08.10
17:00
Kolubara
Mladost GAT
0
0
|
08.10.2022 17:00 | Kolubara | 0 : 0 | Mladost GAT | |||||
08.10
15:00
Mladost (L)
Napredak
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Napredak | |||||
08.10
19:00
Vojvodina
TSC
1
2
|
08.10.2022 19:00 | Vojvodina | 1 : 2 | TSC |
08.10
15:00
IMT
OFK VrŔac
4
2
|
08.10.2022 15:00 | IMT | 4 : 2 | OFK VrŔac | |||||
08.10
15:00
ŽelezniÄar
Rad
4
1
|
08.10.2022 15:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Rad | |||||
08.10
15:00
Zlatibor
Loznica
2
3
|
08.10.2022 15:00 | Zlatibor | 2 : 3 | Loznica | |||||
08.10
17:00
Trayal
RadniÄki (SM)
0
0
|
08.10.2022 17:00 | Trayal | 0 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
08.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
Metalac
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 1 | Metalac | |||||
08.10
15:00
RFK GrafiÄar
InÄija Toyo Tires
1
1
|
08.10.2022 15:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 1 | InÄija Toyo Tires |
08.10
15:00
Jedinstvo
Podunavac
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Podunavac | |||||
08.10
15:00
OFK BaÄka
Omladinac
0
0
|
08.10.2022 15:00 | OFK BaÄka | 0 : 0 | Omladinac | |||||
08.10
15:00
Naftagas
Tisa
3
2
|
08.10.2022 15:00 | Naftagas | 3 : 2 | Tisa | |||||
08.10
15:00
Tekstilac
Kabel
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Tekstilac | 1 : 1 | Kabel | |||||
08.10
15:00
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 1. Maj Ruma | 2 : 1 | Hajduk 1912 |
08.10
11:00
Teleoptik
Borac
3
1
|
08.10.2022 11:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Borac | |||||
08.10
11:00
Prva iskra
BASK TEK
1
1
|
08.10.2022 11:00 | Prva iskra | 1 : 1 | BASK TEK | |||||
08.10
15:00
RadniÄki (O)
Studentski grad
2
3
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki (O) | 2 : 3 | Studentski grad | |||||
08.10
15:00
Zemun
Jedinstvo
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Zemun | 0 : 1 | Jedinstvo |
08.10
15:00
Sloga (K)
Polet (Lj)
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Polet (Lj) | |||||
08.10
15:00
Tutin
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Tutin | 1 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
08.10
15:00
Real
FAP
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Real | 2 : 0 | FAP | |||||
08.10
15:00
Smederevo 1924
Borac 1926
0
0
|
08.10.2022 15:00 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
08.10
15:00
Sloga (BB)
MaÄva 1929
0
2
|
08.10.2022 15:00 | Sloga (BB) | 0 : 2 | MaÄva 1929 | |||||
08.10
15:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
08.10
15:00
Takovo
BuduÄnost (A)
4
0
|
08.10.2022 15:00 | Takovo | 4 : 0 | BuduÄnost (A) |
08.10
15:00
Dunav
RadniÄki (P)
1
6
|
08.10.2022 15:00 | Dunav | 1 : 6 | RadniÄki (P) | |||||
08.10
15:00
PÄinja
Vlasina
2
0
|
08.10.2022 15:00 | PÄinja | 2 : 0 | Vlasina | |||||
08.10
15:00
TimoÄanin
RadniÄki (S)
2
2
|
08.10.2022 15:00 | TimoÄanin | 2 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
08.10
15:00
MeŔevo
GFK Jagodina
2
1
|
08.10.2022 15:00 | MeŔevo | 2 : 1 | GFK Jagodina | |||||
08.10
15:00
GFK DuboÄica
Timok 1919
5
0
|
08.10.2022 15:00 | GFK DuboÄica | 5 : 0 | Timok 1919 |
08.10
15:00
Krila Krajine
OFK Vrbas
1
3
|
08.10.2022 15:00 | Krila Krajine | 1 : 3 | OFK Vrbas | |||||
08.10
15:00
OFK Mladost APA
Bratstvo 2019
1
2
|
08.10.2022 15:00 | OFK Mladost APA | 1 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
08.10
15:00
BaÄka 1901
Vojvodina
7
0
|
08.10.2022 15:00 | BaÄka 1901 | 7 : 0 | Vojvodina |
08.10
15:00
Mladost (BJ)
GFK Sloven
2
3
|
08.10.2022 15:00 | Mladost (BJ) | 2 : 3 | GFK Sloven | |||||
08.10
15:00
Å ajkaÅ” 1908
Sloga (T)
1
3
|
08.10.2022 15:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 3 | Sloga (T) | |||||
08.10
15:00
RadniÄki (Å )
Veternik
0
1
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki (Å ) | 0 : 1 | Veternik | |||||
08.10
15:00
Sloga (E)
Donji Srem 2015
2
1
|
08.10.2022 15:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | Donji Srem 2015 |
08.10
15:00
Begej
Mladost
4
0
|
08.10.2022 15:00 | Begej | 4 : 0 | Mladost | |||||
08.10
15:00
Proleter
Kozara
0
3
|
08.10.2022 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Kozara | |||||
08.10
15:00
OFK Kikinda
Sloboda
1
1
|
08.10.2022 15:00 | OFK Kikinda | 1 : 1 | Sloboda | |||||
08.10
15:00
Jedinstvo (V)
Polet
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Polet | |||||
08.10
15:00
RadniÄki
Jedinstvo (BK)
4
0
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Jedinstvo (BK) |
08.10
11:00
GSP Polet DorÄol
PKB
1
2
|
08.10.2022 11:00 | GSP Polet DorÄol | 1 : 2 | PKB | |||||
08.10
15:00
Barajevo
Hajduk
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Barajevo | 2 : 2 | Hajduk | |||||
08.10
11:00
LeŔtane
Zuce 2019
0
3
|
08.10.2022 11:00 | LeŔtane | 0 : 3 | Zuce 2019 | |||||
08.10
15:00
Lokomotiva
BoleÄ
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | BoleÄ | |||||
08.10
15:00
Napredak
OFK Mladenovac
0
0
|
08.10.2022 15:00 | Napredak | 0 : 0 | OFK Mladenovac |
08.10
15:00
SFK Morava
Svetlost
0
0
|
08.10.2022 15:00 | SFK Morava | 0 : 0 | Svetlost |
08.10
15:00
Svrljig
Bukovik
1
4
|
08.10.2022 15:00 | Svrljig | 1 : 4 | Bukovik |
08.10
15:00
Trstenik PPT
OFK Lugomir
9
0
|
08.10.2022 15:00 | Trstenik PPT | 9 : 0 | OFK Lugomir | |||||
08.10
15:00
Mladi borac
Sloga (D)
5
1
|
08.10.2022 15:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Sloga (D) | |||||
08.10
15:00
Morava 1918
Jedinstvo 1936
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Morava 1918 | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 |
08.10
15:00
Äerdap
OFK Knjaz
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Äerdap | 2 : 0 | OFK Knjaz | |||||
08.10
15:00
OFK Zlot
Hajduk Veljko
1
0
|
08.10.2022 15:00 | OFK Zlot | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
08.10
15:00
Rtanj
RadniÄki 1946
3
2
|
08.10.2022 15:00 | Rtanj | 3 : 2 | RadniÄki 1946 | |||||
08.10
15:00
Brodoremont
Ozren
10
0
|
08.10.2022 15:00 | Brodoremont | 10 : 0 | Ozren |
08.10
15:00
KaraÄorÄe
GoÄ
3
1
|
08.10.2022 15:00 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | GoÄ | |||||
08.10
15:00
Mokra Gora
Å umadija 1903
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Mokra Gora | 2 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
08.10
15:00
Gruža
BuduÄnost (R)
0
3
|
08.10.2022 15:00 | Gruža | 0 : 3 | BuduÄnost (R) | |||||
08.10
15:00
Napredak (G)
KoriÄani
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Napredak (G) | 3 : 0 | KoriÄani |
08.10
15:00
Crnokosa
Omladinac (Z)
0
2
|
08.10.2022 15:00 | Crnokosa | 0 : 2 | Omladinac (Z) |
08.10
15:00
VGSK
Sloga 1924
5
2
|
08.10.2022 15:00 | VGSK | 5 : 2 | Sloga 1924 | |||||
08.10
15:00
Äerdap
Rudar
5
2
|
08.10.2022 15:00 | Äerdap | 5 : 2 | Rudar | |||||
08.10
15:00
Sloboda
Borac 1932
0
0
|
08.10.2022 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Borac 1932 | |||||
08.10
15:00
Morava (VP)
KaraÄorÄe
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Morava (VP) | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
08.10
15:00
Sloga 33
OFK AranÄelovac 1979
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Sloga 33 | 3 : 0 | OFK AranÄelovac 1979 |
08.10
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vrelo Sport
0
2
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 2 | Vrelo Sport | |||||
08.10
15:00
Cer
OFK OseÄina
1
3
|
08.10.2022 15:00 | Cer | 1 : 3 | OFK OseÄina |
08.10
15:00
Partizan (U)
BAK
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Partizan (U) | 0 : 1 | BAK | |||||
08.10
15:00
Sloga (P)
Potporanj
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Potporanj | |||||
08.10
15:00
KaraÅ” (J)
Unirea
3
1
|
08.10.2022 15:00 | KaraÅ” (J) | 3 : 1 | Unirea |
08.10
15:00
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Jadran
6
1
|
08.10.2022 15:00 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | 6 : 1 | Jadran | |||||
08.10
15:00
Srbobran
Tavankut
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Srbobran | 2 : 0 | Tavankut | |||||
08.10
15:00
NjegoÅ”
Jedinstvo
3
2
|
08.10.2022 15:00 | NjegoÅ” | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.10
15:00
Napredak
Proleter
1
4
|
08.10.2022 15:00 | Napredak | 1 : 4 | Proleter | |||||
08.10
15:00
Udarnik ViŔnjevac
Sloga
6
1
|
08.10.2022 15:00 | Udarnik ViŔnjevac | 6 : 1 | Sloga |
08.10
15:00
ŽAK
BuduÄnost (G)
2
2
|
08.10.2022 15:00 | ŽAK | 2 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
08.10
15:00
ÄSK Pivara
Kordun
5
0
|
08.10.2022 15:00 | ÄSK Pivara | 5 : 0 | Kordun | |||||
08.10
15:00
TvrÄava
Soko
1
0
|
08.10.2022 15:00 | TvrÄava | 1 : 0 | Soko | |||||
08.10
15:00
Borac (BG)
Crvenka
