XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 354 utakmica za dan
Subota, 25 Maj 2013

Fudbal

Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
Sloga
Despotovac
BASK
Beograd
0 : 2
Železnik
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Metalac
Kraljevo
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Morava
Velika Plana
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Borac (Š)
Šabac
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Kačer
Belanovica
1 : 0
Ribnica
Mionica
FAP
Priboj
0 : 2
Loznica 1919
Loznica
Svrljig
Svrljig
8 : 0
Vučje
Vučje
Sloga
Leskovac
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Pusta Reka
Bojnik
5 : 0
Jedinstvo
Grdelica
SFK Moravac
Predejane
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Dunav
Prahovo
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Radnički (B)
Bajmok
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
OFK Kikinda
Kikinda
6 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
AFK
Ada
1 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Vršac
Vršac
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Polet
Sivac
3 : 1
Hajduk
Beška
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Mladost (T)
Turija
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Jugović
Kać
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Sloga
Erdevik
1 : 3
Borac
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Budućnost
Mladenovo
1. Maj Agroruma
Ruma
1 : 2
Index
Novi Sad
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Palilulac
Krnjača
IMT
Beograd
5 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Rudar
Baljevac
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Partizan
Cerovac
Lunjevica
Lunjevica
0 : 3
Morava
Katrga
Selevac
Selevac
2 : 1
Napredak
Markovac
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Bare
Bare
1 : 0
Banja
Banja
Lepenica
Badnjevac
6 : 1
Bokanja
Gorovič
Marjan
Knić
1 : 0
Šumadinac
Stojnik
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 1
Provo
Provo
Radnički
Koceljeva
0 : 4
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Polet
Takovo
Pepeljevac
Pepeljevac
5 : 3
Tulari
Tulari
Mladost
Vračević
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Železničar
Požega
Zlatibor voda
Gostilje
3 : 1
Ariljska rampa
Požega
Borac
Azbresnica
4 : 0
Morava
Žitkovac
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Rad
Merošina
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Bukovik
Razanj
4 : 0
Palilula
Aleksinac
Alakince
Alakince
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Morava
Vladičin Han
4 : 2
Kondiva
Žbevac
Levosoje
Levosoje
1 : 10
Nebeski Andjeli
Vranje
Tanasko Rajić
Pirot
7 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 4
Zadrugar
Krupac
Jug Bogdan
Đakus
3 : 1
Trbunje
Trbunje
Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Aluminjum
Niš
4 : 1
Mladost
Lalinac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Vrtište
Vrtište
OFK Niš
Niš
0 : 1
Proleter
Mezgraja
Budućnost
Orašje
4 : 1
Čekmin
Čekmin
SFS Borac
Paraćin
4 : 1
Buducnost
Miliva
Bučje
Bučje
1 : 7
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
3 : 3
Rudar
Bor
Poreč
Donji milanovac
3 : 1
Slatina
Bor
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rgotina
Rgotina
3 : 0
BSK
Bogovina
Midžor
Kalna
7 : 0
Mladost
Sumrakovac
Blagotin
Poljna
4 : 6
Sloga (D)
Dašnica
FUD
Brus
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Njegoš
Lovćenac
4 : 0
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Begej
Žitište
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 2
Naftagas
Elemir
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Vojvodina (P)
Perlez
Borac
Bački Gračac
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Mladost (K)
Kruščić
4 : 2
BSK
Bački Brestovac
OFK Mladost
Apatin
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Graničar (G)
Gakovo
3 : 2
Hajduk
Stapar
Polet
Karavukovo
7 : 0
Sloga
Čonoplja
Metalac AV
Futog
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Vrbas
Vrbas
4 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 2
Jadran
Golubinci
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Sloven
Ruma
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Komgrap
Beograd
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 2
Prva Iskra
Barič
Rudar
Kosovska Kamenica
4 : 1
Mineralac
Klokot
Ropotovo
Ropotovo
1 : 0
Sloga (R)
Ranilug
Poneš
Poneš
0 : 3
Oskar
Pasjane
Morava
Parteš
2 : 1
Sloga (B)
Budriga
Mlada krila
Metikoši
0 : 3
Šumadija
Šumarice
Magnohrom
Kraljevo
3 : 4
Morava(M)
Mrsać
Čibukovac
Kraljevo
3 : 2
Tavnik
Tavnik
Parmenac
Parmenac
2 : 0
Malba
Žaočani
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Đerdap
Golubac
1 : 0
RSK
Rabrovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
OFK Homolje
Žagubica
0 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Sloga
Zagorica
Maskar
Maskar
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Omladinac
Donja Trnava
4 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Crnča
Crnča
1 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Partizan
Drenovac
6 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Majur
Majur
4 : 3
Milicionar
