XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 311 utakmica za dan
Subota, 8 Septembar 2012

Fudbal

Mačva
Šabac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
BASK
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Žarkovo
Beograd
0 : 4
Budućnost
Dobanovci
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Tutin
Tutin
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Morava
Velika Plana
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Borac
Žabari
Gruža
Gruža
3 : 2
Udarnik
Lozovik
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Loznica 1919
Loznica
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
FAP
Priboj
0 : 0
Borac (Š)
Šabac
Kačer
Belanovica
1 : 2
Budućnost
Valjevo
Sloga (P)
Požega
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Radnički (B)
Bajmok
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Kolonija
Kovin
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Borac
Starčevo
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Vršac
Vršac
3 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
AFK
Ada
Polet
Sivac
4 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac
Novi Sad
2 : 0
Stanišić
Stanišić
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Sloga
Erdevik
2 : 0
Jugović
Kać
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Radnik
Ušće
Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Grdica
Grdica
Slatina
Slatina
2 : 1
Ovčar
Markovica
Mladost
Atenica
3 : 2
Brezak
Pranjani
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Marjan
Knić
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Sindjelić
Lipnica
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Banjani
Banjani
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Mladost
Vračević
2 : 1
Trlić
Trlić
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Polet
Rasna
Borac
Azbresnica
1 : 0
Palilula
Aleksinac
Moravica
Subotinac
1 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Polet
Vitoševac
2 : 2
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Rad
Merošina
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 2
Alakince
Alakince
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
0 : 2
Ternoci
Trnovac
Padež
Petrovac
3 : 3
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 1
Sloga
Veliko Selo
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Trbunje
Trbunje
1 : 5
Jastrebac
Blace
Topličanin
Prokuplje
9 : 0
Dobrič
Pejkovac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 0
OFK Niš
Niš
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Aluminjum
Niš
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Gradac
Konopnica
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Umac
Miroševce
4 : 0
Mladost
Vinarce
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Zlot
Zlot
Bučje
Bučje
4 : 1
Rajac
Rajac
Brestovac
Brestovac
0 : 1
Slatina
Bor
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Rgotina
Rgotina
2 : 0
Borac
Vražogrnac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 0
Midžor
Kalna
BSK
Bogovina
7 : 0
Omladinac
Grezna
Blagotin
Poljna
2 : 2
FUD
Brus
Čoka
Čoka
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Jadran
Feketić
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Obilić
Novi Kneževac
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Krajina
Krajišnik
5 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Mladost (K)
Kruščić
1 : 0
Kula
Kula
Borac
Bački Gračac
3 : 0
Sloga
Čonoplja
Metalac AV
Futog
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Gruža
Vitanovac
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Sloga
Kaona
1 : 0
Jelica
Goračići
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 2
Ozremica
Beršići
Polet
Voluja
1 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Bečevica
Bečevica
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Pobeda 1938
Sepci
0 : 0
Sloga
Milatovac
Sloga
Zagorica
1 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Plaskovac
Plaskovac
0 : 4
BSK
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Crnča
Crnča
3 : 3
Sloga (K)
Korenita
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
1 : 1
Radnik
Ub
Kolubara 2
Valjevo
0 : 0
Gradac
Valjevo
Trešnjica
Tvrdići
0 : 3
Lazarica
Prilipac
Borac (O)
Otanj
2 : 1
Glumač
Glumač
Željuša
Željuša
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Radnički
Pertate
Železničar
Brestovac
0 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Morava
Gložane
1 : 0
Jedinstvo
Šišava
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
OFK Tabane
Tabane
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Dušan Silni
Subotica
2 : 0
Solid
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
1 : 4
Sokolac
Bački Sokolac
Olimpija
Gunaroš
8 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Jedinstvo (K)
Kolut
2 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Dinamo
