XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.07.2022 20:00 Mladost (L) - Spartak ŽK 1:1
2 17.07.2022 17:30 Radnički 1923 - Mladost (L) 1:0
3 24.07.2022 21:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 1:2
4 31.07.2022 21:00 Kolubara - Mladost (L) 3:2
5 06.08.2022 21:00 Mladost (L) - Radnički (N) 2:2
6 14.08.2022 19:00 Mladost (L) - Radnik 3:2
7 20.08.2022 17:55 Vojvodina - Mladost (L) 1:1
8 27.08.2022 18:00 Mladost (L) - Voždovac 1:2
9 01.09.2022 18:00 Čukarički - Mladost (L) 3:1
10 05.09.2022 18:00 Mladost (L) - Javor Matis 4:1
11 11.09.2022 19:30 Partizan - Mladost (L) 6:0
12 16.09.2022 19:00 Mladost (L) - TSC 2:5
13 30.09.2022 17:00 Novi Pazar - Mladost (L) 3:1
14 08.10.2022 15:00 Mladost (L) - Napredak 3:1
15 14.10.2022 15:00 Mladost GAT - Mladost (L) 1:1
16 24.10.2022 18:00 Spartak ŽK - Mladost (L) 1:1
17 30.10.2022 18:30 Mladost (L) - Radnički 1923 0:0
18 06.11.2022 15:30 Crvena zvezda - Mladost (L) 2:0
19 12.11.2022 15:00 Mladost (L) - Kolubara 2:0
20 04.02.2023 Radnički (N) - Mladost (L)
21 11.02.2023 Radnik - Mladost (L)
22 18.02.2023 Mladost (L) - Vojvodina
23 25.02.2023 Voždovac - Mladost (L)
24 01.03.2023 Mladost (L) - Čukarički
25 05.03.2023 Javor Matis - Mladost (L)
26 11.03.2023 Mladost (L) - Partizan
27 18.03.2023 TSC - Mladost (L)
28 01.04.2023 Mladost (L) - Novi Pazar
29 05.04.2023 Napredak - Mladost (L)
30 09.04.2023 Mladost (L) - Mladost GAT
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 19 17 2 0 53
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 19 13 4 2 43
3 Plasman u evropska takmičenja TSC 19 11 6 2 39
4 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 19 10 5 4 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 19 9 6 4 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga Novi Pazar 19 9 4 6 31
7 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 19 9 4 6 31
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 19 7 4 8 25
9 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 19 5 5 9 20
10 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 19 5 4 10 19
11 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 19 4 6 9 18
12 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (L) 19 4 6 9 18
13 Play Out Radnički (N) 19 4 5 10 17
14 Play Out Javor Matis 19 4 4 11 16
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost GAT 19 3 4 12 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 19 1 5 13 8