1
4
|
08.10.2022 15:00 | Borac (BG) | 1 : 4 | Crvenka |
08.10
15:00
Krajina
Polet
3
6
|
08.10.2022 15:00 | Krajina | 3 : 6 | Polet |
08.10
15:00
Partizan
FruŔkogorac
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Partizan | 3 : 1 | FruŔkogorac | |||||
08.10
15:00
Hajduk (V)
RadniÄki
2
1
|
08.10.2022 15:00 | Hajduk (V) | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
08.10
15:00
Podrinje
Å umar
1
2
|
08.10.2022 15:00 | Podrinje | 1 : 2 | Å umar |
08.10
15:30
Crvena zvezda
ŽSK
1
2
|
08.10.2022 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | ŽSK | |||||
08.10
15:30
FruŔkogorski partizan
JugoviÄ
3
0
|
08.10.2022 15:30 | FruÅ”kogorski partizan | 3 : 0 | JugoviÄ |
08.10
15:00
Siti Sport Klub
Å eÄeranac Ada
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Siti Sport Klub | 3 : 1 | Å eÄeranac Ada |
08.10
15:00
Å umadija
Omladinac
6
0
|
08.10.2022 15:00 | Å umadija | 6 : 0 | Omladinac |
08.10
18:00
Jastrebac
Sloga (Ä)
3
2
|
08.10.2022 18:00 | Jastrebac | 3 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
08.10
15:00
Polet 57
Parunovac
5
1
|
08.10.2022 15:00 | Polet 57 | 5 : 1 | Parunovac |
08.10
14:30
OFK JabuÄje
Proleter
5
2
|
08.10.2022 14:30 | OFK JabuÄje | 5 : 2 | Proleter | |||||
08.10
14:30
Radnik
Toplica
2
0
|
08.10.2022 14:30 | Radnik | 2 : 0 | Toplica |
08.10
15:00
Naisus 1977
Moravac (Ä)
5
2
|
08.10.2022 15:00 | Naisus 1977 | 5 : 2 | Moravac (Ä) | |||||
08.10
15:00
Jastrebac
TaskoviÄi
7
0
|
08.10.2022 15:00 | Jastrebac | 7 : 0 | TaskoviÄi |
08.10
15:00
BuduÄnost
ŽelezniÄar
5
0
|
08.10.2022 15:00 | BuduÄnost | 5 : 0 | ŽelezniÄar |
08.10
15:00
Jasenica 2017
Sloga
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Jasenica 2017 | 2 : 2 | Sloga |
08.10
15:00
Sloga (K)
KljuÄ
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | KljuÄ | |||||
08.10
15:00
Å arbanovac
Krivelj
3
2
|
08.10.2022 15:00 | Å arbanovac | 3 : 2 | Krivelj | |||||
08.10
15:00
Rudna Glava
PoreÄ
6
1
|
08.10.2022 15:00 | Rudna Glava | 6 : 1 | PoreÄ |
08.10
15:00
Zvižd
Rudar 2001
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Zvižd | 0 : 1 | Rudar 2001 |
08.10
15:30
Rudar
Proleter
4
0
|
08.10.2022 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Proleter | |||||
08.10
15:30
Mladost
Ribnica
5
1
|
08.10.2022 15:30 | Mladost | 5 : 1 | Ribnica |
08.10
14:00
Mladost (D)
Rudar (SR)
3
1
|
08.10.2022 14:00 | Mladost (D) | 3 : 1 | Rudar (SR) |
08.10
15:00
RadniÄki 2020
Morava
7
0
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki 2020 | 7 : 0 | Morava |
08.10
15:00
GuÄevo 1929
Vidojevica
4
1
|
08.10.2022 15:00 | GuÄevo 1929 | 4 : 1 | Vidojevica |
08.10
15:00
Zadrugar
Pobeda
1
2
|
08.10.2022 15:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Pobeda | |||||
08.10
15:00
Sloboda
Senjak
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Senjak |
08.10
15:30
Kolonija
Å umadija 1934
3
1
|
08.10.2022 15:30 | Kolonija | 3 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
08.10
15:30
KoŔutnjak
Kutlovo
2
1
|
08.10.2022 15:30 | KoŔutnjak | 2 : 1 | Kutlovo | |||||
08.10
15:30
Bratstvo 1975
Sloga 1934
3
0
|
08.10.2022 15:30 | Bratstvo 1975 | 3 : 0 | Sloga 1934 |
08.10
OsniÄ
OFK 019
1
4
|
08.10.2022 | OsniÄ | 1 : 4 | OFK 019 | |||||
08.10
GraniÄar
Malinik
1
0
|
08.10.2022 | GraniÄar | 1 : 0 | Malinik | |||||
08.10
FSU Kraljevica
Omladinac
2
1
|
08.10.2022 | FSU Kraljevica | 2 : 1 | Omladinac | |||||
08.10
TrebiÄ
Hajduk
3
0
|
08.10.2022 | TrebiÄ | 3 : 0 | Hajduk | |||||
08.10
Kosovo
Midžor
0
2
|
08.10.2022 | Kosovo | 0 : 2 | Midžor | |||||
08.10
Sloga
Å ljivar
|
08.10.2022 | Sloga | : | Å ljivar | |||||
08.10
Rudar VrÅ”ka Äuka
Rudar
3
0
|
08.10.2022 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 3 : 0 | Rudar |
08.10
15:30
OvÄar
Parmenac
5
0
|
08.10.2022 15:30 | OvÄar | 5 : 0 | Parmenac |
08.10
14:30
OFK AS
RadniÄki 2021
0
5
|
08.10.2022 14:30 | OFK AS | 0 : 5 | RadniÄki 2021 |
08.10
15:00
RadniÄki (S)
BSK
1
3
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki (S) | 1 : 3 | BSK |
08.10
15:00
Garevina
OFK Kopaonik 1931
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Garevina | 1 : 1 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
08.10
15:00
Mladost (DK)
Borac
1
3
|
08.10.2022 15:00 | Mladost (DK) | 1 : 3 | Borac | |||||
08.10
15:00
Stari Trstenik
Jezero 2017
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Stari Trstenik | 0 : 1 | Jezero 2017 |
08.10
14:30
Crvena Jabuka
Jedinstvo (M)
5
2
|
08.10.2022 14:30 | Crvena Jabuka | 5 : 2 | Jedinstvo (M) |
08.10
14:30
Junior Novo Naselje
Ribnikar
3
0
|
08.10.2022 14:30 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Ribnikar |
08.10
15:00
Banat (I)
Vladimirovac
4
2
|
08.10.2022 15:00 | Banat (I) | 4 : 2 | Vladimirovac | |||||
08.10
15:00
Vinogradar
Å evac
0
7
|
08.10.2022 15:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Å evac | |||||
08.10
15:00
Partizan
Polet
2
4
|
08.10.2022 15:00 | Partizan | 2 : 4 | Polet | |||||
08.10
15:00
Banatul
Banat (D)
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Banatul | 1 : 0 | Banat (D) | |||||
08.10
15:00
Borac (VS)
Ratar
1
2
|
08.10.2022 15:00 | Borac (VS) | 1 : 2 | Ratar | |||||
08.10
15:00
Sloga
Dunav
1
3
|
08.10.2022 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Dunav | |||||
08.10
15:00
Omladinac
KaraÅ” (K)
1
2
|
08.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | KaraÅ” (K) |
08.10
15:30
Proleter 1951
Sofeks
3
1
|
08.10.2022 15:30 | Proleter 1951 | 3 : 1 | Sofeks |
08.10
15:00
Mladost 1955
Ratar
6
4
|
08.10.2022 15:00 | Mladost 1955 | 6 : 4 | Ratar |
08.10
14:00
Beljanica
Mladost
1
3
|
08.10.2022 14:00 | Beljanica | 1 : 3 | Mladost |
08.10
14:00
SinÄeliÄ
Mladost (G)
3
3
|
08.10.2022 14:00 | SinÄeliÄ | 3 : 3 | Mladost (G) | |||||
08.10
14:00
GFK StreliŔte
Partizan
3
1
|
08.10.2022 14:00 | GFK StreliŔte | 3 : 1 | Partizan | |||||
08.10
14:00
Å umadinac
Sloboda
1
4
|
08.10.2022 14:00 | Å umadinac | 1 : 4 | Sloboda |
08.10
15:00
Napredak
Srem
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Srem | |||||
08.10
15:00
Borac (VR)
ObiliÄ 1993
0
2
|
08.10.2022 15:00 | Borac (VR) | 0 : 2 | ObiliÄ 1993 | |||||
08.10
10:00
FruŔka Gora
Borac (R)
3
1
|
08.10.2022 10:00 | FruŔka Gora | 3 : 1 | Borac (R) | |||||
08.10
15:00
OFK BikiÄ
LSK
0
0
|
08.10.2022 15:00 | OFK BikiÄ | 0 : 0 | LSK | |||||
08.10
15:00
Zmaj
GraniÄar
0
3
|
08.10.2022 15:00 | Zmaj | 0 : 3 | GraniÄar | |||||
08.10
15:00
BSK
Jedinstvo
1
3
|
08.10.2022 15:00 | BSK | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.10
15:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Erdevik 2017
4
2
|
08.10.2022 15:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 4 : 2 | Erdevik 2017 |
08.10
15:00
Jasenovac
TrgovaÄki
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Jasenovac | 1 : 0 | TrgovaÄki |
08.10
15:00
Žitkovica 2017
Vojvoda Milenko
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Žitkovica 2017 | 3 : 1 | Vojvoda Milenko |
08.10
15:00
Vojvodina
MagliÄ
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Vojvodina | 2 : 0 | MagliÄ |
08.10
15:00
Milicionar
Sloga
2
1
|
08.10.2022 15:00 | Milicionar | 2 : 1 | Sloga |
08.10
Jedinstvo
Veliko Trnjane
5
0
|
08.10.2022 | Jedinstvo | 5 : 0 | Veliko Trnjane |
08.10
15:00
Mladost (PP)
MiŔar
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Mladost (PP) | 1 : 0 | MiŔar |
08.10
15:00
BSK
MakreŔane
5
0
|
08.10.2022 15:00 | BSK | 5 : 0 | MakreŔane |
08.10
15:00
Železnik 1930
13. maj
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Železnik 1930 | 3 : 0 | 13. maj |
08.10
15:30
Hajduk Jovanovac
Å umadinac KG
3
0
|
08.10.2022 15:30 | Hajduk Jovanovac | 3 : 0 | Å umadinac KG | |||||
08.10
15:30
Vodojaža
Äava
4
1
|
08.10.2022 15:30 | Vodojaža | 4 : 1 | Äava |
08.10
15:00
OFK Boždarevac
Veliki Borak
0
3
|
08.10.2022 15:00 | OFK Boždarevac | 0 : 3 | Veliki Borak |
08.10
15:00
Real NiÅ”
OFK BuduÄnost 2020
3
4
|
08.10.2022 15:00 | Real NiÅ” | 3 : 4 | OFK BuduÄnost 2020 |
08.10
15:00
Jedinstvo
Omladinac
6
0
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Omladinac |
08.10
15:00
ObiliÄ
Jadran
5
1
|
08.10.2022 15:00 | ObiliÄ | 5 : 1 | Jadran |
08.10
15:30
Mladost (R)
Mladi radnik
2
1
|
08.10.2022 15:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Mladi radnik |
08.10
15:00
BuduÄnost
Borac
1
3
|
08.10.2022 15:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Borac |
08.10
10:00
SU Balajnac
DobriÄ 1974
1
3
|
08.10.2022 10:00 | SU Balajnac | 1 : 3 | DobriÄ 1974 | |||||
08.10
15:00
Arbanasce
Omladinac
4
1
|
08.10.2022 15:00 | Arbanasce | 4 : 1 | Omladinac | |||||
08.10
13:00
Lepaja 2018
SU GradiŔte
12
1
|
08.10.2022 13:00 | Lepaja 2018 | 12 : 1 | SU GradiŔte |
