XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Subota, 26 Avgust 2017

Fudbal

Voždovac
Beograd
0 : 2
Mačva
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 5
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Mladost
Lučani
4 : 1
Borac
Čačak
Zemun
Zemun
1 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Radnički
Niš
2 : 2
Radnik
Surdulica
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Vranje
2 : 0
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Provo
Provo
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Timok
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
1 : 6
Bečej 1918
Bečej
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
IMT
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
BASK
Beograd
4 : 2
BSK Borča
Borča
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Gruža
Gruža
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zadrugar
Lajkovac
1 : 2
Drina
Ljubovija
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Budućnost
Arilje
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Sevojno
Sevojno
1 : 0
OFK Divci
Divci
Ribnica
Mionica
0 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Spartak
Ljig
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Sloga (L)
Leskovac
0 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Pusta Reka
Bojnik
0 : 5
GFK Dubočica
Leskovac
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Morava 1918
Ćuprija
2 : 4
Sloga (D)
Despotovac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (K)
Kovin
1 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 2
Polet
Nakovo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Begej
Žitište
Sloga
Plandište
5 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Index
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
8 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
OFK Slavija
Novi Sad
0 : 2
Podunavac
Belegiš
Radnički (S)
Sombor
7 : 0
Tekstilac
Odžaci
Sloga (Č)
Čonoplja
6 : 0
Mladost Apa
Apatin
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Rakovica
Beograd
2 : 2
Zvezdara
Beograd
Leštane
Leštane
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Srem
Jakovo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Torlak
Kumodraž
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 0
Naftagas (B)
Boka
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Banat
Čenta
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Lehel
Mužlja
Dunav
Banatska Palanka
0 : 0
Borac (St)
Starčevo
Partizan
Vitojevci
0 : 2
Železničar
Inđija
Sloven
Ruma
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Rudar
Vrdnik
0 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
Mladost (K)
Kruščić
2 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Hajduk Junior
Kula
7 : 1
Vojvodina
Tovariševo
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Proleter (RS)
Ravno Selo
5 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 0
Čubra
Čubra
Krivelj
Krivelj
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Poreč
Donji milanovac
5 : 1
Blizna
Blizna
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Avala
Beli Potok
2 : 3
Zmaj
Zemun
Šumadija
Šopić
5 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Vinča
Vinča
6 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Boleč
Boleč
Jevremovac
Jevremovac
0 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Lokomotiva
Lapovo
6 : 1
Mladost MG
Saranovo
Blagotin
Poljna
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Đerdap
Golubac
2 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Rudar
Baljevac
2 : 1
Popovići
Popovići
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
Perućac
Perućac
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Banjani
Banjani
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 2
Kačer
Belanovica
Radnik
Ub
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Sloga
Korman
0 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Palilulac
Niš
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Veternik
Veternik
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
OFK Futog
Futog
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Polet
Samarinovac
0 : 6
Omladinac
Podina
Trbunje
Trbunje
26.08.2017
Kosovac
Prokuplje
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Napredak
Gračac
Grdica
Grdica
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 0
Beljanica
Strmosten
Rudar (St)
Stenjevac
0 : 3
Borac 1805
Ivankovac
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Klek
Klek
2 : 2
Jedinstvo
Ečka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
ASK
Aradac
1 : 2
Potisje
Knićanin
Zlatica
Zlatica
0 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
MSK
Mihajlovo
Minel
Ripanj
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
OFK Šabac
Šabac
4 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Milicionar
Bogatić
2 : 2
Cer
Petkovica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 1
Radnički
Koceljeva
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Kalenić
Kalenić
Rudar
Radljevo
0 : 0
Čučuge
Čučuge
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Napredak 2012
Krušje
2 : 1
Polet (R)
Radevac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 3
Borac
Trnjane
