XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Nedelja, 19 Avgust 2012

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Krušik
Valjevo
1 : 0
Bane
Raška
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Kopaonik
Brus
4 : 2
Trgovački
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Dinamo
Vranje
6 : 2
Car Konstantin
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 4
Radnik
Surdulica
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Sloga
Despotovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Borac (B)
Bivolje
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Cement
Beočin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Palić
Palić
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Sloga
Temerin
Mladost
Bački Jarak
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Dolina
Padina
Senta
Senta
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dorćol
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 1
Sopot
Sopot
Radnički
Obrenovac
3 : 0
PKB
Padinska skela
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Železnik
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Turbina
Vreoci
3 : 2
Budućnost
Dobanovci
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Slavija
Kragujevac
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
2 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 1
Morava
Velika Plana
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Šapine
Šapine
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Obilić
Živica
2 : 0
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Udarnik
Lozovik
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
GP Zlatibor
Užice
2 : 2
Loznica 1919
Loznica
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
SFK Moravac
Predejane
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Zaplanjac
Gadžin Han
7 : 1
Malošište
Malošište
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Pukovac
Pukovac
Sloga
Leskovac
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Vučje
Vučje
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Napredak
Aleksinac
0 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Dunav
Prahovo
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo
Paraćin
9 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Radnički (L)
Lubnica
3 : 2
Rembas
Resavica
OFK Bor
Bor
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Juhor
Obrež
4 : 2
Kablovi
Zaječar
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Zadrugar
Lazarevo
0 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Hajduk
Beška
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bulbulderac
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Slavija
Beograd
IMR
Rakovica
0 : 0
Resnik
Resnik
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 1
Posavac
Boljevci
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
IMT
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 3
Maršić
Maršić
Budućnost
Resnik
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Male Pčelice
Partizan
Cerovac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Šumadija
Čumić
3 : 0
Sloga
Desimirovac
Kolonija
Kragujevac
5 : 2
Sušica
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Korićani
Korićani
Makce
Makce
7 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Crni Vrh
Miljević
Omladinac
Šetonje
5 : 0
Sloga (D)
Drmno
Integral
Batuša
0 : 3
Mlava
Malo Laole
Polet
Suvi Do
0 : 0
Mladost
Biskuplje
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Polet
Trnovče
0 : 1
Železničar
Smederevo
Borac
Ralja
3 : 3
Šumadinac
Binovac
Proleter
Vranovo
4 : 2
Budućnost
Ratari
Napredak
Markovac
5 : 0
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
2 : 1
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Selevac
Selevac
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Provo
Provo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Drina
Ljubovija
Antimon
Zajača
5 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 3
Mladi Borac
Dublje
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Radnički
Koceljeva
Polimlje
Prijepolje
9 : 1
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
2 : 0
Sečica
Seča reka
Perućac
Perućac
1 : 0
Lauš
Lopaš
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Ariljska rampa
Požega
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Budućnost
Arilje
Naša krila 1936
Belotinac
6 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
2 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Rad
Merošina
5 : 0
Palilula
Aleksinac
Rutevac
Rutevac
2 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Progres
Ladovica
6 : 0
Šumadija
Razgojna
Mladost
Vinarce
3 : 4
Mladi Borac
Živkovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 2
Gradac
Konopnica
Sloga
Lipovica
3 : 2
Čekmin
Čekmin
OFK Morava
Leskovac
0 : 3
Radan
Lebane
Sindjelić
Grabovac
2 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Levač
Rekovac
1 : 0
Morava
Ribare
Buducnost
Miliva
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
Bratstvo
Međureč
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Jovan Kursula
Selo Varvarin
0 : 2
Trajal
Kruševac
Mladost
Makrešane
2 : 3
Sloga (D)
Dašnica
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 4
Naupare
Naupare
Trudbenik
Stalać
6 : 0
Blagotin
Poljna
Jasika
Jasika
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Gradina
Pejovac
Tavankut
Tavankut
6 : 0
Bačka (M)
Mol
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Jadran
Feketić
Proleter
Njegoševo
6 : 2
Potisje
Kanjiža
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 4
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Napredak