08.10
15:00
Zvezda
Rekreativo
5
0
|
08.10.2022 15:00 | Zvezda | 5 : 0 | Rekreativo |
08.10
15:30
Lunjevica
Majdan
3
1
|
08.10.2022 15:30 | Lunjevica | 3 : 1 | Majdan |
08.10
15:00
Landol
Badljevica
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Landol | 1 : 1 | Badljevica |
08.10
15:30
Tigrovi Mija Gold
Lugovi
1
2
|
08.10.2022 15:30 | Tigrovi Mija Gold | 1 : 2 | Lugovi |
08.10
EÄÅ”eg
Tomislavci
2
5
|
08.10.2022 | EÄÅ”eg | 2 : 5 | Tomislavci | |||||
08.10
Jedinstvo
BaÄka
4
1
|
08.10.2022 | Jedinstvo | 4 : 1 | BaÄka | |||||
08.10
Pobeda
Mladost
0
5
|
08.10.2022 | Pobeda | 0 : 5 | Mladost | |||||
08.10
Slavija
Sloboda
0
4
|
08.10.2022 | Slavija | 0 : 4 | Sloboda |
08.10
15:00
Donji BarbeÅ”
Grkinja
0
9
|
08.10.2022 15:00 | Donji BarbeÅ” | 0 : 9 | Grkinja | |||||
08.10
15:00
FU Gadžin Han
10. februar
5
0
|
08.10.2022 15:00 | FU Gadžin Han | 5 : 0 | 10. februar |
08.10
15:00
Sport
Jedinstvo LemeÅ”
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Sport | 0 : 1 | Jedinstvo LemeÅ” |
08.10
14:30
Mlaka
Sloga
2
4
|
08.10.2022 14:30 | Mlaka | 2 : 4 | Sloga |
08.10
14:00
Dražmirovac
Lipar
3
0
|
08.10.2022 14:00 | Dražmirovac | 3 : 0 | Lipar | |||||
08.10
14:00
OFK DragoŔevac
DomaÄin
4
2
|
08.10.2022 14:00 | OFK DragoÅ”evac | 4 : 2 | DomaÄin |
08.10
15:00
Varna
Metaloplastika 2006
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Varna | 1 : 1 | Metaloplastika 2006 |
08.10
19:00
Proleter 1936
Å umadinac
1
6
|
08.10.2022 19:00 | Proleter 1936 | 1 : 6 | Å umadinac |
08.10
15:00
Å FU Derbi 2016
JaŔunja
3
2
|
08.10.2022 15:00 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 2 | JaŔunja |
08.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Biljanovac
0
3
|
08.10.2022 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 0 : 3 | Biljanovac | |||||
08.10
15:30
Mladi radnik 1925
Studen Vitez
3
2
|
08.10.2022 15:30 | Mladi radnik 1925 | 3 : 2 | Studen Vitez |
08.10
15:30
VrnjaÄka Banja
Mladost 1925
0
0
|
08.10.2022 15:30 | VrnjaÄka Banja | 0 : 0 | Mladost 1925 | |||||
08.10
15:30
Milakovac 2018
Å umadija
3
2
|
08.10.2022 15:30 | Milakovac 2018 | 3 : 2 | Å umadija |
08.10
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Zemljoradnik | |||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Razvitak
4
3
|
08.10.2022 15:00 | BuduÄnost | 4 : 3 | Razvitak |
08.10
15:30
Borac 1935
Arsenal 1930
4
2
|
08.10.2022 15:30 | Borac 1935 | 4 : 2 | Arsenal 1930 |
08.10
16:00
Grivac
BeÄevica
0
3
|
08.10.2022 16:00 | Grivac | 0 : 3 | BeÄevica |
08.10
15:00
Rapid
Crvena zvezda
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Rapid | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
08.10
15:00
Dobrica
JanoŔik
2
4
|
08.10.2022 15:00 | Dobrica | 2 : 4 | JanoŔik | |||||
08.10
15:00
Mladost
Solunac
1
9
|
08.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 9 | Solunac | |||||
08.10
15:00
Vojvodina
NaŔa Krajina
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Vojvodina | 3 : 0 | NaŔa Krajina |
08.10
15:00
Vojvodina
Banat
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Banat | |||||
08.10
15:00
Pobeda
Hajduk
1
4
|
08.10.2022 15:00 | Pobeda | 1 : 4 | Hajduk | |||||
08.10
15:00
Borac
Vitorul
1
3
|
08.10.2022 15:00 | Borac | 1 : 3 | Vitorul |
08.10
14:00
Kupinovac
Lipovica
2
1
|
08.10.2022 14:00 | Kupinovac | 2 : 1 | Lipovica |
08.10
14:30
Mladost (L)
BabajiÄ
0
2
|
08.10.2022 14:30 | Mladost (L) | 0 : 2 | BabajiÄ |
08.10
15:00
Jedinstvo
BSK
4
3
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | BSK | |||||
08.10
15:00
RadniÄki
Sloga 1952
5
1
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki | 5 : 1 | Sloga 1952 | |||||
08.10
15:00
DragoÅ”
Manastirica
3
0
|
08.10.2022 15:00 | DragoÅ” | 3 : 0 | Manastirica |
08.10
15:00
Rudar 1947
Vukan
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Rudar 1947 | 1 : 0 | Vukan | |||||
08.10
15:00
Borac
Melnica
6
0
|
08.10.2022 15:00 | Borac | 6 : 0 | Melnica | |||||
08.10
11:00
Udarnik 2015
Burovac
6
0
|
08.10.2022 11:00 | Udarnik 2015 | 6 : 0 | Burovac | |||||
08.10
11:00
Omladinac
Soko
2
3
|
08.10.2022 11:00 | Omladinac | 2 : 3 | Soko |
08.10
15:30
Å umadinac
Mladost (Ä)
3
1
|
08.10.2022 15:30 | Å umadinac | 3 : 1 | Mladost (Ä) | |||||
08.10
15:30
Bistrica
OFK Borac
0
6
|
08.10.2022 15:30 | Bistrica | 0 : 6 | OFK Borac | |||||
08.10
15:30
OFK RadniÄki
OFK Polet
4
0
|
08.10.2022 15:30 | OFK RadniÄki | 4 : 0 | OFK Polet |
08.10
15:30
Sloga
BSK
7
0
|
08.10.2022 15:30 | Sloga | 7 : 0 | BSK | |||||
08.10
15:30
Petka
OFK Burovo
1
2
|
08.10.2022 15:30 | Petka | 1 : 2 | OFK Burovo | |||||
08.10
15:30
Mladost
Sloboda
0
1
|
08.10.2022 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Sloboda |
08.10
15:00
BuduÄnost
Homoljac
0
6
|
08.10.2022 15:00 | BuduÄnost | 0 : 6 | Homoljac | |||||
08.10
15:00
SFU Osanica
Vrelo 1971
2
1
|
08.10.2022 15:00 | SFU Osanica | 2 : 1 | Vrelo 1971 |
08.10
15:00
Stig (C)
Radnik
6
0
|
08.10.2022 15:00 | Stig (C) | 6 : 0 | Radnik | |||||
08.10
15:00
Napredak (T)
Napredak (VC)
1
1
|
08.10.2022 15:00 | Napredak (T) | 1 : 1 | Napredak (VC) |
08.10
15:00
Proleter
Udarnik
0
3
|
08.10.2022 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Udarnik |
08.10
15:00
Leotar
Sloga Meridian
4
1
|
08.10.2022 15:00 | Leotar | 4 : 1 | Sloga Meridian | |||||
08.10
17:00
ŽeljezniÄar
Zrinjski
0
1
|
08.10.2022 17:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
08.10
15:00
Sloboda
Å iroki Brijeg
0
3
|
08.10.2022 15:00 | Sloboda | 0 : 3 | Å iroki Brijeg | |||||
08.10
17:00
Sarajevo
Borac
1
0
|
08.10.2022 17:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Borac |
08.10
15:00
Slavija
Sloboda (MG)
5
0
|
08.10.2022 15:00 | Slavija | 5 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
08.10
15:00
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
2
2
|
08.10.2022 15:00 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
08.10
15:00
Podrinje
ŽeljezniÄar
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Podrinje | 2 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
08.10
15:00
Sloboda (NG)
Drina
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Sloboda (NG) | 3 : 0 | Drina | |||||
08.10
15:00
ModriÄa
LjubiÄ
3
0
|
08.10.2022 15:00 | ModriÄa | 3 : 0 | LjubiÄ | |||||
08.10
15:00
Kozara
Famos
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Kozara | 1 : 0 | Famos | |||||
08.10
15:00
Krupa
Sutjeska
5
1
|
08.10.2022 15:00 | Krupa | 5 : 1 | Sutjeska | |||||
08.10
15:00
LaktaŔi
Tekstilac
2
1
|
08.10.2022 15:00 | LaktaŔi | 2 : 1 | Tekstilac |
08.10
15:00
Zvijezda
Goražde
2
1
|
08.10.2022 15:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Goražde | |||||
08.10
15:00
Travnik
Gradina
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Travnik | 1 : 0 | Gradina | |||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Rudar
3
1
|
08.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Rudar | |||||
08.10
15:00
RadniÄki
ToŔk
3
1
|
08.10.2022 15:00 | RadniÄki | 3 : 1 | ToÅ”k | |||||
08.10
15:00
Mladost
Tomislav
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Tomislav | |||||
08.10
15:00
Radnik
GOÅ K
0
2
|
08.10.2022 15:00 | Radnik | 0 : 2 | GOÅ K | |||||
08.10
15:00
Simm-Bau
BuduÄnost
2
0
|
08.10.2022 15:00 | Simm-Bau | 2 : 0 | BuduÄnost |
08.10
00:00
Crvena stijena
OFK Titograd
2
0
|
08.10.2022 00:00 | Crvena stijena | 2 : 0 | OFK Titograd | |||||
08.10
00:00
Adria
Zabjelo
0
3
|
08.10.2022 00:00 | Adria | 0 : 3 | Zabjelo | |||||
08.10
00:00
Zora
Olympico
11
0
|
08.10.2022 00:00 | Zora | 11 : 0 | Olympico | |||||
08.10
00:00
Äelik
Ilarion
3
1
|
08.10.2022 00:00 | Äelik | 3 : 1 | Ilarion | |||||
08.10
00:00
Karioke
Drezga
3
2
|
08.10.2022 00:00 | Karioke | 3 : 2 | Drezga | |||||
08.10
00:00
Polet Stars
Ribnica
1
2
|
08.10.2022 00:00 | Polet Stars | 1 : 2 | Ribnica |
08.10
16:00
AFC Bournemouth
Leicester City
2
1
|
08.10.2022 16:00 | AFC Bournemouth | 2 : 1 | Leicester City | |||||
08.10
16:00
Chelsea
Wolverhampton
3
0
|
08.10.2022 16:00 | Chelsea | 3 : 0 | Wolverhampton | |||||
08.10
16:00
Manchester City
Southampton
4
0
|
08.10.2022 16:00 | Manchester City | 4 : 0 | Southampton | |||||
08.10
16:00
Newcastle United
Brentford
5
1
|
08.10.2022 16:00 | Newcastle United | 5 : 1 | Brentford | |||||
08.10
18:30
Brighton & Hove Albion
Tottenham Hotspur
0
1
|
08.10.2022 18:30 | Brighton & Hove Albion | 0 : 1 | Tottenham Hotspur |
08.10
15:30
1. FSV Mainz 05
RB Leipzig
1
1
|
08.10.2022 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 1 : 1 | RB Leipzig | |||||
08.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
FC Schalke 04
4
0
|
08.10.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 4 : 0 | FC Schalke 04 | |||||
08.10
