XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 733 utakmica za dan
Nedelja, 1 April 2018

Fudbal

Čukarički
Beograd
4 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Mladost
Lučani
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Proleter
Novi Sad
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Bežanija
Beograd
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Dinamo
Vranje
Sloboda
Užice
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Inđija
Inđija
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Teleoptik
Zemun
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Polet
Ljubić
2 : 0
Karađorđe
Topola
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Provo
Provo
Rtanj
Boljevac
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Trajal
Kruševac
6 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Železničar
Pančevo
1 : 1
Odžaci
Odžaci
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
IMT
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Bane
Raška
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 0
Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Šumadija
Toponica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Proleter 1976
Jelovik
RSK
Rabrovo
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Drina
Ljubovija
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (S)
Sjenica
6 : 0
OFK Osečina
Osečina
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Borac
Lešnica
Radjevac
Krupanj
4 : 1
Sovljak
Sovljak
OFK Divci
Divci
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Spartak
Ljig
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Niš
Niš
0 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Malošište
Malošište
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Naša krila
Belotinac
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Sloga
Kobišnica
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Moravica
Subotinac
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
Bukovik
Razanj
2 : 1
BSK
Bogovina
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Levač
Rekovac
3 : 0
Kopaonik
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
11 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Napredak
Drenovac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 2
Begej
Žitište
Hajduk (D)
Divoš
0 : 1
Podunavac
Belegiš
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Jugović
Kać
Leštane
Leštane
0 : 2
Rakovica
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Borac
Lazarevac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Turbina
Vreoci
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Hajduk
Beograd
2 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Srem
Jakovo
0 : 1
Torlak
Kumodraž
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Lehel
Mužlja
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Rusanda
Melenci
0 : 3
Banat
Čenta
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Naftagas (B)
Boka
Omladinac FAM
Botoš
2 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Rembas
Resavica
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Glavinci
1 : 2
Resavac
Subotica
Napredak
Zlatovo
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Kolare
Kolare
Bratstvo
Međureč
3 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Partizan
Glogovac
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Dolina
Padina
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Strela
Ivanovo
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
Vojvodina (Cr)
Crepaja
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Sloven
Ruma
Železničar
Inđija
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 5
Budućnost
Salaš Noćajski
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
Jadran
Golubinci
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Napredak (P)
Popinci
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Budućnost (P)
Parage
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Budućnost (M)
Mladenovo
6 : 0
Hajduk Junior
Kula
Lipar
Lipar
0 : 1
Stanišić
Stanišić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Iskra
Kucura
1 : 0
Senta
Senta
Bajša
Bajša
8 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Jadran
Feketić
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Slatina
Slatina Bor
7 : 1
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
6 : 0
Ključ
Podvrška
Branik
Štubik
4 : 1
Polom
Leskovo
Zmaj
Zemun
1 : 2
PKB (PS)
Padinska Skela
Avala
Beli Potok
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
Komgrap
Beograd
4 : 0
13. Maj
Zemun
Mladost (B)
Baroševac
7 : 1
Urovci
Urovci
Mladost (C)
Cvetovac
5 : 1
Radnički (D)
Dren
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Šumadija
Šopić
5 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
0 : 3
Radnički (R)
Rudovci
Lisović
Lisović
2 : 0
Rušanj
Rušanj
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Boleč
Boleč
Dunavac
Grocka
4 : 0
Kosmaj
Ralja
Ropočevo
Ropočevo
3 : 3
Vinča
Vinča
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
Duško
Klenje
1 : 0
Cerić
Miokus
Sloga
Bogosavac
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
5 : 0
Majur
Majur
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Trnava
Donja Trnava
0 : 1
Bare
Bare
Vinča
Vinča (Topola)
6 : 0
Borac
Pajsijevići
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Lokomotiva
Lapovo
ŽSK
Žirovnica
0 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Junkovac
Junkovac
0 : 3
Partizan
Darosava
Banja
Banja
3 : 2
Šatornja
Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
Šumadinac
Natalinci
0 : 2
BSK
Belosavci
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Sloga
Lipovica
Vučje
Vučje
5 : 0
Železničar
Brestovac
Progres
Ladovica
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 9
