Partizan (G)
Gaj
7 : 3
Dobrica
Dobrica
Mladost (O)
Omoljica
7 : 0
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
8 : 0
Radnički (B)
Baranda
Slavija
Kovačica
0 : 6
Dinamo
Pančevo
Železničar
Pančevo
13 : 0
Borac (S)
Sakule
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Stig
Beranje
0 : 2
Rudar
Kostolac
Sloga (L)
Lugavčina
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 1
Morava
Velika Plana
Krušik
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Štitar
Radjevac
Krupanj
7 : 0
Letnjikovac
Sabac
Napredak
Kruševac
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 2
Raadnički 1923
Kragujevac
Sloboda Point
Užice
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Vršac
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
6 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Bečej 1918
Bečej
Crvenka
Crvenka
0 : 0
Spartak ZV
Subotica
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Potisje
Kanjiža
Jadran
Feketić
0 : 3
Čoka
Čoka
Olimpija
Totovo Selo
6 : 1
Radnički
Bajmok
Subotica '96
Subotica
2 : 1
Palić
Palić
Smederevo
Smederevo
5 : 0
Rudar
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Dolina
Padina
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Spartak
Debeljača
2 : 3
Radnički
Kovin
Borac
Starčevo
0 : 6
Železničar
Pančevo
Krušik
Valjevo
4 : 1
Radnicki Stobex
Klupci
Rađevac
Krupanj
5 : 2
Jedinstvo
Štitar
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 7
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Savacijum
Šabac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radnički
Niš
4 : 6
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Vršac
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Bečej 1918
Bečej
Indeks
Novi sad
0 : 6
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
2 : 4
Spartak ZV
Subotica
Borac
Ralja
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Šumadinac
Binovac
4 : 8
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
8 : 0
Podunavac
Udovice
Proleter
Vranovo
16 : 0
Slavija
Smederevo
Radnik
Smederevska Palanka
9 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Sloga
Miloševac
Selevac
Kusadak
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Pobeda
Golobok
5 : 0
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
8 : 0
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
0 : 2
Napredak
Markovac
AF Duljaj
Topola
3 : 0
Železničar
Smederevo
Badnjevac
Badnjevac
8 : 4
Homoljac
Žagubica
Rudar
Kostolac
10 : 0
Seljak
Mihajlovac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Smederevo
Smederevo
MIP Presing
Požarevac
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Dolina
Padina
1 : 8
Proleter
Banatski Karlovac
Spartak
Debeljača
2 : 1
Radnički
Kovin
Borac
Starčevo
4 : 1
Železničar
Pančevo
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Karađorđe (R)
Rača
6 : 0
Sloga (B)
Batočina
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Kraguj
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 4
Mačva
Šabac
Krušik
Valjevo
2 : 0
Osecina
Osecina
Drina
Ljubovija
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Ribnica
Mionica
Granit
Jošanička Banja
0 : 8
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Rudar (B)
Baljevac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
4 : 1
OFK Lešak
Lešak
Senta
Senta
1 : 1
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
Subotica '01
Subotica
1 : 11
Bačka 1901
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
5 : 1
AFK
Ada
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Karađorđe (T)
Topola
0 : 11
Apolon 4 I
Kragujevac
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Rudar
Kostolac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
6 : 1
Obilić
Živica
Bane 2
Raška
3 : 0
Bane 1
Raška
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
Nacional
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 2
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Ibar
Leposavić
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Sočanica
Sočanica
0 : 8
Rudar
Kosovska Mitrovica
OFK Lešak
Lešak
0 : 3
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
Nacional
Novi Pazar
2 : 1
Bane 1
Raška
Sočanica
Sočanica
2 : 4
Bane 2
Raška
OFK Lešak
Lešak
3 : 0
Ibar
Leposavić
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK As
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 0
Bane 1
Raška
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
3 : 0
Nacional
Novi Pazar
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
Bane 2
Raška
Tutin
Tutin
3 : 0
Bane 1
Raška
Ibar
Leposavić
0 : 3
Nacional
Novi Pazar
Sočanica
Sočanica
0 : 3
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
OFK Lešak
Lešak
5 : 5
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Rudar
Kostolac
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
0 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
8 : 0
Obilić
Živica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 4
Kostolac 2008
Kostolac

