XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 393 utakmica za dan
Subota, 22 Septembar 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak ZV
Subotica
4 : 1
Radnički (N)
Niš
BSK Borča
Borča
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Javor
Ivanjica
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Voždovac
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Inđija
Inđija
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bežanija
Beograd
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Timok
Zaječar
2 : 2
Čukarički
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Napredak
Kruševac
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Gruža
Gruža
Budućnost
Valjevo
2 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Borac (Š)
Šabac
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Kačer
Belanovica
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Loznica 1919
Loznica
Radnički (B)
Bajmok
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
7 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Kolonija
Kovin
3 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
AFK
Ada
1 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Polet
Sivac
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Borac
Novi Sad
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 1
Hajduk
Beška
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Crvenka
Crvenka
Sloga
Erdevik
4 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jugović
Kać
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Grdica
Grdica
3 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Rudar
Baljevac
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Slatina
Slatina
6 : 0
Vujan
Prislonica
Mladost
Atenica
0 : 0
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Marjan
Knić
0 : 1
Banja
Banja
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 1
Radnički
Koceljeva
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Mačva 2005
Bogatić
5 : 2
Antimon
Zajača
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Banjani
Banjani
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Crnokosa
Kosjerić
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Borac
Azbresnica
3 : 1
Moravica
Subotinac
Polet
Vitoševac
0 : 3
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Besa
Trnovac
2 : 0
Levosoje
Levosoje
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Čelik
Belo polje
3 : 2
Kondiva
Žbevac
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Dragoš
Pirot
Topličanin
Prokuplje
7 : 1
Borac
Držanovac
OFK Niš
Niš
2 : 2
Aluminjum
Niš
Omladinac
Gornji Komren
1 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Gradac
Konopnica
2 : 6
Čekmin
Čekmin
Umac
Miroševce
0 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Budućnost
Orašje
0 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Slatina
Bor
6 : 2
Radnički
Klokočevac
Poreč
Donji milanovac
2 : 2
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
4 : 2
Brestovac
Brestovac
Krivelj
Krivelj
7 : 1
Bučje
Bučje
Rgotina
Rgotina
7 : 3
ŠSK
Štipina
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Osnić
Osnić
BSK
Bogovina
9 : 0
Mladost
Sumrakovac
Blagotin
Poljna
2 : 2
Šanac
Šanac
Jadran
Feketić
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Tisa
Adorjan
Krajina
Krajišnik
3 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Begej
Žitište
1 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Borac
Bački Gračac
6 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Metalac AV
Futog
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Veternik
Veternik
Partizan
Vitojevci
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Sloga
Kaona
2 : 4
Gorušica
Viča
Ozremica
Beršići
2 : 3
Mladost 09
Vraćevšnica
Basarac
Mišljenovac
6 : 5
Polet
Voluja
BSK
Borač
1 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Proleter
Jelovik
6 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Maskar
Maskar
0 : 2
Kopljari
Kopljari
Jasenica
Božurnja
1 : 1
BSK
Belosavci
Žabare
Žabare
0 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Crnča
Crnča
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Radnik
Ub
0 : 2
Jedinstvo
Milorci
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Pobeda
Držina
Gornje Krajince
Gornje Krajince
5 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Jedinstvo
Šišava
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Dušan Silni
Subotica
1 : 1
Subotica
Subotica
Olimpija
Gunaroš
2 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Udarnik 2012
Krivaja
0 : 6