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Umac
Miroševce
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Čekmin
Čekmin
4 : 3
Bobište
Bobište
Polet
Stajkovce
1 : 1
OFK Brza
Brza
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Borac
Ralja
3 : 0
Obilić
Staro Selo
Sloboda
Lipe
7 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Podunavac
Udovice
2 : 2
Polet
Trnovče
Sloga
Miloševac
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Cerovac
Cerovac
4 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
3 : 2
Pobeda
Golobok
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
SASK
Saraorci
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 4
Polet (T)
Trbušani
Prijevor
Prijevor
6 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 3
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 1
Spartak
Trnava
Brezak 1936
Pranjani
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Slatina
Slatina
Rudar
Bresnica
3 : 2
Napredak
Svračkovci
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
Naupare
Naupare
2 : 0
Parunovac
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 1
13. April
Lomnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 3
Knez Lazar 2015
Kruševac
FUD
Brus
1 : 1
Čitluk
Čitluk
Vinogradar
Zleginje
4 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Kupci
Kupci
2 : 0
Šanac
Šanac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Rudar (S)
Stamnica
0 : 1
Radnik
Salakovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 3
Makce
Makce
Železničar
Požarevac
0 : 0
Sloga (B)
Burovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Padež
Petrovac
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo
Pirot
5 : 1
Senjak
Pirot
Spartak
Pirot
2 : 0
Zvezda
Blato
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Dragoš
Pirot
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
1 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
Real
Podunavci
1 : 0
Stubal
Stubal
Polet
Ratina
3 : 1
Proleter
Pečenog
Radnik
Ušće
3 : 2
Ribnica
Jovac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
5 : 0
Granit
Jošanička banja
Popovići
Popovići
3 : 2
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Železničar
Požega
1 : 1
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Lauš
Lopaš
1 : 4
Čajetina
Gostilje
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Jasen
Brodarevo
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Savinac
Visibaba
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
Tulari
Tulari
Brezovica
Brezovica
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
0 : 0
Banjani
Banjani
Kačer
Belanovica
4 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Trlić
Trlić
1 : 2
ZSK
Valjevo
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Radnik
Ub
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Partizan
Cerovac
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Budućnost
Resnik
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Korićani
Korićani
Sloboda
Grbice
3 : 6
Kutlovo
Kutlovo
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 2
Borac (D)
Drenovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 2
Srbija
Ilićevo
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 3
Sloga
Korman
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Naisus 1977
Rožina
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Mladost (L)
Lalinac
0 : 6
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
5 : 0
Palilulac
Niš
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Morava
Krušce
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Vinogradar
Ledinci
0 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Sofeks
Futog
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Tatra
Kisač
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 2
Proleter
Banoštor
Osnić
Osnić
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
1 : 2
Kosovo
Zvezdan
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Trebič
Sokobanja
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
OFK 019
Zaječar
5 : 1
Sloga
Minićevo
Rudar (VČ)
Grljan
7 : 1
Mladost
Sumrakovac
Malinik
Podgorac
2 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Spartak
Gornja Trnava
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 1
Borac
Držanovac
Real
Jasenica
1 : 4
Kosovac
Prokuplje
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
OFK Rota
Bujanovac
1 : 3
Čelik
Belo polje
Vihor
Žbevac
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Ternoci
Trnovac
4 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Trešnjevka
Lopardince
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 3
Mladost
Vrdila
Partizan
Vrba
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Mineral 2015
Rudno
3 : 2
Lazac
Lazac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Metalac
Kraljevo
2 : 2
Lasta
Vitkovac
Borac (A)
Adrani
1 : 5
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Napredak
Gračac
5 : 3
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
5 : 1
Grdica
Grdica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Moravac
Krušar
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
Istok 63
Plana
2 : 3
Borac 1805
Ivankovac
Javor
Sladaja
5 : 1
Beljanica
Strmosten
Budućnost
Miliva
0 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Sloga
Voljavče
2 : 4
Mladost (G)
Gložane
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Zenit
Oparić
Mladost (T)
Tečić
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Morava (R)
Ribare
0 : 2
Ursule
Ursule
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Donji Srem 2015
Pećinci
5 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Sloboda
Šašinci
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
OFK Brestač
Brestač
Sloga
Čalma
1 : 9
Polet
Novi Karlovci
Napredak
Žarkovac
