XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Subota, 27 Oktobar 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
BSK Borča
Borča
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Radnički (N)
Niš
Sloboda Point
Užice
1 : 0
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Timok
Zaječar
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Borac
Čačak
2 : 1
Bežanija
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Inđija
Inđija
2 : 2
Mladost (L)
Lučani
Rudar
Kostolac
0 : 0
Bane
Raška
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Tutin
Tutin
Morava
Velika Plana
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
FAP
Priboj
2 : 1
Ribnica
Mionica
Kačer
Belanovica
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Borac (Š)
Šabac
4 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sloga
Leskovac
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Napredak
Aleksinac
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Bilećanin
Sečanj
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Vršac
Vršac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Borac
Starčevo
Bačka 1901
Subotica
5 : 3
Kolonija
Kovin
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Polet
Sivac
Stanišić
Stanišić
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Jugović
Kać
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Sloga
Erdevik
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Srbobran
Srbobran
Borac
Novi Sad
3 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Budućnost
Mladenovo
0 : 1
Index
Novi Sad
IMT
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Slavija
Beograd
3 : 0
Železničar
Bara Venecija
Grdica
Grdica
4 : 1
Polet
Ratina
Maršić
Maršić
4 : 3
Seljak
Male Pčelice
Partizan
Cerovac
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Mladost
Atenica
0 : 1
Slatina
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
0 : 3
Ovčar
Markovica
Železničar
Požarevac
5 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Marjan
Knić
1 : 1
Vinča
Vinča
Karađorđe
Rača
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Lepenica
Badnjevac
1 : 1
Šatornja
Šatornja
Radnički
Koceljeva
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (V)
Vladimirci
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
Banjani
Banjani
1 : 0
OFK Divci
Divci
Rubribreza
Rubribreza
0 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Mladost
Vračević
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Morava
Žitkovac
1 : 0
Borac
Azbresnica
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Palilula
Aleksinac
1 : 3
Bukovik
Razanj
Moravica
Subotinac
1 : 5
Radnički 1924 (K)
Kočane
Alakince
Alakince
2 : 1
Kondiva
Žbevac
Levosoje
Levosoje
3 : 5
Ternoci
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
3 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Spartak
Pirot
0 : 2
Dragoš
Pirot
Napredak
Izvor
4 : 3
Sloga
Veliko Selo
Partizanski put
Grudaš
2 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Polet
Samarinovac
1 : 1
Borac
Držanovac
Trbunje
Trbunje
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Bobište
Bobište
Gradac
Konopnica
0 : 2
Jablanica
Medveđa
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Levač
Rekovac
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Brestovac
Brestovac
8 : 4
Ključ
Podvrška
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Branik
Štubik
Rudar
Bor
3 : 0
Zlot
Zlot
Slatina
Bor
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
Rtanj
Boljevac
11 : 0
Mladost
Sumrakovac
Midžor
Kalna
3 : 0
Sloga
Minićevo
Rgotina
Rgotina
3 : 3
Trebič
Sokobanja
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 4
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
4 : 0
Bačka (M)
Mol
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Krajina
Krajišnik
0 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Begej
Žitište
2 : 1
Naftagas
Elemir
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Rusanda
Melenci
Sloga
Čonoplja
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Polet
Karavukovo
0 : 1
Hajduk
Stapar
Graničar (G)
Gakovo
3 : 1
Radnički
Ratkovo
OFK Mladost
Apatin
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
PIK
Prigrevica
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Veternik
Veternik
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 1
Sloven
Ruma
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Graničar
Adaševci
Morava
Parteš
0 : 1
Sloga (R)
Ranilug
Parmenac
Parmenac
2 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Bratstvo
Dljin
0 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
1 : 3
Gradina
Rti
Ozremica
Beršići
1 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Žitkovica
Žitkovica
4 : 0
Dunavac (P)
Petka
Polet
Voluja
2 : 1
Napredak
Bubušinac
BSK
Belosavci
3 : 0
Sloga
Zagorica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Plaskovac
Plaskovac
0 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Maskar
Maskar
0 : 1
Jasenica
Božurnja
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Majur
Majur
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mionica
Mionica
2 : 0
Liplje
Liplje
Željuša
Željuša
3 : 1
Pobeda
Držina
Navalin
Navalin
2 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Sloboda
Donje Brijanje
6 : 0
Napredak
Bogojevce
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 2
Jedinstvo
Šišava
Železničar
Brestovac
0 : 0
Morava
Gložane
Ursule
Ursule
3 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Kupinovac
Kupinovac
5 : 1
Kolare
Kolare
Baštovan
Subotica
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Mladost (T)
Toljevac
9 : 2
Župski biseri
Lacisled
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Omladinac
Pojate
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Subotica
Subotica
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 2
Žednik
Stari Žednik
Dušan Silni
Subotica
2 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Sloboda
Stara Moravica
4 : 1
Pobeda
Pobeda
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Olimpija
Gunaroš
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Partizan (U)
Uljma
1 : 5
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo (K)
Kolut
0 : 7
Rusin
Ruski Krstur
Fruškogorski partizan
Bukovac
6 : 1
Proleter
Banoštor
Mladost
Novi Sad
4 : 0
Čenej
Čenej
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
Budućnost
Parage
Soko
Nova Gajdobra
4 : 0
Slavija
Pivnice
Napredak
Medoševac
2 : 1
Vranić
Vranić
Krtinska
Krtinska
10 : 0
OFK Meljak
Meljak
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Napredak
Međulužje
Kosmaj
Ralja
0 : 4
Boleč
Boleč
Policajac
Beograd
5 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Borac
Trnjane
4 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet
Radevac
1 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Srbovo
Srbovo
2 : 1
Malajnica
Malajnica
Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Stari momci
Kragujevac
Borac
Zabela
4 : 1
Napredak (B)
Batovac
B.S.K.