Pobeda
Pobeda
Progresul
Torak
1 : 3
Terekves
Hetin
Budućnost
Banatski Dvor
4 : 1
Proleter
Međa
Jedinstvo Stević
Kačarevo
9 : 0
Borac
Pločica
Jedinstvo (K)
Kolut
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Bačka
Begeč
Dunav
Novi Slankamen
0 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Budućnost
Zvečka
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Napredak
Medoševac
Rvati
Obrenovac
1 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Meljak
Meljak
0 : 1
OFK Burovo
Burovo
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
Dunavac
Grocka
Popović
Popovići
6 : 3
Rabrovac
Rabrovac
Jastrebac
Krajkovac
0 : 4
Naisus
Rožina
Omladinac
Blendija
2 : 1
Napredak
Jošanica
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Mladost
Resnik
Doljevac
Doljevac
0 : 0
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
3 : 3
Knežica
Knežica
Gredetin
Gredetin
1 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Pobeda 1976
Jakovlje
5 : 1
Feniks 2012
Krupac
Rečka
Rečka
4 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Kablar
Kraljevo
0 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Proleter
Pečenog
5 : 2
Zgodačica
Godačica
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 2
Kurjače
Kurjače
Soko
Krvije
1 : 9
Radnik
Pankovo
Laolac
Veliko Laole
2 : 2
Čokordin
Vošanovac
Burovac
Burovac
0 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Busur
Busur
4 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
7 juli
Lopušnik
6 : 3
Dobrnje
Dobrnje
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Omladinac B
Šetonje
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Napredak
Trnovče
Mladost (L)
Leskovac
1 : 0
Mlava
Zabrđe
Vukan
Ždrelo
0 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
22 Februar
Tulež
2 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Luk
Voćnjak
2 : 3
Sloga
Straža
Mladost (L)
Loznica
4 : 1
Polet
Loznica
Napredak
Ševarice
3 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Sloga
Bogosavac
2 : 5
Maovi MH
Maovi
Fortuna Miki
Šabac
3 : 7
Omladinac
Slepčević
Cer
Petkovica
3 : 0
Culjkovic
Culjković
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 2
Budućnost
Pocerski Dobrić
Bojić
Bojić
2 : 2
Metlić
Metlić
Murgaš
Murgaš
4 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Moravac
Pečenjevce
2 : 1
Mladost (K)
Kutles
Turekovac
Turekovac
3 : 1
Milanovo
Milanovo
BSK
Belanovce
0 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Bratstvo
Zlokućane
5 : 1
Jašunja
Jašunja
Brza
Brza
4 : 1
Real
Donja Jajna
Hum
Vrlane
3 : 0
Radnički
Dubnica
Rudar
Plazane
7 : 0
Mladost
Lomnica
Sindjelic
Vojnik
4 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Kolonija
Jagodina
2 : 0
Partizan (M)
Majur
Omašnica
Omašnica
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
1 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Moravac-C 74
Selište
2 : 4
Jugovići
Bogdanje
Omladinac
Odžaci
1 : 0
Mladost
Mala Drenova
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Parcane
Parcane
Čukarički
Kruševica
3 : 3
Gradac
Pločnik
Zmajevac
Belasica
2 : 1
Trmčari
Trmčari
Globoder
Globoder
4 : 2
Sokolovi
Kruševica
BSK
Bela Voda
7 : 1
Pakašnica
Pakašnica
Kruševica
Kruševica
2 : 1
Srnje
Srnje
Žabare
Žabare
1 : 0
Padež
Padež
Šumadija
Mali Crljeni
4 : 3
Šumadinac
Kruševica
Sloboda
Stubica
3 : 0
Polet
Mirosaljci
OFK Rogača
Rogača
2 : 4
OFK Slatina
Slatina
Vis
Parcani
1 : 1
Sibnica
Sibnica
Rudar 2012
Babe
2 : 0
4 Juli
Mali Požarevac
Mladost
Guberevac
3 : 4
Denim
Drlupa
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 1
Crvena zvezda
Ralja
Sloga 2012
Popović
2 : 3
Mladost
Mala Ivanča
Drlupa
Drlupa
4 : 4
Ropočevo
Ropočevo
Bair
Bogatic
1 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Gorki
Glušci
5 : 0
Mladost (O)
Očage
Radnik
Salakovac
3 : 0
Šapine B
Šapine
Napredak
Toponica
3 : 0
Sinđelić
Veliko Crniće
Kobilje
Kobilje
2 : 3
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 1
BSK
Boževac
Zadrugar
Osanica
1 : 3
Borac
Vukovac
Budućnost
Milatovac
5 : 0
Laznica
Laznica
Mladost
Krupaja
2 : 3
Vrelo
Milanovac
Strmovo
Strmovo
2 : 1
BSK
Brajkovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Petka
Petka
Trnava
Trnava
5 : 0
Oniks
Lozovik
Šantarovac
Šantarovac
0 : 1
Morava
Rajkinac
Belica
Belica
1 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Hajduk
Miloševo
4 : 1
Omladinac
Bunar
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Mladost
Bukovče
Železničar
Klačevica
2 : 2
ISK Izvor
Izvor
Vihor
Golubovac
0 : 5
Moravac
Gornje Vidovo
Budućnost
Glavica
3 : 0
Karađorđe
Šavac
Jagodina
Jagodina
0 : 7