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
Graničar (O)
Obrež
Ševac
Kusić
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Polet
Izbište
Janošik
Janošik
0 : 5
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Hajdučica
Hajdučica
6 : 0
Dobrica
Dobrica
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
0 : 5
Potisje
Knićanin
ASK
Aradac
0 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
Tamiš
Farkaždin
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
OFK Klek
Klek
Polet
Idvor
2 : 1
Slavia
Kovačica
Omladinac 1927
Opovo
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Unirea
Uzdin
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Proleter
Mramorak
0 : 0
Borac (P)
Pločica
Kolonija
Kovin
11 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 4
Partizan (G)
Gaj
Jedinstvo
Dubovac
1 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Velika Reka
Velika Reka
5 : 1
Mladost (BR)
Brezjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Sloga (ST)
Straža
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Rudar
Brasina
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 1
Jadar
Stupnica
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Prva Iskra
Runjani
3 : 1
Borac
Kozjak
Ajaks
Beograd
1 : 1
Dedinje
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Rekreativo 011
Beograd
011
Beograd
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Atakante
Rakovica
1 : 2
Busije
Zemun
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Partizan
Kaluđerica
1 : 1
Crvenka
Borča
Lepušnica
Glogonjski Rit
0 : 1
Minel
Ripanj
Pionir
Besni Fok
0 : 1
Mladost
Jabučki Rit
PKB (K)
Kovilovo
2 : 0
Pinosava
Pinosava
Guncate
Guncati
0 : 5
OFK Borac
Arnajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
6 : 0
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 0
Cer
Petkovica
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 0
Sloga
Duvanište
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
Gorki
Glušci
4 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
2 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga
Krnić
2 : 0
Šipurske livade
Šabac
Provo 2015
Provo
1 : 2
Radnički
Koceljeva
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Dobrava
Vukošić
4 : 2
Pocerina
Jevremovac
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Gradac
Konopnica
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Radnički
Pertate
Real
Donja Jajina
2 : 4
Sušica 2012
Kukulovce
BSK
Belanovce
3 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Šumadija
Razgojna
4 : 3
Milanovo
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
3 : 5
Bratstvo
Bratmilovce
Gunjevac
Gunjevac
2 : 4
Čučuge
Čučuge
Rudar
Radljevo
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Vrelo
Vrelo
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Joševa
Joševa
0 : 3
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Polet (T)
Takovo
Rakac Stave
Stave
2 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Polet
Popučke
0 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Borac
Rajković
2 : 1
Komanice
Komanice
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Bujačić
Bujačić
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 3
Kotešica
Kotešica
Mladost (L)
Latković
2 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jugovići
Bogdanje
1 : 7
Varvarin
Varvarin
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
9 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Gradina
Pejovac
3 : 2
Polet 57
Milutovac
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
2 : 3
Omladinac
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Roham
Nova Crnja
0 : 0
Napredak Č
Čestereg
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Bega
Novi Itebej
3 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Napredak BT
Banatska Topola
4 : 1
Proleter
Međa
Seljak
Cvetojevac
1 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
5 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Maršić
Maršić
3 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Pobeda
Beloševac
5 : 1
Divostin
Kragujevac
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 2
Polet (R)
Radevac
Gredetin
Gredetin
1 : 10
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 0
Napredak 2012
Krušje
Jastrebac
Tešica
0 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
Hajduk
Stapar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Partizan
Kupusina
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 1
Polet
Sivac
Vrbica
Aranđelovac
3 : 5
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Sloga
Zagorica
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
Šumadinac
Stojnik
Brezovac
Brezovac
1 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Sirakovo
Sirakovo
2 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Desine
Desine
5 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Napredak (P)
Poljana
4 : 2
Dunavac (P)
Petka
Obilić (Ž)
Živica
3 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Integral
Batuša
0 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak (S)
Simićevo
3 : 2
Manastirica
Manastirica
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnički (K)
Knežica
4 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Palić
Palić
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 6
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
1 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Solid
Subotica
Rudar 2012
Babe
1 : 3
Popović
Popovići
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Stojnik
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
2 : 2
Vojvoda
Dučina
Titel
Titel
1 : 1
Bačka
Begeč
Moskva
Budisava
0 : 2
Obilić
Vilovo
Susek
Susek
2 : 1
Hajduk
Gardinovci
Borac
Rakovac
7 : 3
Dinamo
Budisava
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Centar
Novi Sad