18:30
Borussia Dortmund
Bayern MĆ¼nchen
2
2
|
08.10.2022 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 2 | Bayern MĆ¼nchen | |||||
08.10
15:30
FC Augsburg
VfL Wolfsburg
1
1
|
08.10.2022 15:30 | FC Augsburg | 1 : 1 | VfL Wolfsburg | |||||
08.10
15:30
VfL Bochum
Eintracht Frankfurt
3
0
|
08.10.2022 15:30 | VfL Bochum | 3 : 0 | Eintracht Frankfurt |
08.10
17:00
Olympique de Marseille
AC Ajaccio
1
2
|
08.10.2022 17:00 | Olympique de Marseille | 1 : 2 | AC Ajaccio | |||||
08.10
21:00
Stade de Reims
Paris Saint-Germain
0
0
|
08.10.2022 21:00 | Stade de Reims | 0 : 0 | Paris Saint-Germain |
08.10
20:45
Bologna
Sampdoria
1
1
|
08.10.2022 20:45 | Bologna | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
08.10
18:00
Milan
Juventus
2
0
|
08.10.2022 18:00 | Milan | 2 : 0 | Juventus | |||||
08.10
15:00
Sassuolo
Inter
1
2
|
08.10.2022 15:00 | Sassuolo | 1 : 2 | Inter |
08.10
16:15
AtlƩtico Madrid
Girona FC
2
1
|
08.10.2022 16:15 | AtlƩtico Madrid | 2 : 1 | Girona FC | |||||
08.10
21:00
Getafe
Real Madrid
0
1
|
08.10.2022 21:00 | Getafe | 0 : 1 | Real Madrid | |||||
08.10
18:30
Sevilla
Athletic Club
1
1
|
08.10.2022 18:30 | Sevilla | 1 : 1 | Athletic Club | |||||
08.10
14:00
UD AlmerĆa
Rayo Vallecano
3
1
|
08.10.2022 14:00 | UD AlmerĆa | 3 : 1 | Rayo Vallecano |
08.10
15:00
Kraljica Marija
Loznica
2
3
|
08.10.2022 15:00 | Kraljica Marija | 2 : 3 | Loznica | |||||
08.10
14:00
Nika 2020
Jedinstvo Putevi
4
0
|
08.10.2022 14:00 | Nika 2020 | 4 : 0 | Jedinstvo Putevi |
08.10
00:00
Lokomotiva
Borac
3
1
|
08.10.2022 00:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Borac | |||||
08.10
00:00
Radnik Bumerang
SFK 2000
0
5
|
08.10.2022 00:00 | Radnik Bumerang | 0 : 5 | SFK 2000 | |||||
08.10
00:00
Emina
Fortuna
3
0
|
08.10.2022 00:00 | Emina | 3 : 0 | Fortuna | |||||
08.10
00:00
Libero
Iskra
1
3
|
08.10.2022 00:00 | Libero | 1 : 3 | Iskra |
08.10
13:30
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
2
2
|
08.10.2022 13:30 | GFK Sloboda | 2 : 2 | RadniÄki (V) |
08.10
13:30
BSK BorÄa
Studentski Grad
4
3
|
08.10.2022 13:30 | BSK BorÄa | 4 : 3 | Studentski Grad | |||||
08.10
16:00
BASK TEK
SinÄeliÄ
0
2
|
08.10.2022 16:00 | BASK TEK | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
08.10
09:30
Kolubara
DIF
2
1
|
08.10.2022 09:30 | Kolubara | 2 : 1 | DIF | |||||
08.10
16:00
011
Brodarac 2
2
1
|
08.10.2022 16:00 | 011 | 2 : 1 | Brodarac 2 |
08.10
00:00
RadniÄki (P)
Radnik
11
2
|
08.10.2022 00:00 | RadniÄki (P) | 11 : 2 | Radnik | |||||
08.10
00:00
Vlasina
RadniÄki (N)
1
4
|
08.10.2022 00:00 | Vlasina | 1 : 4 | RadniÄki (N) | |||||
08.10
00:00
Knez 2022
Dinamo Jug SU
4
0
|
08.10.2022 00:00 | Knez 2022 | 4 : 0 | Dinamo Jug SU |
08.10
10:00
Å umadija (T)
Sloga 1924
1
0
|
08.10.2022 10:00 | Å umadija (T) | 1 : 0 | Sloga 1924 | |||||
08.10
11:00
Borac 1932
Å umadija (A)
0
4
|
08.10.2022 11:00 | Borac 1932 | 0 : 4 | Å umadija (A) |
08.10
13:00
Voja GaÄiÄ
Podunavac
16
0
|
08.10.2022 13:00 | Voja GaÄiÄ | 16 : 0 | Podunavac | |||||
08.10
13:00
RadniÄki (ZR)
Omladinac (NB)
4
2
|
08.10.2022 13:00 | RadniÄki (ZR) | 4 : 2 | Omladinac (NB) | |||||
08.10
09:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
0
1
|
08.10.2022 09:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 1 | Podrinje |
08.10
10:00
Tisa NjerÅ”
Vinogradar
5
0
|
08.10.2022 10:00 | Tisa NjerÅ” | 5 : 0 | Vinogradar |
08.10
00:00
BSK 1925
Železnik 1930
0
1
|
08.10.2022 00:00 | BSK 1925 | 0 : 1 | Železnik 1930 | |||||
08.10
OFK Žarkovo
Dunav
8
0
|
08.10.2022 | OFK Žarkovo | 8 : 0 | Dunav | |||||
08.10
Rakovica
Teleoptik
0
5
|
08.10.2022 | Rakovica | 0 : 5 | Teleoptik | |||||
08.10
Prva Iskra
Mladenovac
2
4
|
08.10.2022 | Prva Iskra | 2 : 4 | Mladenovac | |||||
08.10
Beograd Karaburma
Siti Sport Klub
3
2
|
08.10.2022 | Beograd Karaburma | 3 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
08.10
BuduÄnost
Zvezdara
1
2
|
08.10.2022 | BuduÄnost | 1 : 2 | Zvezdara |
08.10
12:00
Rusin
ŽAK
4
1
|
08.10.2022 12:00 | Rusin | 4 : 1 | ŽAK | |||||
08.10
16:00
StaniÅ”iÄ
Mladost (BP)
5
2
|
08.10.2022 16:00 | StaniÅ”iÄ | 5 : 2 | Mladost (BP) |
08.10
Omladinac 1927
Proleter
6
1
|
08.10.2022 | Omladinac 1927 | 6 : 1 | Proleter | |||||
08.10
Dolovo
Borac
1
6
|
08.10.2022 | Dolovo | 1 : 6 | Borac | |||||
08.10
Mladost
Jedinstvo SteviÄ
3
3
|
08.10.2022 | Mladost | 3 : 3 | Jedinstvo SteviÄ |
08.10
00:00
Sloga
Å evac
5
0
|
08.10.2022 00:00 | Sloga | 5 : 0 | Å evac | |||||
08.10
11:00
BuduÄnost
Jedinstvo
0
3
|
08.10.2022 11:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Jedinstvo |
08.10
10:00
RadniÄki (NB)
RFK GrafiÄar
0
2
|
08.10.2022 10:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 2 | RFK GrafiÄar | |||||
08.10
13:00
RadniÄki 1923
Rad
1
1
|
08.10.2022 13:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Rad | |||||
08.10
11:00
Vojvodina
TSC
2
3
|
08.10.2022 11:00 | Vojvodina | 2 : 3 | TSC | |||||
08.10
13:00
Napredak
Brodarac
0
2
|
08.10.2022 13:00 | Napredak | 0 : 2 | Brodarac |
08.10
00:00
Brodarac
Rad
2
1
|
08.10.2022 00:00 | Brodarac | 2 : 1 | Rad | |||||
08.10
00:00
OLE
Lokomotiva
2
0
|
08.10.2022 00:00 | OLE | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
08.10
00:00
011
RadniÄki (NB)
0
4
|
08.10.2022 00:00 | 011 | 0 : 4 | RadniÄki (NB) | |||||
08.10
00:00
SinÄeliÄ
RFK GrafiÄar
2
0
|
08.10.2022 00:00 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
08.10
00:00
Zemun
Rakovica
6
0
|
08.10.2022 00:00 | Zemun | 6 : 0 | Rakovica | |||||
08.10
00:00
OFK Beograd
ADA
3
2
|
08.10.2022 00:00 | OFK Beograd | 3 : 2 | ADA | |||||
08.10
00:00
IMT
Voždovac
3
1
|
08.10.2022 00:00 | IMT | 3 : 1 | Voždovac |
08.10
00:00
SinÄeliÄ 2
BSK BorÄa
3
3
|
08.10.2022 00:00 | SinÄeliÄ 2 | 3 : 3 | BSK BorÄa | |||||
08.10
00:00
BoleÄ
Zmaj Novi Grad
0
2
|
08.10.2022 00:00 | BoleÄ | 0 : 2 | Zmaj Novi Grad | |||||
08.10
00:00
Rad 2
GSP Polet
4
0
|
08.10.2022 00:00 | Rad 2 | 4 : 0 | GSP Polet |
08.10
15:00
ODR
ŽelezniÄar
1
0
|
08.10.2022 15:00 | ODR | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
08.10
10:00
Petrika
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
08.10.2022 10:00 | Petrika | 2 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
08.10
12:00
OFK VrŔac
Mladost (L)
2
5
|
08.10.2022 12:00 | OFK VrŔac | 2 : 5 | Mladost (L) |
08.10
11:00
GFK Sloboda
Apolon 4
0
1
|
08.10.2022 11:00 | GFK Sloboda | 0 : 1 | Apolon 4 | |||||
08.10
13:00
Mladi radnik 1926
Jedinstvo Putevi
0
1
|
08.10.2022 13:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi |
08.10
10:00
Sloga 1924
Smederevo 1924
0
10
|
08.10.2022 10:00 | Sloga 1924 | 0 : 10 | Smederevo 1924 | |||||
08.10
14:30
AF Duljaj
Morava
1
1
|
08.10.2022 14:30 | AF Duljaj | 1 : 1 | Morava | |||||
08.10
10:00
SuŔica
Å umadija (A)
2
0
|
08.10.2022 10:00 | SuŔica | 2 : 0 | Šumadija (A) |
08.10
10:00
Respekt
MaÄva
1
5
|
08.10.2022 10:00 | Respekt | 1 : 5 | MaÄva |
08.10
RadniÄki (N)
Real NiÅ”
1
1
|
08.10.2022 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | Real NiÅ” | |||||
08.10
MeŔevo
OFK RadniÄki
1
0
|
08.10.2022 | MeÅ”evo | 1 : 0 | OFK RadniÄki | |||||
08.10
GFK DuboÄica
Kopernikus ŽeležniÄar
3
1
|
08.10.2022 | GFK DuboÄica | 3 : 1 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
08.10
Lider MGM
BuduÄnost
0
0
|
08.10.2022 | Lider MGM | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
08.10
Mineralac
Filip FilipoviÄ
2
0
|
08.10.2022 | Mineralac | 2 : 0 | Filip FilipoviÄ | |||||
08.10
RadniÄki (P)
Trayal
3
2
|
08.10.2022 | RadniÄki (P) | 3 : 2 | Trayal | |||||
08.10
TimoÄanin
Radnik
1
0
|
08.10.2022 | TimoÄanin | 1 : 0 | Radnik |
08.10
10:00
StaniÅ”iÄ
Derby 2015
3
0
|
08.10.2022 10:00 | StaniÅ”iÄ | 3 : 0 | Derby 2015 | |||||
08.10
10:00
AFK
Mladost GAT
0
6
|
08.10.2022 10:00 | AFK | 0 : 6 | Mladost GAT |
08.10
11:00
OFK StajiÄevo
Sloven
1
7
|
08.10.2022 11:00 | OFK StajiÄevo | 1 : 7 | Sloven | |||||
08.10
12:00
Podunavac
1. Maj
0
6
|
08.10.2022 12:00 | Podunavac | 0 : 6 | 1. Maj | |||||
08.10
10:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
3
0
|
08.10.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Proleter 2006 |
08.10
10:00
Spartak 1976
BuduÄnost
13
0
|
08.10.2022 10:00 | Spartak 1976 | 13 : 0 | BuduÄnost | |||||
08.10
10:00
Sloboda (Ä)
Sloga (BB)
5
0
|
08.10.2022 10:00 | Sloboda (Ä) | 5 : 0 | Sloga (BB) |
08.10
00:00
Prva Iskra
Kolubara
3
5
|
08.10.2022 00:00 | Prva Iskra | 3 : 5 | Kolubara | |||||
08.10
00:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
7
1
|
08.10.2022 00:00 | OFK Beograd | 7 : 1 | BSK BorÄa | |||||
08.10
00:00
Zemun
SinÄeliÄ
1
0
|
08.10.2022 00:00 | Zemun | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
08.10
00:00
IMT
Rakovica