Bošnjak
1 : 2
Soko
Krvije
Čokordin
Vošanovac
1 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnik
Pankovo
5 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Laolac
Veliko Laole
1 : 3
7 juli
Lopušnik
Burovac
Burovac
1 : 0
Busur
Busur
Omladinac B
Šetonje
1 : 2
Mlava
Zabrđe
Bata Bulić
Bistrica
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Vukan
Ždrelo
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Mladost (L)
Leskovac
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Granit
Radalj
Luk
Voćnjak
0 : 3
Prva Iskra
Runjani
Omladinac
Slepčević
4 : 2
Napredak
Ševarice
Maovi MH
Maovi
2 : 3
Culjkovic
Culjković
Fortuna Miki
Šabac
1 : 9
Cer
Petkovica
Metlić
Metlić
3 : 1
Mladost (SL)
Slatina
Zvizdar
Zvizdar
1 : 4
Kolubara
Liso Polje
Šarbane
Šarbane
3 : 1
Murgaš
Murgaš
Milanovo
Milanovo
4 : 2
Moravac
Pečenjevce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 2
Mladost (K)
Kutles
Bratstvo
Zlokućane
1 : 1
BSK
Belanovce
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
2 : 0
Moravac
Guberevac
Goblen
Badince
1 : 0
Vrhunac
Radonjica
Rudar
Plazane
1 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Kolonija
Jagodina
1 : 3
Sloga
Voljavče
Polet 57
Milutovac
0 : 0
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Ugljarevo
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Riljac
0 : 7
Topoljak
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 1
Omladinac
Odžaci
Omašnica
Omašnica
1 : 1
Moravac-C 74
Selište
Rujišnik
Rujišnik
0 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Trmčari
Trmčari
4 : 1
Budućnost
Kaonik
Sokolovi
Kruševica
2 : 2
Srnje
Srnje
Meševo
Meševo
1 : 3
Padež
Padež
Globoder
Globoder
1 : 5
Žabare
Žabare
BSK
Bela Voda
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 2
Banat
Ilandža
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Crvena zvezda
Ralja
7 : 1
OFK Rogača
Rogača
Denim
Drlupa
1 : 0
Mladost
Mala Ivanča
4 Juli
Mali Požarevac
2 : 3
Drlupa
Drlupa
Sibnica
Sibnica
1 : 4
Sloga 2012
Popović
OFK Slatina
Slatina
2 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
Vis
Parcani
3 : 0
Mladost
Guberevac
Rudar 2012
Babe
3 : 0
Đurinci
Đurinci
Napredak
Uzveće
3 : 0
Bair
Bogatic
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 1
Mladost (O)
Očage
Gorki
Glušci
4 : 1
Šumice
Glusci
DB Junajted
Donje Brezovice
5 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Šapine B
Šapine
0 : 5
Sinđelić
Veliko Crniće
Radnik
Salakovac
0 : 5
Stig (C)
Crljenac
Napredak
Toponica
2 : 0
BSK
Boževac
Kobilje
Kobilje
7 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
BSK
Brajkovac
2 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Strmovo
Strmovo
4 : 2
Borac
Arapovac
Lazarevac
Lazarevac
5 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
Oniks
Lozovik
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Morava
Rajkinac
4 : 0
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
2 : 0
Mladost
Bukovče
Šantarovac
Šantarovac
1 : 3
Osaonica
Bagrdan
Belica
Belica
6 : 2
Hajduk
Miloševo
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 4
Mašinac PZP
Niš
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Spartak
Subotica
Sloga
Zemun
1 : 2
Požarevac
Požarevac
Ravangrad
Sombor
0 : 3
Fruškogorac
Novi Sad
Rubin
Mol
4 : 2
Metalmania
Kanjiža
Inđija
Inđija
2 : 1
Sloboda Piont
Užice
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Sloga
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Radnički
Novi Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Indeks
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Hajduk
Kula
Polet
Karavukovo
1 : 1
Kabel
Novi sad
Radnički
Sombor
4 : 1
Donji Srem
Pećinci
Sinđelić
Niš
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
Dinamo
Vranje
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo
Paraćin
2 : 2
Vrežina 2009
Niš
Bor
Bor
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Arsenal
Kragujevac
2 : 2
Mladost
Lučani
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloboda
Čačak
2 : 2
Jadran