Jadran
Sanad
0 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 2
Hajduk
Podlokanj
Graničar
Đala
6 : 1
Tisa
Padej
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 4
AFK
Ada
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Šampion
Orom
3 : 0
Tromedja
Majdan
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Krivaja
Krivaja
0 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Mladost
Radičević
Kulpin
Kulpin
5 : 0
Borac
Vizić
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Krivanj
Selenča
Borac 46
Obrovac
1 : 2
Bačka
Despotovo
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Neštin
Neštin
Gradina
Rti
0 : 2
Jelica
Goračići
Sloga
Kaona
5 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Prilike
Prilike
6 : 5
Voćar
Kotraža
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Lugovi
Čačak
Mladost (A)
Atenica
8 : 0
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
3 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Rakova
Rakova
1 : 0
Budućnost
Stančići
Malba
Žaočani
1 : 6
Čačak 94
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Planinac
Vujetinci
Marjan
Knić
1 : 1
BSK
Borač
Veteran 2015
Popović
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Udarnik Trska 1947
Trska
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Ozremica
Beršići
4 : 2
Velereč 94
Velereč
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 9
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Pontes
Kostol
3 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Egeta
Brza Palanka
3 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Dunavac
Velesnica
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Napredak
Međulužje
1 : 2
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
1 : 3
Šepšin
Šepšin
Kosmajac
Koraćica
5 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 2
Omladinac
Rajkovac
Rabrovac
Rabrovac
6 : 2
Borac
Amerić
OFK Student
Mladenovac
3 : 2
Dedinje
Mladenovac
Posavina
Stubline
3 : 0
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Borac
Ušće
1 : 3
Krtinska
Krtinska
Partizan
Draževac
5 : 2
Jedinstvo
Dren
Rojkovac
Obrenovac
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Ljubinić
Ljubinić
1 : 4
Sloga
Ratari
BSK
Brajkovac
0 : 4
Bistrica
Bistrica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 1
Vreoci
Vreoci
Mladi borac
Županjac
1 : 2
Polet
Mirosaljci
Rudar
Zeoke
1 : 3
Sloboda
Stubica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 1
Sloga
Lukavica
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 2
Bakionica
Bakionica
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Avijatičar
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Glumač
Glumač
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 2
Duškovci
Duškovci
Sečica
Seča reka
3 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Sloga
Lugavčina
3 : 2
Skobalj
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
3 : 3
Vučak
Vučak
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 3
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
3 : 2
Landol
Landol
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Klisura
Klisura
0 : 5
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
6 : 1
Grkinja
Grkinja
Elid
Donji Dušnik
3 : 1
Knežica
Knežica
Marina Kutina
Marina Kutina
4 : 3
Mekiš
Mekiš
Čarapan
Kruševac
1 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Meševo
Meševo
3 : 2
Žabare
Žabare
Borac
Bivolje
1 : 1
Konjuh
Konjuh
Mladost VPD
Kruševac
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Zdravinje
Zdravinje
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Grlište
Grlište
2 : 1
Borac
Vražogrnac
Dragojevac
Dragojevac
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Hajduk
Debrc
3 : 0
Polet
Jalovik
Skupljen 2013
Skupljen
6 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Verko
Suvo Selo
3 : 2
Sparta
Kaona
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Sloboda
Krežbinac
2 : 1
Popovac
Popovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
Vihor
Golubovac
0 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Jedinstvo
Ratare
1 : 2
Radnički
Tekija
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 0
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
2 : 5
Razvitak
Mirilovac
Popadić
Popadić
7 : 0
Proleter
Latković
Gornji Mušić
Gornji Mušić
0 : 2
Toplica
Donja Toplica
Tolić
Tolić
3 : 0
Babajić
Babajić
Moravac
Guberevac
1 : 3
Navalin
Navalin
Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jašunja
Jašunja
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Badince
Badince
2 : 1
Turekovac
Turekovac
Rudar 1973
Rudare
2 : 6
Badince
Badince
Bojić
Bojić
1 : 1
OFK Varna
Varna
Rankovac
Nakučani
8 : 2
Maovi MH
Maovi
Sloga Gorić
Valjevo
0 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
1 : 5
Lukavac
Lukavac
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 6
Žabari
Žabari (Valjevo)
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
Vukona
Vukona
Dokmir
Dokmir
3 : 0
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo
Milorci
2 : 2
Sloga
Vrhovine
Kolubara
Liso Polje
1 : 0
Brgule
Brgule
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 3
Šarbane
Šarbane
Strelac 001
Kožuar
1 : 6
Omladinac
Kalinovac
Belica
Belica
1 : 4
Osaonica
Bagrdan
Omladinac
Bunar
2 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
OFK Borac
Lovci
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Trnava
Trnava
1 : 2
Mladost
Bukovče
Crni Vrh
Deonica
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Rudar
Plazane
1 : 1
Sindjelić
Vojnik
Mladi Radnik
Grabovica
7 : 1
Zelenika
Vitance
Sopot
Požarevac
2 : 3
Morava 1932
Prugovo
Proleter 1932
Požarevac
4 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Batovac
Batovac
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 4
Sloga (L)
Lučica
Napredak (Bu)