Bogatić
Cerić
Miokus
8 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Ursule
Ursule
1 : 0
Napredak
Zlatovo
Delija
Mokrin
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 0
Spartak
Debeljača
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Borac
Pločica
ŽAK
Sombor
2 : 1
OFK Metalac
Sombor
OFK Futog
Futog
4 : 1
Bačka
Begeč
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Krivanj
Selenča
Soko
Nova Gajdobra
5 : 3
Kulpin
Kulpin
Barajevo
Barajevo
0 : 4
Budućnost
Zvečka
OFK Burovo
Burovo
1 : 4
Mladost (B)
Baroševac
Popović
Popovići
3 : 2
OFK Leštane
Leštane
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 5
Velika Krsna
Velika Krsna
Omladinac
Blendija
0 : 2
Mladost
Resnik
Bukovik
Vrbovac
1 : 4
Slemen
Milušinac
OFK 019 Zaječar
Zaječar
2 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Knežica
Knežica
1 : 2
Mekiš
Mekiš
Polet
Radevac
2 : 4
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Feniks 2012
Krupac
1 : 4
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 6
Sloga
Korman
Zgodačica
Godačica
0 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Miločajac
Miločaj
3 : 1
Popovići
Popovići
Mladost 1925
Oplanići
6 : 2
Borac
Adrani
Proleter
Pečenog
0 : 0
Jedinstvo
Godačica
Žeželj
Donja Sabanta
2 : 4
Šumadija 1934
Drača
Burovac
Burovac
2 : 3
Soko
Krvije
Laolac
Veliko Laole
3 : 2
Busur
Busur
Radnik
Pankovo
2 : 1
7 juli
Lopušnik
Čokordin
Vošanovac
3 : 2
Dobrnje
Dobrnje
B.S.K.
Bošnjak
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 2
Mladost (L)
Leskovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Vukan
Ždrelo
Omladinac B
Šetonje
4 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak
Trnovče
0 : 2
Mlava
Zabrđe
22 Februar
Tulež
2 : 2
Brezovac
Brezovac
Mladost (L)
Loznica
2 : 5
TE Gučevo
Trbušnica
Luk
Voćnjak
2 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Napredak
Ševarice
1 : 3
Culjkovic
Culjković
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
7 : 1
Maovi MH
Maovi
Cer
Petkovica
3 : 2
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Fortuna Miki
Šabac
0 : 7
Sloga
Bogosavac
Bojić
Bojić
2 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 2
Žabar
Žabar
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Murgaš
Murgaš
2 : 2
Rudar
Radljevo
Kolubara
Liso Polje
9 : 4
Vukona
Vukona
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Bratstvo
Zlokućane
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 1
BSK
Belanovce
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Brza
Brza
2 : 0
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Real
Donja Jajna
1 : 3
Goblen
Badince
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
Resava
Bukovac
OFK Dvorište
Dvorište
1 : 4
Beljanica
Strmosten
Sindjelic
Vojnik
4 : 3
Resavac
Veliki Popović
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 3
Rudar
Plazane
Rujišnik
Rujišnik
2 : 1
Moravac-C 74
Selište
Omašnica
Omašnica
1 : 4
Omladinac
Odžaci
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 2
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
2 : 5
Ribnik
Gornji Ribnik
Varvarin
Varvarin
5 : 2
Čukarički
Kruševica
Parcane
Parcane
3 : 1
Kiseljak
Orašje
Zmajevac
Belasica
0 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Trmčari
Trmčari
1 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Parunovac
Parunovac
4 : 1
Budućnost
Kaonik
Globoder
Globoder
4 : 2
Kruševica
Kruševica
Meševo
Meševo
4 : 8
Žabare
Žabare
Sokolovi
Kruševica
1 : 2
Padež
Padež
Pakašnica
Pakašnica
3 : 1
Srnje
Srnje
Barice
Barice
4 : 4
Vojvodina
Seleuš
Lokve
Lokve
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Sloga
Margita
Naša Krajina
Kupinik
2 : 1
Janošik
Janošik
Gaj
Veliki Gaj
1 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Sloga
Maradik
Đurinci
Đurinci
3 : 1
OFK Rogača
Rogača
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Mladost
Guberevac
Vis
Parcani
2 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
OFK Slatina
Slatina
5 : 0
Sloga 2012
Popović
Sibnica
Sibnica
0 : 5
Drlupa
Drlupa
4 Juli
Mali Požarevac
3 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Denim
Drlupa
0 : 1
Crvena zvezda
Ralja
Olimpija
Beograd
3 : 3
Sparta
Beograd
Krasava
Krasava
3 : 1
DB Junajted
Donje Brezovice
Laznica
Laznica
3 : 2
Borac
Vukovac
Vrelo
Milanovac
0 : 3
Zadrugar
Osanica
Mladost
Krupaja
3 : 2
Budućnost
Milatovac
Oniks
Lozovik
3 : 2
Belica
Belica
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Trnava
Trnava
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
Morava
Rajkinac
5 : 0
Mladost
Bukovče
Dražmirovac
Dražmirovac
4 : 1
Omladinac
Bunar
ISK Izvor
Izvor
3 : 0
Vihor
Golubovac
Moravac
Gornje Vidovo
5 : 2
Budućnost
Glavica
Sloboda
Krežbinac
8 : 1
Karađorđe
Šavac
Sloga
Zemun
0 : 7
Spartak
Subotica
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Napredak
Kruševac
3 : 1
Mašinac PZP
Niš
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 8
Una Fortuna
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Sloboda Piont
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Sloga
Kraljevo
Radnički
Sombor
5 : 1
Kabel
Novi sad
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Indeks
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Žitoradja