2
0
|
08.10.2022 00:00 | IMT | 2 : 0 | Rakovica | |||||
08.10
00:00
Ada
Voždovac
0
1
|
08.10.2022 00:00 | Ada | 0 : 1 | Voždovac |
08.10
00:00
DIF
Beograd
3
4
|
08.10.2022 00:00 | DIF | 3 : 4 | Beograd | |||||
08.10
00:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
2
2
|
08.10.2022 00:00 | RadniÄki (O) | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
08.10
00:00
OFK Balkan
Žarkovo 2000
1
1
|
08.10.2022 00:00 | OFK Balkan | 1 : 1 | Žarkovo 2000 | |||||
08.10
00:00
Železnik 1930
OFK Crvenka
3
4
|
08.10.2022 00:00 | Železnik 1930 | 3 : 4 | OFK Crvenka | |||||
08.10
00:00
Zvezdara
Bežanija
1
10
|
08.10.2022 00:00 | Zvezdara | 1 : 10 | Bežanija | |||||
08.10
00:00
Dunavac
OFK Mladenovac
0
1
|
08.10.2022 00:00 | Dunavac | 0 : 1 | OFK Mladenovac |
08.10
00:00
BuduÄnost
OFK BuduÄnost
0
3
|
08.10.2022 00:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | OFK BuduÄnost | |||||
08.10
00:00
Torlak
Hajduk
3
0
|
08.10.2022 00:00 | Torlak | 3 : 0 | Hajduk | |||||
08.10
00:00
Milutinac
Borac
2
2
|
08.10.2022 00:00 | Milutinac | 2 : 2 | Borac |
08.10
Mladost
Kolarac
2
4
|
08.10.2022 | Mladost | 2 : 4 | Kolarac | |||||
08.10
Sloga
Udarnik
0
4
|
08.10.2022 | Sloga | 0 : 4 | Udarnik | |||||
08.10
Polet
OFK Mihajlovac
1
5
|
08.10.2022 | Polet | 1 : 5 | OFK Mihajlovac | |||||
08.10
Sloboda
Mladi Borac
9
1
|
08.10.2022 | Sloboda | 9 : 1 | Mladi Borac |
08.10
13:00
Kiker
RFK GrafiÄar
0
4
|
08.10.2022 13:00 | Kiker | 0 : 4 | RFK GrafiÄar | |||||
08.10
13:00
Vojvodina
TSC
1
0
|
08.10.2022 13:00 | Vojvodina | 1 : 0 | TSC | |||||
08.10
13:30
Teleoptik
ÄukariÄki
1
3
|
08.10.2022 13:30 | Teleoptik | 1 : 3 | ÄukariÄki | |||||
08.10
15:30
Napredak
Brodarac
2
4
|
08.10.2022 15:30 | Napredak | 2 : 4 | Brodarac |
08.10
14:00
HajduÄica
BuduÄnost
2
1
|
08.10.2022 14:00 | HajduÄica | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
08.10
Potporanj
Polet
4
2
|
08.10.2022 | Potporanj | 4 : 2 | Polet |
08.10
10:00
ObiliÄ
RadniÄki 1905
0
3
|
08.10.2022 10:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | RadniÄki 1905 |
08.10
Sutjeska
Borac
|
08.10.2022 | Sutjeska | : | Borac | |||||
08.10
OFK BeÄej 1918
BaÄka 1923
9
1
|
08.10.2022 | OFK BeÄej 1918 | 9 : 1 | BaÄka 1923 | |||||
08.10
RFK Novi Sad 1921
TSK
|
08.10.2022 | RFK Novi Sad 1921 | : | TSK | |||||
08.10
Index
Sloga
1
1
|
08.10.2022 | Index | 1 : 1 | Sloga |
08.10
11:00
Duboko
Rvati
2
1
|
08.10.2022 11:00 | Duboko | 2 : 1 | Rvati |
08.10
15:45
Rampa
Jasen
1
4
|
08.10.2022 15:45 | Rampa | 1 : 4 | Jasen |
08.10
11:00
ÄSK
LSK
2
1
|
08.10.2022 11:00 | ÄSK | 2 : 1 | LSK | |||||
08.10
11:00
Srem
Fruskogorac
5
2
|
08.10.2022 11:00 | Srem | 5 : 2 | Fruskogorac | |||||
08.10
11:00
Sloboda
BuduÄnost
3
1
|
08.10.2022 11:00 | Sloboda | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
08.10
11:00
GraniÄar
Jedinstvo
2
5
|
08.10.2022 11:00 | GraniÄar | 2 : 5 | Jedinstvo | |||||
08.10
11:00
Napredak
Ljukovo
5
1
|
08.10.2022 11:00 | Napredak | 5 : 1 | Ljukovo | |||||
08.10
11:00
Sremac
Jadran
|
08.10.2022 11:00 | Sremac | : | Jadran | |||||
08.10
11:00
Hajduk
Dunav
|
08.10.2022 11:00 | Hajduk | : | Dunav |
08.10
16:00
RadniÄki 1923
ŽGFK Borac
3
1
|
08.10.2022 16:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | ŽGFK Borac |
08.10
00:00
Loznica
TSC
8
0
|
08.10.2022 00:00 | Loznica | 8 : 0 | TSC | |||||
08.10
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak DOO
0
3
|
08.10.2022 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 3 | Spartak DOO | |||||
08.10
Vojvodina
Heroj
11
0
|
08.10.2022 | Vojvodina | 11 : 0 | Heroj |
08.10
10:00
Rad
RadniÄki (NB)
2
0
|
08.10.2022 10:00 | Rad | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
08.10
13:30
IMT
OLE
3
3
|
08.10.2022 13:30 | IMT | 3 : 3 | OLE | |||||
08.10
12:30
Partizan
SinÄeliÄ
8
0
|
08.10.2022 12:30 | Partizan | 8 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
08.10
15:00
Teleoptik
Crvena zvezda
0
1
|
08.10.2022 15:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.10
09:30
Zemun
011
0
3
|
08.10.2022 09:30 | Zemun | 0 : 3 | 011 | |||||
08.10
18:15
ADA
OFK Beograd
1
2
|
08.10.2022 18:15 | ADA | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
08.10
09:00
Voždovac
RFK GrafiÄar
5
0
|
08.10.2022 09:00 | Voždovac | 5 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
08.10
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
0
2
|
08.10.2022 10:00 | Brodarac | 0 : 2 | ÄukariÄki |
08.10
11:00
VrÄin
Lokomotiva
1
3
|
08.10.2022 11:00 | VrÄin | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
08.10
13:30
SinÄeliÄ
OFK Beograd
2
13
|
08.10.2022 13:30 | SinÄeliÄ | 2 : 13 | OFK Beograd | |||||
08.10
11:00
Rad
BSK BorÄa
2
0
|
08.10.2022 11:00 | Rad | 2 : 0 | BSK BorÄa |
08.10
15:00
Kolubara
OFK Beograd
0
2
|
08.10.2022 15:00 | Kolubara | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
08.10
10:00
SinÄeliÄ 2012
Rad
1
3
|
08.10.2022 10:00 | SinÄeliÄ 2012 | 1 : 3 | Rad | |||||
08.10
10:30
PFK Žarkovo 2000
Obrenovac 1905
2
2
|
08.10.2022 10:30 | PFK Žarkovo 2000 | 2 : 2 | Obrenovac 1905 |
08.10
10:00
OFK VrŔac
Sporto 023
1
1
|
08.10.2022 10:00 | OFK VrŔac | 1 : 1 | Sporto 023 | |||||
08.10
10:00
Proleter 2006
RadniÄki (Z)
1
2
|
08.10.2022 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | RadniÄki (Z) | |||||
08.10
12:00
Petrika
RadniÄki (SM)
4
2
|
08.10.2022 12:00 | Petrika | 4 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
08.10
10:00
Voja GaÄiÄ
ODR
4
2
|
08.10.2022 10:00 | Voja GaÄiÄ | 4 : 2 | ODR |
08.10
10:00
CFK
Kabel
2
1
|
08.10.2022 10:00 | CFK | 2 : 1 | Kabel | |||||
08.10
11:00
Spartak ŽK
Petar PuaÄa
7
0
|
08.10.2022 11:00 | Spartak ŽK | 7 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
08.10
15:00
Vojvodina
TSC
1
0
|
08.10.2022 15:00 | Vojvodina | 1 : 0 | TSC |
08.10
11:00
Apolon 2018
Apolon 4
2
2
|
08.10.2022 11:00 | Apolon 2018 | 2 : 2 | Apolon 4 | |||||
08.10
13:00
SuŔica
Bane 1931
3
2
|
08.10.2022 13:00 | SuŔica | 3 : 2 | Bane 1931 | |||||
08.10
12:00
Pazar Juniors
Bubamara 91
0
3
|
08.10.2022 12:00 | Pazar Juniors | 0 : 3 | Bubamara 91 | |||||
08.10
12:00
Å umadija 1903
Kosmet
0
6
|
08.10.2022 12:00 | Å umadija 1903 | 0 : 6 | Kosmet | |||||
08.10
10:00
RadniÄki 1923
IFA Titan
6
1
|
08.10.2022 10:00 | RadniÄki 1923 | 6 : 1 | IFA Titan |
08.10
13:00
Spartak 1976
Polimlje
1
0
|
08.10.2022 13:00 | Spartak 1976 | 1 : 0 | Polimlje | |||||
08.10
10:00
Zlatibor
Sloboda (Ä)
0
3
|
08.10.2022 10:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Sloboda (Ä) |
08.10
11:00
RSK
OPK Rudar 1933
4
0
|
08.10.2022 11:00 | RSK | 4 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
08.10
10:00
ŽelezniÄar
Plana
1
11
|
08.10.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 11 | Plana | |||||
08.10
10:00
Jasenica 2017
Å umadija (A)
1
1
|
08.10.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 1 | Å umadija (A) |
08.10
09:00
Jedinstvo
OFK OseÄina
10
0
|
08.10.2022 09:00 | Jedinstvo | 10 : 0 | OFK OseÄina | |||||
08.10
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva
0
6
|
08.10.2022 11:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 6 | MaÄva | |||||
08.10
10:00
Sunrise Å abac
OFK Senjak
2
0
|
08.10.2022 10:00 | Sunrise Å abac | 2 : 0 | OFK Senjak | |||||
08.10
10:00
POFK Savacium
RadniÄki (V)
1
0
|
08.10.2022 10:00 | POFK Savacium | 1 : 0 | RadniÄki (V) |
08.10
16:00
011
RadniÄki (NB)
2
1
|
08.10.2022 16:00 | 011 | 2 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
08.10
12:30
Voždovac
Partizan
1
6
|
08.10.2022 12:30 | Voždovac | 1 : 6 | Partizan | |||||
08.10
15:30
Teleoptik
RFK GrafiÄar
2
1
|
08.10.2022 15:30 | Teleoptik | 2 : 1 | RFK GrafiÄar | |||||
08.10
09:00
IMT
OFK Beograd
2
3
|
08.10.2022 09:00 | IMT | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
08.10
11:00
ÄukariÄki
Crvena zvezda
1
3
|
08.10.2022 11:00 | ÄukariÄki | 1 : 3 | Crvena zvezda |
08.10
11:00
Trayal Knez Lazar
GFK Jagodina
1
1
|
08.10.2022 11:00 | Trayal Knez Lazar | 1 : 1 | GFK Jagodina | |||||
08.10
11:00
OFK Å ampion 2014
Real
1
4
|
08.10.2022 11:00 | OFK Å ampion 2014 | 1 : 4 | Real | |||||
08.10
11:00
RadniÄki (P)
Timok 1919
4
1
|
08.10.2022 11:00 | RadniÄki (P) | 4 : 1 | Timok 1919 | |||||
08.10
10:00
SFS Borac
Duel Juniors
2
7
|
08.10.2022 10:00 | SFS Borac | 2 : 7 | Duel Juniors | |||||
08.10
10:00
OFK RadniÄki
RadniÄki (N)
0
3
|
08.10.2022 10:00 | OFK RadniÄki | 0 : 3 | RadniÄki (N) | |||||
08.10
00:00
Lider MGM
Napredak
2
0
|
08.10.2022 00:00 | Lider MGM | 2 : 0 | Napredak |
08.10
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
6
1
|
08.10.2022 | GFK DuboÄica | 6 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
08.10
Trnovac
Radnik
5
0
|
