XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
04/05.02.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
04.02.2023
14:00
Mladost (L)
Lučani
04.02.2023 14:00
Radnički (N)
:
Mladost (L)
Kolubara
Lazarevac
03.02.2023
18:00
Radnik
Surdulica
03.02.2023 18:00
Kolubara
:
Radnik
Crvena zvezda
Beograd
04.02.2023
16:00
Vojvodina
Novi Sad
04.02.2023 16:00
Crvena zvezda
:
Vojvodina
Radnički 1923
Kragujevac
04.02.2023
13:00
Voždovac
Beograd
04.02.2023 13:00
Radnički 1923
:
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
04.02.2023
18:00
Čukarički
Beograd
04.02.2023 18:00
Spartak ŽK
:
Čukarički
Mladost GAT
Novi Sad
05.02.2023
18:30
Javor Matis
Ivanjica
05.02.2023 18:30
Mladost GAT
:
Javor Matis
Napredak
Kruševac
05.02.2023
14:30
Partizan
Beograd
05.02.2023 14:30
Napredak
:
Partizan
Novi Pazar
Novi Pazar
05.02.2023
16:30
TSC
Bačka Topola
05.02.2023 16:30
Novi Pazar
:
TSC
26.01.2023 19:15 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 19 17 2 0 53
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 19 13 4 2 43
3 Plasman u evropska takmičenja TSC 19 11 6 2 39
4 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 19 10 5 4 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 19 9 6 4 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga Novi Pazar 19 9 4 6 31
7 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 19 9 4 6 31
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 19 7 4 8 25
9 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 19 5 5 9 20
10 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 19 5 4 10 19
11 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 19 4 6 9 18
12 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (L) 19 4 6 9 18
13 Play Out Radnički (N) 19 4 5 10 17
14 Play Out Javor Matis 19 4 4 11 16
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost GAT 19 3 4 12 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 19 1 5 13 8

21.kolo
Sledeće kolo
11/12.02.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
11.02.2023
Radnički (N)
Niš
11.02.2023
Novi Pazar
:
Radnički (N)
TSC
Bačka Topola
11.02.2023
Napredak
Kruševac
11.02.2023
TSC
:
Napredak
Partizan
Beograd
11.02.2023
Mladost GAT
Novi Sad
11.02.2023
Partizan
:
Mladost GAT
Javor Matis
Ivanjica
11.02.2023
Spartak ŽK
Subotica
11.02.2023
Javor Matis
:
Spartak ŽK
Čukarički
Beograd
11.02.2023
Radnički 1923
Kragujevac
11.02.2023
Čukarički
:
Radnički 1923
Voždovac
Beograd
11.02.2023
Crvena zvezda
Beograd
11.02.2023
Voždovac
:
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
11.02.2023
Kolubara
Lazarevac
11.02.2023
Vojvodina
:
Kolubara
Radnik
Surdulica
11.02.2023
Mladost (L)
Lučani
11.02.2023
Radnik
:
Mladost (L)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.