Žitorađa
1 : 5
Radnički (N)
Niš
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
4 : 2
Dinamo
Vranje
Vrežina 2009
Niš
6 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Arsenal
Kragujevac
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Bane
Raška
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Mladost
Lučani
Polet
Trnovče
7 : 4
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
1 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 1
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Omladinac
Rakinac
Selevac
Kusadak
3 : 3
Glavaš
Glibovac
Pobeda
Golobok
6 : 0
Šumadija
Azanja
Vulturul
Grebenac
0 : 4
BAK
Bela Crkva
Dobrica
Dobrica
2 : 3
Sloga (P)
Plandište
Partizan (G)
Gaj
1 : 8
Vršac United
Vršac
Železničar
Pančevo
4 : 0
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Vojvodina
Crepaja
0 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Tempo
Sefkerin
Borac (S)
Sakule
3 : 3
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Železničar
Smederevo
3 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Karađorđe
Rača
Sloga (L)
Lugavčina
0 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Loznica
Loznica
6 : 0
Jedinstvo
Ub
Krušik
Valjevo
2 : 5
Mačva
Šabac
Radjevac
Krupanj
4 : 1
Radnicki
Valjevo
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda Point
Užice
4 : 2
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
4 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Bečej 1918
Bečej
2 : 4
Vršac
Vršac
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Subotica '97
Subotica
3 : 0
Palić
Palić
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
AF Duljaj
Topola
1 : 0
Morava
Velika Plana
Badnjevac
Badnjevac
2 : 2
Rudar
Kostolac
Mladost
Lučani
5 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloboda
Čačak
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost
Arilje
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 2
Sevojno
Sevojno
Dolina
Padina
2 : 7
Spartak
Debeljača
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Kolonija
Kovin
Radnički
Kovin
3 : 0
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 7
Budućnost
Valjevo
Savacijum
Šabac
4 : 0
Krušik
Valjevo
Šabac
Šabac
2 : 6
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Štitar
2 : 4
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Zemun
Zemun
6 : 1
Župa
Aleksandrovac
Borac
Čačak
2 : 0
Loznica 1919
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Smederevo
Smederevo
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Radnički
Niš
Savacijum
Šabac
3 : 0
Bežanija
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
6 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Indeks
Novi sad
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
Spartak ZV
Subotica
5 : 0
Banat
Zrenjanin
Hajduk
Kula
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Vršac
Vršac
Dinamo
Pančevo
5 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Ralja
3 : 0
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Proleter
Vranovo
0 : 1
Sloga
Lugavčina
Podunavac
Udovice
2 : 3
Borac
Ralja
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Polet
Trnovče
9 : 2
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
3 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 0
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 1
Omladinac
Rakinac
Selevac
Kusadak
7 : 0
Glavaš
Glibovac
Pobeda
Golobok
0 : 6
Šumadija
Azanja
Železničar
Smederevo
0 : 6
Mladi radnik
Požarevac
MIP Presing
Požarevac
8 : 0
Rudar
Kostolac
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
1 : 5
Homoljac
Žagubica
Dolina
Padina
3 : 0
Spartak
Debeljača
Proleter
Banatski Karlovac
11 : 1
Kolonija
Kovin
Radnički
Kovin
3 : 0
Borac
Starčevo
Azbest
Stragari
0 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Pobeda
Beloševac
3 : 7
Kraguj
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
10 : 0
Slavija
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Karađorđe (R)
Rača
3 : 1
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Radnički
Valjevo
2 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Drina
Ljubovija
Spartak
Ljig
3 : 2
Budućnost
Valjevo
Savacijum
Šabac
1 : 1
Krušik
Valjevo
Šabac
Šabac
0 : 5
Mačva
Šabac
Ribnica
Mionica
2 : 0
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Jedinstvo
Ub
OFK Ras
Novi Pazar
7 : 1
OFK Lešak
Lešak
Rudar (B)
Baljevac
0 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Dribling
Subotica
7 : 2
Subotica '01
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 21
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
AFK
Ada
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Apolon 4 II
Kragujevac
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Rudar
Kostolac
4 : 1
Panter
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Panter
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
11 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Nacional
Novi Pazar
6 : 1
OFK Lešak
Lešak
Rudar
Kostolac
1 : 3
Panter
Požarevac
Obilić
Živica
1 : 3
Kostolac 2008
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Panter
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
6 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi

