XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 424 utakmica za dan
Subota, 9 Septembar 2017

Fudbal

Radnik
Surdulica
3 : 1
Rad
Beograd
Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički
Niš
Borac
Čačak
0 : 0
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
3 : 0
Mladost
Lučani
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Napredak
Kruševac
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Provo
Provo
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 3
Karađorđe
Topola
Rtanj
Boljevac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Dunav
Prahovo
OFK Sinđelić
Niš
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (Š)
Šid
1 : 3
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Odžaci
Odžaci
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Cement
Beočin
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
IMT
Novi Beograd
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Grafičar
Beograd
Slavija
Kragujevac
1 : 3
Karađorđe (R)
Ribnica
Ovčar
Markovica
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Homoljac
Žagubica
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
Udarnik
Lozovik
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Drina
Ljubovija
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Budućnost
Arilje
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Spartak
Ljig
0 : 1
OFK Divci
Divci
Budućnost (O)
Orašje
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Lužnica
Babušnica
2 : 3
Pčinja
Trgovište
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 2
Napredak
Drenovac
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 0
Polet
Nakovo
Sloga
Plandište
0 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Hajduk (D)
Divoš
3 : 2
Sremac
Vojka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Index
Novi Sad
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 4
Jugović
Kać
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Balkan
Mirijevo
2 : 4
Milutinac
Zemun
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Hajduk
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Bilećanin
Sečanj
1 : 3
Krajina
Krajišnik
Dunav
Banatska Palanka
0 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Sloven
Ruma
0 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Borac (K)
Klenak
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Lipar
Lipar
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Bajša
Bajša
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 1
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
2 : 1
BSK
Bukovče
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Avala
Beli Potok
0 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
Šumadija
Šopić
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Vidojevica
Lešnica
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Đerdap
Golubac
5 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Senjak
Pirot
Rudar
Baljevac
4 : 1
Radnik
Ušće
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Banjani
Banjani
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
Radnik
Ub
4 : 1
Kačer
Belanovica
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Palilula
Aleksinac
Moravac (Č)
Čečina
2 : 4
Rasovača
Rasovača
Vulkan 1963
Brenica
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Palilulac
Niš
1 : 3
Mladost (L)
Lalinac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Proleter
Banoštor
OFK Futog
Futog
3 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
Mladost
Novi Sad
0 : 1
Tatra
Kisač
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Polet
Samarinovac
1 : 0
Spartak
Gornja Trnava
OFK Rota
Bujanovac
1 : 4
OFK Alakince
Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 4
Čelik
Belo polje
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar (St)
Stenjevac
0 : 1
Beljanica
Strmosten
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 5
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
2 : 2
OFK Klek
Klek
ASK
Aradac
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Zlatica
Zlatica
1 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 1
Potisje
Knićanin
MSK
Mihajlovo
0 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
Umčari
Umčari
3 : 1
Partizan
Kaluđerica
Hajduk
Kamendol
0 : 1
Podunavac
Ritopek
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Sloga
Duvanište
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 2
Trešnjevka
Trbusac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 4
Milanovo
Milanovo
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Polet (T)
Takovo
Rudar
Radljevo
1 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Jugovići
Bogdanje
3 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Varvarin
Varvarin