08.10.2022 | Trnovac | 5 : 0 | Radnik | |||||
08.10
Mineralac
OFK SinÄeliÄ
5
0
|
08.10.2022 | Mineralac | 5 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
08.10
OFK Kosanica
Real NiÅ” 2
0
4
|
08.10.2022 | OFK Kosanica | 0 : 4 | Real NiÅ” 2 | |||||
08.10
Pusta Reka
Vlasina
4
2
|
08.10.2022 | Pusta Reka | 4 : 2 | Vlasina | |||||
08.10
OFK BuduÄnost 2020
Mladost
3
3
|
08.10.2022 | OFK BuduÄnost 2020 | 3 : 3 | Mladost | |||||
08.10
SFK Morava
Filip FilipoviÄ
7
0
|
08.10.2022 | SFK Morava | 7 : 0 | Filip FilipoviÄ | |||||
08.10
Sloga
BSK
7
1
|
08.10.2022 | Sloga | 7 : 1 | BSK | |||||
08.10
11:00
OFK TopliÄanin
SU Prestiž - Joca RistiÄ
1
4
|
08.10.2022 11:00 | OFK TopliÄanin | 1 : 4 | SU Prestiž - Joca RistiÄ |
08.10
10:00
Mihajlovac 1934
Osipaonica
3
2
|
08.10.2022 10:00 | Mihajlovac 1934 | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Proleter
8
0
|
08.10.2022 15:00 | BuduÄnost | 8 : 0 | Proleter | |||||
08.10
10:00
Napredak
Udarnik
2
2
|
08.10.2022 10:00 | Napredak | 2 : 2 | Udarnik | |||||
08.10
10:00
Sloga
Godomin
2
1
|
08.10.2022 10:00 | Sloga | 2 : 1 | Godomin | |||||
08.10
12:00
PetliÄ SD 2006
Mladi radnik 1940
14
0
|
08.10.2022 12:00 | PetliÄ SD 2006 | 14 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
08.10
11:00
Mladost 1948
Tesla
4
1
|
08.10.2022 11:00 | Mladost 1948 | 4 : 1 | Tesla |
08.10
00:00
Bubamara 2010
Unirea
4
2
|
08.10.2022 00:00 | Bubamara 2010 | 4 : 2 | Unirea | |||||
08.10
00:00
Glogonj
Sloga
0
7
|
08.10.2022 00:00 | Glogonj | 0 : 7 | Sloga | |||||
08.10
00:00
Spartak 1911
Borac
4
3
|
08.10.2022 00:00 | Spartak 1911 | 4 : 3 | Borac |
08.10
Mundial
Mladost
2
4
|
08.10.2022 | Mundial | 2 : 4 | Mladost | |||||
08.10
Stari TamiÅ”
BSK
1
3
|
08.10.2022 | Stari TamiÅ” | 1 : 3 | BSK |
08.10
00:00
Potporanj
KaraÅ”
3
1
|
08.10.2022 00:00 | Potporanj | 3 : 1 | KaraÅ” | |||||
08.10
00:00
Polet
Partizan
1
2
|
08.10.2022 00:00 | Polet | 1 : 2 | Partizan | |||||
08.10
00:00
Banatul
Inviktus 2020
2
10
|
08.10.2022 00:00 | Banatul | 2 : 10 | Inviktus 2020 | |||||
08.10
12:00
Ratar
OFK VrŔac
0
3
|
08.10.2022 12:00 | Ratar | 0 : 3 | OFK VrŔac |
08.10
Dinamo 1945
OFK PlandiŔte
7
0
|
08.10.2022 | Dinamo 1945 | 7 : 0 | OFK PlandiŔte | |||||
08.10
RadniÄki
OFK VrŔac
3
1
|
08.10.2022 | RadniÄki | 3 : 1 | OFK VrÅ”ac | |||||
08.10
Proleter
Borac
2
3
|
08.10.2022 | Proleter | 2 : 3 | Borac |
08.10
11:15
Omladinac
Zabrežje
6
0
|
08.10.2022 11:15 | Omladinac | 6 : 0 | Zabrežje |
08.10
11:00
Zvižd
Pomoravlje 1946
5
1
|
08.10.2022 11:00 | Zvižd | 5 : 1 | Pomoravlje 1946 |
08.10
09:00
SinÄeliÄ
Rakovica
0
2
|
08.10.2022 09:00 | SinÄeliÄ | 0 : 2 | Rakovica | |||||
08.10
12:00
BSK
BSK 1925
4
1
|
08.10.2022 12:00 | BSK | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
08.10
10:00
Balkan
ObiliÄ 1924
2
1
|
08.10.2022 10:00 | Balkan | 2 : 1 | ObiliÄ 1924 | |||||
08.10
15:00
Karioke
Ada
4
1
|
08.10.2022 15:00 | Karioke | 4 : 1 | Ada | |||||
08.10
08:30
PFK Žarkovo 2000
Torlak
11
0
|
08.10.2022 08:30 | PFK Žarkovo 2000 | 11 : 0 | Torlak | |||||
08.10
09:30
Zemun
Bežanija
7
4
|
08.10.2022 09:30 | Zemun | 7 : 4 | Bežanija | |||||
08.10
08:30
RadniÄki (O)
Lokomotiva
0
0
|
08.10.2022 08:30 | RadniÄki (O) | 0 : 0 | Lokomotiva |
08.10
13:45
Borac (L)
Prva Iskra
2
1
|
08.10.2022 13:45 | Borac (L) | 2 : 1 | Prva Iskra | |||||
08.10
11:00
Novi Beograd
DIF
0
4
|
08.10.2022 11:00 | Novi Beograd | 0 : 4 | DIF | |||||
08.10
00:00
Barajevo
LeŔtane
|
08.10.2022 00:00 | Barajevo | : | LeŔtane |
08.10
12:30
OFK Crvenka
Trudbenik
5
2
|
08.10.2022 12:30 | OFK Crvenka | 5 : 2 | Trudbenik | |||||
08.10
11:00
Kosmaj
Beograd 1929
0
6
|
08.10.2022 11:00 | Kosmaj | 0 : 6 | Beograd 1929 | |||||
08.10
15:00
PKB
BoleÄ
0
0
|
08.10.2022 15:00 | PKB | 0 : 0 | BoleÄ | |||||
08.10
15:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
0
5
|
08.10.2022 15:00 | Zvezdara | 0 : 5 | OFK Mladenovac |
08.10
10:00
Hajduk Veljko
OFK 019
2
1
|
08.10.2022 10:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | OFK 019 | |||||
08.10
10:00
Morava 1918
RadniÄki
7
1
|
08.10.2022 10:00 | Morava 1918 | 7 : 1 | RadniÄki | |||||
08.10
11:00
Junior
Trstenik PTT
2
0
|
08.10.2022 11:00 | Junior | 2 : 0 | Trstenik PTT |
08.10
10:00
RadniÄki 1905
TSC
1
2
|
08.10.2022 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 2 | TSC | |||||
08.10
10:00
Arena Su
BajŔa
0
4
|
08.10.2022 10:00 | Arena Su | 0 : 4 | BajŔa |
08.10
JoŔanica
OFK DIF
4
4
|
08.10.2022 | JoŔanica | 4 : 4 | OFK DIF | |||||
08.10
Bane 1931
Pazar Juniors
0
3
|
08.10.2022 | Bane 1931 | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
08.10
Novi Pazar
SU FA Al Ahli
1
1
|
08.10.2022 | Novi Pazar | 1 : 1 | SU FA Al Ahli | |||||
08.10
00:00
Sport Klub 99
Jedinstvo 2017
5
2
|
08.10.2022 00:00 | Sport Klub 99 | 5 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
08.10
OFK Ras
OFK National AG
3
2
|
08.10.2022 | OFK Ras | 3 : 2 | OFK National AG |
08.10
13:00
Vinogradar
Sloga
8
0
|
08.10.2022 13:00 | Vinogradar | 8 : 0 | Sloga |
08.10
Sevojno
Sloga
0
6
|
08.10.2022 | Sevojno | 0 : 6 | Sloga | |||||
08.10
GFK Sloboda
Savinac 1933
2
0
|
08.10.2022 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Savinac 1933 | |||||
08.10
14:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
Jedinstvo Putevi
2
6
|
08.10.2022 14:00 | ŽFK Jedinstvo Putevi | 2 : 6 | Jedinstvo Putevi | |||||
08.10
ViŔesava
BuduÄnost
2
4
|
08.10.2022 | ViÅ”esava | 2 : 4 | BuduÄnost | |||||
08.10
00:00
Sevojno
BuduÄnost
0
5
|
08.10.2022 00:00 | Sevojno | 0 : 5 | BuduÄnost |
08.10
16:30
Trudbenik
Crvena zvezda
1
5
|
08.10.2022 16:30 | Trudbenik | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
08.10
13:30
OLE
Teleoptik
0
2
|
08.10.2022 13:30 | OLE | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
08.10
13:30
SinÄeliÄ
Brodarac
3
1
|
08.10.2022 13:30 | SinÄeliÄ | 3 : 1 | Brodarac | |||||
08.10
20:15
Kampione
PFK Žarkovo 2000
0
4
|
08.10.2022 20:15 | Kampione | 0 : 4 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
08.10
13:00
ÄukariÄki
Železnik 1930
2
0
|
08.10.2022 13:00 | ÄukariÄki | 2 : 0 | Železnik 1930 |
08.10
10:00
Partizan
Rad
4
0
|
08.10.2022 10:00 | Partizan | 4 : 0 | Rad | |||||
08.10
09:00
011
RFK GrafiÄar
0
7
|
08.10.2022 09:00 | 011 | 0 : 7 | RFK GrafiÄar | |||||
08.10
18:00
Zemun
Dinamo 1945
1
4
|
08.10.2022 18:00 | Zemun | 1 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
08.10
15:30
Olimpik
RadniÄki (NB)
7
0
|
08.10.2022 15:30 | Olimpik | 7 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
08.10
11:00
T6 NIKA
Kolubara
1
2
|
08.10.2022 11:00 | T6 NIKA | 1 : 2 | Kolubara | |||||
08.10
11:00
RadniÄki (O)
Voždovac
0
1
|
08.10.2022 11:00 | RadniÄki (O) | 0 : 1 | Voždovac |
08.10
12:00
Kolubara
ŠuŔnjar
0
1
|
08.10.2022 12:00 | Kolubara | 0 : 1 | ŠuŔnjar | |||||
08.10
14:00
PetliÄ
Lazarevac
11
1
|
08.10.2022 14:00 | PetliÄ | 11 : 1 | Lazarevac | |||||
08.10
11:00
Lokomotiva
Velika MoŔtanica
3
1
|
08.10.2022 11:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Velika MoŔtanica | |||||
08.10
10:00
Komgrap
Borac
7
0
|
08.10.2022 10:00 | Komgrap | 7 : 0 | Borac | |||||
08.10
SremÄica
Zuce 2019
|
08.10.2022 | SremÄica | : | Zuce 2019 |
08.10
12:30
PFK Žarkovo 2000
Hajduk
6
1
|
08.10.2022 12:30 | PFK Žarkovo 2000 | 6 : 1 | Hajduk | |||||
08.10
15:30
Zemun
BuduÄnost
0
4
|
08.10.2022 15:30 | Zemun | 0 : 4 | BuduÄnost | |||||
08.10
09:00
Milano Stars
OFK Prima Fortuna
4
1
|
08.10.2022 09:00 | Milano Stars | 4 : 1 | OFK Prima Fortuna | |||||
08.10
16:00
OFK Beograd
Lanosa
4
0
|
08.10.2022 16:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Lanosa | |||||
08.10
13:45
Milutinac
BSK 1925
2
3
|
08.10.2022 13:45 | Milutinac | 2 : 3 | BSK 1925 |
08.10
10:00
Sopot
IMT
0
5
|
08.10.2022 10:00 | Sopot | 0 : 5 | IMT | |||||
08.10
14:00
Partizan - B
ObiliÄ 1924
5
2
|
08.10.2022 14:00 | Partizan - B | 5 : 2 | ObiliÄ 1924 | |||||
08.10
09:00
ÄukariÄki - B
BSK BorÄa
11
1
|
08.10.2022 09:00 | ÄukariÄki - B | 11 : 1 | BSK BorÄa | |||||
08.10
10:00
Obrenovac 1905
OFK Crvenka
6
1
|
08.10.2022 10:00 | Obrenovac 1905 | 6 : 1 | OFK Crvenka | |||||
08.10
13:00
DIF
Rakovica
0
0
|
08.10.2022 13:00 | DIF | 0 : 0 | Rakovica | |||||
08.10
10:00
Palilulac
Rad - B
3
2
|
08.10.2022 10:00 | Palilulac | 3 : 2 | Rad - B |
08.10
12:00
Jedinstvo
Loznica
1
3
|
08.10.2022 12:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Loznica | |||||
08.10
14:00
Pazar
KaraÄorÄe
1
2
|
08.10.2022 14:00 | Pazar | 1 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
08.10
12:30
Požega
MaÄva
4
3
|
08.10.2022 12:30 | Požega | 4 : 3 | MaÄva |
08.10
11:00
TSC
Ruma
4
0
|
08.10.2022 11:00 | TSC | 4 : 0 | Ruma | |||||
08.10
11:00
Proleter
Spartak d.o.o.