Budisava
Slavija
Novi Sad
2 : 1
OFK Futog
Futog
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Napredak
Medoševac
0 : 4
Budućnost
Zvečka
Krtinska
Krtinska
8 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Rvati
Obrenovac
1 : 0
Barajevo
Barajevo
OFK Meljak
Meljak
0 : 7
Vranić
Vranić
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
Napredak
Međulužje
Popović
Popovići
5 : 1
Podunavac
Ritopek
Bukovik
Vrbovac
6 : 1
Napredak
Jošanica
Omladinac
Blendija
5 : 1
Slemen
Milušinac
Gredetin
Gredetin
0 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 4
Borac
Trnjane
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
8 : 0
Feniks 2012
Krupac
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 3
Polet
Radevac
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 3
Tempo
Mozgovo
Rečka
Rečka
2 : 2
Vidrovac
Vidrovac
Kablar
Kraljevo
1 : 6
Progorelica
Progorelica
Proleter
Pečenog
2 : 4
Mladost 1925
Oplanići
Borac
Zabela
1 : 3
Sopot
Požarevac
Soko
Krvije
2 : 2
Čokordin
Vošanovac
Radnik
Pankovo
5 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Laolac
Veliko Laole
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Burovac
Burovac
3 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Busur
Busur
1 : 2
7 juli
Lopušnik
Bata Bulić
Bistrica
2 : 0
Napredak
Trnovče
Rade Milošević
Dubočka
0 : 4
Mlava
Zabrđe
Mladost (R)
Ranovac
0 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost (L)
Leskovac
1 : 0
Vukan
Ždrelo
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 0
Rudar
Brasina
Luk
Voćnjak
5 : 0
Polet
Loznica
Mladost (L)
Loznica
4 : 1
Jelav
Jelav
Napredak
Ševarice
2 : 0
Maovi MH
Maovi
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Culjkovic
Culjković
Fortuna Miki
Šabac
3 : 6
Budućnost
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
1 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Bojić
Bojić
1 : 3
Volujac
Volujac
Metlić
Metlić
2 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Moravac
Pečenjevce
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Turekovac
Turekovac
6 : 0
Jašunja
Jašunja
BSK
Belanovce
4 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Nomanica
Nomanica
3 : 5
Real
Donja Jajna
Brza
Brza
4 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 2
Mladost
Gložane
Hum
Vrlane
0 : 0
Morava
Radošin
Rudar
Plazane
8 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Omašnica
Omašnica
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 3
Jugovići
Bogdanje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 2
Mladost
Mala Drenova
Moravac-C 74
Selište
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Omladinac
Odžaci
3 : 0
Topoljak
Grabovac
Parcane
Parcane
0 : 3
Varvarin
Varvarin
Zmajevac
Belasica
0 : 2
Budućnost
Kaonik
Meševo
Meševo
2 : 2
Pakašnica
Pakašnica
Globoder
Globoder
1 : 0
Srnje
Srnje
BSK
Bela Voda
3 : 0
Padež
Padež
Kruševica
Kruševica
0 : 2
Žabare
Žabare
Barice
Barice
1 : 2
Graničar
Miletićevo
Sloga
Margita
7 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Gaj
Veliki Gaj
0 : 4
Lokve
Lokve
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Šumadija
Mali Crljeni
0 : 3
Polet
Mirosaljci
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 2
Mladost
Cvetovac
Sloboda
Stubica
2 : 0
Sloga
Lukavica
OFK Slatina
Slatina
1 : 1
Denim
Drlupa
Đurinci
Đurinci
2 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Morava
Rajkinac
4 : 0
Oniks
Lozovik
Trnava
Trnava
2 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Omladinac
Bunar
Belica
Belica
4 : 1
Mladost
Bukovče
Hajduk
Miloševo
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Železničar
Klačevica
0 : 0
Sloboda
Krežbinac
Vihor
Golubovac
5 : 2
Karađorđe
Šavac
Mašinac PZP
Niš
3 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Napredak
Kruševac
18 : 0
Sloga
Zemun
Šabac
Šabac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Timok
Zaječar
0 : 2
Majdanpek
Bor
Una Fortuna
Kragujevac
1 : 7
Trijumf
Kragujevac
Slatke male
Burovac
1 : 0
Mačva
Šabac
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
8 : 0
Timok
Zajecar
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Inđija
Inđija
Radnički
Novi Beograd
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Radnički
Sombor
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Kabel
Novi sad
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo
Vranje
6 : 0
Radan
Lebane
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Sinđelić
Niš
Jedinstvo
Paraćin
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Bor
Bor
3 : 0
Borac
Bivolje
Moravac Orion
Mrštane
4 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Vrežina 2009
Niš
2 : 4
Vlasina
Vlasotince
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Sloboda
Čačak
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
FAP
Priboj
Bane
Raška
2 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Sloga
