XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 451 utakmica za dan
Subota, 18 Novembar 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnik
Surdulica
Voždovac
Beograd
2 : 0
Bačka
Bačka Palanka
TSC
Bačka Topola
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Bežanija
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Proleter
Novi Sad
Sloboda
Užice
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Loznica
Loznica
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
Karađorđe
Topola
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
1 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Moravac Orion
Mrštane
4 : 2
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Timok
Zaječar
Dunav
Prahovo
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Omladinac (NB)
Novi Banovci
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Cement
Beočin
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Odžaci
Odžaci
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Sopot
Sopot
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
IMT
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Dragačevo
Guča
Ovčar
Markovica
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Bane
Raška
Radnički (K)
Kovači
5 : 0
Sušica
Kragujevac
Gruža
Gruža
4 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Ribnica
Mionica
Spartak
Ljig
6 : 1
Sevojno
Sevojno
Radnički Gorenje
Valjevo
3 : 0
Borac
Lešnica
Budućnost
Arilje
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
OFK Niš
Niš
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Moravica
Subotinac
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
BSK
Bogovina
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Kopaonik
Brus
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
OFK Vršac
Vršac
4 : 2
ŽAK
Kikinda
Sloga
Plandište
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 4
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Begej
Žitište
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Hajduk (D)
Divoš
2 : 3
Kabel
Novi Sad
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
Mladost Apa
Apatin
0 : 3
Tisa
Adorjan
Polet (K)
Karavukovo
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Rakovica
Beograd
5 : 0
Balkan
Mirijevo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 0
Budućnost
Zvečka
Milutinac
Zemun
3 : 0
Leštane
Leštane
Bilećanin
Sečanj
1 : 3
Rusanda
Melenci
Krajina
Krajišnik
10 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Naftagas (E)
Elemir
3 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Vulturul
Grebenac
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
ŽAK
Sombor
0 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (K)
Kruščić
0 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Hajduk Junior
Kula
1 : 1
Stanišić
Stanišić
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Zlot
Zlot
2 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 4
Branik
Štubik
Avala
Beli Potok
1 : 3
Borac (P)
Progar
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
Komgrap
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Lisović
Lisović
Jevremovac
Jevremovac
3 : 2
Duško
Klenje
Sindjelić
Lipnica
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
BSK
Belosavci
4 : 3
Šatornja
Šatornja
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Rudar
Bresnica
Slatina
Slatina
3 : 1
Napredak
Svračkovci
Čitluk
Čitluk
7 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Makce
Makce
Omladinac
Novo Selo
0 : 2
Stubal
Stubal
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 7
Brezovica
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Banjani
Banjani
4 : 1
Trlić
Trlić
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 1
Ribnikar
Pecka
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
Jedinstvo
Petrovac
4 : 0
Šumadija 1934
Drača
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Vulkan 1963
Brenica
3 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
9 : 1
Vinogradar
Ledinci
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
Veternik
Veternik
1 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 2
Jedinstvo (G)
Gospođinci
ŽSK
Žabalj
2 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Midžor
Kalna
3 : 2
OFK 019
Zaječar
Kaćuša
Kuršumliija
2 : 1
Real
Jasenica
OFK Alakince
Alakince
0 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Mlada krila
Metikoši
1 : 0
Grdica
Grdica
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Zenit
Oparić
0 : 2
Mladost (D)
Dublje
Ajaks
Beograd
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Rekreativo 011
Beograd
4 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Zaklopača
Zaklopača
3 : 4
Lepušnica
Glogonjski Rit
Minel
Ripanj
3 : 0
Hajduk
Kamendol
OFK Šabac
Šabac
4 : 3
Mladost
Mačvanski Metković
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 8
Hajduk Stanko
Crna Bara
Kalenić
Kalenić
3 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Crvena Jabuka
Ub
1 : 3
Polet (T)
Takovo
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Jugovići
Bogdanje
0 : 6
Mladost (DK)
Donji Katun
Varvarin
Varvarin
5 : 1
Ušće
Grad Stalać
Velika Drenova
Velika Drenova
7 : 0
Omladinac
Pojate
Maršić
Maršić
4 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Škriljac
Bradarac
0 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Borac
Trnjane
1 : 1
Napredak 2012
Krušje