Bubušinac
3 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
3 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Beli Orao
Bradarac
0 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
6 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Proleter
Vrbovno
2 : 4
Strmovo
Strmovo
Lazarevac
Lazarevac
0 : 4
Borac (A)
Arapovac
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
BSK
Bošnjak
4 : 1
Burovac
Burovac
Mladost
Svileuva
0 : 1
Žabar
Žabar
Borac BTG
Batalage
0 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 1
Stig (C)
Crljenac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
2 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Telečka
Telečka
Terekveš
Svilojevo
1 : 0
Dinamo
Sonta
Graničar
Riđica
2 : 3
KFK Kula
Kula
Partizan
Drenovac
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 0
Culjković
Culjković
Napredak
Ševarice
4 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Globoder
Globoder
6 : 0
Polet (Š)
Šavrane
Vratare
Vratare
1 : 6
Padež
Padež
Napredak
Staro Lanište
2 : 0
PSS-192
Jagodina
Lipar
Donji Račnik
1 : 2
OFK Dragoševac
Dragoševac
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Zeta
Golubovci
Cetinje
Cetinje
0 : 3
Mornar
Bar
Ibar
Rožaje
1 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Berane
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Lovćen
Cetinje
Jezero
Plav
0 : 4
Bokelj
Kotor
Otrant
Ulcinj
3 : 0
Čelik
Nikšić
Kom Eurozox 2
Podgorica
1 : 0
Gorštak
Kolašin
Bratstvo
Ljajkovići
3 : 2
Drezga
Piperi
Crvena stijena
Podgorica
3 : 2
Ribnica
Podgorica
Napredak
Berane
0 : 4
Petnjica
Petnjica
Komovi
Andrijevica
1 : 1
Gusinje
Gusinje
Brskovo
Mojkovac
2 : 0
Polimlje
Murino
OFK Borac
Bijelo Polje
2 : 1
Fair Play
Bijelo Polje
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 0
Drina
Zvornik
Arsenal
London
3 : 0
Stoke
Stoke-on-Trent
Chelsea
London
1 : 3
Tottenham
London
Espanyol
Barcelona
0 : 0
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
La Coruña
La Coruña
Leganés
Leganés
0 : 1
Valencia
Valencia
Eibar
Eibar
0 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Málaga
Málaga
1 : 0
Villarreal
Villarreal
Werder
Bremen
2 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Caen
Caen
1 : 3
Montpellier
Montpellier
Guingamp
Guingamp
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 1
Amiens SC
Amiens
Lyon
Lyon
2 : 0
Toulouse
Toulouse
Nantes
Nantes
0 : 3
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Strasbourg
Strasbourg
2 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
Troyes
Troyes
0 : 2
Nice
Nice
Karađorđe
Topola
0 : 2
Radnički 2012
Niš
Bežanija
Beograd
1 : 1
Sindjelć
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BSK Borča
Borča
Zmaj 1953
Beograd
0 : 6
Poštar 1930
Beograd
Palilulac
Beograd
6 : 0
Posavina
Stubline
GSP Polet
Beograd
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Beograd 1929
Beograd
3 : 3
Minel
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 5
Proleter
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Internacional MK
Beograd
1 : 1
Brodarac MK
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
0 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 0
Rad MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
7 : 1
Bežanija MO
Beograd
Borac MK
Lazarevac
0 : 9
Torlak MK
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
011
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Bežanija
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Balkan
Beograd
Cerovac
Cerovac
3 : 3
7.juli
Vodanj
Rakovica
Rakovica
0 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
5 : 1
Prva Iskra
Barič
Apolon
Kraljevo
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
AS
Novi Pazar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Vrbas
Vrbas
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Polet
Grabovac
4 : 3
Zabrezje
Zabrezje
Jedinstvo
Dren
7 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
BSK Borča MK
Borča
1 : 4
Rad MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
011 MK
Beograd
Lola MK
Beograd
1 : 3
011 MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
10 : 0
Nord Star MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
2 : 0
Jedinstvo MK
Dren
Sopot MK
Sopot
2 : 0
OLE MK
Zemun
Institut MK
Zemun Polje
4 : 0
Banja MK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Teleoptik
Zemun
BSK 1925
Beograd
0 : 5
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 3
011
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
BSK
Borča
Obilić
Staro Selo
0 : 6
Sloboda
Lipe
Balkan
Beograd
2 : 2
Palilulac
Beograd
Boleč
Bolec
5 : 0
Beograd 1929
Beograd
Rakovica
Beograd
3 : 0
Milutinac
Beograd
Prva Iskra
Baric
10 : 0
Komgrap
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 4
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (K)
Kovin
13 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 4
Mladost
Velika Greda
Krtinska
Krtinska
1 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Posavina
Stubline
3 : 0
Zadrugar
Orasac
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
OFK Vršac
Vršac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Homoljac
Žagubica
011 MK
Beograd
0 : 4
Zemun MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
2 : 3
Internacional MK
Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
2 : 1
BSK Borča MK
Borča
Voždovac B
Beograd
0 : 3
Olimpik MK
Beograd
BASK MK
Beograd
2 : 1
Rakovica MK
Rakovica
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Balkan
Beograd
4 : 1
Palilulac
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
2 : 3
Munja Barič
Barič
Borac
Ostruznica
4 : 1
Heroj Polet
Beograd
Leštane
Leštane
1 : 0
Kormoran
Beograd
Zemun
Zemun
8 : 0
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Partizan
Drazevac
0 : 6
Skela
Skela
Zvezda
Konatice
6 : 2
Sloga
Ratari