8 : 1
Sloga (L)
Lozna
OFK Napredak 1929
Aleksinac
5 : 0
Polet (R)
Radevac
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 6
Borac
Trnjane
Škriljac
Bradarac
1 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Hajduk
Stapar
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Mladost (R)
Ranovac
0 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Centar
Novi Sad
3 : 1
Susek
Susek
Sloga
Ostojićevo
7 : 0
Tromedja
Majdan
Rongo Siti
Pirot
0 : 11
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Željuša
Željuša
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 2
Sloboda
Rasnica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 4
Pobeda
Držina
Napredak
Izvor
0 : 2
Jerma
Sukovo
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Borac 46
Obrovac
3 : 1
Neštin
Neštin
Tvrdjava
Bač
1 : 2
Bačka
Despotovo
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Sloga
Plavna
Borac
Vizić
3 : 1
Krivanj
Selenča
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Voćar
Kotraža
9 : 0
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
1 : 1
Bratstvo
Dljin
Brezova
Brezova
0 : 2
Prilike
Prilike
Gradina
Rti
1 : 5
Sloga
Kaona
Vujan
Prislonica
0 : 2
Mladost (A)
Atenica
Morava (M)
Mojsinje
1 : 3
Kej
Čačak
Budućnost
Stančići
3 : 1
Rakova
Rakova
Sloga (B)
Batočina
5 : 1
BSK
Borač
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Borac
Ušće
Petka
Petka
4 : 2
Vreoci
Vreoci
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Napredak
Jošanica
Kapidžija
Kapidžija
0 : 4
Meševo
Meševo
KSK Konak 1926
Konak
3 : 0
Borac
Zrenjanin
Mladost
Belo Blato
10 : 1
Partizan
Tomaševac
Proleter
Neuzina
0 : 0
Tisa 1933
Taraš
Sparta
Kaona
1 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Radnički
Tekija
4 : 0
Budućnost
Lebina
Radnik
Davidovac
2 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Atletiko
Donja Jajina
2 : 3
Badince
Badince
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 2
Veternica
Leskovac
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Rudar 1973
Rudare
Todorovce
Todorovce
7 : 2
Turekovac
Turekovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 0
OFK Varna
Varna
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Progorelica
Progorelica
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 1
OFK Borac
Lovci
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Slavija
Bođani
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Sloga
Korenita
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Granit
Radalj
Jelav
Jelav
1 : 3
Luk
Voćnjak
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost
Velika Greda
4 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Sloga
Margita
3 : 0
Graničar
Miletićevo
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Crvena zvezda
Novi Kozjak
2 : 3
Banat
Ilandža
Borac
Kloka
2 : 5
Radoje Domanović
Ovsište
Brana Paunović
Rašanac
2 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Vukan
Ždrelo
2 : 0
Melnica
Melnica
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 0
Mlava Trgovački
Petrovac
Vukićevica
Vukićevica
2 : 1
Proleter
Jasenak
Pobednik
Piroman
3 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Borac (A)
Arapovac
2 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 2
Soko
Krvije
Veliko Laole
Veliko Laole
8 : 2
Dragoš
Oreškovica
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 4
OFK Jelen
Jelenča
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Žabar
Žabar
Azbukovica
Crnča
7 : 2
Selanac
Selanac
Sloga DB
Donja Bukovica
5 : 0
Jezero
Amajić
Crnča
Crnča
1 : 5
Čobanče
Čitluk
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Omladinac
Odžaci
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac
Ugljarevo
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Mladost
Mala Drenova
5 : 2
Stevka Božurevka
Božurevac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 0
Kolubara
Jabučje
Mladost
Vračević
6 : 0
Nepričava
Nepričava
Sloga
Bogovađa
8 : 2
Proleter
Bajevac
Partizan
Drenovac
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Napredak
Ševarice
3 : 2
Culjković
Culjković
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
6 : 1
Metaloplastika
Šabac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Lipolist
Lipolist
Šumadija
Sipić
1 : 3
Karađorđe 2013
Viševac
Padež
Padež
5 : 3
Vratare
Vratare
PSS-192
Jagodina
0 : 3
Lipar
Donji Račnik
Dečić
Tuzi
0 : 0
Budućnost
Podgorica
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Kom
Podgorica
Mladost
Podgorica
2 : 0
Iskra
Danilovgrad
Berane
Berane
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Karioke
Podgorica
0 : 0
Drezga
Piperi
Gorštak
Kolašin
1 : 4
Ribnica
Podgorica
Polimlje
Murino
1 : 2
Brskovo
Mojkovac
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 2