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Rade Milošević
Dubočka
2 : 3
Napredak (S)
Simićevo
Železničar
Novi Sad
0 : 2
Miletić
Mošorin
Mladost Radost
Srbobran
8 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Napredak
Jošanica
3 : 1
Gol
Sokobanja
Bukovik
Vrbovac
0 : 1
Mladost
Resnik
Rasina
Vitanovac
6 : 3
Žabare
Žabare
Borac
Bivolje
2 : 6
Meševo
Meševo
Mladost 2013
Jazovnik
7 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 0
Mladost (K)
Kutles
Navalin
Navalin
3 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Todorovce
Todorovce
8 : 2
Rudar 1973
Rudare
Nomanica
Nomanica
2 : 2
Veternica
Leskovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 2
Badince
Badince
Atletiko
Donja Jajina
0 : 5
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Mladi Radnik
Dragušica
7 : 1
Grivac
Grivac
Zmajevac
Belasica
3 : 2
Vratare
Vratare
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Mladost
Podgorica
Kom
Podgorica
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Dečić
Tuzi
Hajduk
Bar
1 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Vitez
Vitez
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Čelik
Zenica
Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Mladost
Kakanj
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sloga
Doboj
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Napredak
Donji Šepak
0 : 4
Drina
Zvornik
Podrinje
Janja
4 : 1
Sutjeska
Foča
Bournemouth
Bournemouth
4 : 0
Huddersfield
Huddersfield
Burnley
Burnley
2 : 0
Swansea
Swansea
Crystal Palace
London
2 : 2
Everton
Liverpool
Leicester
Leicester
0 : 2
Manchester City
Manchester
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Southampton
Southampton
WBA
West Bromwich
0 : 4
Chelsea
London
Manchester Utd
Manchester
4 : 1
Newcastle
Newcastle upon Tyne
Arsenal
London
2 : 0
Tottenham
London
Leganés
Leganés
0 : 3
Barcelona
Barcelona
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Celta Vigo
Vigo
Atlético Madrid
Madrid
0 : 0
Real Madrid
Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
4 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Bayern
München
3 : 0
Augsburg
Augsburg
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Hertha BSC
Berlin
2 : 4
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Mainz 05
Mainz
1 : 0
Köln
Köln
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Napoli
Napoli
2 : 1
Milan
Milano
Roma
Roma
2 : 1
Lazio
Roma
Dijon
Dijon
3 : 1
Troyes
Troyes
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Angers
Angers
PSG
Paris
4 : 1
Nantes
Nantes
Strasbourg
Strasbourg
2 : 1
Rennes
Rennes
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Spartak
Subotica
8 : 0
Požarevac
Požarevac
Sloga Radnički
Zemun
5 : 0
Napredak
Kruševac
BASK
Beograd
7 : 0
011
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Sindjelć
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
3 : 5
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Poštar 1930
Beograd
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Zmaj 1953
Beograd
1 : 3
Srem
Jakovo
Beograd 1929
Beograd
0 : 3
Šumadinac
Bečmen
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 3
Hajduk junior
Kula
Strela
Ivanovo
3 : 1
Dunav
Bantska Palanka
Zemun MK
Zemun
3 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
3 : 0
Internacional
Beograd
Borča
Borča
2 : 0
Bežanija
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
2 : 2
011
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
Kolubara
Lazarevac
Grafičar
Beograd
7 : 1
GSP Polet
Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
DIF
Beograd
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Polet
Idvor
Jedinstvo
Platičevo
18.11.2017
13:30
Rudar
Vrdnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
18.11.2017
13:30
Napredak
Žarkovac
Mladost
Buđanovci
0 : 3
1. Maj
Ruma
PSK Putinci
Putinci
18.11.2017
13:30
Fruška Gora
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
18.11.2017
13:30
Partizan
Vitojevci
Radnički
Irig
18.11.2017
13:30
Borac
Klenak
Brodarac MK
Beograd
4 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 1
Mladenovac MK
Mladenovac
Sinđelić MK
Beograd
3 : 2
BSK Borča MK
Borča
Kosmaj MK
Ralja
2 : 1
OLE MK
Zemun
Zemun MK
Zemun
0 : 1
Rad V MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
18.11.2017
11:00
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 5
Lola
Beograd
Bačka 1901
Subotica
1 : 9
Spartak
Subotica
Borac
Žabari
0 : 5
Homoljac
Žagubica
Rudar 2001
Kostolac
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Mladi Rudar
Bukovik
8 : 3
Derbi 2017
Aranđelovac
Proleter 1976
Jelovik
1 : 11
Banja 1957
Banja
Venčani
Venčane
0 : 3
Partizan 1945
Darosava
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
7 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Čukarički MK
Beograd
1 : 1
Zemun MK
Zemun
Olimpik MK
Beograd
0 : 0
Ada MK
Beograd
Brodarac MK-B
Novi Beograd
3 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 1
Ole MK
Zemun
BASK MK
Beograd
3 : 0
Petlić MK
Smederevo
Žarkovo MK
Žarkovo
2 : 3
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
5 : 2
Zemun B MK
Zemun
BSK Borča
Borča
0 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 5
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Rad
Banjica
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Lola
Beograd
0 : 5
Sindjelic 2012
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci