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
72 : 57
Cedevita
Zagreb
Mladost Admiral
Zemun
71 : 78
Tamiš
Pančevo
Kris Kros
Pančevo
86 : 77
Futog Tupanjac MD
Futog
Radnički
Kovin
92 : 70
Srem
Sremska Mitrovica
Bor RTB
Bor
91 : 81
Jastrebac
Aleksinac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
71 : 73
Radnik
Surdulica
Slodes
Beograd
120 : 76
Žitko Basket
Beograd
Beko
Beograd
81 : 74
Borča
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
65 : 75
BASK
Beograd
Kadet
Novi Sad
76 : 89
Sivac
Sivac
Crvenka
Crvenka
70 : 95
Sloboda (NS)
Novi Sad
Hisar
Leskovac
63 : 82
Actavis Academy
Leskovac
Zicer
Bor
77 : 70
Mladost
Zaječar
Umka 2009
Beograd
56 : 97
Barajevo
Barajevo
Grocka
Grocka
68 : 74
Vitez
Beograd
Zvezdara
Beograd
95 : 76
Vizura
Beograd
Cerak
Beograd
71 : 63
Barajevo Bambi
Barajevo
BTC
Beograd
81 : 70
Mladost 2
Beograd
Paraćin
Paraćin
50 : 82
Loznica
Loznica
Radnički
Kragujevac
86 : 59
Mileševka
Prijepolje