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Bane
Raška
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Polet
Trnovče
0 : 4
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
5 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
5 : 0
Selevac
Kusadak
Omladinac
Rakinac
0 : 3
Pobeda
Golobok
BAK
Bela Crkva
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Sloga (P)
Plandište
2 : 4
Dobrica
Dobrica
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
0 : 2
Železničar
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Tempo
Sefkerin
1 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
8 : 2
Borac (S)
Sakule
Radnički (B)
Baranda
1 : 12
Dinamo
Pančevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Mačva
Šabac
3 : 1
Krušik
Valjevo
Zemun
Zemun
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Borac
Čačak
Sloboda Point
Užice
2 : 2
Partizan
Beograd
Loznica 1919
Loznica
0 : 5
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Raadnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Sloga
Leskovac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Vršac
Vršac
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 4
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
1 : 3
Bačka (M)
Mol
Obilić
Novi Kneževac
3 : 4
Krivaja
Krivaja
AFK
Ada
2 : 7
Subotica '96
Subotica
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Seljak
Mihajlovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Mladost
Lučani
0 : 0
Sevojno
Sevojno
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda
Čačak
6 : 1
Bane
Raška
Dolina
Padina
3 : 1
Borac
Starčevo
Mika Antić
Pančevo
3 : 2
Spartak
Debeljača
Mačva
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Štitar
Radnicki Stobex
Klupci
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Zemun
Zemun
2 : 1
Čukarički
Beograd
AS
Novi Pazar
6 : 1
Borac
Čačak
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica 1919
Loznica
1 : 3
Rad
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Niš
3 : 0
Bežanija
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Vršac
Vršac
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Skobalj
Skobalj
0 : 9
Borac
Ralja
Slavija
Smederevo
2 : 0
Sloga
Lugavčina
Proleter
Vranovo
3 : 3
Šumadinac
Binovac
SASK
Saraorci
3 : 2
Sloboda
Lipe
Subotica
Subotica
12 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Spartak Zlatibor voda
Subotica
0 : 0
Olimpija
Totovo Selo
Senta
Senta
3 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Polet
Trnovče
0 : 6
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
1 : 6
Radnik
Smederevska Palanka
Napredak
Markovac
7 : 1
Selevac
Kusadak
Omladinac
Rakinac
4 : 2
Pobeda
Golobok
Mladi radnik
Požarevac
7 : 0
Železničar
Smederevo
Rudar
Kostolac
2 : 2
MIP Presing
Požarevac
Badnjevac
Badnjevac
7 : 1
Plana
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Seljak
Mihajlovac
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
Dolina
Padina
4 : 1
Borac
Starčevo
Železničar
Pančevo
4 : 0
Kolonija
Kovin
Apolon 4
Kragujevac
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Karađorđe (R)
Rača
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 8
Slavija
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
2 : 4
Kraguj
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
6 : 3
Azbest
Stragari
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 1
Rađevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
0 : 2
Savacijum
Šabac
Mačva
Šabac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 11
Bačka 1901
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
2 : 0
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
6 : 0
Subotica '01
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 3
Apolon 4 I
Kragujevac
Presing
Požarevac
0 : 3
Sloga
Petrovac na Mlavi
Panter
Požarevac
1 : 4
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
OFK Osečina
Osecina
1 : 1
Šampion
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 2
Radnički
Valjevo
Spartak
Ljig
0 : 4
Krušik
Valjevo
Krušik 2
Valjevo
7 : 1