LASK Crvena zvezda
Beograd
Sloga
Zemun
2 : 2
Šabac
Šabac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 0
Nives
Knjaževac
Pančevo
Pančevo
0 : 2
Ravangrad
Sombor
Rubin
Mol
0 : 6
Fruškogorac
Novi Sad
Metalmania
Kanjiža
0 : 5
Kalemegdan
Beograd
Timok
Zaječar
1 : 1
Bukovička Banja
Aranđelovac
Una Fortuna
Kragujevac
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Slatke male
Burovac
4 : 0
Majdanpek
Bor
Mačva
Šabac
3 : 2
Trijumf
Kragujevac
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
Rad
Beograd
Banat
Zrenjanin
2 : 2
BSK Borča
Borča
Borac
Čačak
2 : 0
Timok
Zajecar
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički
Novi Beograd
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Napredak
Kruševac
1 : 5
Partizan
Beograd
Polet
Karavukovo
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički
Sombor
3 : 2
Slavija
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Hajduk
Kula
1 : 0
Indeks
Novi Sad
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Radan
Lebane
Jedinstvo
Paraćin
1 : 1
Dinamo
Vranje
Bor
Bor
2 : 0
Sinđelić
Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Vrežina 2009
Niš
4 : 0
Borac
Bivolje
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Car Konstantin
Niš
4 : 3
Vlasina
Vlasotince
Sloboda
Čačak
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatar
Nova Varoš
0 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Napredak
Markovac
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Bresje-Superior
Velika Plana
Šumadija
Azanja
3 : 0
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
2 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Selevac
Kusadak
3 : 0
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga (P)
Plandište
9 : 0
Polet
Izbište
Dobrica
Dobrica
0 : 7
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
3 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
1 : 5
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Dinamo
Pančevo
5 : 0
Slavija
Kovačica
Borac (S)
Sakule
0 : 10
Železničar
Pančevo
Jugoslavija
Jabuka
5 : 2
Vojvodina
Crepaja
Železničar
Smederevo
3 : 0
Morava
Velika Plana
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 0
Karađorđe
Rača
Jedinstvo
Štitar
0 : 4
Krušik
Valjevo
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Raadnički 1923
Kragujevac
1 : 0
BSK Borča
Borča
Sloga
Leskovac
3 : 0
Loznica 1919
Loznica
Teleoptik
Zemun
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Inđija
Inđija
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Jadran
Feketić
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
4 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Tisa
Adorjan
Olimpija
Totovo Selo
7 : 0
AFK
Ada
Palić
Palić
2 : 4
Subotica '96
Subotica
Subotica '97
Subotica
5 : 2
Radnički
Bajmok
Seljak
Mihajlovac
1 : 2
Morava
Velika Plana
Badnjevac
Badnjevac
0 : 4
Mladi radnik
Požarevac
AF Duljaj
Topola
4 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Sloboda
Čačak
6 : 1
Mladost
Lučani
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Spartak
Debeljača
5 : 0
Borac
Starčevo
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički
Kovin
3 : 2
Mika Antić
Pančevo
Radnicki Stobex
Klupci
1 : 3
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
0 : 0
Budućnost
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Radnički
Valjevo
Čukarički
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Radnički
Niš
4 : 1
Loznica 1919
Loznica
Bežanija
Beograd
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Savacijum
Šabac
1 : 3
AS
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Borac
Čačak
Rad
Beograd
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Dinamo
Pančevo
Inđija
Inđija
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Slavija
Smederevo
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Proleter
Vranovo
7 : 0
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
10 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloboda
Lipe
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Šumadinac
Binovac
3 : 0
Borac
Ralja
Bačka Topola
Bačka Topola
4 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Senta
Senta
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Napredak
Markovac
1 : 4
Udarnik
Lozovik
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Šumadija
Azanja
5 : 0
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Selevac
Kusadak
3 : 2
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Železničar
Smederevo
0 : 4
AF Duljaj
Topola
Sloga
Petrovac na Mlavi
12 : 0
Panter
Požarevac
Homoljac
Žagubica