Košarka

Cedevita
Zagreb
99 : 74
Mornar
Bar
Partizan NIS
Beograd
77 : 78
Union Olimpija
Ljubljana
Dynamic
Beograd
89 : 70
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
85 : 66
Mladost Admiral
Zemun
Borac
Čačak
85 : 80
Beovuk 72
Beograd
OKK Beograd
Beograd
61 : 74
Tamiš
Pančevo
Zlatibor
Čajetina
89 : 63
Sloga
Kraljevo
Sloboda
Užice
78 : 69
Novi Pazar
Novi Pazar
Plana
Velika Plana
90 : 79
Smederevo 1953
Smederevo
Klik
Arilje
74 : 80
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Zdravlje Leskovac
Leskovac
89 : 78
Pirot
Pirot
Žarkovo
Beograd
54 : 88
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Kolubara LA 2003
Lazarevac
91 : 74
Akademik
Srbobran
Futog Tupanjac MD
Futog
94 : 96
Sveti Đorđe
Žitište
Srem
Sremska Mitrovica
74 : 80
Mladost Veternik
Veternik
Nova Pazova
Nova Pazova
81 : 60
Omladinac
Novi Banovci
Zlatar
Nova Varoš
77 : 66
Student
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
100 : 88
Mileševac
Prijepolje
Zekas 75
Rača
75 : 68
Radnički VA
Valjevo
Napredak Junior
Kruševac
92 : 70
Jagodina
Jagodina
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 62
Prva Petoletka
Trstenik
Junior
Niš
85 : 79
Jugbasket
Vranje
Niš
Niš
81 : 80
Radan
Lebane
BKK Radnički
Beograd
100 : 63
BASK
Beograd
Torlak
Beograd
87 : 62
Žitko Basket
Beograd
Beko
Beograd
96 : 81
Borac
Zemun
Joker
Sombor
81 : 57
Bagljaš
Zrenjanin
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
100 : 90
Spartak OKK
Subotica
Pink
Šimanovci
20 : 0
Železničar
Inđija
Opovo 99
Opovo
70 : 84
Vojka
Vojka
Šimanovci
Šimanovci
93 : 64
RU Koš
Ruma
Jedinstvo
Kačarevo
83 : 60
BNS
Banatsko Novo Selo
Student 014
Valjevo
89 : 85
M015
Šabac
Požarevac
Požarevac
20 : 0
Despot
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
80 : 61
Zicer 2014
Gruža
Hisar
Leskovac
93 : 27
Đerdap
Kladovo
Zicer
Bor
79 : 60
Kuršumlija
Kuršumlija
LA Basket
Beograd
66 : 69
Cerak
Beograd
Barajevo
Barajevo
96 : 57
Barajevo Bambi
Barajevo
Vrbas Medela
Vrbas
95 : 66
Vršac
Vršac
Bor
Bor
94 : 55
Šumadija
Kragujevac
Beočin
Beočin
68 : 61
Kraljevo
Kraljevo
Šabac
Šabac
69 : 74
Student
Niš
Crvena zvezda
Beograd
89 : 61
Radivoj Korać
Beograd
Play Off
Užice
30 : 75
Loznica
Loznica
Prijepolje
Prijepolje
56 : 63
Lim
Priboj
Gimnazijalac
Pirot
87 : 65
Bagdala
Kruševac
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
51 : 102
Karaburma
Beograd
Srbobran
Srbobran
97 : 23
Joker
Sombor
Stara Pazova
Stara Pazova
20 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Delfin
Bačka Palanka
73 : 80
Proleter (NS)
Novi Sad
Metalac
Valjevo
18.11.2017
16:00
M 015
Šabac
Šuter
Sremčica
18.11.2017
16:00
MIX
Šabac
Železničar
Lajkovac
72 : 101
Lazarevac
Lazarevac
M 015
Šabac
53 : 38
MIX
Šabac
Šuter
Sremčica
18.11.2017
16:00
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
18.11.2017
16:00
Mladost 014
Ub
Lazarevac
Lazarevac
18.11.2017
16:00
Inter Koš
Šabac
Student 2
Valjevo
18.11.2017
16:00
OKK Šabac
Šabac
MIX 1
Šabac
18.11.2017
16:00
MIX 2
Šabac
Valjevski
Valjevo
18.11.2017
16:00
Mladost 014
Ub
Metalac
Valjevo
43 : 32
Student 1
Valjevo
Železničar
Lajkovac
25 : 55
Mionica
Mionica
Šuter
Sremčica
18.11.2017
16:00
Mionica
Mionica
Železničar
Lajkovac
18.11.2017
16:00
MIX 2
Šabac
Student
Valjevo
48 : 33
Valjevski
Valjevo
MIX 1
Šabac
18.11.2017
16:00
Inter Koš
Šabac
MIX 2
Šabac
18.11.2017
16:00
MIX 1
Šabac
Šuter
Sremčica
77 : 78
Student
Valjevo
Železničar
Lajkovac
102 : 75
Mionica
Mionica
Osečina
Osečina
16 : 35
Mionica
Mionica
MIX
Šabac
18.11.2017
16:00
Kolubara Mladost
Lazarevac
Valjevski
Valjevo
19 : 28
Mionica
Mionica
Osečina
Osečina
18.11.2017
00:00
MIX
Šabac
Student
Valjevo
18.11.2017
00:00
Mladost 014
Ub

