XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Budućnost (M) - Budućnost (P) 2:1
2 26.08.2017 16:30 Mladost (K) - Budućnost (M) 2:2
3 03.09.2017 16:30 Budućnost (M) - Rusin 3:0
4 09.09.2017 16:00 Hajduk Junior - Budućnost (M) 3:0
5 17.09.2017 16:00 Budućnost (M) - Slavija 5:1
6 24.09.2017 15:30 Stari Grad - Budućnost (M) 2:1
7 27.09.2017 15:30 Budućnost (M) - Stanišić 1:2
8 01.10.2017 15:30 Lipar - Budućnost (M) 1:1
9 08.10.2017 15:00 Budućnost (M) - Vojvodina 2:1
10 14.10.2017 15:00 Crvenka - Budućnost (M) 3:1
11 22.10.2017 14:00 Budućnost (M) - Kula 4:0
12 29.10.2017 13:30 Budućnost (M) - Hercegovac 2:0
14 12.11.2017 13:00 Budućnost (M) - Krila Krajine 0:0
15 18.11.2017 13:00 ŽAK - Budućnost (M) 0:3
16 11.03.2018 15:00 Budućnost (P) - Budućnost (M) 1:1
17 18.03.2018 15:30 Budućnost (M) - Mladost (K) 7:0
18 25.03.2018 15:30 Rusin - Budućnost (M) 2:2
19 01.04.2018 16:00 Budućnost (M) - Hajduk Junior 6:0
20 08.04.2018 16:00 Slavija - Budućnost (M) 0:3
21 15.04.2018 16:30 Budućnost (M) - Stari Grad 5:0
22 18.04.2018 16:30 Stanišić - Budućnost (M) 0:1
23 22.04.2018 16:30 Budućnost (M) - Lipar 6:2
24 28.04.2018 16:30 Vojvodina - Budućnost (M) 0:2
25 06.05.2018 17:00 Budućnost (M) - Crvenka 1:1
26 13.05.2018 17:00 Kula - Budućnost (M) 1:6
27 16.05.2018 17:00 Hercegovac - Budućnost (M) 0:1
29 27.05.2018 17:00 Krila Krajine - Budućnost (M) 0:0
30 03.06.2018 17:00 Budućnost (M) - ŽAK 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Stanišić 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Crvenka 28 19 5 4 62
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Budućnost (M) 28 17 7 4 58
4 Krila Krajine 28 17 7 4 58
5 Vojvodina 28 13 3 12 42
6 Slavija 28 11 6 11 39
7 Budućnost (P) 28 9 11 8 38
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Hajduk Junior 28 10 5 13 35
9 Lipar 28 9 6 13 33
10 Stari Grad 28 9 5 14 32
11 ŽAK 28 9 3 16 30
12 Kula 28 8 5 15 29
13 Rusin 28 7 7 14 28
14 Hercegovac 28 6 5 17 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Mladost (K) 28 4 2 22 14