Košarka

Metalac
Valjevo
69 : 52
Konstantin
Niš
Partizan mt:s
Beograd
91 : 79
Radnički
Kragujevac
Sloboda
Užice
95 : 82
Mega Vizura
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
61 : 74
Crvena zvezda Telekom
Beograd
OKK Beograd
Beograd
86 : 83
FMP
Železnik
Sloga
Kraljevo
69 : 75
Borac Mozzart Sport
Čačak

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
19 : 20
Novi Pazar
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 24
Morava
Velika Plana
Bask Soko
Beograd
34 : 25
Vojput
Subotica
Mladost
Vranje
32 : 23
Progres
Svrljig
Dubočica 54 2
Leskovac
21 : 33
Niška Banja
Niška Banja
Železničar 2
Niš
29 : 31
Aleksinac
Aleksinac
Bor 2
Bor
30 : 20
Radnički
Ćuprija
Zaječar 2
Zaječar
10 : 0
Rembas
Resavica
Hajduk Veljko
Negotin
51 : 27
Majdanpek
Majdanpek
Brestovac
Brestovac
24 : 35
Knjaževac
Knjaževac
Paraćin
Paraćin
26 : 26
Rtanj
Boljevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 25
Čukarički
Beograd

Ragbi 13

Voždovac
Beograd
12 : 34
Vojvoda
Pančevo
Policajac
Beograd
8 : 48
Vojna akademija
Beograd
Bijeli Zečevi
Banja Luka
36 : 8
Stari Grad
Beograd