OFK Borac
Bijelo Polje
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Vitez
Vitez
Sloboda
Tuzla
0 : 1
GOŠK
Gabela
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Čelik
Zenica
Podrinje
Janja
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Sutjeska
Foča
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Drina
Zvornik
Željezničar
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Kozara
Gradiška
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
Manchester City
Manchester
5 : 0
Liverpool
Liverpool
Arsenal
London
3 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Brighton
Brighton
3 : 1
WBA
West Bromwich
Everton
Liverpool
0 : 3
Tottenham
London
Leicester
Leicester
1 : 2
Chelsea
London
Southampton
Southampton
0 : 2
Watford
Watford
Stoke
Stoke-on-Trent
2 : 2
Manchester Utd
Manchester
Real Madrid
Madrid
1 : 1
Levante
Valencia
Valencia
Valencia
0 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Sevilla
Sevilla
3 : 0
Eibar
Eibar
Barcelona
Barcelona
5 : 0
Espanyol
Barcelona
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
0 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Augsburg
Augsburg
3 : 0
Köln
Köln
Mainz 05
Mainz
3 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Hannover 96
Hannover
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 0
Bayern
München
Juventus
Torino
3 : 0
Chievo
Verona
Caen
Caen
2 : 1
Dijon
Dijon
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Nantes
Nantes
Nice
Nice
4 : 0
Monaco
Monaco
Strasbourg
Strasbourg
0 : 1
Amiens SC
Amiens
Troyes
Troyes
0 : 0
Toulouse
Toulouse
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 4
Kolibri
Kuršumlija
Spartak
Subotica
4 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Internacional
Beograd
3 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
5 : 2
Radnički (P)
Pirot
Inđija
Inđija
0 : 5
Partizan
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
3 : 2
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 5
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi radnik 1926
Požarevac
8 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 6
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
DIF
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Poštar 1930
Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Vinča
Vinča
Zvezdara
Beograd
8 : 1
Avala
Beograd
Posavina
Stubline
0 : 6
Palilulac
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
Budućnost
Zvečka
Petar Puača
Novi Sad
6 : 0
Omladinac
Novi Banovci
ŽAK junior
Sombor
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Dolina
Padina
0 : 3
Spartak
Debeljača
Borac (St)
Starčevo
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
1 : 8
Glogonj
Glogonj
Dolovo
Dolovo
0 : 5
Strela
Ivanovo
Partizan (G)
Gaj
2 : 4
Ševac
Kusić
Napredak
Markovac
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Polet
Trnovče
1 : 1
SASK
Saraorci
011 MK
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 5
Voždovac MK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 9
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Dinamo
Pančevo
0 : 7
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Internacional
Beograd
011
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Borča
Borča
GSP Polet
Beograd
7 : 2
Poštar 1930
Beograd
Grafičar
Beograd
9 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Sloga
Miloševac
3 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
0 : 8
Morava
Velika Plana
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
Prva Iskra
Barič
Njerš Ištvan
Totovo Selo
8 : 0
Tavankut
Tavankut
Tutin
Tutin
0 : 2
AS
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
4 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Bane
Raška
7 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Indeks
Novi sad
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
Hajduk junior
Kula
2 : 1
Spartak
Subotica
Kolonija
Kovin
3 : 8
Radnički (B)
Baranda
Sloga
Plandište
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Strelac
Mislodjin
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost
Donji Dobrić
2 : 2
Rudar
Brasina
Borac
Lešnica
0 : 7
Loznica
Loznica
Železničar
Pančevo
4 : 4
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Klenak
5 : 2
Rudar
Vrdnik
Partizan
Vitojevci
9 : 1
Radnički
Irig
Fruška Gora
Ruma
0 : 9
Hrtkovci
Hrtkovci
1. Maj
Ruma
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Žarkovac
09.09.2017
17:00
Mladost
Buđanovci
Jedinstvo
Platičevo
7 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Voždovac MK
Beograd
3 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 0
BSK Borča MK
Borča
Čukarički MK
Beograd
6 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
0 : 1
Zemun MK
Zemun
011 MK
Beograd
1 : 0