Odbojka

Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Dubočica
Leskovac
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Borac
Paraćin
3 : 1
Bečej
Bečej
Gračac
Gračac
1 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Antena
Kruševac
0 : 3
Partizan
Lipljan
Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Niš 2
Niš
Pirot
Pirot
2 : 3
Vranje
Vranje
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Radan
Lebane
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Desetka
Niš
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Lucky Star
Beograd
Stig
Kurjače
3 : 0
As
Beograd
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Roda
Beograd
Priboj
Priboj
1 : 3
Drina
Bajina Bašta
VA 014 Gorenje 2
Valjevo
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Pirot
Pirot
3 : 1
Paraćin
Paraćin
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Student
Niš
Stampedo
Niš
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Bor
Bor
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Tutin
Tutin
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Ruma
Ruma
3 : 0
Maks
Šid
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Partizan
Sremski Karlovci
Radnički
Beograd
3 : 0
AS
Beograd
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Imlek
Beograd
Žabalj Volej
Žabalj
1 : 3
Krajišnik
Krajišnik
Blok Aut
Temerin
3 : 0
Dunav Volej
Novi Sad
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd
Železničar
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
BG Volley
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 1
Roda 2
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
AS
Beograd
2 : 3
Blok Aut
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 0
Lucky Star 2
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd

Rukomet

Partizan
Beograd
29 : 25
Metaloplastika
Šabac
Trepča
Kosovska Mitrovica
26 : 28
Pobednik
Prijepolje
Metalac
Kraljevo
39 : 31
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Metalac Gorenje
Valjevo
33 : 26
Sloga
Petrovac na Mlavi
Beograd
Beograd
30 : 24
Smederevo
Smederevo
Pirot
Pirot
30 : 45
BSK Heba
Bujanovac
Vlasotince
Vlasotince
33 : 32
Hisar
Leskovac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
29 : 35
ORK Pančevo
Pančevo
Sloga 2 Zmart Force
Požega
28 : 25
SDG Užice
Užce
Radnički 1964 2
Kragujevac
34 : 24
Lokomotiva 2
Lapovo
Hajduk Veljko 2
Negotin
17 : 25
Mladost 1949
Zaječar
Umčari
Umčari
22 : 17
Udarnik
Lozovik
Vranje 1957 - 2
Vranje
24 : 25
Mladost
Vranje
Dubočica 54 - 2
Leskovac
32 : 24
Morava 84
Vladičin Han
Morava
Velika Plana
27 : 31
Kolubara
Lazarevac
Mačva
Bogatić
25 : 22
Proleter
Zrenjanin
Karađorđe
Topola
22 : 26
Topličanin
Prokuplje
Junior
Beograd
19 : 21
Mladost (NP)
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
28 : 21
Proleter
Zrenjanin
Metalac
Kraljevo
24 : 43
Minaqua
Novi Sad
Mladost
Srpska Crnja
37 : 22
Želja
Žabalj
Košutnjak
Čačak
22 : 39
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Metalac AD
Gornji Milanovac
34 : 17
Župa
Aleksandrovac
Rtanj
Boljevac
14 : 26
Dubočica
Leskovac
Rudar
Kostolac
21 : 32
Radnički (O)
Obrenovac
Jugović (Ž)
Kać
36 : 12
Miletić
Mošorin
Radnički BG
Beograd
01.04.2018
11:30
Kolubara
Lazarevac
VGSK
Veliko Gradište
01.04.2018
19:00
Beograd 2
Beograd

Vaterpolo

Beograd
Beograd
6 : 7
Bečej
Bečej

Futsal

Deus
Sremska Mitrovica
3 : 8
Jastrebac
Blace
Ivanjica
Ivanjica
8 : 1
Ekonomist
Beograd
Pčinja
Karavukovo
7 : 1
Tisa
Novi Bečej
Novi Sad
Novi Sad
7 : 6
Leteći Holandjanin
Vrbas
Zlatar 033
Nova Varoš
4 : 11
Ekonomac 2
Kragujevac
Raška
Raška
9 : 2
Olimp
Vrnjačka Banja
Akademac
Niš
4 : 2
Radnički 2010
Niš
Dolap
Prokuplje
4 : 2
Gurgusovac
Knjaževac

Američki fudbal

Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
35 : 0
Golden Bears Bor
Bor
Indians Inđija
Inđija
38 : 6
Black Hornets
Jagodina
Blue Dragons Beograd
Beograd
37 : 7
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Golden Bears Bor
Bor
12 : 14
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Black Hornets
Jagodina
20 : 0
Blue Dragons Beograd
Beograd
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
38 : 21
Vukovi Beograd
Beograd
Celtis Sombor
Sombor
9 : 6
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Angel Warriors Čačak
Čačak
20 : 22
Knights Klek
Klek

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
31 : 19
BRK Crvena Zvezda
Beograd