1 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Spartak
Debeljača
4 : 2
Borac
Starčevo
Proleter
Banatski Karlovac
11 : 4
Železničar
Pančevo
Radnički
Kovin
4 : 2
Mika Antić
Pančevo
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Šumadija 1903 II
Kragujevac
3 : 3
Slavija
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
2 : 4
Kraguj
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Azbest
Stragari
Karađorđe (R)
Rača
4 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Mačva
Šabac
4 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica
Loznica
0 : 7
Budućnost
Valjevo
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Radnički
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 3
Rađevac
Krupanj
Bačka Topola
Bačka Topola
10 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica '01
Subotica
2 : 4
AFK
Ada
Senta
Senta
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
Karađorđe (R)
Rača
0 : 4
Apolon 4 I
Kragujevac
Karađorđe (T)
Topola
0 : 18
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
1 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 5
Sloga
Petrovac na Mlavi
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 4
Mladi Radnik
Požarevac
Šampion
Valjevo
2 : 0
Spartak
Ljig
Krušik 2
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Polet
Popucke
0 : 3
OFK Osečina
Osecina
Železničar
Lajkovac
4 : 2
Radnički
Valjevo
Budućnost
Valjevo
1 : 5
Krušik
Valjevo
Nacional
Novi Pazar
3 : 0
Bane 2
Raška
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 0
Bane 1
Raška
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 0
OFK As
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
7 : 2
Tutin
Tutin
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
3 : 0
Ibar
Leposavić
OFK Lešak
Lešak
4 : 3
Sočanica
Sočanica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 9
Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
4 : 2
Mladi radnik
Požarevac

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
26 : 28
Radnički
Kragujevac
Lavovi BP
Bačka Palanka
23 : 20
Metalac Asko Vidak
Futog
Mladost
Bački Jarak
31 : 28
Nova Pazova
Nova Pazova
Sombor
Sombor
22 : 27
Dinamo
Pancevo
Železničar
Inđija
23 : 29
Spartak Vojput
Subotica
Crvena Zvezda
Mokrin
22 : 25
Titel Džon Dir
Titel
Proleter
Zrenjanin
28 : 22
ŽSK
Žabalj
Morava
Velika Plana
32 : 29
Novi Beograd
Beograd
Priboj
Priboj
22 : 24
Mokra Gora
Zubin Potok
Bane
Raška
8 : 39
Šamot 65
Arenđelovac
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
31 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Sloga
Požega
18 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar 2
Niš
18 : 42
Vranje 1957
Vranje
Pirot
Pirot
44 : 31
Aleksinac
Aleksinac
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 30
Niška Banja
Niška Banja
Jedinstvo
Krnjevo
34 : 32
Železničar
Beograd
Čukarički
Beograd
30 : 32
Metalac
Valjevo
Kosmaj
Ralja
38 : 29
Kolubara 2
Lazarevac
Ub
Ub
30 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Rudar 2
Kostolac
32 : 44
Udarnik
Lozovik
Studentski grad
Beograd
20 : 21
Partizan 2
Beograd
Radnički
Šid
28 : 35
Hercegovina
Sečanj
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
26 : 20
Potisje Pleteks
Ada
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
24 : 21
Jabuka
Jabuka
Hajduk
Čurug
28 : 24
Jedinstvo (K)
Kačarevo
Apatin
Apatin
31 : 32
Crvenka II
Crvenka
Dalmatinac
Riđica
24 : 25
Ruma
Ruma
Radnički-Cement
Novi Sad
27 : 23
Napredak
Čestereg
Knjaz Miloš
Aranđelovac
28 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
29 : 20
Naisa
Niš
Radnički (K)
Kragujevac
28 : 24
Max Sport
Nova Pazova
Radnički Svilajnac
Svilajnac
21 : 44
Zaječar
Zaječar
Radnički 1949
Novi Beograd
30 : 35
BMS Milenijum
Beograd
Loznica grad
Loznica
27 : 29
Milenium
Beograd
Metalac AD
Gornji Milanovac
18 : 32
Junior
Beograd
Voždovac
Beograd
31 : 29
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
ORK Beograd
Beograd
36 : 22
Crvena Zvezda 2
Beograd
Metalac
Kraljevo
22 : 22
Čačak
Čačak
Radnički
Obrenovac
23 : 17
Medicinar
Šabac
Jabuka 95
Jabuka
27 : 21
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Temerin
Temerin
17 : 26
Kikinda
Kikinda
Vojvodina
Petrovaradin
29 : 19
Halas Jožef
Ada
Pančevo
Pančevo
28 : 19
Spartak
Debeljača
Dolovo
Dolovo
21 : 32
Mladost
Srpska Crnja
Srem
Sremska Mitrovica
30 : 29
Radnički
Bajmok
Unirea
Uzdin
25 : 27
Vrbas
Vrbas
Apatin
Apatin
25 : 13
Želja
Žabalj
Sloven
Ruma
25 : 23
Laki
Crvenka
Topola
Bačka Topola
24 : 11
Obilić
Novi Kneževac
Spartak
Subotica
21 : 29
Jadran Lider
Feketić
Miletić
Mošorin
26 : 21
Ravangrad
Sombor