Ranilović
Ranilović
0 : 2
Kralj Petar I
Topola
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
Jasenovac
Krepoljin
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (R)
Ranovac
7 : 0
Omladinac (B)
Busur
Centar
Novi Sad
0 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čoka
Čoka
3 : 1
Tromedja
Majdan
Bjelica
Milatovići
6 : 0
Gorušica
Viča
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Petka
Petka
1 : 0
BSK
Brajkovac
Rasina
Vitanovac
1 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Bivolje
1 : 4
Žabare
Žabare
Belpos
Belotić
0 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Sparta
Kaona
0 : 2
Verko
Suvo Selo
Mladost 2013
Jazovnik
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Radnik
Davidovac
0 : 3
Popovac
Popovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
Veternica
Leskovac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Rudar 1973
Rudare
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Turekovac
Turekovac
Nomanica
Nomanica
3 : 2
Todorovce
Todorovce
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Crni Vrh
Deonica
Zmajevac
Belasica
3 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Modrica
Modrica
9 : 0
Polet (K)
Kobilje
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Dečić
Tuzi
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Zeta
Golubovci
Kom
Podgorica
0 : 0
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Mladost
Podgorica
Vitez
Vitez
2 : 3
Zrinjski
Mostar
Mladost
Kakanj
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sutjeska
Foča
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Podrinje
Janja
1 : 2
Drina
Zvornik
Napredak
Donji Šepak
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Kozara
Gradiška
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Manchester City
Manchester
Crystal Palace
London
0 : 2
Swansea
Swansea
Huddersfield
Huddersfield
0 : 0
Southampton
Southampton
Newcastle
Newcastle upon Tyne
3 : 0
West Ham
London
Watford
Watford
0 : 0
Brighton
Brighton
Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Leicester
Leicester
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Barcelona
Barcelona
Levante
Valencia
2 : 2
La Coruña
La Coruña
Girona
Girona
1 : 0
Málaga
Málaga
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 5
Atlético Madrid
Madrid
Werder
Bremen
0 : 2
Bayern
München
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
Augsburg
Augsburg
2 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Stuttgart
Stuttgart
1 : 0
Mainz 05
Mainz
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
Benevento
Benevento
0 : 1
Bologna
Bologna
Genoa
Genova
2 : 4
Juventus
Torino
Roma
Roma
1 : 3
Internazionale
Milano
Nantes
Nantes
0 : 0
Lyon
Lyon
Amiens SC
Amiens
3 : 0
Nice
Nice
Bordeaux
Bordeaux
2 : 1
Troyes
Troyes
Caen
Caen
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Dijon
Dijon
2 : 1
Montpellier
Montpellier
Toulouse
Toulouse
3 : 2
Rennes
Rennes
Čukarički
Beograd
3 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Sindjelć
Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Karadjordje
Topola
4 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Napredak
Markovac
4 : 2
Udarnik
Lozovik
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
8 : 1
Zemun
Zemun
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Spartak
Subotica
Čukarički
Beograd
4 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
Rad
Beograd
3 : 0
Sindjelić
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 6
Grafičar
Beograd
Sloga
Kraljevo
0 : 1
Apolon
Kraljevo
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Tutin
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
AS
Novi Pazar
5 : 1
Slavija
Kragujevac
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
Radnički (Š)
Šid
Indeks
Novi sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 2
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
ŽAK
Kikinda
2 : 4
OFK Vršac
Vršac
BSK Borča MK
Borča
3 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
10 : 1
Radnički NB MK
Novi Beograd
Čukarički MK
Beograd
3 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 3
Zemun MK
Zemun
Napredak
Markovac
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Sloboda
Lipe
10 : 0
Obilić
Staro Selo
Soko 2015
Saraoci
5 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Leposavić
Bubamara
Kraljevo
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Bane
Raška
0 : 8
OFK National AG
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
3 : 2
Kiker
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK AS 2003
Novi Pazar
0 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Petar Puača
Novi Sad
6 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi sad
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
3 : 3
Arena Su
Subotica
ŽAK
Kikinda
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
26.08.2017
Jagodina
Jagodina
Akademija 10
Niš - Brzi Brod
26.08.2017
Lavice Dubočica
Leskovac
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Levač
Rekovac
3 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Mašinac
Niš
2 : 0
Vučje
Vučje
Morava
Žitkovac
26.08.2017
Kolibri
Kuršumlija
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 1
Krstarica
Prokuplje