Košarka

Tamiš
Pančevo
73 : 84
Sloga
Kraljevo
FMP
Železnik
79 : 70
Mega Vizura MT
Beograd
Borac Mozzart Sport
Čačak
90 : 69
Smederevo 1953
Smederevo
Partizan Mts MT
Beograd
72 : 81
Mladost (Č)
Čačak
Železničar
Inđija
78 : 65
Morava
Vladičin Han
Meridiana
Novi Sad
80 : 69
Napredak (A)
Aleksinac
Crnokosa
Kosjerić
96 : 93
Mladost (Z)
Zemun
Napredak Rubin
Kruševac
87 : 81
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Svilajnac Kompo
Svilajnac
85 : 77
Zlatibor
Čajetina
Sloga
Požega
79 : 69
Priboj
Priboj
Mašinac
Kraljevo
0 : 20
Radnički Student
Kragujevac
Temnić
Varvarin
99 : 94
Novi Pazar
Novi Pazar
Ub
Ub
117 : 64
Prva Petoletka
Trstenik
Zlatar
Nova Varoš
68 : 82
Železničar
Čačak
Šabac
Šabac
111 : 78
Polet
Ratina
Jablanica
Medveđa
20 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Niš
Niš
89 : 76
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Prokuplje
Prokuplje
85 : 91
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Kuršumlija
Kuršumlija
88 : 71
Jug
Vranje
Zdravlje 09
Leskovac
73 : 60
OKK Junior
Niš
Pirot
Pirot
110 : 59
Rtanj
Boljevac
Bor RTB
Bor
66 : 92
Mladost
Zaječar
Jedinstvo
Novi Becej
72 : 86
Vojvodina
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
95 : 71
Stara Pazova
Stara Pazova
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
75 : 71
Akademik
Srbobran
Odžaci
Odžaci
20 : 0
Veternik
Veternik
Nova Pazova
Nova Pazova
72 : 86
Dunav
Stari Banovci
Sveti Đorđe
Žitište
74 : 77
Vrbas
Vrbas
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
72 : 51
Topola
Bačka Topola
Bane
Raška
82 : 59
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumarice
Kragujevac
68 : 65
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Ušće
Ušće
102 : 86
Starinski
Smederevo
Mladost
Smederevska Palanka
82 : 79
Korićani
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
65 : 58
Požarevac
Požarevac
Stari Ras
Novi Pazar
0 : 20
Sloga (D)
Despotovac
Paraćin
Paraćin
87 : 79
Župa
Aleksandrovac
Užice
Užice
73 : 66
Play off
Užice
Železničar
Lajkovac
102 : 105
Klik
Arilje
Student BB
Bajina Bašta
85 : 70
Čačak 94
Čačak
Vladimirci
Vladimirci
69 : 81
Mileševac
Prijepolje
Loznica
Loznica
102 : 65
Mionica
Mionica

Odbojka

Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 2
VA 014
Valjevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Rudar
Kostolac
Zaslon
Šabac
3 : 1
Šumadija
Arandjelovac
Radnički 2
Kragujevac
3 : 2
Loznica
Loznica
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 3
NIS Spartak
Subotica

