XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
06/07.08.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (L)
Lučani
2 : 2
Radnički (N)
Niš
06.08.2022 21:00
Mladost (L)
2 : 2
Radnički (N)
Radnik
Surdulica
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
07.08.2022 18:55
Radnik
0 : 0
Kolubara
Vojvodina
Novi Sad
19.10.2022
13:00
Crvena zvezda
Beograd
19.10.2022 13:00
Vojvodina
:
Crvena zvezda
Voždovac
Beograd
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
05.08.2022 19:00
Voždovac
1 : 0
Radnički 1923
Čukarički
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
07.08.2022 21:00
Čukarički
2 : 0
Spartak ŽK
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
08.08.2022 19:00
Javor Matis
2 : 1
Mladost GAT
Partizan
Beograd
07.08.2022
21:00
Napredak
Kruševac
07.08.2022 21:00
Partizan
:
Napredak
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
06.08.2022 18:55
TSC
0 : 1
Novi Pazar
09.08.2022 03:00 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 4 4 0 0 12
2 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 5 4 0 1 12
3 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 4 3 1 0 10
4 Plasman u evropska takmičenja Javor Matis 5 3 1 1 10
5 Prelazi u ligu višeg ranga TSC 5 2 2 1 8
6 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 5 2 2 1 8
7 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 5 2 2 1 8
8 Prelazi u ligu višeg ranga Novi Pazar 5 2 0 3 6
9 Prelazi u ligu višeg ranga Partizan 4 1 2 1 5
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 5 1 2 2 5
11 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 4 1 2 1 5
12 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost GAT 5 1 1 3 4
13 Play Out Mladost (L) 5 0 2 3 2
14 Play Out Radnički (N) 4 0 2 2 2
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 5 0 2 3 2
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 4 0 1 3 1

6.kolo
Sledeće kolo
13/14.08.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
12.08.2022
18:00
Novi Pazar
Novi Pazar
12.08.2022 18:00
Radnički (N)
:
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
13.08.2022
19:00
TSC
Bačka Topola
13.08.2022 19:00
Napredak
:
TSC
Mladost GAT
Novi Sad
14.08.2022
19:30
Partizan
Beograd
14.08.2022 19:30
Mladost GAT
:
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
14.08.2022
19:00
Javor Matis
Ivanjica
14.08.2022 19:00
Spartak ŽK
:
Javor Matis
Radnički 1923
Kragujevac
15.08.2022
17:00
Čukarički
Beograd
15.08.2022 17:00
Radnički 1923
:
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
13.08.2022
20:45
Voždovac
Beograd
13.08.2022 20:45
Crvena zvezda
:
Voždovac
Kolubara
Lazarevac
13.08.2022
19:00
Vojvodina
Novi Sad
13.08.2022 19:00
Kolubara
:
Vojvodina
Mladost (L)
Lučani
14.08.2022
19:00
Radnik
Surdulica
14.08.2022 19:00
Mladost (L)
:
Radnik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.