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Spartak (Su)
Subotica
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
VA-014 Gorenje
Valjevo
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Futog
Futog
Partizan
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Banat
Vršac
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Užice
Užice
3 : 1
Bečej
Bečej
Partizan
Lipljan
3 : 1
Gračanica
Gračanica
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Lotus
Čačak
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Pirot
Pirot
Vranje
Vranje
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Šid
Šid
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Dunav Volley
Novi Sad
2 : 3
Sombor
Sombor
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Karađorđe
Topola
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Priboj
Priboj
3 : 2
Tamnava Voćar
Koceljeva
Vest
Šid
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Sloven
Ruma
Klek-MD Zrenjanin
Klek
0 : 3
Vizura
Ruma
TENT
Obrenovac
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Partizan
Beograd
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Futog
Futog
0 : 3
Jedinstvo (U)
Užice
Vranje
Vranje
2 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Smederevo
Smederevo
2 : 3
FOK
Novi Sad
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Ub
Ub
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
Milenijum
Niš
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Kralj
Beograd
3 : 1
Kraguj-Radnički
Kragujevac
Leskovac 98
Leskovac
0 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Paraćin
Paraćin
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Stampedo
Niš
Panda
Vranje
3 : 2
Bor
Bor
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 2
Desetka
Niš
Lavice 07
Novi Sad
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Volejstars
Sombor
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Zaslon
Šabac
AS Batajnica
Beograd
3 : 2
Imlek
Beograd
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Leposavić 2
Leposavić
Vidovdan
Donja Gušterica
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Mokra Gora 2
Zubin Potok
18.11.2017
Sokolica
Zvečan
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
Apatin
Apatin
Gox-IN Phibrows
Odžaci
0 : 3
CVS
Sombor
Hajduk
Kula
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Spartak 2
Subotica
Žitište
Žitište
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Dunav
Stari Banovci
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
NS Tim
Novi Sad
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Bečej
Bečej
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
AS
Beograd
1 : 3
Spas
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 2
Pionir
Beograd
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Ruma 2
Ruma
Sloga
Čalma
3 : 1
Maks 2
Šid
Trijumf 2013 2
Šid
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Lotus
Čačak
3 : 0
Lučani
Lučani
Sloboda S
Čačak
3 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Zlatibor
Čajetina
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Sloga 031
Požega
21. maj
Beograd
3 : 0
Pionir
Barajevo