Budućnost
Valjevo
Polet
Popucke
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Bane 2
Raška
5 : 0
Tutin
Tutin
OFK As
Novi Pazar
0 : 0
Ibar
Leposavić
Bane 1
Raška
0 : 1
Sočanica
Sočanica
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 4
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Presing
Požarevac
2 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Panter
Požarevac
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka

Košarka

MZT Skopje
Skopje
60 : 75
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Szolnoki Olaj
Szolnok
75 : 67
Split
Split
Krka
Novo Mesto
51 : 66
Budućnost VOLI
Podgorica
Cibona
Zagreb
69 : 63
Široki WWin
Široki Brijeg
Borac Mozzart Sport
Čačak
69 : 39
Metalac
Valjevo
OKK Beograd
Beograd
92 : 88
Sloboda
Užice
Tamiš
Pančevo
76 : 69
BKK Radnički
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
101 : 70
Jagodina
Jagodina
Vršac
Vršac
72 : 71
Konstantin
Niš
Meridiana
Novi Sad
74 : 60
Spartak
Subotica
Železničar
Inđija
84 : 65
Crnokosa
Kosjerić
Plana
Velika Plana
79 : 72
Napredak Rubin
Kruševac
Beovuk 72
Beograd
83 : 85
Mladost (Z)
Zemun
Zlatar
Nova Varoš
88 : 73
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Mašinac
Kraljevo
0 : 20
Železničar
Čačak
Zlatibor
Čajetina
95 : 87
Novi Pazar
Novi Pazar
Priboj
Priboj
99 : 73
Radnički Student
Kragujevac
Jablanica
Medveđa
92 : 59
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
OKK Junior
Niš
74 : 73
Knjaževac
Knjaževac
Rtanj
Boljevac
77 : 80
Niš
Niš
Mladost
Zaječar
85 : 82
Prokuplje
Prokuplje
Bor RTB
Bor
86 : 74
Kuršumlija
Kuršumlija
Pirot
Pirot
84 : 81
Zdravlje 09
Leskovac
Akademik
Srbobran
58 : 71
Vojvodina
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 20
Stara Pazova
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
75 : 76
Jedinstvo
Novi Becej
Vrbas
Vrbas
71 : 76
Srem
Sremska Mitrovica
Topola
Bačka Topola
66 : 58
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
81 : 65
Odžaci
Odžaci
Sveti Đorđe
Žitište
68 : 61
Nova Pazova
Nova Pazova
Paraćin
Paraćin
72 : 69
Mladost
Smederevska Palanka
Vladimirci
Vladimirci
73 : 83
Loznica
Loznica
Student BB
Bajina Bašta
88 : 71
Mionica
Mionica
Železničar
Lajkovac
102 : 92
Ivanjica
Ivanjica
Play off
Užice
57 : 66
Mileševac
Prijepolje
Klik
Arilje
80 : 81
Čačak 94
Čačak
Mladost Vesna
Bela Palanka
91 : 69
Hajduk Veljko
Negotin
Zone Boys
Blace
62 : 93
Naisus
Niš
Radan
Lebane
67 : 48
Negotin
Negotin
Jastrebac
Aleksinac
63 : 67
Vlasotince
Vlasotince
Radnik
Surdulica
64 : 61
Nibak
Niš
Subrina Ilirija
Ljubljana
64 : 72
Peac-Pecs
Peac
Partizan
Beograd
78 : 74
Radivoj Korać
Beograd
Čelik
Zenica
68 : 62
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
65 : 70
Sloboda
Novi Grad
Stara Pazova
Stara Pazova
90 : 64
Šumadija
Kragujevac
Student
Niš
73 : 64
Srbobran Reahem
Srbobran
Čelarevo
Čelarevo
70 : 74
Beočin
Beočin

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
3 : 1
Spartak (S)
Subotica
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Sloven
Ruma
0 : 3
Borac
Starčevo
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Obilić
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
FAP Livnica
Prijepolje
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Niš
Niš
Timok
Zaječar
3 : 0
Pirot
Pirot
Milenijum
Niš
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Sterija
Beograd
3 : 1
VA 014
Valjevo
FOK
Futog
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Mladost Ekspans
Nova Pazova
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Inđija
Inđija
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Futog
Futog
Tent
Obrenovac
3 : 2
Jedinstvo (U)
Užice
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Vizura Wall Art
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 3
Smeč 5
Gruža
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 1
Kraguj
Kragujevac
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Radnički (B)
Beograd
3 : 2
Poštar
Beograd
Tutin Stil Jasen
Tutin
0 : 3
Borac
Čačak
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Tajm