Lola MK
Beograd
Rad B MK
Beograd
1 : 2
DIF MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
3 : 0
Banja MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 1
OLE MK
Zemun
Sopot MK
Sopot
11 : 1
Jedinstvo MK
Dren
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
09.09.2017
16:00
Sremčica MK
Sremčica
Bambi
Požarevac
0 : 5
Cepelin 026
Smederevo
Rad
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
6 : 1
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
BSK
Borča
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
BASK
Beograd
Lola
Beograd
0 : 4
Dominus
Beograd
Sloboda
Lipe
5 : 1
Udarnik
Lozovik
Soko 2015
Saraoci
3 : 0
Obilić
Staro Selo
Budućnost
Mala Krsna
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Palilulac
Beograd
0 : 6
Balkan
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 2
Vinča
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 4
Boleč
Bolec
Napredak (M)
Medoševac
6 : 1
Milutinac
Beograd
Preporod
Novi Žednik
2 : 6
Radnički 1905
Bajmok
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 0
Arena Su
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Arsenal
Kragujevac
0 : 3
OFK AS 2003
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
0 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Apolon
Kraljevo
Kosmet
Leposavić
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
6 : 0
Bane
Raška
Indeks
Novi sad
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 5
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
0 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (K)
Kovin
5 : 3
Coerver junior FA
Vršac
Mundial
Pančevo
6 : 0
OFK Vršac
Vršac
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Banat (I)
Ilandža
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 3
Proleter
Mramorak
BSK
Bavanište
6 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Mladost (O)
Omoljica
1 : 10
Omladinac (D)
Deliblato
Unirea
Uzdin
0 : 4
Slavia
Kovačica
Podrinje
Lozničko Polje
9 : 1
Sinđelić
Lipnica
Pčelinjo
Loznica
2 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Sloga
Korenita
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Vidojevica
Lešnica
2 : 18
Jadar 07 1
Loznica
Antimon
Zajača
0 : 8
Jadar 07 2
Loznica
Loznica
Loznica
12 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Železničar
Pančevo
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Tornjoš
Tornjoš
6 : 1
Potisje
Kanjiža
Tornjoš
Tornjoš
6 : 1
Potisje
Kanjiža
Zemun MK
Zemun
10 : 0
011 MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 0
DIF MK
Beograd
GSP Polet MK
Beograd
3 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
Trijumf MK
Sremčica
3 : 2
Rakovica MK
Rakovica
Žarkovo MK
Žarkovo
1 : 2
Petlić MK
Smederevo
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
Srem MK
Jakovo
Levač
Rekovac
0 : 5
Lavice Dubočica
Leskovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Čukarički
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 3
Rad
Banjica
OLE
Borča
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Spartak '05
Subotica
Olimpik
Beograd
2 : 0
Crveni orao
Beograd
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 7
Dominus
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Palilulac
Beograd
0 : 8
Balkan
Beograd
Hajduk
Beograd
6 : 2
Dunav
Veliko Selo
Crvenka
Crvenka
3 : 9
Beograd 1929
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 6
Lokomotiva
Beograd
Munja Barič
Barič
0 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Heroj Polet
Beograd
0 : 10
Borac
Ostruznica
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
0 : 4
Zemun
Zemun
Vinča
Vinča
2 : 5
Vrčin
Vrčin
Zemun
Zemun
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Varga
Beograd
0 : 1
Ada
Beograd
Pazar Juniors
Novi Pazar
8 : 0
Kolašin
Zubin Potok
OFK AS
Novi Pazar
3 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Sport Klub 99
Novi Pazar
6 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 3
OFK National AG
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 7
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Urovci
Urovci
Sloga
Ratari
1 : 2
Buducnost
Zvecka
Zvezda
Konatice
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 4
Skela
Skela
Radnički
Obrenovac
0 : 3
Buducnost
Zvecka
Duboko
Mala Mostanica
2 : 2
Posavina
Stubline
Budućnost Krušik
Valjevo
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Omladinac
Ljig
3 : 3
OFK Senjak
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
2 : 1
Ribnica
Mionica
Radnički (V)
Valjevo
0 : 5
Jedinstvo
Ub
Jadar 07
Loznica
4 : 2
Sloga
Korenita
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 10
Loznica 1
Loznica
Loznica 2
Loznica
1 : 1
Pčelinjo
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
4 : 1
Radnički Stobeks
Klupci