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
26 : 27
Železničar 1949
Niš
Požarevac
Požarevac
31 : 31
Crvena zvezda
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
27 : 24
Rudar
Kostolac
Obilić
Beograd
23 : 31
Partizan
Beograd
Jugović
Kać
26 : 21
Metaloplastika
Šabac
Dolovo
Dolovo
29 : 29
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Sloga
Kraljevo
23 : 38
Mladost
Čačak
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
33 : 25
Bane
Raška
Metalac
Kraljevo
37 : 34
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 25
SC Voždovac 2012
Beograd
Paraćin
Paraćin
28 : 29
Aleksinac
Aleksinac
Jastrebac
Blace
29 : 29
Vlasotince
Vlasotince
ORK Bor
Bor
38 : 27
Pirot
Pirot
Radnički 1958
Šid
37 : 31
ORK Pančevo
Pančevo
PIK Prigrevica
Prigrevica
28 : 34
Slavija
Novi Sad
Zrenjanin
Zrenjanin
29 : 36
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički (JT)
Jaša Tomić
28 : 30
Potisje Pleteks
Ada
Radnički 1964 2
Kragujevac
31 : 28
Karađorđe 2
Topola
Mokra gora 2
Zubin Potok
26 : 27
Šamot 65 2
Aranđelovac
Novi Pazar 2
Novi Pazar
25 : 25
Lokomotiva 2
Lapovo
Rembas
Resavica
35 : 37
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
Hajduk Veljko 2
Negotin
21 : 29
Jagodina
Jagodina
Ub
Ub
28 : 23
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo
Novi Bečej
26 : 19
Proleter
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
20 : 20
Kolubara
Lazarevac
Kikinda Grindex
Kikinda
24 : 20
Inđija
Inđija
Morava
Velika Plana
29 : 26
Mačva
Bogatić
Radnički 1964
Kragujevac
28 : 30
Novi Pazar
Novi Pazar
Dubočica 54
Leskovac
27 : 22
Topličanin
Prokuplje
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
38 : 28
Lokomotiva
Lapovo
Vranje 1957
Vranje
37 : 27
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
21 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
Rusin
Ruski Krstur
29 : 25
Sivac 69/2
Sivac
Junior
Beograd
19 : 22
Kikinda
Kikinda
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
19 : 27
Voždovac 1955
Beograd
Vrbas
Vrbas
29 : 33
Minaqua
Novi Sad
Pirot
Pirot
35 : 29
Proleter
Zrenjanin
Halas Jožef
Ada
24 : 17
Požarevac
Požarevac
Zaječar 1949
Zaječar
32 : 23
Metalac
Kraljevo
Radnički 1964
Kragujevac
12 : 16
Napredak 12
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
18 : 32
Čačak
Čačak
Dubočica
Leskovac
15 : 26
Topličanin
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
28 : 15
Jagodina 2
Jagodina
Rtanj
Boljevac
20 : 18
Đerdap
Kladovo
ORK Beograd
Beograd
49 : 23
Rudar
Kostolac
Mačva
Šabac
37 : 21
Radnički (O)
Obrenovac

Vaterpolo

Mornar BS
Split
6 : 4
Budva
Budva
Jug CO
Dubrovnik
19 : 6
OVK POŠK
Split
Jadran Split
Split
14 : 5
Primorje EB
Rijeka
Primorac
Kotor
12 : 16
HAVK Mladost
Zagreb
Solaris
Šibenik
7 : 8
VA Cattaro
Kotor
Šabac
Šabac
15 : 6
Nais
Niš
Valjevo
Valjevo
14 : 9
Medveščak
Zagreb

Futsal

Samo pravo
Beograd
5 : 4
International
Novi Sad
Forum
Vršac
7 : 6
Ivanjica
Ivanjica
Vinter sport
Niš
4 : 1
Ekonomist
Beograd
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 2
Apa Futsal
Apatin
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 1
Kragujevac 2011
Kragujevac
Gročanski
Beograd
8 : 5
Banjica
Beograd

FFA

Delijski Vis
Niš
3 : 2
KMF Junior
Niš
Radnički ofk
Niš
10 : 0
Soko
Niš
Car Konstantin plavi
Niš
2 : 9
Aca Menta
Svrljig
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Soko
Niš
Vitez
Niš
7 : 3
Aca Menta
Svrljig
Nacional Milan crveni
Niš
3 : 0
Soko Grad
Soko Banja
Real
Niš
6 : 2
Radnički beli
Niš