Užice
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Lučani
Lučani
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Spas
Beograd
Imlek
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Vršac
Vršac
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 2
KI 0230
Kikinda
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Student
Niš
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
Bor
Bor
0 : 3
Vranje
Vranje
Milenijum
Niš
3 : 0
Paraćin
Paraćin

Rukomet

Napredak
Kruševac
25 : 27
Partizan
Beograd
PKB
Padinska Skela
29 : 21
Železničar 1949
Niš
Jugović Unimet
Kać
35 : 25
Radnički
Kragujevac
Metaloplastika
Šabac
31 : 25
Kolubara
Lazarevac
Crvena Zvezda
Beograd
33 : 31
Zaječar
Zaječar
Vrbas Carnex
Vrbas
23 : 22
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pancevo
25 : 23
Titel Džon Dir
Titel
Mladost
Bački Jarak
30 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Sombor
Sombor
30 : 26
Železničar
Inđija
Jastrebac
Blace
38 : 33
BSK Heba
Bujanovac
ORK Bor
Bor
23 : 17
Đerdap
Kladovo
Loznica
Loznica
21 : 31
BASK Soko
Beograd
Morava
Velika Plana
32 : 24
Smederevo
Smederevo
Župa 54
Aleksandrovac
21 : 21
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
20 : 27
Sloga
Požega
15 oktobar
Velika Drenova
39 : 32
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Mladost
Vranje
19 : 37
Hisar
Leskovac
Aleksinac
Aleksinac
25 : 24
Niška Banja
Niška Banja
Vranje 1957
Vranje
26 : 22
Radan
Lebane
Železničar 2
Niš
22 : 35
Bela Palanka
Bela Palanka
Pirot
Pirot
48 : 31
Dubočica 54 2
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
29 : 26
Rembas
Resavica
Rtanj
Boljevac
31 : 29
Radnički
Ćuprija
Brestovac
Brestovac
24 : 39
Bor 2
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
45 : 30
Zaječar 2
Zaječar
Hercegovina
Sečanj
26 : 21
Crvenka II
Crvenka
Jedinstvo (K)
Kačarevo
36 : 20
Ruma
Ruma
Jabuka
Jabuka
25 : 34
Napredak
Čestereg
Potisje Pleteks
Ada
28 : 30
Radnički-Cement
Novi Sad
Radnički
Šid
31 : 27
Dalmatinac
Riđica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
24 : 23
Apatin
Apatin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
26 : 22
Hajduk
Čurug
Radnički 1949
Novi Beograd
26 : 42
Naisa
Niš
BMS Milenijum
Beograd
15 : 15
Max Sport
Nova Pazova
Železnicar
Inđija
23 : 35
Zaječar
Zaječar
Milenium
Beograd
36 : 16
Crvena Zvezda 2
Beograd
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
32 : 25
Čačak
Čačak
Pirot
Pirot
33 : 18
Zaječar 2
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
25 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
Vranje
Vranje
25 : 19
Topličanin
Prokuplje
Đerdap
Kladovo
16 : 31
Mladi Radnik
Radinac
Kučevo
Kučevo
31 : 17
Mladost
Smederevska Palanka
Proleter Superprotein
Zrenjanin
24 : 26
Spartak
Debeljača
Halas Jožef
Ada
27 : 24
Mladost
Srpska Crnja
Kikinda
Kikinda
25 : 21
Radnički
Bajmok
Jabuka 95
Jabuka
26 : 24
Srem
Sremska Mitrovica
Temerin
Temerin
35 : 15
Dolovo
Dolovo
Vojvodina
Petrovaradin
32 : 17
Pančevo
Pančevo
Dubočica
Leskovac
25 : 16
Morava Han
Vladičin Han
Niška Banja
Niška Banja
19 : 28
Naisa 2
Niš
Vlasotince
Vlasotince
16 : 24
Radan
Lebane
Vrbas
Vrbas
19 : 25
Obilić
Novi Kneževac
Laki
Crvenka
22 : 22
Jadran Lider
Feketić
Želja
Žabalj
20 : 19
Ravangrad
Sombor
Unirea
Uzdin
33 : 26
Miletić
Mošorin
Apatin
Apatin
23 : 19
Spartak
Subotica
Sloven
Ruma
30 : 19
Topola
Bačka Topola

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
9 : 7
ŽAK
Kikinda
Beograd
Beograd
3 : 16
BVK Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
12 : 5
Banjica
Beograd
Dunav
Novi Sad
2 : 18
Radnički
Kragujevac

Futsal

Fontana
Čačak
5 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Kikinda
Kikinda
1 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
KMF Deus futsal
Sremska Mitrovica
5 : 4
Forum
Vršac
Hajduk
Kula
3 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
Tvrdjava
Novi Sad
2 : 6
SAS
Zrenjanin
Fleš
Valjevo
3 : 3
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
Krčagovo 2
Užice
5 : 3
Raška
Raška