0
3
|
08.10.2022 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Spartak d.o.o. | |||||
08.10
11:00
Polet
Moskva
0
6
|
08.10.2022 11:00 | Polet | 0 : 6 | Moskva | |||||
08.10
16:00
Banat
Prave Dame
0
5
|
08.10.2022 16:00 | Banat | 0 : 5 | Prave Dame |
08.10
OFK Å ampion 2014
Real NiÅ”
0
6
|
08.10.2022 | OFK Å ampion 2014 | 0 : 6 | Real NiÅ” | |||||
08.10
RadniÄki (P)
Timok 1919
2
0
|
08.10.2022 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | Timok 1919 | |||||
08.10
OFK ParaÄin
Duel Juniors
0
2
|
08.10.2022 | OFK ParaÄin | 0 : 2 | Duel Juniors | |||||
08.10
Lider MGM
Napredak
0
4
|
08.10.2022 | Lider MGM | 0 : 4 | Napredak |
08.10
08:30
Milutinac
SinÄeliÄ 2012
0
2
|
08.10.2022 08:30 | Milutinac | 0 : 2 | SinÄeliÄ 2012 |
08.10
09:00
Omladinac
Pobednik
5
6
|
08.10.2022 09:00 | Omladinac | 5 : 6 | Pobednik |
08.10
11:00
Sunrise Å abac
Savacium
8
0
|
08.10.2022 11:00 | Sunrise Å abac | 8 : 0 | Savacium |
08.10
10:00
Sloga (P)
Lazarica
9
0
|
08.10.2022 10:00 | Sloga (P) | 9 : 0 | Lazarica |
08.10
13:00
Kolubara
Brodarac
5
0
|
08.10.2022 13:00 | Kolubara | 5 : 0 | Brodarac | |||||
08.10
11:00
Crvena zvezda
Olimpik
12
0
|
08.10.2022 11:00 | Crvena zvezda | 12 : 0 | Olimpik | |||||
08.10
14:15
GardoÅ”
ÄukariÄki
1
3
|
08.10.2022 14:15 | GardoÅ” | 1 : 3 | ÄukariÄki | |||||
08.10
10:30
SinÄeliÄ
Trudbenik
0
4
|
08.10.2022 10:30 | SinÄeliÄ | 0 : 4 | Trudbenik | |||||
08.10
14:00
011
OLE
0
5
|
08.10.2022 14:00 | 011 | 0 : 5 | OLE |
08.10
13:00
RadniÄki (NB)
Zemun
2
6
|
08.10.2022 13:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 6 | Zemun | |||||
08.10
20:45
RFK GrafiÄar
DuŔanovac
3
1
|
08.10.2022 20:45 | RFK GrafiÄar | 3 : 1 | DuÅ”anovac | |||||
08.10
12:00
Partizan
Kampione
4
0
|
08.10.2022 12:00 | Partizan | 4 : 0 | Kampione | |||||
08.10
12:00
OFK Balkan Mirijevo
ÄankoviÄ
0
0
|
08.10.2022 12:00 | OFK Balkan Mirijevo | 0 : 0 | ÄankoviÄ | |||||
08.10
12:00
Jedinstvo
BSK 1925
2
1
|
08.10.2022 12:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | BSK 1925 |
08.10
10:00
OFK Crvenka
Banja
2
1
|
08.10.2022 10:00 | OFK Crvenka | 2 : 1 | Banja | |||||
08.10
15:00
Beograd 1929
KovaÄevac 1956
3
0
|
08.10.2022 15:00 | Beograd 1929 | 3 : 0 | KovaÄevac 1956 | |||||
08.10
11:00
BSK BorÄa
Dunavac
5
0
|
08.10.2022 11:00 | BSK BorÄa | 5 : 0 | Dunavac | |||||
08.10
13:00
Palilulac
DIV
4
2
|
08.10.2022 13:00 | Palilulac | 4 : 2 | DIV |
08.10
10:00
Velika MoŔtanica
PetliÄ
1
2
|
08.10.2022 10:00 | Velika MoÅ”tanica | 1 : 2 | PetliÄ | |||||
08.10
13:00
Lokomotiva
Kolubara
0
5
|
08.10.2022 13:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Kolubara | |||||
08.10
16:00
Olimpik
DIF
|
08.10.2022 16:00 | Olimpik | : | DIF |
08.10
11:00
Milano Stars
Rabona 2020
1
2
|
08.10.2022 11:00 | Milano Stars | 1 : 2 | Rabona 2020 | |||||
08.10
12:30
Dinamo 1945
Beograd 1929
5
0
|
08.10.2022 12:30 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Beograd 1929 | |||||
08.10
11:00
ObiliÄ 1924
LeŔtane
3
0
|
08.10.2022 11:00 | ObiliÄ 1924 | 3 : 0 | LeÅ”tane | |||||
08.10
15:00
Kampione
Torlak
7
0
|
08.10.2022 15:00 | Kampione | 7 : 0 | Torlak |
08.10
13:00
OFK Beograd
GSP Polet
2
0
|
08.10.2022 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | GSP Polet | |||||
08.10
09:00
Rad
T6 NIKA
6
0
|
08.10.2022 09:00 | Rad | 6 : 0 | T6 NIKA | |||||
08.10
09:00
Teleoptik
Obrenovac 1905
3
0
|
08.10.2022 09:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
08.10
11:00
Voždovac
RadniÄki (O)
4
1
|
08.10.2022 11:00 | Voždovac | 4 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
08.10
12:45
Železnik 1930
Žarkovo 2000
0
2
|
08.10.2022 12:45 | Železnik 1930 | 0 : 2 | Žarkovo 2000 |
08.10
Hajduk Veljko
OFK 019
4
4
|
08.10.2022 | Hajduk Veljko | 4 : 4 | OFK 019 | |||||
08.10
OFK ParaÄin II
OFK Bratstvo
5
2
|
08.10.2022 | OFK ParaÄin II | 5 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
08.10
Finale 2013
OFK Morava 2012
0
2
|
08.10.2022 | Finale 2013 | 0 : 2 | OFK Morava 2012 | |||||
08.10
Junior
Trstenik PPT
0
4
|
08.10.2022 | Junior | 0 : 4 | Trstenik PPT |
08.10
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
5
1
|
08.10.2022 | GFK DuboÄica | 5 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
08.10
Trnovac
Radnik
8
2
|
08.10.2022 | Trnovac | 8 : 2 | Radnik | |||||
08.10
Mineralac
Nacional
2
6
|
08.10.2022 | Mineralac | 2 : 6 | Nacional | |||||
08.10
OFK Kosanica
Real NiÅ” 2
3
1
|
08.10.2022 | OFK Kosanica | 3 : 1 | Real NiÅ” 2 | |||||
08.10
VuÄje
Filip FilipoviÄ
1
5
|
08.10.2022 | VuÄje | 1 : 5 | Filip FilipoviÄ | |||||
08.10
Sloga
BSK
0
0
|
08.10.2022 | Sloga | 0 : 0 | BSK | |||||
08.10
OFK TopliÄanin
SU Prestiz - Joca Ristic
0
1
|
08.10.2022 | OFK TopliÄanin | 0 : 1 | SU Prestiz - Joca Ristic |
08.10
09:00
Spartak
Subotica 10
3
0
|
08.10.2022 09:00 | Spartak | 3 : 0 | Subotica 10 | |||||
08.10
09:30
SU Team Akademija
Tisa
4
0
|
08.10.2022 09:30 | SU Team Akademija | 4 : 0 | Tisa | |||||
08.10
16:00
Vinogradar
TSC 11
0
3
|
08.10.2022 16:00 | Vinogradar | 0 : 3 | TSC 11 |
08.10
Sport Club 99
Bane 1931
1
3
|
08.10.2022 | Sport Club 99 | 1 : 3 | Bane 1931 | |||||
08.10
AF AS Novi Pazar
Jedinstvo 2017
4
1
|
08.10.2022 | AF AS Novi Pazar | 4 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
08.10
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Kosmet
3
6
|
08.10.2022 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 3 : 6 | Kosmet | |||||
08.10
OFK National
Novi Pazar
2
0
|
08.10.2022 | OFK National | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
08.10
00:00
SU Fa Al Ahli
Pazar Juniors
1
5
|
08.10.2022 00:00 | SU Fa Al Ahli | 1 : 5 | Pazar Juniors |
08.10
00:00
FA Sparks
Pazar Juniors
2
2
|
08.10.2022 00:00 | FA Sparks | 2 : 2 | Pazar Juniors | |||||
08.10
SU Fa Al Ahli
JoŔanica
1
3
|
08.10.2022 | SU Fa Al Ahli | 1 : 3 | JoŔanica | |||||
08.10
Rudar (B)
OFK Dif
0
7
|
08.10.2022 | Rudar (B) | 0 : 7 | OFK Dif | |||||
08.10
Novi Pazar
Rudar (KM)
2
1
|
08.10.2022 | Novi Pazar | 2 : 1 | Rudar (KM) |
08.10
11:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
1
2
|
08.10.2022 11:00 | Sloga 33 | 1 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
08.10
11:00
RSK
Rudar (S)
2
2
|
08.10.2022 11:00 | RSK | 2 : 2 | Rudar (S) | |||||
08.10
11:00
SFU Gornjak
OPK Rudar 1933
4
1
|
08.10.2022 11:00 | SFU Gornjak | 4 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
08.10
11:00
Omladinac (Å )
Sopot
2
1
|
08.10.2022 11:00 | Omladinac (Å ) | 2 : 1 | Sopot |
08.10
10:50
BuduÄnost
Pobednik
3
0
|
08.10.2022 10:50 | BuduÄnost | 3 : 0 | Pobednik |
08.10
19:00
Borac Mozzart
FMP Soccerbet
84
85
|
08.10.2022 19:00 | Borac Mozzart | 84 : 85 | FMP Soccerbet |
08.10
19:00
Kolubara LA 2003
Sloga
72
86
|
08.10.2022 19:00 | Kolubara LA 2003 | 72 : 86 | Sloga | |||||
08.10
18:00
Sloboda
VrŔac
72
71
|
08.10.2022 18:00 | Sloboda | 72 : 71 | VrŔac |
08.10
16:00
RadniÄki SPD
Klik
110
75
|
08.10.2022 16:00 | RadniÄki SPD | 110 : 75 | Klik | |||||
08.10
17:00
Hercegovac
Joker
82
87
|
08.10.2022 17:00 | Hercegovac | 82 : 87 | Joker | |||||
08.10
19:00
Mladost
Morava
89
76
|
08.10.2022 19:00 | Mladost | 89 : 76 | Morava | |||||
08.10
19:30
Star
ŽelezniÄar
101
90
|
08.10.2022 19:30 | Star | 101 : 90 | ŽelezniÄar |
08.10
14:00
Slodes
Napredak
101
81
|
08.10.2022 14:00 | Slodes | 101 : 81 | Napredak | |||||
08.10
16:30
Borac
Beko
92
61
|
08.10.2022 16:30 | Borac | 92 : 61 | Beko |
08.10
17:00
Topola
Srem
65
57
|
08.10.2022 17:00 | Topola | 65 : 57 | Srem | |||||
08.10
19:00
RadniÄki
Stara Pazova
90
64
|
08.10.2022 19:00 | RadniÄki | 90 : 64 | Stara Pazova |
08.10
16:30
Jedinstvo
Nova Pazova
68
74
|
08.10.2022 16:30 | Jedinstvo | 68 : 74 | Nova Pazova | |||||
08.10
19:00
I Came To Play
ŽelezniÄar
64
68
|
08.10.2022 19:00 | I Came To Play | 64 : 68 | ŽelezniÄar | |||||
08.10
20:00
Podrinje
Hajduk
81
79
|
08.10.2022 20:00 | Podrinje | 81 : 79 | Hajduk |
08.10
17:00
ParaÄin
Napredak Junior
73
69
|
08.10.2022 17:00 | ParaÄin | 73 : 69 | Napredak Junior | |||||
08.10
17:00
Äuprija
Zekas 75
81
86
|
08.10.2022 17:00 | Äuprija | 81 : 86 | Zekas 75 | |||||
08.10
18:00
Plana
Požarevac
81
75
|
08.10.2022 18:00 | Plana | 81 : 75 | Požarevac |
08.10
17:30
Loznica
Sloga Elite
100
70
|
08.10.2022 17:30 | Loznica | 100 : 70 | Sloga Elite | |||||
08.10
20:00
Priboj
MileŔevac
74
73
|
08.10.2022 20:00 | Priboj | 74 : 73 | MileŔevac |
08.10
16:00
Panteri
Konstantin
71
84
|
08.10.2022 16:00 | Panteri | 71 : 84 | Konstantin |
08.10
12:30
Marinos
NiÅ”
68
69
|
08.10.2022 12:30 | Marinos | 68 : 69 | NiÅ” | |||||
08.10
18:00
OKK Vlasotince
Radan
77
86
|
08.10.2022 18:00 | OKK Vlasotince | 77 : 86 | Radan |
08.10
16:30
Futog 1276
Sloboda
73
62
|
08.10.2022 16:30 | Futog 1276 | 73 : 62 | Sloboda |
08.10
18:30
Vojka
Omladinac
70
56
|