Rukomet

Zaječar
Zaječar
20 : 29
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
36 : 34
Crvenka Jafa
Crvenka
Vrbas Carnex
Vrbas
27 : 22
Kolubara
Lazarevac
Rudar
Kostolac
28 : 28
Železničar 1949
Niš
Metaloplastika
Šabac
21 : 21
Napredak
Kruševac
Jugović Unimet
Kać
22 : 26
PKB
Padinska Skela
Metalac Asko Vidak
Futog
20 : 29
Proleter
Zrenjanin
ŽSK
Žabalj
28 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Dubočica 54
Leskovac
32 : 32
Jagodina
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
40 : 36
Jastrebac
Blace
Topličanin
Prokuplje
29 : 22
ORK Bor
Bor
Radnički 1951
Niš
29 : 28
Đerdap
Kladovo
Žitorađa
Žitorađa
33 : 34
BSK Heba
Bujanovac
Primus Car Dušan
Beograd
23 : 23
Radnički
Obrenovac
Smederevo
Smederevo
26 : 28
Požarevac
Požarevac
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
31 : 37
BASK Soko
Beograd
Sindjelić
Beograd
28 : 32
Obilić
Beograd
Morava
Velika Plana
42 : 30
Loznica
Loznica
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
28 : 36
Novi Beograd
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
10 : 0
Sloga
Požega
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
14 : 31
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
18 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Radnički 2
Kragujevac
29 : 25
Šamot 65
Arenđelovac
15 oktobar
Velika Drenova
38 : 36
Župa 54
Aleksandrovac
Priboj
Priboj
28 : 15
Trepča
Kosovska Mitrovica
Hisar
Leskovac
32 : 27
Mladost
Vranje
Niška Banja
Niška Banja
31 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Radan
Lebane
26 : 25
Vranje 1957
Vranje
Progres
Svrljig
36 : 34
Morava
Vladičin Han
Bela Palanka
Bela Palanka
37 : 18
Železničar 2
Niš
Dubočica 54 2
Leskovac
31 : 48
Pirot
Pirot
Rembas
Resavica
28 : 25
Knjaževac
Knjaževac
Radnički
Ćuprija
28 : 23
Rtanj
Boljevac
Bor 2
Bor
43 : 33
Brestovac
Brestovac
Zaječar 2
Zaječar
24 : 26
Hajduk Veljko
Negotin
Čukarički
Beograd
30 : 24
Ub
Ub
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 32
Udarnik
Lozovik
Hercegovina
Sečanj
31 : 24
Radnički
Šid
Potisje Pleteks
Ada
25 : 40
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jabuka
Jabuka
27 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jedinstvo (K)
Kačarevo
36 : 22
Hajduk
Čurug
Crvenka II
Crvenka
25 : 27
Apatin
Apatin
Ruma
Ruma
36 : 33
Dalmatinac
Riđica
Napredak
Čestereg
28 : 29
Radnički-Cement
Novi Sad
Knjaz Miloš
Aranđelovac
21 : 21
Max Sport
Nova Pazova
Zaječar
Zaječar
37 : 24
Naisa
Niš
Železnicar
Inđija
24 : 23
Crvena Zvezda
Beograd
BMS Milenijum
Beograd
23 : 23
Jagodina
Jagodina
Radnički 1949
Novi Beograd
32 : 36
Radnički (K)
Kragujevac
Zaječar 2
Zaječar
29 : 27
Knjaževac
Knjaževac
RTB Bor
Bor
20 : 16
Vranje
Vranje
Pirot
Pirot
33 : 17
Đerdap
Kladovo
Crveni krst
Niš
21 : 28
Kučevo
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
35 : 21
Mladost
Smederevska Palanka
Topličanin
Prokuplje
31 : 29
Mladi Radnik
Radinac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
37 : 18
Dolovo
Dolovo
Pančevo
Pančevo
36 : 24
Srem
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Petrovaradin
28 : 17
Radnički
Bajmok
Temerin
Temerin
35 : 15
Mladost
Srpska Crnja
Jabuka 95
Jabuka
24 : 46
Spartak
Debeljača
Kikinda
Kikinda
27 : 23
Halas Jožef
Ada
Morava Han
Vladičin Han
9 : 30
Naisa 2
Niš
Radan
Lebane
17 : 15
Dubočica
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
12 : 40
Niška Banja
Niška Banja

Futsal

Bečej
Bečej
2 : 1
Marbo Intermezzo
Beograd

Ragbi 13

Radnički
Nova Pazova
46 : 6
Novi Beograd
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
6 : 24
Dorćol
Beograd

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
48 : 21
Imperatori Niš
Niš