Bajina Bašta
Bresje-Superior
Velika Plana
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
5 : 0
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
3 : 0
Sloga
Miloševac
Pobeda
Golobok
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Selevac
Kusadak
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
BAK
Bela Crkva
9 : 1
Polet
Izbište
Sloga (P)
Plandište
0 : 3
Radnički (K)
Kovin
C.zvezda
Pavliš
5 : 3
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
3 : 1
Slavija
Kovačica
Radnički (B)
Baranda
0 : 11
Železničar
Pančevo
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Borac (S)
Sakule
0 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Železničar
Smederevo
4 : 2
Karađorđe
Rača
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Jedinstvo
Štitar
4 : 0
Letnjikovac
Sabac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Napredak
Kruševac
1 : 1
Loznica 1919
Loznica
Raadnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Sloboda Point
Užice
Sloga
Leskovac
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Beograd
Beograd
5 : 3
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Rad
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
2 : 3
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Čoka
Čoka
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Jadran
Feketić
0 : 7
Potisje
Kanjiža
Obilić
Novi Kneževac
5 : 2
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
1 : 4
Čantavir
Čantavir
Subotica '96
Subotica
13 : 0
AFK
Ada
Olimpija
Totovo Selo
0 : 1
Senta
Senta
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Mladost
Lučani
Sloboda
Čačak
5 : 0
Budućnost
Arilje
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Borac
Starčevo
2 : 0
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
3 : 7
Mika Antić
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
9 : 1
Radnički
Kovin
Mačva
Šabac
5 : 0
Budućnost
Valjevo
Loznica
Loznica
1 : 0
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Čukarički
Beograd
2 : 4
Smederevo
Smederevo
Napredak
Kruševac
3 : 0
Loznica 1919
Loznica
Partizan
Beograd
11 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radnički
Niš
1 : 1
AS
Novi Pazar
Bežanija
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Savacijum
Šabac
2 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
5 : 2
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Podunavac
Udovice
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Slavija
Smederevo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Proleter
Vranovo
5 : 2
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
3 : 0
Borac
Ralja
Šumadinac
Binovac
13 : 2
Sloga
Lugavčina
Spartak Zlatibor voda
Subotica
8 : 1
Subotica
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
8 : 1
Tavankut
Tavankut
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 3
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
8 : 0
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
5 : 1
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
3 : 0
Sloga
Miloševac
Pobeda
Golobok
3 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
Selevac
Kusadak
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar
Smederevo
4 : 1
Panter
Požarevac
AF Duljaj
Topola
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
4 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Homoljac
Žagubica
1 : 4
Rudar
Kostolac
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
0 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Borac
Starčevo
2 : 1
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
0 : 8
Mika Antić
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
6 : 2
Radnički
Kovin
Karađorđe (T)
Topola
3 : 0
Borac
Pajsijević
Karađorđe (R)
Rača
6 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 8
Apolon 4
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
2 : 1
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Azbest
Stragari
0 : 4
Sušica
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Krušik
Valjevo
6 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Mačva
Šabac
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Loznica
Loznica
0 : 3
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Spartak
Ljig
Ribnica
Mionica
2 : 2
Savacijum
Šabac
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
1 : 2
Subotica '00
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
16 : 0
Subotica '01
Subotica
Radnicki 1923 II
Kragujevac
10 : 0
Feniks
Rača
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Duljaj
Topola
Bane 1
Raška
0 : 3
Bane 2
Raška
Nacional
Novi Pazar
3 : 0
OFK As
Novi Pazar
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 1
Tutin
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
6 : 1
Ibar
Leposavić
Rudar
Kosovska Mitrovica
8 : 4
Sočanica
Sočanica
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
7 : 0
OFK Lešak
Lešak