08.10.2022 18:30 | Vojka | 70 : 56 | Omladinac |
08.10
15:00
SO ŽKK
Äelarevo
89
44
|
08.10.2022 15:00 | SO ŽKK | 89 : 44 | Äelarevo |
08.10
16:00
Art Basket
VrŔac
127
49
|
08.10.2022 16:00 | Art Basket | 127 : 49 | VrŔac | |||||
08.10
17:00
Vojvodina 021
Duga
68
52
|
08.10.2022 17:00 | Vojvodina 021 | 68 : 52 | Duga |
08.10
18:00
MileŔevka
Student
74
70
|
08.10.2022 18:00 | MileŔevka | 74 : 70 | Student | |||||
08.10
13:00
RadniÄki (B)
TopolÄanka
60
77
|
08.10.2022 13:00 | RadniÄki (B) | 60 : 77 | TopolÄanka | |||||
08.10
16:00
Karaburma
Ras
80
66
|
08.10.2022 16:00 | Karaburma | 80 : 66 | Ras | |||||
08.10
19:00
Srbobran
Stara Pazova
79
53
|
08.10.2022 19:00 | Srbobran | 79 : 53 | Stara Pazova |
08.10
19:00
Ribnica
MOK TopliÄanin 97
3
0
|
08.10.2022 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
08.10
19:00
Mladi radnik
Mladenovac
3
1
|
08.10.2022 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
08.10
19:00
Spartak (Lj)
Jedinstvo (SP)
3
1
|
08.10.2022 19:00 | Spartak (Lj) | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
08.10
17:00
Vojvodina
GraÄac
3
0
|
08.10.2022 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | GraÄac | |||||
08.10
19:00
RadniÄki
NiÅ”
3
0
|
08.10.2022 19:00 | RadniÄki | 3 : 0 | NiÅ” |
08.10
18:00
Ub
Leskovac 98
3
0
|
08.10.2022 18:00 | Ub | 3 : 0 | Leskovac 98 | |||||
08.10
19:00
Srem (SM)
RadniÄki Blaster
3
0
|
08.10.2022 19:00 | Srem (SM) | 3 : 0 | RadniÄki Blaster | |||||
08.10
17:00
Partizan EFBET
Novi Sad
3
0
|
08.10.2022 17:00 | Partizan EFBET | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
08.10
19:30
InÄija
NS Volej Team
3
0
|
08.10.2022 19:30 | InÄija | 3 : 0 | NS Volej Team | |||||
08.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Klek
3
0
|
08.10.2022 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Klek | |||||
08.10
00:00
TENT
Zlatibor
3
0
|
08.10.2022 00:00 | TENT | 3 : 0 | Zlatibor |
08.10
VrnjaÄka Banja
TehniÄar 2
3
0
|
08.10.2022 | VrnjaÄka Banja | 3 : 0 | TehniÄar 2 | |||||
08.10
12:00
ŽOK Napredak 037 III
Sloboda S 2
0
3
|
08.10.2022 12:00 | ŽOK Napredak 037 III | 0 : 3 | Sloboda S 2 |
08.10
18:00
Kopaonik
ŽOK Napredak 037 - 2
3
2
|
08.10.2022 18:00 | Kopaonik | 3 : 2 | ŽOK Napredak 037 - 2 | |||||
08.10
12:30
Kneginja Milica
Borac 2
0
3
|
08.10.2022 12:30 | Kneginja Milica | 0 : 3 | Borac 2 | |||||
08.10
12:00
Napredak 037
Sloboda S - 3
0
3
|
08.10.2022 12:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Sloboda S - 3 |
08.10
18:00
Maks 2
Stars
3
0
|
08.10.2022 18:00 | Maks 2 | 3 : 0 | Stars | |||||
08.10
18:00
BeoÄin 2
Maks
0
3
|
08.10.2022 18:00 | BeoÄin 2 | 0 : 3 | Maks | |||||
08.10
18:00
Srem Iton 2
Srem Iton
0
3
|
08.10.2022 18:00 | Srem Iton 2 | 0 : 3 | Srem Iton | |||||
08.10
16:00
Sloga
Ruma 2
0
3
|
08.10.2022 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Ruma 2 |
08.10
19:00
ObiliÄ
Proleter
30
33
|
08.10.2022 19:00 | ObiliÄ | 30 : 33 | Proleter | |||||
08.10
18:00
Dinamo
Vojvodina
28
24
|
08.10.2022 18:00 | Dinamo | 28 : 24 | Vojvodina | |||||
08.10
19:00
JugoviÄ
DuboÄica 54
24
25
|
08.10.2022 19:00 | JugoviÄ | 24 : 25 | DuboÄica 54 |
08.10
18:00
Vrbas Petrol
Crvenka
26
33
|
08.10.2022 18:00 | Vrbas Petrol | 26 : 33 | Crvenka | |||||
08.10
20:30
Hercegovac
Lavovi
24
20
|
08.10.2022 20:30 | Hercegovac | 24 : 20 | Lavovi | |||||
08.10
19:00
Sivac 69
InÄija
32
26
|
08.10.2022 19:00 | Sivac 69 | 32 : 26 | InÄija |
08.10
18:00
Priboj
Mladi radnik
34
19
|
08.10.2022 18:00 | Priboj | 34 : 19 | Mladi radnik |
08.10
18:00
Slavija
Hercegovina
30
31
|
08.10.2022 18:00 | Slavija | 30 : 31 | Hercegovina | |||||
08.10
18:30
Metalac
Nova Pazova 1957
29
25
|
08.10.2022 18:30 | Metalac | 29 : 25 | Nova Pazova 1957 | |||||
08.10
17:00
Mladost TSK
RadniÄki 1958
37
30
|
08.10.2022 17:00 | Mladost TSK | 37 : 30 | RadniÄki 1958 | |||||
08.10
19:30
Lavovi BP
Jabuka
44
20
|
08.10.2022 19:30 | Lavovi BP | 44 : 20 | Jabuka |
08.10
21:00
Partizan 2
Sportski Centar Voždovac 2012
25
30
|
08.10.2022 21:00 | Partizan 2 | 25 : 30 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
08.10
15:30
Lazarevac
Studentski grad
29
30
|
08.10.2022 15:30 | Lazarevac | 29 : 30 | Studentski grad |
08.10
19:00
MaÄva
SPD RadniÄki 2
36
20
|
08.10.2022 19:00 | MaÄva | 36 : 20 | SPD RadniÄki 2 | |||||
08.10
19:00
Mladost
Župa 54
33
28
|
08.10.2022 19:00 | Mladost | 33 : 28 | Župa 54 |
08.10
20:30
ORK Bor
Jastrebac
32
34
|
08.10.2022 20:30 | ORK Bor | 32 : 34 | Jastrebac | |||||
08.10
17:00
Mladost
Jedinstvo 1974
27
33
|
08.10.2022 17:00 | Mladost | 27 : 33 | Jedinstvo 1974 | |||||
08.10
18:30
NiŔka Banja
ZajeÄar 1949
30
33
|
08.10.2022 18:30 | NiÅ”ka Banja | 30 : 33 | ZajeÄar 1949 | |||||
08.10
19:00
Aleksinac
ŽitoraÄa
25
24
|
08.10.2022 19:00 | Aleksinac | 25 : 24 | ŽitoraÄa |
08.10
19:30
Sombor
Crvena zvezda
29
40
|
08.10.2022 19:30 | Sombor | 29 : 40 | Crvena zvezda |
08.10
17:00
Rudar 2
Osipaonica
37
25
|
08.10.2022 17:00 | Rudar 2 | 37 : 25 | Osipaonica |
08.10
13:00
Prijepolje
Beli anÄeo
51
21
|
08.10.2022 13:00 | Prijepolje | 51 : 21 | Beli anÄeo | |||||
08.10
19:00
Užice
Arilje
39
33
|
08.10.2022 19:00 | Užice | 39 : 33 | Arilje |
08.10
17:00
TrepÄa
Teki
38
28
|
08.10.2022 17:00 | TrepÄa | 38 : 28 | Teki |
08.10
17:30
Kikinda 2 Grindex
Srbobran
33
35
|
08.10.2022 17:30 | Kikinda 2 Grindex | 33 : 35 | Srbobran |
08.10
15:00
Vojvodina
PanÄevo
29
22
|
08.10.2022 15:00 | Vojvodina | 29 : 22 | PanÄevo |
08.10
19:30
Napredak 12
Mladi radnik
42
25
|
08.10.2022 19:30 | Napredak 12 | 42 : 25 | Mladi radnik | |||||
08.10
19:30
Temerin
Srem
27
37
|
08.10.2022 19:30 | Temerin | 27 : 37 | Srem | |||||
08.10
17:00
Crvena zvezda
Beograd
30
27
|
08.10.2022 17:00 | Crvena zvezda | 30 : 27 | Beograd | |||||
08.10
19:00
Sloga
RadniÄki BG
29
27
|
08.10.2022 19:00 | Sloga | 29 : 27 | RadniÄki BG | |||||
08.10
18:00
TopliÄanin
Halas Jožef
39
20
|
08.10.2022 18:00 | TopliÄanin | 39 : 20 | Halas Jožef |
08.10
19:30
ORK Loznica
SPD RadniÄki - 2
38
7
|
08.10.2022 19:30 | ORK Loznica | 38 : 7 | SPD RadniÄki - 2 | |||||
08.10
18:00
Metalac AD
Pazar 2003
37
26
|
08.10.2022 18:00 | Metalac AD | 37 : 26 | Pazar 2003 | |||||
08.10
18:00
RadniÄki (S)
Prijepolje
23
33
|
08.10.2022 18:00 | RadniÄki (S) | 23 : 33 | Prijepolje |
08.10
12:00
NemanjiÄ
Rudar
21
22
|
08.10.2022 12:00 | NemanjiÄ | 21 : 22 | Rudar | |||||
08.10
16:00
Požarevac
Rtanj
48
23
|
08.10.2022 16:00 | Požarevac | 48 : 23 | Rtanj |
08.10
18:00
Pirot
Mladost
36
36
|
08.10.2022 18:00 | Pirot | 36 : 36 | Mladost |
08.10
15:00
ORK Beograd
RadniÄki (O)
30
24
|
08.10.2022 15:00 | ORK Beograd | 30 : 24 | RadniÄki (O) |
08.10
15:00
Krule
Ruma
20
37
|
08.10.2022 15:00 | Krule | 20 : 37 | Ruma | |||||
08.10
19:00
Gradnulica
Mladost
22
22
|
08.10.2022 19:00 | Gradnulica | 22 : 22 | Mladost |
08.10
17:00
Halas Jožef 2
Odžaci
51
14
|
08.10.2022 17:00 | Halas Jožef 2 | 51 : 14 | Odžaci |
08.10
19:00
Partizan
BVK Crvena zvezda
12
13
|
08.10.2022 19:00 | Partizan | 12 : 13 | BVK Crvena zvezda | |||||
08.10
19:45
Novi Beograd
HAVK Mladost
24
7
|
08.10.2022 19:45 | Novi Beograd | 24 : 7 | HAVK Mladost | |||||
08.10
12:00
Mornar BS
Jadran ST
3
14
|
08.10.2022 12:00 | Mornar BS | 3 : 14 | Jadran ST | |||||
08.10
19:00
Primorac
Jadran HN
7
9
|
08.10.2022 19:00 | Primorac | 7 : 9 | Jadran HN |
08.10
18:00
Budva BR
VA Cattaro
9
9
|
08.10.2022 18:00 | Budva BR | 9 : 9 | VA Cattaro | |||||
08.10
18:00
Primorje EB
Zadar 1952
18
7
|
08.10.2022 18:00 | Primorje EB | 18 : 7 | Zadar 1952 | |||||
08.10
19:00
MedveÅ”Äak
Vojvodina
11
14
|
08.10.2022 19:00 | MedveÅ”Äak | 11 : 14 | Vojvodina | |||||
08.10
19:00
Valis
NBG Vukovi
10
6
|
08.10.2022 19:00 | Valis | 10 : 6 | NBG Vukovi |
08.10
18:30
Leskovac
Smederevo
5
1
|
08.10.2022 18:30 | Leskovac | 5 : 1 | Smederevo |
08.10
16:00
LeteÄi Holandjanin
Tisa
5
3
|
08.10.2022 16:00 | LeteÄi Holandjanin | 5 : 3 | Tisa | |||||
08.10
19:00
KraljeviÄevo
Omladinac
7
6
|
08.10.2022 19:00 | KraljeviÄevo | 7 : 6 | Omladinac |
08.10
15:30
PP 192
Karanovac
17
4
|
08.10.2022 15:30 | PP 192 | 17 : 4 | Karanovac |
08.10
16:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
27
24
|
08.10.2022 16:00 | Partizan 1953 | 27 : 24 | Crvena zvezda |
08.10
Kraljevo Royal Crowns
Subotica Gorillas
48
26
|
08.10.2022 | Kraljevo Royal Crowns | 48 : 26 | Subotica Gorillas |
08.10
18:00
HDD Sij Acroni Jesenice
Crvena zvezda
2
1
|
08.10.2022 18:00 | HDD Sij Acroni Jesenice | E 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.10
18:00
LedX Celje
Team select Croatia
4
1
|
08.10.2022 18:00 | LedX Celje | 4 : 1 | Team select Croatia | |||||
08.10
19:00
Slavija Junior
Sisak
5
1
|
08.10.2022 19:00 | Slavija Junior | 5 : 1 | Sisak | |||||
08.10
18:00
Vojvodina
Triglav
2
8
|
08.10.2022 18:00 | Vojvodina | 2 : 8 | Triglav |