Čestereg
2 : 4
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Polet
Izbište
1 : 0
Borac
Sakule
Partizan (G)
Gaj
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
0 : 0
Vojvodina
Crepaja
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladost
Omoljica
1 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
PIK
Prigrevica
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Obilić
Zmajevo
7 : 2
Bačka
Đurđevo
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Kabel
Novi Sad
4 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 2
Borac
Šajkaš
Šumar
Ogar
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 2
Sremac
Vojka
Radnički
Irig
1 : 0
Sloven
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
6 : 1
Sloven (S)
Sibač
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Graničar
Adaševci
Baćevac
Baćevac
0 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Rudar
Zeoke
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 2
Šumadija
Šopić
Strelac
Mislođin
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Komgrap
Beograd
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
13. Maj
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 4
Jedinstvo
Surčin
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Milutinac
Zemun
Borac
Drenovac
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Botunje
Botunje
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
Sloga
Lužnice
3 : 0
Dobrača
Dobrača
Kremenac
Rogojevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 1
Azbest
Stragari
Košutnjak
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 3
Kutlovo
Kutlovo
21. oktobar
Kragujevac
3 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Stolice
Krupanj
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Borac (K)
Kozjak
0 : 0
Mladost (B)
Borina
Sloga (K)
Korenita
2 : 1
Hajduk
Ribarica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 3
Cerova
Cerova
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Majur
Majur
7 : 0
Omladinac
Bogatic
Drina
Badovinci
1 : 0
Napredak (R)
Ribari
Proleter
Šabac
6 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Napredak (BP)
Banovo Polje
0 : 1
Duško
Klenje
Partizan
Drenovac
4 : 0
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Budućnost
Zminjak
1 : 0
Milicionar
Bogatić
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 0
Premijer
Badovinci
Sloga
Duvanište
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Pocerina
Jevremovac
1 : 2
Korman
Korman
Cerić
Miokus
5 : 2
Dobrava
Vukošić
Borac
Vladimirci
0 : 3
Galeb
Cerovac
Sloga
Krnić
4 : 2
Dumača
Pocerski Metković
OFK Varna
Varna
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Javor
Sladaja
2 : 2
Medveđa
Medveđa
Polet
Senje
2 : 3
Kolare
Kolare
Mladost
Sikirica
1 : 3
Istok 63
Plana
Crni Vrh
Deonica
2 : 5
BSK
Buljane
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Napredak
Zlatovo
0 : 2
Sloga
Donje Vidovo
OFK Tabane
Tabane
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Ušće
Stalać
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Omladinac
Pojate
1 : 1
Rubin
Zalogovac
Župski biseri
Lacisled
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Vinogradar
Zleginje
9 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Baštovan
Subotica
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Dedina
Dedina
2 : 1
OFK Ribare
Ribare
Rasina
Vitanovac
2 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Sloga
Majdevo
1 : 6
13. April
Velika Lomnica
Kupci
Kupci
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kapidžija
Kapidžija
3 : 7
Čitluk
Čitluk
Dvorane
Dvorane
3 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Belović
Dedina
Proleter
Mramorak
2 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 1
Strela
Ivanovo
Železničar
Pančevo
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Borac
Pločica
Spartak
Debeljača
3 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
4 : 3
Polet
Idvor
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Hajduk
Šušara
Ševac
Kusić
1 : 1
Vitorul
Straža
Ratar
Kruščica
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
8 : 1
Karaš (Ј)
Jasenovo
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
5 : 2
Partizan (U)
Uljma
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Čenej
Čenej
0 : 2
Susek
Susek
Proleter
Banoštor
7 : 1
Borac
Rakovac
Sremac
Čerević
1 : 3
Slavija
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
2 : 5
Tatra
Kisač
OFK Futog
Futog
2 : 1
Mladost
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka
Begeč
3 : 1
Dinamo
Budisava
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Sloboda
Šašinci
1 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Podunavac
Belegiš
Napredak (V)
Vašica
3 : 0
Sloga
Krnješevci
Napredak (P)
Popinci
3 : 1
Lovac
Karlovčić
Železničar
Inđija
2 : 0
Borac
Martinci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
FAP
Priboj
0 : 0
Arsenal
Kragujevac
Javor
Ivanjica
1 : 3
Mladost
Lučani
Vršac
Vršac
1 : 1
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
5 : 1
Crvenka
Crvenka
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 7
Spartak ZV
Subotica
Tavankut
Tavankut
4 : 3
Bačka (M)
Mol
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Jadran
Feketić
Proleter
Njegoševo
1 : 10
Potisje
Kanjiža
FAP
Priboj
3 : 1
Mladost
Lučani
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Čačak 94
Čačak
Javor
Ivanjica
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Radnički
Valjevo
Vršac
Vršac
0 : 0
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Spartak ZV
Subotica
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Radnički
Valjevo
Osecina
Osecina
1 : 7
Savacijum
Šabac